New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:43-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 16:33-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sahi & Aston | Most mi a *** van?
TémanyitásSahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyPént. Ápr. 03 2020, 12:19

Aston & Sahika
Lost in the middle of shits, rubbish and nowhere
Nekem is elég szar érzés, hogy nem tudok annyira figyelni a húgomra, mint mikor együtt éltünk, mikor is minden nap egymás idegeire mentünk és finoman fogalmazva is leszartuk egymásmást, s legtöbb esetben csak ültünk egymás egymás mellett, vagy a nappali legtávolabbik szögeiben, mert mindkettőnknek megvolt a maga baja és ugyan mit is mondhatnánk egymásnak? Szavak nélkül is tudtuk mi van a másikkal, vagy legalább sejtettük és ezzel mi megelégedtünk javarészt. Két éve átköltöztem a Natalieval közös lakásunkba, ami nem egyik napról a másikra ment, hiszen sokáig magam sem mondtam ki, hogy már nem az addigi brooklyni lakásban lakom, "most egy kicsit elmegyek, majd jövök", mondtam húgoméknak és két nappal később hazatoltam a képemet fél órára, hogy aztán újabb két napja megint felszívódjak fizikailag. Nem direkt csináltam, én sem tudtam magamnak bevallani, sőt sokáig eldönteni sem bírtam, hogy mit akarok pontosan, állandó bűntudatom volt Sahi miatt, szerettem volna mellette maradni, ami nyilvánvalóan nem lehet és úgyis eljön a pillanat, mikor már én is belátom, hogy el kell engedünk egymás kezét, amit virtuálisan addig is és azóta is még fogunk. Én legalábbis próbálom magamat ebben a hitben ringatni, még ha ez nem több, mint puszta önámítás, merthogy így biztosan jobban alszok. Nem. Nem alszok jobban és még mindig nincs olyan huszonnégy óra, amikor ne aggódnék a húgom miatt. Valljuk be, rászolgál. S mégis, nem tudom elfelejteni, hogy mindez miattam van.
Azt írja, beszélnünk kellene. Ilyen üzenetet nem sokszor kapok. Néha egymáshoz vágunk egy baszdmeget, vagy valami szörnyen gáz mémet megosztunk a másikkal, amit megmosolygunk, válaszként odadobunk egy XD-t, majd egy Mizu-t, amire rendszerint a másik már nem reagálunk, vagy azért, mert nincs semmi, amit erre lehetne reagálni és kellően tartalmas a maga pár szavával, vagy inkább nem is kezdünk bele, mert nem akarnánk elkeseríteni a testvérünket.
Megírom neki, hogy este fél tíz fele át tudok menni, gondoltam átszaladok hozzá, mert még mindig az a legjobb hely, ha ilyen furcsa beszélgetésekre invitál, nem mintha sokszor fordulna elő. Miután már elindulok a munkahelyemről Brooklyba, látom, hogy felvillan a telefonom egy másik címmel. Mit ne mondjak, eléggé aggodalommal tölt el, de mit tudok tenni, lehúzódva az utca szélére beírom a címet a gps-be és hasítok tovább.
Nem tudom, hol vagyok, így sötétben leginkább nem is fogom megtudni, hiába vagyok gyökeres brooklyni, ezen a részén sosem éltem (éltünk) és ritkán is fordultunk meg és ahogy körbenézem a nem túl ápolt környéken, megértem, miért.
Megnézem a főbejáratra kiírt telefoncsengők neveit, a megadott cím valami Piper Oscart ír, nem túl biztató, szóval inkább írok húgomnak, hogy megérkeztem, szóval, most mi a fasz van. Csak azt nem tudom, hogy hol vagyok és miért, meg hogy mi van Sahival, hogy ilyen szokatlanul viselkedik és ezek együtt elég para gyomorgörcsöt okoznak nekem. Mit tudok tenni, várok.



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyPént. Ápr. 03 2020, 14:03

Aston & Sahika

- Gyerünk már, Sahika. Rohadt nagy buli lesz! - már órák óta győzködnek a srácok, hogy vegyék részt valami gazdag buliba, ahová tulajdonképpen meghívójuk sincs, csak valami szökés féleséggel készülnek. Jól hangzik, meg amúgy jónak elrontója nem szoktam lenni, de mivel nyakamon egy pénzéhes barom, meg a bátyámmal is találkozót beszéltem, így inkább ezt most kihagyom. Nem volt még nagyon alkalmam kipihenni a múlt éjszakát sem, szóval inkább kihagyom a sznobok társaságát, semmi kedvem nézni azt a sok elkényeztetett ribancot, akik a szüleik pénze miatt rázzák a rongyot, miközben kurvára fogalmuk sincs arról, hogy miről is szól az élet.
- Kösz. Ma inkább kihagyom. - zárom le ezzel a témát, és most az egyszer örülök annak, hogy mindannyian lelépnek és nem kell előttük beszélnem Astonnal. Egy sóhajjal és egy vállvonással megúszom és amint becsukódik utánuk az ajtó, lehuppanok az egyetlen kanapéra, ami ebben a lakásban van. Mondjuk nem lenne rossz, ha legalább a piás üvegeket, amik szanaszét hevernek eldobnám, de mivel nem a takarításról vagyok híres, így inkább hagyom a fenébe. Különben sem egyedül ittam meg, nem tartom igazságosnak, hogy egymagam kelljen össze szednem. Még akkor sem, ha épp a bátyámra várok, aki mondjuk lehet, hogy megszokta a puccot, mert elég ránézni a feleségére és lerí róla, hogy nem szereti a koszt. Én sem. Ami azt illeti. Csak ne nekem kelljen megcsinálnom a takarítást. A telefonomért nyúlok, hogy átküldjem a bátyámnak az új címet ahol lakom, csak most jut eszembe, hogy ezidáig a tudtára sem adtam, hogy elköltöztem. Nem mintha olyan sokat beszéltünk volna az elmúlt napokban. Az órára pillantok, majd végül egy sóhaj kíséretében lépek az ablakhoz, hogy legalább azt kinyithassam, mert képzelhetitek, hogy milyen szag lehet öt durván cigiző ember után. Az én orrom ugyan megszokta már, de azért jobb ha szellőztetek egy kicsit. Ebben a pillanatban csörren meg ismét a telefonom, majd az ajtó fele sietek, hogy egy gomb megnyomásával beengedhessem a testvéremet. Kinyitom az ajtót, majd kezeimet a kapucnis felső zsebébe rejtve várok, amíg a bátyám felér. az igazság az, hogy gőzöm sincs, hogy mit fogok neki mondani, túl rövid volt az időm ahhoz, hogy gondolkodni tudjak rajta.
- Gyorsan ide értél. - szólalok meg, amint felér, aztán hátrább lépek, hogy be tudjon jönni a lakásba, ami inkább tűnik egy kuplerájnak. - Bocsi a rendetlenségért. Keress egy helyet és ülj le. Iszol valamit? - kérdem most először zavartan. Pedig nem szoktam amúgy idegeskedni nagyon feleslegesen, csak hát nincs kedvem magyarázkodni semmi miatt. Nagyon remélem, hogy egyik tökkelütött sem gondolja meg magát és tér haza, nem akarom, hogy Aston lássa, hogy milyen emberekkel élek együtt. Amúgy jófejek meg minden... csak na. - Hogy van Benji? - nyilvánvalóan nem azért hívtam ide, hogy a fiáról beszélgessünk, csak egyszerűen egy kis időt akarok nyerni magamnak, hogy a lehető leghihetőbb ok miatt kérjek pénzt. Amit amúgy nagyon nem szeretnék pont tőle, de most muszáj. Azt viszont nem mondhatom meg, hogy megloptam a volt pasimat, nem biztos, hogy megfelelő indok lenne arra, hogy adjon is. Kölcsön persze. Mert majd egyszer vissza adom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyPént. Ápr. 03 2020, 19:43

Aston & Sahika
Lost in the middle of shits, rubbish and nowhere
Már csak azért sem tartom magam parás, vagy izgulós, netán ijedős embernek, mert ha az lennék, mára biztosan beleroppantam volna az életembe, ettől függetlenül azért kurvára aggódom, egyszerre több emberért is és az egyik ilyen éppenséggel a húgom, aki igencsak rá nemvalló helyzetbe sodor bele. S mégis, örülök, hogy mer szólni, ha valami gáz van. Tudom, hogy az van, két szóval az üzenetben elintézte, hogy ebben biztos legyek, aztán itt van ez a random cím is.
Mivel egy ideje lakóövezeten megyek keresztül, annyira nem tudom tövig nyomni a gázpedált, de igyekszem gyors lenni, ahogy az ajtóban sem gyújtok rá, hogy bepótoljam a szokásos munka utáni nikotinadagomat.
Ahogy írok neki, már nyikorog is az ajtó, bemegyek és egyenesen fel a megadott emeletre tartok valahol a futás és a gyors gyaloglás közötti sebességgel. Előbb lát meg ő engem, mint én őt, úgyhogy a hangja jelzi, hogy valóban nem vagyok akkora nyomorék, hogy más emeleten forduljak le. Az ajtóban vár, nagyjából pont olyan testtartással, mint én szoktam a hűtő előtt állni kábultam és várni a csodát, hogy kitaláljam, mit egyek.
- Nem voltak sokan az úton. - felelem már odaérve mellé, azonban az ajtónál lassítok. - Mi ez a hely? - szerintem számított erre a kérdésemre, meg jól tudja, hogy nem szeretek bemenni valahová, amiről nem tudom, hogy kinek a mije.
Az a helyzet, hogy jelenleg sokkal jobban aggódok azért, hogy mi a fasz van, vagy ha nincs semmi, akkor miért lett rossz előérzetem, mintsem az, hogy miért van rendetlenség... megint. Nagyjából az a lakás is így nézett ki, amiben felnőttünk, az én szemem nem kerekedik el a szanaszét heverő sörösüvegek láttán, de azért örülök, hogy már nem ilyen körülmények között élek.
- Miért, van még itt bármi iható? - kérdem kissé cinikusan, elnézve a mennyiségeket, feltételezem nem egyedül Sahi pusztította el őket. - Jó lesz a víz, vagy valami alkoholmentes lé. - Autóval jöttem, nem iszok most alkoholt, már ha még lenne. Leülök a kanapéra, seggem alól kibányászom az elsodord sörös dobozt és leteszem mellém a földre.
Értem én. Hogy van Benji? Jól esik, hogy gondol rá, de csak újabb csomót kapnak a beleim ezt a kérdést hallva, mert nagyon úgy néz ki, hogy valami tényleg történt, de nem fogom rárúgni a vallatószoba ajtaját, mert én sem vagyok egy kibaszott zsaru, szóval hagyom, hogy javarészt úgy menjen minden, ahogy Sahinak megfelel. Szerintem mindketten jobban járunk így.
- Jól. Néha nyűgösen, máskor nagyon aktívan, de minden csakis a szokásos - felelem, miközben előre dőlök és rákönyökölök a társaimra. - Miért költöztél el ilyen hirtelen? Szólhattál volna, tudod, hogy segítettem volna átcuccolni. - Ez a kérdés majdnem egyenlő is azzal, hogy mi a fene bűzlik itt, a dohányszagon, néhány izzadságtól nedves férfipólón és a dohos bútorokon kívül, főleg, hogy mivel kurvára szar színész vagyok, nem tudom titkolni, hogy mennyire aggódom miatta. Talán elköltöztem, lett feleségem, gyerekem, de ő még mindig a húgom és én még mindig az vagyok, aki miatt elkezdett drogozni.



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyVas. Ápr. 05 2020, 14:01

Aston & Sahika

Nem szándékosan szoktam keresni a baj, inkább úgy mondanám, hogy a baj az, ami mindig rám talál. Valamiért már kiskorom óta a nyomomban van, úgy igazán már meg sem lepődök rajta. Általában sikerül egyedül is kihúznom magam a pácból, ha meg mégsem jönne össze, akkor ott van a bátyám, aki talán nem mindig örömmel, de végül mégis kihúz a pácból. Ez is egy olyan helyzet most, amit képtelen lennék egyedül megoldani, mivel jelen helyzetben egy árva vasam sincs. Mehetnék persze én is dolgozni, ahogyan más normális emberek teszik, de valahogy a lélek sosem visz arra rá. Képtelen lennék mindennap egy programhoz igazodni, arról nem beszélve, hogy nem szeretem a pontosságot. Valahogy mindig akkor sikerül össze szednem magam, amikor már rég ott kéne legyek egy adott helyen. Szóval valószínűleg, ha nem a nagy pofám miatt, akkor a késések miatt hamar kirúgnának amúgy is. Arról nem is beszélek inkább,hogy mennyire utálom, ha valaki parancsolgatni próbál nekem. Az a fajta lány vagyok, aki szeret a saját feje után menni, előbb cselekszem, mint gondolkodok. Emiatt egy párszor már megütöttem a bokámat, de hát ez van. Azt szokták mondani, hogy az ember a saját hibáiból tanul, de nekem ez még nem jött össze. Egyenlőre pedig a jövőre nézve sem gondolom azt, hogy változtatni tudnék ezen a természetemen. Hacsak valami csoda nem történik, de ugye mindannyian tudjuk, hogy csodák nem léteznek.
Látom a bátyámon az értetlenséget, ami amúgy nem is csoda, hiszen a helyében én sem érteném,hogy mi is van. Szó nélkül költöztem át ide, sőt már egy ideje még csak életjelt sem adtam magamról. Nem mintha Ő nagyon érdeklődött volna  a hogylétem felől, ami amúgy tökre érthető is. Hiszen családja van. A feleségét nem túlzottan kedvelem, de ha neki Ő kell... hát nekem mindegy. Csak meg ne bántsa Astont, mert akkor kikaparom a két szemét, az tuti.
- Egy barátom lakása. Senki nem fog megenni, becs szó. - válaszolok kérdésére vigyorogva mikor látom rajta, hogy bizonytalan abban, hogy be jöjjön-e egyáltalán. Lehet, hogy felelőtlen vagyok, de azért csak nem gondolhatja, hogy bajba sodornám? Ahogy azonban belépik a patkánylyukba, becsukom magunk mögött az ajtót, és bízok abban, hogy több kérdéssel nem áll elé. Mert egyébként azt sem szeretem, ha vallatnak. Ebben a helyzetben, persze tök természetes, ha kíváncsiskodik, én sem tennék másképp, csak egyszerűen most nincs kedvem erről az egész szarról beszélni. Úgysem leszek már itt sokáig. Már igazából mindegy is. Az a hülye gyerek itt is megtalált, és ha nem akarom, hogy továbbra is a nyakamra járjon, akkor vissza kell adnom neki legalább a pénze felét. Nem mintha rá lenne szorulva. Na de mindegy.
- Igazából már nem sok minden maradt. Alkoholmentesünk meg sosincs. Vizünk van. Ha csak le nem vágták, mert lekéstük a kifizetését. - válaszolok vállat vonva, majd a konyha felé sietek, hogy engedhessek a csapról egy pohár vizet. Naná, hogy még tiszta poharunk sincs.Sóhajtok egyet, majd elveszem az egyiket, hogy öblíthessek rajta egyet, aztán teli engedem azt vízzel, és úgy térek vissza a bátyámhoz. Felé nyújtom a poharat miközben bocsánatkérő tekintettel figyelem. Nem ilyen körülmények között szerettem volna vele találkozni, de most így alakult. Hogy időt nyerhessek a cseppet sem kedvemre való beszélgetéshez, a kisfiát tartom a lehető legjobb témának, amíg pedig beszél leülök mellé a napaéra.
- Biztosan megnőtt. Valamelyik nap, ha nem gond akkor meglátogatnám. - ismét vállat vonok, mert talán ő nem bánja, de a feleségében nem vagyok olyan biztos. Nem csak én nem nagyon kedvelem Őt, de rajta sem látszik másképp. Nem mintha rosszul aludnék miatta. Nem válaszolok egyből a kérdésére, helyette inkább a felszakadt padlót bámulom és igyekszem a lehető legjobban kigondolni a megfelelőválaszt. A hazudozás általában jól szokott menni, csak nem a bátyámnak, hiszen Ő túl jól ismer már. - Csak ideiglenesen lakok itt. Nincs is áthozva minden cuccom. - válaszolok végül, majd megint elhallgatok és egy sóhaj után folytatom csak: - Tudod szükségem lenne egy kis pénzre. Kölcsön. Ígérem, hogy vissza adom. - bár a válasz alól kitértem, de legalább a lényegre tértem. Ha pedig szerencsém lesz Ő nem tesz fel kérdéseket, csak ad egy kis pénzt és már túl is vagyunk rajta.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyVas. Ápr. 05 2020, 18:26

Aston & Sahika
Lost in the middle of shits, rubbish and nowhere
Azt mondja, egy barátja lakása. Rákérdeznék, hogy melyiké, de semmit sem tudok a barátairól, annyira más korosztály és érdekeltségi körbe tartozunk, úgyhogy ezt a kérdést teljesen felesleges is feltennem neki, meg amúgy meg tökmindegy. Itt vagyunk, itt van ő, most már én is, ez van, bemegyek a lakásba, ami egészen emlékeztet arra a helyre, ahonnan eljöttünk még anno a húgival.
Próbálom nem kimutatni, hogy eléggé frusztrált az üzenete, meg ez az egész nekem nagyon fura, bajt érzek, de lehet a saját baromságom csupán. Sok mindenen túl vagyok már én is, vagy éppenséggel nyakig benne még mindig, csak magamat bíztatom, hogy immáron nincs miért görcsben aludni, de hát lehet korán sincs vége még a balhénak, amibe Ezra kavart bele. Egy bűntény még akkor is az, ha két éve történt, azonban még mindig nem én vagyok benne a hunyó, ám mióta Natalie tud a dologról, sokkal inkább test közelibbnek érzem magamhoz a történteket, mint előtte.
Igazából innék valamit és nem szerénykedek ezt bevallani, de ahogy körbenézek, nem tudom, mit kaphatnék a nem túl íncsiklandó new yorki csapvízen kívül, mondjuk kicsit bízom benne, hogy nem csak az illem beszélt belőle, hanem főként azért kínálja fel a talán semmit, mivel a bátyja vagyok és elég szomjas.
- Jó lesz - legyintek a csapvízre, mert egészen kiszáradtam és jobb, mint a semmi. A testem már úgyis hozzászokott a nem túl tiszta dolgokhoz, meg nem is vagyok a hisztizés mintapéldánya. Közben leülök a fotelbe, mely súlyom alatt feljajdul és biztosra veszem, hogy nem csak a sörös doboz hangját hallom, hanem a dédikorú ülőalkalmatosság lehelte ki tőlem a megmaradt erejét. Ha ez még a közös lakásunkban történne, akkor biztosan megfordítanám és nekiállnék meghúzni a még talán javítható alkatrészeit.
- Kösz! - veszem el tőle a vizet egy húzásra megiszom, hogy az üres poharat az imént magam mellé helyezett üres üveg mellé helyezzem. Benjiről nagyon szívesen beszélek, főleg Sahival, bár most kicsit nyugtalansággal tölt el, hogy elsőként őt hozza fel, de értem a szitut, nem vagyok hülye és barom sem, hogy lecsapjam egyből és a lényegre térjek.
- Szeretném, ha átjönnél hozzánk, kicsit többször is, mint eddig - felelem őszinte komolysággal a szemeibe nézve, enyhén előre dőlve a kanapén. Nem akarok tőle eltávolodni annak ellenére, hogy elköltöztem külön házba a feleségemmel és lett időközben egy gyerekem. - Amúgy, anya tegnap felhívott, hogy akar jönni valamelyik nap játszani Benjivel és meg ráhagytam annyival, hogy majd meglátom. Mennyit találkoztál velük az elmúlt hetekben? - Ki, ha nem Sahika tudná jobban, hogy mennyire nem megszokott anyától, hogy hirtelen foglalkozni akar egy gyerekkel, mikor a sajátjaival se sokat törődött, ettől függetlenül mégis csak a szüleink és illene jobban tartani velük a kapcsolatot, mint amennyire tartjuk legalábbis én. Mikor legutóbb otthon voltam, baromira összevesztem apámmal, aki mindennek elhordott azzal, hogy miért makacsoltam meg magam és teszek úgy, mintha már nem is lennének az életem részei. Nem tagadom, igazuk van, mert tényleg úgy teszek, de a kérdésfeltevést nem értem, nézzenek tükörbe és megtudnák, s akkor talán nem nekem kellene üvöltözve rájuk csapnom talán hatszázadik alkalommal is az ajtót.
Mikor magammal hoztam Sahit közel tizennyolc évesen és elköltöztünk együtt otthonról, azt hittem velem jobb lesz neki, talán éppen ezért ennyire elszomorító látni az életkörülményeket és a stílust, amibe jelenleg van.
Gyorsan témát is váltok és rákérdezek erre a lakás dologra. Értem, hogy barát, vagy haver, én már nem tudom, hogy pontosan mi ez az egész, sosem tudtam, csak épp azt akarom kinyögni, hogy rám számíthat bármiben, meglehet elég elbaszottul akarom tudtára adni. Aztán kinyögi, amire már elhiszem, hogy a fő indoka ittlétemnek. Mély levegőt veszek folyamatosan őt nézve, miközben hátradőlök a kanapén.
Adtam pénz Ezrának, az ápolóknak, akiknek éppen nem volt zsebükben elég érme a kávéhoz, régi lakótársunknak, kisegítem általában az embereket, mert nem vagyok fasz, még akkor sem, ha sokallom, vagy úgy érzem, nem érdemli meg eléggé és pont nem a húgomtól fogom sajnálni a pénzt, de azért érdekelne, hogy mire költi el.
- Miért kell? Mire adok pénzt, Sahi? - kérdezem le sem véve róla a szememet. Ha azt hittem, fejet hajtva kihúzom a zsebemből az összeget, akkor és mindenféle kérdés nélkül a markába nyomom, akkor nagyon téved. Én megbecsülöm a pénzt. Nem vallatok, de ehhez jogom van tudni, egyrészt mert az én pénzem, másrészt mert a húgom.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyKedd Ápr. 07 2020, 14:02

Aston & Sahika

Ha bárki is megkérdezné, hogy mik a terveim a jövőre nézve, vagy hogy, hogyan képzelem el az életem kb 10 év múlva, akkor valószínűleg elküldeném a jó büdös francba. Mert kurvára nem szoktam előre tervezni, csak a jelen létezik a számomra. Soha nem értettem az olyan embereket, akik terveket szövögetnek a jövőre nézve, hiszen az köztudott tény, hogy nem tudjuk előre a sorsunkat. Abban azonban biztos vagyok, hogy a későbbiekben sem leszek másmilyen, mint most. Ez van, így nőttem fel. Ezt láttam. És számomra ez a tökéletes. Nem függeni senkitől, szabad lenni és magasról tojni a világra, mert bizony az élet egyáltalán nem olyan, mint amilyennek azt sokan látják. Az élet szívás. Hiába kergetsz hamis álmokat, mert biza a karma -már ha létezik -, úgyis kicseszik veled. Szóval ja. Jó nekem ez így. Amondója vagyok, hogy inkább én legyek az aki átbasz másokat, minthogy engem basszanak át. Inkább zárom el a szívemet a világtól, minthogy csalódnom keljen. Mert biza gyerekként már láttam, hogy milyen az, amikor azok a felnőttek, akikre a leginkább felnézel, a szüleid nem törődnek veled, és megtanultam hasonlóan élni én is. Nem engedek közel magamhoz senkit, így nem áll fent annak a veszélye, hogy esetleg megsérüljek. A bátyám az egyedüli személy, akiben megbízok, és akinek sosem lennék képes keresztbe tenni. Mindenki más csak egy eszköz a számomra. Azt hiszem, hogy az egyik fő oka annak, hogy nem túlzottan kedvelem a sógornőmet az pontosan ez. Mert elvette tőlem az egyedüli személyt, aki fontos és akinek fontos vagyok. Ezt persze így a világ összes kincséért sem vallanám be, de igen... rohadtul féltékeny vagyok. Azt az idő, amit eddig Aston velem töltött, most valaki másra szenteli, és ez kurvára zavar.
Amint beér a lakásba, látom rajta, hogy egyáltalán nem zavarja a felfordulás, ami itt van, viszont annál is inkább zavarodott. Persze, hiszen egy szó nélkül költöztem ide, erre a nem túl meghitt környékre. Érthető ha nem érti, néha még én magam sem értem a tetteimet, elég bőven annyi, ha nem faggatózik. Tudhatná, hogy soha semmire sincs ésszerű magyarázatom, hiszen néha még én magam sem tudom, hogy mi történik körülöttem, csak élek egyik napról a másikra. Nem nagy ügy. Megszoktam már így az életem. Bólintok egyet, majd igyekszem neki hozni is a vizet, amit amúgy én sosem tudnék meginni. Mármint a csapról biztosan nem. A sör valamiért jobban csúszik. Amint vissza érek hozza, átnyújtom neki a poharat, aztán leülök a kanapéra és annyira szeretném, ha már túl lennénk ezen a beszélgetésen. Mármint örülök, hogy itt van, de azt szeretném ha csak szó nélkül adná a pénzt, aztán azzal a téma lezárva. Megpróbálom a gyerekre terelni a témát, azzal is egy kis időt nyerve magamnak ahhoz, hogy a megfelelő magyarázatot tudjam majd adni, mert szinte holtbiztos, hogy nem fog olyan simán menni, mint ahogyan azt eltervezem.
- A feleséged nem biztos, hogy örülne annak. - nem szokásom kertelni, mindig kimondom amit gondolok, és nyílt titok az is, hogy Natalie és én nem szeretjük egymást. Csak elviseljük, Aston miatt. Mert hát ugye Ő sem tud az ellen tenni, hogy én vagyok a férje húga, ahogyan nekem sem volt túl sok beleszólásom a kapcsolatukba. Szóval mindkettőnknek bele kellett törődnünk a másikba, még akkor is ha nem szívesen tesszük. - Remélem, hogy nem engeded majd, hogy felvegye a gyereket. Még képes és elejti. - válaszolok egy fintor kíséretében. Ha az anyánkról van szó, akkor akaratom ellenére is dühös leszek. Igazából nem is nagyon érdemelné meg az anya jelzőt magának, az én szememben valami sokkal rosszabb. - Semennyit. Hívott egy párszor, de nem vettem fel. Nem túl sok minden van, amiről beszélhetnénk. - volt időszak, amikor váratlanul látogatott meg és próbált úgy tenni, mint akiben hirtelen felébredtek az anyai ösztönök, de ilyenkor valami indokkal hamar elkergettem. Most azonban, hogy el vagyok költözve és még a hívásaira sem válaszolok, nem tudok róla túl sokat. De, hogy őszinte legyek, nem is igazán érdekel.
Örülök, hogy a költözés témát ezzel le is tudtuk, nem kérdez róla többet, én meg nem is mondok. Mert nincs ennél több, amit mondhatnék. Szóval veszek egy mély levegőt és mindenféle további idő húzás nélkül a lényegre térek. Pont ahogy sejtettem nem úszom meg a további kérdéseket, így csak sóhajtok egyet és egy darabig meg gondolkodok, mielőtt válaszolok neki.
- Csak kell és kész. Miért kell mindig mindent megmagyarázni? - kérdem végül kitérve a válasz alól, a tekintetét pedig állom. Nem szeretem az ilyen felesleges kérdezz-felelek játékokat, ezt tudhatná már. - Adsz, vagy oldjam meg magam?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptySzer. Ápr. 08 2020, 15:43

Aston & Sahika
Lost in the middle of shits, rubbish and nowhere
Elég kérdőre vonó tekintettel nézek a már kanapén mellettem ülő húgomra, mert lehet, hogy Natalie és közte nem tökéletes a viszony, de senki miatt nem akarok kevesebb időt tölteni a húgommal, ha valamiért így teszek, akkor az legyen az időhiány műve és nem akarom, nem akarom kérdése ez. Sahika a húgom, a biológiai testvérem, akit még mindig szívemben őrzök és csak mert lett feleségem, vagy gyerekem ezen a tényen nem fogok se változtatni, se eltekinteni mellette.
- Akkor majd megkérem, hogy arra az időre szorítsa össze a fogát és bírja ki azt a pár órát, amíg a testvérem átjön hozzánk. Azt a házat ketten vettük, jogom van nekem is meghívnom a saját barátaimat és családtagjaimat. - Én szeretem Nataliet, nyilván nem szándékozok ellene semmi rosszat tenni, azt is tudom, hogy kurvára makacs vagyok, de ebből tényleg nem engedek. Anyáék amúgy is szinte ki vannak tiltva onnan, legalább a tesóm társaságát élvezhessem néha, amikor józanon van, ugyanis amíg együtt éltünk, gyakran nem tudtunk egymással mit kezdeni, mivel vagy én, vagy ő, vagy mindketten ittunk, ő mást is csinált mellette, szar volt a helyzet akkoriban ahogy volt.
- Nem fogom hagyni és ez csak azért durva, mert elvileg mi is az ő karjában voltunk csecsemőkként. Mama sem ért rá mindig minket nevelni akkoriban. - Szomorú belegondolni, s hiába, minden egyes alkalommal reménykedem, hogy ezúttal változtak és normálisabbak lettek. Ezidáig csalódtam, mindig, de most talán a szándékot látom anyámban és ez lelkem mélyén jól esik.
Kettőnk közül rendszerint én volta és még vagyok is az a gyerekük, akit általában el lehet érni és válaszolok a magam módján a hívásokra, kérdésekre, pedig nem tartom túl kedvesnek, netán tisztelettudónak magamat velük. Nem érzek feléjük se tiszteletet, se segítő szándékot, ugyanakkor kinyomni sem tudnám a telefont, mert mi van, ha baj történik? Mi van, ha apám haldoklik és mennek kellene? Sose tudnék magamnak megbocsátani, mivel mégis csak a szüleim, s nem akarok annyira paraszt lenni velük, mint amennyire ők velünk. Nem példaképek számomra.
Nem vagyok egy túlságosan fecsegős típus, ha valamire választ kapok, esetleg megértem amit válaszolnak nekem, akkor nem firtatom tovább. Barátja lakásán vagyok, oké, megértettem, kicsit körbenézek, de ehhez aztán nem sok közöm van és baromira nem akarok olyan dolgokon is aggódni, rágódni, amiken felesleges lenne. Sahi a húgom, de egészen régóta nem egy kis lánykaként tekintek rá, noha nem is felnőtt érett nőként, inkább mondjuk úgy, hogy egy kurvára makacs lány, pont amennyire én és azért tudunk még egymáshoz szólni, mert kölcsönösen nem basztatjuk egymást a hülyeségekkel.
Pénz. Nehéz percek következnek, neki biztosan, én meg majdhogynem el is könyvelem magamban, hogy néhány dollárral kevesebbel megyek haza, amennyiben őszinte lesz velem és nem virít a válaszáról, hogy marhaság.
- Mert kurvára nem fogok pénzt adni azért, hogy szétdrogozd magad - felelem egy kicsit ingerülten, de még mindig normális hangerővel. Igen, erre tippelek és most ki is mondom, hiába eléggé tiltott téma közöttünk a drogozás, tudom, hogy csinálja, ő meg tudja, hogy tudom úgyhogy ennyit erről. - Jól tudod, hogy senkinek sem adok csak úgy pénzt, még neked sem - mutatok rá az ujjammal. - Hívtál, itt vagyok. - Tizenegy óra múlt, már ágyban lehetnék, vagy kajálhatnék a műszakom után, de nem, én eljöttem és nagyon ki fogok akadni, ha mindössze ezért, egy sértődött "mindegy, majd megoldom máshogy" mondatért.
- Rezsi? - kérdezem, ami logikusnak tűnik. Itt van a haverja lakásában, könnyen lehet, hogy azért, mert elzárták nekik a fűtést. De ha ennyi lenne, akkor megint csak ki fogok akadni, hogy nem képes valamit a szemembe mondani, pedig pont azért dobtam fel a kérdést, hogy esélyt adjak neki a válasza megfogalmazására, merthogy semmi szükség, hogy megint lebasszuk egymást, aztán rácsapjam az ajtót és hazamenjek tíz perc után.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptyHétf. Ápr. 13 2020, 21:37

Aston & Sahika

Sosem titkoltam, hogy Natalie nem szimpatikus nekem, ahogyan Ő sem tett soha úgy, mintha a szíve csücske lennék, de a kis Benjit annál jobban bírom. Talán nem leszek soha igazi gyerek barát, türelmem sincs hozzuk 5 percnél tovább, sőt, több, mint valószínű, hogy nekem sosem lesz, ahhoz, kétlem, hogy fel fogok nőni eléggé, viszont én sem vagyok azért teljesen szívtelen, még ha sok mindenki szemében annak is tűnök. Az a gyerek a bátyám kisfia, így nagyon is fontos nekem. Astonon kívül senkim sincs, akire támaszkodhatnék, így még ha nem is értünk mindig mindenben egyet, de mindig igyekszem jó testvére lenni. Még, ha kicsit pocsékul is csinálom néha.
- Nem szeretném, hogy miattam veszekedjetek. - vonok vállat, és tényleg így is gondolom. Ha a bátyám boldog, akkor én is az vagyok. Meg ha vele boldog, akkor elfogadom. Szerencsére nem én kell azzal a nővel egy fedél alatt laknom, szóval miattam igazán kár a feszültség. Bár volt idő, hogy elgondolkodtam azon, hogy becuccolok én is hozzuk, csak azért, hogy bosszanthassam Nataliet. Aston sosem mondaná azt, hogy ne tegyem. De aztán végül mégsem tettem, mert képtelen lennék csendben meghúzni magamat egy sarokban, mert a a nagyságos asszonyt zavarja, ha esetleg hangosan bőgtem a zenét. Különben sem bírnám sokáig a gyerek sírást se, szóval inkább mégsem teszek ilyesmit, mert még a végén saját magammal lőnék ki. - Majd átmegyek néha. - teszem hozzá végül, és azt hiszem, hogy mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ez annyit jelent, hogy ugyanannyit fogok oda járni, mint eddig jártam. Nem túl gyakran. Nem szeretek olyan helyen lenni, ahol elítélnek a stílusom és viselkedésem miatt. Ahogy szóba kerül az anyánk, kénytelen vagyok egy fintort vágni, ezzel jelezve, hogy mennyire hidegen hagy a nő létezése. Csakis annyit foglalkozok vele, amennyit Ő foglalkozott velünk gyerekként. Semmit.
- Szerintem téged elég sokszor leejthetett. Azért vagy ilyen tökfilkó. - vigyorodom el, és bár egyáltalán nem tartom viccesnek belegondolni abba, hogy miken mehettünk már át csecsemőként is, de tudom, hogy a bátyám érti azért a viccet. Meg hát már úgyis annyira mindegy. Így is felnőttünk. De már nincs szükségem rá. Ezt neki is el szoktam mondani, ha az agyamra megy a hirtelen gondoskodó anya szerepével, ami egyébként elég átlátszó szokott lenni. Ő és az anyaság fogalma nagyon messze állnak egymástól. Annyi mindent elcseszett az életünkben, hogy igazából nem is tudom, hogy a hátralévő élete elég lenne-e ahhoz, hogy ezt rendbe hozza. A gyerekkorunktól fosztott meg, amit már sosem fog tudni vissza adni, nem számít, hogy mennyire erőlködik.
A pénz téma mindig nagyon kínos kettőnk között, egy jó párszor már eljátszottam a bizalmát, de máshoz nem tudok fordulni. Szerezhetnék persze magamnak törvénytelen úton is, azt mindig jobban szerettem, mint kérni, de akkor meg megint megsértődik, hogy nem kérek tőle segítséget. Ha meg kérek, akkor jön az ostoba faggatózásaival, amit egyébként sem szeretek.
- Ha nem tűnt volna fel, most is tiszta vagyok. Nem arra kell, azt megoldom máshogy. - már egy kicsit meguntam, hogy mindig ugyan oda lyukadunk ki, hiszen nagyon jól tudja, hogy a beleegyezése nélkül is drogozok, ha akarok. Szóval valójában annyira mindegy, hogy ad-e pénzt arra, vagy sem, mert ha valamit igazán akarok, akkor azt megszerzem magamnak. A kábítószerek tartanak életben. Nem fogok róluk lemondani csak azért, mert Ő nem örül neki. Nem mintha Ő nem használta volna. Csak azért, mert családja van, tudhatná még, hogy milyen valaminek a szerelmese lenni. - Elmondhatom, hogy mire kell, de nem biztos, hogy örülni fogsz neki. - válaszolok vállat vonva, majd a zsebembe nyúlok egy cigiért és meggyújtom azt. Nem szokásom a mellé beszélés, szeretek egyenesen beszélni, mert úgy vagyok vele, hogy nincs túl sok veszíteni valóm. Szeretek a pillanatnak élni, és nem agyalni azon, hogy mi lesz és mi nem. Nem akarok az életemen sem változtatni, mert nagyon jól érzem magam így, ahogy vagyok. - Megloptam valakit, akinek rohadtul sok pénze van. Igazából észre sem kéne vegye, hogy hiányzik pár száz dollárja, de mivel egy pénzéhes barom... így követeli vissza. - ledobom a csikket a földre, és rátaposok. Ennek a parkettnek már amúgy is mindegy, nekem meg nincs kedvem felállni egy hamuzóért. Mindössze csak reménykedek abban, hogy Aston elégedett lesz a válaszommal és kisegít egy kicsit. Megint. -Elégedett vagy a magyarázatommal? - kérdem sóhajtva és a megbánásnak a legkisebb jelét sem mutatom magamon. Mert újra megtenném, ha lenne rá lehetőségem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  EmptySzer. Május 20 2020, 11:52

Aston & Sahika
Lost in the middle of shits, rubbish and nowhere
- Emiatt ne aggódj, van sok más dolog is, amin összeveszhetünk. Ha rajtad akarnánk összekapni, majd váltok egy nagyobb lebaszós témára. - Fekete humor, de igaz és valóban csak humornak szánom, köztudottan bármin képesek vagyunk összeveszni Natalieval, hogyha feszültebb pillanatainkat éljük és mondjuk még meg is jött neki, de ha nagyon veszélyben érezném a kapcsolatomat, úgyhogy ejtenék meg ilyen poénokat, akkor már hirtelen rohadtul nem lenne vicces.
Én teljesen megelégszek azzal, hogy majd néha átjön Sahi, bár korán sem vagyok biztos abban, hogy nem csak azért mondja, mert nyugtázni akarja végre a témát. Erőltetni nem fogom, kérni már lehet, aztán eldönti, hogy mennyit vállal be. Én örülnék neki, ha a sarkára állna és kiállna azért, ami megilleti őt és nem csak elengedi a dolgokat, legyen szó nem csak rólam, de a munkáról és más kapcsolatokról is.
- Én is szeretlek, mint a tüdőm a dohányt - forgatom szemeimet, de amúgy értékelem a szép gesztust, nem sokszor fejezi ki, hogy szeret, de mindig élvezem, ahogyan megteszi.
Igazából nem lepődöm meg, hogy pénzt kér. Régóta mondogattam neki, hogy nyugodtan tegye meg, de csakis legális dolgokra vagyok hajlandó segítséget adni, ami amúgy tök mindegy, mert ha azt mondja, hogy adjak pénz lakbérre, akkor ő meg az én pénzemet arra költi el, a sajátját, amit eredetileg a lakásra szánt volna, azt meg elkölti alkoholra vagy drogra. Kicsit olyan ez, hogy felőlem élhet bármilyen elcseszett életet, csak ne tudjam meg, ami már rég nem igaz, mert rohadtul tudom, de legalább próbálkozzunk meg elhitetni magunkkal, hogy nincs semmi új, amiről tudnom kellene. Ez sem a jó magatartást egy bátyjtól, de őszintén szólva, fogalmam sincs, hogyan kellene ezt kezelnünk. Neki is, meg nekem is.
Most tiszta… egy kicsit elmosolyodom, de aztán visszaveszem a komoly tekintetemet. Én értem. Tényleg. Nem próbálok meg szentként viselkedni előtte, miközben nem vagyok az. Figyelmemmel jelzem neki, hogy érdekel, mi miatt kéri a pénzt, szerintem ennyi most elég reakció a részemről, hiszen nem vagyok a kedves szavak embere.
Elmosolyodom ismételten, ahogy megtudom a valóságot. Honnan tudom, hogy igazat mond azon túl, hogy a húgom és jól ismerem őt? Ez annyira Sahika, hogy az valami hihetetlen. Ekkora baromságot is csak ő tud tenni, de mindezek ellenére a mosolyom nem a szerencsétlenségéért van, hanem mert elképzeltem a helyzetet és amúgy tök állat. Csak kár, hogy nagyobb bajba sodorta magát. Nem fogom emiatt lecseszni, felesleges, de azért gondterhelten felállok a kényelmetlen kanapéról, sétálok párat az ablak felé, majd felé fordulok.
- Abszolút - nevetek fel. Totál őrült a húgom. - Az a baj a csúcs gazdagokkal, hogy az utolsó centet is elszámolják és ha hiányzik, jobban kiakadnak, mint akinek összesen lenne tíz dollárja. Ezért utálom a pénzeseket. - Nem volt jó döntés meglopni, de amúgy jogos, hogy inkább őt lopja meg, mint egy csórót, ki két gyerekét próbálja etetni minimális fizetésből.
- És mennyi kellene? - kérdem, miközben előhúzom a pénztárcámat. - Milliárdos nem vagyok, szóval sok nullára ne számíts.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Sahi & Aston | Most mi a *** van?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sahi & Aston | Most mi a *** van?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aston & Pola
» Quinn & Aston
» Aston&Ezra
» Aston Miles
» Aston és Diane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: