New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lungs and shits - Aston & Ethan
TémanyitásLungs and shits - Aston & Ethan
Lungs and shits - Aston & Ethan EmptyKedd Ápr. 05 2022, 20:12

Ethan & Aston
- Presbyterian hospital | Délután 3 óra körül -
Utálom az ilyet. Utálok mindent, ami nem helyes. Utálom, hogy mások átbasszák az egészségügyet, erre most itt vagyok, befosva lesem meg a telefonomat, hogy Ethan esetleg véletlenül nem írt-e az elmúlt egy napban, hogy valamilyen okból kifolyólag mégsem ér rá most engem megvizsgálni.
Nem jött új üzenet. Mélyet sóhajtok, aztán kopogok. Azt mondtam neki, hogy sürgős lenne egy újabb kivizsgálás, de most nem a tüdőm itt a baj, kicsúszott annyira a lábaim alól a talaj, hogy már az általa oly régóta vizsgált kátrányos tüdőm sem tud engem megijeszteni. Nyílik az ajtó, én pedig elmorzsolok még egy fuckot a folyosón mielőtt belépnék Ethanhoz. Orvosom is, meg régi barátom is, ezúttal remélem mindkettő, mert mindkét megnevezés marhára kell ahhoz, hogy ma célba érjek és ne brutálisan elvágjam magam nála is.

Ami az előzményeket illeti... nos nem áll túl jól a szénám. Tudom, hogy gimiben megjártam pár poklot, de ami volt, elmúlt. Nem igazán segít most az sem, hogy egy mocskos játék áldozata vagyok. Merthogy mondjuk ki, engem bedrogoztattak, amit aztán lavinát indított el bennem és újra oda kerültem, ahol gimiben voltam. Pokolban. Eltelt jó pár hét, amíg a feleségemmel sem tudtam normálisan kommunikálni a dologról. Tisztában voltam vele, hogy az ügyvédi munka, amiben ő benne van az nem egészen tiszta és tartottam attól, hogy ha bevallanám neki a történteket - a függőségemet - akkor azzal rossz irányba befolyásolnám őt a döntéseiben. De annak a munkának már vége, s bár még mindig benne vagyunk nyakig a szarban, de legalább azt meg tudtuk beszélni, hogy az első lépés a #szebbjövő felé az, ha kiveszek betegszabit. Úgyhogy itt vagyok, titkon reménykedem, hogy a tüdőm miatt is ki tud írni, de nem fog, mert eddig sem kellett amiatt eltávolodnom a melótól és jól tudom, hogy most sem fog kelleni. De hogy hogyan fogom bevallani neki, hogy mégis mi a tököm van velem, azt még nem tudom. Bízok benne, hogy nem lesz rá szükség, de bíztam én már annyi mindenben, nem most jöttem le a falvédőről. Kéne valami terv, A is meg B is, de egylőre nincs erőm ilyeneken tanakodni, szóval ismét ott vagyok, hogy improvizálhatok.

- Helló - Eddig jó, mindig ilyen hangsúllyal köszönök neki, amikor találkozunk, legyen szó kivizsgálásról, vagy sörözésről. - Nehéz nap? - sétálok beljebb az orvosi szobába. Egészségügyis vagyok én is, simán megvizsgálhatnám magam, de az a baj, hogy ebben a kibaszott világban mindenhez papír kell, szóval hiába mondom én, hogy a hörgőimre ráférne egy száz báros vizes mosás, mintha kazánokat tisztítanának, amíg egy hivatalos orvos nem mondja ki, addig fejre is állhatok. De mindegy is, inkább beszéljünk arról, hogy neki milyen napja van.
Időközben leveszem a pulcsimat, mert tudom a forgatókönyvet, póló levesz, aztán nagyokat sóhajtok, meg csinálom, amit mond, végtére is ő az orvos.
- Beszéltél mostanság Raelynnel? - Raelyn, az én munkatársam, az ő féltestvére. Igazából nem sírnék, ha nem jutott volna már most el hozzá, hogy majdnem kivágtak a parancsnokságról, de annyiban meg jó is lenne, hogy nem itt és nem nekem kellene nagyban panaszkodnom, vagy legalábbis valamivel felvezetnem a kérésemet, ami miatt most itt vagyok és ilyen hamar időpontot kértem tőle.
- 498 szó // köszi a türelmet -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lungs and shits - Aston & Ethan Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Lungs and shits - Aston & Ethan 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Lungs and shits - Aston & Ethan A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lungs and shits - Aston & Ethan 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Lungs and shits - Aston & Ethan 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
 
Lungs and shits - Aston & Ethan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aston Miles
» Aston és Diane
» Aston & Pola
» Quinn & Aston
» Sahi & Aston | Most mi a *** van?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: