New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Oliver Tate
TémanyitásOliver Tate
Oliver Tate EmptyPént. Márc. 03 2023, 13:44
Oliver JacksonTate
Listen up, you better run for your lives
'Cause I'm running to the top

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Oliver Jackson Tate
Becenév
Oli, Ollie
Születési hely
Brooklyn, New York, USA
Születési idõ
1998. 09. 06.
Kor
24
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Homoszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia egyetem - 2022-es évfolyam
Művészet kar - Zene
Foglalkozás
Küszködő előadóművész, zenész
Alkalmanként:
• Felszolgáló
• Gyorséttermi dolgozó
• Eladó
• Futár
Hobbi
Futás, utazás, légjóga, filmek-sorozatok végigpörgetése, olvasás, túrák
Moodboard

Média
csoporthoz tartozom

Jellem
Rendkívül nyitott, barátságos és energikus személyisége van. Mindenkinek is megadja a tiszteletet legyen szó akárkiről. A különböző munkavállalásainak köszönhetően elmondhatatlanul türelmes lett, bár ebben sosem volt hiány, hiszen a húga mellett nagyon hamar megedződtek az idegei. Nagyon jól kezeli az embereket és a konfliktusokat. Mindennél fontosabbnak tartja a kommunikációt, aminek köszönhetően szerinte minden is megoldható, hiszen ha az emberek beszélnek a problémájukról, akkor azzal már egy lépést tettek a megoldás felé. Minden ember hibázik köztük ő is, de ezen csak úgy lehet javítani, ha azt megbeszélik, hiszen van, hogy akaratlanul is ártunk azoknak, akik fontosak a számunkra. De mindig van hova fejlődni.
Megbízható, egy pillanatra sem kell aggódni amiatt, hogy elkésne a munkából, vagy nem figyelne oda valamire, de természetesen az ő figyelme is csökkenhet, ha éppen túlságosan sokat dolgozott és elfáradt. Vannak időszakok, amikor ilyen-olyan okból több mellékállást vállal, mert akármennyire is szenvedélyesen rajong a zenéért és írja lelkesen a saját dalait az áttörés, amire annyira vágyik még nem jött el, de ettől függetlenül nem tervezi feladni az álmait.
Nagyon karizmatikus, könnyedén beszélget el akárkivel, akármikor, de nagyon könnyen zavarba is tud jönni olyankor teljesen vörösödik és a kezét hajszálja mentsvárnak, amely mögé elbújhat. Előfordul, hogy másokat helyez előtérbe önmagával szemben. Hajlandó teljes mértékben leterhelni saját magát addig a pontig, míg a végére már mentálisan és fizikálisan is teljesen kimerül, ilyenkor vannak kis időszakai, amikor magába fordul, de a zenének köszönhetően igen hamar ki tud mászni a sötét gödörből és újra össze tudja szedni a darabokat, miközben az egészet felhasználja az álmának beteljesítésében.
Sokszor előfordul, hogy túlságosan is beleüti az orrát olyan dolgokba, amikbe nem feltétlen kellene, de ezzel kapcsolatosan sem a rossz szándék vezérli csak egyszerűen szeretné mindenki problémáját is megoldani, ha lehetséges ezzel pedig akaratlanul több határt is képes átlépni anélkül, hogy feltűnne neki ebből valami.
hobbi
A zenében rejlik az igazi szenvedélye, de ez mellett nagyon sok mindennel szereti lefoglalni magát. Ha éppen úgy akad ideje, akkor kezébe vesz egy olvasmányt, ami a legkézenfekvőbb a számára, de ha éppen több ideje adódik akkor a könyvek helyett minden más kerül előtérbe. Szeret motorozni és kiszellőztetni a fejét, vagy egy kisebb túrát beszervezni az életébe, ahol esetleg még le is táborozhat így, ha akad pár napja, akkor mindenképpen erre szánja az idejét. Nagyon sok mindent meg akar tapasztalni az életben, amit aztán még inspirációnak is felhasználhat, de amúgy sem szeretne egyetlen egy percet sem elvesztegetni az életéből úgy, hogy azt nem élvezi. Vannak napok, amikor egyszerűen csak szeret ellazulni és akkor képes egy sorozatot vagy több filmet egy ültő helyében megnézni. Az ilyen filmezésekhez, ahogy az olvasáshoz is elengedhetetlen a kis hercegnőjének a társasága, hiszen Lucky eközben igényli a legjobban a figyelmét.
érdekességek
ENFJ-T személyiség
van egy két éves cicája, Lucky
nincs olyan, amit ne enne meg, ha elé rakják, teljesen feneketlen gyomra van
még a megégetett ételeket is megeszi nem számít mi-mennyire rossz senkit nem bántana meg azzal, hogy nem értékeli az időt és energiát, amit belefektettek még akkor is, ha a végén a végkifejlett katasztrofális lett
van egy kishúga, akit a világon mindennél jobban imád (6 év 6 hónap van közöttük 2004. 03. 06.)
szeret különböző krimiket olvasni, de talán az összes hobbija közül erre fordít a legkevesebb időt
túlteng a versenyszelleme, ezért nagyon komolyan veszi az összes társasjátékot, leginkább a memóriajátékban remekel
minden reggelét úgy indítja, hogy elmegy futni, hogy kondiban tartsa magát ezzel, illetve amikor csak be tudja szúrni a beosztásába légjóga órákra jár
nagyon szeretne igazán berobbanni a köztudatba és a lehető legtöbb embert megérinteni a dalaival
egy komolyabb kapcsolata volt az egyetem alatt, két évig tartott
egy évet halasztott a középiskola után, amit különböző munkákkal töltött

Kim Seok-Woo
arcát viselem

Múlt
Az utóbbi időszak egy nagyon sötét alagútba vezetett, aminek a végállomása még sötétebb mindennél is. De ez egy olyan vonat volt, amire most teljesen szándékosan szálltam fel, de koránt sem magam miatt. Azt hiszem ennyire agyon hajtani magamat még sosem tettem azért, hogy nekem jobb legyen, vagy megszerezhessek magamnak valamit, amire annyira vágytam. Persze voltak időszakok, amikor keményebben és többet dolgoztam, de most szinte mindent bevállaltam, hogy mondhatni éppen meglegyenek a szükséges óráim arra, hogy aludjak, de azon túl tényleg minden időmet és energiámat arra fordítottam, hogy a lehető legtöbb pénz jusson a zsebembe. Mondjuk azért mindig megvan a magam kis félre tett pénze, mert nem szeretem elszórni az egészet, hiszen sosem tudhatja az ember, hogy mikor csapódik az arcába egy váratlan fordulat, ami aztán felrúgja az összes létező szabályt és elmondhatatlanul pénzéhes lesz. Ez a váratlan fordulat mondjuk az én esetemben hat évvel a születésem után érkezett el és akármennyire is szeretem azt el kell ismernem, hogy egy igazi kis púp a hátamon. Kész pióca, aki mindig mindent is szeretne magának, de mondjuk a szüleinket sem hibáztatom, hogy így elkényeztették az én húgomat, mert egy aranyos pofi nagyon sok mindenre képes ám. Ezt én is tudom. Nem hiába éli a legjobb életét Lucky is, akinek mindent igyekszem megadni meg aztán még többet. Mondhatjuk azt is, hogy neki sokkal előbb kedvezek, mint magamnak tenném.
Azért pedig, hogy a testvéremnek kedvezzek és picit megkönnyítsem az életét akármeddig képes vagyok elmenni, de minél többet nézegetem a kis ajándékot a kezeim között nem igazán értem, hogy mégis miért olyan létfontosságú ez. De annyit nyúzta a szüleinket miatta, hogy nem kell neki most semmi más csak az, mert hát mindenkinek is ez van a baráti körében és nehogy már kimaradjon valamiből. De ez csak egy táska. Legalábbis az én szememben egy táska, amit túláraztak azért, mert egy nagyobb márka dobta piacra. Mármint oké, megértem, hogy vannak nagyobb minőségű dolgok, de azért itt sokkal inkább magát a nevet veszi meg magának. Persze megtehettem volna, hogy szerzek valami nagyon szép hamisítványt, mert azért már ez is eléggé virágzó kis üzlet, de az én szemfüles húgom azt biztos kiszúrná, ahogy valószínűleg a barátai is, ami miatt nem akarom, hogy kényelmetlenül érezze magát. De közben meg azt sem értem, miért ilyesmivel kell megerősíteni a helyét a világban. Csak remélem, hogy nem megy bele ebbe az örvénybe, ahonnan a végén már nem lesz kiszállás, mert azt már nem fogom támogatni, ahogyan azt sem fogom engedni, hogy a szüleink fülét rágcsálja és hisztizzen. Néha aranyos, ha megteszi, de mindennek megvan a maga határa.
Úton hozzájuk még jót mosolygok egyet az eladó megjegyzésén, hogy nagyon szerencsés a barátnőm. Kijavíthattam volna, de nem hiszem, hogy bárkire is tartozik, hogy igazából kinek veszem azon kívül, hogy ajándék ezért megkértem, hogy ők csomagolják be szépen. Meg azán az más kérdés, hogy amúgy is nagyon más irányba játszom, de nem is hiszem, hogy fenn tudnék tartani valakit magam mellett, aki abban lelné az örömét, hogy minden nap váltogassa az ilyen táskákat. Amúgy sem az vagyok, aki anyagi dolgokkal akarja megnyerni magának a másikat, nem is tudnék vele lépést tartani és nem is szeretnék. Ezt a hozzáállást pedig remélem akkor is meg tudom őrizni majd, amikor már egy kicsit nagyobb vagyon áll majd rendelkezésemre. Ami késik az nem múlik és nagyon reménykedem abban, hogy ez így is lesz, mert nem vagyok hajlandó feladni az álmaimat.
- Megjöttem. - Szólalok fel hangosan, miután megérkezek, ha esetleg nem hallották. - A konyhában vagyunk. - Hallom a húgom sipítozó hangját és hamar el is indulok a konyhába, miután gyorsan átváltom a cipőmet a szokásos papucsomra a kezemben a kis ajándékcsomaggal, amit hamar át is nyújtok neki miután köszöntem a szüleinknek is. - Boldog szülinapot, te kis nyomi. De aztán, nincs több nyafogás egy életre. - Mondom határozottan, hiszen ténylegesen komolyan gondolom, hogy nem veszek részt még további hasonló játszmában és, ha szeretne magának valamit, akkor majd azt ő megoldja magának. Figyelem, ahogy úgy veti rá magát a csomagra csillogó szemekkel, mint egy éhező a kajára. Amint a kezében van már vigyorog is, de aztán olyan hamar kopik le az arcáról, mintha csak illúzió lett volna. - Hamisítványt vettél, mi? - Forgatja meg a szemeit, amire már vizsgálni is kezdi az egész táskát, de ha a hamisítványt is ennyiért árulnák, akkor az már nagyon beteg lenne. Meg aztán nem szórakoztam azzal, hogy másodkézből vegyem, mert egyszer ilyet is lehet, de erre majd évekkel később is hivatkozhatok, hogy na tessék mit kaptál tőlem, hallgass. Igazi testvéri szeretet. - Most igazán megsértesz ám.. - A kezemet a mellkasomra helyezve játszom a sértődöttet, de rá is jön, hogy nem szórakozom és tényleg megvettem neki a táskát, amiért finoman szólva kidolgoztam a belemet, de ezt még ráérek a későbbiekben is felhozni neki, ha olyasmivel jönne, hogy őt senki sem érdekli. - Íííííí.. Ezt nem hiszem el Olliieee.. - A sipítozásától azt hiszem egy pillanatra megsüketülök, vagy legalább egy pillanatra határozottan kiüt, mert csak arra eszmélek fel, hogy már a nyakamba ugrik és csimpaszkodik rám, amire csak szorosan ölelem és emelem is, hogy ne neki kelljen teljesen tartani magát, mert azért finoman szólva is magasabb vagyok nála. - Most egy jó darabig hallgass a neved, ugye tudod? - Erre már csak hevesen bólogat és újra meg újra köszöngeti aztán anyáéknak is mutogatja a táskáját, de hamar eltűnik a szobájában, amire csak megrázom a fejemet. Érteni még mindig nem értem, de... Megérte.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Oliver Tate
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oliver Tate Cedbb1d4916b6ccd03b9131c1a870b992a708b7a
Oliver Tate 1bdf5691182f7951d69e10d37db0b5cdc9fb0547
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
lonely on the cold days
SINGLE LITTLE PRINGLESCAN
★ lakhely ★ :
✾ brooklyn, new york ✾
★ :
Oliver Tate 97dcfbb57d310f1a61ef09ba1a6da367824788f2
make the best of
HOW THINGS WORK OUT
★ idézet ★ :
I have not failed
JUST FOUND 1000 WAYS THAT WON'T WORK
★ foglalkozás ★ :
✾ struggling artist ✾ hopeful dreamer ✾
★ play by ★ :
kim seok-woo ✾ rowoon
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
Oliver Tate 2d088e0474eb37137f1dec4ba4f5ef16ecbd5a07
TémanyitásRe: Oliver Tate
Oliver Tate EmptySzomb. Márc. 04 2023, 11:46
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Oli!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is engedd meg, hogy elmondjam mennyire aranyos tőled, hogy ennyire a szíveden viseled a kishúgod divattal kapcsolatos szárnybontogatásait. Gondolom nem árulok el nagy titkot azzal, ha azt mondom, hogy ne is próbáld megérteni a nőket, hiszen az lehetetlen,Rolling Eyes még mi sem értjük magunkat. Very Happy
A húgod most még kicsi hozzá, de egyszer eljön annak is az ideje amikor megérti, hogy mennyi munkával és áldozattal járt az, hogy te megvetted neki azt a táskát, amire annyira vágyott. Szerencses, hogy egy olyan szerető testvére van, mint te. Oliver Tate 4146035580
A zenei karriert beindítani nem könnyű, sajnos nem elég hozzá csak az, hogy tehetséges vagy, kell egy nagy adag szerencse is hozzá. A kitartásoddal nincs gond, őszintén kívánom, hogy nemsokára megérkezzen az áttörés ami az álmaid megvalósításában segíthet. A kitartó munka előbb vagy utóbb meghozza a gyümölcsét, csak soha ne add fel Oliver Tate 4146035580
A családod, a barátaid igazán szerencsések, hogy egy ilyen nyitott, kedves és törődő férfi van az életükben Oliver Tate 4146035580
Nincs más hátra, mint a foglalások kitöltése, majd New York város lakóinak felpezsdítése, hadd szóljon minden rádióadóból a te dalod. Színt és rangot admintól fogsz majd kapni.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Oliver Tate 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Oliver Tate 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Oliver Tate 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Oliver Tate 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Oliver Tate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tate Dawson
» Tate Woods
» Tate & Elaine
» Sissie Tate
» River & Tate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: