New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 98 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

David & Shayana | the first long-awaited return
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 17:20
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Szadista lennék? Csak azért, mert feszegetni akarom a határokat? Neeem, régebben is eljátszotta a kínlódót, csak hogy utána olyan orgazmusokat kapjon, hogy mosollyal az arcán dőljön ki. Hasonló a cél most is, de úgy tűnik, a fonál a jelenlegi esetnél jelentősen vékonyabb, mint régen, mert az elkínzott nyögése után olyan értetlenséggel szegezi nekem a kérdést, mintha nem tudná a választ.
- Hogyan tehetnék szert máshogy előnyre? - mindig is azért csináltam amit - a büntetésen felül -, mert telhetetlen, és igen csak le kell "fárasztanom" ahhoz, hogy utána elégedetten engedhessem el. A másik dolog, amiért ezt csinálom nyilván az, hogy szeretem látni, érezni, ahogy megőrül értem, bár jelenleg úgy tűnik, inkább csak a gyufát kezdem kihúzni. Ez pedig furcsa mód szórakoztat. Vajon ha túl messzire megyek, mi történik? Nem az a típus, aki sírva elszalad, az biztos. A kérdés igazából az, hogy megkockáztassam-e a haragját csak azért, mert kíváncsi vagyok? Vajon ki tudnám engesztelni utána? Túl sok időt nem hagy egyébként a tanakodásra, mert lejjebb engedve magát alakít a szögön és nyomja nekem magát, elérve, hogy egy pici rásegítéssel becsusszanjak. Ha azt hitte ettől majd jobb lesz, biztosan belátja, hogy téved, amikor a csípőjére fogva magamhoz szorítom, hogy megállítsam a továbbiakban.
- Nem úgy volt, hogy a nyertes kívánsága teljesül? Úgy érzem, rossz helyen vagyok. - dörmögöm a fülébe vágyakozóan, kimondatlanul követelve a változtatást. Vagy mondjuk úgy, elvárva, hogy most bezzeg tegyen azért, amit korábban kérdezett, így kicsit lazítok is a szorításomon, hogyha akar, könnyedén korrigálja a "hibát". Abban amúgy is biztos lehet, hogyha minden a helyére kerül, megkapja majd a megkönnyebbülést, amire annyira vágyik. Valójában soha nem hagytam még lógva, kielégítetlenül, szóval csak belém fekteti a bizalmát ebből a szempontból nem?
Amúgy nem mondhatja, hogy nem figyelek rá... jó, lehet, hogy jobban húzom az agyát, mint kellene, de türelmes vagyok és finom, ez csak számít valamit nem? Ha a helyére igazítja a farkamat, szinte gyengéddé is válok, tényleg akarom, hogy neki is jó legyen. Csak játszadoztam egy kicsit, azt még szabad, nem? Nem siettetek egyébként semmit, megvárom, amíg kényelmes lesz neki, amíg nem feszítem őt fájdalmasan. Ha érzem, hogy a teste sem ellenkezik, akkor elégedett hangot adva mozdulok meg és lassan, fokozatosan gyorsítom fel a csípőm mozgását. Kiélvezve a szűkebb érzést harapok és csókolok ismét a nyakába, egyik kezem újfent levezetve rajta nyúlok a lábai közé, de ezúttal semmiféle rossz szándékkal. Sőt, egyenesen rá akarok segíteni arra, hogy ujjaim játékával - amivel dörzsölöm és körbe táncolom csiklóját -, gyorsabban elélvezzen. Nem mintha ez elég lenne ahhoz, hogy utána megálljak. Nem, nem áll szándékomban, sőt, mivel most álltam fel igazán, jó sokáig fogom bírni, és miután bemelegedett egy cseppet sem leszek visszafogott.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 20:40

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Fogalmam sincs, mi történik, de tényleg. Akkor szokott ennyire felhúzni, amikor utána megadja nekem, ami jár, de legalábbis mindent, amit előrevetített szavakkal vagy tettekkel, most mégis minden jel arra mutat, hogy igazából büntetésben vagyok, de nem tudom, miért. Kínoz, felhúz, teljesen kikészít, és azt az egy orgazmust leszámítva, amin tulajdonképpen én segítettem át magam, megtagadja tőlem a megkönnyebbülést. Nem értem, amikor pedig kerek-perec közlöm vele, hogy erre most nem állok készen, úgy szórakozik rajtam, mintha az elmúlt két hónap csak nekem lett volna örökkévalóság. Más esetben lehet, hogy még a féltékenység is fellobbanna bennem, de most túl frusztrált vagyok ehhez a beteljesületlenség miatt. A válaszára csak türelmetlenül felszusszanok és úgy döntök, hogy ezek szerint ideje a saját kezembe venni a dolgokat. Nem teperem le, még nem, megpróbálom máshogy megoldani magamnak, de esküszöm, ha ezt sem hagyja, nem tudom, mit csinálok... Az eredeti célom annyi, hogy hozzádörzsölve magam elég súrlódást keltsek ahhoz, ami egy idő után elvinne, de aztán én lepődök meg amikor az egyik mozdulatommal pont olyan szögben mozdul a csípőm, hogy végül mégis belém csúszik. Olyan megkönnyebbült nyögés szakad fel a mellkasomból, mint aki egy hete erre várt – vagy mondjuk két hónapja –, már mozdulnék is újra, hogy ha kell, elvégezzem helyette a piszkos munkát...
És ő megállít.
– Dave...! – Szinte kiáltom a nevét, de most nem kéjes megkönnyebbülésemben, ahogy szoktam, hanem mert tényleg nagyon közel állok ahhoz, hogy egyszerűen csak lebirkózzam és elvegyem, amire szükségem van. Az ujjaim alatt szinte elroppan a fa, ezúttal viszont legalább érdemi választ is kapok a cselekedetére – most már persze fontos neki a nyereménye. Lehunyom a szemem, az ujjaim megszorulnak a fejtámlán, és bár eljátszom a lázadás gondolatával, amikor lazít a fogásán, az előzőek után nem merek kockáztatni. Felszusszanva engedem el a megkönnyebbülés gondolatát, előrehúzom a csípőmet, hogy kicsússzon belőlem, aztán igyekszem úgy igazítani magam, ahogy ő akarta, bár segítség nélkül aligha fog menni, főleg a behatolás. Mondjuk valamiért biztosra veszem, hogy most már nem esik majd nehezére a cselekvés – és tényleg. Szavam sem lehet egyébként, mert legalább most nem fejjel rohanunk a falnak, ezúttal is türelmes, mint az előbb az ujjaival – ami nyilván szintén segít most is –, de azért ott sem volt részem semmiben jó ideje, így eltart egy ideig, míg rendesen megszokom a méreteit és el tudok lazulni. A koncentráció legalább eltörli az eddigi frusztráltságomat is. Igyekszem átállítani az agyam, ahogy az előbb, úgy most is Dave élvezetére koncentrálni és arra reagálni, de ezúttal ő maga siet a segítségemre. Az előzőek miatt szinte rosszat sejtek, amikor előrenyúl, ám most nincs okom rá, mert az ujjai pontosan oda kerülnek, ahová már nagyon szerettem volna. Összerándulva nyögök fel, elmormolva egy halk káromkodást és nagyon remélem, hogy most nem csak felhúzni akar. Nincs viszont okom félni, az ujjai nem csak azért vannak ott, hogy felajzzanak, hanem ott is maradnak, én pedig végre el merem engedni magam, hagyva, hogy aztán az a bizonyos megkönnyebbülés is lecsaphasson a testemre – végre. Megvonagló testtel, hevesen élvezek el, pont úgy, mint aki már nagyon várta ezt a pillanatot, és ennek megfelelően ki is élvezem a gyönyör hullámait.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 23:23
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Már majdnem sajnálom. Igazából ha nem tudnám, hogy utána úgy is megkapja a magáét tényleg sajnálnám, ám egyelőre inkább csak szórakoztat. Gonosz vagyok, tudom, de ez ekvivalens azzal a kínzással, amit anno a Wall Street-i Radissonban művelt velem. Na jó, csak majdnem, de akkor is úgy felajzott, hogy utána nem tudtam elolvasni a menüt. Most kíváncsi lennék, neki mennyire jó a felfogása ezek után, de nem, nem gonoszkodom a kelleténél jobban, vagy többet. Már így is szinte dühösen kiabál rám, amikor megállítom, én pedig most örülök, hogy nem látja az izgatott mosolygásomat.
- Ilyennek még nem láttalak. - nem mintha a hangomban leplezni tudnám, hogy mennyire szívesen lépném át a határt, de erőt veszek magamon és nem teszem meg, csak kikövetelem a nyereményem. Nem sürgetem, csak hallgatom a fújtatását amíg meg nem mozdul. Segítek neki végül is először csinálja egyedül, de amikor már elmerülök benne, már hagyom, had csináljon a kezével amit akar. Az enyém sem tétlenkedik, és habár a csípő mozdulataimmal lassú és gyengéd vagyok, attól még nem jelenti, hogy ne okozhatnék gyönyört neki párhuzamosan mással is. Az ujjaim használom, hogy végre megkaphassa, amire vágyott.
Nem kell sokat dolgoznom rajta, a csípőmmel is gyorsabb ütemet tudok már tartani, az ujjaimmal is hevesebben tudom cirógatni, így viszonylag hamar megvonaglik a kezeim között. Annak ellenére, hogy támaszkodik, a másik kezemmel igyekszem figyelni rá és megtartani, ha kell. Márpedig előfordulhat, hogy kell, mert egy pillanat erejéig sem vagyok hajlandó megállni, hogy rendesen elnyújtsam az orgazmusát. Halkan, a füle mellett zihálva szorítom "szabad" kezemmel magamhoz, elmélyítve a mozdulatokat a csípőmmel, másik kezemmel - ha éppen úgy van - felhajszolva őt a következő kéjes csúcsra. Amikor megállok, akkor se azért teszem, hogy neki szünetet hagyjak, vagy akár magamnak, hanem azért, mert kicsit hátrébb térdelve, magammal húzom őt, így aztán helyet teremtek neki arra, hogy a párnára tudja engedni magát, ahogy lejjebb nyomom a hátát. Elégedetten figyelem a megadó pozíciót, és megengedek magamnak egy markolást a fenekén, mielőtt újra folytatnám, amit félbe hagytam. Sajnos ebben a pozícióban nem tudom őt másik fronton is izgatni, de két megkönnyebbülés után csak megengedi nekem ezt a kis kihagyást. Helyette felfalom a szemeimmel és heves mozgásom közben úgy marom a bőrét a csípőjén mindkét kézzel, mint aki képes lenne őt széttépni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 10 2023, 10:25

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Szinte izgatottan közli, hogy még nem látott ilyennek, amire legszívesebben rávágnám, hogy én sem őt, de inkább csak fújtatok egyet. Ha már rá látszólag semmilyen hatással nincs, hogy épp most csúszott a testembe, legalább hagyhatná, hogy én kiélvezzem, ahelyett, hogy megállít... ő viszont csak a nyereményét követeli. Elgondolkozom azon, hogy ne vegyem figyelembe és ha már eddig kínzott, akkor most egyszerűen csak elvegyem, amire én vágyom, de van egy olyan sejtésem, hogy nem járnék ezzel jól, szóval inkább megadom magam az akaratának. Az enyhülésért áhítozó frusztrációmat úgyis megtöri, hogy most koncentrálnom és szoknom kell, de legalább ezt a folyamatot megkönnyíti nekem azzal, hogy nem próbál ajtóstól rohanni a házba. Aztán pedig még többet segít; még ha eleinte rossz előérzetem is van az előzőek miatt, kiderül, hogy felesleges, mert most nem kínzási céllal nyúl a lábaim közé, hanem tényleg azért, hogy végre megadja nekem azt a megkönnyebbülést, amire már ki tudja, mennyi ideje áhítoztam. Az ujjai a csípőjével szinkronban gyorsulnak fel, nem is kell sokat várnia, hogy meglegyen a hatása, hiszen egyébként is hosszú ideig kínzott már előtte ahhoz, hogy most gyorsan átengedjem magam a gyönyörnek. Meg nem inogok, mert van kapaszkodóm, de ő is magához szorít, amikor pedig az orgazmusom ellenére sem állítja meg az ujjait, felnyögök egy káromkodást. A testem szinte minden mozdulatára megvonaglik, annyira érzékeny vagyok most, nem is nehéz elvesznem az érzésben, ahogy a teste forrón az enyémhez szorul, a fülembe zihál, és közben még zavartalanul tovább is dolgozik rajtam. Az érzékenységem miatt megint nem telik bele túl sok időbe, hogy újra a csúcsra juttasson, én pedig erősen megremegő testtel hagyom magamon átvágni az érzést.
Amikor megáll, engem is hátrébb húz, aztán lefelé nyomja a hátam, ezért engedelmesen leengedem magam a párnákra. Kellemesen kiráz a hideg a belém markoló ujjaitól, aztán felfelé nyúlva támasztom ki magam az újra meginduló mozdulatai ellenében. Oldalra fordítom a fejem, hátranézek rá, hogy láthassam, mennyire élvezi, biztatom a nyögéseimmel és azzal, ahogy néha megmozdítom a testem. Egy kicsit át is helyezkedek, de csak annyira, hogy teljesen a takaróra fektessem a mellkasom, ívbe feszítve a hátam, ezzel még izgatóbb látványt nyújtva számára. A takaróba marok, és amikor kis idő múlva úgy érzem, hogy a testem készen áll még egy katarzisra, még ha a lehetőségeim meg is vannak már számlálva, a saját kezemet vezetem le magamon – hacsak nem állít meg –, hogy elhozhassam azt magamnak. Meg neki is, mert tudom, hogy izgatja az orgazmusom ténye, hangja és látványa, nem is beszélve arról, hogy a testemben ilyenkor minden izom lüktet és összerándul.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 10 2023, 11:50
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Bele bazsalygok nyakának bőrébe a fújtatására. Ezt a fajta követelőző oldalát nem láttam még és habár szívesen kísérleteznék, azonban lehet, hogy nem most kéne magamra haragítanom őt. Majd legközelebb. Helyette megadom, amire vágyik, miközben már az én kívánságom is beteljesülésre kerül. Eleinte megfeszül a teste, talán nem is hiszi el, hogy nem húzni akarom az agyát, de végül bizonyítom azzal, hogy tényleg elviszem őt - aztán meg sem állok, hogy a következő orgazmusba is bele hajszoljam. Élvezettel hallgatom a hangjait, élvezem a befeszülő testét, szívom magamba illatát. Amikor viszont a második élvezésen is túl van, megállok egy másik pozíció erejéig. Jó kislány módjára követi a kimondatlan kérést és engedi le magát, én pedig nem várok többet a kelleténél, ismét gyors ütemben kezdem magamévá tenni. Zihálva markolom a bőrét, falom fel szemeimmel a látványát, amin még javít is azzal, hogy még lejjebb engedi a mellkasát, jobban kitolva nekem fenekét, ívbe feszülő háttal. Elkáromkodom magamat az izgató látványától, ujjaim erősebben mélyednek a csípőjébe, és ahogy az ágy mellett, úgy most is elveszítem a fókuszt. Hevesen rántom minden mozdulatomba, nyögésének hangjai bele vesznek testünk találkozásának hangjaiba, aztán látom eltűnni egyik kezét a fejtámláról és ismét kicsúszik egy elégedett káromkodás a számon. Pár másodperc múlva már érzem és látom is az orgazmusát, ami elkezd a csúcsra hajszolni engem is, hiszen eddig is szűknek éreztem, de a lüktetései csak még egy fokot dobnak ezen. Elnyújtom az élvezetét ameddig elengedve magam én is be nem teljesülök. Mélyre nyomva magam fojtom hosszú, mély hümmögésbe a nyögést, zihálva káromkodva egy újat, kellemeset. Finoman, lassan mozgok rá, hogy minden csepp élvezetem a helyére kerüljön, aztán kihúzva magam belőle a hátára döntöm és fordítom őt. Sűrű lélegzettel hajolok oda és tapasztom ajkaim az övére, kezemmel simítva forró testét, játszva a csipkékkel az ujjaim alatt.
- Tudod, rohadt szexi voltál akkor, de mérges vagy még? - mormolom a kérdést az ajkára két csók között, mielőtt ismét illatos nyakába bujtatnám arcomat, hogy nyelvemmel kóstoljam az ízét.
- Kiengeszteljelek? Végül is megkaptam, amit a fogadásért kértem. - dörmögöm a bőrére, mielőtt felemelném a fejem és lepillantanék rá.
- Ha akarod, egész este azt csinálom, amit kérsz. Megmasszírozom a hátad.. is, amíg várunk a rendelésre. Meg mindened is. Alaposan. Ahogy szereted. - bazsalygok sokatmondóan rá.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 10 2023, 13:58

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Becsületére legyen szólva, miután kis híján olyan dolgokra sarkall, amire eddig még tényleg nem volt példa, csakugyan elfeledteti velem az előző kínzásnak is beillő játszadozást. Miután közös erővel beváltjuk neki a nyereményét, végre ő sem úgy ér hozzám, hogy azzal tovább táncoljon a kitartásom maradékán, hanem azért, hogy végre tényleg elhozza nekem a hőn áhított megkönnyebbülést. Aztán még egyet, mert nem áll meg egyetlen pillanatra sem, és az orgazmus után túl érzékeny testemmel pláne könnyedén tud így játszadozni. A pozícióváltást engedelmesen követem le a saját testemmel is, egy kis idő után pedig még fokozom is neki, és elégedetten bazsalygok a takaróba, amikor meghallom és -érzem a reakcióját. Újra rápillantok a szemem sarkából, magamba szívom a látványát, az élvezetének egyértelmű jeleit, és ez igazából elég is ahhoz, hogy ismét megéhezzek. Nem hogy nem állít meg, de ahogy a szeme rögtön a mozduló kezemre villan, még kifejezetten elégedettnek is tűnik. Nem nehéz újra a csúcsra érnem, egy hangos nyögéssel vonaglok meg, a testem pedig még hosszan lüktet és remeg, mert ő sem áll meg és így az én ujjaim is a helyükön maradnak, hogy elnyújtsák és levezessék az érzést. Csak akkor nyitom ki a szemem újra, amikor megérzem rajta is a jeleket, csillogó szemeimet újra rátapasztom, magamba égetve a pillanatot, amikor ő is elélvez. Halkan, elégedetten nyögve segítek neki egy kicsit a rámozgásban a csípőm finom ellenmozdításával, hogy számára se érjen véget túl hamar a pillanat.
Engedelmesen fordulok a hátamra is, kezeim rögtön érte nyúlnak, ugyanolyan mohósággal tapadva forró, verejtéktől nedves bőrére, mint korábban; és ugyanolyannal, mint amilyen éhséggel a csókját is viszonzom, zihálás ide vagy oda. Amikor megszólal, halkan, rekedten nevetem el magam.
– Tudhattam volna, hogy élvezed közlöm vele a vádat, és míg ő a nyakamba bújik, hogy borzongatóan végigsimítsa az érzékeny bőrt a nyelvével, én élvezettel sóhajtva túrok a hajába azzal a kezemmel, amelyet nem kentem össze az előbb.
– Nem csinálhatsz velem ilyeneket, miután hónapokon keresztül csak éheztem utánad. Tudod, hogy megőrülök érted, nagyon közel álltam ahhoz, hogy tényleg leteperjelek – adom meg aztán a választ a kérdésére is, mosollyal a szám sarkában ismerve be a gyengeségemet, ami a frusztrációmhoz is vezetett. A kérdésére újra kuncogni kezdek, de ahogy felemeli a fejét, élénken csillogó tekintettel nézek a szemeibe.
– Hogyan is engesztelnél ki pontosan? – kíváncsiskodom. Nem mintha úgy érezném, ki kell engesztelnie, de ki vagyok én, hogy ellenálljak, ha kényeztetni szeretne? Ennyire azért engem sem ejtettek a fejemre. És jól is teszem, hogy rákérdezek, mert minden, amit mond – és ahogy mondja –, átkozottul csábítóan hangzik.
– A szép, hosszú ujjaiddal? – kérdezek vissza egy huncut pillantással, majd levezetem a kezem az oldalán, élvezettel simítva végig a bőrét. – És esetleg egyéb... eszközökkel? – vonom fel a szemöldököm kihívóan. Vagyok olyan jószívű, hogy ne mutassam meg neki érintéssel, mire gondolok, és az is tény, hogy azért négy orgazmus után az én testem is kielégülten, kellemesen zsibbad még, de kár lenne tagadni, hogy kicsit később ne állnék készen mindenféle masszázsra. Egy bizonyos masszázst még bőven be kell pótolnunk.
– Legyen. Ha ügyes masszőr leszel, túlteszem magam a korábbiakon – jelentem ki, mint egy kényes hercegnő, de tudom, hogy Dave is tudja, hogy csak szórakozok vele. Egyébként sem kérdés, hogy ügyes masszőr lesz-e. Újra magamhoz húzom, hogy megcsókolhassam, csak mert ismét megkívánom az ajkait, és hosszan ki is élvezem a csókját és az ízét. A kezeim közben ismét bejárják a maguk telhetetlen útját szerte a testén, és csak hosszú percek után vagyok hajlandó elégnek nyilvánítani, amit kaptam belőle – és azt is csak egy időre.
– Te szeretnél fürdeni? – kérdezem mosolyogva, hüvelykujjammal végigsimítja a járomcsontján. Nekem biztosan kelleni fog, mert azért össze vagyok kenve. Ha velem tart, csak örülök, mint ahogy mindig, de ha most nem, akkor csak kiszökök alóla, hogy egyedül indulhassak el. Akárhogy is, mielőtt még kinyitnám az ajtót, kezemmel a kilincsen hátramosolygok rá akár az ágyon, akár közvetlenül mögöttem.
– Közben kitalálhatod, milyen szerelésben szeretnél látni a masszázs alatt – ajánlom fel neki a lehetőséget, hogy megválassza magának a látványt. Persze a választása függvényében jó lesz, ha vigyáz, ki veszi át a rendelést.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 10 2023, 16:21
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Többször is elviszem őt, mielőtt engednék annak a vágynak, hogy magam is elérjem az orgazmust. Az agyam vágyik még rá, arra, hogy újra és újra magamévá tegyem, de most, hogy engedtem a csábításnak, újra pihennem kell egy kicsit. Teszem mindezt úgy, hogy fölé támaszkodva csókolom meg és érdeklődök, hogy vajon én mennyire vagyok most rosszfiú a szemében. A nevetésére elmosolyodom: jól van, nincs baj.
- Ki ne élvezné, hogy annyira megvesznek érte, hogy egy kis megvonás dühvel tölti el a másikat? - vallom be a nyakába mosolyogva, amit szépen végig is csókolok, nyalogatok. Mivel a hajamba túr, bele is harapok a bőrébe, finoman megszívva jelölöm meg, miközben azt hallgatom, hogy mennyire nem szabad ilyeneket csinálni.
- Ühümm... - hümmögök úgy a szavaira, mint aki cseppet sem bán semmit - nem is -, de azért rá pillantva felhozom a lehetőséget egy kis kiengesztelésre. Figyelem a mélybarna szemeket, a korábban kipirult, most már nyugvó arcot, a dús ajkakat, ahogy a kérdést formálják. Felhozom egy cseppet sem ártatlan masszázs lehetőségét, Shay pedig természetesen veszi a lapot, és már huncutkodik is. Halkan elnevetem magam, az emlegetett testrészeimet leheletnyien vezetem fel és le a combján, aztán körbe a csipke mellett, míg nem érzem, hogy kirázza a hideg.
- A szép, hosszú ujjaimmal is. - ismétlem csibész mosollyal fürkészve az arcát, miközben kellemesen kiráz a hideg a simításától az oldalamon. A kérdésére apró vigyor terül el az arcomon.
- Van itthon eszközöd? Ha nincs, kénytelen leszek a nyelvem és a farkam használni, ha már az ujjaim nem elegek. - mormogom ismét a bőrébe, ahogy a nyakába csókolok megint, aztán finoman végig csókolgatom a vállcsúcsáig. Ő közben kegyesen beleegyezik abba, hogy kiengeszteljem, már ha elég jó leszek.
- Azon leszek, hogy ügyes legyek. - ígérem meg kis mosollyal, aztán ahogy magához húz, úgy hajolok ajkára. Szenvedélyesen viszonozom a csókot, leengedve simítom hozzá a testem és élvezem, ahogy szinte elveszik alattam. Ujjaim cirógatják a bőre és a csipke határát, kétségek nélkül hagyva, hogy még mindig megveszek azért, ami rajta van. Percekig csak csókoljuk egymást, élvezettel játszik a nyelvem az övével és amikor megállunk, akkor is úgy nézek le rá, mint aki ezt még nagyon sokáig tudná csinálni. A kérdésére némileg meglepetten vonom fel a szemöldököm.
- Fürdeni? - majdnem hozzá teszem, hogy "minek?" hiszen hamarosan úgy is újra - és újra - magamévá fogom tenni. Újra leizzadunk, újra nedves lesz, újra belé élvezek - ha nem rá. De aztán elképzelem őt a víz alatt és meg kell nyalnom az ajkam a gondolatra. Régen csináltuk már fürdőben.
- Megrendelem a sushit, és követlek téged befelé. - mondom míg mosolyogva fogadom a simogatását az arcomon, aztán hagyom, hogy kislisszanjon alólam. A hátamra fordulva figyelem, ahogy elillan kifelé, de aztán megáll még az ajtóban. A szavaira elvigyorodom.
- Egy szál törülközőben! - adom meg már most a választ utána szólva, aztán előkotrom a nadrágomból a telefonom. Online megrendelem a sushit, aztán már iszkolok is Shay után. Egy óra, amíg kihozzák. Bőven kijátszhatom magam.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:23

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Miután mindketten megkaptuk – egyelőre – a kellő adag megkönnyebbülést, Dave tovább játszik velem, de már nem azon az idegtépő, kínzó módon. Nyilvánvalóan nem haragszom rá, még meg is mosolyogtat, amikor szavakba önti a maga álláspontját, amivel nehéz is lenne vitatkozni. Élvezettel sóhajtok fel és borzongok meg, míg a nyakamon játszik, de azért közben igazolom is a sejtését azzal kapcsolatban, hogy megveszek érte. A mondat közepe mondjuk egy pillanatra megszakad, amikor halkan felnyögök attól a finom szívástól, de egyébként is pont úgy hümmög, mint akit a legkevésbé sem hatott meg a dorgálás. Egy pillanatra az is megfordul a fejemben, hogy talán még bátorításnak is veszi, de aztán eltereli a figyelmemet az engesztelés lehetőségeivel. Nyilván nem kell kétszer mondania, hogy pontosan értsem, és amikor az említett ujjak végigsimítják a combom, még fel is húzom a lábam a teste mellé, hogy jobban hozzám férjen, miközben kellemesen kiráz a hideg. Elmosolyodom a szavaira, élvezem a libabőrt a tenyerem alatt, de azért rákérdezek az egyebekre is. Az ajkamba harapok a válasza hallatán.
– Éppen ma érkeztek meg ezek az eszközök sóhajtom a választ; simán elmondani nem tudom, mert ismét a nyakamat csókolja, nekem pedig már szinte abba sem tud maradni a finom borzongás a bőrömön. Talán ezért is megyek bele nagy kegyesen az engesztelésbe, amikor pedig megígéri, hogy igyekezni fog, felcsillanó szemekkel, mindentudóan mosolygok rá. Az ismét a hajába gabalyodott ujjaimmal húzom magamhoz, magamnak követelve az ajkait, hosszan kiélvezve őket. A testemmel az ő forró testéhez törlekszem, ahogy hozzám simul, a lábaimat is felhúzom mellé, hogy minél több helyen érezhessem őt, míg hosszan és szenvedélyesen csókoljuk egymást. Amikor végül elengedjük egymást, a tekintete nem kevésbé sokatmondó, és ettől muszáj megnyalnom az ajkaimat. A felvetésem aztán láthatóan meglepi, én pedig halkan elnevetem magam, mert úgy kérdezi, mint aki nem kis pihenő után, hanem most rögtön tervezett újabb körbe kezdeni. Aztán valami megváltozik a tekintetében, amitől nekem forróság száguld végig a testemen, és ahogy megnyalja az ajkát, majd megváltoztatja a véleményét, érzem, hogy kiszárad a szám. Felszusszanva simítom végig hüvelykujjammal az ajkait is egy ismerős mozdulattal, aztán lopok róluk még egy finom, gyors puszit, mielőtt kislisszolnék alóla. Másképp félő, hogy sosem jutnék ki onnan.
– Ne várass sokáig – kacsintok rá, elindulva a fürdő felé, de az ajtóból még visszafordulok egy kérdés erejéig. A válaszára elnevetem magam, de aztán csak játékosan szalutálok egyet, és már ott sem vagyok.
A fürdőben megengedem a vizet, hogy kellemesen megmelegedjen, mire kihámozom magam a csipkéből. A hajamat ezúttal nem kötöm össze, mert úgy gondolom, ígyis-úgyis vizes leszek mindenhol, szóval csak ellenőrzöm a vízsugár hőmérsékletét, aztán amikor elégedett vagyok vele, beállok alá. Szerencsére valóban nem kell sokat várnom a férjemre, amikor pedig felbukkan a fürdő ajtajában, vizes hajamat hátrasimítva mérem végig tetőtől-talpig, nem titkolva az elégedettségemet a látvánnyal. Megnyalom az ajkam, ezzel lenyalva az arcomon végigfolyó vízcseppek némelyikét is, aztán a szemeimmel az övéibe pillantok, és ebben a pillanatban eszembe jut valami. Lassan elmosolyodom, kinyújtom felé a kezem, és ha belép mellém a vízsugár alá, közel húzom magamhoz, hogy a testünk összeérjen.
– Tudod, mi jutott eszembe? – kérdezem, felsimítva tenyereimet az oldalán, a mellkasán, majd a vállán. A szemeim követik a mozdulatot, mígnem a tekintetem felér az arcához és azokhoz a csábítóan kék szemekhez.
– Emlékszel, amikor először voltunk így? – nézek mélyen a szemeibe. Szerintem sosem fogom elfelejteni azt az éjszakát, amikor másodszorra sem tudtuk volna befejezni az ügyünket, csakhogy akkor úgy döntöttem, nem hagyom ennyiben. Még most is fel tudnám idézni, ahogy ott állt a zuhany alatt, én pedig egyetlen józan észérvre sem tudtam emlékezni, amiért inkább elsétálnom kellett volna. Nem, én hozzá sétáltam, és tulajdonképpen azóta sem tudtam elengedni. Nem is akarom. Felszusszanva emelkedek lábujjhegyre, hogy aztán a nyakát átölelve éppen úgy csókoljam meg, mint akkor.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 14:27
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Jó, kifejti először, hogy a frusztrációja a vonzódásából ered, és kicsit meg is dorgál, de nem igazán tudok megijedni tőle, mert a nyakán lévő játékomra olyanokat sóhajtozik és borzong, mintha nem is történt volna semmi. Szóval nem, nem igazán érzem a súlyát a tetteimnek - bár ez korábban is így volt. Azért felhozom az engesztelés lehetőségét, amire ő rá is harap, aztán már azt fejtegetjük, hogy milyen eszközök állnak ehhez rendelkezésre.
- Szóval neked nincs. - vonom le a következtetést. Nem baj, még kaphat, ha nagyon ki akarok majd tenni magamért. Meg érte. Mondjuk, mielőtt visszamegyek a hajóra, aztán bebiztosítom, hogy senki másra ne tudjon gondolni rajtam kívül. Meg is jegyzem neki, hogy igyekezni fogok, ő pedig olyan csillogó szemekkel néz rám, hogy majdnem elnevetem magam rajta. Micsoda lelkesség! Úgy is csókol meg, mint aki nagyon is jól tudja, hogy ez mit jelent, én pedig örömmel viszonozom ezt, finoman ráengedve a testsúlyomat, hogy minél több ponton érezzem őt. Nem nehéz, ha közben hozzám dörgölőzik, még a lábait is felhúzza, én pedig szerintem órákig képes lennék ezt folytatni. Csak lennék, mert ő viszont felhozza a fürdés ötletét, amin először értetlenkedek egy sort, de aztán rájövök, hogy igazából miért ne? Nem kell győzködnie, gyorsan beadom a derekam egy kis "nosztalgia" miatt, ő pedig mintha már csak ebből is értené, felszusszanva simítva végig az alsó ajkam. Halványan elmosolyodom az emlékekre, aztán egy apró csók után hagyom, hogy kiszabaduljon alólam. Persze megkapom, hogy ne várassam sokáig és igazából eszemben sincs. Gyorsan megrendelem a sushit, miután abban is megegyezünk, hogy miben - nem - akarom látni őt, aztán megyek is utána a fürdőbe, ahol ő már a víz alatt áll. Természetesen jól megnézem magamnak, miközben közelebb sétálok és úgy látom, hogy ez fordítva is igaz. Ezt egyértelművé is teszi, hogy megnyalja az ajkait, most pedig én vagyok a soros, hogy halkan szusszanjak egyet. Belépek mellé a kádba, amikor olyan hívogatóan kinyújtja a kezét és megfogja az enyémet, a víz pedig kellemesen, langyosan csorog végig rajtam. Átkarolom, ahogy hozzám simul, halvány, boldog mosollyal fürkészem az arcát, ahogy ő a rajtam végig simító tenyerét követi a tekintetével.
- Hm? Mi? - kérdezek vissza halkan továbbra is őt figyelve, amíg a szemeimbe nem pillant. A felhozott emlékre szélesedik egy kicsit a mosolyom és az ujjaimmal végig simítok gerince mentén.
- Soha nem tudnám elfelejteni, hogy nem engedtél csak úgy elsétálni. - válaszolom őszintén, szerelmes pillantással az ajkaira nézve, amelyeket hívogatóan emel felém, míg karjai körbe fonják a nyakamat. Lehajolva zárom be a távolságot, magamhoz szorítva a karjaimmal és azzal a szenvedéllyel csókolom meg, amelyet akkor, anno is felébresztett bennem. A kellemes emlékek érzésében úszva falom fel ajkait, míg kezeim lekúsznak a fenekére, hogy aztán bele markoljanak. Csak azt sajnálom, hogy itt nincs zuhanyfülkénk és így nem is tudjuk százszázalékosan újra élni az élményt. Pedig érezheti és láthatja, hogy kedvet kaptam hozzá, de közben már azon is gondolkodom, hol, vagy hogy tudnánk ezt kényelmesen folytatni, mert az elcsúszás esélyének sem akarok adni.
- Kár, hogy itt most nem tudlak a csempére szögelni. - morgom végül az ajkára, mielőtt újra a nyakához hajolnék, hogy lecsókolhassam róla a vizet.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyPént. Márc. 17 2023, 16:34

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Nos, én a magam részéről valóban nem eszközökre gondoltam, hanem csak mindarra, amit ő tud használni a saját testrészei közül ahhoz, hogy megőrjítsen... de ő úgy vonja le a maga következtetését, hogy én megint rosszat sejtek. Már olyan típusú rosszat, amiről pontosan tudom, hogy ha rajta múlik, a jó típusú eszméletvesztéssel fenyeget majd. Mégsem kérdezek rá erre, mert úgy vagyok vele, hogy ha valóban tervez is valamit, majd beavat, amikor eljön az ideje. Inkább elfogadom az engesztelési javaslatot, ő pedig megígéri, hogy ügyes lesz... szóval már alig várom. Előtte viszont magaménak követelem az ajkait, hogy aztán hosszan kiélvezhessem a csókját, a finoman az ágyhoz szegező súlyát, bőrének érintését és a simításait. Szinte folyamatosan libabőrös vagyok ettől az összhatástól, amit jól érezhet a simogató ujjaival és az enyémhez simuló mellkasával is. Csak hosszú idő elteltével vagyok hajlandó megszakítani mindezt, de amikor úgy néz rám, mint aki még egész nap szívesen csinálta volna ezt, majdnem felsóhajtok.
A fürdés ötletére ismét végbemegy a tekintetében egy forró váltás, amitől szinte még gyorsabban iszkolok előre a fürdőbe. Beállítom a vizet a közös hőmérsékletünkre - a kellemesen langyosra, nem arra a tűzforróra, amit én szeretek -, de amint belép az ajtón, nem is jut eszembe a forróság hiánya, mert meghozza azt ő a látványával és az engem méregető tekintetével. Magam mellé húzom a víz alá, már-már irigyelve nézem a bőrén végigfutó vízcseppeket, és nem is kérdés, hogy nosztalgikus hangulatba kerülök. Ezt vele is megosztom, miután kedvemre kalandoztam a felsőtestén a tenyereimmel, hogy aztán mosolygó arcával találjam szembe magam. Ez a mosoly ki is szélesedik, a válasza pedig engem mosolyogtat meg.
– Volt egy befejezetlen ügyünk – felelem egyszerűen, aztán, csak hogy kiteljesítsem a nosztalgiát, már hajolok is egy újabb csókért, pont úgy, mint akkor. A viszonzás is épp olyan szenvedélyes, mint azon az éjszakán volt, amitől élvezettel szusszanok fel, még közelebb simítva hozzá a testem, mintha csak a bőre alá akarnék bújni. A kezei lejjebb simítanak rajtam, amikor pedig a fenekembe markol, ismerős, élvezetteli hangon nyögök bele a csókba, magam is nagyon vágyva egy teljes körű nosztalgiára, akárcsak érzéseim szerint ő. Ennek aztán hangot is ad, mire kissé ködös szemekkel pillantok fel rá, hogy aztán tovább emelje a tétet azzal, hogy ismét a nyakamra hajol. Elkínzottan szívom be a levegőt, halk káromkodás közepette túrnek ujjaim vizes hajába, és mivel egy lábon még a saját egyensúlyérzékem is jó, annyit megteszek, hogy egyik lábam felhúzzam a csípője mellé.
– Miért vagyok képtelen betelni veled? – teszem fel a millió dolláros kérdést, és csak hogy demonstráljam a kínjaimat, hozzá dörzsölöm  magam a csípőm mozdításával, kiélvezve az ő vágyát és egyben demonstrálva a sajátomat. Az agyam közben lázasan jár, mert ezt nem fogom tudni ennyiben hagyni, a tekintetem pedig lejjebb kúszik a kádra. Igazából a víz a zuhanyrózsából pont jó helyre folyik itt a kád végében...
– Tudod... bármikor elhelyezkedhetsz a kádban, hogy az öledbe tudjak ülni – vetem fel az egyetlen biztonságosnak mondható javaslatot, ami most hirtelen eszembe jutott. Minden más csúszásveszéllyel járna. Ha vevő az ötletemre, hajlandó is vagyok leengedni a lábamat, és őt is elengedni, de csak addig, ameddig elhelyezkedik, utána már foglalom is el a helyemet az ölében, már a mozdulat közben éhesen hajolva az ajkaira, míg elhelyezem a lábaimat úgy, hogy kényelmesen elférjünk és ne szoroljunk össze sehol. Sietni mondjuk nem sietek; kiélvezek minden pillanatot, minden apró benyomást, a ránk csorgó langyos vizet, a csókját, nedves bőrének érintését, és azt, ahogy magamat hozzasimítva kezdek vágykeltő - vagyis már inkább fokozó - mozgásba a csípőmmel. Azt akarom, hogy úgy akarjon engem, mint én őt az előbb.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyKedd Márc. 28 2023, 10:01
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Úgy menekül el tőlem, meg a csókok elől, mintha bármi rossz lenne abban, hogy ebben a tekintetben is fel akarom falni. Tudom, hogy nem bánja, inkább csak játékosságról van szó, úgy hogy bele megyek. Miután megrendeltem a sushit, csatlakozom hozzá, szavaira aztán magam is elmerülök az emlékekben, amiket kellemesen és örömmel idézek fel. Amikor a befejezetlen ügyre céloz, továbbra is mosolyogva, de szerelmesebb tekintettel simogatom meg az arcát, mielőtt oda hajolva ismét csókolózni kezdenénk az emlékek tengerén. Szerintem nem tudja, mekkora jelentősége volt nekem annak, hogy nem csak elégedetten elfeküdt akkor az ágyon, csak mert ő már "megkapta az adagját".
Persze a nosztalgia azt is jelenti, hogy újra megkívánom őt, hiszen akkor is azért jött utánam, hogy végre én is megkaphassam a beteljesedést. Élvezettel simogatom és markolom őt, a nyögése pedig csak olaj a tűzre. A nyakába morgom a kívánságom, mire halk káromkodással túr a hajamba, de én továbbra is az édes, vizes nyakát csókolom és kóstolom nyelvemmel, mire felhúzza egyik lábát a testem mellé. Megfogom azon az oldalon a térdhajlatában őt, hogy meg tudjam tartani és ne kelljen erőlködnie, a kérdésre halkan, búgva nevetek a bőrére.
- Mondanám, hogy biztos a két hónap távollét, de régebben is telhetetlen voltál. - bazsalygok egy kicsit az orrom alatt, aztán felsóhajtok, ahogy megmozdítja a csípőjét. A szabad kezemmel a fenekébe markolva szorítom magamhoz, hogy még többet érezhessek a mozdulatokból, amikre csípőmmel egy kicsit rá is játszok, de aztán megszólal, én pedig ragadozóként mosolyodom el.
- Szeretem, ahogy gondolkodsz. - emelem fel a fejem a nyaka és válla közül azért, hogy ezt a mosolyt rá is villanthassam, de aztán nem váratom magunkat. Elengedem őt, úgy helyezkedem el, hogy ne döntsem fel őt, aztán már nyújtom is felé a kezem, hogy segítsek neki az elhelyezkedésben, míg én hátra dőlök. Szinte izgatottan figyelem, ahogy lassan elhelyezkedik, aztán amikor az ajkaimra hajol, akkor lelkesen viszonozom az éhesen kapott csókot. Ajkaira sóhajtom a vágyamat, amikor ismét megmozdul, és nedves teste végig szántja a farkam, csak épp nem úgy, ahogy eddig vágytam. Az érzés izgató, főleg kombinálva azzal, hogy úgy csókoljuk egymást, hogy a levegőt is kapkodnom kell. A kezeim a csípőjére siklanak magamra szorítom, jelezve a kínjaimat, de mintha észre sem venné.
- Cicus... - sóhajtok két csók között, remélve, hogy észreveszi, hogy ennél jobban már nem tud felállítani, de mintha meg se hallaná, elkínzottan, halkan nyögök fel, amikor sokadjára is csak újra kezdi a mozdulatot, nem pedig a helyére igazítja magát. Elködösült tekintettel nézek fel rá és frusztráltan markolom meg erősen a bőrét.
- Shay, ha nem ülsz bele magadtól, én fogok intézkedni. - zihálom mormogva az ajkára, kezeimmel még mindig erősen markolva őt, készen arra, hogy így, vagy úgy mozdítsam őket. Ha tovább akarna kínozni, nem engedem, akkor tényleg alá nyúlok, hogy én emeljem meg és a helyére tudjam igazítani a farkam, de ha végre megteszi ezt magától és nem kell emelgetnem, akkor is segítek neki abban, hogy könnyebben bele tudjon ülni. Ködösen, de izgatottan figyelem, ahogy elmerülök benne, a látvány és az érzés kicsalnak belőlem egy elégedett hümmögést. Ismét végig pillantok testén, arcán, ujjaim bele marnak puha melleibe, míg az egyik kezem feljebb nem kúszik, hogy hüvelykujjam az ajkaira simítson, majd azok közé hatoljon. Tudom, hogy mit fog csinálni vele... és amikor úgy is tesz, mintha az nem egy egyszerű hüvelykujj lenne, reszketeg sóhajtással feszülnek meg az izmaim. Hagyom, hogy az ölemen ő diktálja a tempót, noha a mélység a kád szűke és a pozitúra miatt korlátozott, legalább mindent igen kontúrosan látok, ahogy lepillantok. Jó ideig hagyom, hogy tetszés szerint kilovagolja magát, ahogy akarja, még légszomjas csókot is váltok vele, ha inkább ismét körkörösen kínozna, de aztán finoman eltolom magamtól annyira, hogy kényelmesen alá tudjak nyúlni egy kicsit. A lábaim már így is fel vannak húzva hála a kád méretének, így elég csak betámasztanom ahhoz, hogy egy vadabb tempót fel véve alulról tudjam őt kefélni. A heves mozdulatok még sem töltenek meg teljesen elégedettséggel, mert egyszerűen nem tudok tövig hatolni benne, bármennyire is szeretném mélyre nyomni magamon a felfelé törő mozdulatoknál.
- Térdelj fel! - állok meg és utasítom rekedten, türelmetlenül. Csináltuk már így régebben, szóval remélem sejti mit várok tőle, ha pedig elkezd helyezkedni, segítek neki és zihálva kelek fel utána magam is, hogy mögé helyezkedjek, míg ő a kád szélébe kapaszkodik. Már az első mozdulattal jó mélyre hatolok, mély, elnyújtott, elégedett hangot kiadva magamból. Vesztegetni nem vesztegetem az időt, következő pillanatban már ismét vadul teszem magamévá, csípőjét fogva bele rántva minden egyet előretörő mozdulatomba. Így, hogy végre tövig tudok csúszni, már is más érzés. Elégedetten sóhajtok egy kis káromkodást és dolgozom őt olyan hevesen, mintha bármi is múlna ezen.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyKedd Márc. 28 2023, 14:45

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

+18
Ha lehet, ténylegesen a zuhany alá érve csak még jobban örülök annak, hogy a csatlakozás mellett döntött. Miután kellően kiélveztük egymás látványát, ahogy besétált, már a kellemesen langyos víz folyik ránk, mi pedig ehhez méltó nosztalgiába kezdünk, hiszen az első éjszakánk is hasonló helyzetben végződött. Élvezem a csókját, a felidézett emlékeket, aztán ajkait a nyakamon, kezeit pedig a testemen. Úgy érzem, soha nem tudnék betelni vele, ezekkel az édes és borzongató ingerekkel, a közelségével... ténylegesen függőnek érzem magam, ha róla van szó, és még csak nem is akarnék tenni ez ellen. Neki is bevallom a telhetetlenségemet, mire megajándékoz a nevetésével, aztán szembesít a gyengeségemmel.
– Hmmm... – nyújtom el a hangot elgondolkozva, de egyetlen szóval sem ellenkezem, hiszen igaza van, kár is lenne tagadni. Inkább elterelem egy kissé a figyelmét, meg a sajátomat is, megborzongok a sóhajától, aztán én magam sóhajtok fel, amikor a fenekembe markolva magához szorít, hogy aztán maga is rásegítsen egy kicsit a mozdulatokra a saját csípőjével. Ujjaim megszorulnak kissé a hajában, nem tépek a tincseibe, csak jelzem neki a türelmetlenné váló szenvedélyemet. Nem is kell viszont sokat várnunk a megoldásra, mert felvetem az ötletem, amit Dave lelkesen fogad; az ajkaira kiülő ragadozómosolytól és az azokban hordozott ígéretektől kellemesen megborzongok.
– Mm-hmm, tudom – felelem szinte dorombolva, vágytól kavargó pillantással figyelve őt. Hagyom, hogy helyezkedni kezdjen, leengedem a lábamat és igyekszem nem az útjában lenni, ahogy leül, amikor pedig értem nyúl, már kapaszkodom is belé, hogy fölé tudjak helyezkedni. Amint elfoglalom a helyem az ölében, éhesen és hevesen kezdjük csókolni egymást, én pedig úgy döntök, ha már megkaptam az irányítást, ezúttal rajtam a sor, hogy kínozzam egy kicsit. Nem mintha magamat nem őrjíteném meg egyébként ezekkel a mozdulatokkal, mégis kibírom, csak hogy aztán elégedetten bazsalyoghassak egy kicsit csóktól nedves ajkaira, amikor a csípőmre marva szorít magára és sóhajt elkínzottan. Csak kérdő hümmögéssel felelek, de közben már csókolom is tovább, esélyt sem adva a válaszra, újra és újra hozzádörzsölve magam, a fogásától most már még szorosabban, amitől magam is finoman megvonaglok.
– Rettegek... – sóhajtom vágytól rekedt hangon, amikor már morogva fenyeget, ujjait erősen a bőrömbe mélyesztve. Vagyok olyan aljas, hogy ismét csak egy kínzó mozdulatot teszek, pedig már én is majd' megveszek, amikor pedig válaszol alám nyúl, hogy tényleg intézkedjen, már készségesen, elégedetten mosolyogva segítek rá a mozdulatokra. Abban már nem is kell segítenie, hogy egy gyors és türelmetlen mozdulattal engedjem rá magam, a testem már rég készen állt rá, amit Dave is pontosan érezhetett. Olyan mélyre engedem magam, amennyire csak tudom, elnyíló ajkakkal, ködös szemekkel figyelve őt, miközben a torkomból feltör egy rekedt, elégedett nyögés. Még a torkom is kiszárad az érzéstől, a látványtól, attól, ahogy néz, hozzám ér, és amilyen elégedett hangok az ő mellkasából törnek fel. Amikor hüvelykujja az ajkaim közé siklik, a szemeibe pillantva zárom azt szorosan a számba, pont olyan erővel szívva meg, amitől tudom, hogy megőrülne, ha most nem az ujja lenne ott. A nyelvemmel is megsimítom, élvezem a rá gyakorolt hatásomat, de közben nem feledkezem meg a másik feladatomról sem. Már csak azért sem, mert borzalmasan ki voltam már erre éhezve, márpedig most pontosan azzal a hévvel kezdem meglovagolni, mint aki elszántan be akarja ezt pótolni. Heves tempót diktálok, hol benne, hol a kád szélében lelve támaszt, épp amilyen szögben a leginkább őrjítő. Szabadjára engedem a hangomat is, lényegében nyíltan elveszem tőle, amire vágyom és amit eddig nem kaptam meg, de még csak nem is szégyellem, mert tudom, hogy ezt borzasztóan izgatónak fogja találni. Amikor a kéj már a tetőfokára hág a testemben, mélyre engedem magam, hogy tovább tudjam kínozni a csípőm körzésével, miközben az ajkaira hajolva újra éhes csókba kezdek vele. Újra és újra az ajkaira nyögöm a gyönyörömet, aztán hagyom, hogy helyezzen egy kicsit, és milyen jól teszem... Hátravetett fejjel, elnyíló ajkakkal nyögök fel hangosan, amikor ő kezd heves, vad mozgásba, ujjaim a vállaiban kapaszkodnak meg, körmeim belemarnak a bőrébe. Zihálva igyekszem találkozni a mozdulataival, elmélyítve azokat, és ezen a ponton már tudom, hogy nekem végem van. A testem megremeg, aztán megfeszül, ahogy átvág rajta az első orgazmus erőteljes hulláma, még jobban kapaszkodom belé, miközben szinte felkiáltok a kéj intenzitásától.
Még sokáig megmaradnak a remegések a testemben, zihálva, nyögdécselve figyelem őt, de mire megáll, már képben vagyok annyira, hogy felfogjam az utasítást. Szuszogva teljesítem azt, még ha kissé reszketeg mozdulatokkal is fordulok meg és ereszkedem a térdeimre, de segít, így hamar sikerül a művelet és meg is tudok kapaszkodni a kád szélében. Mélyen előrehajolva, a hátamat ívbe feszítve kínálom fel magam neki, és amikor mélyen a testembe csúszik, megrándulva nyögök fel kéjesen. Egy kicsit még a szemeimet is lehunyom, hangos nyögésekkel élvezem minden vad lökését, aztán az intenzitás miatt inkább elölről támasztom ki magam az egyik kezemmel. Ekkor már kinyitom a szemem, a hajam hátradobva pillantok hátra a vállam felett, hogy láthassam is, zihálva iszom magamba vizes, kéjes, végtelenül izgató látványát. Egy kicsit fokozni is szeretném ezt, ezért tudatosan, erősen megfeszítem körülötte az izmaimat, kiéhezve figyelve a reakcióját. Tudom, hogy ettől teljesen meg tud őrülni, és éppen ez a célom, ha pedig elérem ezt, ki is tartom neki a dolgot, már csak azért is, mert én magam is újra közeledni érzem magam a csúcshoz. Megfogom az egyik kezét, a csípőmről felvezetem az ívbe feszülő hátamon, amennyire tudom, közben kissé feljebb emelve a fejem, és ha értve a célzást a hajamba vezeti az ujjait, elégedetten nyögök fel ismét. Tudom, hogy még mindig bizonytalan egy-két dologban, hogy mit engedhet meg magának és mit nem, éppen ezért igyekszem neki ezekkel segíteni; most láthatja, hogy ha a hajamba markolva élezi ki a bánásmódot, azzal csak fokozza bennem a kéjt. Ettől még fenntartom az izmaim megfeszítését, ameddig csak észnél vagyok még és képes vagyok rá, de innentől már nem kell sok idő, hogy a gyönyör ismét magával ragadjon, és csak remélni tudom, hogy sikerült kellően kikészíteni ahhoz Dave-et is, hogy hamarosan követni tudjon.
Ha ez sikerült, még mindig zihálva és kissé reszkető kezekkel támaszkodok meg a kád szélén, feljebb tolva magam, hogy aztán felemelkedve a hátammal is hozzá tudjak simulni. Szuszogva nézek fel rá, egyik kezem felemelve finoman beletúrok a hajába, hogy aztán magamhoz tudjam húzni egy hosszú csókra, míg a testünkben leülepszik egy kicsit a hév.
– Szeretlek – súgom az ajkaira, amikor elengedjük egymást, kielégült, szerelmes pillantással nézve szemeinek kékjébe. Még egy apró csókot nyomok a puha ajkakra, aztán megfordulok előtte és leültetem őt a kádba. Mosolyogva veszem a kezembe a tusfürdőjét, visszaülök az ölébe, és igazából nem is fürdetem meg alaposan, csak egy kicsit átsimogatom a testét, kiélvezve a bőre érintését. Leöblítem róla azt a kevéske habot, hátrasimítom nedves haját a homlokából, aztán lopok még egy finom csókot az ajkairól. Ha úgy ítéli meg, hogy még van rá idő, örömmel hagyom neki, hogy egy hasonló kis kedveskedést viszonozzon, mielőtt kiszállna a kádból, hogy fel tudjon öltözni, mire megjön a sushi. Én még egy kicsit áztatom magam a meleg vízsugár alatt, amíg tudom őt figyelni közben, de aztán mosolyogva elzárom a vizet.
– Jobb lesz, ha siet a futár, mert percek múlva egy szál törölközőben fogok flangálni odalent – közlöm játékos fenyegetéssel, mosolyogva. Eszembe sem jutna figyelmen kívül hagyni a férjem kívánságait, szóval... Ha elsiet, hogy elébe menjen a futár esetleges leskelődésének, csak vidáman elnevetem magam, aztán persze kényelmesen állok csak neki megtörölközni, hiszen a futár nem tehet semmiről, nem érdemelné meg hogy David megszabadítsa a szeme világától. A tükör előtt egyébként is szánok néhány pillanatot arra, hogy oldalra fordulva megszemléljem a hasam, és mivel még csak most fogunk enni, nehéz lenne a kaja rovására írnom azt a nem feltűnő, de azért mégis csak látható kis görbületet a hasam vonalában. Mosolyogva simítom oda a tenyerem egy pillanatra, aztán meghallva a csengő hangját a törölközőért nyúlok.
A mosoly még akkor is a szám sarkában ül, amikor lemegyek a lépcsőn – valóban törölközőben, de Lucifer miatt nem kell aggódnom, bőven eléggé összeszoktunk már ehhez. Csak arra koncentrálok, milyen jó érzés, hogy újra itthon tudhatjuk Davidet is, és éppen ezért ki is élvezek minden egyes pillanatot vele, velük. Egyébként is tudom, hogy Dave nem veszi zokon, ha folyamatosan a közelében vagyok és állandóan hozzá kell érnem, sőt. Miközben mellé lépek és mosolyogva megcsókolom, esküdni mernék, hogy még számon is kérné, ha nem tenném.
David & Shayana





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 EmptyKedd Márc. 28 2023, 22:29
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time
18+


Kiprovokálja, hogy magam ültessem a farkamra, de nem baj, mert utána úgy is magától kezd el mozogni, bűnösen gyönyörű és izgató látványt nyújt, ahogy felülve rajtam neki áll meglovagolni. Nem úgy, hogy engem figyel, hanem úgy, hogy magára koncentrál. Kihasznál, elveszi ami kell neki, ez pedig borzasztóan szexis. Úgy nézem őt, mint egy bálványt, élvezve minden mozdulatát, még is, egy idő után jön az a nem elég érzés, amitől kezdem úgy érezni, hogy becsavarodok. Nem segít a dolgon, hogy egy idő után megáll, hogy csípője körzésével gyilkoljon meg, de rövid idő után a saját kezembe veszem az irányítást. Magam mozdulok, hogy most én vegyem el azt, ami nekem kell, olyan hevesen, hogy Shay rövid úton el is élvez tőle. Mintha nem is látnám, érezném és hallanám azt, ahogy a kádba kapaszkodva, lüktetve és remegve kiált fel a kéjtől, folytatom a mozgást, amíg nem érzem ismét úgy, hogy ez sem elég. Megállva röviden közlöm vele, hogy mit akarok, ő pedig remegve igyekszik teljesíteni a kérést. Segítek neki, nehogy elessen, meg hogy könnyebben forduljon meg, de amikor lehajol, már nem várok arra, hogy akár megkapaszkodjon, vagy kényelmes pózt vegyen fel. Türelmetlenül hatolok belé és folytatom ott, ahol az imént abba hagytam, azzal a különbséggel, hogy végre tövig tudok benne hatolni. Nem váratom magunkat, azonnal, vadul esek neki, hogy kiélvezzem a testét. A víz zúgását és testünk találkozását az ajkán feltörő kéjes hangok nyomják el, ahogy visszhangoznak a falak között, nekem pedig teljesen megtölti a fejemet ez is, és a látvány is. Nem igazán foglalkozom azzal, ahogy hátra pillantva engem szemlél, egészen addig, amíg hirtelen rá nem szorít a farkamra. A váratlan, de nagyon is kellemes, kéjes érzésre felnyögök és egy pillanatra kiesek a ritmusból az élvezettől, miközben behunyom a szememet. Zihálva, nyelve egyet nézek rá, tovább folytatva a vad mozdulatokat, de ezúttal sokkal intenzívebb az érzés, amitől tudom, hogy nem sokáig fogom így kibírni. Ő nyer nekem egy kis időt azzal, hogy a kezemet elkezdi felvezetni magán. Nem egyszerű a dolga, a hátáig még csak-csak elviszi a kezem, de onnan már csak a fejével jelzi, mit akar. Nem azért habozok, mert nem tudom, jó ötlet lenne-e, hanem mert rohadtul nem megy a gondolkodás és kell pár másodperc, amíg leesik hogy azt akarja, legyek durvább. Megadom neki, amit kér, a hajába markolva húzom hátrébb a fejét, erőszakosabban kényszerítve ívbe a hátát, míg a másik kezemmel továbbra is csípőjénél fogva tartom őt ellen a vad mozdulataimnak. Azok egy idő után apróbbak és sűrűbbek lesznek, ahogy egyre közelebb kerülök a beteljesedéshez, és mivel az ő teste már orgazmustól hevesen lüktet és szorul körülöttem, nem nehéz alig egy perc után nekem is elélveznem. Mélyre nyomva magamat elégedett, hosszú, sóhajtásba oltott nyögéssel, hangosan szuszogva engedek belé mindent, egy-egy újabb, mély mozdulattal segítve arra, hogy mindent átadjak neki. Aztán már veszem is a mély levegőket, elengedem a haját és kicsúszok belőle, a sarkaimra ülve pihenek meg. Szédülök egy kicsit, részben a zihálástól, részben attól, hogy csak most kezd el a fejembe visszaszállni a vér, de azért nem olyan súlyos ez, hogy meg kelljen támaszkodnom. Inkább csak kellemes zsibbadás. Figyelem, ahogy végül feltolja magát és nekem simul, az én karjaim pedig már tudják a dolgukat, automatikusan fonódnak köré, átölelve őt. Úgy mozdulok, hogy rá tudjak csókolni a felém nyújtott ajkakra, amikor pedig közénk súgja a legszebb szót, amit régen elátkoztam volna, elmosolyodom.
- Én is téged. - döntöm neki kissé kifáradva a fejem az övének, de az arcomon nem szűnő mosoly játszik. Amikor helyezkedni kezd, elengedem, figyelem, nehogy elcsússzon, aztán amikor engem kezd noszogatni és helyezkedni, engedelmeskedem neki. Egyébként is kényelmesebb ülni, mint térdelni, úgy hogy ismét helyet foglalva várom a továbbiakat. Az ölembe csücsülve kezd el "megfürdetni", bár ez inkább csak simogatás. Nem bánom, víz alatt térdelve nehéz leizzadni, szóval nem különösebben kell megerőltetnie magát ahhoz, hogy tiszta legyek. Nem mintha nem akarnék evés után is majd rámászni, de mindent a maga idejében.
Mivel nem különösebben figyelek az időre, magam is átmosdatom őt, több figyelmet szentelve a dolgok kiélvezésének, mint hasznosságának, de hát így jár, aki egy férfi kezére bízza a saját tisztaságát. Persze, hogy lesznek nagyon szépen megmosdatott területek, meg olyanok, amiket "majd lemos a víz". Amikor kiszállunk a kádból, emlegeti a futárt is és játszadozva jelzi, hogy csipkedjem magam, mire elmosolyodva megtörlöm a törülközővel a nyakam, mielőtt ádázul rámosolyognék.
- Reméljük, hogy férfi lesz, mert én sem különösebben szeretnék felöltözni. - talán megint előre vetítek ezzel dolgokat, de hát csak nem gondolta, hogy a masszázs mélységeibe nem szándékozom bele menni rendesen? Persze azért előre megyek, a derekamra kötve a törülközőt, és igazából hamarabb csöngetnek, mint érek le a lépcsőn. Shay szerencséjére a futár egy fiatal srác, aki még csak megilletődve sincs a félmeztelenségemtől, csak elveszi a pénzt, oda adja a zacskót, aztán megy is tovább. Én már a konyhában tányérokra tálalok mindent, amikor Shay lejön mellém. Rámosolyogva hajolok oda egy csókra, aztán az oldalamhoz karolom, szabad kezemmel pedig az ajkához emelek egy szója szószba mártott nigirit, aztán hagyom, hogy megegye. Örülök, hogy itt van velem, meg a másik oldalamon a nyálgyár, aki ülve is fel tud szinte szimatolni a pultra. Örülök, hogy végre itthon vagyok, ez az este pedig már most rendkívül hosszúnak és kellemesnek fog ígérkezni. Mindenképpen tartom majd a szavam Shay felé.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 4 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
David & Shayana | the first long-awaited return
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Maybe Chernobil was not good not terrible, but this ... - Shayana&David
» David & Shayana | our new chapter
» River of no return ~ R&L
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Long day, long night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: