New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptyVas. Május 05 2024, 22:08

Leilani

Mirabella


Örömmel veszem tudomásul, hogy egyre jobban néz ki. Na nem mintha eddig nem nézett volna ki jól, csodásan festett, de hogy is mondjam... Nem kimondottan volt jó állapotban. Nem tagadhatom, sajnáltam őt. Még most is. És nem csak azért mert tudom milyen az ő helyében lenni, bár nagyban rátesz a mércére. - Örvendek, Leila. Én Mirabella, de a Mira tökéletes lesz. - Mosolyodom el ismét kedvesen, ezzel együtt pedig kiválasztva a számomra megfelelő becenevét is. És bár nem kimondottan szeretem a nevemet idegenek között osztogatni, mégis úgy gondolom, hogy ő nem tudna ártani nekem. Talán tudna, de nem tenné meg. Könnyedén szavazok bizalmat neki, még annak ellenére is, hogy következő kérdése hallatán, nyilvánvalóan a torkomon akad a szó. Még köhintek is egyet, hogy helyretegyem magam, ám mégsem szívom mellre a dolgot. Szemmel látható, hogy nem érzi túl jól magát, nem tudom érte megvetni. A mosolyom inkább csak szélesedik. Már azután, hogy először meglepetten meredtem rá pár másodperc erejéig. - Ugyan, semmiség. Tény, hogy néha megered a szám. - Vonok vállat egy szégyellős kis mosollyal. Jóval több kell nekem ahhoz, hogy valaki megbántson.

- Ami azt illeti... nem igazán akad más dolgom. - Mondom ezt úgy, mintha valami nagy bűnről lenne szó, nem hagyom magam könnyen levakarni, ismerem a fajtáját. Keménykedik, azt sugallja, hogy elég erős ahhoz, hogy összevakarja magát és megbirkózzon azzal amivel meg kell birkózni, de mélyen, legbelül... Átkozottul egyedül érzi magát és arra vágyik, hogy valaki végigvezesse őt azon az úton, amin nyilvánvalóan mostanáig egyedül volt. Persze, erőltetni nem fogom a dolgot, erőszak nem leszek, de igenis tudtára szeretném adni, hogy bennem olyasvalaki lakozik, aki nem hagyja cserben a másikat. Mindegy, hogy idegen az illető vagy sem. És csak azt kívánom én is találkoztam volna egy hozzám hasonlóval, mikor igazán szükségem lett volna valakire. - Igen, amúgy ez a hobbim. Addig járok körbe a városban, amíg nem találok valakit, aki megmentésre szorul, eljátszom a kedves, segítőkész nőt, hogy aztán jól beléjük rúgjak. - Vakarom meg a fejem tetejét. A halvány, alig látható mosolyából megítélve, érteni fogja a szarkazmust és a viccet szavaim mögött. Még szép, hogy nem teszek ilyesmit. - Ha gondolod, mehetünk egyenesen a bankba is, hogy ne kelljen felesleges köröket futnom... - Teszem még hozzá, de ezúttal széles mosoly terül el arcomon.

- Nem fogok hazudni... - Habozok néhány másodpercet, mert bár nem akarok hazudni, mégsem olyan egyszerű kimondani amit szeretnék tudtára adni. - Mondjuk úgy, hogy néhány hónappal ezelőtt még én voltam ott lent. - Bökök a földre, ahol korábban még ő ücsörgött, reménykedve abban, hogy megérti mire célzom és nem kell tovább magyarázkodnom. Legalábbis nem itt. Nem most. - Persze, karolj csak belém. - Válaszolom, majd felé is nyújtom a kezem, hogy egyszerűbben kapaszkodhasson. - Ó, drágám... Azon már túl vagyok. - Kacsintok rá mosolyogva, viccet csinálva a szomorú valóságból, ami valójában semmiképpen sem vicc. De ez vagyok én. Egy elcseszett élet, aki csak így tud tovább lépni. Ha nem veszed komolyan, talán olyan lesz, mintha meg sem történt volna. - Nem veszem magamra a stílusodat, hidd el, nem olyan könnyű engem bántani és addig maradok ameddig szükséged van rám. - Azzal, hogy elárultam neki, hogy én magam is voltam hasonló helyzetben, talán megérteti vele, hogy miért vagyok ilyen kedves vagy éppen türelmes vele. - Messze laksz innen? Mondjuk azt be kell vallanom, hogy halvány fogalmam sincs arról, hogy hol vagyunk. Ami azt illeti... egy kicsit eltévedtem. Szóval csak követlek, ha nem bánod. - Vallom be. - Nem rég költöztem a városba, még nem teljesen érzem magam otthonosan itt. De... már megint csak össze-vissza hadoválok itt. Bocsi. - Nézek rá bocsánatkérően, miközben legyintek is egyet a szabad kezemmel.
THE BEST AND MOST BEAUTIFUL THINGS IN THE WORLD CANNOT BE SEEN OR EVEN TOUCHED — THEY MUST BE FELT WITH THE HEART.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Leilani Murdoch imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptySzomb. Május 04 2024, 16:20
“We don't meet people accidentally everyone comes in our life for a reason.”


Bármennyire is elbaszottnak hangzik, hamarabb hittem volna azt, hogy kirabolnak ebben az állapotban, mintsem azt, hogy valaki a segítségemre fog sietni. Talán túlzottan sötétté váltak a gondolataim, az idegenekről alkotott véleményem a történések árnyékéban, vagy csak a kelleténél jobban kivetítem a lelkemben lakozó sötétséget, magam sem tudom. S míg máskor valószínűleg elküldeném a búsba a másikat, addig most inkább hálát érzek, amiért segített újra visszatérni a valóságba, ami valójában kegyetlenül fájdalmas és rideg hely számomra, de még mindig jobb, mint a múltam árnyai között fulladozni. Miután eléggé kitisztult a kép ahhoz, hogy jobban szemügyre vehessem őt, akkor a pillantásom rajta felejtem, meg se próbálom leplezni a tettem, de érdekel az, hogy kit is sodort az élet az utamba.

- Nem hiszem, de köszönöm. – természetesen már más is mondta ezt, de én még se érzem annyira különlegesnek. A visszakérdezését hallva sietve bólintok, mert tényleg szükségem lenne egy kis vízre. Reménykedően fürkészem őt, miközben ő elmerül a gondolataiban és már majdnem megszólalnék, hogy szívesen adok pénzt is, ha beszaladna a boltba, de pont ekkor adja tudtomra, hogy van neki. Alig, hogy elengedi a kezemet az ölembe ejtem és veszek még pár mély levegőt, amit a lehető leglassabban fújok ki. Azzal, hogy még a kupakot is lecsavarja eléri, hogy haloványan elmosolyodjam, ami valljuk be már kész sikernek mondható, mert inkább voltam morcos és térj ki az utamból típus, mintsem kedves és mosolygos. – Köszönöm. – ezt még elmotyogom az orrom alatt és elveszem a palackot, hogy aztán beleigyak. Lassan kortyolom a vizet, majd pedig kinyújtom a kezemet a kupakért, mert már érzek annyi erőt magamban, hogy erre képes legyek. – Fogjuk rá. – hazugság lenne azt állítani, hogy jól vagyok, de megvagyok, ahogy eddig is. - Mi a teljes neved, vagy jobb szereted, ha így hívnak? – kérdőn pillantok rá, mert a szavai azt engedik sejtetni, hogy ez valaminek a rövidítése. – Lei vagy Leila. – adom meg az engedélyt arra, ha akarja, akkor nyugodtan becézhet úgy, ahogyan mások is szoktak. Rövidebb és talán könnyebb is megjegyezni, mint a teljes nevemet.

Kicsit meglepetten pislogok párat, amikor nem fordul egyből sarkon, miután segített. Egyértelműen kiül az arcomra, hogy habozok, de aztán bólintok és elfogadom a kezét, hogy felsegítsen. Igaz, csak az egyikkel kapaszkodom belé, a másikkal inkább az oszlopot fogom meg. Miután felálltunk kicsit leporolom a fenekemet, mintha csak ezzel meg tudnám szabadítani a ruhámat New York kószától.
- Mindig ennyit beszélsz? – akaratlanul bukik ki a kérdés ajkaim között és kicsit el is szégyellem magam, amiért hangot adtam az első gondolatomnak. – Sajnálom, nem akartam bunkó lenni, egyszerűen csak megszoktam azt, hogy nem nagyon beszélgetek mostanában senkivel se. – sietve próbálok javítani a helyzeten és még számomra is meglepő, hogy aggódom egy idegen érzései miatt. Mostanában inkább az volt igaz rám, hogy pont leszarom a másik mit is érez vagy gondol, főleg, hogy alig akad olyan, aki ténylegesen ismeri a történetemet. Kicsit megdörzsölöm a halántékomat, mert a fejem továbbra is zsong és ezen az se segít, ahogy folyamatosan kérdésekkel vagy ötletekkel bombáz. A lényeg az, hogy beszél hozzám. Csak egy kis csendre vágyom, amit itt biztosan nem fogok megkapni, mert ahhoz ez a város túlzottan is árasztja magából a különféle zajokat. Lemondóan sóhajtok. – Nézd, igazán hálás vagyok, amiért megálltál segíteni, szívesen kifizetem a víz árát is, de nem hiszem el azt, hogy nincs jobb dolgot, mint egy idegenért aggódni. – ennyit arról, hogy megpróbálok kedvesebb lenni, ha volt már annyira rendes, hogy a segítségemre sietett. Élesen szívom be a levegőt és eléggé hangosan fújom ki, miközben orrnyergemet megmasszírozom. – Amúgy te valami fura betörő vagy? Mármint megmented a bajba jutottokat, aztán ártatlanul előadod, hogy hazakíséred őket, mígnem végül megszabadítod az értékeiktől? – kérdőn felvontam a szemöldökömet, de aztán a számsarka kicsit megrándult, amire rá lehet azt is fogni, hogy elmosolyodtam, így érezhette, hogy nem gondolom komolyan. Azért ha túlzottan magára vette volna, akkor megérintettem a kezét és szavakkal is a tudtára adtam, hogy csak elbaszott a humorom, nem gondoltam komolyan. Tanácstalanul pillantottam körbe. – Inkább az utóbbit választom és igazán hálás vagyok, amiért nem hagysz magamra. – tudtam jól, hogy ezt a viselkedésem nem igazán tükrözi, de attól még így volt. – Beléd karolhatok, vagy megfoghatom a kezed? Még kicsit bizonytalan a talaj a lábam alatt. – kérlelően pillantottam rá, ha pedig igen volt a válasz, akkor elindultam a közeli megálló felé. – Egyébként mindig ennyire kedves vagy? Nem félsz attól, hogy egyszer egy őrültbe botlasz, aki árthat neked? – ez mégis csak New York. Itt sose lehet tudni. Voltak már nekem is érdekes eseteim a sürgősségin, meg necces helyzeteink, de míg azokat sérülés nélkül megúsztam, addig egy őrült látogatását már majdnem nem. Éltem, de részben halott maradtam. – Amúgy ne vedd magadra a stílusomat, mostanában ilyen vagyok. Ha örömet és boldogságot keresel, akkor jobb ha még most fordulsz sarkon. – nem állt szándékomban zsákbamacskát árulni és manapság akadnak igazán érzékeny emberek is, így jobbnak láttam ezt tisztázni, hiszen magam sem tudtam előre megmondani, hogy mikor miként is fogok reagálni.

Mirabella & Leilani  
BEE



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leilani Murdoch
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 88295e3ef383ae29e52920a18fe4407e25287825
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Ac8ccc508f03e4b019606ea58612045a105cf44a
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
lone
★ lakhely ★ :
in the house next to the annoying guy's house
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 21e48ab325f24f7b6601cdd6069e669b53dcf5b3
★ idézet ★ :
“Any thought that I have right now isn't worth a shit because I'm totally fucked up.”
★ foglalkozás ★ :
ER doctor
★ play by ★ :
Amanda Michelle Seyfried
★ szükségem van rád ★ :
to the guy who dances on my nerves
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 1c21d7ed72a0b3eef18267635f6c226b189623a9
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptyPént. Május 03 2024, 12:46

Leilani

Mirabella


Néha tényleg nem értem, hogy mi ütött az emberiségbe. Komolyan mindenki ennyire önző lett? Vagy félnek, hogy majd a nő kikaparja a szemüket? Valóban nem értem miért nem segít neki senki, mi lehet a fejükben mikor elmennek valaki mellett, aki nyilvánvalóan segítségre szorul, de ahelyett, hogy megkérdeznék jól van-e, inkább kinevetik. Nem tagadom, mérges vagyok, de igyekszem ezt nem sugározni a nőnek, hiszen pontosan tudom milyen helyzetben van, mi az amire szüksége van. Mármint... mi az ami segíthet és mi az ami ronthat. Voltam már a helyében, nem is egyszer. Éppen ezért is fogom kezeim közé az övét, szorítom azt meg, majd pedig lassan és nyugodtan kezdek el beszélni hozzá. Igyekszem a tudata alá férkőzni, lágyan szólítani őt meg, anélkül, hogy csak mégjobban feldúlnám. Látom, hogy lassan célba érek, hogy lassan kezd felengedni a jég. Kezd visszatérni.

- Leilani. Gyönyörű neved van. - Mondom kedvesen és bár tény, hogy próbálom őt szóval tartani és csak beszélni hozzá, mégis komolyan gondolom amit mondok. - Vizem? - Elgondolkozom egy pillanatra, hirtelen magam sem tudom, hogy eltettem-e ma reggel a palack vizet, ami nélkül bár mindig azt mondom, nem lépek ki a házból... végül mégis többször felejtem el, mint én azt szeretném. - Van. - Válaszolom, majd a kezét elengedve, most a táskám tartalmában kezdek el kutakodni, mígnem a palack víz kerül a kezembe, amit aztán a tetejét lecsavarva nyújtok is át neki. - Igen, szólíts csak Mirának. Jobban vagy? - Nézek rá aggódó tekintettel. Fogalmam sincs, hogy mi okozhatta nála ezt a pánikrohamot, de mindenesetre nem lehetett kellemes. Mondjuk egy pánikroham senkinek sem az. Kimondottan örülök annak, hogy a környéken voltam és segíteni tudtam.

- Gyere, felsegítelek. Ne az aszfalton ücsörögj, nem egészséges. Keresünk valami jobb és nyugodtabb helyet, oké? - Kérdezem egy kedves mosollyal az arcomon, miközben ismét kezei után nyúlok, hogy felhúzzam őt a földről, csak ez után jut eszembe, hogy talán már egyáltalán nincs is szüksége arra, hogy itt istápoljam őt. - Persze csak akkor ha szeretnéd, hogy veled tartsak? - Teszem hozzá kissé elbizonytalanodva, miközben körbenézek. Mivel ugyebár még nagyrészt új vagyok a városban, nem igazán tudom, hogy hová mehetnénk, nem jön még zsigerből az ilyesmi. Bár kezdem úgy érezni, hogy soha nem is fog. A város túl nagy és zsúfolt ahhoz, hogy bármit megtaláljak vagy megjegyezzek. - Szívesen maradok, ha van kedved kicsit beszélgetni? - Természetesen nem fogom erőltetni, hogy beszéljen, ám minden bizonnyal valami nincs rendben vele. Szóval ha másban nem is tudok segíteni, de mégis nagyon szívesen meghallgatom őt. - Vagy ha csak csöndben akarsz ülni, de nem akarod egyedül tenni. - Teszem hozzá, hiszen tény, hogy ilyesmi nálam is megesik. - Akár haza is kísérhetlek? - Oké, lassan kezdek gyanúsan túl kedves lenni, még a saját magam számára is. Talán éppen itt lenne az ideje, hogy befogjam és hagyjam őt szóhoz jutni.  
THE BEST AND MOST BEAUTIFUL THINGS IN THE WORLD CANNOT BE SEEN OR EVEN TOUCHED — THEY MUST BE FELT WITH THE HEART.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Leilani Murdoch imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptyVas. Ápr. 28 2024, 11:18
“We don't meet people accidentally everyone comes in our life for a reason.”


Valamilyen szinte már-már abszurd az, hogy arra tettem fel az életemet, hogy embereken segítsek, életeket mentsek, de még is úgy érzem, hogy egy életet soha nem leszek képes megmenteni, ami nem más, mint a sajátom. Talán tényleg olykor sokkal egyszerűbb másokon segíteni, mintsem saját magunkat kirángatni a legmélyebb mocsárból, ami újra és újra csak egyre lejjebb húz, hiába is próbálunk meg kikecmeregni onnan. Részben ezt éreztem, hogy ott ragadtam egy sötét erdő legmélyén, csapdába esve egy mocsárban, ahol elegendő egyetlen egy rossz lépés, hogy aztán örökre elnyeljen és többé még annyira se lássam a fényt, mint most.
Ismerem a pánikroham minden egyes tünetét, normál esetben mindent el tudnék róla mondani, de most mintha minden tudásom egyszerűen elillanna még azelőtt, mielőtt igazán felidézhetném. Helyette marad a félelem, a bénultság érzete, miközben egyre inkább azt érzem, hogy a megfulladok, mintha csak nem jutnék elegendő levegőhöz. Ez pedig még inkább a múltba ránt, még inkább kezd kibontakozni a múltam legsötétebb árnya, miközben a külvilág egyre inkább kezd megszűnni egészen addig, amíg a ködön át meg nem hallok egy gyengéd hangot, majd pedig megérzek egy érintést. Fogalmam sincs, hogy ki lehet ez a nő, ahogyan azt se tudom, hogy ő is csak a képzeletem szüleménye, vagy tényleg létezik, mert ebben a pillanatban még minden túlzottan káoszos.
Talán nem is számít, hogy létezik vagy nem, egyszerűen csak igyekszem a hangfoszlányokba kapaszkodni, mert szükségem van segítségre. Egyedül ebből a ködből képtelen lennék kitalálni. A beszéd nem megy, de alig észrevehetően bólintok amikor azt mondja, hogy a hangjára figyeljek. Némán fohászkodom, hogy beszéljen, beszéljen, csak ne hagyja abba, mindegy mit mond, de szükségem van a rémálmon túli hangra, ami elnyomhatja a démonjaim hangját. Kérdését hallva nemlegesen megrázom a fejemet, mert jelenleg nem kérek semmit se. Aztán elhangzik a megfelelő dolog is, mire ráemelem a pillantásomat és követem őt, amikor arra próbál rávenni, hogy figyeljek a légzésemre. Figyelem őt, leutánzom, miközben a légzésre koncentrálok és a kép is kezd egyre inkább tisztulni, ugyan még a tüneteim nem szűntek meg, de a pillantásom is kezd kicsit tisztább lenni. A percek múlásával szép lassan eljut a tudatómig az is, hogy fogja a kezemet, ami kicsit a biztonságérzetemet növeli.
Mély levegő és kifúj.
Emlékeztetem magam, majd ráemelem a pillantásomat, amikor ismét megszólal, s míg ő abbahagyja a légzésem irányítását, addig én továbbra is úgy teszek, mint a korábbi percekben. Talán összességében 10 perc is eltelik, mire a pulzusom is kezd újra normálissá válni és mire elég erőt érzek ahhoz, hogy megszólaljak.
- Leilani vagyok. – először csak ennyit mondok és továbbra is a légzésemre figyelek, olykor kicsit megszorítva a kezét, mint aki csak attól fél, hogy a biztonságot jelentő mankó bármelyik pillanatban elillanhat. Pár perccel később a pánikroham és a tűnetek teljesen megszűnnek, mire egy hatalmas sóhaj szökik ki ajkaim között. – Köszönöm. – hálásan pillantok rá, majd megköszörülöm a torkomat, mert jelenleg nagyon is kiszolgáltatottnak érzem magam, jobban, mint az elmúlt hónapok alatt. – Esetleg van egy kis vized? – óvatosan csendül a hangom, hiszen nálam nem volt és abban is biztos voltam, hogy képtelen lennék visszamenni egyből az üzletbe.
- Mira, ugye? – bizonytalanul csendül a hangom, de érthető, hogy abban az állapotban nem mindent hallottam meg amit mondott, vagy nem vagyok biztos abban, hogy jól hallottam.

Mirabella & Leilani  
BEE



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leilani Murdoch
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 88295e3ef383ae29e52920a18fe4407e25287825
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Ac8ccc508f03e4b019606ea58612045a105cf44a
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
lone
★ lakhely ★ :
in the house next to the annoying guy's house
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 21e48ab325f24f7b6601cdd6069e669b53dcf5b3
★ idézet ★ :
“Any thought that I have right now isn't worth a shit because I'm totally fucked up.”
★ foglalkozás ★ :
ER doctor
★ play by ★ :
Amanda Michelle Seyfried
★ szükségem van rád ★ :
to the guy who dances on my nerves
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 1c21d7ed72a0b3eef18267635f6c226b189623a9
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 23:16

Leilani

Mirabella


Hihetetlen, hogy egy ember mennyire tudja utálni ezt a várost. Persze, nem panaszkodom, nincs is jogom hozzá, elvégre ez a város mentette meg az életem. Ugyanakkor lassan úgy érzem, hogy ez a város lesz az is, ami majd a vesztemet okozza. Mert az hétszentség, hogy én soha az életben nem találok itt meg semmit. Az elmúlt egy hétben márvagy harmadszor tévedtem el annyira, hogy segítséget kellett kérnem az emberektől. Akármennyire is igyekszem a telefonom navigációját bújni, csak össze-vissza forog, azt sem tudja hol vagyok. Na, hát ha már az ostoba készülék nem képes eldönteni, hogy a járdán vagyok, vagy valami isten háta mögötti parkban, akkor én mit mondjak? Értetlenül nézek végül fel, feladom. Megindulok előre, aztán remélhetőleg egyszer hazajutok. Ha meg nem akkor hívok egy taxit. Egyenlőre viszont túl mérges vagyok... magamra. Tényleg ennyire hülye lennék?

Aztán valami mégis magára vonja a kíváncsiságom. Vagy inkább valaki. A nő zaklatottnak tűnik, a tekintetemben most aggodalom csillan. Megállok. Körülnézek. Az ég világon senkit sem érdekel, hogy a lány nyilvánvalóan segítségre szorul. Most komolyan? Na nekem sem kell több, veszek egy mély levegőt, ki is fújom azt. Közelebb lépek hozzá, leguggolok elé, óvatosan érintem kezeit. Ijesztően ismerős a helyzet. De általában én vagyok az ő helyében. Én vagyok az aki a saját rémálmaiban fuldoklik. - Minden rendben lesz... - A szavakat csak halkan mondom, de tudom, hogy hallja. A tudatalattija mindenképpen. Óvatosan szorítok rá a kezeire, azt akarom, hogy érezze, itt vagyok neki. Még akkor is ha fogalmam sincs ki ő, annyit mindenképpen tudok, hogy valami átkozottul nincs rendben vele és szüksége van rám. Vagy valakire. De mivel mindenki szinte gondolkozás nélkül lépett el mellette, rosszabb esetben még felé is prüszköltek, vagy nevettek... Bizony én leszek az aki a kezét fogva fogja őt átsegíteni a rohamon. Nehéz anélkül, hogy tudnám mi okozza ezt számára, de nem lehetetlen.  

- Tudom, hogy nem egyszerű, de próbálj meg a hangomra fókuszálni. - Mondom ezt a lehető legkedvesebb hangomat elővéve. - Szükséged van valamire? Víz? Akármi? - Igyekszem úgy helyezkedni előtte, hogy eltakarjam őt a járókelőktől, vagy éppen a járókelőket előle, hiszen jól tudom, hogy nyugalomra van szüksége. Ugyanakkor félek őt mozdítani, nem tudom hogyan reagálna rá, így aztán csak próbálom azt az érzést kelteni benne, hogy csak én vagyok itt, senki más. - Lélegezz, oké? Lassan. Lélegezz be, aztán lassan ki. Be és ki. Be és ki. - Még imitálom is azt amit mondok, mutatom neki, hogy miként is tegye. Legszívesebben magamhoz ölelném őt. Mégsem teszem. Azzal talán többet ártanék, mint javítanék. - Csak rám figyelj, oké? Én Mira vagyok. Téged hogy hívnak? - Próbálkozom meg egy egyszerű kérdéssel, reménykedve abban, hogy sikerül neki eléggé kizökkennie ahhoz, hogy válaszolni is tudjon.
THE BEST AND MOST BEAUTIFUL THINGS IN THE WORLD CANNOT BE SEEN OR EVEN TOUCHED — THEY MUST BE FELT WITH THE HEART.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Leilani Murdoch imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásThere are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. EmptySzer. Ápr. 24 2024, 19:33
“We don't meet people accidentally everyone comes in our life for a reason.”


Jó nagy marha voltam, amikor úgy döntöttem, hogy ez életem lehető legjobb döntése ebben a szarságokkal teli helyzetben. Rohadtul nem így volt! Egyik pillanatban önként gyújtottam volna fel azt a romhalmazt amibe költöztem, mert a hátam közepére kívántam az egész bajlódást ami vele együtt járt, míg máskor tényleg segített elterelni kicsit a gondolataimat és volt min levezetnem a feszültséget. Néha egy kis bontás, aprítás egészen felemelő érzés tud lenni. Főleg, ha éppen azt képzeled el, hogy a démonjaid tökeit, vagy éppen fejét találod el. Bárcsak így lenne, de nem így volt. Továbbra is ott keringőztek a felszín alatt, hogy újra és újra emlékeztessenek mindarra, ami velem történt majdnem egy évvel ezelőtt.
Ha sikerült volna bármennyit is gyógyulnom, vagy legalább kicsit felülkerekednem a belőlem lakmározó szörnyeken, akkor nem öt perce állnék itt az utcán, úgy mintha most ültettek volna el ide, mint valami rohadt virágot és nem úgy bámulnám az üzletet is, mint aki azt se tudja mi az. Szerettem volna olyan lenni, mint a többi ember, akik annyira könnyedén sétáltak ki és be, mintha valamit ingyen osztogatnának odabent. Idegesen simítottam végig a kabátomon, mintha csak meg akarnám igazítani, vagy csak egy láthatatlan szöszt akarnék elüldözni, de valójában egyikről se volt szó. Nagyot nyeltem és mély levegőt vettem, amit aztán lassan kifújtam. Talán inkább egyből a barkácsboltba kellene mennem, nem lenne szabad semmilyen kitérőt tennem, de akkor is majd meghallok végre egy kis finom péksüteményéért. Ha nem hazudott az internet, akkor itt kapni a környék legjobb péksüteményeit. S elnézve, hogy milyen ütemesen szállingóznak ki és be az emberek valahogy úgy érzem, lappanghat igazság az olvasott véleményekben.
Csak pár lépés, talán nagy sor se lesz, mert több kassza van. Csak jössz és mész.
Próbálom magamat biztatni és nem arra gondolni, hogy mennyire gyűlölöm magamat azért, hogy a fülesemet otthon felejtettem. Az legalább segítene abban, hogy ki tudjam zárni a legtöbb kéretlen zajt, vagy legalábbis tompítani azokat.
Ismételten nagyot sóhajtok.
Nem lesz gond. Minden rendben lesz.
Haha, jó vicc. Kit akarok átverni?

Úgy egy éve nincs semmi se rendben és néha úgy érzem, hogy soha nem is lesz már.
Végül sietve tépem fel az ajtót, hogy kikerülve valakit beljebb sétáljak az üzletbe és minden erőmmel azon vagyok, hogy a pékáruk illatára összpontosítsak, ami belengi az üzlethelyiséget. Igyekszem minden zajt kizárni, ami pár percig megy is, de ahogyan egyre több cipőcsoszogás jut át a képzeletbeli falaimon, egyre több evőeszköz csörren, vagy éppen szék csikordul meg, miközben a sor halad előre, úgy kezdem én is egyre inkább elveszíteni a kontrollt.
Érzem, hogy a szívem egyre hevesebben kezd verni, miközben a mellkasom szorítani kezd és jön az ismerős szédülés is. Sietve próbálok kijutni az üzletből mit sem törődve a bosszankodó megjegyzésekkel, miközben neki megyek egy-két embernek. A járásom egyre inkább instabilabbá válik, mire sietve kapaszkodom meg az egyik oszlopban, próbálok mély levegőt venni és koncentrálni a légzésemre, de képtelen vagyok rá. Újra ott vagyok, látom a felém közeledő cipőt, miközben magatehetetlenül fuldokolom a saját véremben a konyhám padlójában. A kezem megremeg, és a többi tünet mellé könnyedén csatlakozik be a jeges verejték is. Lassan csúszom le a földre, az emberek beszéde összemosódik előttem és úgy érzem, hogy csak pillanatok kérdése és a sötétség ismételten magához fog ölelni.
Nem akarok ott lenni. Végre szabad akarok lenni!!
Semmiből egyszer csak valaki bekúszik a látómezömbe. Érzem, hogy valaki megfogja a kezemet és beszél hozzám, de nem értem. Nincs erőm a fejemet se felemelni, ahogy a kezemet se elhúzni már, miközben a hideg betonon ülök az oszlopnak dőlve. A pulzusom az egekben van, a szédülés egyre rosszabb, a kép kicsit elmosódott és úgy érzem, hogy szép lassan megfulladok, pontosan úgy, ahogy hajdanán hittem, csak akkor azt gondoltam, hogy a saját vérem fogja részben a vesztemet okozni.
Mirabella & Leilani  
BEE



Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leilani Murdoch
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 88295e3ef383ae29e52920a18fe4407e25287825
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Ac8ccc508f03e4b019606ea58612045a105cf44a
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
lone
★ lakhely ★ :
in the house next to the annoying guy's house
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 21e48ab325f24f7b6601cdd6069e669b53dcf5b3
★ idézet ★ :
“Any thought that I have right now isn't worth a shit because I'm totally fucked up.”
★ foglalkozás ★ :
ER doctor
★ play by ★ :
Amanda Michelle Seyfried
★ szükségem van rád ★ :
to the guy who dances on my nerves
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. 1c21d7ed72a0b3eef18267635f6c226b189623a9
TémanyitásRe: There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
There are no strangers here; only friends you haven't yet met. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
There are no strangers here; only friends you haven't yet met.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mirabella
» Mirabella Jimenes
» Mirabella Jimenes
» Mirabella Hollis
» Leilani Patterson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Utcák és parkok-
Ugrás: