New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 9:55 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:46 pm-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 9:20 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 8:25 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 8:24 pm-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 7:49 pm-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 7:47 pm-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 7:44 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 7:43 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lena & Aaron - Complications
TémanyitásLena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyHétf. Aug. 26, 2019 8:08 pm
Lena & Aaron
“It’s done.”
Milyen érzés, ha valakinek kiszakítják a szívét? Elmeséljem? Velem megtörtént. Elveszítettem minden létező kapcsot a normális élethez, amikor eldördült a fegyver. Ez a történet végződhetett volna másképpen is, de ugye az életet nem mi írjuk, és nem minden lesz happy end. Owennel voltam terepen, az öcsémet biztonságos helyre szállítottuk, ahogyan Lenát is. Minden a tervek szerint alakult volna aznap éjjel, ha nem árulnak el bennünket. Tégla volt a csapatban. Sosem hittem volna Sawyer-ről, hogy Lopeznek a beépített embere. Megmentette az életemet évekkel ezelőtt, bíztam benne...bárcsak ne tettem volna. A szürke ballonkabátom zsebébe csúsztatom a két kezemet. Nem kellene fáznom, annyira nem fúj a szél. A pap szavai csak átjáróként üzemelnek, nem is igazán fogom fel, hogy mi történik. A fekete öltöny úgy feszül rá a felsőtestemre, mintha mindig is ezt viseltem volna, vagy részese lennék a Men in black-nek. Az ég beborult, már délelőtt látni lehetett, hogy lóg az eső lába, de egyelőre még nem kezdett rá. Egyszer már álltam itt, de akkor még volt remény. Most nincs. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy már nincs.
- Isten bárányai mind hazatalálnak egyszer. A mindenható országa nyitott az új lelkek befogadására. – most először gondolkodom el azon, hogy létezik-e az említett paradicsom. A halál után is vár ránk valami? Nem tudom. A pillantásom az egybegyűlt tömegen szánt végig. Sok az ismeretlen, de akadnak ismerős arcok is. Az arcom sem rándul meg, amikor kiszúrom a fekete kalap peremét. Eltakarja az arcát, de tudom, hogy ő az. Nem mozdulok, csak hallgatom a közelemben lévő jajveszékelést, az anyám kiborulását. Az apám napok óta egy árva szót sem szólt. Eddig én voltam a reménységük, de most én okoztam a veszteségüket is. Apám átöleli a törékeny testet, és magához vonja. A beszéd elhal, és mindnyájan csak meredünk a koporsó irányába.
- Wyatt Bennett élt huszonöt évet… - igen..az öcsém még most is élne, ha nem kellett volna választanom. Későn értem oda. A szemem láttára lőtték fejbe, és nem tehettem semmit. Nem ezt érdemelte, én tudom, hogy ártatlan volt, de a világ már nem fogja megtudni az igazságot. Az öcsém egy mocskos díler lesz, akit beáldoztak a közjóért. Elkap a hányinger. Owen a közelemben áll a felesége mellett, akinek már gömbölyödik a hasa. Ella kisbabát vár, ki tudja, hogy mikor fog a világra jönni a kislány. Ezt már megtudtam. Némán fürkészem a tömeget, hogy a pillantásunk összeakadjon, de valahogyan nem megy. Tudom, hogy ő is magát okolja a történtek miatt. Választanom kellett. Csapdába csaltak bennünket, és nem hagyhattam, hogy Lena odavesszen. Már nincs értelme a valóságnak. Egy hatalmas dörgés kíséretében meg is érkezik a várva várt eső. Az a pár kolléga, köztük a főnököm is közelebb lép, hogy megemeljük a koporsót. Nem akartam külön embereket felfogadni erre. Ennyi jár neki. Szavak nélkül emelkedik a magasba a barna födél, hogy a mélybe küldjük. Rá fogjuk szórni a földet. Most már nem fog feltűnni, nem fogja rám szegezni a pisztolyt, nem fogunk együtt enni hamburgert, és nem lesz testvérem se, akiért aggódhatok. Mindent elvettek tőlem. Nem tudom, hogy mi lesz. Már kilátástalan a jövő. Szépen, hangtalanul engedjük le őt. A szívem kong az ürességtől. Az igazságért küzdöttem világéletemben, de most úgy érzem, hogy ez a csapat…a munkám, a hitem veszett oda. Nem működik a rendszer. Nem csaphatjuk be az embereket azzal, hogy a vétkesek börtönbe kerülnek, mert nincs így. Élő példa…az öcsém gyilkosa még szabadlábon van. Le kellett volna lőnöm, de nem éltem a lehetőséggel. Itt már nincs maradásom. A saját kezembe kell vennem az irányítást.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyKedd Aug. 27, 2019 11:41 pm


Aaron and Lena

Gyomorforgatóan ismerős a helyzet. A sok fekete ruhás férfi és nő, a fekete ég, a gyászos csönd, a pap szánakozó hanglejtéssel megfűszerezett beszéde. Mindenki egy emberként figyeli a koporsót, amiben egy pimaszul fiatal fiú fekszik, akinek rohadtul semmi keresnivalója nem lenne ott. Ha egy normális világban élnénk, akkor éppen a bátyját osztaná, menne a saját feje után, fenyegetőzne, bajba keveredne. De ez a világ nem normális.
Fájó szívvel, görcsbe rándult gyomorral lépek be a tömegbe. Nehéz belátni, mert a kapcsolatunk sosem volt vidám, se baráti, se könnyed és légies, de mégis hiányzik a kisebbik Bennett. Hiányzik, mert tudom, hogy Aaron hogy érez: mintha kitéptek volna belőle egy darabot. Hasonlóan éreztem, amikor egyszerre három hozzám közel álló – a lehető legközelebb álló – személyt kellett a föld alá temetni. Előrébb furakszom az emberek között, de kerülöm egy bizonyos személy tekintetét. Hibásnak érzem magam, azért, ami történt. Pillantásom a két gyászoló szülőre siklik. Ha lehetséges tovább fokozni azt a sok rossz érzést, ami eddig bennem kavargott, akkor ez most megtörténik. Elvesztették az egyik fiukat, az egyik gyermeküket. Fel nem tudom fogni, milyen lehet ezt egy szülőnek átélni. A pap szavai fullasztó hullámként jutnak el mindenkihez. Huszonöt év milyen kevés. Pedig még mennyit élhetett volna, ha Aaron nem enged választ. Önmarcangoló gondolataimnak egy pillanatra csak arcomon végiggördülő könnycseppek szabnak gátat. Gyors mozdulattal elsimítom a vékony patakot, aztán igyekszem arcvonásaimat rendbe szedni. Próbálom a csöndes gyász látszatát kelteni, de a gondolataim máshol kalandoznak. Mi lett volna, ha Aaron nem engem választ? Wyatt még most is élhetne. Nem kéne egy apának és egy anyának szenvednie. Nem érezném így magam. Nem kéne a bűntudattal együtt élnem, nem kéne ilyen feltételes mondatokon gondolkodnom. Az igazság az, hogy emiatt dühös vagyok. Dühös vagyok arra a férfira, akinek még mindig kerülöm a tekintetét. Az öccsét kellett volna választania, a testvérét, a saját vérét. Megérdemelte volna Wyatt. Olyan volt, amilyen, de ez hozzá sem volt méltó. Az eső fel sem tűnik egészen addig, amíg hátat nem fordítok a tömegnek. Amikor páran a koporsó mellé lépnek, képtelen vagyok tovább nézni. Felelősnek tartom magam a történtek miatt, ez pedig már túl sok. Úgy érzem, megfulladok. Homályos tekintettel és a boríték méretű táskámért nyúló remegő kezekkel lépek ki a gyászolók sorából. Félrevonulok, ahol már nem szorít annyira a mellkasom. Egy fa mellett állok meg, a táskámon lévő csatot nehezen nyitom fel. Akadozó mozdulatokkal veszem ki belőle a sárga dobozos American Spiritet és a kilencven centes, gagyi öngyújtót. Mindkettő szinte érintetlen. Nem dohányzom, csak stresszes helyzetekre tartok egy dobozzal. Egyetlen egy szál hiányzik belőle, azt sem mostanában szívtam el, szóval esélyes, hogy ennyi bontottan töltött idő után kaparni fog, de nem érdekel. A számba veszek egy szálat, miután remegő kezemmel sokadjára sikerül végre meggyújtanom a cigarettát, mélyen letüdőzöm. Hosszan fújom ki a füstöt, arcomat az égnek emelve. Hagyom, hadd áztassa bőrömet az eső, mert így legalább nem kell visszafognom a könnyeket. Így már nem látszanak.


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyKedd Szept. 03, 2019 7:31 pm
Lena & Aaron
“It’s done.”
Az életben az a szép, hogy sosem tudod, hogy mikor ér véget. Ezt sokszor mondogatta nekem az öcsém, és nem akartam elhinni, hogy valóban így gondolja. Wyatt nem volt egy egyszerű eset, be kell vallanom, hogy sokszor ment az agyamra, és melegebb éghajlatra is elküldtem volna, amikor pénzért jött könyörögni, de most mindent megadnék egy ilyen pillanatért is. Szeretném, ha az éjszaka közepén rám törné az ajtót, vagy egyszerűen megfenyegetne. A szemében akarom látni a tüzet, az élni akarást, a szíve dobbanását szeretném hallani. Egyetlen szekundumért az életemet is odaadnám cserébe, ha ezzel feltámaszthatnám őt. Hogy lehet kétszer elveszíteni valakit? Az elsőbe majdnem beleőrültem, de ez most más. Üresség tátong a mellkasom közepén. Nem igazán érzékelem a külvilágot, nem hatnak meg a részvétnyilvánítások, nem érdekelnek mások. Egyszerűen feladtam, hogy másokkal foglalkozzak, amikor másodjára temetem el az egyetlen testvéremet, aki nincs már. Ez nem színjáték, most nem rendezte meg a halálát. Bízott bennem, kételkedett, de én azt mondtam neki, hogy biztonságban lesz. Mi a fene történt valójában? Kinek a hibája volt, hogy meghalt? Lopeznek, amiért a tégláját ráállította, vagy az enyém, amiért választásra kényszerültem? Nem tudom, hogy rosszul döntöttem-e, amikor egy nőt vettem előre a vér helyett. A szüleimet elnézve most én is púp vagyok a hátukon, nem kedvelnek. Nem mondják ki, de részben engem okolnak amiatt, hogy nem értem oda időben. Nem kapták vissza a gyereküket, megfosztottam őket a fiúktól. Az apám nem mondott semmit, ahogyan anyám se, de összetörtek. Mennyi nehézségen mentek át, amikor be kellett jönniük az őrsre az exhumálás miatt, vagy mikor kiderült, hogy mást temettek el. Ebben a pillanatban nincs ok a kételyre. A saját szememmel láttam, hogyan alszik ki a szemében a fény. Nem vádolt, de én egy életen át fogom magamat okolni amiatt, hogy megbíztam másokban, hogy elhittem…még van remény. Mit vétett? Rossz társaságba keveredett, a drog vitte előre? Megmondani se tudnám, mert annyira elenyésző. A pillantásom a sima felületű koporsóra siklik. A pap elhallgat, és rajtunk van a sor, hogy a nyughelyére emeljük őt. Páran itt vannak a kollégáim közül, Owen is segít, az apám testvére. Megcsúszik a szélén az ujjam, de erősen kapaszkodom belé. Apró cseppek érkeznek a vállamra, már megérett az eső. Nem akarom beletenni, nem akarom a földet rászórni. Mélyeket lélegzem, annyira idegen a helyzet, és mégis ismerős. Epe jön vissza, amint letesszük, és átveszik a helyünket. Egy lépést teszek hátra, és megrögzötten figyelem, ahogyan a földet ráhantolják. Üvölt a belsőm, hogy ez nem történhet meg velünk. Nem tudok sírni. Owen megérinti a vállamat, majd odamegy a felesége mellé. Ella szemei már vörösek, de én most mást veszek észre egy fának az árnyékában. Nem nagyon figyelnek rám, amikor elindulok feléje, szerintem ő maga sem fogja fel, hogy felé tartok. Nem beszéltünk a történtek után. Nem tudtam volna mit mondani neki. Nézem egy ideig, ahogyan szenved a cigivel, és a táskáját tartja. Nem jön rá, hogy őt bámulom, és mikor rágyújtana, akkor köszörülöm meg a torkomat.
- Szia… - nézek farkasszemet vele. – Kérhetek egy szálat? – mindig is az egészséges életmód híve voltam, de változnak az idők, ahogyan én is.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyHétf. Szept. 09, 2019 12:32 am


Aaron and Lena

A tömegtől elvonulva, saját gondolataim társaságát élvezve ácsorgok egy méretéből ítélve öreg fa törzse mellett. Egyrészt valószínűleg én vagyok itt a legkevésbé kívánatos személy most... Másrészt pedig egyszerűen képtelen vagyok azoknak az embereknek a szemébe nézni, akik elvesztették egy családtagjukat miattam. Képzelem, miket gondolhatnak most rólam... De nem, inkább nem akarom elképzelni. Csak egyedül akarok lenni. Ehhez képest mégis eljöttem ide. Muszáj volt eljönnöm ide. Külső és belső kényszer miatt is, de a kötelezőnél többet képtelen voltam ott állni a koporsó közvetlen közelében, amiben az a fiú fekszik, aki azon a napon a rövidebbet húzta. Nagy nehezen előbányászom a táskámból az egészségem károsítására használatos eszközöket, a cigarettát pedig a számba veszem, amikor ismerős arcra bukkannak szemeim. Mozdulat közben megállok. A gyújtó félúton van a cigaretta felé, én pedig csak némán fürkészem tekintetét, de nem szólok semmit. Szemeimet végül a gondosan sodort dohányárura függesztem, némi ügyetlenkedés után pedig mélyen beszívom az első slukkot. A sárga Spirit nehezebben gyullad meg, mint társai, ezt még nem dohányzóként is könnyű megmondani. Sokkal mélyebbet kell belőle szívni, hogy narancssárgán izzon a vége, ráadásul lassabban is ég, ha pedig nem figyelünk oda, könnyen elalszik. Miután megbizonyosodom róla, hogy a szárított teveszarhoz hasonló ízű dohány parázslik, Aaron felé nyújtom a kinyitott dobozt. Megvárom, amíg kihúz egy szálat, aztán még tüzet is adok neki. A számon továbbra is, mintha lakat lenne; egy szót sem szólok. Egyszerűen nem tudom, mit mondhatnék neki. Sajnálom. Hogy vagy? Mi a helyzet? Hogyan tovább? Remélem, nem haragszol, amiért miattam kinyírták az öcsédet. Egyik sem lenne túl jó beszélgetésindító. Mostani formámban nem vagyok egy dream company, úgyhogy inkább csöndben elfordítom a fejem, hogy végre el tudjam kerülni tekintetét, és a távolban elsuhanó autókat figyelem.
Csak pár slukk után tűnik fel, hogy szabadnak hitt kezemben ott szorongatom az olcsó, kék színű műanyag öngyújtót. Pont olyan, mint amilyeneket a közértekben a pult szélére raknak ki. Hiába ez a legolcsóbb, ebből van a boltosoknak a legnagyobb bevételük, mert mindenki ezt a szart veszi meg. Olyan erővel szorítom, hogy félő, nem bírja ki a műanyag borítás. Másodpercekig, az öngyújtó szempontjából néhány végzetesnek tűnő másodpercig bámulom az öklömet, csak ezután lazítok a szorításon. Veszek egy mély levegőt, aztán szívok még egy slukkot. Már el is felejtettem, milyen gyenge a sárga Spirit, ennek ellenére ez is eléri az általában erősebb dohányáruk hatását; fejbe vág, és kétlem, hogy meg tudnék tenni két-három lépést egyenesen. Zsebre akarom dugni a kis kék micsodát, de csak combom tapogatása közepette tűnik fel, hogy nincs zsebem – a térd fölé érő, testhez simuló ruháknak ez az egyik hátulütője. Ismét táskám csatjával vívok kisebb harcot, hogy szabaddá tudjam tenni jobb kezemet. Győztesen jövök ki a csatából, immár csak egyik kezem foglalt, amivel a cigarettát tartom. A megszokás átkának lehet betudni, amiért most letörlöm könnyeimet. Normál esetben ezt teszi az ember, viszont most az eső is esik, szóval tényleg nem kéne vele foglalkoznom, mégis... A berögzült mozdulat után figyelmemet megint a tüdőm káros anyaggal lévő feltöltése köti le. Lopva Aaron felé pillantok. Mondanom kéne valamit, de nem megy. Biztos ő is felelősnek tart valamilyen szinten Wyatt haláláért, ebbe pedig belegondolni is hátborzongató. Merengésem közepette pont annyi ideig nem foglalkozom a cigivel, amennyi idő alatt elalszik. Bizonytalan kezekkel, kapkodva nyúlok a táskámba, aminek eredményeként mind a cigarettát, mind pedig az ismét elővett öngyújtót a földre ejtem, utóbbi bukfencet hányva kicsit arrébb is pattog.
- Francba! – Szökik ki belőlem, szemeimmel pedig a vizes fű áztatta cigarettát szúrom ki először. Gyorsan leguggolok, hátha még menthető, de már tiszta víz. Az öngyújtó kartávolságra van. A korábbival ellentétben lassú mozdulattal nyúlok utána, de amikor kézbe veszem ahelyett, hogy felállnék, ügyetlenül megbillenek és a földre huppanok. Nem sietek felállni, nincs hozzá erőm; a kialvatlanság, a rémálmok, a hajtás, az utóbbi időszak történései, a fáradtság és mellette a tanulás... Na meg a nikotin. A karikákat talán el tudom rejteni a smink alá, de a fizikai fáradtság előbb vagy utóbbi megmutatkozott volna amúgy is. Az sem zavar, hogy a ruhám vizes és fűfoltos lesz. Nem zavar a sár, a kosz, nem zavar az sem, hogy egyesek megbámulhatnak. Leszarom, bámultak már rosszabb formában is.
- Ennek nem így kellett volna lennie – elcsukló hangon motyogom inkább csak magamnak. A mai nap folyamán először keresem Aaron tekintetét. – Ennek rohadtul nem így kellett volna lennie. – Immár hangosabban, egyértelműen a férfi szemeibe nézve mondom. Fejem erőtlenül csuklik előre, némán zokogva támaszkodom egyik kezemmel. Az időjárás pedig mintha a hangulatomat tükrözné; az eddigi szemerkélő eső hirtelen rákezd, az ég egy pillanat alatt leszakad, a fejünk fölött eddig gyülekező szürke felhők helyét korom feketék veszik át, mindehhez pedig hangos dörgés társul. De ez sem érdekel. Most semmi nem érdekel. Már semmi nem érdekel.  


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyVas. Szept. 15, 2019 6:20 pm
Lena & Aaron
“It’s done.”

Az életünk minden perce meg van számlálva. A fogantatás pillanatában ráléptünk arra az ösvényre, melyről nem léphetünk le. Elágazhat, és választhatunk másik részt, de a kijelölt útról csak a halál taszíthat le. Kimondva elég rideg a valóság, és csak most fogom fel igazán, hogy azok a helyzetek sem voltak komolyak, melyekben majdnem odavesztem, mert ott volt az a hajszál híja, ami megmentett. Most nincs semmi a kezemben, amivel vissza tudnám hozni az öcsémet. Nem fog kiugrani a bokorból, hogy megnevettessen, nem fogok üzenetet sem kapni tőle, hogy megviccelt. Tudatában vagyok, hogy ott fekszik a koporsó mélyén, és utolsó állomására kísérem a vivőkkel együtt. Helyet kellett volna cserélnem vele, tudom, hogy nem volt rossz gyerek, miattam tette, amit tett, és Cherry végett. Nem akart ő senkinek sem ártani, és mégis ő szívta meg. Nem mondom, hogy nem csábította a gonosz, de elvégre ő is csak elveszett valahol. Már nem úgy látom, mint régen. A drog megkeserítette, elvette a személyiségét, de a szívét akkor is a helyén tartotta. Miért nem hittem neki hamarabb, miért nem én magam vigyáztam rá? Megannyi kérdés, amire már felesleges a válaszokat keresnem, mert nem tudom feltámasztani őt. A szüleim vesztesége nagyobb, mint az enyém…én tudom, hogy tehettem volna ellene, de ők? Másodjára siratják el, és úgy búcsúzni, hogy ez a végső…már nem segít. A családunk széthullik, és ha nem is mondják ki hangosan, még érzem, hogy engem tesznek felelőssé. Miféle rendőr vagyok, aki még a tulajdon testvérét sem képes megmenteni? Nem hibáztatok senkit, egyedül én vagyok az adósa. Tehetnék buta ígéreteteket a sírjánál állva, de csak egyetlen cél mozgat. Felszívódni a városból, és lecsapni a megfelelő pillanatban. Már nem hajt az igazságszolgáltatás, mielőtt eljöttem volna ide, benyújtottam a felmondásomat. Nincs ember, aki visszatarthatna ezután. Nem kell nekem társ sem, kedvelem Owent, de mindketten tudjuk, hogy már nem fogom alávetni magam a szabályoknak. A törvény áll mindenek felett, és csak én leszek az, aki kivonja magát alóla. A bosszú…édesebb lesz, mint valaha. Nem mehetek fejjel a falnak, kell egy kis idő, amíg magam lehetek, és felkészülhetek az elkerülhetetlenre. Már nem számít az élet sem. A szüleimet figyelem, aztán észreveszem az egyik fa tövében azt a nőt, aki napok óta kerül. Okkal teszi, ismerem már annyira Lenát, hogy eméssze a bűntudat. Nem keresett fel az eset után, én sem kerestem őt, mert nem tudtam volna mit mondani neki. Nem állhattam elé azzal, hogy együtt érzek vele. Az egyik felem okolta az elején, de beláttam, ha hamarabb érkezem, akkor sem változott volna a végeredmény. Sawyer kijátszott bennünket, és elmenekült a rohadék. Nem Lopez az első a listámon immár, hanem ő. Lopez keze messzire nyúlik, megmutatta magát a tégla is, de nekem elsősorban az kell, aki kioltotta az öcsém életét. Leszámolok mindenkivel, egyesével fogom levadászni az egész csapatot. Nem hagyok szemtanúkat, hidegvérrel fogok mészárolni. Nekem sem tettek engedményeket. Itt állok az öcsém sírja felett. Az eső megered, amikor hátat fordítok a gyászoló tömegnek, és elindulok a lány felé. Nem vesz észre, azzal van elfoglalva, hogy kivegyen valamit a táskájából. Amint közelebb érek, már látom is, hogy a cigis doboz az. A fától nem messze állok meg, és őt fürkészem. Nem szólok eleinte, aztán megtöröm a csendet. Látszik rajta, hogy nem számított a közvetlen találkozásra. A szeme alatt fekete karikák húzódnak, sírt is, friss könnyek égetik a szeme sarkát, hófehér, ami nem jellemző rá.
Kérek tőle egy szálat. Nem szól hozzám, nem is erőltetem a társalgást egyelőre. Elfogadom a nikotint, és a gyújtót is használatba veszem. Állunk ott, mint két idegen, akik most látják egymást. Mélyen beszívom a füstöt, izzik a vége, majd lassan eresztem ki. Szívjuk a cigit, nem beszélünk. Az öngyújtóba csimpaszkodik, kell neki egy tárgy, pótcselekvésként szorítja, majd megpróbálja eltenni a táskájába. A figyelmem nem lankad, látom a jeleket…reszket, nincs teljesen jól, talán még tart is tőlem. Az eső elered, nem sokat látni a függönyön át, melyet a cseppek képeznek. Nem érdekel különösebben ez az időjárás sem. Elalszik a cigije, már éppen szólásra nyitnám a számat, de ő maga cselekszik. Lassított felvételként nézem végig, ahogyan leejti, és ő maga is fenékre huppan. Szerencsétlenül érkezik a sáros földre. Hirtelen bukik ki belőle a vallomás egy erős sírás kíséretében. Hagyom, hogy elmossa neki az eső, majd másodpercekkel később nyújtom felé a karomat, hogy felsegítsem. Egyet rántok rajta, ha nem megy magától, és talpra állítom. A keze az enyémben pihen. – Rohadtul nem így kellett volna lennie Lena. – erősítem meg a kijelentését, melyet akár félre is értelmezhet. Látom, hogy fázik, és erőtlen. Leveszem a zakómat, és a hátára terítve kerülöm meg. Átölelve, a vállán pihentetem a kezemet, de csak állok vele együtt az esőben. Vajon ez megtisztít minket a bűneinktől?


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyHétf. Szept. 16, 2019 10:45 am


Aaron and Lena

Nem ez az első alkalom, amikor rá kell döbbennem, hogy az élet milyen rövid és értékes. Nap mint nap éljük az életünket, de bele sem gondolunk közben, hogy az adott nap lehet az utolsó napunk. Sokszor hallani okosságokat: Élj a mának! Élj úgy, mintha ma lenne az utolsó napod! Az emberek többsége ezekre csak legyinteni szokott. Bele sem gondolnak, hogy tényleg az lehet az utolsó napjuk. Utána már késő meg nem tett cselekedeteken, a bakancslistáról ki nem húzott dolgokon, ki nem mondott szavakon, el nem simított szálakon gondolkodni. Utána már nincs min gondolkodni. Amikor a nővérem és a szüleim meghaltak, úgy éreztem, kiszakítottak belőlem egy óriási darabot. Úgy éreztem, sok mindent nem csináltam és nem mondtam, amit kellett volna. Olyan dolgokat, amikre már soha többé nem lesz lehetőségem, hiszen meghaltak. Akármennyire is szerettem volna és még mind a mai napig szeretném, ezen nem lehet változtatni. Ami elmúlt, az elmúlt. Akkor úgy éreztem, ennél rosszabb már sosem történhet, hiszen azok hagytak bennem óriási űrt, akik a legfontosabbak voltak számomra. Sophie halála miatt sokáig okoltam magam, néha még ma is úgy gondolom, miattam halt meg. Tudtam róla, hogy problémái vannak, tudtam róla, hogy segítséget kéne kérni, hogy legalább a szüleinknek el kéne mondani. De megesküdtünk rá, hogy nem mondjuk el egymás titkát, ez pedig a halálához vezetett. Sosem mertem anyáék szemébe mondani, amit végig tudtam: Sophie-val a drogok végeztek. Ez persze számukra is kiderült, de sosem mertem elmondani, hogy én végig tudtam róla.
Azt hittem, rosszabb – vagy legalább hasonlóan rossz – sosem következhet be. Ehhez képest... Az utóbbi időben az életem a feje tetejére állt, olyan dolgokba keveredtem bele, amikről még csak legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy lehetséges. Sok olyan dolog történt, amit szeretnék elfelejteni, vagy semmissé tenni. Sok olyan dolog történt, ami nélkül talán Wyatt még ma is az élők közt járkálna, tenné a cinikus megjegyzéseit, veszekedne a bátyjával, haragudna az egész világra, lázadna és nap mint nap bajba keverné magát. Bár így lenne... Bár inkább minden nap ki kéne húzni a seggét a szarból, bár minden nap el kéne viselnem a bicskanyitogató stílusát. Bár ne ő feküdne most ott abban a koporsóban, amit hamarosan a föld nyel el. Most már nem fog előbukkanni váratlanul valahonnan. Ezúttal ez végleges.
A bűntudattól, amiért ő fekszik ott, nem pedig én, képtelen vagyok a gyászolók között maradni néhány rövid percnél tovább, ezért arrébb vonulok és rágyújtok egy cigarettára. Gondolataim össze-vissza cikáznak, észre sem veszem, hogy Aaron mellém lép. Nem tudok mit mondani neki, nem tudom, mit kéne mégis mondanom. Némán adok neki egy szál cigit, ahogy kérte. Utoljára olyan bűntudatot, ami még a szót is belém fojtja Sophie halálánál éreztem. Most is ez a rémisztő, bénító érzés jár át, mert tudom, hogy Wyatt akár meg is úszhatta volna. Állhatna ő itt a helyemen. Szívhatna most ő cigit a bátyjával. Élhetne helyettem. Aaron is biztosan okol emiatt. Biztosan nem egyszer megfordult a fejében, hogy jobb lett volna Wyatt-ért menni. Lefogadom, hogy többször lejátszotta lelki szemei előtt a fordított forgatókönyvet. A szemébe sem bírok nézni... Miattam halt meg az öccse. A szülei miattam gyászolnak. Lehet, nem a legtisztább lélek volt, de nem ezt érdemelte.
A cigarettám elalszik, viszont ügyetlenkedésemnek hála nem sikerül meggyújtani, helyette a dohányt és a gyújtót is elejtem. Lassan, komótosan gyűjteném be az elejtett dolgokat, de a földre huppanok, egyenesen a sáros, vizes, koszos fűbe. Bár, inkább gaz ez, mint fű. Eddig sikerült tartani magam, de már nem megy. Sokáig próbáltam erősnek mutatni magam, de be kell látnom, hogy nem vagyok az. Zokogás közepette fakadok ki, hangosan kimondom a véleményemet is. Az eső még jobban rákezd, a fekete felhők miatt az ég is az eddiginél jobban beborul. Erőtlenül ülök a koszban, a felkelésre való szándék minden jele nélkül, amikor Aaron a kezét nyújtja felém. Némi habozás után elfogadom a segítségét. Egy erős rántással talpra húz. Amit mond, attól hirtelen megfagy bennem a vér is. Ezt mégis hogy érti? Mármint... Ezzel a mondattal akár kívánhatná azt is, hogy én feküdjek ott. Megértem, az öccse mégis az öccse. A család fontosabb, mint holmi jöttment sztripper, aki éppen hasznos bizonyos helyzetekben. Sejtettem, hogy vannak ilyen gondolatai, de kimondva... Kimondva azért nem esik jól, akármennyire is megértem. Kezemet elrántom, tekintetemet elkapom, és szipogva próbálom megszabadítani ruhámat a pornak és száraz földnek hitt szennytől, de hiába; a víz miatt ez már sár, amin csak a mosógép segíthet. Annyira belemerülök a ruhám tisztításába, hogy fel sem tűnik, hogy Aaron megkerül, már csak a vállamra terített zakóra eszmélek fel. Átölel, de én arrébb lépek. Kényelmetlenül érzem magam mellette. A zakóját is leveszem és felé nyújtom.
- Nem kell – dacoskodom annak ellenére, hogy valóban fázom. Nem véletlen kerültem az elmúlt napokban is. A közelsége, az érintése, a kedvessége csak tovább növeli a bűntudatomat. Figyelmem a gyászoló tömegre siklik, egészen pontosan a két szülőre, akik a legnagyobb vesztesei Lopez kegyetlenségének.
- Miért nem őt mentetted inkább? – teszem fel a kérdést, ami már napok óta nem hagy nyugodni. Pillantásomat a tömegről Aaron arcára irányítom. Választ várok, ezt pedig láthatja ellentmondást nem tűrő tekintetemből. – Hm? – kérdezem szinte azonnal. – Miért? – Vágom hozzá rögtön az újabb kérdést. Hangomat immár felemelem, ráadásul taszítok egyet a férfin a mellkasánál. – Miért nem az öcséddel foglalkoztál? – Újból taszítok rajta egyet. – Miért nem rajta segítettél? – Egyre indulatosabb vagyok, egyre felindultabb és dühösebb, ami talán az elmúlt időszaknak köszönhető. Annyi szart fojtottam el magamban, most pedig kijön. Csak sajnos azon az emberen vezetem le, aki a legkevésbé érdemli meg. – Miért, Aaron? – Ezúttal akkorát lökök rajta, hogy ha eddig nem is, most már háta egészen biztosan találkozik a fával. – Miért?


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyVas. Szept. 22, 2019 10:58 am
Lena & Aaron
“It’s done.”
Kicsit jólesik, hogy távolabb kerülhetek a sírtól, ahova percekkel ezelőtt engedtem le az öcsémet. Az idő is őt siratja, nem látom a kiutat, hogyan is folytassam a napomat, vagy éppen a hetemet. Ez most éppen olyan lezárás, mint egy könyv utolsó oldala. Nem csaphatom fel újra, és kezdhetem elölről, az öcsémet nem fogom visszahozni, maximum az emlékek erősíthetnek meg abban, hogy ne felejtsem el. A halála egy értelmetlen lépés volt, nem kellett volna így történnie, sok minden alakulhatott volna másképpen, de a rossz döntések következményeivel is ugyanúgy számolni kell, mint a jókéval. Fájdalmasan üres vagyok, képtelen vagyok továbbnézni a szüleim szenvedését, ezért egy sétára indulok, csak éppen a sors hozza úgy, hogy belebotoljak abba a nőbe, aki szintén részese volt annak az estének, amikor fejbe lőtték Wyatt-et. Nem beszéltem vele, nem tudtam volna mit mondani, de ahogyan ott áll a göcsörtös fának a tövében, kénytelen vezetnek oda a lépéseim. Nem kommunikálunk, egy cigit kérek tőle, és ha még azzal is megajándékoz, hogy meggyújthatom, akkor a társaságában szívom el a nikotinszálat. Mostanában szoktam rá az ivás mellett. Már nem vagyok olyan, mint hónapokkal ezelőtt, aki az egészséges életmódot hangoztatja, és hozzá sem nyúl semmilyen káros anyaghoz. Kinőttem az efféle álmokból, és csakis az éltet, hogy eltompítsam magamat. Nem akarok éjszaka verítékezve arra ébredni, hogy üvöltök, és azonnal a pisztolyomat keresem. Egy hete szinte le sem hunytam a szememet, mert hasztalan időtöltésnek véltem. Owen féltett, és gyakran felkeresett, de mégsem rángathattam el a terhes felesége mellől. Fáradtan szívok bele a cigibe, és eresztem útjára a füstöt, miközben a törékeny női alakot mustrálom. A kézmozdulatai koordinálatlanok, nem igazán van jelen, csak a teste a berögzült izommunkának tesz eleget. A smink csodákra képes a női arccal, de Lena szemein akkor sem változtat. Megfeneklette ő is a gyilkosságot, ahogyan én. Nem kell megkérdeznem, hogy van, mert hasonló cipőben járok én is, csak nagyobb teherrel a vállamon. Nem nyújthatok vigaszt a szüleinek, mert éppen annyira vagyok vétkes, mint az öcsém halott. Lustán tüdőzöm le, nem fújom ki a második adagot olyan hamar, élvezem, hogy az eső eláztat, és egy kicsit megszabadulhatok az álarcomtól. Lena keze remeg, több ízben ejti el a táskáját, vagy próbálja megtartani, hogy szinte beleillene egy romantikus filmbe is az ügyetlensége. Miért éppen ilyen hülyeségek jutnak eszembe? A többit nem merem feleleveníteni, hogy hónapokkal ezelőtt a karjaimban tartottam, hogy a nevemet nyögve mártózott meg a gyönyörök tengerében. Hasztalan visszahozni a kapcsolatunk mivoltát, mert Wyatt halála megváltoztatott mindent.
Hirtelen esik el a csúszós, és sáros füvön. Nem mozdulok azonnal, látom, hogy magába roskad, és megpróbál felállni, de a végén feladja, így akkor lépek oda, hogy felsegítsem. Nem várok köszönetet cserébe, azt sem, hogy hozzám szóljon, csak ne essen bántódása. Erősen rántom talpra, és igazítom el, amíg stabil nem lesz, majd felelek az előbbi félbehagyott kérdésére. Értelmezze úgy, ahogyan szeretné, nincs kedvem még vele is harcolni. Ma biztosan nem menne. A ruháját tisztogatja, én meg szépen leveszem a zakómat, mert látom a felkarján, hogy lúdbőrözik. Megkerülve terítem rá a vállára, ha nem ellenkezik, de nem kell sokat várnom, hogy kibukjon, és a felszínre hozza az eddig bent tartott emóciókat. Nem lepődöm meg az agresszív reakción sem, csak a kérdése mar a szívembe. Szerinte nem tettem fel magamnak ugyanezeket a kérdéseket? Nem vacilláltam azon, hogy mi lett volna, ha? Nem felelek, csak összeszorítom a két ajkamat, és engedek a dühének. Ne tartsa magában, nem szükséges, hogy színjátékot játsszon, mint a legtöbben körülöttem. Elegem van a képmutató emberekből.
A mozdulatai hátráltatnak, türelmesen zsebre dugom a kezemet, és nem állok az útjába. A lökései egyre erőteljesebbek, míg a végén nem találkozik a hátam a fával, és végre ő is megáll, nem túl messze, de nem is annyira közel, hogy magamhoz rántsam. A sírást nem tudja elfedni még az esővel sem. Nézem őt, az összetört lelkét, és a valóságot, hogy hova is jutottunk. Lassan mozdulok, ha menekülni akarna, legyen lehetősége rá, de ha nem teszi, akkor ráfogok a csuklójára, és magamhoz húzom. Az esőben pillantok le rá, és csak halkan kezdek bele a monológomba.
- Nem tudom Lena. Nem tudom. – nézem őt, egyre közelebb araszolok, mármint egészen lecsökkentem a közöttünk lévő távolságot. – Szerinted nekem nem telik el úgy egy nap, hogy ne mardosna a bűntudat, vagy ne látnám magam előtt, hogy Sawyer golyót ereszt a fejébe? – kérdezek vissza, de választ nem várok. – Nem alszom, mert akkor csak ez a jelenet ismétlődik előttem. Miért? Nem tudom. Egy valamit viszont jegyezz meg…akkor sem döntöttem volna másképpen, ha most történne meg. Bíztam az embereimben, ez nem a te hibád volt, hanem az enyém. – szigorúan mérem végig őt, és szorítva engedem el, ha menne, akkor menjen.


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptySzer. Szept. 25, 2019 10:20 pm


Aaron and Lena

Nem is tudom, mire számítottam egy temetéstől. Ettől a temetéstől. A sok szenvedő arc, a könnyek, a sírás és az emberekre egyértelműen kiülő gyász. Részben én is átérzem, mivel akármilyen göröngyös, akármilyen kacifántos és bonyolult volt a Wyatt és köztem lévő kapcsolat, a halála engem is elszomorít. Nem olyan mértékben, mint a szüleit, hiszen ők mégis csak egy gyermeket veszítettek el. Nem olyan mértékben, mint Aaront, aki az öccsét veszítette el. Ráadásul másodszorra, ezúttal viszont véglegesen. A szomorúságnál azonban jobban tombol bennem a bűntudat és a lelkiismeret furdalás. Ha én nem vagyok, Wyatt a mai nap is élhetne. Értem nem sírnának ennyien, az én halálom nem érintett volna ennyi embert. Nem bírom idegekkel sokáig az emberek között, némi magányra vágyom, amit meg is kapok, ugyan csak rövid időre. Pont az az ember követ, pont az a férfi lép nem sokkal később mellém, akinek még csak a szemeibe sem bírok nézni napok óta. Kerülöm, szándékosan nem kerestem a társaságát. Félek, miket gondolhat most rólam, félek, hányszor játszódott le a fejében a fordított forgatókönyv. Valószínűleg ő is hibáztat a történtekért, lefogadom, nem egyszer megfordult a fejében, hogy mi lenne, ha ma Wyatt állna mellette. Kerülöm, szándékosan kerülöm, a lehető legtávolabb akarom tudni magamtól. El akarom lökni, távol akarom tartani magamtól. Nem ez az első eset, hogy miattam sérül valamilyen módon. Az első találkozásunk alkalmával is az én hibámból sebesült meg. Az az érzésem, ha én a képbe kerülök, abból Aaron nem jön ki jól.
Lopeznek nem Wyatt az első áldozata, aki valamilyen módon fűződik hozzánk. Hannah és a vőlegénye sem úszta meg, pedig ők még csak bele sem keveredtek ebbe az egész elcseszett akármibe. Egészen biztos ugyanakkor, hogy Wyatt nem az utolsó volt. Ki lesz a következő? Mikor fog megint meghalni valaki? Mi lesz most ezek után?
Az esővel és a fekete felhőkkel karöltve érkezik a hűvös fuvallat, ami az eddig elviselhető hőmérsékletet kimondottan hideggé alakítja. Karomon jól láthatóan libabőr fut végig, de hiába szán meg Aaron a zakójával, szinte azonnal elutasítom a segítséget, leveszem a kellemesen meleg ruhadarabot és a férfi mellkasához nyomom. Ahogy tekintetem a gyászoló tömegre – első sorban a szülőkre – siklik, kimondom a kérdést, ami eddig ott motoszkált a fejemben. Választ várok, magyarázatot, elfogadható indokot, valamit, amivel egy kicsit Aaron enyhíthetne a bűntudatomon. Ilyen magyarázat nem létezik, ebben szinte biztos vagyok, de a remény hal meg utoljára. Időt nem hagyva nyomatékosítom a kérdésemet, mielőtt pedig Aaron válaszolhatna, az összes bennem lévő indulatot rázúdítom. Tenyeremmel addig taszigálom, amíg háta a robosztus fa törzsének nem csapódik. Próbálok határozottnak tűnni, erősnek, de az arcomról lerí a reménytelenség és a keserűség. Elveszettnek érzem magam, nem tudom, mit kéne kezdenem magammal. Menjek vissza dolgozni és tanulni, mintha mi sem történt volna? Feküdjek le nyugodtan aludni, amikor megvan rá az esély, hogy én leszek a következő, aki nem éli meg a másnapot? Éljem az életemet, lépjek túl a történteken, menjek vissza a mókuskerékbe, csináljam a napi rutint? Ezt senki nem várhatja el. Nem menne. Nincs ember, aki erre képes lenne.
Fátyolos tekintettel meredek a férfira; szuggerálom, egy pillanatra nem nézek másik irányba, fogva tartom pillantását. Eddig kerültem ezt a helyzetet, de most érzem magamban a bátorságot ehhez a beszélgetéshez. Mindössze akkor fordítom el arcomat, amikor lassú mozdulattal nyúl felém. A kezem irányába mozdul, akár meg is lenne az esélyem a menekülésre, de mozdulatlanul hagyom, hogy magához húzzon. A gyomrom görcsbe rándul, a szemkontaktus fenntartásához összeszedett kurázsim pedig el is illan. Némán hallgatom szavait, nem szólok semmit, pedig annyira a nyelvemen van, hogy nem az ő hibája, nem ostorozhatja ezért magát. Tudom, hiába mondanám neki. Legalább annyira makacs, mint én – ha nem makacsabb. Most bárki bármit mondana neki, nem hinné el. Amikor elengedi a karomat, nem hátrálok, nem visz a lábam. Lassan emelem fel a fejem, félve nézek bele szemeibe. Hiába akarom messzire elkerülni, ellökni magamtól, távol tartani, amennyire csak lehet, mégis másfelől őt érzem az egyetlen támaszomnak. Ez normális?
- Ne haragudj – motyogom halkan, közben fejemet csóválom és könnyeimet törölgetem. – Nélkülem is van elég bajod, nem kellett volna így rád förmednem, csak... – akadozva szívom be a levegőt, próbálom gondolataimat összeszedni, de semmi értelmes nem jut eszembe. Elvesztette az öccsét, én meg itt ordibálok vele egy temetésen... – Mi lesz most? – kérdőn pillantok fel rá és valamilyen apró reményt ébresztő válaszban reménykedem.


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyCsüt. Okt. 03, 2019 7:24 pm
Lena & Aaron
“It’s done.”
Az élet sohasem összefüggő történések sorozata, néha akadnak rések egy-egy esemény között, és ezt nevezzük mi lezárásnak. Wyatt halála nem feltétlenül jó dolog, sőt még egy jó darabig nem fogok túllépni rajta, de be kell látnom, hogy valaminek a vége. Az öcsém meghalt, az igazságszolgáltatás, ahova eddig tartoztam már nem nyújt vigaszt, a hitemet most temetem el, és egyáltalán nem vágyom árulók közé. A szívem meghasad, hogy csalódást okoztam a világ két legjobb emberének, anyának nem kellett volna másodjára is átélnie azt, hogy elveszíti a fiát. Apa azóta nem is igazán beszél, mióta behívták, és én voltam a hírhozó. „Bocsássatok meg nekem, amiért nem tudtam megmenteni őt”.  A szavak csak a fejemben léteznek, nem jönnek előrébb, hangok formájában biztos nem fognak felszínre törni. Elegendő a pillanat, hogy a csalódásuk kivetülése vagyok. Az esőfüggönyön keresztül sem szebb a látvány. Távolabb állok, a fa tövének dől a hátam. Hallom a kis légvételeket, a dühös felkiáltásokat, de nem teszek ellenük semmit. Lena ühet-vághat, ha ettől jobban fogja érezni magát, de akkor sem lesz másabb a befejezés. Wyatt halott, és fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal. Figyelem a kisírt szemeket, az elveszettség tudatát. Tükröt tarthatnék elé, és akkor egy kis részem azonosulna a fájdalmával, de így csak az jut nekem, hogy felfogjam az őt ért kárt. A kezeimet a testem mellett tartom, egy idő után ő is rájön, hogy nem fogok harcolni vele, de kell egy kis idő, hogy belássa. A táskával már nem is törődik, csak a mellkasomat püföli, aztán elhalkul. Sír még, de már nem annyira keservesen, mint az előbb.
A pillantásom az övébe fúródik, amikor rám néz. Mit mondhatnék neked drágaság, hogy könnyebb legyen? A hazugság egyikünk kenyere sem. Tudja, hogy mivel foglalkozom, milyen társaságban fordulok meg, és hogy milyen mocskos emberekkel tartom a kapcsolatot. A kezemet kinyújtom, hogy magamhoz húzzam. Nem ellenkezik, elveszik az ölelésemben, mint egy kislány, aki eddig várt az apjára a hidegben. Óvón zárom el a külvilágtól, hogy ne ázzon, hogy ne érezze egy percig azt, hogy nincs folytatás. Egyetlen szekundumra lehetek a támasza, a bástyája, mint régen, de többre nem. Nem ringatom hamis illúziókba, ölelem, amíg úgy nem érzi, hogy el kell távolodnia, de még akkor sem megy messzire. A tekintetembe olvad az övé, és bocsánatot kér. Az előbb mondtam el neki, hogy nem okolom. Nincs szükségem arra, hogy bocsánatot kérjen tőlem. Nem érdemlem meg. Nem forgatnám vissza az időt most sem. Most őt temetnénk, és nem az öcsémet, tudom, hogy másoknak ez jobb lenne, és igen örültem volna, ha mindketten túlélik, de csakis engem terhel a súly, hogy a testvérem nincs közöttünk.
- Lena… - szólalok meg halkan, de nem szakítom félbe, ha még mondana nekem valamit a témával kapcsolatban. Az eső még jobban rákezd, velünk együtt sír…borzalmasan üres vagyok már. Az elmúlt napokban nem sikerült aludni, nem akartam magam előtt látni őt, és kérlelni, hogy ne haragudjon rám. Vajon mi lehetett az utolsó gondolata? Mit szeretett volna tenni? Saywer mióta készülhetett erre az átállásra? Owen és én is megbíztunk benne, több mint három éve a csapatunk tagja. A hányinger kerülget. A kérdésére nem tudok felelni. Odanézek, és az ujjamat a szájára tapasztom. – Lena, nem tudom. Ne hibáztasd magad. Kérlek… - olyan súlytalan ez az állapot. Ilyen, ha nincs hova menned, ha céltalan minden? – Azt kívánom, hogy bárcsak ne ismertél volna meg, bárcsak ne kértelek volna meg, hogy avatkozz közbe, és legyél részese az életemnek. Nem szabadott volna belekeveredned. Most megkímélhetnélek ezektől. – leeresztem a karomat, és őt figyelem. – Én elmegyek. Nem maradok itt, mármint a városban. – határozottan felelek neki. Kell egy kis idő, hogy felkészüljek a folytatásra. Nem akarom, hogy baja essen.



mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyVas. Okt. 06, 2019 8:27 pm


Aaron and Lena

Szeretném azt hinni, hogy ez csak egy rossz álom. Egy rémálom, amiből felkelhetnék. Egy rémálom, aminek egyszer vége lesz, utána pedig élhetem tovább a mindennapjaimat, amik az utóbbi időben a legkevésbé sem mindennapiak. Mégis, inkább szeretném azokat a nem mindennapi hétköznapokat visszakapni, nem pedig itt állni, egy olyan fiúnak a temetésén, aki előtt még ott volt az egész élet. Ez nem lehet más, csak egy rémálom. Bárcsak valaki felkeltene, bárcsak valaki megcsípne, megrázna, vagy valamilyen más módon felrángatna álmomból. Akkor rájönnék, hogy ez nem valóság, ez csak az elmémnek valamilyen sötét és morbid képzelete. Nem kéne azzal a tudattal együtt élnem, hogy Wyatt miattam halt meg. Nem kéne minden pillanatban a lelkiismeretemmel küzdenem. Kiönthetném valakinek a szívemet, elmesélhetném, milyen hülyeséget álmodtam, aztán továbbléphetnék. Bárcsak így történne. De minél jobban ezt kívánom, annál hosszabbra nyúlik ez a rohadt álom. Kezd lassacskán tudatosulni bennem, hogy ez a fájdalmas és kegyetlen valóság, senki nem kelt fel, senki nem fog megnyugtatni, hogy ez csak egy rémálom volt, pár nap múlva meg nem fogok jókat mosolyogni azon, hogy milyen hülyeséget vetített elém az agyam alvás közben. Pár nap múlva is azzal a tudattal kell együtt élnem, hogy ez a fiú, akire szórják a földet, akit – megint, ezúttal végleg – eltemetnek, miattam öltek meg. Mondhatja Aaron vagy bárki más, hogy nem az én hibám volt, Sawyer áruló volt, az ő hibája, hogy a kisebbik Bennett már nincs köztünk, ezt nem fogadom el. Ha én nem vagyok, akkor még ma is bosszanthatná a bátyját. De nem fogják többet egymás vérét szívni, Wyatt nem izzasztja meg többé Aaront a hülye húzásai miatt, Aaron pedig nem fogja többet kihúzni Wyatt seggét a szarból. Bele sem merek gondolni, a szüleinek most mennyire fájhat ez. Ők vajon kit okolnak? Biztosan okolnak valakit, ez bele van kódolva az emberekbe; mindig keresnek egy bűnbakot, akinek a számlájára írhatják a történteket. Pláne az ilyen szörnyű történéseket.
Ameddig csak tudom, kerülöm Aaron tekintetét. Szinte fáj a szemeibe nézni, mert tudom, milyen fájdalmat érezhet. Tudom, milyen elveszíteni egy testvért, akinek még bőven lenne köztünk ideje. Tudom, milyen nehéz megemészteni a hiányát, elfogadni, hogy nincs köztünk. Tudom, mekkora űrt tud hagyni maga után egy szerettünk. Kerülgetem a pillanatot, mint macska a forró kását, de végül tekintetünk összefonódik. Én ráförmedek, pedig tudom, hogy nem kéne. A sok feszültség, ami eddig csak gyűlt és gyűlt most egyszerre tör a felszínre, és pont azon az emberen töltöm ki, akin nem kéne. Semmi jogom nincs kiabálni vele. Fordítva teljesen jogos lenne, én viszont teljesen alaptalanul emelem fel a hangom. Bocsánatot kérek, de hasztalannak érezm. Túl sok mindent kéne megbocsátania, már-már az is csoda, hogy egyáltalán szóba áll velem. Itthagyhatna, simán hátat fordíthatna és elsétálhatna, de nem teszi. Ezzel csak engem kínoz tovább, mert minden egyes pillanattal Wyatt-re emlékeztet.
Most mi lesz?
Ismerem Aaront, már biztos tudja, mi lesz a következő lépése. Hiába mondja, hogy nem tudja, én ezt nem hiszem el. Mielőtt megszólalhatnék, ujját finoman ajkaimra tapasztja. Nem is kell több, csöndben hallgatom tovább. Nem akarok közbevágni, kíváncsi vagyok, mit mond, de a szavai rossz érzéssel fognak el. Elég belekezdenie, tudom, hogy ez rossz ómen. Bárcsak ne ismertem volna meg?
- Mi? – kérdezem halkan, szinte suttogva. Elképedve, értetlenül pillantok rá. Remélem, ezt nem gondolja komolyan. Remélem, ezek csak a pillanat hevében elejtett szavak, nem pedig a valós gondolatai. A fejéhez vághatnék dolgokat, kérdőre vonhatnám, hogy azon az estén, amikor megkaptam a képeket Hannah-ról, akkor is ezt kívánta volna, de nem teszem. Nem akarok vitatkozni, ez most nem a megfelelő hely és idő rá. – Tessék? – hangom egy teljes oktávval szökik feljebb, amikor közli, hogy elmegy. – Nem – csóválom meg a fejem. – Nem mehetsz el. – Hevesebben dobog a szívem, ahogy ellenkezni próbálok. Elképzelni is rossz, hogy nincs itt a közelben. – Nem, nem, nem – pár lépést hátrálok és határozottan a szemébe nézek. Nem tudom, mit mondhatnék, mivel győzhetném meg. Valószínűleg semmivel, de... nem mehet csak így el. Szükségem van rá. Idegesen tördelem a kezeimet, dörzsölgetem a hidegben a karjaimat. Általában tudom, mikor mit kell mondanom, általában tudom, hogy győzzem meg az embereket valamiről higgadtan, észérvekkel. De most nem csak „valakiről” van szó. Aaron legalább olyan makacs, mint én. Ráadásul higgadt sem vagyok és észérvek sem jutnak eszembe. – Nem hagyhatsz itt csak így. – Önzőn hangozhat, mintha arra gondolnék, mi jó nekem. Talán egy kicsit az is vagyok, de... nem, egyszerűen nem mehet el. Nélküle nem érezném magam biztonságban. Esőáztatta arcomat megtörölve lépek vissza elé. Néhány pillanatig szótlanul állok előtte, a földet bámulom. Kezeimmel idegesen dobolok a combomon, míg végül fejemet lassan a mellkasára hajtom. Szinte azonnal eláraszt a nyugalom, de nem nagyon ringatom magam bele ebbe a kellemes érzésbe. Bármikor ellökhet magától, elhúzódhat. Hagyok neki teret, ha el akarna lépni, de azért reménykedem benne, hogy nem így van. Szükségem van rá, ha pedig ő elmegy, az tényleg okot ad a félelemre.


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyHétf. Okt. 21, 2019 8:18 pm
Lena & Aaron
“It’s done.”
Lena viselkedése nem kimondottan annyira szélsőséges, mint ahogyan gondoltam volna, de már az is meglepett, hogy feltűnt a temetésen. Nem mert közelebb jönni, amit megértettem, ha abból indultam ki, hogy biztosan magát okolja az öcsém halála miatt. Nem tehetett róla, hogy választottam, és ezzel valakinek ítéletet mondtam a feje fölött. Másképpen is elsülhetett volna a történet, ha ő marad kettesben Sawyer-rel, akkor ő kapta volna a golyót. Egyik megoldás sem kecsegtetett semmi jóval, de ki hitte volna, hogy közöttünk van a tégla? Szégyellem magam, én naivan elhittem, hogy Lopez keze nem ér tovább, mint Brooklyn, de tévedtem. Megbíztam másokban, és ott követtem el a legnagyobb hibát. A csapatunkban dolgozó áruló majdnem öt évig épült be, és sosem vallott kudarcot. Végig tudta, hogy mire készülünk, be lett avatva a legkisebb mozdulatokba is, hiszen Owen is tűzbe ment volna érte. Nem véletlenül bíztam rá Wyatt-et. Zsong a fejem, ismételten azon az estén találom magam, amikor meghalt. Az utolsó pillantása felém, a kérlelés, hogy ne az jöjjön…láttam, hogy fél, és közben meg bátran állta a sarat. Bassza meg alig múlt el húsz, és már nincs is! Egy szemvillanásnyi idő volt…borzalmasan tehetetlennek érzem magamat, nem ellenkezem, ha nekem jön Lena. Mi értelme lenne, ha lefognám, vagy megemelném a hangomat? Adja ki magából a haragot, és lépjen tovább. Nem fogom arra kérni, hogy bocsásson meg nekem, vagy Owennek, hogy belerángattuk ebbe, de legfőképpen, hogy az informátorommá tettem meg, és emiatt célponttá vált. Megölték a legjobb barátnőjét, a családja is odaveszett…tényleg nem maradt senkije. Most élnék azzal a képességgel, ha lenne olyanom, hogy kitörlöm a memóriáját, és segítek neki elfelejteni ezt a sok rosszat. Egy szebb jövőt érdemel, ahol befejezi az iskolát, és elhelyezkedik valamelyik kórházban, mint ápoló. Lenát csakis így tudom elképzelni…aztán megismer egy rendes pasast, és beleszeret, aztán hozzámegy, és szül neki gyerekeket. Ez lenne a sorsa, ha nem ismert volna meg.
Nézem őt, a kisírt szemeit, a loknikban lógó vizes tincseket, a csípőjére tapadó vizes ruhát. Össze van törve, nagyon rossz látni, hogy ennyire magába roskadt, de én sem érzem jobban magam, nem tudok vigasztaló szavakat a fülébe súgni, nem állíthatom azt, hogy minden rendben lesz. Meg kell értenie, hogy ez nem így működik. A gyászt egyedül fogom végigkísérni, meg kell szabadulnom a bennem lévő sötétségtől. New York elvett tőlem mindent, nincsen maradásom…legfőképpen nem a rendőrségnél. Nem hiszek az igazságszolgáltatásban..az ember vagy elintézi magának, vagy nem történik semmi.
Szépen lassan vezetem fel az előbbi gondolatmenetemet neki, miközben magamhoz szorítom, megadom neki egy percre a lelki nyugalmat, de ez az utolsó alkalom, hogy érinteni fogom. Nem áll szándékomban itt maradni, még le kell zárnom pár ügyet, de egyszerűen nem látom azt, hogy higgyek a jövőben. A reakciója nem váratlan, ledöbbentem a kimondott szavakkal, és valamiért egy újabb kirohanást várok tőle, de nem azt kapom.
- Lena…kérlek. – lágyabban mondom ki a nevét, mint az előbb. Nem szeretném, ha még ennél is rosszabbul érezné magát, de az ellenkezésre nem készültem fel.
- Meg kell értened, hogy ez az én döntésem. – felelem semleges hangon, de úgy tűnik, hogy most kezdi felfogni, hogy ez mit jelent kettőnknek.
- Nem maradsz egyedül…Owen figyelni fog rád, és arról is gondoskodunk, hogy ne kelljen visszamenned táncolni Carloshoz, de akkor sem… - rázom meg a fejemet, és a feloszló tömeg felé nézek. A mise véget ért, szóval nemsokára mindenki elhagyja a temetőt, és szemet szúrhatunk az embereknek. A mellkasomnak dől neki, meglepően kellemesen furakszik oda. Képtelen vagyok nem átölelni, és egy kicsit még engedni a bűnnek. Nem érdekel, hogy esik az eső, és felénk tartanak a szüleim is. – Hallgass ide… - a füle mögé igazítom az egyik elázott hajtincsét, majd az arcára simítva a tenyeremet fordítom magam felé őt, hogy a szememben vesszen el. – Minden rá emlékeztet itt, és nem nyughatok…ez már nem maradhat normális keretek között. Nekem is időre van szükségem, de itt nem fog menni. Kérlek, ne nehezítsd meg, rendben? – kérlelem halkan, és a tenyerem külső élével törlöm le a könnyeit. Finoman itatom fel a maradékot az ajkaimmal az orcájáról, majd lassan haladva a szája sarkára nyomok egy puszit, de az éhségérzetem nem sikerül visszafogni. Rátapadok a szirmaira, és elveszem, ami jár…amit remélek, hogy még sikerül egyben tartanunk…


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyVas. Nov. 03, 2019 9:16 pm


Aaron and Lena

Amikor megismertem Aaront, a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy idáig jutunk. A hozzánk betévedő férfiak általában vagy egyszeri alkalom miatt jönnek, csábítja őket az a fajta bűn, amit egy olyan hely adhat nekik, mint Carlos bárja, vagy törzsvendégek. Kíváncsiak, mi rejtőzhet az ajtók mögött, mi folyhat a vörös falak között, hogy nézhet ki egy ilyen hely belülről. Kíváncsiak, milyenek a lányok, miket tudnak csinálni, mennyibe kerül egy privát tánc, mi mindent csinálhatnak a feleségeik, barátnőik háta mögött anélkül, hogy azok megtudnák. Aaron egyik sem volt, ő céllal lépett anno be azon az ajtón. Azóta annyi mindenen mentünk keresztül, annyi mindenbe keveredtünk bele, amiket egy normális ember legszívesebben elfelejtene. A sok rossz csak halmozódott és halmozódott egészen addig, amíg tragédia nem lett a vége. Ez általában így van. Most is így lett. Tragédia lett a vége, Wyatt meghalt, Aaron elvesztette az öccsét, két csodálatos ember elveszítette a kisebbik fiát, belőlem pedig kiszakítottak egy hatalmas darabot, ami miatt valószínűleg már sosem leszek ugyanaz az ember, mint mielőtt Aaront megismertem volna.
Nem akarom elhinni a szavait, szeretném azt hinni, ez csak valami rossz vicc, valami groteszk kandi kamera, egy kész átverés show, amiben a fák mögött bujkáló emberek csak arra várnak, melyik pillanatban ugorhatnak elő és leplezhetik le a profin megrendezett jelenetet. Szeretném azt hinni, ez nem a valóság, de a szavai nem légből kapottak, és az arca is komoly. Komolyan gondolja, amit mond, engem pedig ez megrémiszt. Átjár a pánik, amikor minden szava eljut hozzám. Elmegy. Elmegy a városból, én pedig itt maradok egyedül. Nélküle. Annyi ideje dolgozom emberek között, mindig tudom, mit kell mondani, most viszont a kétségbeesett kérlelésen kívül nem vagyok képes másra. Nem mehet el, egyszerűen nem. Önző gondolat? Lehet. Sőt, biztos. Főleg azok után, ami az öccsével történt. A fejemet csóválom, határozottan, de mélyen legbelül lesújtva és összetörve pillantok fel rá.
- Nem – suttogom először csak halkan. – Nem – ellenkezem tovább, hangomat feljebb emelve. – Nem kérhetsz ilyenre – förmedek rá hangosan. Nem gyakran esik meg velem, hogy előbb beszélek, aztán gondolkodom, de az az érzelmi kavalkád, ami bennem van, ezt hozza ki belőlem most. Nem gondolom végig a szavaimat, csak kimondom, ami jön. Tudom, hogy nem rajta kellene a dühömet és a frusztráltságomat kifejtenem, megértőnek kellene lennem vele, mivel most temették el az öccsét, de nem tudom elfogadni ezt a döntését. – Nem érdekel sem Owen, sem a többiek, sem Carlos, sem senki – rázom meg a fejem. Hiába biztosít róla, hogy nem leszek egyedül, mivel Owen, akiben Aaron megbízik itt lesz, nekem ez nem fog semmilyen megnyugvást hozni. Nem fogom nyugodtan lehajtani este a fejemet, nem fogok minden utcán úgy közlekedni, hogy ne nézzek legalább egyszer a hátam mögé. Nem fogok nyugodtan dolgozni, sem suliba járni, sem tanulni. Aaron valószínűleg nem is sejti, mennyire szükségem van most rá. Aztán persze ott a másik oldal, hiszen fogalmam sincs, mi zajlik le bennem. Tudom, milyen érzés elveszíteni egy családtagot, de nem tudhatom, hogy belül ő ezt hogyan éli meg. Ő pedig nem mondja. Nyilván nem mondja... Megkérdezhetném, de nem érzem jogosnak a kérdést, hiszen miattam halt meg az öccse. Valószínűleg hibáztat is érte, én pedig félek ettől a lehetőségtől.
Óvatosan közelítek felé, fejemet a mellkasára hajtom lassan, de meghagyom neki a lehetőséget, hogy eltávolodjon, ha szeretne. Nem akarok tolakodó lenni, de szeretném átölelni, ha hagyja. Szerencsére nem hátrál, nem is tol el, hanem karjait körém fonja. Amint megérzem ölelését, szorosan hozzá simulok, ölelésembe zárom. Szeretném, hogy sokáig tartson ez a pillanat, amikor minden rossz, minden gond megszűnik – de ez csak illúzió. Kellemes illúzió, amit a közelsége okoz, ragaszkodom ehhez az illúzióhoz, és nem szeretném elengedni. Félek elengedni. Félek Aaront elengedni. Sóhajtva emelem fel a fejemet, mikor szembe fordít magával. Képtelen vagyok a szemeibe nézni, ahogy beszél, ezért lehunyom azokat, így hallgatom végig. Mélyen legbelül éreztem, hogy ez lehet a háttérben, ez ellen pedig semmi jogom nincs ellenkezni, sem makacskodni. Mégis... Elfog a pánik, ha csak arra gondolok, hogy ő nem lesz itt.  Amikor ajkaival arcomhoz ér, mozdulatlanná fagyok; az érintése, a lehelete, az a finomság, amivel közelít... És nekem ezt nyugodt szívvel, minden ellenkezés nélkül el kéne engednem? Önzőség, de képtelen vagyok rá. A szívem szakad ketté tőle. A temetésnek lassan vége, a tömeg kezd szétoszlani és bárkinek bármikor feltűnhetünk, de Aaront ez látszólag nem zavarja. Nem húzódik el, engem sem lök el. Sőt... ahhoz képest, hogy arra kért, ne nehezítsem meg a dolgát, pont ő az, aki megnehezíti ezt a pillanatot. Azzal a gyermeki puszival, amit a kicsik szoktak egymásnak adni, amikor még nem elég bátrak egy rendes csókhoz. Aztán azzal a puha csókkal, amivel megajándékoz. Először finoman viszonzom csak, de a következő pillanatban már azon kapom magam, hogy karjaim a nyaka köré fonódnak és lábujjhegyre állva hevesebben követelőzöm. Egyik kezemmel esőáztatta hajába túrok, így vonom magamhoz még közelebb. Teljesen belefeledkezem a pillanatba, átadom magam az élvezetnek és annak az eufórikus érzésnek, amit ennyivel képes volt Aaron kiváltani belőlem. Eszem ágában sincs megszakítani a csókot, csak akkor kapok levegőért, amikor ő húzódik el. Lassan engedem el, homlokomat a mellkasának támasztom.
- Ha el akarsz menni, akkor hadd menjek veled – vetem fel a javaslatot félve, kerülve a tekintetét. Az az érzésem, nemleges választ fogok kapni, de egy próbát megér. Vagy akár többet is.


credit • megjegyzés • szószám



astra; bb — it was great at the very start, hands on each other, couldn't stand to be far apart, closer the better. now we're picking fights and slamming doors, magnifying all our flaws and I wonder why, wonder what for why we keep coming back for more.
mind álarcot viselünk
Lena Bennett-Caldwell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications Cb233584469a4df2621e55dbd99e68cc1d59955b
Lena & Aaron - Complications 2edb8dc87cccc3e85ee8e8aa314746c1b9a742bf
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
you are my sunshine, my only sunshine, you make me happy when skies are grey. you'll never know, dear how much i love you, please don't take my sunshine away
★ :
Lena & Aaron - Complications 27103cdad409c1c24889e42b0b83cbb1b938b89d
★ foglalkozás ★ :
• registered nurse
★ play by ★ :
• alicia vikander
★ hozzászólások száma ★ :
206
★ :
Lena & Aaron - Complications Af781f79588ea61792d1d0e21fbf6bd37760b133
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications EmptyCsüt. Dec. 05, 2019 9:42 am
Lena & Aaron
“It’s done.”
Néha nem minden történet végződik jól, és bármennyire is hiszünk a tündérmesékben, vagy a jó fordulatokban, nem éppen az adatik meg. Vannak ezek a klisék, hogy a próbatételek azért kerülnek az utunkba, hogy megtanuljunk általa egy leckét, erősebbekké váljunk lelkileg.Egyikben sem hiszek, miután láttam, ahogyan az egyik ember, akiben megbíztam, fejbe lövi a testvéremet. Lopezt tartottam eddig a legnagyobb ellengésemnek, de mostanra beláttam, hogy még nála is vannak rosszabb emberek. Sawyer mindvégig kettős ügynököt játszott, és egy szemrebbenés nélkül hazudott az arcomba. Még az életemet is megmentette. Talán nem találkoztam szemtől szemben a hírhedt alvilági figurával, az is lehetséges, hogy már összefutottunk valahol, de ő legalább éreztette, hogy hol van a határ. Belül tudom, hogy ő bérelte fel az egyik beosztottamat arra, hogy végezze ki az öcsémet, de mégsem ő volt az, aki meghúzta a ravaszt. Sawyer tudta, hogy mi a gyengém, a testvérem, talán jobban kiismert az évek alatt, mint más, és erre pályázott a legvégső leszámolásig. Képtelenség, hogy elszökött, hogy valahol a világban él és lélegzik, miközben az utolsó földet szórtam rá Wyatt testére. Nem fog kiugrani a bokorból, hogy azt kiáltsa: Aaron csak egy vicc volt, és nem is talált el! Bárcsak így lenne, sokkal könnyebben viselném el a rosszat, de most a legnagyobbat magamban csalódtam. Elhittem, hogy az igazságszolgáltatás működőképes, hogy amiben nap, mint nap dolgozom, tényleg változást hoz az emberek életébe, de tévednem kellett. Nincs itt semmilyen megváltás, vagy végrehajtás. A bűnösök megússzák, az ártatlanok csücsülnek a sitten. Nem érzem már magam annak a rendőrnek, aki lelkesen nekivágott a szakmájának, és hitte, hogy azzal, amit tesz, jobbá varázsolja a földet, és megfosztja a rosszaktól. A mocskot nem lehet kiűzni, nem tehetjük fel az életünket arra, amiben csalódtunk. A döntésemet éppen emiatt nem fogom megmásítani még egy nő miatt sem. Tagadhatatlan, hogy Lena fontos lett, nemcsak egy informátor, akitől begyűjtöttem a szükséges dolgokat a munkámhoz, hanem egy nő, aki iránt elkezdtem érezni. Hiba lenne még egy céltáblát felmutatnom Sawyer-nek, és odaállni elé, hogy húzza meg a pisztoly másik végét. Már nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy szeressek, és ezt ki is mutassam. Ha megtanultam valamit az öcsém halálából, akkor az, hogy soha ne mutasd ki, mi is játszódik le benned. Aaron Bennett egy puha pöcs lett, akinek nincsen tartása. Meg kell edződnöm, és el kell távolodnom a szeretteimtől, hogy tisztán lássam az életemet, és ehhez most el kell mennem New York-ból. Nehezemre esik Lenát magára hagyni, és hátat fordítani neki, de ha most nem teszem meg, akkor soha nem is fogom. Az eső zuhog, a temetés még zajlik, de képtelen voltam ott maradni, és a szüleimmel gyászolni, amikor tudom, hogy a szívük mélyén engem hibáztatnak. A fa takarásában még az sem zavar különösebben, hogy nekem jön, az apró ökleivel vezeti le rajtam a feszültséget, és táplálja a gyűlöletét. Micsoda tűz ég benne…tudom, hogy groteszk, amiért szárba szöknek az ajkaim, de másképpen nem tudok erre a nőre nézni. Tisztelem, hogy túlél minden egyes nap, hogy nem adta fel az álmait, és nem adta fel az életet sem. Megtehette volna, nem volt egyszerű élete, és sejtem, hogy a jövője sem lesz olyan egyszerű, de ő az egyetlen, akiről tudom, hogy megérdemli a boldogságot. A szavaimmal vitába száll, látom rajta, hogy mennyire összetörik a hírre, hogy elmegyek a városból, de mégsem titkolhattam el előle, és itt volt a legjobb alkalom, hogy közöljem. A kijelentésem súlyos terhet ró mindkettőnk vállára, és tudom, hogy nem szabadna engednem a kísértésnek, de megcsókolom őt. A testéből áramló hő, az összetartozás ki nem mondott érzete körbe leng bennünket. A szívem gyorsabban kezd el verni, ahogyan a nyakam köré fonja a karjait, és elszívja előlem a levegőt. Bele is fulladnék, ha ezzel magam mellett tarthatnám, de akkor önző lennék, és amikor az voltam, tudjuk, hogy mi lett a vége. Tehetetlenül, sóvárogva simulok a törékeny testéhez, és vonom közelebb a mellkasomhoz. Már fájón harapok bele az alsó szirmába, és nyögök fel, mikor elszakadunk egymástól. A létezés nem kellemes, de ezért megérte. A felvetésére nem mondok semmit először, csak mélyen hallgatok. A lapockája mentén simítok végig és adok egy puszit a feje búbjára.
- Lena, nem lehet. Kérlek, értsd meg, hogy nem tehetem meg. Owen itt lesz, ha úgy érzed…de most nem vihetlek magammal, és nem is akarlak. – ezt a hazugságot már egy ideje gyakorlom. Eltolom a vállainál fogva, hogy végre a szemembe merjen nézni. – Wyatt halott, amiért hónapokon át küzdöttem, tisztára akartam mosni a nevét, és mi lett a vége? A szüleim másodjára temetik el. Nem mehet ez így tovább. Nem jöhetsz velem….talán jobb is, ha indulok. – a tekintetem a távolba réved, ahol már időközben elindultak az emberek, és egyre jobban közelednek felénk. – Vigyázz magadra. – még egyszer utoljára a derekánál fogva egy erős ölelésbe rántom, hogy éhesen lopjam el az emlékeztetőmet. Rövid vagyok, és amint elválok tőle, hiába kiabál utánam, már nem hallom meg. Egyenesen kitérek előle, és a kocsim felé veszem az irányt.

/Köszönöm szépen a játékot, és várom a következőt.  Lena & Aaron - Complications 2624752903 /


mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lena & Aaron - Complications 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Lena & Aaron - Complications Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Lena & Aaron - Complications Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lena & Aaron - Complications 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lena & Aaron - Complications 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Lena & Aaron - Complications
Lena & Aaron - Complications Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lena & Aaron - Complications
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aaron & Lena
» Aaron x Lena - A paktum
» Aaron & Lena - just a white lie
» Aaron x Lena - Can we adopt a dog?
» Aaron x Lena - Merry christmas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: