New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54 am-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:02 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:01 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 5:54 am-kor
Noel H. Bae
tollából
Ma 4:17 am-kor
Alynne Russel
tollából
Tegnap 11:42 pm-kor
Carmela Grimes
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Larger Than Life - - Skyler && Joel
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyKedd Jún. 06, 2023 11:02 pm

Skyler & Joel

Őszintén szólva én nem vagyok valami jó abban, hogy előre tervezzek, vagy hogy gondolatban mindenki előtt járjak vagy három lépéssel. Fogalmam sincs bizonyos emberek hogyan fognak reagálni rám és amíg nem beszélgettem eleget valakivel, nem is tudom megmondani, hogy kedvelem-e az illetőt, vagy sem. Nem kell ezer évig tartania, igazából ha valaki szimpatikus azt szerintem mindenki érzi már rögtön. Skyler pedig nagyon is annak tűnt, nem csak mert nem küldött el - igazából a saját helyemről -, amikor leültem mellé, hanem mert az sem kergette az őrületbe, hogy ennyi kérdést teszek fel neki. Jay szerint néha idegesítő, hogy mennyit beszélek, de én mindig azzal magyarázom, hogy ez azért van, mert ő az edzései miatt minden szinten lefárad a suli mellett, fizikailag és mentálisan is, én meg nem égetek annyi kalóriát, ergo több energiám marad pofázni. Valami ilyesmi, de azért Nobel-díjat nem várok érte, mert még biológiából sem állok ötösre. Négyesre is alig, de már így is sokkal jobb a helyzet, mint tavaly volt. Ha lehet nem hasonlítgatnám össze azt, hogy tavaly vajon nehezebb anyagot vettünk-e, mint most, mert épp eleget gondolok a biológiára amikor órán vagyok, vagy meg kell csinálnom rá valamilyen házit, nem akarom, hogy ez töltse ki a gondolataimat.
Akármennyire szeretek iskolába járni, azért az utóbbi időben ebből a lelkesedésből jócskán elvett a tény, hogy nem volt minden nap olyan élmény, amit szívesen megosztottam volna másokkal. Szeretem, mert az ikrek és én együtt járunk ide, itt van a barátaim többsége, a tanárok viszonylag rendesek és apa meg anya is büszkék ránk, ha viszonylag jó jegyeket viszünk haza. De mégis újra meg újra eszembe jutott az összetört gitárom és a tény, hogy volt hogy futva kellett a buszmegállóhoz indulnom, csak hogy ne kapjanak el a felsőbb éves fiúk. Vajon becsaptam azzal Skylert, hogy azért tűrhető iskolának próbáltam lefesteni előtte ezt a helyet? Ugyanakkor meg úgy érzem nem szabadna azzal jönnöm neki, hogy mi minden történt velem, mert úgy tűnne, mintha elő akarnám adni neki az áldozatot. Sokkal nehezebb lehet teljesen újnak és ismeretlennek lenni egy új iskolában, mint arccal tompítani egy labdát kidobósban tesi órán, vagy megfenyegetve lenni pár kemény srác által. Nem, úgy döntöttem, hogy ha valami jó lehet Sky mai napjában, akkor az én leszek és a felajánlásom, hogy bevezetem az intézmény minden ügyes bajos részletébe.
- Király. - Vigyorogva pillantottam rá, mert számomra ez nagyon is úgy hangzott, mint egy terv. Szerintem nem sokan vannak, akik szeretnek egyedül enni, mert mi értelme annak, hogy csendben nézzük a többi embert? Az tök olyan, mintha sorozatgyilkosok lennénk és épp a következő áldozatunkat próbálnánk kiválasztani, nem? - Mi a következő órád? Az is lehet, hogy együtt megyünk arra is. - Ezen a ponton megkérdezhettem volna, hogy egyáltalán van-e kedve hozzá, de abból indultam ki, hogy a körbevezetésre sem mondott nemet, szóval talán nem tart annyira elviselhetetlennek. Nem fura, hogy én nem ítélek meg előre senkit, de mégis attól tartok, hogy más egy beszélgetés alapján már eldöntötte velem kapcsolatban, hogy sosem akar újra találkozni?
- Aha. Pedig nekünk azért van egy csomó különböző tulajdonságunk, szóval nem jöhet azzal, hogy annyira hasonlítunk. - Megrántottam a vállaimat, miközben vágtam egy gyors grimaszt. Oké, külsőre hasonlítunk, de ez nem csoda. Ettől függetlenül jellemileg és azt illetően is sokban különbözünk Jayvel, hogy milyen dolgokat szeretünk. Vagy miben vagyunk jók. Ha valaki ezek után azt mondja, hogy minden ikerpárnak ugyanúgy kell öltözködnie és ugyanazokat a dolgokat kell csinálnia, az hazudik.
- Három tesód van? Azta... - Nem akartam úgy csinálni, mint aki először hall ilyesmiről, de nem sok barátom volt, akiknek nagyobb lett volna a családja mondjuk két gyereknél. - Gondoltam, hogy nem ide jár, mert akkor te is ide jártál volna eddig is és akkor már találkoztunk volna. Nem? - Egészen csillogó szemekkel pillantottam felé, mert az én fejemben így volt helyes ez a feltételezés. Ettől függetlenül mondjuk van még ezer másik diák ebben az intézményben, akik közül akkor sem tudnék mindenkit megjegyezni, ha akarnék. Mégis, könnyű volt azt feltételezni, hogy Sky más, mint ezer másik diák.
- Biztos megszoknád. - Olyan közel ültünk egymáshoz, hogy nem is gondolkodtam túl sokat, csak finoman oldalra dőltem, hogy a vállam az övéhez érjen. Csak amikor újra a szemébe néztem jöttem rá, hogy talán ő nem is szereti, ha mások csak úgy hozzáérnek, vagy ennyire a közelében vannak. Nagyot nyelve egyenesedtem ki újra a saját székemen, majd köszörültem meg a torkomat. - Bocsi, én csak... - Szeretek fizikai kontaktusban lenni másokkal? Nem szállok le a bátyámról, vagy a szüleimről, ha olyan kedvem van és imádom, ha megölelnek? Neem, ilyesmit biztos nem mondhatok el neki csak úgy. Ezért is lógott ott tovább a mondatom kettőnk között, befejezetlenül.
- Csak arra gondoltam, hogy ha netán esetleg úgy alakulna, és mondjuk szükséged lenne rá, meg van hozzá kedved, de tényleg nem erőszak, meg semmi ilyesmi, igazából csak egy ötlet... Ha van kedved bármire együtt tanulni, akkor nyugodtan szólj. - Csak egy pillanatig voltam képes tartani vele a szemkontaktust, aztán muszáj volt elkapnom a pillantásomat. Nem tudtam megfejteni az okát, hogy miért van rám ilyen hatással és miért kell szó szerint körbetáncolnom egyetlen kérdést, amit fel lehetne tenni egyenesen is, mert egyáltalán nem azt kérdeztem meg, hogy ki volt az első szerelme. Ez csak a matekról szól.
- Tényleg? - Valószínűleg egy kicsikét túlságosan is izgatottan kérdeztem vissza, mert azon kaptam magam, hogy a közvetlen közelünkben ülők felénk fordítják a fejüket. Én csak hessegetve próbáltam őket újra más irányba terelni. A kellemetlenség miatt, kissé bűnbánóan pislogtam Skylerrel, miközben megdörzsöltem a tarkómat. - Előadásunk most nem is tudom pontosan mikor lesz, de pár héten belül. Ezek szerint szereted a művészeteket? - Kérdőn pillantottam felé, a szemeimmel az arcát fürkészve. - Mondtad, hogy szereted a rajzot. Szoktál sulin kívül is rajzolni? - Szívesen rávettem volna, hogy mutassa meg nekem azokat a rajzokat. Cserébe megengedtem volna neki, hogy eljöjjön az egyik show-kórus próbára.
- Aha, úgy is jó. - Bólogatva értettem egyet, majd az elém tolt papír felé nyúltam, ami miatt neki is ütközött a kezem Skylerének. Némi pislogás után sikerült csak megfelelően odakoncentrálnom a lapra írt információkra. - Nézd, az irodalom óráink is ugyanazok. - Egészen lelkesen mutattam rá a fiú órarendjén az időpontokra. Ezek szerint tényleg lesznek még alkalmak, amikor közösen veszünk részt órákon. Ez pedig olyan mértékben villanyozott fel engem, amennyire talán nem szabadott volna.
- Nem hiszem, hogy így lenne. Különben nem járnál ide, nem? - Kedves mosoly formálódott az arcomon. Igaz, hogy nem egy elit egyetemre jártunk, de akkor is elég nehezek voltak bizonyos tárgyak, valószínűleg mert a tanárok többet akartak nyújtani és többet vártak tőlünk is. Innen igazi elit egyetemekre mentek tovább a diákok, ezért mi sem engedhettük meg magunknak, hogy túlzottan semmibe vegyük az öreg diákok hírnevét.
- Szerintem... Majd beszélek a bátyámmal, hogy mit szeretne. Most... Mondjuk úgy, hogy elég érdekes helyre ült. - Valójában fúrta az oldalamat a kíváncsiság azzal kapcsolatban, hogy az ikrem és Holly miről beszélgethetnek éppen, de mégsem rohanhattam oda megkérdezni, ahhoz pedig túl távol ültünk tőlük, hogy halljam, ha hegyezem a fülem. Ezért is fordítottam újra a teljes figyelmemet Skyler felé.
- Általában nem tűnik fel nekik, mert mindig az első órán mutatkoznak be az újak. Úgy értem az iskolában az első órájukon. Te már voltál másikon, ugye? Ott nem kérték meg, hogy mutatkozz be? - Felvontam a szemöldökeimet, miközben nagyra nyílt szemekkel pislogtam rá. Minél tovább néztem, annál inkább úgy éreztem, hogy csak tovább akarom őt figyelni. Ez pedig biztosan kellemetlenül érinthette őt, ezért is fordítottam végül el a fejemet, figyelmen kívül hagyva, hogy mennyire felforrósodott az arcom.
- Persze, szívesen megmutatom azt is. Van ebédlőnk és büfénk is, mindkettőt szeretnéd látni? - Valójában mindkettő egy irányban volt, de egész más funkcióval bírtak. Az előbbi tényleg csak arra szolgált, amit a neve is mutatott, minden egyéb jó a büfében volt található. - Nem, száz dollár még itt is sok lenne. - Jókedvűen nevettem fel, miközben újra rá pillantottam. - Persze tudnál annyi mindent választani, hogy végül ennyit fizess. - A fejemmel a bankjegyek felé böktem, aztán finoman oldalra billentettem azt. - A büfét érdemes egyébként elkerülni, ha valamilyen meccs van és nálunk van a vendég válogatott is. Az amerikai focisták elég bunkók tudnak lenni. - Újfent eszembe jutott, hogy azért a mi is iskolánkban is megfordul néhány tuskó, de megint csak elhallgattam ezt Skyler előtt. Lehet, hogy később még bánni is fogom.
- A hét végén lesz a sportválasztó. Eljössz majd? - Fogalmam sincs én mit keresnék közel végzősként egy sportválasztón, ahol az a feladat, hogy a sportolni vágyók sportot válasszanak maguknak... De ha Skyler ott lenne, nem is tűnne olyan szörnyűnek az egész.
Larger Than Life - - Skyler && Joel 2624752903 ¦ 1411 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Larger Than Life - - Skyler && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Larger Than Life - - Skyler && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyVas. Okt. 30, 2022 5:49 pm

Joel & Skyler

Soha nem mentem még autóval iskolába. Ez talán sok kortársam számára természetes volt, és még a fejemben is nevetségesen hangzott a mondat, de mégis csak ekörül tudtak forogni a gondolataim. Szép ruhákban, és pénzzel az ujjaim között szálltam ki, a Hunter előtt, ami egy nagyon komoly, egyetemi előkészítő suli. Összességében nem köteleztek se a továbbtanulásra, se arra, hogy jó jegyeim legyenek. Nem fenyegetett a kirúgás veszélye, mert a komoly tandíjat az apám hajlandó volt fizetni. Nem tudom miért jelentett annyit, hogy egy nevesebb intézményben fogok tanulni. Összességében az ölembe hullott egy csomó olyan lehetőség, amivel egyáltalán nem tudok mit kezdeni, ettől pedig akaratlanul is stresszessé váltam. Utáltam az iskolát, utáltam a tanórákat. Gyűlöltem azokat a kortársaimat, akik tudomást sem vettek rólam. Talán lehetett volna rosszabb, ha mondjuk vertek volna, de ez nem azt jelentette, hogy megkaptam azt, amire vágytam. Ha pontosan akartam fogalmazni, akkor stresszeltem attól, hogy még valami újdonság vár rám. Számolhattam volna azzal, hogy egy név, maga a tény, hogy így tizenkilenc évesen lett családom, enyhén szólva is erős érzéseket váltanak majd ki belőlem. Ugyanakkor az egyetlen dolog, amire gondolni tudtam maga a tény volt, hogy mennyire nem akartam ezt.
Miután több tárgyból is megbuktattak és évet kellett ismételnem, nekem alapvetően más terveim voltak. Szerettem volna dolgozni, mert a pincérkedés valami olyan volt, amitől önmagamnak éreztem magam. Talán az emberek sokszor beszéltek velem csúnyán, de összességében el tudtam viselni mindezt, mivel senki sem pofozott fel. Emiatt úgy éreztem, hogy ez egy szakma volt, amiben jó vagyok. Tűrtem azt, ha belém törölte valaki a lábát, és nyugodtan, udvariasan tudtam válaszolni, mert erre programozott be a korábbi életem. Hogy túléljek.
Ennek ellenére maga a tény, hogy szinte azonnal szóba elegyedtem egy kedves külsejű fiúval, egészen páratlan volt. Minden bizonnyal nem rajtam múlt a dolog, valószínűleg ő volt az, aki nyitott személyiség. Ettől függetlenül nem mertem feltétlenül kiengedni mellette azonnal, a lábujjaimat szorítottam görcsbe, hogy alapvetően tudjak vele beszélgetni. Kedvesek voltak a szemei, mégis attól féltem, hogy majd furának tart engem, mert valószínűleg egy kicsit még én is annak érzem magam.
- Az jó lenne… - egészen jól éreztem magam, de amikor az arcára pillantottam rögtön elvörösödtem és hirtelen azt is elfelejtettem, hogy mire mondtam igent. Aztán sorra beugrottak a részletek. Megmutatja a termeket, és ebéd – Mind a kettőnek örülnék.
Sokszor ettem egyedül az előző iskolámban. Mondjuk úgy is mondhatjuk, hogy minden alkalommal, amikor Tiffany vagy az öccse betegek voltak. Legalább, ha Braylen eljött értem és érdeklődött az iránt, hogy pontosan mi történt az iskolában, akkor el tudtam mondani neki azt, hogy volt valaki, aki barátságosan állt hozzám. Ez bőven több volt a semminél, én pedig büszke voltam magamra, amiért kapcsolatot kötöttem valakivel. Még akkor is, ha az konkrétan annyiból állt, hogy az egyetlen dolgot, amit tehettem elrontottam, mivel nem kértem senki segítségét a helyfoglaláshoz, de… Gyakorlatilag mindegy, nem?
- Á, akkor azért példálózik, mert ikrek vagytok? – kimondva elég buta kérdésnek hangzott, mert ezer meg egy oka lehetett ennek, de most már mindegy volt. Az is lehet, hogy Joel és Jay nagyon jól tanulnak, vagy kifejezetten értenek ehhez az órához, vagy… Nem tudom, mert nem ismerem őket még eléggé. Mindenesetre a fejem csak pirosabb lett, amitől a bőröm égni kezdett, Joelt pedig a szemembe lógó tincsek miatt nem láttam olyan tisztán, de ezt annyira nem is bántam. Ha tényleg jól láttam az arcát, akkor a gondolataim váltak ragacsossá.
Óvatosan tettem a tenyeremet az arcomra, mivel a kezeim kicsit hidegebbek voltak a normálisnál. Bray anyukájához a múltkor hozzáértem és ő az aggodalmát fedezte fel a sápadt bőröm és a vékony termetem miatt is, de valahogy sikerült meggyőznöm arról, hogy minden rendben van velem. Az utóbbi időben még nőni is sikerült, most pedig kifejezetten jól esett az égő arcomnak az, hogy valami lehűti. Reménykedtem benne, hogy ettől a vörösség is eltűnik majd.
- Nem, az enyém már egyetemista. Vagyis a háromból kettő az. A legidősebb már végzett – mivel a lányokkal nem találkoztam annyit, hajlamos voltam megfeledkezni arról, hogy ők is vannak. Tudom, hogy ez nem volt szép dolog, és talán nekem is nyitnom kellett volna Jesie és Mona felé, de a félénkségem nem olyan volt, amit jól tudtam kezelni. Pont ezért is döntöttem el azt, hogy talán meg kellene próbálnom nyitni feléjük és hazafelé kiszedek Brayből valami technikát, amire a csajok felkaphatják a fejüket.
- Igen – onnantól kezdve, hogy közelebb hajolt, én mindössze csak félinformációkat kaptam el abból, amit mondott. Matek, és erősebb, meg nem érdemes szórakozni a nénivel. Hogy melyikkel, az már jelenleg részletkérdés volt – Jézusom. Szerintem még a leggyengébb matekot sem bírnám. Se idén, se jövőre.
Gyakorlatilag elmondhattam magamról, hogy semmilyen tárgy nem tartozott az erősségeim közé. Viszont erről nem terveztem beszámolót tartani Joelnek, mert a végén még megbánja, hogy egyáltalán elkezdett barátkozni velem.
- Persze, hallgatlak – kíváncsi voltam arra, hogy mit akar tőlem ennyire kérdezni. Azon kívül persze, hogy kérdezhet-e valamit. Nem igazán tudtam mondjuk, hogy mi volt annyira érdekfeszítő bennem, hogy felkeltsem a kíváncsiságát, leszámítva mondjuk azt, hogy a mellényem megtetszhetett neki és az érdekelte, hogy honnan vettem. Valószínűleg nem különbözhet nagyon a méretünk.
- Szívesen elmegyek – mosolyodtam el félszegen, miközben a szempilláim mögül felpislogtam rá. Egyelőre magam sem tudtam mire vélni a meghívást, meg alapvetően azon is elgondolkoztam, hogy vajon Joel mindenkivel ennyire kedves-e, vagy sikerült lenyűgözni őt valamivel. Ez utóbbiban nem reménykedtem túlzottan, mivel nem túlzottan volt a terepem az emberekkel történő kommunikáció.
- Talán egyszerűbb, ha ezt csak úgy odaadom neked – az orra alá toltam a papírt, amit kaptam a vörös vagy nem vörös nénitől lent. Őszintén szólva, egyáltalán nem a hajszínét figyeltem, szóval inkább Joelre bíztam magam – Lehet, hogy nem fogsz örülni neki, ha én vagyok a padtársad. Nagyjából semmilyen tárgy sem az erősségem.
Tudom, hogy ezzel gyakorlatilag butának tüntettem fel magam, de ez volt az igazság. És ezen nem kellene röhögni, mert sokkal inkább siralmas a helyzet, mégis kijött a torkomon valami halk, nevetésszerű hang. Mindegy.
- Ha úgy van, majd cserélek a bátyáddal – ezt elég nagyvonalú felajánlásnak éreztem – Szerinted a tanárnak fel fog tűnni, hogy még nem látott?
A többiek idővel úgyis megismernének, én pedig nem akartam bemutatkozó körökkel húzni az első tanórát. Amúgy sem tudnék semmi értelmeset kinyögni magamról.
- Majd megmutatod merre van a büfé? – ezen a ponton a kezembe nyomott pénzösszeget vettem elő – Braylen szerint annyit ehetek, mint egy ló. Vagy van bármi valóságalapja annak, hogy száz dollárba kerülhet egy hamburger?

965 szó outfit ne egyél meg  Larger Than Life - - Skyler && Joel 2081954265   

1 051 szó outfit ne egyél meg  Larger Than Life - - Skyler && Joel 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel NKV22N2
Larger Than Life - - Skyler && Joel SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 7SBvhKI
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyVas. Szept. 19, 2021 11:12 pm

Skyler & Joel

Gyerekkoromban egyszer azért sírtam a szüleimnek, hogy járassanak másik iskolába, mint a bátyámat, mert nem bírok ki minden napot Jay társaságában. Azóta már én magam is másképp gondolom az egészet és örülök neki, hogy a szüleim kitartottak a saját véleményük mellett. Meg hogy az amerikai oktatási rendszer annyira megengedő, hogy az órarendjeink majdnem teljesen másképp nézzenek ki. Az iskolapszichológus szerint, akivel évente el kellett beszélgetnie mindenkinek, pont ez az ideális felállás számunkra Jayvel, mert neki is vannak más órái és nekem is. Na, meg alapvetően mindketten más érdeklődési körrel rendelkezünk és nem nyomjuk el egymást, még ha a bátyám fizikai erőben túl is tesz rajtam. De az iskola vonatkozásában ennek semmi köze kettőnkhöz, mert nálam nem a fizikai erő fog arról dönteni, hogy felvesznek-e az egyetemre vagy sem. Szóval más ikerpárokkal ellentétben bennünk a millió közös dolog mellett annyi különbség is fellelhető, hogy képesek vagyunk önálló és értékes emberként élni az életünket, mert mindkettőnknek saját céljai vannak.
Én például nagyon szeretek megismerni másokat és barátkozni olyan emberekkel, akikkel könnyű megtalálni a közös hangot, függetlenül attól, hogy épp felsőbb vagy alsóbb éves, vagy hogy lányról vagy épp fiúról van szó. Egyébként sem tudtam volna elutasító lenni senkivel, aki láthatóan új volt az osztályban. Jay pedig biztosan megbarátkozik majd azzal, hogy más helyre kell ülnie, mert egy másik órán majd találkozunk.
- Ha gondolod szünetben megnézhetem az órarended és elmondom melyik terem nagyjából merre van. - Kérdést ugyan nem tettem fel, de egészen tágra nyílt szemekkel pillantottam fel az asztal lapjáról, egyenesen a fiú arcára. Ha én lettem volna új diák bárhol, valószínűleg örülök a segítségnek, de persze erőltetni sem akartam a dolgot, habár a végére mégis kicsúszott még néhány dolog a számon: - Vagy... Együtt is ebédelhetünk majd. - Egyébként is az étkező volt az egész épület közepe és onnan sokkal könnyebb volt elmagyarázni az irányokat, meg hogy mit merre talál nagyjából. Nem hiszem, hogy bárki körbevezette volna.
Ha most bele kell gondolnom abba, hogy valahol új diáknak kellene lennem, egészen elment a kedvem az élettől és nem csak azért, mert jelenleg egyébként sem volt túl sok kedvem ahhoz, hogy iskolába járjak és ne könyörögjem ki, hogy magántanuló legyek. Az a folyamat egyébként is nehézkes lett volna és sok olyan magyarázattal kellett volna szolgálnom, amelyeket nem akartam mások orrára kötni. Ráadásul semmi nem garantálta volna, hogy egy új iskolában jobb fejek az emberek. Azt hiszem kötelességem kihozni a legjobbat abból, ami megadatott és megpróbálni túlélni az utolsó évemet. Szó szerint túlélni.
- A tanárnő szeret velünk példálózni ezen az órán, szóval szerintem nincs más választása. - Grimaszolva vontam meg a vállamat, ami a tanárnőnek szólt és nem annak, hogy Jay mellett kell ülnöm. Én kifejezetten élvezem  a bátyám társaságát, akármikor, akármilyen körülmények között - habár a tesi órákon a kidobósban ő is tud elég veszélyes lenni, ha ellenkező csapatokba kerülünk. Szerettem volna egyetérteni abban, hogy a bátyám és én jól kijövünk, de nem mertem ilyet hangosan kijelenteni, mert akkor Jay nevében is beszéltem volna. Ami nem lett volna szép a háta mögött. - Ő az idősebb, igen. Három perccel. Ikrek vagyunk. - Nem tudom miért ilyen nehézkes kimondani ezeket az információkat, mert más körülmények között talán perceket is tudnék mesélni arról, hogy amiket az ikrek közötti kapcsolatokról mondanak, az mind igaz. Több ez, mint szimpla testvéri kapcsolat, még ha Jay nem is ismeri el. - És a te testvéred ide jár? - Finom ráncok jelennek meg a homlokomon, ahogyan összevonom a szemöldökeimet. Úgy sejtettem, hogy nemmel fog válaszolni, de végül is ki tudja. Ha azt mondja, hogy a bátyja az iskola tanulója, akkor szimplán csak nagyon furán hatna, hogy ő eddig nem ide járt, mert feltételezem, hogy emlékeznék rá.
- Ó... - bólogatva igyekeztem figyelni a magyarázatára és néhány centivel közelebb is hajoltam, hogy mindenképp megértsem a szavait, mert a terem túlsó végében épp olyan hangzavar támadt, ami megnehezítette ezt a folyamatot. Egyszerre próbáltam tartani vele a szemkontaktust és figyelni a száját is, hátha fejlődtek valamelyest a szájról olvasási képességeim, de azt hiszem épp annyi értelme volt, mint egyszer egy családi túrázáson rám bízni az iránytűt. Ki használ már manapság olyan szavakat mint észak meg nyugat, amikor tájékozódik? - Ugye a vörös hajú néni volt ott? Aki olyan vádlóan néz mindenkire a szemüvege mögül... Na vele nem érdemes szórakozni, mert berak a legkeményebb matekra. Habár.. Jövőre már nem is lesz matek. - Nevetgélve veszem tudomásul, hogy hamarosan vége ennek a rémálomnak - amin Skyler szépített valamelyest. - Egyébként kérdezhetek valamit? - Felvont szemöldökökkel pislogtam felé, elővéve a legártatlanabb pillantásomat. - Mármint még egyet. - Mosoly kúszott az ajkaimra, ahogyan mérlegeltem magamban a korábbi szavaimat.
- Az én kedvencem az ének. Show-kórus tag is vagyok, majd egyszer gyere el egy előadásra - mosolyogva dobtam be a programot, pont úgy, mint amikor korábban a közös ebédet ajánlottam. Az eddig az asztalon fekvő kezemet most megemeltem, hogy megigazítsak néhány tincset, amit a szememet csiklandozta. - A biológia nem az erősségem, viszont a matekomat felhoztam tavaly óta négyesre. Kinek az óráján vagy? - Erős lett volna rögtön rákérdezni, hogy akar-e együtt tanulni? Vagy nem? Magam sem tudom miért foglalkoztat annyira, hogy valamibe, BÁRMIBE bevonjam Skylert, amit én is csinálok, főleg hogy a legújabb ötletem a hülye matekházi közös megoldása lett volna és ki élvezné egy ilyen programot?
Larger Than Life - - Skyler && Joel 2624752903 ¦ 866 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Larger Than Life - - Skyler && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Larger Than Life - - Skyler && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyKedd Aug. 03, 2021 9:49 am

Joel & Skyler

Ha annak idején megegyeztem volna Braylennel, és hajlandó lett volna engem feláldozni, akkor nagyon sok minden nem jelentett volna nekem problémát. Ugyanakkor már én magam is látom, hogy miért nem boldogultam volna egyedül. Tiffanyék étterme ideig óráig helyet adott volna nekem, de most, hogy a barátom tovább tanult, lényegében egyszerűen elveszítettük egymást. Nem haragudtam rá, mivel amúgy is csak néhány órán tudtunk egymás mellett ülni és azt is sejtettem, hogy az egyetem túl sok új kalandot tartogathat a számára, ezért nem ér rá. Ugyanakkor én mindig határozottan tudtam, hogy hol a helyem, és nem lettem volna képes arra, hogy a végtelenségig kihasználjam a szüleit. A világ legnagyobb mártírjává váltam volna, ha egyszerűen büszkeségből lelépek, magam mögött hagyva egy csomó pénzt, egy jobb jövő lehetőségét… Illetve azt, hogy így vagy úgy, de talán nyerhetek magamnak feltételes módon egy családot. Nem gondolom azt, hogy az egész házzal jól kijöttem, de a bátyámmal nagyon sokat fejlődött a kapcsolatom, ami miatt már többet tartózkodik otthon, és azt sem zavarta, hogy végül abba a szobába költöztem be, amit összekötött egy erkély az övével. Egészen meglepett, amikor a falamat festegettem össze, hogy ő ráadásul hajlandó volt átjönni ott hozzám. Nem vártam el, hogy segítsen a dologban, de ennek ellenére szívesen beszélgettem vele a saját kereteimen belül persze. Talán kijelenthettem azt, hogy már nem volt kellemetlen egymás társaságában lennünk, ez pedig nekem sokat jelentett.
Arra tippeltem, hogy nem csak Tiffany, hanem én is a saját életem alakulása miatt egy kicsit el fogok tűnni. Magam sem tudtam, hogy egy olyan hosszú és régi barátság, mint a miénk volt, az megszakítható lesz-e, de most már nem egymás közelében laktunk. Én Queensben éltem, és nem volt dolgom már Brooklynban az éttermen kívül, viszont a nagybátyáim is elkezdték felhívni a figyelmemet arra, hogy talán nem szerencsés annyit utazgatni, meg alapból miért akarok dolgozni, ha amúgy sincs rá szükségem. Alapvetően értettem, hogy miért mondják nekem ezeket a dolgokat, de mégis nehezen fogadtam el a véleményüket, meg alapvetően bárkiét. Viszont az, hogy ismét suliba kellett jönnöm, eléggé megrémített. Semmit sem utáltam ennél jobban, ráadásul most még évet is ismétlek. Csak a hátrányát láttam ennek az évismétlés dolognak, szinte biztos voltam benne, hogy most még annyira sem fogok tudni a tananyagra koncentrálni, mint korábban… Hiszen elsőre sem kötötte le a figyelmem, másodjára még annyira sem fogja.
Néhány értetlen pillantást vetettem a srácra, aki végül nem elküldött a helyéről, hanem a mellettem levő székre dobta le magát. Ezen a ponton már nem tudtam nem azon gondolkozni, hogy kinek a helyét lophattam el, és mennyire kellemetlen lesz, ha ő felállít innen. Párszor áttúrtam a hajam, ami sokkal hosszabbra nőtt annál, ahogyan alapvetően viselni szoktam. Egy ideje már gondolkoztam azon, hogy megnöveszteném akár még ennél hosszabbra is, de egyelőre elvetettem az ötletet. Jó ideje már a vasalás sem volt opció, mivel akkor ki sem látszana a szemem a hajam mögül.
- Hát remélem – halkan sóhajtottam fel, aztán megtámaszkodtam az asztalon és kicsit felé fordultam – Annyi volt a szerencsém, hogy korán jöttem, de tuti nem értem volna ide, ha nem így történt volna.
A mondatom végére egészen kipirult az arcom, mivel rájöttem, hogy ez annyira buzgó mócsing szöveg… Na mindegy, a félév során úgyis csalódást okozok majd mindenkinek, ami a tanulmányi eredményeimet illeti. Alapvetően csak azért érkeztem korán, mert Braynek is nyolckor kezdődött az órája és ő hozott el. Magyarázott valamit arról, hogy ez nem olyan kurzus, amit el tud lógni. Én magam csak a bólogatás szintjére jutottam el, mert soha nem akartam tovább tanulni, ezért nem is feltétlenül tudtam, hogy hogyan működnek az egyetemek. Jó lenne, ha a középiskolában is lennének órák, amikre nem kötelező bejárni.
Ragadós volt a srác mosolya, éppen ezért viszonoztam, és ezen a ponton jobban meg is néztem az arcát, hogy az emlékezetembe tudjam vésni azt. Ha esetleg egy másik óránk alkalmával megpillantanám, akkor már szívesen ülnék mellé, mert ő legalább kedves volt. Tartottam tőle, hogy egy elit iskolába milyen diákokhoz lesz szerencsém, de eddig a csalódás egészen pozitív volt.
- Jóban lehettek, ha a suliban is melletted ül – jelentettem ki, ezen a ponton meg inkább a másik srácot kezdtem el fixírozni – Egyébként kísértetiesen hasonlít a stílusa az én bátyáméhoz. Ő idősebb nálad?
Tudtam, hogy vannak olyan diákok, akik egyes órákat később vesznek fel, így nem feltétlenül volt egyértelmű az, hogy ki hányadéves, aki együtt járt a többi diákkal. Előfordult, hogy egy végzős és egy elsős mondjuk kémiát együtt tanult, ha az csak egy évig volt kötelező. Brooklyban három évig lett volna nekünk kötelező a legtöbb természettudományi tárgy, mert olyan berendezkedésű volt az iskola. Itt szerencsére csak kettő, bár az se sokkal jobb. Utáltam az ilyen nehéz tárgyakat bár, ha belegondolok, akkor egyik sem feltétlenül volt a kedvencem.
- Jelenleg nincs kedvenc tantárgyam egészen halkan nevettem fel – A rajz volt, de a titkárságon, amikor összeállítottuk az órarendemet, akkor nem ajánlották nekem. Pedig nagyon próbáltam őket meggyőzni arról, hogy nincs szükségem a matekra, és pont be tudnánk rakni a rajzot kedd nyolctól.
Megcsóváltam a fejem és elmosolyodtam. Én magam sem értettem, hogy miért beszélgetek valakivel arról, hogy mi lehetne a kedvenc tárgyam, amikor a suliba járás számomra nagyjából egy középkori kínzással volt egyenértékű. Teljesen feleslegesnek tartottam, hogy hülyeségeket lenyomjanak a torkomon csak azért, mert amerikai állampolgárként kötelességem egyes dolgokról tudni. Tizennyolc vagyok, még én sem tudom, hogy pontosan kinek definiálom a saját személyemet. Még jó, hogy az állam ezzel teljes mértékben tisztában van. Jobban ismernek engem, mint én saját magamat.
- És neked? – talán nem volt annyira béna erről beszélgetni, mert legalább kiderülhetett az, hogy van-e közös hobbink. Én korábban nem nagyon találkoztam olyanokkal, akik ugyanúgy szerettek volna rajzolni. Ott van a bátyám, aki tud, de lusta. Emlékszem, amikor megfeledkezett arról, hogy én nem építészmérnöknek tanulok, és soha nem kaptam komolyabb képzést és próbált rávenni arra, hogy rajzoljak helyette pénzért. Puszta kedvességből megpróbáltam, de később mondta nekem, hogy pontatlan voltam.


965 szó outfit ne egyél meg  Larger Than Life - - Skyler && Joel 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel NKV22N2
Larger Than Life - - Skyler && Joel SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 7SBvhKI
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyVas. Feb. 21, 2021 12:12 pm

Skyler & Joel

Kisebb koromban tényleg mindig szerettem suliba járni. eSkÜsZöm! Nem tenném rá semmilyen tulajdonomat, mert a végén ha megkérdezné valaki a szüleimet lehet, hogy ők pont az ellenkezőjéről számolnának be és az is lehet, hogy szimplán csak  nem mondták el nekem, hogy valójában gyerekkoromban igenis utáltam a sulit, mert a végén akkor megint elkezdeném utálni... Mindegy, bonyolult.
Az őszinte igazság viszont az, és az oka is, hogy egyáltalán ilyesmiken gondolkozom, hogy most nem szeretem a középiskolát. Nem várom, hogy reggelente beérjek és nem olyan érdekesek már az órák sem, mert folyton arra gondolok, hogy mi fog történni szünetben, az órák után, vagy éppenséggel az utcán, hazafelé. Az eddigi tizenhét évemben soha nem gondolkoztam azon, hogy másnak kellene lennem, vagy hogy a viselkedésem olyasmi lehet, ami miatt büntetést érdemlek, esetleg nem helyes. Hiszek abban, hogy a szüleim rendesen neveltek és abban is, hogy a bátyám csak azért nem hajlandó velem néha rendesen kommunikálni, mert túl sokszor végződnek azzal a beszélgetéseink hogy elkérek egy darabot a szekrényéből. Az is lehet, hogy az idegesíti őt, ha néha napján amikor valami csoda folytán sikerül nyernem valamelyik játékban egy hétig csak azt dörgölöm az orra alá. Vagy hogy néha csak a fürdőszobában szabadul meg tőlem és akkor is csak addig, amíg ki nem jön onnan. Lehet, hogy ő is csak azért nem ütött még meg a viselkedésem miatt, mert ikrek vagyunk. Határozottan nem éreztem volna jobban magam, ha pont a családomból jelenti ki valaki, hogy meg kellene változnom, vagy hogy nem megfelelő a viselkedésem, de ezen a ponton már tulajdonképpen mindegy lett volna, mert az iskolába járás élménye el lett b.. Izé, szóval el lett rontva számomra.
Amúgy sem tudtam volna megérteni mi a jó abban, ha valakit terrorban tart valaki és miért nyújt az élvezetet, vagy szórakozást, ha valaki fél tőlünk. Ezért sem akartam olyannak tűnni az új srác előtt, mint ahogyan nem akartam, hogy velem viselkedjenek. Vagyis, várjunk... Mindenkinek úgy kellene viselkednie másokkal, ahogyan ő maga is szeretné, ha viselkednének vele, TEHÁT én nem akartam úgy viselkedni ezzel a sráccal, ahogyan én nem szerettem volna, hogy velem viselkedjenek. Öhh.. Valami ilyesmi.
- Semmi baj. - Egészen félvállról szúrom oda a válaszom, de nem udvariatlanságból, vagy mert ne akarnék esetleg beszélgetni, szimplán csak épp eléggé elfoglal, hogy helyet foglaljak az asztal mellett. Ha rájöttem volna már arra, hogyan kellene hatékonyabbnak lennem a szekrényembe való be és kipakolás, valamint az órákra való beérés kapcsán, akkor lehet, hogy ez a mostani eset nem is történik meg és Jay meg én ugyanúgy egymás mellett töltjük az órát, mint általában. Vagyis az esetek többségében, mert nem pusztán otthon, de általában a suliban is szüksége van arra, hogy néha ne velem töltse az idejét. Ami nem is feltétlenül baj, mert szerintem a kettőnk baráti köre kicsit sem hasonlít.
- Óó, hát akkor azért nem találkoztunk még. - Ezúttal egészen széles mosoly terül el az arcomon, amikor rápislogok. Nálunk nem létezik ugyan olyasmi, mint külföldön, ahol egy bizonyos osztály a középiskola minden évfolyamát együtt járja végig, de jelen esetben mi nem vagyunk olyan túlzottan nagy iskola, hogy néhány félév alatt ne tudnánk megismerni nagyjából mindenkit, aki ide jár, vagy legalább velünk egy évfolyamra. - Fura, mások is mondták már, hogy egy labirintus az épület... - A számat elhúzva pislogok a tábla felé, miközben visszaemlékszem arra a találkozásra a vörös hajú lánnyal, aki Jaynek tuti az esete lenne. - Meg lehet szokni, szerintem a félév végére már meg is szokod. - Hevesen bólogatva tettem ezt a megállapítást, még annak ellenére is, hogy egyébként semmit nem tudtam erről a srácról, tehát nem kellett volna megállapításokat tennem.
- Én is örülök, Skyler. - Ugyanolyan mosolygósan fordultam hozzá, mint korábban. Nem voltam benne biztos, hogy most nekem is hozzá kellene-e tennem, hogy honnan jöttem, mert bizonyos szempontból teljesen jelentéktelen, ha mindketten a lakhelyünktől távol járunk suliba. Jay kísértetiesen összeegyezteti a belépését azzal, hogy én történetesen az otthonunkra gondolok, de ezt is csak onnan tudom, hogy Skyler felteszi azt a bizonyos kérdést. Felkapom a fejemet és a bátyámra pislogok, akinek még elkapom egy pillantását, majd végignézem ahogyan Holly Chai mellett ül le. Ő meg az a lány... Ha páros munka lesz az órai feladat, szerintem felrobbantják a termet, de a feladatuk biztosan nem lesz kész. Mindenki tisztában volt a róluk keringő pletykákkal. Még én is! Sőt, mivel én magam Jay testvére vagyok, lehet hogy egy két pletykának még a forrása is vagyok.
- Jaa, igen. - Bólogatva értek végül egyet a kérdéssel, de rögtön folytatom: - Ő csak a bátyám, ne aggódj. Otthon úgyis látjuk egymást eleget - nevetve emelem a tarkómhoz a kezemet és dörzsölöm azt meg, felborzolva valamelyest a vörös tincseimet.
- Ééés... Mi a kedvenc tantárgyad? - Legalább abban szerettem volna kicsit más lenni MiNdEnKi másnál, hogy nem olyan kérdéssel indítom a beszélgetést, amivel szokás. Nyilván megkérdeztem volna, hogy miért ilyen későn váltott iskolát, vagy hogy miért pont a Hunter, de a felnőttek által eldöntött dolgoknál igazából sokkal jobban érdekelt Skyler maga.
Larger Than Life - - Skyler && Joel 2624752903 ¦ 813 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Larger Than Life - - Skyler && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Larger Than Life - - Skyler && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyVas. Jan. 17, 2021 4:49 pm

Joel & Skyler

- Kész vagy már, Sky? – a bátyám hangja egészen türelmetlennek hatott, szóval igyekeztem szedelőzködni és mindent bedobálni a táskámba, amit megtaláltam időközben és fontosnak találtam a sulikezdés miatt. Két percen belül pedig már fel is kaptam a hátamra a nyáron vásárolt, új táskámat és Braylen karja alatt átbújva jeleztem felé, hogy mehetünk. Minden bizonnyal semmi kedve nem volt engem iskolába vinni, de a tavalyi eredményes bukásom miatt azt mondta, hogy a mai napot egyszerűen nem hagyhatom ki. Gondolom nem akart miattam bajba keveredni az anyukája előtt, aki megkérte arra, hogy vigyen el engem a reggel... Úgy vettem észre, hogy az ő kapcsolatuk elég jó ahhoz, hogy ne mondjon neki ellent az esetek nagy részében, így most sem maradt választása.
- Jössz? – csak egy pillantást vetettem rá, én már a lépcső aljában voltam, amikor ő a maga kényelemes és lusta módján elindult lefelé onnan. Én megvártam, miközben igyekeztem kényelmesen viselkedni és figyelmen kívül hagyni a vizslató pillantását.
- Minek a nadrágtartó? – ahogy számított  rám, közelebb lépett és meghúzta azt ami olyan erősen csapott vissza, hogy összerezzentem, ő pedig ebben határozottan az örömét lelte. Nem mondtam rá semmit, mert már megszoktam, hogy a bátyám furcsamód szeret másokat óvodás módon megviccelni és a reakciókon szórakozni... Amúgy meg mit is kellene ítélkeznem felette, amikor nekem is épp elég hiányosságom van más téren?
- Nem találtam övet, mert annyira siettettél – az pedig egyértelmű volt, hogy a nadrág esett le rólam, mert a nyáron nőttem vagy húsz centit, aminek hála az összes nadrágom rövid lett, illetve Braylen párszor elvitt edzeni és falat mászni ami miatt én is izmosabb lettem, ennek hatására pedig a csípőmről is mintha lement volna az a kevés babaháj... Tehát lényegében vettünk Monával egy csomó új nadrágot, amikből kifogytam a bátyám miatt.
Az út alatt Braylen egészen beszédesnek bizonyult, ami miatt lényegében teljesen másként telt most a suliba vezető út, mint amikor először ültem be a Bugattijába. Most már nem érezem azt, hogy a háta közepére sem kíván, de mindenben a legmeglepőbb az volt, hogy amikor elköszöntem volna, megragadta a csuklóm, és a kezembe nyomott egy százdollárost uzsipénznek.
A titkárságon egészen gyorsan meg tudtam szerezni magamnak az órarendemet, viszont teljesen más volt az utána következő tortúra. Sokáig kerestem a megfelelő termet és amikor végre már tényleg megtaláltam, azzal a megnyugtató dologgal kellett szembesülnöm, hogy még nem értek be sokan, ezért szabadon választhattam helyet magamnak. Én valahol a terem közepén húztam ki az egyik széket és rendezkedtem be, mivel pontosan tudtam, hogy az első és a hátsó sor is túl feltűnő. Hiába tűnt sokkal nagyobbnak és modernebbnek ez a suli a brooklyni középiskolához képest, ahova korábban jártam, mégsem terveztem mást csinálni most, mint az előző évemben. Ennek mindössze annyi volt az oka, hogy a tanórák nem igazán tartották fenn a figyelmem, és ha a tanárnak elég andalító hangja volt, akkor el is aludtam... Az első napon jó lenne, ha mindezt észrevétlenül tehettem volna meg.
Már éppen terveztem is volna ledőlni, amikor hirtelen magam mellett meghallottam valaki hangját. Egészen nagy szemekkel néztem fel a pad mellett álló srácra, aztán utána mögé pillantottam és az időközben egészen megtelt teremre. Nem igazán tudtam, hogy hova ülhettem volna ebben a helyzetben, de talán az lett volna a legegyszerűbb ha csak átköltözök a srác mellé... De nem tudom, ehhez egyelőre nem nagyon volt merszem, szóval gyorsan eltávolítottam a táskámat a pad mellől és felálltam.
- Ne haragudj, nem tudtam – már éppen arra készültem volna, hogy elhagyjam a padot és keressek egy másik üres helyet, viszont a srác megelőzött azzal, hogy helyet foglalt mellettem. Ezután én is újra bátorságot vettem ahhoz, hogy nagyon lassan ugyan, de újra helyet foglaljak. Olyan voltam, mint aki attól tart, hogy egy pillanattal később a srác egyszerűen meggondolja magát és felállít a székről.
- Ez az első napom – egészen határozatlanul erősítettem meg az állítását, de igyekeztem elmosolyodni – Örültem neki, hogy egyáltalán a termet sikerült megtalálnom. Legközelebb nem ülök a helyedre, tényleg bocsi érte.
Én se nagyon szerettem, amikor hirtelen átköltöztettek egy másik padba, mert sokszor én még ahhoz is lusta voltam, hogy a szekrényemig elvigyem a könyveimet, így egyszerűen a termekben hagytam a cuccaimat. Itt az asztalok nem szolgálhattak arra, hogy el is pakoljam a könyveimet, tehát kénytelen leszek emlékeztetni magam arra, hogy nem hagyhatok el semmit.
- Örülök, Joel – nem nagyon tudtam, hogy mit kellett volna mondanom ezen kívül – Én Skyler vagyok. Brooklynból.
Jobban mondva már sokkal inkább Queensből, de de igazából lényegtelen volt a lakhelyem, azt hiszem. Nem gondoltam olyasmikre, hogy én a jövőben az osztálytársaimat teapartikra fogom meghívni. Amikor újra az ajtó felé pillantottam azt hittem, hogy a tanár fog jönni rögtön, de ez nem így történt. Megérkezett az utolsó diák is, aki egyenesen a mi asztalunk felé nézett felvont szemöldökkel, aztán az egyik előrébb levő padban foglalt helyet egy lány mellett.
- Őt túrtam ki mellőled ugye? – halkan suttogtam oda a szavakat Joelnek, mert tudtam, hogy lassan már a tanár is meg fog érkezni – Remélem nem fog nagyon megharagudni a barátod miattam. Legközelebb majd keresek másik helyet.


826 szó outfit ne egyél meg  Larger Than Life - - Skyler && Joel 2081954265   


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel NKV22N2
Larger Than Life - - Skyler && Joel SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 7SBvhKI
TémanyitásLarger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel EmptyVas. Dec. 27, 2020 2:07 pm

Skyler & Joel

Az utóbbi időben annyi új diák jött a suliba, hogy lassan tényleg kezdtem úgy érezni, hogy nem fogom tudni megjegyezni mindenkinek a nevét. Elsőben valószínűleg még mindenkinek nehéz volt megszoknia azt, hogy éppen mikor kivel van közös órája és kitől kérheti el a házit, vagy az órai anyagot, hiányzás esetén. Mostanra viszont egészen elhittem, hogy nem kell új neveket megtanulnom, ami az osztálytársaimat illeti és ami mindig változik, az a tanárok névsora. Szoktam azon gondolkodni, hogy pontosan hogy is van az, hogy néha egy-egy tanár még azt sem bírja ki, hogy végig tanítson egy osztályt, máris lelép. Bezzeg tőlünk, diákoktól elvárják, hogy nem csak hogy kibírjuk a középiskolai éveket, de ne is akarjunk háborogni azon, hogy mondjuk francia tanárból évente felemészt egyet az évfolyamunk. Képtelenség úgy megtanulni normálisan egy nyelvet, hogy nincs egy állandó tanár, állandó rutinnal, ami a tanítást illeti. Ami viszont megmentett attól, hogy szimplán csak elkezdjem utálni az iskolát és a tanulást az volt, hogy az ikerbátyámmal ellentétben nekem mindig volt motivációm az iskolához.
Kisebb koromban imádtam elmenni vásárolni a szeptember előtti hetekben, mert mindig új dolgokat választhattam magamnak. Tíz évesen a legnagyobb problémámat például az jelentette, hogy pontosan milyen hátizsákot is akarok magamnak, amitől majd menőnek tűnök és nem gyerekesnek. Szerettem a Pokémon kulcstartókat a régi táskámon, de azután, hogy rávasaltunk egy hasonló témája plecsnit, már egészen hamar ki is nőttem, így váltanom kellett. Manapság már sokkal kevésbé okoz problémát, hogy milyen hátizsákom legyen, mert jellemzően szimpla, fekete színűeket választok. A fekete minden színhez megy, ráadásul minta nélkül az sem lehetséges, hogy csak úgy megunjam.
Sokkal nagyobb problémát jelentett újabban, hogy nem tudtam megkülönböztetni egymástól a füzeteimet, mert túlságosan is hasonló mintával rendelkeznek. Tudom, hogy ez részben az én hibám is, mivel én válogattam ki magamnak őket, de attól még tény és való, hogy minden szünetben a szekrényem előtt állva kellett lapozgatnom őket, már a félév kezdete óta, hogy pontosan meg tudjam mondani melyik füzetet melyik tárgyhoz fogtam be. Megtehettem volna, hogy mindent bepakolok a hátizsákomba, amire szükség van egy adott napon, de nem volt kedvem végigcipelni az összes könyvet és füzetet az egész napon át. Akkor a szekrényem elveszítette volna a funkcióját és kevesebb időm lett volna arra is, hogy a benne elhelyezett fényképeket tudjam nézegetni. Viszont a füzeteim válogatásával töltött idő minden alkalommal azt eredményezte, hogy a szünet végén sikerült csak elindulnom a megfelelő terem felé, ami egy akkora iskolában, mint a miénk több percet vett igénybe.
Ennek nem kellett volna különösebb kihatással lennie az életemre, mivel megtehetem, hogy futok, ha nem akarom, hogy a tanár elkapjon, miközben kések az órájáról. Legalábbis így kellett volna lennie ma is - amikor úgy döntöttem, hogy baromira nem fogok futni, mert az nem az én sportom, mint ahogy semmi más nem az valójában... Szóval viszonylag kényelmes léptekkel tartottam a terem felé, ahová belépve rögtön azon akadt meg a szemem, hogy a helyem, amit mindig elfoglalok, ezúttal nem üres. Tágra nyílt szemekkel pislogtam ki előbb a folyosóra, hogy az ajtó mellett elhelyezett terem számot is szemügyre tudjam venni, aztán pedig újra a teremben ülők felé pillantottam, hátha mégis eltévesztettem és terem csere történt, csak én nem tudok róla. Egyedül az én helyemen ülő fiú arca nem volt azonban ismerős, szóval viszonylag hosszú, de nem túl magabiztos léptekkel sétáltam oda hozzá, miközben a félig a vállamon lógó táskám pántját birizgáltam. - Öhm... - finoman megköszörültem a torkomat, miközben a homlokomba hulló hajam alatt pislogtam rá. - A helyemen ülsz. - Akkor tettem hozzá ezt az információt, amikor ténylegesen is felnézett rám. Nem akartam a többiekkel foglalkozni és azzal, hogy vajon figyelnek-e bennünket, de mivel én sosem voltam az a típus, aki meg akarna félemlíteni másokat, vagy problémát akarna generálni egy ilyen egyszerű félreértésből, egyszerűen csak elfoglaltam a srác melletti szabad helyet. - Gondolom új vagy itt, ha nem tudod kinek hol a helye. - Ez jobban átgondolva egészen kellemetlenül is hangozhatott, szóval a hajamat rendezgetve próbáltam átfogalmazni magamban az egészet. - Mármint úgy értem, hogy ki hova szokott ülni. Igazából nincs ülésrend, de szinte mindig mindenki ugyanoda ül, ahová az év elején. Hacsak nem ültetnek át a tanárok... Mindegy is. - Újra megköszörültem a torkom, aztán az ölemben fekvő táskára irányítottam a figyelmem, amin felrántottam a cipzárt és előhalásztam belőle egy tollat, a füzetemet és a tankönyvet. - Egyébként az én nevem Joel. - Nem akartam olyan formális dolgokkal idegesíteni mindkettőnket, mint egy hülye kézfogás, így csak mosollyal az arcomon pillantottam felé.
Larger Than Life - - Skyler && Joel 2624752903 ¦ 730 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Skyler Kade Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Larger Than Life - - Skyler && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Larger Than Life - - Skyler && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Larger Than Life - - Skyler && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Larger Than Life - - Skyler && Joel
Larger Than Life - - Skyler && Joel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Larger Than Life - - Skyler && Joel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a nap of a star - - Joel & Skyler
» Renegades [ Jesie & Skyler ]
» Skyler & Mona - The very first time
» Braylen && Skyler ~ hello brother
» Skyler && Jamie | just like the rain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: