New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky
TémanyitásRe: 『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky EmptyKedd Aug. 16 2022, 22:40

Sky & Braylen
Ha Skyler nem kerül hozzánk, már rég leléptem volna a családi házból, hogy az eddiginél is kevesebb figyelmet megkapva éljem a saját rendszertelen és egyben szégyentelen kis életemet. Ami a jövőt illeti, rohadtul nem terveztem megöregedni, mert nem láttam értelmét annak, hogy valaha is bele kelljen törődnöm, hogy nem leszek már olyan fiatal, olyan jó erőben és legfőképp olyan vonzó, mint amilyen most, a húszas éveimben vagyok. Nincs konkrét tervem arra, hogy pontosan mikor akarok elpatkolni, elvégre az élet úgy szép, ha kiszámíthatatlan. Küzd bennem az élni akarás és az, hogy magam is tisztában vagyok vele, hogy az az életmód amit folytatok, hosszútávon fenntarthatatlan.
Sosem rugóztam túl sokat azon, hogy milyen ember vagyok, hogy kellene-e változtatnom valamin, vagy hogy a létezésem milyen hatással van az emberiség egészére. Nem gondolom, hogy mint ember, fel vagyok jogosítva arra a döntésre, hogy épp élni akarom-e azt, ami megadatott nekem, vagy meg akarok szabadulni tőle. De azt még én is tudom, hogy jobban kellene viselkednem a családommal, amibe a nővéremen és a húgomon túl akár akarom, akár nem, Skyler is beletartozik már. Egyikünk sem választotta, hogy Yangnak szülessen, ami egy olyan apával, mint amivel mi rendelkezünk, határozottan büntetésnek tűnik... Valójában talán mind elkövettünk valamit az előző életünkben, hogy most ezt dobta a gép.
Az már a legelején nyilvánvalóvá vált, hogy Skyler nem tudja kezelni mindazt, amit én már művészi szinten tudtam félvállról venni. Az én mindennapjaimat nem zavarta apám véleménye, a személyzet túlságosan is odafigyelő pillantásai, sem a tény, hogy olyan dolgokat várnak el tőlem teljesen ismeretlenek, amit annak kellene megcsinálnia, akinek két anyja van, ha már kitalálta. Nagyrészt tehát igenis ő volt az, ami miatt egy időre letettem arról, hogy dobbantsak a családi fészekből és álmatlan, illetve sírással töltött éjszakákat okozzak édesanyámnak. Elvégre biztosan fájt volna neki, ha az egy szem fiacskája már nincs napi szinten a szeme előtt. Mondjuk biztos jobban örült volna neki, ha nem attól kellett volna tartania, hogy alkoholmérgezés végez velem a saját szobámban. De akkor nem ahhoz a férfihez kellett volna hozzámennie, akihez megtette. Ha meg nem így tesz, valószínűleg én sem ebben a formában léteznék, ugyanis nem lennék Braylen Yang.
Belefájdul a fejem ezekbe a gondolatokba, főleg mert körülbelül húsz perce kezdtem csak el életre kelni a tegnapi ivást követően, ami talán még nálam is rekordnak számított. Igazából ivás közben soha nem az jár a fejemben, hogy ránézzek az órára elalvás előtt, szimplán csak hagyom megtörténni az eseményeket. Ami most is azzal ért véget, hogy valahogyan hazakeveredtem, nem pedig fél vesével ébredtem valami sikátorban. Ez határozottan pozitív.
Nem sokat tartózkodtam a folyosón, amikor hangokat hallottam abból az irányból, amerre lényegében tartottam is. Skyler ért haza, ami azt jelenti, hogy majdnem az egész napot átaludtam, amit túlzottan nem is bántam. Még mindig részegnek éreztem magamat. Ezért is fogtam fel lassabban, hogy az öcsém mit mondott pontosan. Röhögve vettem tudomásul, hogy ha mást talán nem is, a káromkodást már sikerült megszoknia - és átvennie tőlem. Egyébként túl ártatlannak tűnt hozzá.
- Mhmja. - A frissen költött visszajelzést tulajdonképpen a káromkodására gyártott válasznak szántam. Ásítottam egy nagyot, közben pedig átfésültem néhányszor a sötét tincseimet az ujjaimmal.
- Hello. - Színtelen, kicsit még reszelős hangon köszöntem vissza a srácnak. Ha akarnám sem tudnám nagyon visszafogni a jellememet, ami miatt még a másnaposságom ellenére is képes voltam másodperceken belül megjegyzéseket tenni Skynak. - Itt valójában az a kérdés, hogy te hogy vagy. Bántott valaki, vagy miért vágsz ilyen fejet? - Természetesen ha igennel felelt volna, akkor hajlandó lettem volna utána menni az embernek - vagy utána küldeni valakit -, de ezt nem terveztem megosztani az öcsémmel.
- Amúgy szarul. - Megköszörültem a torkomat, miközben előbb egyik irányba léptem, aztán a másikba, de Sky láthatóan maga sem tudta, hogy merre kerüljön ki. Hunyorogva pislogtam a kabátjára, ami vagy tényleg mozgott, vagy csak tényleg nem józanodtam még ki.
- Vedd le a cipődet mielőtt bemész, megöl a személyzet. - Ezt egyszerű tényként közöltem, és már legalább harmadjára határoztam el, hogy meglátogatom a konyhát, de még újabb és újabb dolgok jutottak eszembe, amit hirtelen meg akartam kérdezni a sráctól. - Tüdőgyulladást fogsz kapni, gyerünk. - A kabátja felé nyúltam, hogy annál fogva húzzam magam mögött, felfelé az emeletre, amikor valami éles állt az ujjaimba, én pedig rögtön elkaptam a kezem. - Hát ez meg mi a halál volt?

705 | öltözék | 박재범 - RUN IT | te, meg az a macska... Rolling Eyes |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
Témanyitás『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky EmptyVas. Márc. 13 2022, 11:39

Braylen && Skyler

Soha nem voltam az a fajta srác, aki hitt volna bármilyen spirituális erő létezésében, karmában vagy sorsban. Mindig úgy gondoltam ezekre a dolgokra, mint az emberek által kreált hiedelmekre, amik csak azt szolgálták a világunkban, hogy hamis hitet keltsenek valakiben, aki ezáltal megnyugvásra lelhet. Egyfajta ereje volt ezeknek, amik így vagy úgy, de fenntartották az egyensúlyt. Az én életem bár mondhatni helyrejött, ennek ellenére úgy gondoltam, hogy nem létezik sem sors, sem karma. Igyekeztem két lábon állni a földön, reálisan gondolkozni és szemlélni a lehetőségeimet. Nem a tennivalókra gondoltam, sokkal inkább olyan beállítottságú ember voltam, aki megbújt a sarokban és a maradékból válogatott. Nem gondoltam arra, hogy bármi vesztenivalóm lenne, mivel a pénz az csak pénz. Nem misztifikáltam túl az emberi életet, ha egyszer történik velem valami, akkor annak nem lesz világrengető jelentősége. Egy újabb név lennék azoknak a listáján, akik fiatalon múltak el. Az emberek nagy része kifejezetten igazságtalannak tarthatná azt, ami velem történt, de két hét múlva el is felejtenének, vagy éppenséggel egy másik, hozzám hasonló srác vagy lány esetén botránkoznának meg. Bár vágytam a szeretetre, mégsem tartottam sokra az idegenek támogatását vagy esetleges sajnálkozását. Manapság a világunkat úgy éljük, hogy Facebook megosztásokkal próbálunk meg egy-egy jelenségről véleményt formálni, valamivel kapcsolatban állást foglalni. Tulajdonképpen egy Facebook megosztás már helyettesíti az empátiát, én pedig pont emiatt éreztem azt, hogy ebből nem kérnék, ha lehet.
Nem tudom, hogy a sors volt-e az, amikor leszálltam a buszról, és egy kismacska vékony hangjára lehettem figyelmes. Mivel ritkán nyomok el zenéket a telefonomon, pont a pillanatnyi, fehér zaj mellett sikerült meghallanom az állat hangját. Úgy gondoltam, hogy éhes lehet, én pedig sosem tudtam elkölteni azt a mennyiségű pénzt, amit a bátyámtól kaptam egy napra, szóval egyszerűen kirántottam a fülemből a kis készüléket, aztán csendesen hívogatni kezdtem a macskát. Nem tudom pontosan mennyi ideig álltam ott, de én vagy fél órának éreztem, amíg a kis bolyhos teste megjelent. Sosem volt nálam esernyő, emiatt teljesen eláztam, legalább annyira vizes lehettem, mint az állat maga, mégis kinyújtottam felé a tenyerem és vártam. Az egyik fülemben még mindig szólt a zene, már talán az ötödik Paramore szám mehetett le, mire elég közel ért hozzám ahhoz, hogy fel tudjam venni. Nem tudom pontosan hol vannak nyitva olyan boltok, ahol macskák számára készített ételeket árulnak, de a tenyeremben nyávogó cica biztosan éhes volt. Tudtam, hogy ha itt hagyom, akkor reggelre minden bizonnyal el fog pusztulni, szóval csak örültem annak, hogy elég pici ahhoz, hogy a kabátomba tudjam rejteni és egy kézzel elbírjam, amíg hazaérek vele.
Nyilvánvalóan nem akartam feltűnést kelteni a macskával, szóval eléggé irritált az, ahogyan a takarítónő elkezdett sápítozni, amiért ennyire eláztam. Az utolsó dolog, amit meg akartam tapasztalni az volt, hogy a bátyám lejön és ő maga ellenőrzi az állapotomat. Meglepően sok figyelmet tanúsít felém, amióta megtörtént az a bizonyos dolog a karommal, most viszont nem akartam, hogy lebukjak. Pontosan tudtam, hogy ő egyáltalán nem vágyik háziállatra, bár én sem feltétlenül tartottam volna meg a macskát. Szívesen továbbadtam volna egy állatmenhelynek, miután már jó állapotba került. Nem tudom, hogy pontosan mi volt az oka annak, hogy elhallgatott a kiscica, de mivel túlságosan remegett a teste, csak arra tudtam gondolni, hogy nagyon félhet. Finoman simítottam végig az ujjaimmal a kis testén, a kabátomat lecibáló takarítónőre pedig úgy szóltam rá, ahogyan korábban még soha.
- Elég legyen! – halk volt a hangom, de tekintélyt parancsoló. Mikor pedig arra szántam volna el magam, hogy elhaladjak mellette – cipőstül – és összevizezzem az egész házat, megpillantottam Braylent is, aki vészesen közeledni kezdett felém.
- Bassza meg – nem voltam túl káromkodós, de hirtelen azon kezdtem el gondolkozni, hogy van-e olyan folyosó a házban, ahol meg tudom közelíteni az övével közös erkéllyel rendelkező szobánkat. Viszont sokkal gyanúsabb lenne, ha ezt csinálnám, szóval valami vigyorgás szerűt erőltettem az arcomra, de úgy próbáltam meg elhaladni mellette, hogy kerültem a tekintetét.
- Szia – szörnyen hazudtam, borzalmas színész voltam világ életemben. Emiatt a számból még ez az egyetlen szó is sokkal inkább hangzott kérdésnek, mint köszönésnek – Hogy vagy?
659 szóban - ruha - ne legyél mérges kérlek  『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky 2624752903  - Infinite - BTD -


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Braylen Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky NKV22N2
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky 7SBvhKI
 
『 it's hard to find a way to breathe 』Bray & Sky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» breathe you in - Patrizia & Fabrizzio
» Welcome to a world where the air I breathe is mine
» you're still the oxygen I breathe. | Tess&Ethan
» find me in your memory ☆ Ah In & Isa
» find the fire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: