New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiki C. González
tollából
Ma 11:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

David & Shayana | the first long-awaited return
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 6 Feb. - 15:45
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Miután felöltöztünk és a nagyszobában várom, arcul csap a dekoltázsa, ahogy lejön az emeletről. Nem azért, mert túl nagy lenne, hanem azért mert aztakurva. Eddig is vonzó és szép volt a szememben, de láthatóan tudja fokozni. Itt már kezdem megkérdőjelezni az életem és a döntéseim csipkecsodákkal kapcsolatban, de őszintén szólva hülye lennék nem bele menni ebbe a játékba és személyesen is átélni azt, amit a távollétemben képeken nyújtott.
Nyilván elindul a féltékenység bennem egy kicsit és azon gondolkodom, hogy tudnám megoldani azt, hogy én láthassam, más meg nem. Mielőtt tényleg szemet vet rá valaki és megvárná, hogy ne legyek itt. Persze annyira nem vagyok féltékeny, hogy elküldjem már ruhát vetetni vele. Hülye lennék magamtól is elvenni ezt a csodálatos látványt! Annyira bele is feledkezem ezekbe a gondolatokba, hogy a kérdése elsőre nem is jut el az agyamig. A cukkolására elmosolyodom, de közben azért a fülem hegye vörös lesz a zavartól.
- Elbambultam. - mondom röviden, aztán a kérdésre is válaszolok. Arra, hogy elég lenne az ő sebességére lassítanom, elvigyorodom.
- Szóval törpejárásra váltsak? - szívózok, de megérdemli az előbbiek után. Ezután jön a kérdés, hogy mit csináltunk külföldön, én pedig a szükségesnél többet nem osztok meg. Nem azért, mert nem bízok benne, hanem azért, mert tudom, hogy hallgatnak minket és nem akarom bajba keverni magunkat. Most épp a bizonyítás szakaszában vagyunk, nem most kellene elbasznom a dolgot. Félek, hogy annak katasztrofális következményei lennének. Persze a mosolya nem olyan őszinte a szavaival ellentétben, mire halványan, megértően rámosolygok.
- Ha nem ilyen lenne az életem, akkor veled se találkoztam volna. Nem félek a veszélytől, de ígérem, hogy mindig haza jövök, oké? - kérdezem tőle gyengéden, megsimogatva az oldalát. Ha elfogadja az ígéretet, még egy csókot is nyomok a feje búbjára, aztán én érdeklődöm. Persze, amit mond némi keserű ízt hagy a számban, fel is sóhajtok tőle. Engem nem zavar, hogy én tartom el őt, de tudom, hogy őt igen.
- Online fordítások? Szövegek, könyvek? - próbálkozom, hátha.
- Olyankor egyébként is mindegy, hogy mekkora. - utalok a növekedő pocakjára. Azon elmosolyodom, hogy Lucifer lefoglalta, de ez még mindig kevés, hogy ne unatkozzon otthon az ember.
- Hobbit sem találtál? Már azon kívül, hogy szexi fehérneműs képeket küldesz nekem. - viccelődök egy kicsit, hogy oldjam a hangulatot. Közben meg is állunk, hogy Lucifer el tudja végezni a dolgát, aztán megugasson egy macskát az egyik kerítés tetején.
- Rendelt már be a kormány kihallgatásra?Kértek tőled bármit? - végül is, ha már alkut kötöttek, valamikor valamit csak akarnak majd tőle... nem?
A hamburgerezőt elérve kinyitom neki az ajtót. Bent persze kellenes meleg és illatok várnak minket. Az egyik asztalhoz oda is megyünk, Luciferre egyelőre ráhúzom a kosarat, aztán a már elhelyezkedő Shay mellé ültetem, én pedig a másik oldalra ülve helyezkedek el. A felszolgáló már hozza is a két étlapot és kapja elő a jegyzettömbjét
- Milyen italt hozhatok? - kérdi, mire átkarolom Shanát és rápillantok.
- Akarunk bárhová autózni ma? Mert ha nem, akkor én szívesen innék egy sört. - kérdezem finoman. Nem tudom, neki volt e valamilyen terve, amivel eddig nem rukkolt elő, de ha nincs, én örülnék egy kis ideglazítónak.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 6 Feb. - 18:04

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Leplezetlen örömmel tölt el, milyen hatással van rá a dekoltázsom, pedig még csak nem is túl kihívó, egyszerűen csak mélyebb mint egy sima pólónál. Azt mondjuk nem tudom, min gondolkozik ennyire, de valamin nagyon; ahogy elindulunk, először meg sem hallja, amit kérdezek. Aztán közli, hogy elbambult, én pedig elnevetem magam.
– Szóval elbambultál, hm? – vonom fel a szemöldököm játékosan. Ez egészen úgy hangzik, mintha lemaradt volna a tudata a felsőm kivágásában, na nem mintha én bánnám ezt. Fokozza egy kicsit a kéretlen társaságunk kárára a viccet, de aztán engem is cukkol egy kicsit, mire vidáman rávigyorgok.
– Idelent legalább kevésbé ritkás a levegő – vágok vissza. Ahogy tovább sétálunk, azért rákérdezek, mit mondhat el abból, ami ilyen hosszú időre elszólította, a válasz pedig igazából nem lep meg. Elég volt a híreket néznem ahhoz, hogy nekem is ez legyen a legjobb tippem, de közben arra is rá kell jönnöm, hogy... nem esik különösebb jól a gondolat, hogy veszélyben van. Ezt be is vallom neki, minden mögöttes szándék nélkül, de tudom, hogy érteni fogja, a válasza pedig igazolja is. Elmosolyodom és szusszanok egyet.
– Az nekem tökéletesen elég – fogadom el az ígéretet, egy kicsit szorosabban ölelve magamhoz, míg ő a fejemre csókol. – Szükségünk lesz rád – mosolygok fel rá. Még mindig nem szoktam teljesen hozzá a gondolathoz, hogy család leszünk, de tény, hogy hamarosan nem csak én fogom várni otthon. Az ő kérdése is jogos, bár az már kellemetlen emlékeket is felidéz, amiből meg is osztok vele egyet, amit a telefonban végül nem is meséltem el neki; mem akartam felbosszantani, akkora tétje meg nem volt, mint mondjuk a vizsgálatnak. Látom rajta, hogy tényleg nem örül ennek, de bosszankodás helyett inkább további tippeket ad. Már épp nyitnám a szám, amikor hozzátesz még valamit, nekem pedig felszalad a szemöldököm.
– Miről is beszélünk? – somolygok rá. A "mindegy, hogy mekkora" most már nagyon sokféleképpen értelmezhető. Azért értékelem, amit mondott, egy kicsit el js gondolkozom rajta.
– Ez nem rossz ötlet. Majd megpróbálok körülnézni ilyen lehetőségek után is, hátha – mosolygok rá. Mondjuk fogalmam sincs, nem csavarodnék-e be, ha hátralevő életemet a négy fal között, egy asztal és egy számítógép mögött ülve kellene töltenem. Most még leköti az elmém a helyzetünk, de tudom, hogy eljön majd az a pont, amikor vissza fog köszönni, hogy eddig hogyan éltem az életem. Ahhoz persze soha nem térhetek vissza, de... nem tudom. Aggaszt egy kicsit, hogy nem találom majd meg a helyem a világban. Azt hiszem, ő is érezheti ezt, mert Lucifer említésével sem elégszik meg.
– Egyelőre az megy a legjobban – kuncogok egy kicsit a képek emlegetésére. – Nem igazán tudom. A testmozgási lehetőségeket igyekeztem kimaxolni, mert nem akarok eltunyulni és egyébként is viszket a tenyerem, ha sokat ülök egy helyben. Gondoltam rá, hogy felfedezek egy edzőtermet a környéken, de... – Nem fejezem be a mondatot, csak nyelek egyet és megrázom a fejem. Úgyis tudja, mire gondolok. Nélküle nem érezném magam biztonságban, legfeljebb ha Lucifernek szerzek valami papírt, ami miatt bejöhetne velem a terembe és az öltözőbe is. Közben megállunk, míg az említett fontos dolgokat intéz, Dave kérdésére pedig vállat vonok.
– Furcsa, de még nem. Kaptam egy telefont, miszerint hamarosan el kell majd mennem New Yorkba, de ennél többet nem tudtam meg. Azt sem mondták, miért, azt sem, hogy kihez, és azt sem, hogy pontosan hova. Az biztos, hogy lesz külön gardedámom is hozzá, az NYPD counterterrorism részlegéből – mondom némi hitetlenkedő nevetéssel. Furcsa, hogy régen még én magam is egyfajta terrorelhárító voltam, még ezen a földön is, most pedig én lettem a terror, amit el kell hárítani.
Amikor elérjük a hamburgerezőt, Dave kinyitja az ajtót, és abban a pillanatban, ahogy belépek, már meg is kordul a gyomrom. Szerencsére a zene elnyomja a hangot, de így is kis híján felnyögök, mert már szinte érzem a számban a hamburger ízét.
– Éhen halok – közlöm Daviddel is a nyilvánvalót, de hát felkészítettem rá, hogy ez még nem változott. Leülünk az egyik asztalhoz, aztán... Dave elég érdekfeszítő felállást rendez körém, de egyelőre nem szólok semmit, mert már jön is egy pincér. David kérdésére rámosolygok.
– Nyugodtan. Nincs tervben semmi, de ha mégis menni kell valahova, majd vezetek – nyugtatom meg, miközben odasimulok az oldalához. Én egy kólát kérek magamnak, mivel a sör nálam amúgy sem opció. A kezembe veszem az étlapot, de közben Dave-re sandítok a szemem sarkából.
– Szóval ma ti vagytok a gardedámjaim? – vonom fel a szemöldököm évődve, megjegyezve, hogyan helyezte el magukat Lucival körülöttem. Nem mintha zavarna, kifejezetten vonzó ez a tulajdonsága, szóval nincs is a hangomban semmi rosszallás. Egyébként is tovább korog a gyomrom, szóval inkább fokozom az érzést azzal, hogy böngészni kezdem az étlapot. Az éhségem mértékének köszönhető, hogy mikor a pincér kihozza az italokat, én már tudom is, mit rendelek; azt, amiben minden is van. Hús, dupla sajt, bacon, és mellé még sült krumpli is. Már a puszta gondolattól csorog a nyálam.
– Lehet, hogy tényleg bálna leszek előbb-utóbb – mondom mosolyogva, amikor a pincér elmegy a rendeléseinkkel. Iszok egy kortyot a kólámból, aztán kényelmesen Dave vállára hajtom a fejem és úgy nézek fel rá.
– Jó, hogy itthon vagy – simítom meg az arcát mosolyogva.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 6 Feb. - 20:30
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


- Igen, el... szép a ... kilátás. - csak azt sajnálom, hogy még hideg van, mert ha nem lenne kabát, innen fentről nagyon szépen belátnék mindent. De hát majd a hambisnál, ha oda értünk, jól megbámulom majd. Ismét. Jó sokáig.
Ha már ő is, én is csipkelődök kicsit, mindketten egymás méreteivel, de aztán olyan dolog jut eszembe, hogy elvigyorodom.
- Az lehet, de legalább ide fent tisztább is a levegő. Plusz ha csak egy picivel lennél kisebb ennél, letérdelned se kellene. - azt nem mondom ki, hogy mihez, mert szerintem nem kell ennék többet sugallnom ahhoz, hogy tudja. Mondjuk lehet, hogy nem kellene ilyenekkel visszavágnom, mert megint elfogunk kanyarodni egy olyan irányba, amitől aztán kényelmetlen lesz a nadrág.
Aztán ha már beszélek arról, hogy merre voltam és ő pedig aggódni kezd, akkor igyekszem azzal megnyugtatni, hogy megígérem neki, hogy visszajövök. Míg az oldalamhoz simul, nyomok is egy puszit a fejére, aztán amikor felmosolyog rám, hogy szükségük lesz rám, meleg érzés tölti be a mellkasomat és gyengéden rá mosolygok.
- Most már ti vagytok a mindeneim, értetek mindig visszajövök majd. - hajolok le egy apró csókért az ajkához. Nem tudom, milyen lesz apának lenni. Nem tudom, hogy pontosan milyen feladataim lesznek és hogy azokat megfelelően el tudom-e majd látni, de igyekszem majd minden erőmmel a legjobbá válni. Szeretnék levenni terhet Shay válláról is, de egyelőre nem tudom, hogyan tehetném meg. Gondolkodom költözésen, de még bejáró nőn is, bármin, amivel az ő dolgát könnyíthetném meg.
Az persze nem tetszik, hogy az árnyékok szándékosan basztak ki vele, de nem hagyhatom, hogy provokáljanak engem, minket. Inkább próbálok új tippet adni Shanának, hátha nem veszti el annyira a kedvét a kutatásban. Ha már többet nem tudok ebben segíteni. Mondanám, hogy maradjon otthon, eltartom őt is, meg a gyereket is, meg Lucit is, és nem kell hiányt szenvedniük semmiben, de azt is tudom, hogy Shaynek nem ilyen élet való. Amíg még nem kell gondoskodnia egy másik életről legalább is, nem hiszem, hogy hónapokat tudna otthon ülni és... kötögetni.
- Aaaaaaaaaaa.... hasadról. - nézek le egyértelműen nem a hasára, de csak viccelődve, hogy jó kedvre derítsem. A kabát úgy is takar mindent.
- Helyes. Mondanám, hogy elkísérlek az állásinterjúkra, de kétlem, hogy hétvégén tartanának olyat... - sóhajtok fel halkan. Pedig jó lenne ott lenni, és legalább azt megakadályozni, hogy a két - ... minyon? nem tudom már milyen szót használt rájuk Shay - megint bele köpjön a levesbe. Egyébként is szívesen megismerkednék a két szarjankóval. Jó-jó tudom, nem kellene felhúznom magam, nem szabad provokálniuk.
A hobbikra is rákérdezek, de Shay egyelőre abból se talált magának megfelelőt. A testmozgást hozza fel, az edzőteremre adott reakcióitól pedig megfeszülnek az izmaim, mert tudom, hogy miért fél.
- De Shay... annyi lehetőséged van. Miért ragaszkodsz az edzőteremhez? Mehetnél jógázni, zumbázni, piláteszelni, annyi ilyen női kutyafasza van, miért az edzőterem az első, ami eszedbe jut? Egyébként sem kellene már olyan testedzéseket csinálnod, mint anno velem. Ha legalább valami ... mittom én kismama jógára járnál, ahol eleve nők vennének körbe, talán tudnál egy kicsit barátkozni is. Tudom, hogy az nem erősséged, de hidd el, hogy rajtad kívül rengetegen vannak introvertáltak és túl lehet esni az első sokkon. Utána meg már jobb lesz, hidd el. - sóhajtok halkan. Tudom, hogy kilépni a komfort zónából sose könnyű, főleg, ha nem önként tesszük azt, de Shay a legerősebb nő a világon - lelkileg és testileg - akit ismerek. Ha valaki, hát ő tuti meg tud birkózni egy ilyennel, arról nem is beszélve, hogyha eleinte csak valami szerepnek veszi fel, ha csak eljátssza a határozottat mint a színészek, már azzal is sokat segít önmagán.
- Ha kell, elmegyek veled jógázni hétvégén. Rohadtul furcsa lesz banánnaciban hajolgatni, és valószínűleg a mozdulatok felénél úgy fogok ropogni és nyögni, mint egy 100 és a halál közti tata, aki éppen a székéből próbál felkelni, de ha ez segít neked abban, hogy ne érezd magad rosszul és feloldódj, esküszöm meg csinálom! Ha kell, veszek fel hozzá olyan felfújható dínó jelmezt, vagy parókát... akármit, ami rám tereli a figyelmet, el rólad. És még nem szégyellsz benne engem. - mosolygom rá biztatóan. Szeretném, ha nem skatulyázná be magát. Ha nem csak a munkának élne mint régen. Az, hogy hobbit nem talált magának, azt is jelenti, hogy nem is igazán lépett ki a házból. Muszáj valahogy motiválnom, vagy találni magunknak valakiket, akikkel aztán összeboronálhatom és biztonságban, jó kedvben tudhatom. Ha megint lesz egy hosszú misszióm, mit fog majd egyedül csinálni itthon megint? Ismerem már ezt a fajta utat, és nem akarom, hogy terhes depressziós legyen, vagy ilyesmi.
Arra is rákérdezek, hogy a kormány felkereste-e, de csak annyit kapott, hogy majd keresik. Halkan sóhajtok. Miért érzem úgy, hogy ez is persze majd akkor lesz, amikor nem leszek itt? Mondjuk olyan időt nem lesz nehéz találniuk.
- Ha tudsz majd egy nevet, azért mondd el. - nem  akarom majd felkeresni az illetőt, csak kicsit utána nézni. Az sem mindegy, hogy milyen embert küldenek: olyat, aki csak a munkáját végzi, vagy azt a típust, aki akkor is leszed a tíz körmödről, ha nem csináltál semmit. Nem akarom, hogy bántsák őt, mert nem érdemli meg.
A hambishoz érve előre engedem Shayt, ő pedig már fel is sóhajt, hogy mennyire éhes. Sejtettem, de csak remélni merem, hogy a terhesség miatt, és nem azért, mert nem evett reggel. Megvárom, amíg választ egy helyet, aztán leültetem mellé Lucifert és magamat is. Leveszem a kabátot, a székre hajtom, aztán átkarolom őt. Miután megkapom az engedélyt a sörre, én azt kérem, ő pedig kólát. Elkezdem nézegetni az étlapot és közben próbálok nem másfelé kalandozni a figyelmemmel, mikor rám néz. A kérdésére rá mosolygok.
- Volt valaha más is? - kérdezem élcelődve, megemelve a szemöldököm. Jó, a bátyját most nem hoznám fel, mert ő tényleg lehetett anno, de egyébként senki más nem őrizte rajtam, rajtunk kívül soha. Amikor megjönnek az italok, akkor én egy monster-burger menüt kérek, bár nem tudom, hogy az mennyivel lesz nagyobb Shay hamburgerénél, amiben gyakorlatilag minden is van. Amikor azt mondja, hogy bálna lesz, halkan elnevetem magamat.
- Egyél, amennyi jól esik. Legfeljebb kézben haza viszlek, ha már nem tudsz járni. - szorítom magamnál a vállánál fogva, vigyorogva. Amikor a fejér a vállamra hajtja, akkor én a kobakjára hajtom a sajátom és mosolyogva simogatni kezdem a vállát. Amikor felfelé mozdítja a fejét felemelem róla a sajátom, hogy rá nézhessek, a szavaira pedig megint melegség tölti meg a mellkasom.
-  Jó itthon lenni veled. - válaszolom gyengéd pillantással, aztán oda hajolva lopok is az ajkáról egy nem túl rövid, nem túl hosszú, de finom csókot.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 6 Feb. - 22:04

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Vigyorogva, egyértelmű kétkedéssel az arcomon bólogatok, mert én nagyon is valószínűnek tartom, hogy inkább a belátás tetszik neki, mintsem a kilátás, de ráhagyom, legyen csak igaza. Jól is teszem, hogy magamban tartom a szemtelen megjegyzéseimet, mert a méretkülönbségeinket már megint kivezeti egy olyan talajra, ahol nagyon veszélyes játékokat lehet játszani...
– Pedig te szereted, ha térdelek – emlékeztetem élénk pillantással. Persze főleg azt szereti, amit csinálok közben, de fogadni mernék, hogy abban is bőven örömét leli, hogy eközben szó szerint a lábai előtt térdelek. Ennél messzebb csak azért nem megyek a visszavágásommal, mert a felsőm is épp elég fegyver a kezemben és azért nem akarom rögtön teljesen kikészíteni.
Tovább sétálunk, és bár kifejezek egyfajta aggodalmat, tudom, hogy nem fogja rosszul érinteni. Ez csak az őszinteségem, ezt pedig ő is érti; a szavaitól a mellkasom valósággal lángolni kezd, és azt hiszem, az érzéseim kiülnek a szemeimbe is. Legalábbis remélem, hogy látja.
– Szeretlek – súgom azért oda neki a finom csók után, szabad kezemmel lopva egy simítást az arcáról is. Hirtelen fogalmam sincs, hogyan bírtam ki két hónapot nélküle, mert valószerűtlennek tűnik, hogy ezek nélkül az apró érintések nélkül meglegyek.
Dave is érdeklődik, bár sok jó hírrel nem szolgálhatok munka terén. Azért a kis elszólása megüti a fülem, aztán ahogy a melleimet bámulva a hasamat nevezi meg, elnevetem magam. Tudom, hogy csak heccel, de hagyom neki, mert épp a nevetésemért csinálja.
– Ne aggódj emiatt – mosolygok rá, amikor azt mondja, legszívesebben az állásinterjúkra is eljönne velem. Sejtem, hogy a két őröm miatt gondolja így. – Még az is lehet, hogy találok ilyen online állásinterjús felvételt, abba próbáljanak meg becsatlakozni – nevetem el magam. Persze nem kérdés, hogy különböző módokon megnéznék és -hallgatnák, de legalább nem szólhatnának közbe. A távmunka egyébként is egyre népszerűbb, fordítani meg bárhonnan lehet, nem? Bármekkora hassal.
A hobbik kapcsán sem tudok többet mondani neki, és ekkor már eszembe jut, hogy talán épp ezzel okozok neki csalódást. Jobban kellene próbálkoznom...? Nem tudom. Jó hosszan kezdi el ecsetelni az ötleteit és nehéz eldöntenem, hogy aggódik értem, vagy csak... nem is tudom... teszetoszának tartja a próbálkozásaimat? Mindenesetre igyekszem nem magamra venni, hiszen figyelmeztettem erre, szóltam neki, hogy a hétköznapi élet nekem sanszosan nem fog majd egyről a kettőre menni. Ha menni fog egyáltalán.
– Ebben egyébként tévedett az előző orvos – rázom meg a fejem. – Beszéltem az új orvosommal a kérdésről és azt mondta, az a lényeg, hogy hallgassak a testem jelzéseire, mert ameddig nem érzem soknak, mindent csinálhatok, amit eddig is csináltam. Úgy értem... testedzés terén – helyesbítek egy kicsit, hiszen nyilván nem arról beszélgettem vele, hogy képzett bérgyilkosként éltem és nem is az ehhez való visszatérést javasolta.
– Nem tudom, Dave – vakarom aztán meg a tarkómat tanácstalanul. – Nem az introvertáltság tart vissza ezektől a dolgoktól. Értékelem az ötleteidet és tisztában vagyok ezekkel, de én... ez nem nekem való – sóhajtok fel. – Tudom, hogy te pont a női oldalamat ismered nagyon, de ebben ki is merül bennem minden nőiség. Én soha nem fogok csajos csevejeket folytatni, ruhaboltokban pletykálni és jógamatracon kuncogni a pasikon. Nem is vágyom ilyesmire – rázom meg a fejem. Igen, megvannak a képességeim arra, hogy eljátsszak egy ilyen szerepet, de előbb néznék szembe egy pisztoly csövével, mint hogy ilyen éltet éljek. Talán a legtöbb esélyem a barátkozásra valami lőtéren vagy mondjuk egy fegyverboltban lenne. Na ott elememben érezném magam, de képzelem, hogy a kedves kis barátaim mikor engednének ilyenek közelébe.
Azért az újabb ötlete kellően eltereli a figyelmemet és még fel is nevetek a magam elé képzelt jelenetekre.
– Hát ezt most már csak azért is meg kell csinálnunk, mert mindenképpen látni és hallani akarom – vigyorgok rá. Még a dínójelmez nélkül is könnyesre nevetném magam szerintem, függetlenül attól, hogy hosszútávon lenne-e bármi értelme vagy eredménye a dolognak.
– Mindenképpen, bár nem hiszem, hogy mondanak majd nevet – mosolygok savanyúan, amikor már arról beszélünk, hogy akar-e tőlem valamit a kormány. Nyilván akar, különben nem mentek volna bele ebbe az egyezségbe, de fogalmam sincs, hogy miről lesz szó. Talán csak valami kihallgatás, bár azért nem feltétlenül kellene New Yorkig mennem, gondolom. Én mindenesetre inkább arra tippelek, hogy egyszer csak befut majd a telefon, hogy tíz perc múlva legyek a ház előtt, ahol majd Mr. Counterterrorism vár egy kocsiban.
A hamburgerbár illatai már jóval kellemesebb gondolatokat hoznak, na meg nem kevés éhséget is. Elfoglalunk egy asztalt, levesszük a kabátokat, aztán rendelünk italokat. Feltűnik azért, hogy hogyan őriz a két nagyfiú két oldalról és nyilván meg is jegyzem. A kérdésére elmosolyodom, mert egyébként ebben az értelemben nem; mindig is Dave volt a védőbástyám.
– Gardedám alatt a két jómadarat szoktam érteni – rázom meg aztán a fejem egy halk nevetéssel. Így már nem is esik annyira jól a párhuzam, de szerencsére egyébként is jönnek az italok, mi pedig megrendelhetjük a kaját is végre. Nem is aprózom el, bár nem tudom megállni megjegyzés nélkül, hogy ez bizony egyéb méreteimre is hatással lehet majd.
– Úgy érted, amikor már csak gurulni leszek képes? – nevetem el magam. Persze értékelem a lovagias gesztust, hogy inkább a kezében vinne mint hazagurítana. A vállára hajtom a fejem, és ahogy ő az én fejemre hajtja a sajátját, még a szemem is lehunyom, minden részletében kiélvezve a pillanatot. Az illatát, az ölelését, a jelenlétét. Ez utóbbit megint nem tudom megállni szavak nélkül, ezért ahogy a pillantásunk találkozik, hangot is adok neki; gyengéd pillantása szerelmes mosolyt varázsol az arcomra, akárcsak a válasza. Ujjaim az arcán maradnak, finoman simítják a bőrét a csók alatt, aztán egy-két pillanatig még utána is, míg csak a szemeiben gyönyörködöm.
– Egyébként mondtak arról bármit, hogy mikor helyezhetnek vissza a csapatba? – kérdezem, miután elengedtük egymást. – Vagy egyáltalán azt, hogy lesznek-e feltételei...? – Attól tartok, én biztosan a feltételek közé tartozom, és valami nagyon értékeset kell majd letennem az asztalra ahhoz, hogy emellé odategyék a pipát, de nem tudom, hogy tőle várnak-e valamit.
Közben a pincér hoz az asztalunkra egy ki rágcsálnivalót előételnek, aminek persze nem tudok ellenállni, de az is lehet, hogy a Lucifer felé eső kezem egy ponton eltűnik pár darabbal az asztal alatt, hogy aztán az a pár darab rejtélyes módon Luci szájában kössön ki.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzer. 8 Feb. - 19:01
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


A válaszára egy sokat mondó mosoly kúszik az arcomra, de többet inkább nem reagálok, mert még a végén kijutunk oda, hogy ő mit szeret, és őt sokkal könnyebben fel lehet tüzelni, mint engem - ha pedig ezt elérem, akkor vissza fog rángatni a házba. Egyelőre inkább hallgatok, jobb lesz az úgy hosszútávon.
A munkámról beszélve újabb ígéretet teszek, amit nem feltétlenül lesz egyszerű betartanom. Most még igen, hiszen olyan idők járnak, amikor kevés haderőt kell bevetni, de nem garantálható ez örökké. Így is majdnem kirobbant egy nagyobb VH, csak annak köszönhetjük, hogy ez nem történt meg, hogy a politikusok nem erőszakkal akarják elnyomni a piszkálódó felet. Tudom, hogy Shay ennek ellenére is félt, de meg is értem. Bármikor történhet bármi, ami a mi erőink beavatkozását igényli.
- Én is téged. - csókolok vissza, arcomat egy pillanatra simító tenyerébe dörgölve. Jól esik ez az apró érintés is, az is, ahogy az oldalamhoz bújik, ahogy csillogó szemekkel felnéz rám. Nagyon hiányzott.
Az ő munkakereséséről beszélve rájövök, hogy nem elég, hogy megfigyelik, még a levesébe is bele köpnek. Persze, hogy mérgessé tesz a dolog, de tudom, hogy nem tehetek semmit ez ellen. Igyekszem támogatni őt, ötleteket adok, hátha újabb lendületet adok neki. Azt is megemlítem, hogy szívesen lennék ott vele, csak nem tudok, de megnyugtat, hogy biztos van online interjú is.
- Olyat keress akkor, amely nem a környéken üzemel. Nagyobb eséllyel találsz online munkát, ha Los Angeles felé nézelődsz. - adom az újabb tippet. Aztán a további időtöltésére is rákérdezek, de azzal a válaszával egyáltalán nem vagyok megelégedve. Nyilván a munka része is rossz, hogy nincs, de ez önhibáján kívül van így.
- Örülök, hogy erősebben tudsz edzeni mint gondoltuk, de nem ezért nem jársz edzőterembe, hanem a sok farok miatt. Amelyekből nőknek szervezett edzésen egy darab se lenne. - még mindig foggal körömmel ragaszkodik a gymekhez, pedig fél elmenni, és őszintén szólva én sem feltétlenül engedném el egyedül. Nem azért, mert azt gondolnám, hogy megismétlődik a múlt: ritkaság az a faszkalap, aki ennyire bátor - de ha még is valaki rá hajt, ő pedig rosszul lesz, akkor nem hagyhatom a két árnyékra őt, mert szinte száz százalékig biztos vagyok abban, hogy nem fognak rajta segíteni. Még azt is felhozom, hogy kismama jógára menjen el, de rögtön a nők attitűdjével jön, mire sóhajtok egy nagyot és inkább megállok a lépésekben, hogy felé fordulva megtudjam simogatni az arcát.
- Teljesen indokolatlanul skatulyázod be így a nőket. Te sem vagy ilyen, csak azért, mert nő vagy. Az olasz barátnőd sem volt. Miért hiszed, hogy csak azért, mert egy csoport nőről van szó, rögtön a péniszek meg a kockahas a téma? Nem tudhatod, hogy milyen lesz a csoport, de ha lenne is köztük egy-két olyan személy, senki se kötelez arra, hogy ilyen bájcsevelyeket folytass. Egyébként is jobban el tudom képzelni egy kismama jógáról, hogy az egészség és a gyerek a téma, nem pedig az, hogy kit hányszor és hol kefélt meg a barátja, milyen jógapózokban... - mondom el a véleményemet, aztán halk szusszanással simítok a fejére, végig a haján.
- Nincsenek barátaid és a nagybátyádtól is távol vagy, vagy akár az én családomtól. Nem akarom, hogy magányos legyél. Nem akarom, hogy bele bolondulj a bezártságba, mert nem csinálhatod azt, amihez értesz, vagy szereted, de mást meg nem próbálsz ki, mert... azt se tudom miért nem próbálod ki ezeket. Tőlem workshoppokra is járhatnál, vagy versenyekre, vagy... akármi. Csak ne zárd be magadat, mert az elmédnek hosszútávon nem fog jót tenni. - lehet, hogy túl gondolom, vagy túl erőszakos vagyok, nem tudom, de tényleg féltem őt. Nem csak a testi épsége fontos nekem, hanem a mentális is, és lehet, hogy ezzel kapcsolatban szintén túlságosan védem - őt saját magától -, akkor sem fogom befogni a számat és visszafojtani a véleményemet erről. Igen is aggódok érte, minden szinten. Nem arról van szó, hogy "nem akar átlagos életet élni". Én tökre leszarom, hogy ki mit gondol átlagosnak, vagy hogy úgy éljen. Én csak azt akarom, hogy rajtam kívül mindig legyen valaki, akihez fordulhat, aki segít neki, akivel nevethet, akivel sírhat. Én a fél karomat adnám, hogy vissza kapjam Leont, akivel mindig mindent meg tudtam beszélni. Az ember társas lény, legyen bárhogyan is nevelve, és erre az a bizonyíték, hogy képes volt a szívébe engedni és szeretni, pedig erre egyáltalán nem tanította senki. Azért felhozom azt is, hogy dínójelmezben baromkodnék mellette, csak hogy ne érezze magát rosszul, a nevetésére pedig elmosolyodom.
- Akkor rendelek egyet. - adok szeretetteljes puszit a fejére, miközben tovább haladok vele.
- De miután beszéltél vele, csak bemutatkozik, nem? - húzom el a számat. Az igazságszolgáltatásban azért mindenkinek van badge-e, és kötelező magát azonosítania, ha munka alapon szól éppen valakihez.
A gyorskajáldához érve felteszem Luciferre a szájkosarat, aztán leülünk egy asztalhoz. Persze Shana már meg is jegyzi, amit kell, én pedig értetlen mosollyal kérdezek vissza.
- Áh.. - bólintok nagyot, aztán meg és túljátszott sértődöttséggel nézek rá.
- Nem hiszem, hogy minket ér egy lapon emlegetni velük! - húzom fel az orrom lebiggyesztve a számat, bár nem sokáig tudom ezt az arcot komolyan tartani.
- Amúgy meg nem csak ma. Holnap, holnap után, és egész héten! - mondom mosolyogva, megsimogatva, dörzsölgetve kicsit a vállát, aztán szabad kezemmel fogom a poharam és kellemesen nagyot kortyolok a sörből. Örülök, hogy ezt visszatudom fogni odáig, hogy csak egy-egy pohárral iszom. Sajnos a cigaretta olyan dolog, amelyet csak Shana közelében nem űzök. Az ő egészségére jobban vigyázok, mint a magaméra, ami azt illeti. Ezután szerelmesen nézve egymást örömünket fejezzük ki abban, hogy itt vagyunk. Élvezem a finoman csiklandós simítást az arcomon, az örömtől szikrázó szemeit, az édes mosolyát. Adok is egy csókot a homlokára, mielőtt még feltenné a következő kérdését, amitől keserűen elmosolyodom.
- Nem gondolom Shana, hogy valaha is vissza fognak helyezni a MARSOC-ba. Vagy hogy egyáltalán előrébb léphetek majd a ranglétrán. Végtére is, előrébb helyeztem az érzelmeimet a hivatásomnál, ezt pedig nem szeretik, tudod? - mondom kicsit halkabban, a sörös poharamat nézve, az forgatva ujjaimmal az asztalon.
- De talán nem is baj. Ha közel akarnak tartani magukhoz, legalább azzal közel is tartanak hozzád. - mosolygok rá halványan. Amikor megjön a rágcsa, megköszönve azt mosolygok a felszolgálóra. Magam is veszek belőle, és kellemesen ropogtatom a fogam alatt. Igazából, ha nem Shay kebleit stírölném felülről, fel se tűnt volna, hogy a látóterem felső részén egy falatka mintha Lucifer szájában tűnt volna el.
- Én bezzeg nem kapok titkos nasit mi? - mondom ezt ismét tettetett sértődéssel, egyértelműen másra gondolva, amit nekem adhatna felfalásra...
- Mióta van neki ilyen jó élete, hm? Még is csak hatottak azok a barna boci szemek? - kérdezem mosolyogva, figyelve, ahogy Lucifer a rágással szenved a kosár miatt.
- Vedd le róla a ketrecet, had tudja legalább megenni. - nevetek halkan szerencsétlen kutya látványán, akinek közben már kicsorog a nyála a falattól a szájában.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzer. 8 Feb. - 22:52

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Mindkettőnk szerencséjére nem megyünk bele a jobban a ki, mit és hogyan szeret kérdésbe, így legalább megmarad az esélyünk, hogy ténylegesen meg tudjunk ebédelni. Folytatjuk a sétát, amit végre Lucifer is élvezhet velünk együtt, közben pedig beszélgetünk... és lopunk néhány pillanatot magunknak, mint például azt a csókot és azokat a vallomásokat, amelyekből soha nem elég. Igen, aggódom érte és mindig félteni fogom, de ameddig hazajön hozzám, hozzánk, addig sosem kérném arra, hogy adja ezt fel.
Persze szóba kerül az is, hogy én találtam-e valamit, erre viszont csak kiábrándító válaszokkal rendelkezem egyelőre. Kapok tőle egy jó ötletet, amire rá is fogok ugrani szerintem, és innen már én nyugtatom őt azzal, hogy az állásinterjúm is lehet online, akkor pedig nem tudnak rá bekopogni az őrszemeim. Los Angeles ötletére is bólogatok; minél messzebb, annál jobb. Ezután viszont a hobbikra kérdez rá és ez már... sokkal göröngyösebb talaj lesz. Elmondom neki, hogy egyébként egyáltalán nem kell úgy viselkednem, mintha hirtelen porcelánból lennék, amiből rögtön azt a következtetést vonja le, hogy mindenáron edzőterembe akarok menni emiatt - erre pedig könnyű lenne válaszolnom, de közben azzal jön, hogy sok ott a farok, és hiába tudom, mire gondol, kiráz a hideg és zsibbadni kezd az ujjaim vége. Nyelek egyet és mereven bólintok.
– Nem erre akartam célozni – préselem ki magamból az eredeti választ halkan. Jó is, hogy megállunk egy kicsit, de azért igyekszem rá figyelni. Amikor a jógával jön, próbálom neki átadni azt is, hogy ez miért nem nekem való, de vagy nem érti meg, vagy teljesen elbeszélünk egymás mellett.
– Nem a nőket skatulyázom be, hanem azokat, akik ilyen helyekre járnak. Lehet, hogy ettől függetlenül nincs igazam, kivételek mindig vannak, de nem tudok elmenni a kérdés mellett, hogy ha én nem vágyom ilyesmire, akkor mi lenne a közös bennünk azokkal, akik igen? – Megrázom a fejem, mert még a nővel is jön, aki eddig a legközelebb állt az életemben a barátnő fogalmához. Nem véletlenül. – És szerinted mekkora eséllyel találkozhattam volna vele egy jógaórán? – Azt már nem teszem hozzá, hogy hol találkozhattam volna vele még, már azon kívül, hogy az első találkozásunk is épp annak volt köszönhető, hogy fegyvert vásároltam tőle. Nyilván a helyzetemben pláne nem ilyen kapcsolatokkal szeretném gazdagítani az életem, de akkor is. Vele rengeteg közös volt bennünk; például az, hogy könnyesre röhögtünk volna magunkat a másikon a jógamatracon.
– Én nem... – Bizonytalanul és egy kicsit értetlenül nézek rá. Hirtelen mégsem tudom, mit válaszoljak erre, hiszen... engem ez nem zavar. Eddig is egyedül voltam, magányosan éltem le az elmúlt több mint tíz évemet, Avichay és a nagybátyánk ide vagy oda. Ez csak akkor változott meg, amikor Dave belépett az életembe, ami a legjobb dolog, ami valaha történhetett velem, de én ettől még nem érzem, hogy olyan borzalmasan vágynék másokra is. Viszont... nem tudom. Talán ez rossz? – Szerinted valami baj van velem...? – kérdezem egy kicsit félve. Lehet, hogy csalódást okozok neki azzal, ha nem csinálok ilyeneket? Vagy tényleg azt hiszi, hogy be fogok csavarodni? Vagy mindkettő?
– Én majd... majd megpróbálom – ígérem meg neki. Ha ő azt akarja, hogy jógázzak, akkor jógázni fogok. Történt már ennél rosszabb is, nem? Bár akkor mindig meg fogja kérdezni, hogy milyen volt, nekem pedig onnantól neki is hazudnom kellene, pedig megfogadtam, hogy ez soha többé még csak eszembe sem fog jutni... de akkor igazából most már eszembe is jutott. A francba, miért kell ennyire bonyolultnak lennie egy ilyen kérdésnek?
Az azért segít egy kicsit, hogy elvicceli a dolgot és igazából azt a jelenetet tényleg megnézném. Nem a jóga vagy az ott lévők miatt, hanem miatta. Rámosolygok, bár fogalmam sincs, mennyire gondolja komolyan, aztán megkönnyebbülök, hogy tovább megyünk és ejtjük a témát. Nem mintha a következő sokkal kellemesebb lenne, mert vannak bizonyos rossz érzéseim ezzel kapcsolatban, de majd meglátjuk.
– Ha nem civilben jön, bemutatkoznia sem kell – vonok vállat egy apró mosollyal. Olvasni én is tudok és a rendfokozatokat is ismerem. – Amint hagynak majd telefonálni, te is tudni fogod – ígérem meg neki. Valamiért biztos vagyok benne, hogy ő akkor véletlenül épp nem lesz itthon, bár ha itthon lenne sem engednék velem jönni, ez biztos.
Közben elérjük a hamburgerezőt, odabent pedig helyet foglalunk. Nekem közben már az illatoktól is csorog a nyálam, de hát ez van, majd nemsokára segítek az éhségemen. Elkövetem azt a hibát, hogy párhuzamot vonok köztük és az árnyékaim között, amit meg is jegyez, én pedig elnevetem magam.
– Tudom, tudom, bocsánat! – fonom át a karjaimmal a derekát, magamhoz ölelve őt. Belemegyek a játékba, ha már ő eljátssza a sértettet; végigpuszilgatom a nyakát és az állkapcsát, míg azt nem mondja, hogy ki van engesztelve. Amikor pedig még helyesbít is és emlékeztet, hogy egy teljes hétig az enyém, szélesen elmosolyodom.
– Helyes. Már úgyis hiányoltam az all inclusive szolgáltatásokat – kacsintok rá. Ezt még csak félreérteni sem kell, mert bár néha ez is takart bizonyos tevékenységeket, nekem a puszta kedveskedései is mélyen az emlékembe ágyazódtak. Mint ahogy az a pillanat is, amit a rendelések leadása után lopunk; minden megmarad, a szeme csillogása, a mosolya, a csókja.
Miután elengedjük egymást, én is felteszem a magam fontos kérdését, a válasz azonban több mint kiábrándító. Azon mosolygok, hogy ezzel hozzám is közelebb marad, mert örülök neki, de a mosoly is hakvány marad, mert ettől még olyan, mintha én lennék a legnagyobb akadály az életében. Tudom, hogy nagyon haragudna rám, amiért erre gondolok, de akkor is... lényegében tönkretettem az életét.
– Sajnálom, Dave. Akkor is ez volt az álmod – sóhajtok fel szomorúan, lesimogatva a hideg okozta párát a poharam oldaláról. – Remélem, hogy egyszer majd megenyhülnek – teszem hozzá. Talán kipuhatolhatnám, ha végre kiderül, mit akarnak tőlem. Ha elég nagy dolgot teszek le az asztalra, esetleg ezen is segíthetek.
A pincér hoz nekünk egy kis előételnek való rágcsálnivalót, én pedig már megszokásból juttatok belőle az asztal alá is. Dave persze pont kiszúrja a mozdulatot, bár a kérdésére elnevetem magam.
– A te nasid még csak a kirakatban van – közlöm vele, és nem is magyarázom meg, mire gondolok, mert úgyis épp azt nézegette az előbb is, éreztem.
– A legjobbtól tanultam – pislogok rá ártatlanul. – Egyébként mondtam, hogy összemelegedtünk. Egyszer be akart feküdni mellém az ágyba is, de ott azért szóltam neki, hogy mindennek van határa – nevetem el magam.
– Máskor bezzeg egy fél lábszárat le tudnál nyelni egyben, mi? –  ingatom a fejem azon, hogy most meg egy kis darab rágcsát ilyen lázasan aprít. Azért odanyúlok és megszabadítom a szájkosártól, hogy be tudja fejezni a rágást. Közben egy pincérnő is odalép hozzánk, éppen neki hozva egy tál vizet, amit Lucifer legalább olyan lelkesen fogad. Felemelem a fejem, hogy megköszönjem neki, de aztán az én mosolyom veszít a lelkességéből, mikor meglátom, milyen pillantással illeti a férjemet. Ellenállok a kísértésnek, hogy felmorduljak, de kihúzom magam ültömben – még ha ettől nem is leszek sokkal nagyobb –, a kezemet pedig birtokló mozdulattal csúsztatom David combjára. Legszívesebben ráböknék az ujjára, hogy nem látod, mi van az ujján?!, de szerencsére észreveszi magát és inkább elsétál.
– Ha telefonszám lesz a blokk alatt, holnap belőle lesz a húspogácsa – mormogom az orrom alatt, miközben a hátába szúrom a tekintetem. Lucifer pedig mindeközben békézen fekszik végig rajtunk, ugyanis kényelmesen elfér úgy, hogy a segge ott maradjon, ahol eddig, míg a testét az én lábaimra, a fejét pedig Davidére fekteti.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyCsüt. 9 Feb. - 10:22
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Látom rajta a feszültséget, és inkább megállok, hogy simogatni tudjam, hogy megpróbáljam elmagyarázni neki, hogy előbb utóbb kihatással lesz ez rá. Azon elmosolyodom, ahogy a barátnőjéről beszél, de halkan sóhajtok is egyet.
- A jóga csak egy példa volt. Bárhova elmehetsz, bármit találhatsz magadnak. Mehetsz tanfolyamokra, workshoppokra, vagy csak a helyi kutyafuttatóra, bárhová. Muszáj egy ici picit asszimilálódnod, mert az a bezártság és magány amit magadra akarsz venni, teljesen más, mint korábban. Akkor voltak feladataid, céljaid... most hónapokon keresztül semmi nem lesz, mert a munka is online lesz, ha sikerül megszerezni. A gyerekkel ki kell majd mozdulnod. Játszóterekre, játszóházakba, vinned kell oviba, suliba, orvoshoz... Egyszerűbb lenne neked, ha addigra már lenne kitől kérdezned, kihez fordulnod, ha bármi történik, ha nem akkor tanulnál meg egy picit átlagosabb embernek lenni. - annyi mindenre kihat az, amit csinálni fog. Ha otthon lennék, nem zavarna. Kettőnk közül én vagyok az, aki kényelmesen navigál az emberek között és könnyen beszélgetésbe tudok elegyedni, de századszorra is: nem leszek itthon. Neki kell azt a terhet elvinnie, kezelnie, ami ezzel jár. A gyereket szocializálni kell majd és az nem olyan mint egy kutya esetén, hogy levesszük róla a pórázt. Tanítani kell, foglalkozni vele, elmondani hogyan viselkedjen másokkal. Ezt csak úgy lehet, ha magunk is tudjuk, van tapasztalatunk, Shaynek viszont mindig is csak parancsot adtak, sosem kötelezték, vagy kérték "bájcsevelyre". De ha a gyerek megkérdezi, hogy keressen barátokat, hogy szerettesse meg magát másokkal, akkor mit fog mondani? Hívd fel apádat, ha szerencséd van felveszi? Nem lehet így se élni, se nevelni.
- Nincs veled semmi baj, cicus. Csak kevesebbre tartod magad, mint amire ténylegesen képes lennél. - ölelem magamhoz félkézzel a póráz miatt és simogatom tovább a fejét.
- Ha tudtál velünk barátkozni anno a hajón, akkor másokkal is fogsz tudni. Csak keresd meg a megfelelő személyt, csoportot, amit ha nem találsz A helyen, még lehet B helyen. Romkocsmák, motoros klubbok, satöbbi. Ez egy rohadt nagy világ, nem csak egy sarkát tudod megnézni. - nyugtatgatom, aztán a simogatást abba hagyva magamhoz húzom a fejét, hogy puszit adhassak rá.
- Nekem már az is elég, ha próbálod. Nem feltétlenül fog azonnal sikerülni, de ez ne keserítsen el, oké? - mosolygok rá bátorítóan, megsimogatva az arcát. Megint adok neki egy újabb finom puszit ezúttal az arcára. Ő mindig különleges lesz nekem, sikerül vagy sem. Remélem azért sikerül. Nem akarom, hogy később egyedül legyen.
Tovább sétálva a "terrorelhárítóról" értekezünk, én pedig remélem, hogy utána tudok majd nézni, vagy kérdezni. Ha nem is előre, de legalább utólag.
- Rendben. - sóhajtok halkan, elengedve a témát. Nem tetszik, hogy pont egy ilyen titulussal küldenek valakit majd érte, de... nincs mit tenni.
A hambibárban már sokkal oldottabb a hangulat. Viccelődni kezdek, játszom a sértettet, aztán elmosolyodva zsebelem be a puszikat oda tartva az arcomat. Aztán emlékeztetem arról, hogy mennyi ideig leszek itt, ő pedig a szolgáltatásokat emlegeti.
- Nagyon egyéni és kivételes szolgáltatásaim vannak számodra. - mondom egy ragadozó mosolyával, úgy nézve rá, mint aki pontosan tudja, hogy mi van rajta... mert egyébként tudom is.
Kicsit össze is bújunk, szeretgetjük egymást, aztán jön az új kérdés, amivel kapcsolatban sajnos nincsenek jó hírem. Megrázom a fejem a sajnálkozására, aztán magamhoz szorítom.
- Már más álmaim vannak. - mondom ezt úgy, hogy értse: ő már sokkal fontosabb nekem, mint a karrierem. Pont ezért nem is kommentelem, hogy megenyhülnek e majd, vagy sem. Nem számít, amíg azt nem akadályozzák meg, hogy vele legyek.
Persze aztán már kikérem magamnak, hogy Luciferrel ellentétben én bezzeg nem kapok nasit.
- Azt mindenki látja.. sajnos. - sóhajtok ábrándosan, megint letekintve a halmokra. Legszívesebben ráhajtanám a fejem, mint egy puha párnára és behunyt szemmel szusszannék egy nagyot. Aztán még rám fogja, hogy tőlem tanulta a nasiosztást.
- Hé én max téged szoktalak elkényeztetni! - kérem ki magamnak a dolgot nevetve. Aztán már csak azt veszem észre, hogy a keze a combomra siklik és kihúzza magát. Meglepve nézek a pincérnő után, aztán bazsalyogva Shayre, aki már mormolja is a fenyegetését.
- Imádom, amikor féltékeny vagy... - búgom a fülébe elégedetten, combomon pihenő kézfejére simítva szabad tenyerem.
- De a suttyó árnyékaid miatt inkább ne mondj ilyesmit. - suttogom a fülébe, mielőtt oda csókolnék, aztán hirtelen egy nagyobb súly helyezkedik rám. Lucifer fekszik keresztbe rajtunk.
- Clingy. - nyúlok le és vakarom meg a fülét, de aztán kiegyenesedek, mert hozzák a rendelést. Két jó nagy tányért tesznek le elénk, én pedig éhesen felnyögök. Vártam már azért én is ezt!
- Jo étvágyat. - mosolygok Shayre, aztán már tolom is befelé az övénél másfélszer nagyobb burgert.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzomb. 11 Feb. - 16:22

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Azonnal reagál rám, még csak nem is kell mondanom semmit, hogy lássa és érezze a hirtelen fellobbanó diszkomfortot. Megáll, én pedig megállok vele, a fejembe toluló gondolatok helyett rá koncentrálok, az érintéseire, a szavaira. A beszélgetés már nem tölt el feszültséggel, akkor sem, ha nem értünk egyet, mert pont az alapozza meg a kapcsolatunkat, hogy ilyen esetben is mindent megbeszélünk. Tudom, hogy biztatni akar, hogy a szavai észérvek, csupa olyasmi, amit értek és megértek, nekem viszont görcsbe áll a gyomrom a félelemtől. Az érzés, hogy nem vagyok anyának való, hogy soha nem leszek elég jó ehhez a feladathoz, elkeserít.
– Megpróbálom jól csinálni. Megígérem – mondom halkan, bizonytalanabbul, mint szeretném. Fogalmam sincs, hogy menni fog-e. Fogalmam sincs, hogy elég leszek-e ennek a gyereknek egyedül; attól tartok, a legkevésbé sem, de ezt nem merem bevallani Davidnek, mert akkor megint miattam fogja úgy érezni, hogy nincs jó helyen ott, ahol. Nem akarom még egyszer tönkretenni az életét. Szeretném, ha bízna bennem, ha elhinné, hogy jó anyja leszek a gyerekének, de nem hibáztatom azért, mert nem teszi. Én sem hiszem el.
Ez az érzés csak fokozódik, amikor azt mondja, ha nem változtatok, talán még be is fogok kattanni a bezártságtól. Megint kezdem magam úgy érezni mint akkor, amikor kiderült, hogy terhes vagyok; megint rettegek ettől az egésztől, vagyis inkább benne magamtól. Megnyugtat, azt mondja, nincs velem semmi baj, de ahogy magához ölel, én csak két kézzel átölelem és a nyakához rejtem az arcomat, kapaszkodva belé, mint mindig, amióta újra belépetr az életembe. Rettegek, Dave, hogy nem leszek elég egyedül, hogy nem fog menni nélküled. Ha ennek a gyereknek egy szülője lehetne, nem engem érdemelne kettőnk közül. Persze ezt nem mondom ki hangosan, mert nem akarok még ennél is több terhet rakni a vállára, ezért csak kapaszkodok belé tovább és bólogatok a szavaira.
– Igen, tudom. Próbálkozni fogok – ígérem meg ismét. A válaszaim nagyjából ezzé állnak össze: majd megpróbálom, próbálkozni fogok. Ő viszont azt mondja, neki ez is elég. Kapok egy puszit a fejemre, aztán ahogy rám néz, igyekszem nem túl kétségbeesetten felnézni rá.
– Oké – bólintok, pedig valójában nem számít. Vagyis... nem tudom, hogy számít-e. Világ életemben csak ő volt az, aki számított a családomon kívül. Hálás vagyok az újabb érintésekért, mert a simításai és a puszik is úgy hatnak rám, mint a gyógyír, még ha nehezen oldható is a bizonytalanságom és a félelmem. Még egy pillanatig ölelem, a homlokom az állához döntöm, aztán összeszedem magam annyira, hogy indulhassunk tovább.

Szerencsére mire bemegyünk az étterembe, már én is feloldódom, mert elterelődött a figyelmem az előzőekről. Ezt még fokozni is tudja; amikor a szolgáltatásokat emlegetem, én kivételesen azokra az alkalmakra gondolok, amikor például főzött nekem, vagy mondjuk a sushirollra, de az ő válasza, vagyis inkább ahogyan közben néz, az már inkább a masszászokra és annak következményeire utal. Érzem, hogy kellemesen libabőrös leszek.
– Alig várom, hogy megtapasztalhassam őket – nyalom meg az ajkaimat, épp csak nem sóhajtva hozzá ábrándosan.
Míg a rendelésre várunk, adózunk egy kicsit a gyengédebb pillanatoknak is. Ez pedig folytatódni látszik; hiába nem erre irányult a kérdésem és hiába szomorít el engem ez a helyzet, ő már teljesen más megközelítésben gondolkozik. Amikor magához szorítva azt mondja, már más álmai vannak, nem is kell kifejtenie ahhoz, hogy értsem. Felnézek rá, a mellkasom szinte forrósággal telik meg, a torkom pedig a jó értelemben szorul el. Nem is tudok semmit mondani, inkább csak átölelem a derekát mindkét kezemmel, a nyakához bújok, és ugyanúgy magamhoz szorítom. Adok egy csókot is a póló nyakrésze fölé a bőrére.
– Szívesen osztozom azokban az álmokban – mosolygok fel rá szerelmesen.
Kapunk egy kis nasit a rendes kaja előtt, én pedig megszokásból osztom azt meg Luciferrel, aki szerintem számon is kérné, ha nem tenném meg. David persze szóvá teszi – aztán meg azt, hogy az ő nasiját mindenki más is látja.
– De senki más nem kap belőle – kacsintok rá somolyogva. – Mondjuk olyat is tudok, ami nem látszik... – harapom be az alsóajkam. Amikor viszont letagadja, hogy tőle tanultam volna, nagyon magasra húzom a szemöldököm.
– Tényleg? Szóval a pizzaszél, a szendvics vége, meg a hasonló finomságok csak úgy leteleportáltak a tányérodról? – kérdezem szarkasztikusan, de mosolyogva. Utána azért lehajolok, hogy megkönnyítsem Luci helyzetét – aztán arra kell felnéznem, hogy a pincérnő épp eye-fuckingot játszik az én férjemmel. Előadom a kutya-féle körbepisilés kevésbé polgárpukkasztó verzióját, Dave-nek meg persze nagyon tetszik. Fújtatok egyet arra, hogy az árnyékaim miatt nem kéne ilyeneket mondanom.
– Ő meg tisztelhetné azt, hogy itt ülök melletted – húzom fel az orromat. Davidnek ott virít az ujján a gyűrű, amint én húztam oda és amitől hivatalosan is az enyém. Innentől kezdve a szemeimmel is csak én vetkőztethetem meg művelhetek vele egyéb dolgokat. Azért megfogom a kezét, amit ez enyémre simított és összekulcsolom az ujjainkat, mígnem Lucifer végig nem fekszik a lábunkon. Megmosolygom a mozdulatot és a gazdájához méltó méreteit is, aztán viszont elterelődik a figyelmem, mert jön a kaja.
– Neked is – mosolygok Dave-re, miután megkaptuk az ínycsiklandozónak tűnő hamburgereket. Nem is várakoztatom meg, rögtön betolok egy-két szál sültkrumplit, aztán a kezembe veszem a hamburgert, hogy végre enyhítsek a nyálcsorgásomon is. Nem falok, de azért tempósan eltüntetem az utolsó morzsáig az egészet, aztán elégedetten sóhajtva öblítem le kólával.
– Hát ez nagyon jól esett – dőlök hátra mosolyogva. A sültkrumplit már csak kényelmesen majszolom el és talán meg sem kellene lepődnöm, hogy két barna bociszem figyel minket élénken az asztal alól.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyVas. 12 Feb. - 21:59
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Tudom, hogy fél, de azt is, hogy mindent megtesz majd. Hogy nem csak megnyugtatásként mondogatja, hogy abba hagyjam, hanem azért is, mert tényleg így is lesz. Én bízom a sikereiben, mert ha nem is hiszi el magáról, Shana egy vicces és kedves nő, aki képes lenne igazi, jó barátokat is maga mellé szerezni.

A hamburgerbárban már sokkal jobb a hangulat, mint oda felé volt, de tény, hogy nem is forszíroztam azt, ami kényelmetlen volt Shaynek. Ott már azért bújunk egymáshoz, szeretgetjük egymást és még arra is van időnk, hogy ismét incselkedjünk. Amikor megnyalja az ajkait, láthatóan elmerülök egy pillanatra abban a rengeteg emlékben, amely ez az apró kis gesztus mind-mind felhoz. Egy kicsit helyezkedek is, mert egy pillanat erejéig azért melegem lesz, de ráfogom arra, hogy csak jól befűtötték a helyet. Véletlenül sincs köze ahhoz, hogy Shay egyértelmű jeleket küldözget nekem, miután én olyan kétértelműen válaszoltam neki. Aztán ismét áttérünk a kellemesebb témákra. Vagy is, eleinte annyira nem, ha azt vesszük, hogy a ranglétrán gyakorlatilag nem haladhatok többé előre, de én ezt átviszem abba, hogy miatta már más céljaim vannak, és így ismét kellemes lesz ennek a gondolata is. Szerelmes mosollyal figyelem, ahogy átölel és a nyakamba bújik, aztán azt, hogy olyan meghatottan néz fel rám az ölelésből. A szavaira ez a kis mosoly szélesedik egy picit, és oda hajolva egy apró csókot is adok neki, hogy megpecsételjem a szavaim igazát.
Utána meg már azon nyavalygok, hogy Lucifer bezzeg kap nasit, én meg nem hogy nem kapok, de mindenki más is gyönyörködhet benne.
- Nem állnék jót magamért. - mondom ezt arra, hogy mások nem kapnak belőle. Bár ezt a részem ismeri már nagyon jól. Aztán felhozza azt is, amit mások viszont nem láthatnak, és nekem megint előkerül a csibészes mosolyom.
- Szóval abból repetát is kaphatok? - kérdem ezt úgy, mintha egyébként ezeket nekem szépen kellene kérni, nem pedig szinte könyörög néha, hogy vegyem el. Mint ma is...
Amikor kikérem magamnak Luci rosszra tanítását, felhozza a bűneim lajstromát, mire úgy kezdem vizslatni a plafont, mintha valami nagyon érdekes dolgot látnék rajta.
- Mmm nem tudom, miről beszélsz. Soha nem is volt pizzaszéle, vagy szendvicssarka. - tagadok mindent nagyon ártatlan arckifejezéssel ránézve, de mélyen legbelül tudva, hogy ezekben azért bűnös vagyok.
Aztán mire pislogok egyet, Shay már gyilkos üzenetek küld mentálisan a pincérlánynak, és territoriálisan rám teszi a kezét. Egy pillanatig sem tagadom, hogy ez szórakoztat - még ha tudom, hogy ez fordított esetben pont ugyan ilyen lenne. Arra azért figyelmeztetem, hogy a hátterét ismerve, az árnyékai miatt jobb, ha nem mond ki ilyeneket.
- Tudom. Szeretnéd féltékennyé tenni? - simogatom meg a vállát sunyi kis mosollyal. Ha azt mondja igen, akkor csak várok. Lucifer kényelmesen elhelyezkedik a lábainkon, de ez nem zavar meg, a fejemet Shanáénak döntöm és magamba szívom finom illatát. Aztán amikor jön a pincérnő, felemelem a fejem, szabad kezemmel elengedem az övét, hogy felemelhessem az állát, és arcára simítva ajkaira hajolhassak. Olyan mélyen és szenvedélyesen csókolom meg, mintha őt akarnám ebédre és nem zavartatom magam akkor sem, amikor elénk teszi a tányérokat. Amikor a felszolgáló elmegy, elhúzom kicsit az ajkaimat és letekintek Shay szemeibe.
- Szerinted egyértelmű voltam? - kérdezem az orrom alatt bazsalyogva, arcáról lesimítva ujjbegyeim hegyét a nyakán. Még egy apró csókot adok a homlokára, mielőtt elengedném, hogy jó étvágyat kívánva ehessünk.
Én habzsolás nélkül is lendületesen eszek - de ez mindig is így volt. Nagy testhez sok kalória kell, főleg ha itthon vagyok, mert bőven le fogjuk mozogni. Én legalább is tuti. Azért oda-oda nézve látom, hogy Shayt sem kell motiválni különösebben, ő is rendkívül lelkesen eszik. Én a hamburger mellett szépen lassan elfogyasztom a krumplit is, meg a sört is, aztán mire végzek, addigra Shana is már elégedetten hátra dől, és csak finoman szemezget a krumpliból.
- Egészségedre. Elég éhes voltál... - figyelem mosolyogva, és megkérdezhetném, hogy hogyan fér bele ennyi, de csak oda tudnék kilyukadni, hogy mindig is nagy volt az étvágya.
- Elmegyünk ma egy arcade-be, vagy a planetáriumba? - kérdezem érdeklődően figyelve őt. Mindkettő jó szórakozás, de azért eléggé más típusúak. Aztán attól függően, hogy pörögni, vagy pihenni van kedve, nekem bármelyik megfelelő. Közben pedig... véletlenül leesik egy szál sült krumpli Luciferhez.
- Uppsz! - pislogok megjátszott meglepettséggel, hogy a kutya azonnal be is kapja a falatkát.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 13 Feb. - 13:06

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Mire elérjük a célunkat, már szinte meg is feledkezem arról, hogy út közben milyen feszültségekkel teltem el. Dave mindig is jól értett ahhoz, hogy elűzze a felhőket a fejem és a gondolataim fölül, ezt a tudását pedig most is gyakorolja, akár akarva, akár akaratlanul. Leülünk egy asztalhoz, én pedig már csak rá fókuszálok; nincs nehéz dolgom, mert könnyedén eléri, hogy így vagy úgy, de ne is tudjak másra gondolni. Hol azzal, hogy olyan dolgokat mond nekem, amitől a mellkasomba költöző melegség miatt tudnék leolvadni a székről, hol azért, mert úgy néz rám, hogy a lángra kapó vérem fenyeget ezzel a veszéllyel. Például amikor a szemei elidőznek az ajkamat megnedvesítő nyelvemen, akkor nehéz nem arra gondolnom, amire valószínűleg ő is gondol – a kis helyezkedésből ítélve mondjuk ez több mint valószínű. Halkan, ábrándosan sóhajtok egy aprót, mert megint rá kell jönnöm, hogy van mit bepótolnunk.
Aztán persze megint aktiválja a másik gondolat terelési módszert is. Megint úgy érzem, hogy szinte szétfeszíti a mellkasom az a bizonyos érzés; még meg kell küzdenem a tudattal, hogy miattam alakult így az élete, de közben tudom, hogy mindezt nem csak azért mondja, hogy én jobban érezzem magam tőle. Semmire nem kényszerítettem, semmit nem tett volna meg értem, ha nem lennék neki ennyire fontos, és erre kell koncentrálnom. Tudom, hogy ő is mindent megtenne értünk, ahogy én is érte, ezért már az ő életét is mi határozzuk meg, nem más. Miután magamba szívtam az illatát, felnézek rá, gyönyörködöm a mosolyában és a csillogó szemeiben, aztán az oldalán végigsimítva viszonzom az apró, de édes csókot.
Amikor megszokásból osztozkodom egy kicsit Luciferrel, kikéri magának a dolgot, de megnyugtatom, hogy az ő nasija még ha látható is másoknak, nem kaphatnának belőle. A szavain kuncogok egy kicsit és bólogatok – csak ebben az értelemben gondolok rá, hogy ne emlékezzek olyan dolgokra, amikre nem akarok, még ha a jelenetek, amikben Doron és az a másik faszkalap végre megkapták, ami járt nekik, inkább elégtétellel szolgálnak. Inkább hozzáteszem, hogy egyébként van olyan is, ami nem látszik, és szinte már a mosolyától melegem lesz egy kicsit.
– Amennyit csak szeretnél – felelem némileg ábrándosan. Elég friss emlékeim vannak a képességeiről, szerencsére, úgyhogy most rajtam a sor, hogy helyezkedjek egy kicsit. Gyorsan el is terelem a szót arra, hogy bizony én is tudok mesélni Dave bűneiről, ha a Lucinak az asztal alá eső falatkákról van szó, de persze mindent tagad és közben a plafont bámulja, mint egy ártatlan szent.
– Mmm-hmmmm, hát persze... – nyújtom el a szavakat egy amolyan mondd ezt annak, aki elhiszi arckifejezéssel. – Meglepően rossz a memóriád, drágám, esetleg a képekről is kérsz emlékeztetőt? – vonom fel a szemöldököm egy huncut kis mosollyal. Utána megszabadítom Lucifert a szájkosártól, hogy aztán felegyenesedve lássam, hogy a pincérnőt meg a szemeitől kellene megszabadítani. Nyilván morgok is az orrom alatt, még ha Dave-nek igaza is van abban, hogy nem kéne ilyeneket mondanom, nehogy komolyan vegyék. A felvetése viszont kíváncsivá tesz, élénken pillantok rá.
– Inkább úgy fogalmaznék, hogy szívesen megmutatnám neki, miért nem érdemes nézelődni, de egyébként igen – felelem, elvégre mi oka lenne féltékenynek lenni valamire, ami nem az övé, hanem az enyém. Nem mond semmit, csak kivár, de nem is sürgetem; míg Lucifer elkényelmesedik rajtunk, David az enyémhez hajtja a fejét, én pedig mosolyogva simogatni kezdem a kézfejét a hüvelykujjammal. Akkor lendül akcióba, amikor megjelenik a színen a pincérnő a tányérokkal. Mielőtt még rámereszthetném a szemeimet, Dave magára vonja a figyelmem, én pedig mágnesként tapasztom a szemeimet az arcára, ahogy felemeli az állam. Csak azért hunyom le aztán őket, mert megcsókol – de még hogy. Minden erőmre szükség van, hogy ne nyögjek az ajkai közé, olyan szenvedélyesen mutatja meg, hogy ki az, aki őt itt érdekli; teljes beleéléssel csókolok vissza, egyik kezemet felemelve még a hajába is belesimítok a tarkójánál, csak hogy mutassam: igen, azok a tincsek tényleg olyan puhán simogatják az ujjaimat, ahogy azt bárki elképzelné. Amikor elenged, ábrándosan tekintek a szemeibe és megnyalom az ajkaimat, mintha csak az ízét akarnám újra érezni.
– Hát, én kicsit elszakadtam a valóságtól, úgyhogy azt hiszem, igen – mosolyodom el. Libabőrös leszek a nyakamra simító ujjaktól, de csak mosolygok tovább, élvezve a homlokomra kapott csókot is. Inkább nem teszek megjegyzést arra, hogy egészen meghozta az étvágyam más dolgokra is, mert mindketten éhesek vagyunk – ételre –, szóval én is a hamburgerre koncentrálok.
Viszonylag gyorsan el is tűnnek a hamburgerek, mondjuk nekem ehhez az is kell, hogy a kólát nem mellé iszom és a krumplit is utána kezdem eszegetni. Dave-re mosolygok és megsimogatom a hasam, ami most a bepakolt kajamennyiség miatt nem is annyira lapos... de ez nem sokáig lesz szokatlan látvány.
– Pedig rendesen, reggeliztem, esküszöm – védekezek kuncogva. Nagyon vártam őt haza, de azért nem mertem volna megkockáztatni, hogy ne egyek semmit. – Lehet, hogy csak elégettük azt a kalóriát – pillantok rá a szemem sarkából somolyogva. Még ha most magunkhoz képest szerényebbre is vettük a figurát. A kérdésére aztán kiszélesedik a mosolyom.
– Megint ki akarsz állni ellenem valamilyen játékban? – csillannak fel a szemeim. Nagyon kellemes emlékeim vannak a legutóbbi alkalomról. Már csak ezért is állok elébe, ha azt mondja, hogy igen.
– És most mi legyen a tét? – harapom be az alsóajkam... amíg meg nem látom a véletlenül a földre pottyanó krumplit és Lucifer azonnal mozduló fejét.
– Nézzenek oda! – tettetek megdöbbenést. – Mik vannak! És erre most meddig fogsz emlékezni? Három másodpercig, mint egy aranyhal? – ugratom vidáman. Nem mintha egyébként zavarna, mosolyogva oda is hajolok hozzá, hogy megcsókoljam az arcát.
– Kérsz még valamit? Desszert, még egy sör? – kérdezem, miközben eltüntetem a maradék sültkrumplit a tányéromról. Én biztosan nem tudnék többet enni, szóval csak megiszom a kólámat is, aztán megtörlöm a számat és a kezemet. Ha Dave még kért valamit, azt persze megvárjuk, de ha nem, akkor igazából csak a számla van... és a kérdés, hogy lesz-e alatta telefonszám.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 13 Feb. - 23:19
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Nem elég, hogy nyalogatja az ajkát, még halkan sóhajtozik is, én meg mindjárt úgy érzem, hogy meggyulladok mellette. Aztán ha ez nem lenne elég, még a nasikkal is húzza az agyamat, amikből természetesen annyit repetázhatok majd, amennyit csak akarok. Csak a tekintetemmel üzenem meg, hogy fogok is én még habzsolni abból a sok jóból, amit épp hogy, vagy teljesen rejteget.
A falatkákra természetesen úgy reagálok, mint aki semmit sem tud és ért ebből az egészből. Hiszen teljesen ártatlan is vagyok, és úgy is viselkedek, de ő meg teljesen hitetlen. Nem is értem, miért. Aztán felhozza, hogy frissítőket kapjak a képekből, mindezt egy huncut mosollyal, én pedig szinte izgatottan ülök feljebb a székemen.
- Nem tudom mi a jó válasz, ha azt mondom, hogy felejthetetlenek voltak, vagy az, hogy nagyon is kellene a memória frissítés belőlük. - vigyorgok rá játékosan, de a szemeim aztán ismét el is kalandoznak rajta lefelé, mint akinek egyébként rohadtul semmi baja az emlékeivel, mert pontosan tudja, mit látna megvillanni a póló alatt, ha csak egy picit lejjebb csúszna. Neeem nem nem nem, jobb ha nem látok az orrom elé villanni semmit.
Ezután Shay felhívja a figyelmemet a pincérnőre, akinek a bámulása eddig azért sem tűnt fel, mert én teljes figyelmemet neki adóztam. Persze, jól esik a lelkemnek és az egómnak is, hogy ma is még mindig ennyire kisajátít. Aztán fel is ajánlom a lehetőséget, hogy megmutassuk a nőnek, hogy a kezünkön nem véletlenül csillog a gyűrű.
- Ugyan az, csak körmondatokban. - somolygok kissé megrántva a vállam. Nekem mindegy, Shay hogyan nevezi, a lényeg, hogy benne van. Szóval amíg várakozok is, az övének döntöm a fejem, élvezem a jelenlétét, az illatát, hogy hozzám bújik. Aztán amikor megjelenik a pincérnő, olyan szenvedéllyel csókolom meg Shanát, mint az első alkalommal. Élvezem a hajamba túró ujjait, és valószínűnek tartom, hogyha nem lennénk emberek között, biztosan bele is markolna. Csak azután engedem őt el, hogy a felszolgáló elment, akkor pedig lepillantok a ködös szemeibe és elégedetten elmosolyodom a válaszán. Lopok egy érintést a kecses nyakáról, aztán homlokon csókolom és nem szekálom tovább, inkább az evéshez fordulok.
A hamburgerek azért jó ütemben fogynak még úgy is, hogy egyikünk sem zabál, mintha valami evőversenyen lenne. Én mondjuk rég ettem ilyen ételt, mert habár Ike-on se olyan rossz az étel minősége, azért egy handmade hamburgerhez nem fogható. Mosolyogva megjegyzem, hogy Shay is rendesen betermelt mindent, a védekező szavaira pedig elmosolyodom.
- Nagyon helyes, enned kell, mert ezt is le fogjuk dolgozni. - bazsalygok az orrom alatt, míg ajkamhoz emelem a sörös poharam és az utolsó kortyot is kiiszom belőle. Ezután jön a kérdés, hogy mit csinálna szívesebben, de a lelkes kérdését látva egyértelműen nem a planetáriumba szeretne menni. Halkan elnevetem magamat azon, hogy már megint fogadni akar, de megrázom a fejemet.
- Neeem, nincs fogadás. Így is alig fogom kibírni, hogy hazáig várjak, nem kell még hozzá az alattomos, szexi játékod, hogy megint csak két másodpercig bírjam. Az előbb alapos lemozgást ígértem, nem igaz? Ahhoz az kell, hogy észnél maradjak. - vigyorgok rá már bőven tudva, hogy lehetetlen küldetésre jelentkezem, ha úgy állok ki ellene, ahogy múltkor is. Nem mintha nem élveztem volna minden percét a játéknak, vagy annak, hogy utána otthon szó szerint ennyi idő kellett ahhoz, hogy kikészítsen, de most többre vágyok egy gigantikus katarzisnál. Azt akarom, hogy minél tovább, minél többet szerethessem, érezhessek belőle.
Aztán jön a véletlenül leeső falatka és az újabb vádak.
- Inkább kettő, mint egy giliszta. Várj, miről is beszéltünk? - viccelődök tettetve az értetlent, miután Lucifer alaposan és gyorsan eltüntetett minden bizonyítékot a földről. Elmosolyodom az arcomra adott puszira, megsimogatom a lábaim között megjelenő fekete fejet, amely óriási barna szemekkel kérne még egy kicsit abból a krumpliból, ha lenne.
- Én a desszertet majd otthon elfogyasztom. - kacsintok rá csibészesen, aztán ki is kérem a számlát. A számla alatt nincs telefonszám, de a nő arcára szinte rá van írva, hogy "rude", úgy hogy a kellemetlenségek miatt adok jattot is, nehogy szó érje a ház elejét. Miután Shay is befejezett mindent, felkelek, felsegítem rá a kabátot, magamra kanyarítom a sajátomat, aztán elindulok vele, átkarolva a derekát.
- Asszonyom... - nyitom ki előtte az ajtót, megtartva a lelkes Lucifert is a pórázzal. Miután kilépett, magam is utána megyek, aztán leveszem a pórázt a blökiről, had szaladgáljon egy kicsit.
- Akarsz autóverseny szimulátort játszani? Vagy maradjunk az asztalihokinál? - kérdezősködöm mosolyogva, ismét magamhoz karolva őt, lépteimet a 10 perc sétára lévő arcade felé irányítva.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzer. 15 Feb. - 11:07

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Elnevetem magam azon, hogy milyen élénken ül fel a székben, aztán meg mintha nem tudná eldönteni, hogy hízelegjen vagy inkább kikunyerálja, hogy megint láthassa a képeket. Mondjuk úgy néz végig rajtam, mint aki nagyon is maga elé tud képzelni mindent, emiatt a vigyorom is az arcomon marad.
– Ez így egyben volt a tökéletes válasz – nyugtatom meg, aztán kicsit közelebb hajolok hozzá. – De a saját érdekedben most nem kapsz emlékeztetőt, mert nem tudnál az evésre koncentrálni – jegyzem meg egy rosszcsont mosollyal.
Mondjuk nekem is elterelődnek a gondolataim egyfajta gyilkos irányba, amikor meglátom, hogyan méregeti a pincérnő az én férjemet. Davidnek persze nagyon tetszik, hogy territoriális vagyok – pedig nem miatta csinálom, tényleg kikaparom a nő szemét, ha kell –, aztán fel is veti, hogy esetleg lehet egy ötlete a féltékennyé tevésre. Egy kicsit szépítek a megfogalmazáson, mert nem tetszik, hogy annak a nőnek bármi oka is legyen a féltékenységre, hiszen itt én vagyok felszarvazva. Dave csak somolyog, hogy ezzel csak a csomagolás lett más, én pedig megforgatom a szemem, mert igenis fontos az a csomagolás. Nem rá haragszom persze, sőt, nagyon élvezem, ahogy nekem dönti a fejét és az arcomnál szuszog, én is mosolyogva bújok hozzá, míg meg nem jelenik a színen a pincérnő. Akkor aztán Dave akcióba lép, ez pedig annyira jól sikerül, hogy tulajdonképpen az én figyelmemet is eltereli. A csók szenvedélye kiszipolyozza a nem azzal kapcsolatos gondolatokat a fejemből, élvezettel csókolok vissza és túrok finoman a hajába, hogy mire elenged, lényegében a kérdése emlékeztessen arra, miért is csináltuk ezt. Tudom, hogy a szemeim már ködösek – az ő hibája, egy ilyen csók után ne is várja, hogy észnél legyek –, de a mosolyából azt látom, hogy ezzel legalább olyan elégedett, mint az akció sikerével. Ha nem lenék ennyire éhes, talán még vissza is követelném magamnak azokat az önelégülten mosolygó ajkakat.
Mindketten pont olyan sebességgel pusztítjuk el a hamburgereket, mint akik nagyon éhesek voltak. Persze Dave burgere nagyobb volt, de hát több is fér belé, meg gondolom két hónap után azért ki volt éhezve valami ilyesmire. Megjegyzi, hogy én is jól termeltem, szóval megnyugtatom, hogy egyébként reggeliztem is, mielőtt azt hinné, hogy kihagytam az izgulás miatt. Amikor pedig megígéri, hogy ezt is le fogjuk dolgozni, az ajkamba harapva pillantok rá a szemem sarkából.
– Jó nagy adagok voltak, remélem tudod – jegyem meg, csak úgy, mellékesen. Talán nem is meglepő, hogy a következő kérdése nyomán megint tisztátalan gondolatokra asszociálok, de persze tudja, mire megy ki a játék és nevetve hátrál meg a kihívás elől.
– Jól van, rendben – tartom fel a kezeimet megadóan egy huncut mosollyal. – Ezt el tudom fogadni. Majd legközelebb használom az öved... akarom mondani kötünk valami fogadást. – Lehet, hogy egy kicsit alattomos vagyok, de nem baj, szerintem ennyi még neki is belefér. Sőt, meg is érdemli, mert a következő pillanatban egy darab krumpli véletlenül leesik Lucifer fejéhez. Számon is kérem, de persze csak túllicitál egy másodperccel, én pedig elnevetem magam és lemondóan megrázom a fejem, mielőtt szeretettel arcon csókolnám. És lehet, hogy közben, ameddig ő Luci fejét simogatja, én a kutya szájába csempészem az utolsó szem krumplimat. Igyekszem elterelni a figyelmét, de aztán a desszert elfogyasztásának emlegetésével én vagyok az, aki megint bajba kerül egy kicsit.
– Mmm, benne vagyok – pillantok rá élénken, kellemes bizsergéssel az alhasamnál.
A pincérnő szerencséjére nincs telefonszám a blokk alatt, mondjuk a sértett arckifejezését nem igazán értem. Nem pont ő volt az, aki a szemeivel vetkőztette valaki másnak a férjét? Most meg még ő van felháborodva... Ellenállok a kísértésnek, hogy rámeredjek, de amikor rám pillant, érdeklődve felvonom a szemöldököm, mire inkább elteszi a pénzt és a jattot, aztán bal fenéken távozik. Helyes. Felállunk és szedelőzködni kezdünk, Dave még a kabátot is rám segíti, amit mosolyogva köszönök meg neki, és amint ő is megvan, elindulunk kifelé.
– Uram... – vigyorgok rá sokatmondóan, miközben elsétálok előtte, ki a friss levegőre. Amint Lucifer is szabaddá válik, odalépek mellé és jó szokásunkhoz híven átkarolom, szorosan az oldalához simulva, amennyire csak lehet ahhoz, hogy még tudjuk sétálni, de közben közel lehessek hozzá. A kérdésén halkan elnevetem magam.
– Lehet, hogy az asztali hokit majd én is otthon játszanám inkább – bazsalygok fel rá, mielőtt komolyabbra fordítanám a szót. – Egyébként sem versenyeztünk még soha autókkal. Mármint, virtuálisan sem –mosolygok, mert ennek nyilván több értelmezése is lehetséges lenne.
– Majd ha túl gyorsan legyőzlek a kivételes reflexeimmel, választhatsz a visszavágóra egy másik játékot. Rendezhetünk táncversenyt – vigyorodom el. Na nem mintha ilyen biztosra venném a győzelmemet, hiszen Dave reflexei legalább olyan élesre vannak csiszolva, mint az enyémek, de sosem árt egy kis magabiztosság. És ha valamiben, hát a táncban biztosan könnyen felmosná velem a padlót, még ha az ilyen lépegető és ugráló cuccok nem is az ő ízlésére vannak szabva.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzer. 15 Feb. - 19:59
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


A nevetése kellemesen cseng a fülemben, de a játékos arckifejezésemet megtartva hallgatom őt, és a végén így is biggyesztem le az ajkamat, amikor azt mondja, hogy most nem kapok emlékeztetőt.
- Kár. - mondom ezt úgy, mint aki nem épp ugyan erre gondolt az imént. Ha nem tudnám, hogy csak magam alatt vágnám a fát, akkor simán megcsippenteném a pólóját és lejjebb húznám csak egy ici picit, hogy valaminek a széle éppen hogy csak kivillanjon. De inkább nem húzom a saját agyam, békén hagyom a rettentőenszexindekoltált pólóját is, meg őt is. Már ameddig nem kell bemutatót tartanunk a pincérnőnek arról, hogy ki is az enyém és én kié vagyok. Az akció duplán sikeresen zárul, mert egyrészt a felszolgáló is veszi a lapot, másrészt Shaynek is a fejébe száll a csók, mint másnak az alkohol. Még jó, hogy elégedetten mosolygok tőle.
Evés után ismét visszatérünk egymás agyának húzásához, főleg, amikor megígérem, hogy a reggeli mellett még ezt az ebédet is ledolgozzuk. És a vacsora még hátra van! Persze ő már megint az ajkát harapdálja somolyog rám, a megjegyzésére meg inkább közlöm a korábbi gondolatot.
- A vacsorát bölcsen kell akkor megválasztani, nehogy túl sokat vállaljunk magunkra. - incselkedek egy kicsit, csak azért, hogy aztán a kihívását finoman visszautasítsam. Így is húzzuk egymás agyát, nem kell hozzá az is, hogy meggyilkoljon nap közben. Nem mintha egyébként nem ezt csinálná: az öv említésére úgy kivörösödöm, mint aki épp egy Calorina Reapert rágna nyersen, frissen szedve.
- Sss... - szólok rá, zavartan körbe nézve. Nem logikus attól tartanom, hogy bárki hallotta ezt, vagy ha hallotta akkor össze tudná tenni a képet, hogy mi történt azzal az övvel, és hogy velem mi történt közben. Jó, szexi dolog kikötve lenni és figyelni a feleséged ahogy meglovagol, de tudnia nem kell róla senkinek. Még a végén azt hiszik, hogy ez az általános nálunk.
Aztán véletlenül leesik egy falatka Luciferhez, majd míg kapok egy puszit érzem a mozgásából - és hallom a csámcsogásából -, hogy megint kapott egy véletlenül leeső falatot.
- Szerintem az előbb is, a meg nem történt falatkát is te adtad, csak rám akarod fogni. - vádaskodom most én játékosan nézve Shanára. Persze a desszert emlegetése azért most is el tudja könnyen terelni a figyelmet. Fizetek, figyelem a női kakasviadalt és megpróbálom nem megmosolyogni, aztán induláskor az asszonyra adom a kabátot. Elindulunk kifelé, kint pedig magamhoz karolom, miután elengedtem a kutyát és kérdezek. Jó, nekem a hoki másodlagos jelentése csak most esik le, látva az arcát.
- Zsebben, titkon csinálhatod házon kívül is. De ha asztalon szeretnéd, majd akkor ott fogok repetázni, meg desszertezni. - incselkedek megint élénken figyelve őt és csak hogy ne fázzon, meg is nyalom az ajkamat. Aztán kis híján elnevetem magamat.
- Táncversenyt nem kezdek veled, mert a végén összeakadnak a lábaid és mehetünk a sürgősségire. De majd szkanderozhatunk, abban tuti győzök majd. - kacsintok rá játékosan.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyCsüt. 16 Feb. - 12:58

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Nyilvánvalóan nagyon sajnálja, hogy nem kap emlékeztetőt, de közben úgy nézi a dekoltázsomat, mint aki azon gondolkozik, hogy esetleg csináljon magának emlékeztetőt. Elvigyorodom, mert el tudom képzelni, mi járhat a fejében, pontosan tudva, hogy mi rejlik a ruháim alatt, de aztán büszkeséggel tölt el, hogy mindketten vissza tudjuk fogni magunkat. Az meg különösen, hogy még azután a csók után sem követelek magamnak még többet, mert azzal aztán pláne elveszi az eszemet és azt hiszem, csak egy vékonyka hajszál választ el attól, hogy ne húzzam vissza magamhoz, hátha még többet kaphatok belőle. Már a legeslegelső alkalommal is ezzel a csókkal bolondított meg teljesen, elérve, hogy megfeledkezzek minden írott és íratlan szabályról, szóval tényleg nagy szó, amikor képes vagyok visszafogni magam.
Azért nem bánom, hogy a hasamat is teletömöm finom hamburgerrel és sültkrumplival, de nem is mi lennénk, ha nem kezdenénk egy kicsit teasingelni egymást szavakkal és finom célzásokkal.
– Vannak ötleteim egy könnyű vacsorára – villannak meg a szemeim. Mosolyogva nyalom meg egy kicsit az ajkamat, mert bár tudom, hogy nem hagyna nem enni valami rendes, szilárd vacsorát, azzal is tisztában vagyok, hogy arra sem vágyik kevésbé, amire célozgatok. Ez a célozgatás pedig folytatódik, amikor felemlegetem az övet is, a reakciójától pedig olyan szélesen vigyorodom el, hogy szinte fáj tőle az arcom. Nem mintha nem imádnám, amikor pont fordított a felállás – és valljuk be, az öve szinte mindig az én kezeim koré kerül –, de az a bizonyos emlék nagyon is maradandó maradt. És tudom, hogy neki is.
– Imádlak – közlöm vele vidáman, remekül szórakozva azon, hogy még körbe is néz, mintha a homlokára lenne írva, mi történt. Odahajolok hozzá egy könnyű, finom csókra, elrejtve a zavarát mások elől, és egyben biztosítva arról, hogy be fogom fogni a számat.
Persze ez csak addig tart, míg az imént tagadott bűneit meg nem ismétli, de ha már Dave így, akkor én is így; amit nyilván észre is vesz, hogy aztán rám kenje az egészet. Elnevetem magam.
– Most akkor megtörtént vagy sem? – vonom fel a szemöldököm kihívóan. Az előbb még két másodperces memóriát saccolt magának, jó lesz, ha odafigyel, melyik tagadási vonalra akar felülni.
Miután tisztáztuk, hogy milyen jellegű desszertet akar és hol, már csak a fizetés van hátra, szerencsére a pincérnő telefonszáma nélkül. Egy kicsit azért irritál, hogy mintha még ő lenne megsértődve, de szerencsére előbb visszavonulót fúj, mint hogy különösebben mérges legyek. Felöltözünk és elindulunk, a megbeszéltek szerint az arcade irányába, és még arra is szavazhatok, mivel mérkőzzünk meg. Csak arra nem számítok, hogy amikor még a visszavágóval kapcsolatban is felvetek egy ötletet, mit fog mondani. Eltátom a számat és szó szerint megtorpanok, leejtve róla a kezeimet és úgy meredve rá.
– Hogy mit mondtál? Összeakadnak a lábaim?! – ismétlem meg a szavait olyan hangsúllyal, mint aki el sem akarja hinni, amit hallott. Összefűzöm a mellkasom előtt a kezeimet és nemtetszőn csücsörítek miközben hunyorogva figyelem; szerintem épp csak az hiányzik a teljesen grumpy összképhez, hogy ledobjam magam a hátsómra, de az kicsit fájna a járda kövén.
– Jól van... jól van. Ezek után biztos, hogy táncolni fogunk – jelentem ki. Újra megindulok, megfogom a kezét is, szinte magam után húzva – jó, ez legfeljebb akkor lehetne igaz, ha a lábhosszaink aránya fordított lenne –, és ez egészen addig ki is tart, míg be nem érünk az arcade-be. Odabent pedig már azért trappolok, hogy minél hamarabb megtaláljam azokat a Dance Dance Revolution gépeket. Mondjuk az kicsit összezavar, hogy van a hagyományos, általam is ismert, négy nyíllal rendelkező fajta, meg egy olyan is, aminek mintha az egész padozata maga lenne a táncfelület. Sosem láttam még ilyet, de sebaj. Ismét összefonom magam előtt a kezem és a gépek felé intek a fejemmel.
– Választhatsz – ajánlom fel kegyesen. A nyilas megoldás egyszerűbbnek tűnik, de nem fogok meghátrálni. Még hogy összeakadó lábak...
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyCsüt. 16 Feb. - 18:20
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Nem én lennék én, ha végül minden figyelmeztetésem ellenére még is saját magam alatt vágnám a fát. Teszem ezt valóban úgy, mint egy hal: teljesen megfeledkezve mindenről. Nem tehetek róla, hogy a szeretett nő ilyen hatással van rám, de őszintén szólva sose bántam még meg és valószínűleg soha nem is fogom. Persze, kaphatunk egy-két furcsa pillantást másoktól, de nem számít. Csak ő számít, így ha kell, mások előtt smárolom le úgy, mint aki az ágyba készül vele, ez pedig minden célomat eléri. Aztán ő is eléri a maga céljait a könnyű vacsora emlegetésével és a szájának nyalogatásával, aztán ebben a kontextusban az öv emlegetésével, amitől legszívesebben bemásznék az asztal alá zavaromban. Ő természetesen borzasztóan élvezi azt, hogy mindjárt elásom magamat, épp hogy nem nevet ki, de legalább egy csókot kapok tőle.
- Te is, csak ne ilyen hangosan... - morgom vissza az orrom alatt, miközben azon gondolkodom, hogy kiugrok az ablakon és elmenekülök. Szerintem a hajón is szét szívnák a vérem, ha kiderülne, hogy az asszony hordta a nadrágot otthon. Megköszörülöm a torkom és igyekszem elterelni a figyelmet bármi mással.
Például Lucifer etetésével, amit érdekes módon nem csak én teszek meg, aztán amikor rámutatok a dologra, már jön is a visszavágás.
- Ööööhm.. upsz. - vonom meg mosolyogva a vállam, mint aki lebukott, de úgy is csak játszunk, ennek nincs tétje.
Miután megbeszéltük a programot és különösebb cicaharc nélkül elindultunk kifelé, Shay már azt boncolgatta, hogy miután elvert autóversenyzésben, még is mivel kulloghatok vissza mellé az élmezőnybe. Megjegyzem, hogy a táncot inkább kihagynám a biztonsága miatt, és meglepve állok meg egy lépés után, ahogy megtorpan. Figyelem az arcát ahogy elképed, én meg úgy nézek rá, mint aki most realizálja, hogy aktivált egy bombát. Amikor karba teszi a kezeit és összehúzott szemekkel rám csücsörít, beharapom az ajkam, hogy ne kezdjek el vigyorogni rajta, de aztán gyorsan el is kell takarnom a számat, mert nem igazán megy. Persze, próbálom úgy csinálni mindezt, mint aki rohadtul bánja, amit mondott, de közben meg alig bírom visszatartani a röhögést. Komolyan, már csak az kéne, hogy a földhöz csapja magát.
- Az esküvőn szépen táncoltál, de az nem volt kompetitív! - szabadkozom bánatos szemekkel nézve rá, mikor erőt tudok venni magamon. Lucifer persze értetlenül nézi végig a stand-offot, hol rám, hol rá nézve. Aztán Shay megindul és kézen ragadva maga után kezd húzni. Sietősnek tűnik, bár ami neki két lépés, az nekem egy, szóval végül is nekem normál tempóban haladunk tovább.
- Naaaaaaa Shaaaaay.... Cicuuuus... Nem úgy gondoltam ááám! - próbálom puhítani, de annyira a fejébe vette a dolgot, hogy az arcade-ig elráncigál, amitől megint nevethetnékem támad. Felteszem a szájkosarat a kutyára, a staffnak villantok egy katonai ID-t, és hárman megyünk be. Shay oda vezet a négygombos taposógépekhez, és azt mondja válasszak, mire felvonom a szemöldökömet.
- Táncról volt szó, nem gombok lábbal nyomogatásáról. Úgy hogy azt választom! - mutatok oldalra az xbox kinectre, amin most éppen valami püfölős játékot játszik két tizenéves srác. Meg sem várom Shana válaszát, most én ragadom karon aztán húzom oda a fiúkhoz.
- Kaptok fejenként 50 rongyot, ha most átvehetjük és játszhatunk. Még a kutyát is megsimogathatjátok. - magasodok föléjük, mire a két srác megáll és szinte tátott szájjal bámulnak rám. $50-ból azért rohadt sokat tudnak még itt játszani.
- Villantsd a lóvét és akkor megegyeztünk. - szól a feltehetően idősebb, mire elengedem Shay kezét és a farzsebembe nyúlva előveszem a tárcám. Kiveszek egy 100-as zöldhasút és meglengetem.
- Na, deal? - nyújtom feléjük mutató és középső ujjaim között tartva a papírost, mire elképednek.
- DEAL! - kapja ki a markomból a pénzt a gyerek, de Lucifer csak addig kap simogatást, amíg el nem mennek mellette, utána rohannak a drágább gépek felé.
- Nos akkor... Te ide jössz, ül! Marad. - irányítom arrébb Lucifert, hogy ne legyen útban, míg elrakom a tárcát. Felkapom az xbox távirányítóját, és kilépek a megkezdett játékból.
- JustDance a játék neve és konkrétan táncolnod kell. Közepes fokozat, hogy ne legyen túl egyszerű, de túl nehéz sem? - nézek rá zsivány mosollyal.
- Választok neked egy számot, aztán te is választhatsz nekem egyet. De ne valami picsás Beyoncét, mert megbánod! - figyelmeztetem játékosan.
- A képernyő alsó sarkában fog futni, hogy milyen mozdulatokat kell csinálnod, de középen a táncos is mutatja majd, hogy mit kell csinálnod. Ha jól csinálod, pontokat kapsz. Minél több a pontod, annál több csillagot kapsz. 5 csillag a legtöbb, szóval ha mindent perfektül csinálsz, akkor az a max. Az nyer, akinek több csillaga, vagy pontszáma van a végére. Oké? - nézek le rá, aztán kiválasztom Britneytől a Toxicot. Mivel nem a leggyorsabb szám a világon, úgy se lesz túl nehéz rá a tánc, ami azért jó, mert most ettünk nem rég, aztán nem akarok a nőibe rontani vele, hogy utána a haját fogjam.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyCsüt. 16 Feb. - 21:19

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Egészen biztos vagyok benne, hogy ha az ennivaló és a cuki jelzőkkel illetném, még ennél is jobban kikészülne, de egyszerűen nem tehetek róla, legszívesebben megzabálnám, annyira aranyosan reagál az öv felemlegetésére. Tényleg mintha attól félne, hogy itt mindenki a gondolatainkban olvas, pedig egyébként ha megtennék is legfeljebb irigykedni támadhatna kedvük. Azzal az övvel kizárólag elképesztően szexi dolgokat értem el, semmi olyasmit, amit szégyellnie kellene. Azért tekintettel vagyok rá, nem erőltetem a dolgot, még egy csókot is felajánlok neki, hogy befogjam a saját számat és elrejtsem egy kicsit őt. Amikor viszont a válasza sem arra sikeredik, amit szerintem mondani akart, nem tudom tovább visszatartani a nevetésem.
– Én is mi? Nem inkább te is engem? – kérdezek vissza, és közben már fonom is a kezem a dereka köré, szorosan átölelve, nehogy el tudjon menekülni; mintha én tényleg a gondolataiban olvasnék.
Ezután már tényleg hagyom, hogy elterelődjön a téma, és amikor az egész ki-is-eteti-stikában-Lucit kérdést elintézi azzal, hogy upsz, már csak nevetek. Ugyanezzel a jókedvvel hagyjuk is el az éttermet – már a pincérnő sem tudja letörni ezt a vidámságot –, és ez egészen odáig ki is tart, míg Dave azt nem mondja, hogy nem rendezünk táncversenyt, mert összeakadnának a lábaim. Látom, hogy meglepi, amikor megtorpanok, de aztán rögtön el is rontja az egészet, mert szánom-bánom helyett majdnem kinevet. Harapdálja az ajkát, aztán meg el is takarja a kezével, de túl jól ismerem már azokat a nevetőráncokat a szeme körül, szóval csak még jobban összehúzom a szemem.
– Hát persze... – forgatom meg a szemem, amikor az esküvői tánccal próbálja elterelni a figyelmemet. Pedig ezzel közel sem menti meg a helyzetet, sőt, véglegesíti a döntésemet. Kézen ragadom, Lucifer pedig némileg meglepve és értetlenül, de azért követ minket az arcade-hez.
– Hanem hogy... – kérdeznék vissza, de már megint nevet, szóval a kérdést is csak némi puffogásba fojtom, miközben a szemem sarkából rámeredek.  Azt azért megvárom, hogy Lucifer megkapja a szájkosarat, hiszen máshogy nem jöhetne be velünk, de aztán odabent meg sem állok a táncolós izékig. Nagyon kegyes vagyok, mert felajánlom, hogy választhat, de Dave... valami teljesen mást akar. Ezúttal rajtam a sor, hogy felvonjam a szemöldököm, ahogy követem a pillantását.
– És ebben pontosan mi a tánc? – méregetem a két sihedert, akik furamód mintha egymást püfölnék valami játékon belül. Nem mintha számítana a fennakadásom, mert már félúton vagyunk a két fiú felé, akiknek David elég zsíros üzletet ajánl azért cserébe, hogy átadják nekünk a terepet. A plafonra emelem a pillantásom a villantsd a lóvét kifejezésen és megfogadom, hogy az én gyerekeim soha nem fognak ilyeneket mondani. Miért beszélek többesszámban? Egy kicsit megrázom a fejem, a két siheder meg addigra el is tűnik. Lucifer alig kap simogatást, már-már csalódottnak is tűnik, szóval én helyettük is megvakarászom a füle tövét, míg Dave rendezkedni nem kezd. Odalépek mellé és figyelem, ahogy kiválasztja a megnevezett játékot.
– Gondolom – vonok vállat a nehézségi fokozat kérdésére némi gyanakvással, hiszen fogalmam sincs, mi vár rám. Csak amikor azt mondja, hogy nehogy Beyoncét válasszak neki vigyorgok rá amolyan most intézted el, hogy Beyoncé számra kelljen táncolnod tekintettel. Magyarázni kezd, én pedig igyekszem követni, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy ezt most így elsőre felfogtam.
– Öööööö, oké – felelem némileg bizonytalanul, kissé összevonva a szemöldököm, de azért hagyom, hogy kiválassza a zenét. Úgyis élesben látom majd meg, mit magyarázott az előbb szóban; bár amikor megjelenik a képernyőn Britney neve, megforgatom a szemeim. Én bezzeg nem választhatok Beyoncét...
– Oké, csináljuk – intek a fejemmel a gép felé. Elfoglalom a helyem, bár fogalmam sincs, mit csinálok, ez pedig így is marad az első másodpercekben. Az hagyján, hogy nem vagyok táncoslábú, de az alsó sarokban futó "következő mozdulatok" néhol rohadtul nem informatívak – de most komolyan, hányféleképpen lehet a nyilakkal jelzett irányba mozdítani a kezed? –, így legtöbbször csak akkor tudom összerakni őket fejben, amikor a táncos figura előadja őket középen. Az elején ezért viszonylag kevesebb csillagok kapok, de aztán elkezdek ráérezni és rájönni, hogy sok mozdulat ismétlődik, onnantól pedig máris többet ér a sarokban megjelenő előrejelzés is. Így már határozottan jobban megy, hiszen nem azon múlik, hogy elég gyorsan le tudom-e utánozni a középső táncos mozdulatait. Azért így is vannak mozdulatok, amiket nehezebb elsajátítanom, mert a pucsítás és társai távol állnak tőlem, főleg ruhában és nyilvános helyen, de azért próbálkozom.
Igazából nem olyan rossz a végeredmény, az utolsó másodpercekben épp behozom a negyedik csillagot, bár biztosan lehetett volna sokkal jobb is. Amiatt örülök, hogy nem volt nagyon ugrálós, mert most ettünk, és talán csak emiatt mondok le én is egy Beyoncé vagy Shakira számok által ígért szívatásról.
– Jól van, te jössz – mondom elvéve a távirányítót, hogy miközben kifújom magam, válasszak neki is valamit. Igazából félig tanácstalanul válogatok, de aztán meglátom egy szám címét, amiben ocean és cake is van, márpedig ha David, akkor ocean, ha pedig desszertet akart, akkor cake... Elvigyorodom és ki is választom a zenét, rábízva a szerencséjére, hogy mennyire fog jól járni vele.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzomb. 18 Feb. - 20:46
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Figyelem, ahogy nevet, aztán a szavaira úgy kikerekednek a szemeim, mint akire meglepetésszerű hasmenés jött és a gatyájába csinált. "Nem inkább te is engem?" A szavak hirtelen visszhangoznak a fejemben, és ahogy ez megtörténik, minden egyes echoval egy árnyalatot vörösödik a fejem.
- Baszki..! - nyögöm fájdalmasan, halkan, miközben lassan leeresztem a fejemet az asztalon fekvő kezeimre, reménykedve, hogy a föld fog majd, és elnyel. Hogy tudja elérni azt, hogy már beszélni se tudjak? Vagy hát tudok, csak hülyeségeket. Mondjuk hülye kérdés, amikor régebben egy kis játékkal azt is el tudta intézni, hogy olvasni se tudjak. Mivel szerencsém nincs a földelnyeléssel kapcsolatban és még át is ölel, hogy ne tudjak elrohanni, mély levegőt veszek, felegyenesedek a széken, aztán rá nézve elmosolyodom, még mindig kicsit pirosan.
- Szeretlek. De erről lehetőleg... csak otthon beszéljünk. - suttogom neki a végét, mielőtt még egy csókot adnék az ajkára. Nem azért, mert ne lett volna jó, amit akkor művelt velem, csak ... nem érzem férfihez méltónak, na.
Szerencsére a témát eltereljük minden mással. Kutyával, pincérnőkkel, aztán a tánccal. Akaratomon kívül bele taposok Shay önérzetébe, és habár eleinte nem tudom eldönteni, hogy komolyan durcás-e, inkább próbálom megpuhítani. Próbálnám, de most ő az, aki aranyos, és egyszerűen nem tudom komolyan venni. Persze ez őt még több durcizásra ösztökéli, amitől meg végképp elvesztem a lehetőséget arra, hogy magyarázkodjak. Úgy hogy nem is teszem, csak elintézem, hogy Lucifer be tudjon velünk jönni, aztán követem is Shayt... csak azért, hogy utána egy teljesen másik játékhoz vezessem. Hamar szabaddá is teszem, a két tizenéves kissrácot nem sokáig kell győzködni arról, hogy kopjanak le, elég megvillantani egy kis pénzt. Shay persze nem tudja, hogy mi készül, amitől számító mosoly terül el az arcomon, de aztán el is kezdem neki magyarázni. Nem érti elsőre, de majd a gyakorlatban úgy is rá fog jönni, hogy mit kell majd csinálnia és ezzel láthatóan ő is így van, mert kérdése nincs, csak gyanúsan mindenbe könnyen beleegyezik. Persze a vigyort a Beyoncés számra megjegyeztem, de úgy se hagyom majd magam segget riszáltatni. Ha meg igen, akkor ő fog rosszabbul járni, mert akkor viszont teljes átéléssel fogok játszani, szóval majd le kell tagadnia, hogy a feleségem. A képernyő mellé állok a falhoz és annak neki dőlve mosolyogva nézem, ahogy elkezdődik a szám és eleinte fingja sincs, mit kell csinálni. A kezdeti kalimpálásokat az ajkamba harapva figyelem, de aztán ráérek, és akkor már  egészen más szemmel nézve vigyorgok. Csak azt sajnálom, hogy túlságosan be van merevedve, emiatt bizonyos mozdulatok nem olyan hívogatóak, mint amilyenek lehetnének. Azért így is szívesen mögé állnék egy kis táncra, de majd... ami késik, nem múlik. A vége felé néha előre hajolva nézek a pontszámra, és elismerően csücsörítve bólogatok, amikor látom, hogyan halad a negyedik csillag felé. A szám végére el is éri azt, mire elmosolyodom.
- Ebben is tehetséges vagy. - mosolygok rá egyértelműen sok más olyan dologra gondolva, ami még rettentő szexi tőle. Amikor azt mondja, hogy rajtam a sor, oda lépek a helyére, aztán amikor kiválasztja nekem a Cake by the ocean című számot, elnevetem magamat. A tánc két játékosra van írva, ezért a férfi helyére állva várok, hogy elinduljon, de a mosolyt nem lehet letörölni a fejemről. Én már sokkal lazábban és természetesebben mozgok, még ha először a mozdulatok nekem is idegenek, amikor már ismerem a mozdulatsorokat, már könnyűnek érzem. Ez van, ha valaki táncolni járt az anyjával. Őszintén, én még simán feldobnám a dolgot néhány másfajta lépéssel, de akkor nem számolná a gép, szóval kénytelen vagyok követni az utasításokat. Közben azért a szöveget nem felejtem el mondani és életem nőjének címezni:
- Goddamn, see you lickin' frostin' from your own hands. Want another taste? I'm beggin', "Yes, ma'am!" I'm tired of all this candy on the dry land, dry land... - ezt a részt kifejezetten, mert annyiszor játszotta már el velem azt, hogy az ujjáról nyalt le dolgokat, hogy nem tudok nem rá gondolni. A szám persze lassan véget is ér, és nem meglepő módon annak a vége is egész pikáns. A pózt nem tolom ki végig a végén, de így is 5 csillagot kapok a táncra. Halkan elnevetve magamat lépek közelebb Shayhez, a pólóm alját felhúzva törlöm meg a homlokom.
- Akar visszavágót, asszonyom? - engedem le a felsőm, és oda hajolok hozzá egy rövid csókra. Ha azt mondja, hogy igen, akkor a kezem nyújtom a kontrollerért, és közben már most sunyin mosolygok, és beállítom neki a következő számot: Cotton-eye Joe-t.
Ha csak autókázni akar menni, hogy abban ő nyerjen, hát akkor követem őt a szimulátorok felé, Lucifert magam után hívva.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptySzomb. 18 Feb. - 21:49

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Oké, talán nem kellett volna rávilágítanom, hogy már beszélni sem tud rendesen, de annyira aranyos! Most meg aztán pláne, ahogy tovább vörösödik az arca, mígnem inkább leengedi a fejét a karjaira az asztalra. Próbálom nem kinevetni, így csak halkan kuncogok rajta, miközben átölelem a kezeimmel.
– Naaaaa, Daaaaave – búgom a nevét elnyújtva vidáman, szerelmesen. Odadugom az arcomat a fejéhez, az orrommal piszkálok bele a hajába és próbálok odaférkőzni hozzá. Olyan imádnivaló, legszívesebben videóra venném ezt az egészet, de tudom, hogy attól csak még jobban zavarba jönne, szóval inkább csak hagyom, hogy a maga tempójában heverje ki a pillanatot. Amikor végül felegyenesedik és rám néz, még mindig vidáman vigyorgok rá, de nem viszek be semmilyen kegyelemdöfést. Adtam már neki épp eleget.
– Jó, jó – egyezem bele kuncogva, aztán boldogan zsebelem be a kis csókomat. Egyébként is bőven elég nekünk tudni erről, de hát a fene sem gondolta volna, hogy ennyire zavarba jön, ha felemlegetem.
Ígéretemhez híven tényleg békén hagyom a témával, de egyébként is van bőven mivel foglalkoznunk ezen kívül, mire eljutunk odáig, hogy teli hassal elhagyjuk az éttermet. A megbeszéltek szerint az arcade felé indulunk, csakhogy David elkövet egy súlyos hibát, amiért meg kell fizetnie. Főleg, hogy ezúttal ő nevet rajtam, mintha csak visszafizetné a korábbiakat a hamburgerbárból, de ó, nem ússza meg ennyivel, az biztos! Húzom is magam után a gépekhez, épp csak azért állva meg, hogy Lucifer megkaphassa a szájkosarát, de aztán a táncgépeknél kiderül, hogy a férjemnek bizony más tervei vannak. Ennek érdekében busásan le is fizet két srácot, majd elkezdi magyarázni nekem, mit forgat a fejében, épp csak rohadtul nehéz elképzelnem és így teljesen felfognom azt, amire számítanom kellene. Ez persze még nem elég ok a meghátrálásra, így csakhamar ott találom magam egy képernyő előtt, azzal a feladattal, hogy leutánozzak egy animált alakot, aki Britney-re táncol.
Volt már ennél rosszabb is, gondolom közben, és egyébként tényleg. A legnagyobb kihívás az, hogy a súgás a jobb alsó sarokban csak azt követően minősül valóban súgásnak, hogy már megismertem a konkrét mozdulatsort, amikor viszont elérjük ezt a pontot, már egész jól megy. Azért nem mondom, hogy teljesen oldott és komfortos vagyok, de a tánc végére még a negyedik csillagot is épp megkapom, az meg egész jó, nem? Dave is nagyon vigyorog – szerencséjére az elején még nagyon a képernyőre koncentráltam, így a kezdeti vidámságát nem szúrtam ki –, amiből tudom, hogy tetszik neki, és igazából... ha otthon lennénk, a négy fal között, biztosan oldottabban adnám neki elő a dolgot, nagyobb átéléssel. A végén meg is dicsér, a szavaira pedig elmosolyodva villantom rá a szemeimet. Odalépek elé és a mellkasára simítom az egyik tenyerem.
– A többi tehetségemet otthonra tartogatom – biztosítom róla, mielőtt közölném, hogy ő következik. Úgyis kimelegedtem, neki is meg kell egy kicsit izzadnia. Kicsit tanácstalan vagyok mondjuk a zenét illetően, szóval lényegében a sorsra bízom a dolgot, és a nevetéséből ítélve érti is a célzást. Mosolyogva kacsintok rá, majd elindítom neki a táncot és az ő előző helyét elfoglalva kezdem figyelni. Persze meg sem kellene lepődnöm azon, hogy milyen könnyeden mozog, de eszemben sincs a rivalizálásra koncentrálni, egyszerűen csak élvezem az előadást. Nyilvánvalóan mindenben is tökéletesnek és tehetségesnek kell lennie, de engem ezzel már nem tud meglepni. Leplezetlen vigyorral nézem őt és követek le minden egyes mozdulatot a szemeimmel – különös tekintettel bizonyos csípőmozdulatokra –, amikor pedig néhol a szöveget is énekli, egyértelműen nekem, még egyértelműbb üzenettel, akkor csak az ajkamba harapva pillantok a szemeibe. Az ujjnyalogatós-ízlelős kérdésre még bólogatok is neki egyet, csak hogy tudja. Csak amikor vége a számnak nézek a képernyőre, bár anélkül is tudnám, hogy ez bőven meglépte az öt csillagot.
– Kiváló előadás volt, Mr. Weaver – dicsérem meg mosolyogva, és nem szalasztom el a lehetőséget, hogy a szemeimet a pólója alól felvillanó hasfalára tapasszam. Szinte még az ajkamat is megnyalom, és csak azért bocsátom meg, hogy visszaengedi a pólót, mert odalép hozzám. Átölelem a nyakát, hogy el tudjam nyújtani a csókot egy pillanattal, de aztán vigyorogva a szemeibe pillantok.
– Még szép! – vágom rá határozottan. – Le kell mossalak a színpadról – közlöm vele, miközben átadom a kontrollert és átveszem a helyét a képernyő előtt. Most már sokkal oldottabb vagyok én is, bár gyanúsan vigyorog... aztán megjelenik a képernyőn a Cotton Eye Joe, én pedig elnevetem magam. Egy széles vigyor ott is marad az arcomon, mert pontosan tudom, hogy mi az üzenete ezzel a választással – márpedig én adózni fogok a hobbijának, abban biztos lehet. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy itt egyértelműbbek a kezdeti súgások, de szerencsére a figura fején levő cowboy-kalap jó tippeket ad, én pedig el is találom a kalapfogdosós mozdulatokat, így már jól is indítok. Aztán az is kiderül, hogy egyébként viszonylag egyszerűbb mozdulatokból áll a tánc, így aztán nincs is nehéz dolgom, ha le akarom nyűgözni a férjemet. Márpedig beleadok apait-anyait, csak azt sajnálom, hogy én nem olyan cuccban vagyok, mint a digitális alak; bár akkor lehet, hogy sosem érnénk haza. Én is jól szórakozom a tánc közben, talán ezért is sikerül jobban, és ezúttal már én is bezsebelem azt az ötödik csillagot is. Elégedetten bokszolok a levegőbe, megtörlöm a pólóm ujjával az arcom, aztán vigyorogva Davidhez lépek.
– Na, mit mond erre a szakértő? – vonom fel a szemöldököm játékosan. Remélhetőleg az előadáshoz méltó dicséreteket zsebelhetek be tőle is, de a visszavágó az visszavágó, szóval utána küldöm is oda a helyemre.
– Akkor lássuk, mivel vághatsz vissza méltóképpen... – kezdek el keresgélni a zenék között. Nem is kell sokáig kutatnom, ugyanis csakhamar előbukkan a Sexy and I know it ajánlásként, én pedig elnevetem magam és gondolkodás nélkül ki is választom azt neki.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyVas. 19 Feb. - 19:20
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Búg, mint egy cica és még meg is bökdös az orrával, de én akkor is megvárom, amíg végre normál színt vesz fel az arcom. Vagy legalább nagyjából. Szerencsére nem firtatja a témát, így hamarosan már teljesen meg is tudok nyugodni.
Az arcade-ben elkezdjük egymást szívatni a JustDance-szel, de egyikünk se veszi magára a választott számokat, sőt. Látom rajta, hogy élvezi, legalább is jól szórakozik. Tény, hogy ennél sokkal brutálisabb beállításokkal is játszhatnánk, de nem az a célom, hogy elvegyem a kedvét a tánctól, hanem az, hogy meghozzam. Ahhoz képest, hogy amilyen nyíltan tudott flörtölni velem és ujjait nyalogatva teaselni az utcán, olyan szégyellősen áll hozzá a tánchoz. Pedig van ritmusérzéke, jól mozog a csípője - khm - és ügyes is és egyébként minden másban magabiztos. Minden adottsága meg van ahhoz, hogy olyan táncos legyen, amitől a lábai elé borulok, de még is, mintha félne valamitől. Pont ő. Lehet, hogy ostobaság ilyesmit a fejembe vennem, de azt akarom, hogy túl tudjon lépni ezen a mágikus határon. Amikor be is fejezi a táncot, meg is dicsérem őt, ő pedig ismét csak húzza az agyam. Na ezt kéne átültetni a képernyő elé!
- Csak otthonra? - mondom már-már majdnem csalódottan, miközben helyet cserélünk és kiválaszt nekem egy számot. A címe is frappáns, és szerencsére nem egy Beyoncé, amire riszálnom kellene. Mivel egyrészt nem először játszom ezzel a játékkal, másrészt nekem valóban van némi bugi a lábamban hála anyámnak, egész könnyedén összegyűjtöm az öt csillagot. Persze azért így is megizzaszt, hiszen sok rogyasztás, lépegetés és kéz, karmozdulat van benne, de azért annyira nem nehéz, hogy ne tudjam még a szöveget Shaynek is üzenni. Énekelni nem éneklek - na azt nem tudok -, de a szöveget azért tollba mondom neki, amit láthatóan élvez is, a tánccal együtt. A végén megkapom a dicséretem és kénytelen vagyok megtörülni a homlokom a pólómban míg oda lépek hozzá. A derekára fogok ahogy ő a nyakamat öleli át és adok neki egy apró csókot. A visszavágóra olyan lelkes lesz, hogy elvigyorodok, a fejemben már van valami elképzelés és amikor elkezdem kikeresni, meg is találom a megfelelő számot. Természetesen elneveti magát rajta, én pedig vele nevetve kényelembe helyezem magamat vele szemben, hogy mindent tökéletesen lássak, ahogy korábban is. Már a kezdeti mozdulatok megnevettetnek egyébként, mert fingom sincs, hogy a fűnyírtó berántásának mi köze van a western stílushoz, de ez nem az ő hibája. Még a képernyőre is nézek, hogy jól látom-e, mit kell csinálnia, és ha nem váltana át végre valami cowgirl-ösbe, szerintem végig vinnyognám az egészet. Így is úgy vigyorgok, hogy majdnem fáj már tőle az arcom, de határozottan jól csinálja. Nagyon jól csinálja! Az már csak hab a tortán, hogy a folyamatos rugózástól a dekoltázsa szemet gyönyörködtetően rugózik előttem. Azért a nyálamat nem kell letörölnöm a szám sarkából, bár nem sok hiányzott hozzá, hogy kicsorduljon. Amikor közelebb lép és szakértőnek nevez, halkan elnevetem magamat.
- Holnap elmegyünk, veszünk csizmát meg kalapot és este elmegyünk a The Banque-be. - vigyorgok miközben magamhoz ölelem, de a kezeim alattomosan kúsznak lefelé, míg a tenyereim a fenekére nem simulnak.
- Ott hitelesebben el tudod nekem játszani a tehenészlányt. - duruzsolom a fülébe egy finom markolás mellett, aztán mintha mi se történt volna, csak rácsapok a fenekére a jobbommal és elengedve megkerülöm, hogy megkapjam a méltó választ a tánc miatt - is. Arra azonban nem számítok, hogy pont az Im Sexy and Im know it-ot kapom. Először nem is gondolom nagy dolognak, de aztán az előképben ízelítőt kapok a táncból és...
- Ne már, inkább akkor Beyoncé! - nevetem el magam, ahogy a képernyőn megjelenik a tevepatás, undorító szerkós simuló, nyeszlett ginger, aki próbál nagyon szexi lenni. Próbálom követni a lépéseket és Shay miatt még képes vagyok a csípő mozdulatokat rendesen végig követni, de amikor a szöveg eljut ahhoz a részhez, hogy "szenvedély van a nadrágomban és nem félek megmutatni" majd el kell magamat kezdeni epilepsziás módjára rázni, elvesztem a fonalat és gyakorlatilag könnyesre röhögöm magamat. Próbálok legalább egy ilyen ütemet összehozni, de a karjaimat is alig tudom a fejem felett tartani, ezen pedig nem segít, hogy Shay is mindjárt összeesik a röhögéstől. Ezután csak rosszabb lesz, mert utána a seggem fogva, behajolva kell helyben gyors futni először egyik, majd másik irányba, ami megint rohadtul távol áll a szexitől, én meg majdnem összegörnyedek a nevetéstől. Mire vége a számnak, gyakorlatilag már az orromat kell szívnom és a kezemmel törölgetem le az arcomat, és mivel ez a szakasz, ami egyben a szám kvázi utolsó harmada is egyben nem sikerült, a negyedik csillagot épp hogy nem súrolom.
- Ez.. eheh... nagyon szemét volt.. Hehehee. - törölgetem még mindig a könnyeim Shayhez lépve, de láthatóan nem vagyok megsértve, sőt, még mindig igyekszem nem nevetni. Elveszem a távirányítót és elkezdek keresgélni.
- Mit szólnál, ha a következőt velem táncolnád? - nézek le rá élénken. Ha benne van, akkor mosolyogva keresek valami jó kis számot, aztán rátalálok a "Timber"-re Pitbull és Ke$ha előadásában. Megnézem az előnézetet, és hát egyszerűnek nem egyszerű, de nem baj, ha nem sikerül, a játék a lényeg.
- Mehet? - kérdezem vigyorogva. Nekem mondjuk nehezebb a dolgom, mert egy rohadt nagy panda mozdulatait kell értelmeznem és előadnom, de nem bonyolult. Inkább csak gyors, de szerintem már kellően bemelegedtünk.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyVas. 19 Feb. - 20:54

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Bosszút esküszöm ugyan Dave beszólása miatt, de aztán ennek az egésznek játékos szórakozás lesz a vége. Kiderül, hogy jól tettem, amikor hagytam magam a másik géphez húzni, mert még ha egy kicsit be is vagyok feszülve – ez nem éppen olyan helyzet, amiben gyakorlott és ezáltal komfortos lennék –, elkezdek ráérezni a játék ízére. Azt hiszem, ebben sokat segít az is, hogy Dave is ott áll velem szemben és láthatóan nagyon élvezi a műsort; a végén ezt is hozzáadja a tehetségeim listájához, az évődő válaszomra pedig meglepő módon visszakérdez. Megállok a számok keresésében a kontrollerrel és somolyogva ránézek.
– Szeretnél közszemérmet sérteni? – vonom fel a szemöldököm, nem is titkolva, hogy milyen tehetségekre gondoltam az imént, mert ezek szerint nem biztos, hogy ugyanaz jutott eszünkbe.
Ezután neki is kiválasztom a számot, főleg találomra, a cím alapján, de nagy szerencséje van, mert a koreográfia több mint hozzáillő, így nem is csoda, hogy olyan könnyedén táncolja el, mintha a kisujjából rázná ki. Én is leplezetlenül élvezem az előadást, figyelemmel követek minden mozdulatot és széles mosollyal az arcomon raktározom el magamban a látványt. A végén meg is dicsérem – és nem csak azért, mert megkapta mind az öt csillagot –, aztán amikor visszavágót emleget, gondolkodás nélkül belemegyek a dologba. Látom, hogy örül a lelkesedésemnek, amitől meg csak még lelkesebb leszek, szóval állok elébe, akármit is választ. Amikor megjelenik a képernyőn a Cotton Eye Joe, együtt nevetünk, aztán ez így is marad, ahogy elkezdődik a tánc. Én mondjuk nem értek a western tánchoz, de látom, hogy őt meglepi a fűnyíró berántó mozdulat, mert még a képernyőre is odanéz, de én csak kicsit megvonom a vállam, hiszen ez van ott. Most már sokkal oldottabb vagyok és Dave is nagyon élvezi az egészet – persze látom, mikor tapadnak a szemei a dekoltázsomra, de nézelődjön csak –, szóval még kevesebb csillaggal is elégedett lennék. Odalépek hozzá, a nevetése hangja megmosolyogtat, miközben könnyedén és természetesen a testéhez simulok. A szavaira kiszélesedik a mosolyom, de aztán ahogy a fülembe dörmög és a fenekembe markol, kellemes kiráz a hideg is.
– Kár, hogy túl hideg van a rövidnadrághoz – jegyzem meg huncut mosollyal, egyértelműen a digitális figura öltözékére célozva. – Bikát is meg kell majd ülnöm? – szólok utána megcsillanó szemekkel, ahogy átveszi a helyem a "színpadon". Válogatni kezdem neki a zenét, míg meg nem találom a tökéletes számot, már előre nevetve rajta.
– Azt mondtad, ne legyen Beyoncé – vonok vállat vigyorogva és már indítom is neki. Már az elején is nevetek, mert annyira szörnyen buta ez a szám és a legtöbb mozdulatot ennek megfelelően tették hozzá, de azért amikor fel kell hívnia a figyelmet a testére és arra, hogy gyúr, nem kell kétszer kérni, hogy vigyorogva alaposan felmérjem. Hasonlóan kettős érzéseim vannak a csípőmozdulatoknál, amik természetesen profin mennek neki, de aztán... aztán mindketten elveszítjük ezt a meccset. A lépések átmennek azon a határon, amit ki lehet bírni, így a végén már én is könnyezek és a hasamat fogom a nevetéstől, ez pedig csak fokozódik, hogy a röhögés miatt Dave is csak nyeklik-nyaklik a rendes lépések helyett. Nem is értem, ezek a mozdulatok miért lennének szexik – néha a képernyőre pillantok, hogy mit kéne látnom, bár az a tangás fickó nem segít a nevetésemen –, és egyáltalán nem hibáztatom Dave-et, amiért nem sikerül neki kimaxolni a teljesítményt. Mire vége, már tényleg fáj a hasam a nevetéstől, a könnyeimet pedig az arcomról kell törölgetnem és meg sem tudok szólalni, mert nem kapok levegőt.
– Esküszöm hogy nem volt szándékos – préselem ki magamból nagy nehezen, még mindig a hasamat fogva, megtörölve a szemeim alatti területet. – Jézusom. Én erre tíz pontot adnék – tör ki belőlem megint a nevetés, ahogy felidézem a táncot. Azért megpróbálok megnyugodni, amikor pedig ez sikerül, Dave egyébként is élénkítő javaslattal áll elő. Mosolyogva nézek fel rá.
– Legyen – bólintok rá, aztán elvigyorodom. – De jobban válassz, mint én!
Figyelem, ahogy válogatni kezd, aztán megjelenik a Timber előnézete, és igazából annyira nem szörnyű. Mondjuk amikor meglátom a pandát, akkor egy pillanatra ránézek, majd vissza a pandára, aztán megint rá, de csak vigyorgok. A kérdésére bólogatni kezdek, aztán felkészítem magam, de igazából így, hogy együtt csináljuk, csak még könnyebb a dolog.
Az elején kicsit későn kapcsolok, hogy ez épp a szexi bevonulás, mert nem sétáltam el Dave-től, de sebaj, csak nevetek, aztán a lasszózást már le tudom követni. Vigyorogva követem le a mozdulatokat, amivel Dave-et kell magamhoz rángatnom a képzeletbeli kötéllel, aztán még előnyöm is van, mert neki kell előbb megcsinálni azokat a furcsa tekerő mozdulatokat, amiket a súgó alapján nem tudtam volna belőni. Igazából elég pörgős a szám, ezért nem is sikerül mindent elsőre tökéletesen csinálni, de nem is ez a lényeg, hanem hogy közben remekül szórakozunk. Az különösen vicces, amikor le kell térdelnie, nekem pedig körbe kell táncolnom, mert a pandával ellentétben neki igazából alig kell felemelnie a kezét, hogy felérjen az én kezemig. A mozdulatok innentől már ismerősek, szóval egyre jobbak vagyunk, bár a végén az ugrándozásnál azért rendesen kifáradunk. Aztán a záró akkordoknál mintha az lenne a kis figurákon, hogy Dave hátára kell ugranom? Elbizonytalanodom, de aztán már látom az alakokon, hogy pont erre készülnek, szóval én is kapcsolok, hogy Dave hátára pattanva nem egészen úgy, ahogy az előbb utaltam rá, de megüljem a bikámat. Lihegve, de nevetve kapaszkodok a nyakába, amikor vége van, nyomok egy csókot a fejére, aztán lassan lecsusszanok róla. Végül meglett mindegyik csillag, szóval büszkék lehetünk magunkra, de ha nem lett volna meg is nagyon élveztem.
– Most már hivatalosan is megbocsátom az összeakadó lábakat – közlöm vele vidáman, amikor már szemben állunk egymással és meg is töröltem az arcom, szóval nyugodtan magamhoz ölelhetem.
– Ez nagyon jó volt, de most a lelkemet is odaadnám egy pohár vízért – nevetem el magam. – Szeretnél még játszani valamit majd, vagy kellően elfáradtál? – somolygok rá. Nekem nincs ellenemre, hogy maradjunk még, de előtte mindenképpen innom kell, az biztos.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 20 Feb. - 12:23
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


- Néha megfordul a fejemben, hogy megérné a büntetést. - vigyorgok vissza a somolygására, úgy mérve végig, mint aki most is épp ezen gondolkodik. De hát na, azért tudom, mi van a ruha alatt, és az előbb - ha nem is adott bele mindent - azért csak úgy mozgott, hogy mind a tíz ujjam megnyalnám. Ezért a $2500 büntetés egészen megérné. Leváltom a képernyő előtt és eltáncolom a választását. Szerencsémre nem lett picsás kiválasztva, úgy hogy a Beyoncet megúszom - egyelőre legalább is. Utána én választok neki számot, és igazából már az se nagyon érdekel, hogy ki hány csillagnál jár, egyértelműen a játék és az együtt töltött idő a lényeg. Imádom, ahogy előadja a táncot, noha az elején kénytelen vagyok nevetni a hülye mozdulatok miatt, ezt végül le is váltják. A lasszópörgetés és a kalap emelgetés már inkább westernes. Amikor a véleményemre kérdez, már mondom is a holnapi programot, amikor pedig megjegyzi, hogy kár, hogy nem tud rövid nadrágot hordani, ábrándosan felsóhajtok. Valóban kár. A második kérdésére csibészes mosolyt villantok rá, míg a képernyő elé állok.
- Azt a tehetséged majd otthon megmutatod egy élő bikán. - incselkedek vele egy sort, és most azért örülök, hogy a két kissrác nem maradt itt Lucifert simogatni. Ezután én is megkapom a magamét, és azt hiszem ez a tökéletes bosszúja Shaynek. A választott száma a szexiség kifigurázása, amit olyan szinten jól csinál a koreográfia, hogy egy ponton nem bírom és sírva kezdek nevetni, de legalább nem csak én. Shana is kétrét görnyed, alig kapunk levegőt a fütykösrázós mozdulatoktól, amit nem is tudok végbe vinni, de a rá következő mozdulatokat is alig, mert nem látok a könnyektől. Amikor végre vége a számnak, kell egy-két perc, hogy összeszedjük magunkat, közben pedig meg is vádolom őt azzal, hogy ez szándékos volt.
- Tíz pont nem sok ebben a játékban. - mondom még mindig vigyorogva, egy mély levegővel szusszanva, hogy kicsit lelazuljak. Fáj a hasam a nevetéstől, de azt hiszem, ennél boldogabb most nem is lehetnék. Fel is ajánlom, hogy az utolsó tánc inkább közös legyen, mert ennyire megszívatni én nem tudnám, meg szerintem ez így volt jó. Amikor bele megy, elkezdek válogatni, és amikor megtalálom a tökéletes számot, rávigyorgok. Nem egy lassú szám és ehhez méltóan a koreográfia sem az, de nem baj, ha nem úgy sikerülnek a dolgok, mint ahogy a képernyőn vannak. Például Shay már az elején elveszik, amitől elnevetem magam, de aztán "elkap a lasszóval", szóval oda ugrálok hozzá a húzásokra, csak azért, hogy utána ismét távolabb lépjek a kezdő mozdulatokkal. Nem is baj, ha figyel, mert ezt kell majd neki is megcsinálnia, vagy hát mivel nem tökéletes a kivitelezésem, ezért csak majdnem ezt kellene csinálnia. Igazából egész jól megy nekünk, néha elnevetem magam a saját, vagy az ő félre lépésein, meg azon is, hogy letérdelve nem nehéz körbe táncoltatnom felemelve a kezem. Jó, talán van egy-két eset, amikor a térdelésnél az én köröző kar mozdulataim véletlenül elérik a fenekét, amikor el megy előttem, de csak rávigyorogva folytatok mindent, ahogy az a képernyőn meg van írva. Az egymásba karolós körbe táncolás nem csak a méret, de a súlykülönbségek miatt is viccesek, szó szerint vigyáznom kell, hogy ne lendítsem őt el a francba, de erre a második fordulatnál már könnyebb koncentrálni, főleg hogy megint elkezdek nevetni. Kellett neki ilyen picire nőnie!! A legjobb, amikor a végén a hátamra kell ugrania. A képernyőn lévő karakterrel ellentétben nem csak lehajolok, de be is rogyasztok, hogy ezt megtudja tenni, és csak akkor nyújtom ki a lábam, amikor végre a hátamon van. Nevetve illegek billegek az ütemre, aztán amikor vége a számnak, a lábait fogva vigyorgok hátra.
- Hát ez jó volt. - mondjuk rendesen meg is izzadtam tőle, mert amíg neki a legtöbbször a csípőjére volt téve a keze, addig nekem azokkal is erős mozdulatokat kellett tenni. Szerencsére nem ragad rám, le tud csúszni rólam, és mosolyogva halkan nevetve fordulok oda, hogy puszit nyomjak a feje búbjára.
- Tettél is érte, hogy megváltozzon a véleményem. - vigyorgok le rá a szavakra, oldalamhoz karolva a vállainál fogva. A másik kezemmel a pólómat lobogtatom ami egy kicsit átnedvesedett már, de nem baj, megérte ennyire leizzadni.
- A víz jó ötlet! - bólogatok szomjasan és a tömeg feje felett körbe nézek, hogy milyen lehetőségek vannak. Van egy pult is - rengeteg emberrel -, de van egy automata is. Inkább afelé indulok el, rövidebb a várakozási idő és van benne hideg víz is. Míg Shay kérdez, én röviden füttyentek Lucifernek, aki már rohan is a lábamhoz és jön velünk.
- Elfáradni? Még csak félórája vagyunk itt! Tartozok egy autóversennyel, nem? - mosolygok le rá, miközben bedobom az érméket a gépbe és kiválasztok egy üveg vizet. Amint kidobja a gép, kinyitom és azonnal oda nyújtom neki mosolyogva.
- Tessék. - ha elveszi, megint nyomok egy puszit a hajára, aztán ha eleget ivott és átadja az üveget, akkor magam is jó nagyokat kortyolok belőle.
- Vannak rendes szimulátorok is egyébként, váltóval, meg mindennel. - bökök fejemmel somolyogva a két gép felé. Elég nagyok, mert három képernyő veszi szinte körbe a játékos ülését, ami előtt majdnem egy komplett műszerfal van kormánnyal és váltóval.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 20 Feb. - 16:15

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”

Elvigyorodom az őszinte válaszon és amikor azzal a pillantással mér végig, szinte érzem, ahogy a bőröm felforrósodik a tekintete nyomán. Igazából ha innen közelítem meg, nem is olyan rossz ötlet a tánc... hmmm. Azért nem ússza meg, hogy neki is táncolni kelljen, nem mintha okom lenne panaszra az élményt illetően, ugyanis az előadás több mint tökéletes, én pedig élvezem, hogy bár sosem láttam még ilyen helyzetben - az esküvőt leszámítva, de az azért más volt -, most ebben is a szemem láttára kamatoztathatja a tehetségét. A visszavágót sem kell kétszer mondania, szóval ismét helyet cserélünk, és a tematikára tekintettel még jobban odateszem magam. Élvezem, hogy élvezi a látványt - hol így, hol úgy -, és valahol meg sem lep, hogy már vinne is a country klubba. Az is biztos, hogy a rövidnadrágos célzásomat is érti, a bikánál pedig meg is kapom a tökéletes visszavágást. Az ajkamba harapok és ezúttal én mérem végig őt, mint aki már most elképzeli a jelenetet.
– Megbeszéltük – egyezem bele rögtön. Majdnem el is felejtem, hogy nekem épp zenét kellene válogatnom, de aztán kapcsolok és talán annyira nem is meglepő, hogy a szexiségére helyezném a hangsúlyt. Épp csak egy kicsit - nagyon - mellélövök, mert a tánc egyáltalán nem szexi, hanem szó szerint sírva röhögős. Dave becsületére legyen szólva, hogy próbálja komolyan venni és leutánozni a mozdulatokat, de egy ponton mindketten teljesen elveszítjük a fókuszt. A hasam fogva könnyezek a nevetéstől, még meg is fájdulnak az izmaim a sok és konstans röhögéstől, mire vége a számnak.
– De ötből tíz azért nem olyan rossz – kacsintok rá még mindig a nevetési ingerrel küzdve. Igaz, hülyén fogalmaztam, mert a csillagokra gondoltam, de így már ő is érteni fogja. Amint megnyugodtunk, felvet egy egészen új ötletet, amit nem tudok nem mosolyogva fogadni: hogy táncoljunk együtt. Csak azért értem rögtön, mire gondol, mert amit először választottam neki, szintén ilyen "páros" volt, és nem is kérdés, hogy belemegyek-e. Ezúttal ő választja a zenét, ami megint egy kicsit westernes vonal, de nem baj, én csak örülök neki. Szerintem mindkettőnk arcára oda van írva, hogy milyen jól szórakozunk, és ezen nem változtat az sem, ha néha elrontjuk a lépéseket. Amikor körbe kell táncolnom őt és a szabad keze véletlenül a fenekemhez ér, a szemem sarkából somolygok le rá, amikor pedig össze kell kapaszkodnunk és kis híján kilendülök az ívből a méret- és súlykülönbségeink miatt, vele együtt nevetek. Persze erősen megtart, hogy ne tudjak kisodródni, a következő kört pedig kisebb vehemenciával kezdjük meg, de akkor is vicces. Legalább annyira, mint hogy a hátára ugrásnál még be is kell rogyasztania, de tökéletesre sikeredik a póz és míg egy kézzel kapaszkodok, a másikkal megint megpörgetem a képzeletbeli lasszót. Mindketten nevetünk, aztán ahogy hátravigyorog rám, a fejére csókolok, majd mosolyogva bólogatok egyetértőn. Lecsúszok a hátáról, a szavain pedig elnevetem magam, pedig egyébként igaza van. Fél kézzel én is magamhoz ölelem, míg legyezem egy kicsit magam a másik kezemmel, mert azért sikerült tényleg kimelegedni, de megérte. Felvetem, hogy azért egy kis víz jól esne, Dave pedig már nézelődik is mindenki feje felett, amin nem tudok nem vigyorogni, de rábízom, hogy felderítse a terepet, aztán szó nélkül követem is, amikor elindul. A kérdésemre, miszerint elfáradt-e már, egyértelmű nem a válasz, amin megint mosolyognom kell, különösen az autóversenyre.
– Milyen igaz – bólogatok, miközben odaérünk egy automatához. Dave vesz egy üveg vizet, amit mosolyogva meg is köszönök, ahogy átnyújtja nekem. Megiszom körülbelül a felét egy húzásra, a maradékot pedig odaadom neki; máris nem érzem olyan száraznak a torkomat és el is kezdtem lehűlni egy kicsit.
– Akkor mindenképpen minél komolyabb versenyt kell rendeznünk – mosolygok fel rá huncut tekintettel. Igazából ha valamiben nem volt részünk közösen mindennek ellenére sem, az az autós üldözés, szóval valahol kíváncsi is vagyok, milyen skilleket tudunk megvillantani egy ilyen szimulált versenyen.
– Még mindig nem mersz fogadni velem? – vigyorgok Dave-re, de csak szívom a vérét. Amint eleget ivott ő is és lehűltünk, meg is célozzuk azokat a nagyobb masinákat. Szerencsére most senkit nem kell lefizetni, el tudunk foglalni két egymás mellettit, míg Lucifer letelepszik a másik oldalamra, a gépek mellé. Mondjuk ő nagyokat ásít - amennyire a szájkosár engedi -, jelezve, hogy velünk ellentétben ő épp halálra unja magát, de majd hazafelé megint élvezheti a sétát.
– Ez mondjuk elég emberellenes kialakítás – jegyzem meg nevetve, ahogy elkezdtem próbálgatni a kormányt és a váltót. Az ülés lehetetlen szögben áll, a váltó pedig olyan helyen van, ahova egyik járműben sem tennék, de hát valahogy össze kellett hozni ezt a gépet is, hogy univerzális legyen. A legviccesebb az, hogy nekem nehezebb elérni a pedálokat, de fogadni mernék, hogy Dave-nek meg túl közel vannak.
– Rally a hegyi pályán vagy mezei verseny? – nyújtogatom a nyakam Dave felé. Szerencsére azt már most látok hogy kvázi "össze tudjuk kötni" magunkat, hogy egymás ellen (is) menjünk, szóval csak ezt kell kiválasztani. Rábízom a döntést, és miután megvan a pálya, kiválasztom a kocsit is, nem mintha egyébként lenne jelentősége. Inkább azt figyelem meg, Dave-nél milyen színt és típust kell figyelnem.
– Mehet? – kérdezem vidáman, és ha ő is kész van, a magam részéről okézom a startot.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyHétf. 20 Feb. - 23:21
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


Természetesen olyan ragadozó tekintettek kezdjük egymást méregetni, mintha nem lennénk a másiknak többnél egy falat húsnál. Voltunk már a határán annak, hogy közszeméremet sértsünk - kétszer is, ami azt illeti -, de a mágikus határt sose léptük át, csak súroltuk. Húztuk egymás agyát, hol hotel liftjében, hol pedig az autópálya mellett egy pihenőben. Igazából az a szerencse, hogy Lucifer nem tud beszélni, mert akkor bizonyára olyan traumákról tudna mesélni egy pszichológusnak, hogy azonnal börtönbe kerülnénk Shayjel. Azon gyorsan túl jutunk, hogy mikor és hol üli majd meg a bikáját, mert olyan számot talál nekem, amitől aztán majdnem a földön fetrengünk a nevetéstől. Szinte megkönnyebbülök, hogy vége, mert levegőt már alig kaptunk. Próbálja a döntését azzal kompenzálni, hogy több pontot adna nekem, aztán rájövök, hogy valójában csillagra gondolt.
- Na jó, ez esetben elnézem a számválasztást! - vigyorgok még egy kicsit, de az arcom így is fáj a hasammal együtt. Körbe nem merek nézni, hogy hányan vannak még így ezzel, kik látták ezt a csodálatos "performance"-ot.
Ezután közösen táncolunk és nevetünk, amíg jól ki nem fárasztjuk magunkat ezzel a pörgős számmal. Persze bókolok neki azzal, hogy bizonyított nekem, emiatt pedig komolyan is gondolom a country klubbot, még ha ő ezt talán nem is realizálta...még.
Mivel a pultnál túl sokan vannak, ezért a kihelyezett automatából veszek vizet magunknak, amit egy-egy kör alatt gyorsan el is fogyasztunk. Meg azért nem hátrálok a kihívások elől, ennyitől nem fáradtam el úgy igazán, talán testileg, de szellemileg semmiképp. Úgy hogy fel is hozom a lehetőséget a versenyre a racing riggel, ő pedig egy másfajta kihívást hoz fel újra. Kicsit fürkészem még az arcát miközben lenyalom a maradék vizet is az ajkamról, aztán közelebb lépek és hajolok a füléhez, a tarkójára simítva tartva ott őt.
- Na jól van. Ha te nyersz, olyan hevesen kinyallak és megujjazlak otthon, hogy kisütöd majd a poloskákat. Extra lehet mellé, hogyha észnél leszel még, akkor hagyom, hogy az övről is rendelkezz. - dörmögöm halkan, bevállalva azt, amivel ma is szívózott a burger bárban. Ki nem mondom, hogy megkötözhet kedvére, de talán érti a célzást. Persze, ha saját magát akarná az ágyhoz kötni, nekem az is tökéletes.
- De ha én nyerek, akkor jobb, ha felkészülsz és már előre ellazulsz, mert egyéb testrészed is nagyon hiányzott ez alatt az idő alatt, szóval rendesen ki is fogom élvezni azt. - folytatom halkan, egyértelműen a fenekére gondolva. Azt hitte, hogy csak azért, mert délelőtt nem vettem ki belőle a részem, majd most később nem fogom? Főleg azok után, hogy olyan képeket küldözgetett nekem, amitől én majd megvesztem azon a nyomorult hajón. Neeem, megúszni nem tudja. El tudja tolni, halasztani, de ha nem ma, akkor holnap úgy is kiélvezem majd. Mindkettőnknek lesz így öröme a nyerésben és oka arra, hogy nyerni is akarjon. Neki mondjuk - ha nem készült az érkezésem mellett erre is - több félnivalója van, pedig ismerhetne már.
A righez lépve nekem mondjuk elég egyértelmű minden, nem is áll távol tőlem az ilyesmi, Shay viszont érezhetően elsőnek ül ilyen gép mögött, és ez a megszólalásában tűnik fel a legjobban, meg abban, hogy a pedálok elérésével problémázik. Halkan elnevetve magam szállok ki az ülésemből és lépek mellé, hogy segítsek neki mindent beállítani. Az ülés ugyan úgy sínen fut, mint egy autóban, úgy hogy oda guggolva benyúlok középen alulra, hogy beállítsam neki. A kormányt is lejjebb lehet állítani, hogy jobban lásson, de a váltó sajnos fix, azért ki kell nyúlnia majd jobbra.
- Na cicus? Így jó? - kérdezem az ülésére támaszkodva. Ha rendben talál mindent, nyomok egy puszit a fejére, aztán beülök a magam ülésébe és én is beállítok mindent. A pályát és a co-op játékot a volán gombjain kell beállítani, de Shay erre gyorsan rá is jön.
- Legyen sima versenypálya. A lelkemre venném, ha egy npc kilöknek a hegyen a pályáról és nem tudnád folytatni... - bazsalygok magam elé. Azt már meghagyom neki, hogy pályát válasszon, utána pedig jön a ráillő jármű. Mivel a verseny jellege Nascar, ahhoz illően választok járművet is. A pálya rém egyszerű ellipszis, de ez mondjuk pont az a versenyforma, ahol a járművet se szokták kímélni, nem úgy, mint egy forma1-en, ezért számítani kell az ütközésekre is.
- Kész vagyok. - mosolygok oldalra Shayre, amikor rákérdez, hogy mehet-e a verseny. A szokásos cinematic bevezető után már 100%-osan a képernyőre koncentrálok.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyKedd 21 Feb. - 14:09

“I'll think of you each time I watch from distant skies whenever stars go down and galaxies ignite. I'll think of you each time they wash me in their light and I'll fall in love with you again. I will find you, a thousand armies won't stop me, I'll break through, I'll soar the endless skies for only one sight of your starlight.”


Tulajdonképpen szerencsének mondhatjuk, hogy sikerül olyan számot választani neki, ami eltereli a figyelmunket az eredeti kérdésekről. A közszemérem-sértés és a bikám megülése elnapolódik, mert csakhamar mindketten szó szerint sírunk a nevetéstől, pedig még csak nem is ez volt a célom. Mire vége, szerintem már mindkettőnknek fáj a hasa és az arca is, de próbálok azzal kompenzálni, hogy tőlem dupla adag csillagot is kapna ezért. Épp csak ezúttal én sem tudok rendesen fogalmazni, de azért tisztázzuk, hogy nálam a pont most csillagot jelent. Ezután közösen is eltáncolunk egy számot, én pedig nagyon örülök, hogy belementem, mert remekül szórakozunk mindketten, együtt is, nem csak egymáson. Az egyetlen "baj", hogy majd' szomjan halok, annyira kimelegedtem, de ezen is hamar segítünk, Dave-nek pedig még előnye is van, mert a fejek felett elnézve meg tudja állapítani, hogy az automata a szerencsésebb választás. Miközben iszunk, megbeszéljük, hogy az autóversenyt azért még be kéne pótolni... én pedig nem vagyok rest felemlegetni a fogadást. Már Dave tekintete is sokatmondó, a szemeimmel akaratlanul is lekövetem a mozdulatot, ahogy lenyalja a vizet az ajkáról, aztán már hajol is hozzám. Ahogy a tarkómra simítva ott tart, nekem már elég, hogy megborzongjak, és ahogy a fülembe dörmög, még a szememet is lehunyom egy kicsit. Halkan felsóhajtok, amikor felajánlja az első tétet, szinte érzem magamon, ahogy elképzelem, de hiába akar rám ijeszteni a saját akaratával, én csak erőteljesen felszusszanok.
– Kár, hogy csak egyesszámban mondtad ezt... – jegyzem meg kissé elmélyült hangon, és ha rám pillant, megnyalom az egyébként is kiszáradt ajkaimat, csak hogy értse. Van más is, amiből még nem kapott. Persze ha ennek hatására kiegészíti egy kicsit a maga tétjét, elfelejtek ellenkezni, mondván, hogy utólag már késő bánat. A legnehezebb így is az lesz az egészben, hogy igazából most én nem vagyok biztos abban, hogy veszíteni akarok-e. Még ha tudom is, miért figyelmeztetett, ha nem veszem el előtte teljesen az eszét és úgy fogunk hozzá, megint én leszek az, aki az ájulás szélére kerül majd. Ígyis-úgyis.
– Szóval én itt csak nyerhetek – vonom le a magam következtetését felcsillanó szemekkel, csak hogy húzzam az agyát egy kicsit, mielőtt odamennénk a gépekhez. Ott aztán kiderül, hogy túl keveset nézek ki ezekből a cuccokból, mert Dave csak kineveti a panaszaimat aztán átsétál hozzám segíteni. Azért amikor leguggol és a lábaim között lenyúl az ülés alá, rávigyorgok.
– Máris a vereségre készülsz, drágám? – incselkedek vele egy kicsit. Kuncogva lopok is egy csókot az arcáról, ha már ilyen közel van hozzám, de aztán hagyom, hogy segítsen nekem mindent beállítani.
– A váltót még kitéphetnéd a helyéről és normális helyre tehetnénk – nevetem el magam, majd felmosolygok rá. – De egyébként tökéletes, köszönöm – mondom ezt már komolyabban. Miközben ő is beállít mindent, én felfedezem a játék beállítási módjait, Dave válaszán pedig felnevetek.
– Hát persze – helyeselek vigyorogva. Abban sem vagyok biztos, hogy NPC lökne ki a pályáról... Azért követem a választását és így a végén kilyukadunk egy hagyományos Nascar versenyhez és -pályához.
– Mi lenne, ha három körből döntenénk el a győztest? – teszek még fel egy utolsó kérdést. Igazából ha jól látom, nem lesz hosszabb egy kör 10-15 percnél, szóval simán beleférne, és így akár abszolút győztest is avathatunk, ha valakinek szerencséje van. Közben somolyogva választok magamnak egy lila, ördögös autót, csak mert vicces, aztán amint Dave is megvan, nyomom is startot.
Az első percek nekem egy kicsit inkább beleszokósak, nyilván meg kell szoknom a szimulátort és az eszközök elhelyezkedését, mielőtt magabiztosan tudnám irányítani az "autót", szóval Dave könnyen tehet szert előnyre is velem szemben. Persze azért nem hagyom magam ilyen könnyen, amint tudok, rátapadok – csak nem úgy, ahogy szoktam –, és nagyjából mindent megteszek azért, hogy lenyomjam őt is, meg mindenki mást is. Nem riadok vissza az ütközésektől sem – itt azért bátran lehet –, szerencsére elég jók a reflexeim és értek is a vezetéshez, de azért meglátszik, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Annyira, hogy az utolsó előtti körben Dave-nek sikerül úgy intéznie, hogy miközben kisodor egy NPC autót, az engem is jelentős hátrányba taszítson, és hiába kecmergek ki a helyzetből, előtte addig már túl szabad az út a kiesett autók miatt és nem tudom behozni a lemaradást. Ugyan csak két másodpercen múlik, de akkor is előbb befut a célba.
– Ahhh – ütök a combomra, de közben persze vigyorgok és át is lesek hozzá. – Szép manőver volt – dicsérem meg rákacsintva, azt viszont elfelejtheti, hogy ettől kevésbé legyek lelkes. Sőt, csak felcsigázta bennem a versenyszellemet.
David & Shayana


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 EmptyKedd 21 Feb. - 21:29
Shayana & David

Walking on a Dream
Thought I'd never see
The love you found in me
Now it's changing all the time
Living in a rhythm where the minute's working over time


A táncolások után az autóversenyzéssel folytatjuk. Persze Shay újra felhozza, hogy fogadjunk, én pedig rossz férj lennék, ha a kérésének ellenállnék. Hiszen ez egy bújtatott kérés, lássuk be. Ha már kétszer felhozza, az nem véletlen, úgy hogy megadom neki, amit kér. Olyan dolgokat mondok, amit ugyan mind tudunk élvezni, de azért mindkettőnknek a kedvenc dolgáért kell megküzdenie. Ő amolyan teljes kiszolgálást kapna ugyan, míg én "csak" a kedvenc helyem. Fel is hozza, hogy kár, hogy csak egyes számban beszéltem erről, és amikor megnyalja az ajkát, halkan sóhajtva szorítok a tarkójára.
- Miért akarnál küzdeni, ha azt kapnád amit szeretsz, akkor is, ha én nyerek? - hajolok az ajkához a kérdéssel, mielőtt lecsókolnám róla az ízt, amelyet a nyelvével hagyott ott. Amikor elengedve őt kiegyenesedek, hogy a szimulátorokhoz menjünk, már jön a szúrkálódás tőle, hogy ő csak nyerhet. Igazából bármit csinálunk a másikkal, csak nyerhetünk, de hol lenne akkor a versenyszellem az egészben, ha ezt mindketten bevallanánk?
- Ó, szóval neked már nem gond, ha nem tudsz ülni? Sebaj. Majd az ágyban fekszel egész nap, hason. Néha viszek be neked enni, közben nézzük a tv-t és jegeljük a feneked. - viccelődöm vigyorogva. Jó programnak hangzik, de akkor hogy jutunk el este a country bárba? És hogy veszünk előtte neki csizmát meg kalapot? Meg nekem, mert hogy ezeket nem hoztam magammal a költözés során, otthon vannak New Yorkban. Amikor beülünk a gépekbe, én szinte azonnal ki is szállok, hogy segítsek beállítani mindent. Persze már jön is a beszólás, és pont ezért, hogy rá játsszak, miközben felegyenesedek, végig simítok a lábszárán, aztán a combján.
- Szeretnél közszeméremet sérteni? - teszem most én fel a kérdést kihívóan mosolyogva rá, de aztán halkan elnevetem magam azon, hogy mit hova tehetnék még, miután kitéptem. Megsimogatom a fejét, aztán visszamegyek a helyemre, mikor mindent - viszonylag - rendben talál.
A pályaválasztást rá bízom, bár a hegyi rallyt annyira nem adnám a "balesetek" miatt, de persze ő már is úgy néz rám, mint aki gondolatban olvas. Visszavigyorgok rá, aztán jön egy újabb javaslat.
- Jól van, de nincs nagyobb szünet a futamok között, mert tudom, hogy sunyi vagy! - mondom ezt úgy, mintha nekem a legutóbbi bowling játékunk során semmiféle csintalanság nem fordult volna meg a fejemben, vagy én nem csináltam volna semmit. Játszom az ártatlant, de úgy is tudom, hogy szereti...
Az első futamot meg is kezdjük és eleinte lemarad, de aztán behozza magát, szóval a végén kénytelen vagyok egy kicsit gonoszkodni, és úgy tolni meg egy NPC versenyzőt, hogy az mögém pörögjön be, ezzel majdnem a falhoz is szorítva őt. Teljesen be ugyan nem szorul, de elég ahhoz, hogy gond nélkül megnyerjem a versenyt. Hallom a csattanást, hátra dőlve kipillantok a bal monitor mellett rá.
- Tetszenek a hangok, amiket kiadsz. - vigyorgok oda, aztán röviden visszakacsintok egyet, amikor megdicsér.
- Szerelemben, háborúban... tudod. - bazsalygok az orrom alatt, majd visszafordulok a képernyőhöz.
- Na, indítson újat asszonyom, különben hogy verem el újra? - viccelődök várakozóan oldalra sandítva. Persze, most már tudom, hogy sokkal nehezebb dolgom lesz, hiszen hozzá szokott az irányításhoz és váltáshoz is, de pont ez jelenti azt, hogy végre elkezdődik a móka. És valóban, már sokkal jobban oda kell tennem magam ahhoz, hogy előnybe kerüljek. Sokkal többet csapódik is egymáshoz az autónk, aztán hirtelen látom, hogy az autó lassulni kezd. Pedig tolom neki a gázt ezerrel.
- Mi a pics... LUCIFER! - nézek le a pedálokra. A termetes jószág most emeli fel a fejét a FÉKRŐL.
- Megbundázták a meccset! - nevetem el magam, ahogy ismét elindul az autó, de igazából ezt a hátrányt már nem fogom tudni behozni, főleg, hogy közben félig rommá törte néhány NPC szóval egyébként sem megy 100%-osan a jármű. Így persze a lady nyer, de nem baj, van még egy futamom!




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Cube
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the first long-awaited return
David & Shayana | the first long-awaited return - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
David & Shayana | the first long-awaited return
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Maybe Chernobil was not good not terrible, but this ... - Shayana&David
» Michelle x Jude - Long long workday...
» David & Shayana | our new chapter
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Long day, long night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: