New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

a nap of a star - - Joel & Skyler
TémanyitásRe: a nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler EmptySzer. 20 Szept. - 18:05

Joel & Skyler

Összességében már-már tényleg szorongani kezdtem attól, ahogyan arra koncentráltam, hogy mit fogok ma csinálni. Az utóbbi napokban éreztem, hogy a teremből elfogy az összes levegő, és hihetetlenül meleg lesz minden pillanatban, amikor Joelt megláttam felém sietni, mosolyogva. Minden alkalommal az jutott eszembe, hogy életemben egyszer sem hallottam a fülemben dübörögni a vért, hogy sosem éreztem, ahogy a bőröm kipirul, amitől legalább annyira részegnek tűnhetek, mint amilyennek éreztem magam, amikor csillogó szemekkel felé fordultam. Kiszáradt a szám, izzadt a tenyerem és ideges lettem. Féltem megszólalni, mégis kellemes volt az, hogy nekem adja minden figyelmét… Mert ő nem szokott félvállról válaszolni nekem, általában rám néz és édesen mosolyog, amitől sokszor éreztem úgy, hogy szédülni kezdek.
Nem ez az első alkalom, amikor egy fiú hasonló dolgokat vált ki belőlem. Féltem és izgultam, hiszen nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy beszélgessek vele, hiába nagyon kedves velem minden alkalommal. Folyamatosan attól féltem, hogy elszúrok valamit, annak pedig következménye lesz. Persze, ha valaki ezt meghallaná, szinte biztos, hogy kinevetne, elvégre nem Joel az egyetlen élő fiú ezen a bolygón, mégis azt éreztem, hogy mindent a lehető legjobban akarok és kell is csinálnom. Viszont folyamatosan az volt bennem, hogy ha ezt elszúrom, akkor lemaradhatok talán valami csodálatosról. Nem tudom, hogy Joel valójában vonzódik-e hozzám, vagy összességében a fiúkhoz, de zavarba ejtett az, hogy mennyire nem félt hozzámérni és hogy alapvetően egyáltalán nem tapasztaltam azt, hogy bárki úgy közeledett volna hozzám, mint ő. Emiatt félig megőrültem és totálisan össze voltam zavarodva, mert szerettem volna tudni, hogy mi az, ami köztünk van. Közben emellett arra is vágytam, hogy sose derüljön ki, mert akkor ötven százalék esély van arra, hogy megsérülök. Én pedig boldog vagyok attól, ha csak csodálhatom őt úgy, ahogy azt most tettem. Csendesen.
Nem tudom, hogy pontosan mit vártam attól, hogy ennyire csendes voltam egész nap Joellel, illetve az utolsó óránkon sem mellé ültem le. Mivel Holly és én elég jóban voltunk, nem feltűnő, hogy ez alkalommal őt választottam annak ellenére sem, hogy a Joel melletti hely is szabad volt. Viszont tudom, hogy néha szeret a füzetembe nézni, mert már korábban lebuktam előtte azzal, hogy rajzolni szoktam, amikor már nem tudok figyelni az órákra. Elgondolkodtató lenne talán az, hogy rendelkezem valamiféle finom figyelemzavarral, de eddig is túléltem így, szóval az életem biztosan nem ezen fog majd múlni.
- Én hozzád beszélek, nem bárki máshoz – talán az, amit mondtam, kissé provokatív volt, mégis mosoly játszott az ajkaim szélén – És veled akarok menni, nem pedig bárkivel a suliból.
Ecsetelhettem volna nyugodt szívvel azt, hogy ha valaki, akkor én semmiképpen se tartozom a népszerű diákok közé, elvégre két komolyabb baráttal rendelkeztem, de őszintén nem is vágytam arra, hogy bárki kitüntessen a figyelmével. Ez a két barát majdnem több volt annál, mint amit egész életemben számlálhattam.
- Igen? – próbáltam komoly arcot vágni annak ellenére, hogy folyamatosan vigyorogni akartam, amiért nem találta a szavakat. Ezt nagyon aranyosnak találtam, és rögtön, amint eszembe jutott az, hogy így akarjam őt bekategorizálni, gyakorlatilag kissé kipirult az arcom. Ennek ellenére emlékeztem arra, hogy Bray mindig azt mondta nekem, hogy Yang vagyok, ezért a véremben van egy csomó minden. Talán csak a bátyám gondolata töltött el magabiztossággal, amiért egy kicsit tovább tudtam tartani a szemkontaktust, aztán persze megint jöttek a pillangók és a gyomorremegés. Folyamatosan arra gondolok, hogy aranyos. És azon kapom magam, hogy már semmire se gondolok, csak Joelre.
- Nem szeretnék gondot okozni az anyukádnak – mindig nehezemre esett az, hogy könnyen elfogadjak dolgokat, még akkor is, ha nagyon boldoggá tett a tény, hogy gondolna rám az ebédet illetően. Viszont abba se akartam belemenni, hogy a Yang család csodakonyhája – amiben varázslatos módon minden megtalálható volt, amit a család bármely tagja szeretett – ellenére se váltam az utóbbi időben nagy evővé. Nem lettem válogatósabb, nem érzek nagy különbséget az ételek minősége között sem, gyakorlatilag bármit elém tesznek és azt megeszem.
- Bray tanulni akar majd velem, mert nagyon rosszak a jegyeim – ebben pedig semmi vicces nem volt, én mégis nevettem rajta – Nem hitte el nekem, hogy hülye vagyok az iskolához, de azt hiszem, hogy most már ő is egyetért velem ebben.
Mindig csak azzal szerettem foglalkozni, amivel muszáj volt, azaz a létfenntartáshoz hozzájárult, vagy pedig szórakoztatott. Az utóbbiból kevés dolog volt úgy igazán – bár már többet számolok, mint a korábbi években – érdekelt, szóval igyekeztem ezeknek időt szentelni. Sosem mondtam volna ki, hogy ne okozzak kényelmetlen perceket, de jó volt Braylennel egy szobában lenni, amikor ő az épületeket tervezte én pedig csak rajzoltam mellette az ágyon. Ugyanezt éreztem akkor is, amikor Jamie-vel élményfestésre mentünk. Olyan volt, mint a művészetterápia.
- Nem, szerintem sosem mondtam el, hogy egyáltalán mikor van a szülinapom – elfelejteni meg csak akkor tudná, ha megnézné a social media platformokat, amiken fent voltam. Ha így tennék valakivel, sosem vallanám be neki, hogy ránéztem a szülinapjára – Februári vagyok. Február 27.
Azért mondtam el neki, mert ez egy nagyon könnyű dátum volt. Az egyetlen rövid hónap, utolsó előtti napján születtem. Még jó, hogy nem szökőévben.
- Majd elmondom, hogy miért nem ültem melléd – mosolyodtam el – De Holly is szeretett volna mellettem ülni néhány órán.
Az állandó padtársam Joel volt, leszámítva azokat az órákat, amikre nem együtt jártunk. Sok esetben be tudta tölteni Holly a másik padtársam szerepét, de olyan is volt, hogy Joel ikertestvére, vagy egy tök random diák mellé kellett leülnöm. Emiatt egy kicsit néha félénknek éreztem magam, de végső soron nem volt kínos köztünk a csend, mert nem ismertük egymást jól azzal a diákkal, akivel együtt jártam informatikára.
- Larson. Értem. Majd megjegyzem – alig hallhatóan motyogtam magam elé a szavakat, miközben az ujjaimmal még mindig Joelbe kapaszkodtam, aki majdnem elesett korábban. Képtelen lettem volna ránézni, ezen a ponton pedig nagyon elgondolkoztam azon, hogy a hajamat meg kellene növesztenem, mert az tökéletesen elbújtatná a vörös arcomat előle. Eközben pedig az áruló hüvelykujjam párszor finoman a vállába fúródott és simított végig rajta. Mert ezt nem én csináltam magamtól. Még vörösebb lettem ettől, de mégis rá kellett néznem, amiért megszólalt. Az ő arcán az enyémhez hasonló pírt láttam, ami már vagy ezredjére zavart össze és kezdett el tőle hevesebben verni a szívem. Vajon neki is dobol a fülében a vére, amikor ilyen közel van hozzám? Ez ijesztő, bizonytalan és kiszámíthatatlan volt. Ugyanakkor egyszerre izgalmas, felpezsdítő és szédítő is, persze a jó értelemben. Annak ellenére húztam el a kezem a válláról, hogy valójában nem is akartam elengedni őt.
Talán túlságosan előre siettem. Képtelen voltam mellette sétálni, miközben a kezét fogtam és úgy törtem magamnak utat a többi diák között. Végül is jobb, ha azt hiszik, hogy csak vonszolom őt, mint valami kiskutyát, nem pedig úgy bandukolunk, mint a szerelmesek. Mondjuk ebben az iskolában sokkal inkább divat a szekrénynek dőlve smárolni és gyakorlatilag hálószobagyakorlatokat bemutatni a nagyérdeműnek. Ennek fényében a legkevésbé kompromittáló dolog, ami itt történik az az lehet, hogy mi ketten megfogtuk egymás kezét. Én pedig nem terveztem elmondani senkinek azt, hogy ez boldogsággal töltött el és biztonságosabbak éreztem a világot úgy, hogy Joel kezét fogtam. Talán nagyon rossz ember voltam előző életemben, mert az én törékeny és vékony kezem tökéletesen illett az övébe. Most azzal vernek a mindenhatók, hogy szerelmes leszek valakibe, akit sohasem kaphatok meg.
- Én? Szívesen átmegyek hozzátok. Milyen programról lenne szó? – elvégre, ha túl családi jellegű, akkor nem biztos, hogy szeretnék zavarni, de amúgy meg szívesen adtam volna gyakorlatilag bármennyit a szabadidőmből neki. Emiatt is mertem kíváncsiskodni. Az ujjaim egyre nyirkosabbak lettek a tenyerében, mikor megálltunk a lámpa előtt. Ennek ellenére lazán simultak azok a tenyerébe, amikor meg kicsit megmozgattam őket a hüvelykujjam megint elárult és végigfutott a kézfején. A hajamat egy határozott fejmozdulattal próbáltam meg kiszedni a szememből, azonban még mielőtt bármit tehettem volna, ő elkezdte kisimogatni a tincseket a homlokomból. Én meg megint olyanná váltam, mint egy anime karakter, akihez hozzáért a crushja. Szinte hallani véltem a fülemben azt a jellegzetes töréshangot is. A szemeim elkerekedtek és képtelen voltam levenni az arcáról a szemeim, mert örökké emlékezni akartam a mosolyára.
- Ezt még sosem mondták nekem – valószínűleg pont úgy néztem ki, mint egy komplett idióta, ahogy felfelé igyekeztem nézegetni, de én egyáltalán nem láttam magam – És a frufru az rossz?
Nem mondta, mégis tudni akartam a kérdésre a választ. Fontos volt nekem a válasza, mert Bray szerint a ruhatáramon is elférne némi frissítés, de mindig kihangsúlyozta, hogy persze nem tragikus, csak véleménye szerint unalmas volt a legtöbb cuccom.
- Nem igazán tudom, hogy hogyan szedhetném ki szépen a homlokomból a hajam – időközben a lámpa zöldre váltott, szóval ezúttal a kézfejemet csak finoman az övének ütöttem, hogy jelezzem neki azt, hogy ideje átmenni a zebrán – Szóval hiányoztam neked a napközben?


1 414 szó outfit dzsé-dzsé  a nap of a star - - Joel & Skyler 2624752903    


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler NKV22N2
a nap of a star - - Joel & Skyler SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 7SBvhKI
TémanyitásRe: a nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler EmptySzomb. 7 Május - 11:13

Skyler & Joel

Néha nagyon szerettem volna jobban hasonlítani Jayre, akinek voltak olyan pillanatai, amikor irtóra nem lehetett eldönteni, hogy éppen milyen hangulatban van, vagy hogy mire gondolhat, mert egyszerűen olyan nyugodt és érzelemmentes maradt az arca, mintha nem is lett volna jelen az adott szituációban. Míg ő képes volt rezzenéstelenül végignézni egy horrorfilmet, nekem minimum egy díszpárnát kellett szorongatnom, amit vagy arra használtam, hogy egyszemélyes bokszmeccset folytattam vele, vagy éppenséggel bele tudtam temetni az arcomat, ha olyan jelenet volt a képernyőn. Akkor is örültem volna neki, ha nincs minden az arcomra írva, amikor a meghallgatáson voltam a színházban. Nem lett volna baj, ha ideges vagyok, de legalább nem látta volna mindenki egytől egyig és akkor nem hajszolom bele magam abba, hogy annyira látszik rajtam, hogy ideges vagyok, hogy mindenki inkább az idegességemre figyel, amitől csak még idegesebb leszek... Igazából belefájdul a fejem, ha arra gondolok, hogy mi történt, vagy mit kellett volna másképp csinálnom, ezért tökre egyszerűbb búvalba... Izé, szomorúnak lenni miatta és nem gondolni rá, vagy arra, hogy mások mit gondolnak rólam utólag.
Ha már itt tartunk, tulajdonképpen annak is nagyon örültem volna, ha jobban figyelmen kívül tudom hagyni azoknak a véleményét, akik nem voltak fontosak az életemben. Azok a felsőbb éves fiúk például, akik rendszeresen beszóltak, vagy legutóbb elkaptak suli után irtóra nem az életem részesei. Mármint igen, azok, de nem olyan emberek, akikkel középsuli után is tartani akarom a kapcsolatot, vagy ha már itt tartunk, most sem tartjuk, mert nem vagyunk ismerősök és nem követjük egymást semmilyen közösségi média platformon. MINDENESETRE! Ha hinnék még a Mikulásban, valószínűleg azt kérném tőle az ünnepekre, hogy egy: ne legyen minden érzelmem az arcomra írva, és kettő: hogy ne érdekeljen annyira mások véleménye. Állítólag ha az utóbbira képesek vagyunk egyébként is boldogabb életünk lesz.
Ez a boldogság dolog viszont nagyon nem akart ma működni, talán akkor éreztem némi jókedvet, amikor Sky megállított és megkérdezte elmegyek-e vele enni. Amiért azonban az utolsó óránkon nem egymás mellett ültünk, lényegében gyomorgörcsöm volt, hogy még vele kapcsolatban is elfelejtettem valamit. Lehet, hogy szülinapja van és én nem emlékeztem rá a saját hangulatom miatt? Vagy olyat mondtam? Ha ilyesmi történt volna, csak még szomorúbb lennék.
- Igazából fogalmam sincs, szerintem bárkitől megkérdezhetnéd.. - Nem tudnám megtippelni, hogy hányan mondanának neki igent, de nekem ezen alapból nem is kellett gondolkodnom. Szerettem Sky társaságában lenni és hiába beszélt fele annyit - ha nem még kevesebbet - mint én, mégis úgy éreztem hogy jól kijövünk. - Csak azt hittem hogy nem akarsz.. Izé... Mindegy. - Megköszörültem a torkomat és ezerfelé pillantottam, csak Sky szemeibe nem. Ha azt mondom neki, hogy úgy érzem haragszik rám valamiért akkor tényleg haragudni fog? Lehet, hogy ez olyan, mint amikor megkérünk valakit, hogy ne legyen ideges és rögtön ideges lesz.
- Én is. - Halvány mosoly jelent meg az arcomon, amikor újra a fiúra emeltem a pillantásomat. Amikor elengedte a csuklómat a kezem az övének helyére csúszott és egy ideig én is csak a saját csuklómat szorongattam. - Hozzak neked legközelebb olyan ebédet, amit nekünk pakol oda anya? - Néha egyébként is annyi dolog volt nálam, hogy nekem és Jaynek is elegendő lett volna, de anya mindig állította, hogy növésben vagyunk, szóval muszáj megfelelő mennyiségű - és minőségű - ételt fogyasztanunk. Szerintem meg már hónapok óta nem nőttünk egy centit sem az ikremmel, szóval ez csak egy kifogás volt anyától, hogy ne szóljunk be neki, amiért nem tud kisebb adagokat főzni. Egyáltalán nem okozott volna gondot, ha megkérem őt arra, hogy Skynak is pakoljon valamit. A táskámba csempészett baracklevek egyikét amúgy is rendszeresen pakoltam le elé.
- Mindent hazaviszel? Nem akarsz valamit a szekrényedben hagyni? - Lehet, hogy csak az én lustaságomról volt szó, de kifejezetten nem szerettem cipekedni, főleg amikor nem a bátyámmal együtt mentünk haza, mert sosem volt hely a buszon, amire Manhattanben szálltam fel és utáltam, hogy öt kilónyi könyvet kell a hátamon cipelni, miközben ide-oda zötykölődöm.
- Ugye nem felejtettem el a szülinapod? - Talán a kelleténél egy kicsit hangosabban tört ki belőlem a kérdés, ami miatt rögtön körbe is pislogtam, a szemem sarkából igyekezve felmérni, hogy néznek-e minket. - Nem tudom, én csak... Nem ültél mellém, ennyi. Ebből gondoltam, hogy csináltam valamit. - Tágra nyílt, kérdő tekintettel pislogtam rá, a kelleténél talán kicsikét túlságosan is várva a válaszát. Ez pedig akkor is megmutatkozott, amikor elhúzott annak a tanárnak az útjából, aki ha úgy vesszük maga is kitérhetett volna előlünk... Mindenesetre olyan hirtelen ért a kezembe csúszó keze és az hogy oldalra húz, hogy megbotlottam a saját lábamban és pánikszerűen kapaszkodtam meg Sky pólójában valahol a derekánál, hogy ne essek el. Nem voltam teljesen biztos benne, hogy mit kérdezett tőlem, ha pedig képes is lettem volna válaszolni, teljesen üres lett a fejem, amikor felpillantottam rá.
- Öö... - Csak akkor sikerült elfordítanom a pillantásomat, amikor ő is megtette azt, és úgy fordultam a már folyosó végén járó tanárunk felé, mintha szellemet látnék. - Larson. Mr. Larson. - Csodáltam, hogy egyáltalán bárkit meg tudok nevezni jelenleg a tantestületből, mivel az arcom forróságából ítélve az agyvizem is felforrhatott. Nem a rossz értelemben, hanem a jóban. Gondolom. - Ühüm, menjünk. - Úgy bólogattam, mint akinek a következő mozdulattal akár a feje is leeshet és lényegében azt sem érzékeltem, hogy hová megyünk, vagy merre, mert Sky kezét fogva olyan érzésem volt, mintha nem is én lennék a saját testemben. Szerettem volna megkérdezni valakit arról, hogy vajon ez normális-e, de még mindig nem tudtam eléggé összeszedni a gondolataimat. Főleg nem ahhoz, hogy magát Skylert kérdezzem meg ilyenekről.
- Ha nem haragszol rám... - Azelőtt jöttek ki a szavak a számon, hogy egyáltalán átgondoltam volna őket. De azt már akkor is éreztem amikor beszélni kezdtem, hogy nem bánom, hogy ilyet kérdezek tőle, mert vele sosem éreztem úgy, hogy másnak kellene lennem, mint aki vagyok. Már ha az ember tizennyolc évesen tudja, hogy kicsoda. - Nincs kedved átjönni hozzánk hétvégén? Lesz valami program a környékünkön és... Ha gondolod... - Félig a hátának magyaráztam a dolgot, ami az előbbi incidens miatt talán jobb is volt, mert még mindig úgy éreztem, hogy az arcom színe jobban hasonlít a korábban vörösre festett hajamra, mint a normális színére. Csak akkor torpantam meg Sky mellett, amikor az iskola épületétől nem messze lévő gyalogátkelőhöz értünk, ahol szembe tudtunk nézni egymással. Úgy álltam meg előtte, hogy a szemeibe tudjak nézni, de rögtön el is nevettem magam a szemeibe hulló haja miatt. Megemeltem a kezemet, hogy félre tudjam seperni a kócos tincseit. - Jól áll, ha látszik a homlokod.
Szkááj a nap of a star - - Joel & Skyler 2122324058 ¦ 1064 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
a nap of a star - - Joel & Skyler 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc a nap of a star - - Joel & Skyler 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: a nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler EmptyPént. 4 Feb. - 19:54

Joel & Skyler

Hiába kerültem új suliba, nem volt túl egyszerű kialakítanom az itteni kapcsolataimat. Lényegében a legerősebb szál egy fiúhoz húzott, ami önmagában elég fura volt. Soha nem jöttem ki túl jól a srácokkal. Nem állítom, hogy bárki bántalmazott volna a suliban, azt a részét szerencsére megúsztam az évek során, mivel jó voltam abban, hogy legalább ott láthatatlanná tudjak válni. Ennek az volt a hátránya, hogy az ebédlőben általában a csajos asztalokhoz csapódtam, ha nem találtam üres helyet, valamiért most mégsem beszélgettem könnyen a lányokkal. Talán az alkaromat borító hegek akadályoztak ebben valamennyire, talán azok az eseménydús napok, amiket magaménak tudhatok. Az lett volna a logikus, hogy miután sikerült rendezni a viszonyt a Yang családdal, akkor könnyebben nyitok a világ felé, ez viszont nem történt meg.
Leszámítva ezt az egy szem fiút, akiről nehezen vettem le a szemem. Irigyeltem, amiért ennyire felhőtlen, amiért sokat mosolyog és mindig jókedvűnek tűnt. Voltak kivételek, mivel mindenkinek vannak rossz pillanatai, azonban azt elmondhattam, hogy neki hála lettek könnyebbek az én napjaim is. Amikor megvártuk egymást a suli előtt reggel, vagy együtt ebédeltünk mind olyan pillanatok voltak, amik sokat jelentettek nekem. Talán nem is tudja, hogy mekkora segítséget nyújt nekem abban, hogy az iskola okozta, állandó gyomorgörcs egyszerűen eltűnjön, amikor meglátom őt. Részben emiatt nem volt könnyű nem néznem őt, viszont igyekeztem mindezt úgy tenni, hogy neki ne legyen túl kényelmetlen. Voltak bizonyos dolgok magammal kapcsolatban, amit még nem tisztáztam le, ugyan ezeket pedig róla nem tudtam. Egyelőre próbáltam azzal takarózni, hogy volt már velem hasonló. Ismertem olyan fiút, akit jobban megnéztem, mint a többit.
És talán pont ennek hála tűnt fel az is, hogy ma nem olyan volt, mint általában. Mivel én nem vagyok egy hiperaktív forma, aki állandóan vigyorog, nem igazán tudtam, hogy miként kellene felvidítanom őt. Talán egyáltalán nem is vágyik arra, hogy bármit tegyek, hogy örömet okozzak neki. Nem rajzoltam úgy, mint azok, akik az én koromban már több évnyi képzésen túl voltak, mégis elégedett voltam a végeredménnyel. Próbáltam tényleg mindent beleadni abba az egy kis figurába, ehhez pedig olyan szintű koncentrációra volt szükségem, hogy a nap további részében nem igazán volt időm arra, hogy beszélgethessek vele… Vagy bárki mással.
Tudtam, hogy nem húzhatom sokáig a mai napon az időt, szóval a másik közös óránk után gyorsabban mentem oda hozzá, mint ahogy összepakolt. Az is igaz, hogy az én cuccaim majdhogynem teljesen szét voltak pakolva, de jelen helyzetben az fontosabb volt, hogy őt ne veszítsem szem elől.
- Persze, hogy neked – egészen halkan nevettem fel – Ki mástól kérdezhetnék ilyet?
Nem akartam hozzátenni azt, hogy senki mással nem lennék hajlandó mekizni menni jelenleg, nem beszélve arról, hogy alapvetően sem szokásom elhívni senkit sem. Nem tudom, hogy miért éreztem megkönnyebbülést, amikor azt mondta, hogy szívesen eljön velem. Nem feltételezem róla, hogy ő olyan fiú lenne, aki csak a fagyi említése miatt hajlandó lógni velem. Ha tényleg ilyen lenne, akkor sajnos szerintem előbb nyomná az arcomba az édességet, minthogy az ajánlatom tetszen neki.
- Örülök, hogy együtt eszünk majd – mivel már túl sok ideje szorongattam a csuklóját, kénytelen voltam elengedni akkor is, ha nem akartam – Ha nem érnél rá, most egyedül kellene ennem. Bray állította, hogy nem egészséges ahogy kinézek, szóval muszáj valami magas kalória tartalmú ételt fogyasztanom.
Nyilvánvalóan a bátyámnak volt elég dolga azon túl, hogy ellenőrizze az étkezési szokásaimat, de már nem egyszer tett megjegyzést arra, hogy a könyökömig átéri az alkaromat és hogy vékonyabbak a lábaim, mint a lányoknak, akik hánytatják magukat annak érdekében, hogy szépek maradjanak. Én pedig csak annyit tehettem, hogy hiszek neki, mivel sosem találkoztam olyan egyeddel, akire ebben a kijelentésében utalt.
- Mehetünk közben – a táskámnak csak az egyik szíját vetettem át a vállamon, a pulóvert, amit hoztam a kezemben vittem, mivel jó idő volt és túl meleg ahhoz, hogy felvegyem. Mindig gyűlöltem a tavaszt és a telet, ahogy a szürke színt is. Két évszakban és az árnyalatban az volt a közös, hogy két véglet között voltak, én pedig szerettem dolgokra felkészülni. Kiszámíthatatlanságban éltem az életem nagy részét, ezért mindig szomorúvá tett, ha tavasz vagy ősz volt. Joel pedig annyira el tudta vonni a figyelmem, hogy ne ezen akarjak mindenáron gondolkozni.
- Miért csináltál volna bármit? – nem gondoltam, hogy a viselkedésem fel fog neki tűnni, de tetszett a dolog. Ezek szerint feltűnik neki, ha nem vagyok mellette, és számít az, hogy haragszom-e rá. Tudtam, hogy az ilyenek semmiségek, mégis boldog voltam a kérdése miatt. Nem annyira, hogy kedvem lett volna megölelni őt, végül mégis valami hasonlóra került sor, mert az ujjaim ezúttal a kezére találtak rá a leghamarabb. Egy óvatos mozdulattal húztam el a közeledő tanárunk elől őt, de tartottam tőle, hogy így is túl hirtelen tettem meg, szóval a vállára tettem a kezem, hátha elveszítené az egyensúlyát amiért nem figyelt. Na jó, ez kifejezetten messze volt az ölelkezéstől, de éreztem, ahogyan lassan nagyon vörössé válik az arcom. Túl közel volt.
- Majdnem nekisétáltál Mr… Ki is volt az? – egészen zavartan motyogtam, le akartam sütni a tekintetem, ami egy pillanatra mégis elidőzött a fiú ajkain – Mindegy, siessünk. Kicsit éhes vagyok, és nem akarok túl sokat várakozni a sorban.
Csak akkor vettem észre, hogy még mindig a kezét szorongatom, amikor ténylegesen elindultam. Gyakorlatilag úgy vontattam magam mögött, mint valami kiskutyát, ezen a ponton nagyon ciki lett volna hátra nézni, én pedig nem tudtam, hogy mikor lenne ideális elengedni őt. Vagy, hogy egyáltalán el akarom-e engedni.


882 szó outfit dzsé-dzsé  a nap of a star - - Joel & Skyler 2624752903    


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler NKV22N2
a nap of a star - - Joel & Skyler SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 7SBvhKI
TémanyitásRe: a nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler EmptySzomb. 12 Jún. - 20:40

Skyler & Joel

Mióta csak elhagytam a Queens-i színház épületét, egyszerűen el akartam felejteni azt, ami történt. Mindig azt hittem, hogy nekem, aki rutinos abban, hogy a színpadra kell állni, vagy épp énekelni kell, nem lesz problémám azzal, hogy egy szakmai zsűri előtt teljesítsek - és jól. Nem mentem volna el, ha nem érzem úgy, hogy képes vagyok rá, de most így utólag már vannak olyan pillanataim is, amikor azt is bánom, hogy egyáltalán megszülettem. Foghatnám arra, hogy nem tudtam milyen fontos emberek fognak ott ülni velem szemben a nézőtéren és emiatt pánikoltam be. Vagy mondjuk azért, mert megszoktam, hogy másokkal közösen állok színpadra és ha voltak is szóló részek, amiket rám osztottak, ott volt a csapat többi tagja, akik ezalatt is támogatni tudtak.
Jobb volt nem is gondolni az egészre, habár tisztában voltam vele, hogy az iskolai show-kórussal ugyanúgy lesz majd próbám a héten és ott ugyanúgy teljesítenem kell - vagyis jobban, mint a meghallgatáson. Azzal nem volt gond, hogy otthon kelljen erről mesélnem, mert alig léptem be az ajtón a meghallgatás után, megkértem mindenkit, hogy ne hozza többet szóba az egészet és felejtsük el úgy, ahogy volt. Viszont a családomon kívül más is tudott erről, ami akkor jutott csak eszembe, amikor elolvastam Skyler üzenetét, amit egy papíron csúsztatott át nekem óra közben. Előbb a toll végét kezdem rágcsálni, amivel az eddig táblára felírt anyagot másoltam, majd a papírral illesztem azt és az alsó ajkamat sanyargatom tovább. Gondolkodom még néhány másodpercig, ami miatt nyomot hagy a tinta a papíron és arrébb kell raknom a toll hegyét, hogy ne nézzen ki csúnyán, amit végül odaírok: "Nem hiszem, elég rosszul teljesítettem." Még pár pillanatig szemléltem a papírra vetett valóságot, aztán ellenőriztem, hogy a tanárunk éppen felénk fordul-e, vagy éppenséggel a táblára való írással van elfoglalva. Csak ha biztonságos volt a terep csúsztattam vissza immáron a saját üzenetemmel megtoldott papírt.
Mivel újabb válasz nem érkezett és Sky is eléggé a saját füzetébe merült, én is próbáltam kiegészíteni az órai jegyzeteimet azokkal a részekkel, ahol nem figyeltem eléggé és félbehagytam pár mondatot, vagy egyszerűen nem tudtam elírni a teljes felsorolást. Egy idő után azonban újra azon kaptam magam, hogy már azt nézem, kitől tudnám elkérni később a mai óra jegyzetét, hogy ne bukjak meg a következő dolgozaton. Voltak céljaim a suli után és bár abban nem volt benne, hogy arra a tudásra kell majd támaszkodnom, amit a gimiben szerzek, de a meghallgatás óta nagyon is úgy érzem, hogy muszáj bekerülnöm valamelyik egyetemre és diplomát szereznem. Ha egy meghallgatáson is lámpalázas vagyok, vajon hogy nézne ki, ha éppenséggel egy országos műsorba jelentkeznék, hogy híres legyek?
A következő órán nem is igazán figyeltem oda arra, hogy pontosan mi zajlik körülöttem, ezért csak akkor pislogtam fel a mellettem ülő bátyámra, amikor jegyzetelés közben összeütközött a könyökünk. - Bocs... - motyogtam oda halkan és ahelyett, hogy javasoltam volna, hogy szimplán cseréljünk helyet, csak félrehúzódtam, hogy több helyet kapjon a karja.
Mivel Sky úgy döntött, hogy nem ül mellém, óra után sem akartam őt zavarni azzal, hogy ráerőltetem magamat és a negatív energiáimat, amik nyilvánvalóan sugározhattak belőlem, ha meghagyta a mellettem lévő helyet Jaynek. Figyeltem, ahogyan a bátyám összepakol, én azonban valamennyivel lassabb voltam nála.
- Majd otthon találkozunk. - Vetett rám egy pillantást, én pedig szintén a szemébe néztem.
- - feleltem egyszerűen, gyakorlatilag már a hátának. Míg neki elfoglaltsága volt, addig az én délutánom szabadnak ígérkezett, ami miatt egyszerre éreztem magamat jól is és rosszul is. Az egyik opció az volt, hogy hazamegyek és megpróbálom pótolni az anyagot, amire képtelen voltam ma odafigyelni, a másik pedig... Kíváncsian néztem előbb a csuklómra kulcsolódó kézre, aztán a tulajdonosára is, az arckifejezésem viszont azonnal megenyhült, ahogyan Sky-ra fordítottam a pillantásomat.
- Nekem? - Hülye kérdés volt, mert ha mással akarna menni, valószínűleg nem az én csuklómat fogja meg és nem az én szemembe néz éppen. Emiatt éreztem, hogy a fülem felmelegszik és valószínűleg elég piros is lehetett már a vége. - Jó, elmehetünk. - Halvány mosoly bújt meg a szám sarkában, ahogyan válaszoltam. Nem mondta ugyan ki, de úgy éreztem, ha haragudna rám, akkor nem akarna nekem fagyit venni. Vagy éppenséggel ezt kapom azért, mert azt fogja nekem mondani, hogy soha többet nem akar mellém ülni egyetlen órán sem.
Amíg megvártam, hogy összepakolja a cuccait, nem igazán mondtam semmit, csak a folyosón, zsebre vágott kezekkel sétálva Sky mellett bukott ki belőlem a kérdés. - Csináltam valami rosszat? - Eredetileg nem akartam rá pillantani, de annyira érdekel a válasza, hogy nem bírtam megállni és miközben sétáltunk, felé fordítottam a fejemet és az arcát néztem. Annyira érdekelt, hogy hogyan reagál, hogy az sem érdekelt sétálnak-e velem szemben, vagy nekimegyek-e valaminek.
Szkááj a nap of a star - - Joel & Skyler 2122324058 ¦ 756 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
a nap of a star - - Joel & Skyler 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc a nap of a star - - Joel & Skyler 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
Témanyitása nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler EmptyKedd 25 Május - 13:35

Joel & Skyler

„Sikerült?”
Egyszerű volt a kérdés, a padtársam pedig minden bizonnyal pontosan tudta, hogy mire gondolok, amikor elé csúsztattam a papírdarabot. A tanárunk éppen nem figyelt, éppen ezért egyáltalán nem volt nehéz dolgom, ugyanakkor valahol féltem, hogy le fogunk bukni. Sosem voltam túl jó tanuló, utáltam, amikor felszólítottak és az egész osztály előtt kellett számot adnom a tudásomról, vagy éppenséggel annak hiányáról. Bár nyugodtnak tűntem, belül valamilyen szinten mégis szétvetett engem a feszültség. Mert izgultam a mellettem helyet foglaló fiúért, viszont ezt nem mertem volna kimutatni felé. A pillantásom mindig félénk és távolságtartó volt, amikor ránéztem, hiába tanultunk együtt már jóideje.
Kibékültünk a bátyámmal – bár a szó szoros értelmében nem mondhatom azt, hogy bármikor összevesztünk volna – ami alapvetően úgy gondolom, hogy talán elmélyítette a kapcsolatunkat. Jó ideje, mindennap elhoz a suliba, és szokott segíteni reggel letapasztani a sebeimet is. Minden alkalommal emlékeztet arra, hogy nyugodtan fogjam a nemlétező macskánkra a dolgot, én pedig ezekért hálás voltam. Viszont, az életemben eddig elszenvedett sérelmek miatt nem mertem bízni benne, hogy mindez így marad. Magam sem értettem, hogy mi változott nála, de boldoggá tett, amikor flegmán közölte velem, hogy kaját rendel és „most találjam ki mit akarok enni, mert különben nem kapok semmit”. Illetve az is jól esett, amikor a matekházim felett görnyedtem, ő pedig azon zsörtölődött, hogy „nem igaz, miért nem értek egy ennyire könnyű feladatot, pedig mi még nem is tanulunk deriválást, ez pedig felháborító, most miattam neki kell dolgoznia”. El tudtam engedni mindazt, amit mondott, mert mindig segített nekem.
Viszont az, hogy a pillantásomat a kelleténél többször felejtem a padtársamon, aki történetesen a leghelyesebb fiú az osztályban… Azt nem merném neki elmondani. Sokan biztos áldásnak találnák azt, hogy ha kiderülne róluk az, hogy mind a két nemhez vonzódnak. A lányok ebből a szempontból okésak, viszont a fiúkkal mindig más a helyzet. Az embernek lehet egyfajta radarja arra, hogy kik azok a fiúk, akik hozzá hasonlóak, de ez sosem 100%. Nehéz ismerkedni, de sok csalódás érhet a tévedés miatt. Én pedig még nem jöttem rá arra, hogy Joel hányadán áll velem, ezért sosem mertem túlzottan közeledni felé… Csak a kedvességemet adhattam neki, de ez számomra elegendőnek tűnt, mert ő mindig viszonozni tudta ezt. Azt hiszem, hogy az osztályunkban vannak nagyon szép lányok, de még egy olyan kedves ember az évfolyamon, mint ő… Az nincs. Ez pedig megmelengette a szívem.
Ugyanez az elém csúsztatott céduláról már nem volt elmondható. Szomorúan bólintottam arra, amit nekem írt, utána pedig az óra további részében a füzetembe mélyedtem, ott dolgozgattam valamin. A kicsengetéskor csak elköszöntem tőle, aztán a következő közös óránkon nem mellette foglaltam helyet. A testvére elől happoltam el az egyik lány melletti helyet, aki eléggé összezavarodva nézett rám. Szerintem minden bizonnyal utálhat a fiú, mivel folyamatosan miattam kell új padtársat találni, pont ezért nem is lepett meg, hogy úgy nézett rám, mint a véres rongyra, miközben a Joel melletti széket húzta ki.
Egész órán izzadt a tenyerem, ami miatt többször meg kellett állnom. Szerencsére a tanár nem nagyon szólított fel minket, így volt lehetőségem befejezni az elkezdett rajzot, amit a csengővel egyszerre téptem ki a füzetemből és illesztettem bele tökéletesen oda, hogy ne gyűrődjön össze. A szemem sarkából figyeltem csak a fiút. Még mielőtt leléphetett volna, gyorsan elkaptam a csuklóját, mit sem törődve azzal, hogy a cuccaim még mindig szét vannak szóródva a padomon. Villantottam rá egy halvány mosolyt, mert biztosan azt hiheti, hogy haragszom rá, amikor ilyesmiről tényleg szó sincs.
- Van kedved elmenni mekibe? – mivel egyre inkább kezdett kiürülni a terem, csak az a pár ember hallhatta, amit mondok neki, akik ott maradtak – Veszek neked fagyit, ha jössz. Nem szeretnék egyedül enni.
Régen hasonló igényeim sosem voltak, de amióta a bátyámmal többször is együtt költöttük el valamelyik aktuális étkezésünket, nem szerettem egyedül enni. Éppen ezért is volt visszautasíthatatlan az ajánlatom.


627 szó outfit dzsé-dzsé  a nap of a star - - Joel & Skyler 2624752903    


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler NKV22N2
a nap of a star - - Joel & Skyler SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
a nap of a star - - Joel & Skyler 7SBvhKI
TémanyitásRe: a nap of a star - - Joel & Skyler
a nap of a star - - Joel & Skyler Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a nap of a star - - Joel & Skyler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Larger Than Life - - Skyler && Joel
» Skyler & Mona - The very first time
» Skyler && Jamie | just like the rain
» Renegades [ Jesie & Skyler ]
» Braylen && Skyler ~ hello brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: