New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

What should we do in this situation, Lady FBI?
TémanyitásWhat should we do in this situation, Lady FBI?
What should we do in this situation, Lady FBI? EmptySzomb. Júl. 20 2024, 10:41

Matilda & Cassian

Egy impozáns, jótékonysági fogadásra alkalmas helyet kerestem. Ahogy körbenézek a rendezvényen, meg kell állapítsam, hogy a Times Square jó választás volt. Kiváló klasszikus stílusú épület, nagy terek. Tökéletes egy ilyen estre. Nem kis szervezést igényelt mire minden a helyére került a rendezvényben. Az alapítványom a ByteMe szervezésében került megrendezésre. Nem messze a bejárattól talpig öltönyben fogadom a vendégeket. Ezúttal rendvédelmi szerveket invitáltam meg az estre. Rendőrség, tűzóltóság, mentők, ügyészségek, bíróságok, FBI, sőt még a Secret Service-nek is küldtem meghívót. Visszajeleztek, hogy feltehetően képviseltetik magukat, bár ezt náluk sosem lehet tudni. Sok pozitív visszajelzést kaptam, így bátran vágtunk bele a megszervezésébe. Nagyjából 5 hónapja kezdte el az alapítványom a szervezést, meghívást, tervezését a mai estnek. Nagyjából 250-300 főt várunk mára. És kiknek gyűjtünk? Ezúttal is gyerekeknek, méghozzá azoknak, akiknek a legsanyarúbb a sorsa. Három kategóriára osztottuk, de ezt úgy is elmondom majd a nyitóbeszédemben. A bejáratnál két biztonságis van öltönyben, plusz két adminisztratív személyzet, akik ellenőrzik a meghívottakat. Belül még szintén van három-négy biztonságis, szintén öltönyben. Az épület ragaszkodott, hogy a saját biztonsági szolgálatát adják. Hiába mondtam, hogy tudok profi csapatot szerezni. Lényegében nincs gond velük, de az átlagéletkoruk 50+ és úgy mozognak, mint nagyapám. Persze túlzok egy kicsit, de az egyértelműen lejön, hogy nem a hadseregből szereltek le. Azért megnyugtatom magam, hogy ennyi rendvédelmi szerves között kizárt, hogy bármi baj történjen. El is hessegetem a negatív gondolatokat és köszöntöm a beérkező vendégeket széles mosollyal. A legtöbbük ismerős, legalább látásból. Havonta megrendezésre kerül legalább egy, de inkább két adománygyűjtő est, így sokukkal már találkozhattam. Biztos, hogy ők jobban emlékeznek rám, mint én rájuk. Úgy húsz perc vigyorgás után elfáradnak az arcizmaim és kicsit bentebb lépek, hogy egy martinit legurítsak. Kicsit oldja majd a feszültséget, de azért nagyon nem akarom leinni magam. Van bőségesen étel ital felszolgálva. A finomságok svédasztalos megoldásban, az italokat pincérek szolgálják fel szorgosan kínálva a vendégeket. Ez egy elegáns est, mind a vendégek mind a kiszolgáló személyzet részéről. Nagy kerek asztalok fehér, finom szövettel fedve, csakúgy a székek. Letisztult és elegáns stílus, csakúgy, mint jómagam. Semmi túlságosan giccses fogás. A legnagyobb giccsparádé a két csoki szökőkút a terem két szélén. Van egy egyszerű színpad, ahol élő zene megy, kelleme, lágy háttérzenét biztosítva. Egy blues band-et kértünk fel, hogy biztosítsák a hangulatot. Majd azon a színpadon mondom el a nyitóbeszédem és a részleteket átadom a meghívott vendégeknek. Pár falatot bekapok a svédasztaloknál, majd elindulok vissza a bejárathoz, hogy köszöntsem az érkezőket. Bár nem kötelességem, de ha már én vagyok a főszervező, akkor szeretném személyesen üdvözölni őket, legalább egy kézfogás elejéig. Úgy vélem, hogy ez kissé emberibb így és könnyebb lesz kapcsolatot teremteni a hallgatósággal és jobb szívvel adományoznak, ha összekötöm őket a célunkkal.
  .



Szószám ◆ Megjegyzés ◆ Zene
:heavy_multiplication_x: made by Artemis:heavy_multiplication_x:
mind álarcot viselünk
Cassian Holloway
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What should we do in this situation, Lady FBI? Tumblr_inline_nv8b4bZIbt1qlt39u_250
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
New York
★ :
What should we do in this situation, Lady FBI? Tumblr_inline_nv8blksSE51qlt39u_250
★ idézet ★ :
Life's a game, and I'm here to hack it
★ foglalkozás ★ :
Founder, CEO
★ play by ★ :
Jamie Dornan
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
What should we do in this situation, Lady FBI? Tumblr_inline_nv8d3qHTOt1qlt39u_250
 
What should we do in this situation, Lady FBI?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy first lady élete
» [Lady Bird, 00:44:15]
» Abigail Turner - The Lady
» to the lady in shining armor
» What is this situation?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Times Square-
Ugrás: