New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 7:07 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 6:57 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 6:50 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 6:44 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 6:40 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 6:34 pm-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 6:33 pm-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 6:03 pm-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 5:54 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
TémanyitásHello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyPént. Aug. 16, 2019 5:37 pm



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

- Szép munka volt, Fiam! – paskolta meg a hátamat az egyik menedzser, miközben behordtam a seprűket kereken hajnali egykor a helyükre – Azt hittem sosem fogynak el a kis szarosok! Komolyan, este tízkor moziba hozni a gyereket? Érthetetlen számomra!
Erre csak megrántottam a vállam. Nem igazán voltam beszédes hangulatba azok után, hogy egész nap egy gyerekcsordát kellett terelgetnem. Nem számítottam rá, hogy egy egész negyedik osztály ki fogja bérelni az egyik termünket, és az méginkább meglepett, hogy az Oroszlánkirályt – ami amúgy csak úgy megsúgnám, hogy geci szar lett – premier után is ennyien nézik meg. Én amondó vagyok, hogy a mese tényleg egy örök klasszikus, és hirtelenjében nem is tudnék olyan embert mondani, aki ne szeretné, de ettől függetlenül a film egy fos. Megmondom őszintén én is csak azért néztem meg, mert reménykedtem abban, hogy valami újat fog mutatni, de lényegében ilyesmi egyáltalán nem történt meg. Elég sok kritikus meg is írta ezt, és számomra egyszerűen érthetetlen, hogy páran képesek ennyire szórni a pénzüket. Mert ha nekem gyerekem lenne, inkább letölteném az okostévére, levetném magam a kanapéra, az ölembe húznám a kis lurkót és az EREDETIT mutatnám meg neki, miközben elmondanám, hogy: nézd, apa ezen nőtt fel. Valahogy sokkal bensőségesebbnek tűnt, és popcornt otthon is lehet csinálni, de igazából mindegy is.
- Elgondolkoztam azon, hogy elköttetem magam – morogtam az orram alatt, miközben kifésültem a homlokomba tapadt, kócos tincseket – De úgy frankón, vágod Dave? Én ezt nem bírom ki még egyszer.
Megindultam vele kifelé az épületből, és figyeltem, ahogyan lassan elővesz egy szál cigarettát a dobozból, majd amint kitettük a lábunkat a helyről, máris gyújtotta meg azt.
- Ne rinyáljál Szépfiú, te most négy napig pihenni fogsz – mutatott rá a tényre, mire én csak megvontam a vállam. Általában én dolgozom a legtöbbet, mert lényegében más elfoglaltságom nincs. Se suli, se gyerek, se sport, szóval így nem kifejezetten éreztem magam kiváltságosnak úgy, hogy egész eddig ki küzdött a kis vérengző fenevadakkal? Na ki? Pont ezért is rántottam végül egy vállamat, majd emeltem fel a tenyerem, hogy lepacsizhassak vele.
- Lekésem a metrót, és mindjárt meghalok. Éhes és fáradt vagyok. Kitartást nektek a hétre – ezzel pedig el is siettem. Még az utolsó pillanatban sikerült elérnem a járművet, amivel pont elkaptam az utolsó buszomat, ami majdne megészen hazáig vitt. Isának még gyorsan dobtam egy üzenetet azzal kapcsolatban, hogy akkor holnap hol és mikor talizunk – persze erről ő megint nem tudott, mert az utóbbi időben kihasználtam a meglepetés erejét, mert valamennyire jobban megvoltunk az utóbbi időben – aztán lezártam a telefonom, és csak elkezdtem valami zenét hallgatni, amit éppen találtam. Ilyenkor mindig inkább rádiót nyomtam be, mert kellett némi agyradír ahhoz, hogy összeszedhessem magam.
Az utóbbi időben elég sokat dolgoztam, ami miatt kimerültnek éreztem magam. Többször kerültem olyan állapotban, hogy kölyköket megszégyenítő módon tudtam volna hisztizni, mert igazából... Gyűlöltem ezt az egészet. Attól függetlenül, hogy igyekeztem a helyzetbe belesimulni, még mindig csalódott voltam, amiért végül nem úgy alakultak a dolgaim, ahogy szerettem volna. Egyre többször lyukadtam ki annál a gondolatnál, hogy nem igazságos, hogy egy csomó kisgyerekes anyuka, meg diák között kell megrohadnom egy moziban úgy, hogy nekem vannak terveim, emiatt pedig kicsit paprikásabb voltam. Ehhez persze hozzájött Bee felbukkanása is, és bár nem állíthatom, hogy nem örültem neki, ettől függetlenül hát... Egy kicsit letaglózott a helyzet. Hogy megint én voltam a hülye fasz, aki nem lett ebbe beavatva, és Stellát sem baszhatom le érte, amiért nem szólt. Nyilván neki is megvannak a maga problémái, de egy kicsit kezdett a faszom kilenni azzal, hogy mindig mindenkire nekem kell tekintettel lenni.
Pont ezért is torpantam meg rögtön, miután leszálltam a buszról, amikor furcsa hangokat hallottam az egyik sikátorból. Nem messze volt a lakókocsipark, ahol laktam, nekme pedig minden bajom volt már. Legszívesebben mentem volna a dolgomra, viszont a lelkiismertem nem hagyta, hogy csak úgy eltűnjek, szóval elindultam az irányba, ahol némi dulakodást véltem kifülelni, női segítségkéréssel keveredve.
Nem sokkal rá meg is pillantottam egy férfit, ahogyan megragadta egy fiatal csajszi táskáját és próbálta elvenni tőle. Jóval nagyobb darab volt nála, szóval egyszerre képesztett el, hogy egyszerűen még fogta annak a pántját, és értettem meg, hogy ha nem lépek közbe, akkor szegény végig lesz rángatva a földön. Ahogy odaléptem hozzájuk, finoman fogtam a csuklójára, hogy lefejthessem a kezét a bőr anyagról, ezzel a férfi pedig már fogta volna menekülőre, de rögtön el is álltam az útját.
- Én nem tenném haver – morogtam oda neki, ahogyan közelebb lépkedtem hozzá párat – Tíz másodpercre saccolom az előnyödet, és rögtön beérnélek, szóval add oda szépen azt, és takarodj!
Felszegett állal néztem a szemébe. Én személy szerint legalább fél fejjel magasabb voltam nála, és jóval testesebb is, így végül némi kurvaanyázás után csak átnyújtotta a táskát.
- Jófiú – mosolyodtam el, majd egyetlen pillanat alatt újra elkomolyodtam, és alulról olyat vertem a gyomrába, hogy rögtön kétrét görnyedt, ez pedig jó lehetőséget nyújtott arra, hogy a követezőt az arcába adhassam. Éreztem, ahogyan megreccsent az orra az öklöm alatt, de mivel még ficánkolt a földön, és fel tudott térdelni, gondoltam, hogy a talpammal visszalökdösöm. Jó helyen van ott.
- Nem esett bajod, ugye? – fordultam rögtön a nő felé, majd megragadtam a csuklóját – Menjünk innen, jobb ha nem talál meg.
Vissza is rángattam gyorsan a főútra, majd a tompa lámpafényben vettem szemügyre az arcát. Azon nem láttam ütések nyomát, szóval csak átnyújtottam neki a táskámat és próbáltam egy barátságos mosolyt költöztetni az arcomra. Nem csodálkoznék, ha meg lenne ijedve az előbbi kis műsorom miatt.

Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 895


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyHétf. Aug. 19, 2019 3:48 pm

Louis & Lilah
Tíz évvel ezelőtt, amikor döntenem kellett, hogy részese akarok-e lenni a családom kétes üzleteinek, nem sokat gondolkoztam rajta, hogy vajon hová is kellene mennem, sem azon, hogy mit akarok kezdeni az életemmel. New York remek ötletnek tűnt, mert bár ugyanolyan nagyvárosként, mint Chicago megvannak a saját veszélyei a rázós környékeivel. Mégis sokkal nagyobb szabadságot biztosít gyakorlatilag bárki számára, hogy elvegyülhessen a tömegben. Az embereket itt sokkal kevésbé érdekli, hogy ki vagyok valójában és honnan jöttem. Elég csak azt mondanom, hogy a szüleim meghaltak és gyakorlatilag senki nem gyanakszik, hogy ne lenne így. Azt hiszem, ha egy távolabbi, eldugott kisvárost választok, sokkal nehezebb dolgom lett volna a beilleszkedést tekintve.
Alig két hónappal ezelőttig rettentő szerencsésnek gondoltam magam, amiért sikerült viszonylag nyugodt életet teremtenem magamnak. Egyetemre járhattam és megnyithattam a saját üzletem, ami mindig is az álmom volt, ellentétben a jogi pályával, amit a szüleim akartak rám erőltetni. Különösképp az apám. De mióta megkaptam azt a képeslapot, gyakorlatilag félelemben élem a napjaimat, újabb jelet várok, és akárhová is megyek, mindenki gyanús. Eddig sem bíztam meg túlságosan könnyen az emberekben, de újabban szinte paranoiás vagyok. Attól tartok, hogy amit megpróbáltam a múltban hagyni, most kamatostól a nyakamba szakad.
Ha volt valami, amit érdemes volt megtanulnom apámtól, hát mindenképpen az volt, hogy soha nem szabad egy dologra támaszkodni. Sosem szabad magam abba a hitbe rángatni, hogy ha találok egy megoldást a problémára, akkor az be fog válni. Mindig kell lennie második vagy harmadik lehetőségnek is a tarsolyomban. A végén valamelyiknek működnie kell. Hiszek benne, hogy mindent meg lehet oldani legális, tiszta úton, épp ezért kértem Hailee tanácsát, hátha meg tud nyugtatni engem az egész helyzettel kapcsolatban. Emellett persze azzal is tisztában vagyok, hogy naiv lennék, ha a családom történetének teljes tudatában még elhinném, hogy a jog mindenek felett áll. Ezért is keveredtem olyan környékre sötétedés után, ahol találhatok olyan embert, aki megoldás lehet a problémámra, de éppen törvénybeütköző módon. Muszáj volt tudnom, hogy ha egyik pillanatról a másikra fel kellene adnom a jelenlegi életemet, hogy újra elmenekülhessek a Salerno család elől, akkor van kiút számomra New Yorkból és van valaki, aki tud segíteni nekem ebben.
Még ezer éve kaptam egy címet a fickótól, aki az új irataimat csinálta nekem, de sosem gondoltam volna, hogy valaha még hasznát veszem. Amikor elindultam, fogalmam sem volt róla, hogy megtalálom-e az illetőt és hajlandó lesz-e nekem segíteni. Furcsa megkönnyebbüléssel töltött el mégis, amikor az ajtót nyitó illető a kérdésemre azt felelte, hogy megtaláltam, akit keresek.
- Tudod a számomat. Hívj, ha kellek.
- Még egyszer köszönöm. Mindent köszönök. - Már legalább háromszor indulni készültem, de újabb és újabb történetek merültek fel, én pedig még többet tudtam meg apám ügyleteiről, mint ami elől menekülni akartam. Most csak még inkább helyes döntésnek tartottam, hogy elszöktem.
- Bradley barátai az én barátaim is. - Hamiskás mosoly jelenik meg a nő arcán és elülteti bennem a kíváncsiságot azt illetően, hogy hogyan is ismerkedhetett meg valakivel, aki szabadidejében hamis okmányok gyártásával foglalkozik. De azt hiszem mindenkinek joga van hozzá, hogy meglegyenek a saját kis titkai, amiket meg is akar tartani annak. - Viszlát, Delilah!
- Viszlát! - Hátrapillantok még ugyan a járdáról, de a bejárati ajtón talán már a zár is kattant, én pedig teljesen egyedül maradok a sötét utcán. Igyekszem visszatalálni a buszmegállóhoz, ahol korábban leszálltam a járműről, de az ismeretlen környék nincs a segítségemre. Megfordul a fejemben, hogy korábban kellett volna jönnöm, hiszen akkor talán nem fordul ilyen későre a hazajutás, de attól tartottam, hogy nem találom otthon a nőt. De most sokkal inkább örülök annak, hogy hajlandó volt segíteni nekem, mint hogy milyen késő van.
Nyűgösen veszem tudomásul, hogy fogalmam sincs hol lehetek, és már éppen a táskámban kotorászom a telefonom után, hogy hívjak magamnak egy taxit, amikor elém toppan valaki a semmiből. Rémülten kapom fel a fejem, és veszem észre, hogy a táska, amiben eddig a telefonomat keresgéltem, már félig a férfi kezében van. Minden értékemmel és papírommal együtt - amiket ugye nem lenne szerencsés megpróbálni hivatalos úton pótolni, mert Dahlia Salerno már tíz éve nem létezik. - Hé! Engedje el! - kiáltok fel hangosan és igyekszem kicsavarni a kezéből a táskát, holott minden önvédelmi óra első leckéje az, hogy ha ilyen helyzetbe keveredik bárki is, a legjobb opció a futás. - Segítség! - Nem sok esélyt látok arra, hogy a táskám, vagy én, vagy így együtt épségben megússzuk ezt a találkozást, de ha sikerül is a fickónak kirángatnia a kezemből a számomra kedves darabot, legalább mondhassam el magamról, hogy tényleg próbáltam megakadályozni. A rendőrség egy egyszerű táskalopás miatt valószínűleg nem törne meg a munka alatt, hogy visszaszerezzék nekem.
Már éppen újra segítség után kiáltanék, amikor teljesen új szereplő lép be a kis drámánkba és gyakorlatilag fél perc alatt visszaszerzi a táskámat. Levegőért kapok, amikor néhány ütés és elcsattan, de tisztában vagyok vele, hogy különösebben nem szólhatok bele. Különben is, valamilyen szinten elégedettséggel tölt el, hogy a férfi megkapja, amit érdemelt. - Nem, jól vagyok... Még magamhoz sem térek igazán, amikor a srác már csuklón is ragad és eltűnünk a sikátorból, magunk mögött hagyva a tolvajt.
- Kö... - megköszörülöm a torkom, hogy rendesen hallható legyen a hangom. - Köszönöm. Nem tudom mit csináltam volna, ha nem segítesz. - A szám széle felfelé görbül, de még képtelen vagyok mosolyogni, annyira abszurd ez az egész. - Mondd, meghálálhatom valahogyan? Delilah vagyok, Delilah Barker. - Azzal kezet nyújtok neki, hogy ilyen módon is megköszönjem neki, hogy gyakorlatilag megmentett a legrosszabbtól, amit jelenleg el tudok viselni az életemben.
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyKedd Aug. 27, 2019 2:48 pm



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

Nem vagyok egy hőstípus. Sokan azt hiszik, hogy feltétel nélkül hajlandó vagyok segíteni másokon, pedig egy egyáltalán nem igaz. Nekem is van eszem, és bár attól függetlenül, hogy nehezen bírom azt, ha környezetemben bántják a gyengébbeket, kisebbeket, fiatalabbakat, még nem ejtettek teljesen a fejemre. Tudom, hogy nem vagyok szeretetszolgálat, és bár szívesen segítek bárkinek, ettől függetlenül van egy határ.
Isáért képes lennék tűzbe ugrani... de ő a barátnőm. Ahogyan Stellát és Bee-t is igyekszem védelmezni. Az utóbbi igazából nem nagyon érdemli meg, de ettől függetlenül még a húgom. Sokszor érzem azt, hogy kispadra vagyok ültetve általuk, és kihagynak bizonyos dolgokból. Persze nem kell nekem beszámolni a menstruációjukról meg minden, de vannak dolgok, amikről szívesen tudnék. Mert látom ahogyan pusmognak és sutyorognak, ami miatt megint csak azt érzem, hogy én nem tartozom sehova. Lényegében ez van, amióta abbahagytam a sulit.
Mert sok fiatallal ellentétben én szerettem suliba járni. Ott tiszteltek a tanulmányi eredményeim, és a focicsapatban betöltött szerepem miatt. Sokan ígéretesnek, tehetségesnek neveztek, ami miatt lényegében majdnem mindig boldog voltam. Persze akkor is megvoltak a problémáim, de minden könnyebb volt, amíg odajártam, mert... Legalább éreztem, hogy tartozok valahova. Ahol megbecsülnek, nem hagynak ki a dolgokból. A suliban minden az enyém lehetett, és semmiféle lemondással nem járt... Szóval ha tehetném örökre suliba járnék.
És bár a moziban kedvesek voltak a dolgozók, azért az mégiscsak más. Mert pont a munka miatt ment tönkre a párkapcsolatom, amit bár próbálunk menteni, néha én magam is azt érzem, hogy egyszer valamelyikünk mérgében a másik fejéhez fogja vágni a bűvös „szakítsunk” szót... Ez pedig veszettül elkeserített. Mégis úgy éreztem, hogy semmiféle támogatást nem kapok, holott hármunk közül engem ért a legnagyobb veszteség. Lehetne fejtegetni mondjuk ezt tovább, de lényegében Stella azt csinálja amit akar, Bee magának okozta a bajt és lényegében én vagyok a szar természetesen, amiért ki merem mondani a véleményem a dologgal kapcsolatban, és ha ez még nem lenne elég, ott vagyok középen, mint valami okleveles balfék, egy sültbolond, egy vadbarom, és vergődök.
Mert tőlem soha senki nem kérdezte meg, hogy Lou... Biztos ezt akarod? Stella is csak beletörődött abba, hogy nekem ezt dobta a gép, mert megvontam a vállam és mosolyogva annyit mondtam, hogy más választásunk nincs. Egyedül talán a barátaim meg Isa kérdezték meg, hogy ez biztos jó így neked? De az előbbi csoport nem tudta, hogy végül mi miatt mentem dolgozni, Isa meg... Nem akartam férfi létemre neki rinyálni. Viszont néha jó lett volna valakinek csak az ölébe hajtani a fejem, és megkérni, hogy buzerálja a hajam, amíg el nem alszom.
Magányos voltam... És talán pont ezért írtam felül azt a dolgot, amit korábban gondoltam. Nem hősködök, mert vigyáznom kell magamra ahhoz, hogy a szeretteimre is tudjak. Csak mert belém van kódolva, hogy a testvéreimet és Isát meg kell védenem... Még ha ezek közül csak az egyikük is érdemelné meg a dolgot. Én magam sem tudom, hogy mi lelt, amikor meghallottam azt a hangot, de képtelen lettem volna csak úgy elsétálni akkor anélkül, hogy a lelkiismeretem tiszta maradjon. Szóval egyszerűen a nő segítségére siettem, pár keményebbet adtam a támadójának, majd kivezettem a főútra, még mielőtt valaki bánthatta volna, vagy nagyobb bajba keverednénk.
- Ennek örülök – pillantottam végig még mindig aggodalmasan a nő arcán – Nem szabadna ilyenkor egyedül sétálgatnod. Legközelebb fogj egy taxit, mert így is csak szerencsénk volt, hogy ő egy elég béna kis tolvaj lehetett. De mit csinálsz, ha van nála egy kés?
Én csak csóváltam a fejem, miközben próbáltam rájönni, hogy egyáltalán miért is dorgálok meg egy nálamnál idősebb idegent. Attól függetlenül, hogy nem volt teljesen rendben amit csinált, egyáltalán nem volt jogom ehhez. Viszont mostanában folyamatosan csak zsörtölődtem, és ezek szerint megártott. Nincs mit tenni, a jellemem torzulása elindult... Meg sem lepődnék, ha rövid időn belül megbolondulnék a sok idióta – már bocsánat – nőnemű lény között, akik vigyorogva próbálnak halálra kínozni.
Viszont ahogyan elcsuklott a hangja a köszönetnyilvánításnál, az arcvonásaim megint ellágyultak. Tudom én, hogy mennyire szar lehet most neki, ezért is kaptam le a hátizsákomat, és kotortam elő egy palack mentes vizet, amit még a műszak előtt csórtam Stellának. Viszont úgy érzem, hogy itt nagyobb szükség lesz rá, ő majd iszik mást tele a hűtő, mivel bevásároltam.
- Tessék... Azt hiszem ez  egy kicsit lesokkolt téged az eset. Nem szeretnél leülni? – óvatosan a vállára is csúsztattam a kezem, és talán én is kicsit túlizgultam a dolgot, de hát láttam én már olyat, hogy valaki az ijedtségtől elájult. Viszont még mielőtt válaszolhattam volna a kérdésére, hogy nincs semmire szükségem, és ha szeretné hazakísérem, akkorát kordult a gyomrom, hogy a torkomra fagyott a szó. Éreztem, ahogyan az orrom körüli, kissé szeplős terület lassan vörösleni kezd a szégyentől, aztán óvatosan a bűnös belemre csúsztattam a tenyerem.
- Ühm... bocsánat – csak reménykedtem benne, hogy a lámpafény nem mutatja az amúgy meglehetősen vörös fejemet – Kicsit... Nos nem ettem ma még sokat, de ezzel ne törődj. Ha szeretnéd elkísérlek haza, hogy ne találkozz még egy ilyen barommal... Kicsit sok lenne egy éjszakára.
Én magam is tudtam, hogy elég zavart vagyok, és össze vissza beszélek, de a végére megejtettem valami vigyorszerűséget, és inkább csendben maradtam utána, hogy nehogy még több baromságot beszéljek össze.

Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 847


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyCsüt. Aug. 29, 2019 4:07 pm

Louis & Lilah
Ezer meg egy történetet látunk, vagy olvasunk életünk során a hírekben, amelyek arra tanítanak bennünket, hogy legyünk elővigyázatosabbak. Sőt már egészen kicsi korunktól kezdve arra nevelnek bennünket a szüleink, hogy idegenekkel nem állunk szóba, vagy hogy sötétedés után nem járkálunk egyedül olyan környéken, amiről tudjuk, hogy veszélyes. Na jó, bevallom az utóbbira így konkrétan nem emlékszem, hogy bármelyik szülőm szájából is elhangzott-e valaha, mindenesetre a felnőtté válás során mindenkiben kialakul valamiféle egészséges félelem az ilyen helyzetekkel kapcsolatban. Különösen olyankor, ha alapvetően szeretjük az életünket, és szeretnénk még jó hosszú ideig élni. Azonban soha nem vagyunk eléggé elővigyázatosak, egészen addig, amíg mi nem keveredünk bajba, amiből később tanulhatunk. Például velem soha nem történt még semmi egy elhagyatott utcán, de ugyanakkor meg az is igaz, hogy tizenhat éven át gyakorlatilag úgy vigyáztak rám, mintha valamilyen értékes műtárgy lennék, amit fegyveres őrizetbe kell venni. Az azóta eltelt tíz évben pedig mondhatni rettentő nagy szerencsém volt.
A kivételes szerencsém ellenére is úgy gondolom, hogy a nők egészen nyilvánvaló hátránnyal indulnak az utcai rablások, vagy ne adj' Isten erőszakkal szemben. Mert valami furcsa okból a társadalom nem tanulta még meg, hogy az alapintelligencia fejlesztése mellett a felnövekvő generációknak további skillekre is szüksége lenne, mint például arra is, hogy egy átlagos ember képes legyen megvédeni magát, vagy legyen valamilyen alapvető tudás birtokában, ami segíthet a menekülésben.
Ma jött el a napja, hogy tanulva a majdnem-táskalopás esetéből hamarosan beszerezzek magamnak egy paprika spray-t, vagy egyszer és mindenkorra megtanuljam, hogy ha ismeretlen környéken vagyok, akkor érdemes lenne inkább háztól házig taxiznom, mert akkor sokkal kisebb az esélye, hogy ilyesmi történik velem. Egy biztos, hogy ez az egész kicsit sem segített a már így is kialakuló paranoiámon, mert fogadok, hogy éjszaka még a saját lakásom biztonságában is azon fogom törni a fejem, hogy mi van, ha ennek az egésznek van valami köze ahhoz a képeslaphoz. Hiszen a férfi könnyűszerrel elintézhette volna az egészet annyival, hogy megüt, és pillanatok alatt eltűnhetett volna a táskámmal, amíg én próbálok magamhoz térni. Az is lehet, hogy a mai estét követően nem lenne hülyeség feladnom a kedvenc jóga óráimat és valami önvédelmi kurzusba fektetni a pénzem, mert gyakorlatilag bármikor megtörténhet velem újra ilyesmi, akár tisztességes környéken lakom, akár nem. Ha nem sikerül megoldást találnunk Hailee-vel, akkor nincs más választásom, vissza kell térnem ide.
Mégis valami isteni sugallatnak, vagy kivételes szerencsének hála ez az eset csak tanulópénz marad és a segítségemre siető hős srácnak köszönhetően még csak komolyabb bajom sem esik. Ellenben a támadóval, aki nem ússza meg egy kis kiabálással és fenyegetéssel, olyan ütéseket kap, amik még az én sokkolt agyamig is eljutnak és nézni sem esik jól. Nem is tudom hogyan gondolhattam, hogy ha nem úszhatom meg a múltamat, akkor megpróbálok olyanná válni, aki akkor lettem volna, ha otthon maradok és beszippant a Salerno család sötét oldala.
- Csak neked köszönhetem. - Bár még mindig nem tértem magamhoz az esetből, hiszen minden olyan rettentően gyorsan történt, mégis igyekszem a pillantását keresni, hogy őszintén, szemtől szembe köszönhessem meg neki. Mert ha ő éppen csak két perccel később érkezik, nem úsztam volna meg ennyivel. - Tudom, én.. Igazából éppen egy taxit akartam hívni, és akkor lépett oda hozzám. Szóval... - Szégyellem a zavarom, de valamennyire jogosnak is érzem. Hiszen az előbb majdnem kiraboltak, és ki tudja még mit tett volna a férfi, ha nincs aki közbelépjen. - Nem igazán vagyok ismerős ezen a környéken, fogalmam sem volt róla, hogy ennyire veszélyes lehet. - Mintha önmagában a tény, hogy épp egy okirat hamisító barátjától köszöntem el nemrég nem lenne elég árulkodó a környékkel kapcsolatban. Bravo, Delilah. - Fogalmam sincs mit csináltam volna, ha kés is van nála. De ilyen alapon neked is óvatosabbnak kellett volna lenned, mert Te is megsérülhettél volna. - Ötletem sincs miért védekezem ilyen hevesen és fordítom vissza az egész helyzetet felé, amikor csak meg kellene köszönnöm, hogy volt olyan bátor, hogy közbelépjen.
- Köszönöm. - Halvány mosollyal az arcomon veszem el a felém nyújtott vizet és miközben leküzdök belőle néhány kortyot, igyekszem arra koncentrálni, hogy a szívem ne akarjon kiugrani a torkomon át a mellkasomból. A hetek óta kísértő stressz mellé nem volt túl kellemes adalék ez az este. Amit mindenképpen meg szeretnék köszönni annak, aki gondoskodott a biztonságomról és gyakorlatilag azonnal az eszembe ötlik egy lehetőség, amint a fiú gyomra árulkodóan megkordul.
- Mi lenne, ha meghívnálak valamire? Csak hogy megháláljam, amit tettél... Mondj egy helyet itt a környéken nyugodtan, nem várom el, hogy hazakísérj. Biztosan hosszú napod volt. De.. persze azt is megértem, ha nem akarod.  - Szinte már nevetséges, ahogyan mindketten igyekszünk kimagyarázni magunkat, és talán épp ezért kezd egy vidámabb mosoly elterülni az arcomon, látva az ő vigyorát. Szemöldökön kérdőn szalad a magasba, miközben a válaszát várom, hiszen az is teljesen jogos lenne, ha nem akarná velem az idejét tölteni, mert más késő van. De úgy érzem mindenképpen meg kell hálálnom valahogy.
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyHétf. Okt. 07, 2019 10:54 am



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

Alapvetően nem erősítem az idegbajos pasik sorait, de ettől függetlenül a hangokat hallva a sikátor felől, én magam is tudtam képzelni azt, hogy miként reagálnék, ha valamelyik nőm nem jönne haza. Mert haragudhatok bármennyire Briannára, képtelen lennék elfogadni azt, hogy ha baja esne. Nyilván idővel meg fogok békülni vele és a helyzettel is, amibe keveredett, hiszen már most tudom, hogy a haragom annyira nem erős, hogy túl sokáig ki tudjon tartani. Emmellett ott van Stella, akinek hála van hol élnem... szarja telibe bármennyire is azt, hogy jelenleg mi van velem. Próbáltam logikus magyarázatot találni a dologra, például azt, hogy a pszichológia elég nehéz szak és rossz lehet neki, hogy tanulás mellett még dolgoznia is kell, ezért fáradt, és nem annyira van ideje velem foglalkozni. Ezt még képes is lettem volna elfogadni, de ettől függetlenül én magam is éreztem, hogy valahol viszont... Nem így kéne viselkedni. Hiszen mégiscsak egy nő fogadott minket a gyerekeivé, nem?
És hát nem utolsó sorban... Ott van Isa, aki valószínűleg azért nem válaszolt most az üzenetemre, mert edzett, és fáradt. És bár sokat veszekszünk mostanában, ettől függetlenül, ha egyszer csak baja esne, vagy eltűnne, akkor én csak... Szörnyen érezném magam. Nem is vagyok benne biztos, hogy ha egy külső befolyás hatására mennénk szét, azt hogyan viselném... Mert alapvetően mindenhogyan szar lenne szakítani vele.
Pont ezek a gondolatok miatt torpantam meg a végül az utcában, és gondolkoztam el azon, hogy mitévő legyek. Mert úgy éreztem, hogy valószínűleg ezt a nőt is van aki hazavárja, van aki gondol rá... És ha én most annyiban hagyom a dolgot, egyrészt esélyt adnék a Karmának, hogy lecsaphasson rám, másrészt szörnyen érezném magam pont azért, mert sajnos túl sok nőnemű lény vesz körbe, ami miatt egyszerűen csak képtelen lennék tiszta lelkiismerettel bármelyikükre mosolyogni. Alapvetően is azok sorait erősítettem, akik úgy gondolták, hogy hihetetlen tisztelettel és hálával tartozunk a nőknek, amiért képesek fenntartani az emberi fajt, meg úgy unblock miatta tudjuk megtapasztalni a gyermekáldás szépségeit. És bár a gyengébbik nem kifejezést nem igazán szerettem, ami a fizikai erőt illeti... Nos ahogy beléptem a sikátorba, pontosan tudtam, hogy miért volt jó döntés idejönni. Mert ő határozottan nem bírt el vele, és ha én most egyszerűen a sorsára hagyom, akkor komoly veszteségek érték volna őt.
- Ugyan... Semmiség volt az egész – vontam meg a vállam a hálálkodására. Tényleg úgy éreztem, hogy bárki lett volna hasonló helyzetben, ugyanezt teszem. Nem kifejezetten szeretem az ilyen Austin féle férgeket, akik erőszakkal akarnak bármiféle nyomást gyakorolni a másikra... Főleg ha nőről vagy gyerekekről van szó. Ezeket egyszerűen az én gyomrom csak... Nem veszi be.
- A szűk sötét utcáktól sajnos itt, Manhattanben is óvakodni kell – húztam el a számat – Tény, hogy nem egy Brooklyn szintű veszélyes környék ez, de sajnos zsebtolvajok itt is vannak. Gondolom akkor nem vagy helyi, de ha rám hallgatsz, legközelebb nem jössz erre egyedül, vagy a főúton maradsz, ahol nagyon késő este is vannak emberek.
A mosolyom és hangom is szelíd volt, ahogyan rápillantottam. Reméltem, hogy nem veszi kioktatásnak azt, amit mondok neki, de valahol pontosan tudtam, hogy mit beszélek. Éltem én Brooklynban is annak idején, amikor még állt az árvaház, és Isát sem szívesen vittem oda a környék veszélyessége miatt. Viszont sajnos itt is vannak olyan zsiványok, akik miatt legszívesebben bezárnék egy ablaktalan lakásba mindenkit, akit szeretek, még ha ehhez nincs is jogom.
- Azért kettőnk közül, ha engem késelnek meg hogy mondjam... Valahogy még mindig jobb, mert hívhattál volna nekem mentőt vagy valami... Én túlélem. Viszont ha őszinte akarok lenni, akkor el kell mondanom, hogy átfutott az agyamon az a lehetőség is, hogy nem jövök ide. A többi ember meg sem állt... Szóval egyezzünk ki abban, hogy még így jártunk a legjobban mind a ketten – mert én magam sem tudom, hogy ténylegesen mit csinált volna, ha egyszerűen csak továbbsétálok. Minden bizonnyal fejfájást okozott volna neki másnap, hogy letiltassa a kártyáját, új iratokat csináltasson, aztán akkor még nem említettük azokat az egyéb dolgokat, amiket egy nő valamiért a táskájában cipel. Méregdrága rúzsok, parfümök, kabalamacik, meg bánom is én micsodák... Mindenesetre nem lett volna túl költségmentes, ha most elviszik tőle azt a retikült. Pontosan tudom, hogy Isa is miféle vackokkal tömi tele a táskáját és arra is emlékszem, hogy mennyire kiakadt, amikor egyszer csak úgy a lelátón felejtette azt.
A köszönetnyilvánítására csak mosolyogva biccentettem egyet, viszont a korgó gyomromtól szinte azonnal zavarba is jöttem. Olyan ártatlanul, hatalmas szemekkel pislogtam rá, miközben a hasamra csúsztattam a kezem, mintha legalábbis hat éves lennék, és éppen valami csínytevésen kapott volna rajta... Holott csak éhes voltam, mert egész nap nem volt időm enni, és tömtem a fejembe a kurva kukoricát jobb híján... Na mindegy.
- Öhm, azt hiszem elfogadhatom... Ha ettől jobban érzed magad. – ejtettem meg felé egy félmosolyt. Végülis valakinek be kellett adni a derekát, már én is kezdtem veszettül kínosnak érezni ezt az állandó szabadkozást – Viszont ettől függetlenül akkor legalább azt megvárnám, amíg kijön a taxid... És ellenőrizném a sofőrt. Nem lenne túl tiszta a lelkiismeretem, ha a nap végén kapna el valaki.
Ezzel gyorsan mellé is szegődtem, majd igyekeztem a lépteihez igazítani, a saját, hosszabbjaimat. Mivel én vezettem most, igyekeztem az ellenkező irányba megindulni, hogy elkapjunk valami helyet, ami éjszaka is nyitva van.
- Te nem vagy éhes? Mert szerintem egy szimpla gyorskajálda bőven megteszi nekem, igazából nem vagyok túl válogatós... Nem mondom, hogy nem esne jól most egy Mac’nCheese, de beérem lényegében egy subwayes szendviccsel is ha úgy van... Nem nagyon ettem még ma ez igaz.
Én magam sem tudom, hogy miért kezdtem el ezt ledarálni neki, amiért egy bocsánatkérő mosolyt meg is ejtettem felé.
- Delilah igaz? – emlékeztem vissza a nevére, amit korábban említett, majd most én nyújtottam felé a kezem, amit korábban nyilvánvalóan a túl nagy izgalom miatt nem fogadtam el – Louis vagyok. Louis Abraham York. És esküszöm, hogy nem tartozom a tajparasztok közé csak... Általában én sem játszom a supermant.
Igyekeztem némiképp barátságos vigyort varázsolni az arcomra, reménykedve abban, hogy a mai estét kibírom pofonok nélkül. Tényleg nem akartam bunkó lenni és a köszöntéseket kihagyni, egyszerűen csak fáradt és nyűgös voltam már egy kicsit.

Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 1 002


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyHétf. Okt. 28, 2019 6:52 pm

Louis & Lilah
Nehéz néha tudatában lenni annak, hogy csak azért, mert az én lelkiismeretem és a saját értékrendem nem engedi meg nekem, hogy bármilyen illegális dologba keveredjek, vagy olyasmit csináljak, ami másoknak árthat, attól még igenis nagyon sokan vannak, akik nem visszakoznak, ha arról van szó, hogy ki kell rabolniuk valakit. Arról nem is beszélve, hogy egyébként milyen elmebeteg emberek élnek az egész világon, akik nem pusztán azzal képesek ártani valakinek, hogy rosszat kívánnak neki, vagy ellopnak valamit, hanem léteznek olyanok is, akik nem riadnak vissza attól, hogy a két saját kezükkel gyilkoljanak meg valakit. Persze ilyenkor mindig felmerül, hogy ha olyan helyzetbe kerülnénk, talán mi magunk is képesek lennénk olyan döntéseket hozni, amelyek egy normál hétköznapon még elítélnénk és amitől visszariadnánk. Tény, hogy az ember különböző helyzetekben nagyon másképp reagál, és ha szükség van rá, akár komoly döntéseket is viszonylag hamar meghozunk.
Ellenben úgy, hogy egész életemben, és különösen már itt, a New Yorkban töltött éveim alatt igyekeztem elkerülni a bajt, most pedig mégis csőstül szakad a nyakamba, eléggé megviseli az idegeimet. Hol félelmet érzek, hol pedig haragot, amiért annak ellenére is bajba keveredem, hogy gyakorlatilag semmi rosszat nem tettem egész életemben. Nyilván az apám ezt egészen másképp gondolhatja, már ha egyáltalán tőle származik az a képeslap. Ő valószínűleg úgy tekint rám, mint egy egyszerű árulóra, akinek meg kell fizetnie a tetteiért. Pontosabban azért, mert nem voltam hű a családomhoz és ahhoz, amit ő hosszú éveken át gondosan felépített körénk.
Persze teljesen feleslegesen kapcsolnám össze a mostani pitiáner táskarablót apámmal, aki valószínűleg nem ilyen eszközökkel küldene újabb üzenetet. Már ha az eredeti tőle származik. Amire most nem is érdemes gondolnom, habár épp emiatt jártam ezen a környéken. De úgy érzem, ha csak tovább idegesítem magam vele, akkor az eddigi ijedelem mellett egyszerűen szívrohamot kapok, itt az utca közepén.
- Nem, komolyan... Számomra ez nem semmiség. - Kötöm az ebet a karóhoz, mert el kell ismerni, hogy nem egyszerűen megfogta nekem az ajtót valahol, vagy szólt rám, hogy elhagytam valamit. Nem, ez a fiatal srác vette a bátorságot és úgy ütötte meg azt a fickót, hogy legközelebb háromszor is meggondolja, hogy hasonlót csináljon.
- Igazad van, tényleg bárhol megtörténhet az emberrel. - Nem teszem hozzá, de gondolatban még hozzáteszem, hogy a képeslap óta lehetnék óvatosabb is. - Nem, tényleg nem a környéken lakom. Csak.. meglátogattam valakit. De ez most nem is érdekes - halkan, zavaromban nevetek fel, mert gondolom baromira nem érdekli, hogy éppen mit is kereshettem itt. Tulajdonképpen még annak is örülnöm kellene, hogy ilyen kedvesen próbál megnyugtatni, és ráébreszteni, akár csak egy gyereket szokás, hogy akármennyire is bízunk embertársainkban, néhány környéken érdemes óvatosabbnak lenni.
- Gondolod, hogy akár arra is képes lett volna a fickó? - Pillantásom rémülten siklik  a fiú arcára, csak mert számomra - aki egész életében menekült az ilyenek elől - ijesztően hat a valóság. Én magam, aki alkalomadtán szívese jár hospice szolgálatokhoz önkénteskedni soha nem keveredtem még olyan helyzetbe, hogy meg kelljen tapasztalnom az ilyesfajta hideg valóságot. - Mindenesetre még szerencse, hogy egyikünknek sem esett komolyabb baja. Függetlenül attól, hogy először nem akartál, most mégis itt vagy. Szeretném meghálálni valahogyan. - Hiszen Louis nem is tudja, hogy mennyit segített nekem pusztán azzal, hogy ilyen önzetlen volt. Már csak az hiányzott volna, hogy egy még veszélyesebb környékre kelljen mennem, hogy új papírokat szerezzek magamnak. Amivel itt, New Yorkban biztosan megjártam volna, mivel Chicagóban még csak-csak akadtak olyanok, akik az apám köreibe tartoztak, vagy legalábbis alvilági, illegálisan végzett munkákból szerezték a pénzüket és akkor tudtak nekem segíteni. Most már teljesen magamra vagyok utalva, na meg persze Hailee-re, aki talán tud nekem abban segíteni, hogy valahogy eltüntessük a nyomokat Dahlia Salerno és Delilah Barker között.
- Kérlek. - Halvány mosollyal az arcomon bólintok, mert azt hiszem ez a legkevesebb, amit megtehetek érte. Persze nem szeretném olyasmibe sem belekényszeríteni, amit nem akar, mert hát mégiscsak két teljesen ismeretlen ember vagyunk egymásnak, annak ellenére is, hogy tudjuk egymás nevét. De attól még éppen az előbb derült ki, hogy a sikátorban kiütött fickóval ellentétben mi azért jobb emberek vagyunk. - Rendben, legyen így. - Meleg mosollyal nézek fel Louisra, akivel immár sikerült megegyeznünk abban, hogy milyen feltételek mellett is leszünk teljesen nyugodtak az este további részében. Őszintén szólva kedvesnek találom az aggodalmát, mert vele ellentétben más talán már percekkel ezelőtt itt is hagyott volna. Vagy ha már itt tartunk, ahogy a srác is mondta, egyszerűen oda sem jöttek volna, én pedig törhetném a fejem, hogy mégis mit csináljak. - Ha akkor történne velem valami, amikor már nem vagy ott, akkor esküszöm én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere - nevetek fel nem kifejezetten boldogan, hanem mert az már tényleg nevetséges lenne, ha épp megmenekülök valamitől, aztán rám szakad az ég egy órával később.
- De, őszintén szólva egy kicsit az vagyok. - Eddig nem figyeltem annyira a hasamra, na meg talán ez az egész táskarablós dolog is tett rá egy lapáttal, de amikor megkérdezi, hogy én nem vagyok-e éhes, azon kapom magam, hogy már fele annyira sem tartom rossz ötletnek az evést, mint mondjuk tíz perccel ezelőtt. - Biztos jó lesz a Subway? Bár.. te tudod mit szeretnél. Na meg a környéket is te ismered jobban - mosolyogva fejezem be, miközben azért igyekszem körbe-körbe pillantani, magam sem tudom, hogy azért-e, mert a környéket próbálom felmérni, vagy mert még mindig nem nyugodtam meg teljesen és a zakatoló szívem igyekszem megnyugtatni azzal, hogy tudatosítom magamban: minden oké.
- Igen. - Bólintok egyet, majd elfogadom a kezét és megrázom azt. - De nyugodtan szólíthatsz simán Lilahnak is, amelyik jobban tetszik.  - Én magam már megbarátkoztam a nevemmel, és igazából akármelyik formáját szeretem, mert összecseng a régi nevemmel, a Dahliával, amit egyébként szerettem, mert úgy éreztem magam tőle, mint egy virág. De akkor még gyerek voltam. Most pedig olyan felnőtté váltam, akinek nem volt igazi, normális gyerekkora.
- Örvendek, Louis. - Jegyzem meg mosolyogva, igyekezve nem túlságosan vigyorogni azon, amit mond. - Hidd el nem gondolom, hogy paraszt lennél. - Nem bírok komoly maradni és elnevetem magam, mielőtt betérnénk a kiválasztott helyre, ahol ehetünk.
- Annak ellenére, hogy nem szoktál supermant játszani, most elég jól ment. Sportolsz? Lehet, hogy nekem is kellene... - magyarázom mosolyogva, míg ránk nem kerül a sor, hogy leadjunk a rendelésünket. Kérdő pillantást vetek Louisra, hogy kezdje csak ő, hiszen megérdemli. Én pedig még így is rosszul érzem magam, hogy csak ennyivel hálálom meg.
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyHétf. Dec. 09, 2019 12:13 pm



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

Én magam sem vagyok teljes mértékben biztos abban, hogy honnan van ez a fene nagy tiszteletem és szeretetem az emberek iránt. Teljes mértékben tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy mennyi neveletlen fiatal rohangál a világban, viszont én a magam részéről sosem tartoztam közéjük. Lehet, hogy azért nem, mert erkölcsileg a társadalom egyik legszigorúbb vallásának követői neveltek fel engem. Én magam kifejezetten nem voltam vallásos soha – igazából csak azért jártam misékre, mert hálás voltam a papoknak és apácáknak, akik felneveltek – de ettől függetlenül egy csomó olyan emberi normát sikerült magamba szippantani, amiket sajnos sokan nem hajlandóak elsajátítani.
Gondolok itt elsősorban arra, hogy nem mindenkinek egyértelmű a magántulajdon fogalma. Ha valamiért nem fizettünk, vagy nemes egyszerűséggel csak nem a miénk, azt nincs jogunk magunkkal vinni. Nem bántjuk a gyengébbeket, a fiatalabbakat vagy a nőket... Sőt mitöbb tiszteljük őket, mert megérdemlik, ahogyan a legtöbb idős ember is.
Nem állítom, hogy minden egyes normát tökéletesen betartok, de tény és való, hogy nem fogok egy öregasszonyt elküldeni a picsában akkor sem, ha éppen úgy cselekszik, ahogyan szerintem az nem lenne helyes. Ahogy egy nőt sem lökök le a lépcsőn csak azért, mert az nekem nem tetszik. Természetesen megvannak a magam gondolatai, amiket tökéletesen meg tudok tartani, mert nyilvánvalóan nem érdekelnek másokat.
Viszont vannak esetek, amikor az embernek egyszerűen kötelessége közbeavatkozni. Ilyennek éreztem azt is, amikor meghallottam, hogy valakinek éppenséggel szüksége lehet egy olyasmi srácnak a segítségére, aki az én méreteimmel bír. Nem állítom, hogy évekig vezekeltem volna azért, ha egyszerűen továbbsétálok... De tisztában voltam azzal, hogy a mai éjszakám a fáradtságtól függetlenül elég álmatlan lett volna, ha nem jövök ide segíteni. Lehet, hogy sokat jelentett neki, de én nyugodt voltam, amiért megelőzhettem egy katasztrófát.
A zavart magyarázására igyekeztem csak kedves mosollyal az arcomon bólogatni és nem kérdeztem vissza semmire sem. Elég látványos volt az, hogy mennyire nem akar erről beszélni, én pedig még így is csak egy idegen vagyok a számára. Bár szétvertem egy fickót, aki el akarta vinni a táskáját, ettől függetlenül még nem tartozott nekem semmiféle magyarázattal. Attól még, hogy egyszerre egy helyen voltunk, nem kell elszámolnia azzal, hogy lényegében mit keres errefelé.
- Ha gyakorlott zsebtolvaj, akkor valahogy meg kell védenie magát – vontam meg a vállam – Sokan tudják, hogy hova érdemes szúrni ahhoz, hogy létfontosságú szerv ne sérüljön, vagy csak egy kicsit. A csávó meg eléggé be volt öltözve, szóval igazából feljelenteni sem tudtuk volna, ha valami történik. Az emberek sok mindenre képesek, amire nem is gondolnánk.
Én magam sem tudom, hogy pontosan honnan jönnek ezek a fene nagy bölcsességek. Lényegében csak szimplán nem bízok senkiben sem túl mélyen, önmagamon kívül. Ez pedig gondolom onnan eredeztethető, hogy a szüleim egy kukába hajítottak annak idején, majd végül kénytelen voltam otthagyni a kolostort, ahol a gyerekkorom nagy részét töltöttem. Isáról nem gondolom, hogy megcsalna, de ettől függetlenül tudja, hogy mi az, ami a legjobban fáj nekem és néha úgy érzem, hogy tudatosan szúr oda... Nem beszélve arról, hogy egy szakítással kapcsolatos instrukció is elhangzott az utóbbi időben, így mondhatni egyre inkább csak mélyebbre kerültünk, ami a kapcsolatunkat illeti. Stella soha nem kérdezi meg, hogy mennyire nehéz számomra a munka... Mintha beletörődött volna abba, hogy ezennel én lettem a kenyérkereső, és innentől kezdve ténylegesen nem számítana semmi.
Delilah hálálkodása viszont kifejezetten zavarba ejtett. Nem igazán tudtam, hogy egy nálamnál jóval idősebb nő miért nem fogja magát, és megy csak egyszerűen tovább. Ahogy végignéztem az öltözékét, elég csinosnak tűnt ahhoz, hogy ne egy magamfajta fiú társaságát akarja élvezni, aki lényegében a fociról meg a pasis dolgokról tud leginkább beszélni, mert eddig terjed az érdeklődési köröm. Mindenesetre mivel annyira erősködött, végül én magam is úgy döntöttem, hogy udvariatlanság lenne visszautasítani az ajánlatát... Plusz az áruló gyomrom is megtette a magáét. Viszont a tény, hogy most velem lesz, kifejezetten elősegíti azt is, hogy ne érezzem feleslegesnek a hősködésem... Mivel amíg velem van, addig nem fog baja esni az biztos.
- Olyan opció nincs – ejtettem meg felé egy halvány kis mosolyt – Mert ha a sofőr gyanús lesz nekem, majd jól kirángatom a volán mögül és én magam fuvarozlak haza.
Persze mindez egyenlő a lehetetlennel már csak azért is, mert amúgy nincsen jogosítványom. Lényegében ez volt az indok, amire hivatkozva döntöttem el, hogy én nem mehetek a rendészetire. Mert előfeltétel volt, nekünk meg sosem volt pénzünk arra, hogy ilyesmit csináljak. Nyilvánvalóan lehetett volna, de én egy csomó mindent szem előtt tartottam. Inkább jártam szórakozni, vittem el Isát kajálni – mert mégiscsak én vagyok a férfi – és vettem magamnak jobb minőségű, de drágább ruhákat illetve telefont, minthogy összekuporgassak az egyetemre. Így ha egész életemben moziban fogok dolgozni is úgy érzem, hogy jobban jártam. Mert legalább lesz az életemben egy szép időszak, amire szívesen emlékszem vissza.
- Áh ilyenkor már inkább bedobok egy könnyedebb szendót, minthogy valami nehezebbet, ellenben jól laktatót egyek – vontam meg a vállam – Nem túl egészséges hamburgert enni hajnal tájékán.
Nem mintha annyira figyeltem volna bármikor is a súlyomra. A foci miatt állandóan súlyt kellett növelnem, amiből pár kilót már leadtam a munka során – meg mert folyamatosan kihagyom az edzéseket, ha a beosztásom úgy kívánja – ami miatt lényegében azt akkor és annyit ettem, amennyit csak szerettem volna. Most viszont kénytelen vagyok erre jobban odafigyelni, ha nem akarok gurulni, szóval így nem igazán marad választásom ami a témát illeti.
- Ez megnyugtató... Lilah – mosolyodtam el, ahogy finoman rászorítottam a tenyeremben levő, apró kézre. Igazából sokakkal ellentétben engem eléggé érdekelt az, hogy milyen képet adok magamról másoknak. Azt vallom, hogy minden szar dolog ellenére az ember társas lény és én magam is a feleszínes bizalmam ellenére is eléggé nyitott valaki vagyok. Szóval nem hiszem azt, hogy másoknak bárki parasztságait el kell tűrnie csak azért, mert ő nem hajlandó megváltozni senki érdekében... Mert aki szereti az úgy is fogja. A nagy lófaszt.
- Most csak edzőterembe járok munka mellett... Anno ’48ban pedig a gimim focicsapatának voltam a kapitánya – vontam meg a vállam és egy szerény kis mosolyt költöztettem az arcomra. Büszke voltam arra, hogy tizedikesként lényegében rám merték bízni a kis „katonáimat” és egészen a ballagásomig hozzám tartoztak.
- A sport amúgy jó dolog... Ellenállóbbá tesz – bólintottam arra amit mondott – Jót tesz alapvetően ha csak szimplán mozogsz, de ha meg is akarod védeni magad, nem árt ha elkezdesz gyúrni és beíratod magad valami önvédelmi nyavajára... Vagy csak szimplán elkerülöd az ilyen helyeket.
Mosolyogva léptem az ajtóhoz és nyitottam ki előtte, hogy be tudjon menni az étterembe, ahova időközben odaértünk. Hála az égnek a főúton elég sok kajálda van, ami alapvetően éjszak is biztonságosabb lényegében bárminél.

Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 1 071


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptySzer. Jan. 29, 2020 10:10 pm

Louis & Lilah
- Ebben nem kételkedem. - Egyetértően bólintok, s bevallom őszintén kicsit meglep, hogy épp egy olyan fiatal srác képes már-már túlságosan is pontosan megfogalmazni ezt, mint akivel szemben állok. Habár nyilván nem válik a hátrányára, ha tisztában van azzal, hogy a világnak van egy rossz oldala is és nem minden napsütés és boldogság, de nem kellene, hogy legyen még benne valamennyi naivitás a fiatal kora miatt? - Tulajdonképpen nincs is szükség feljelentésre. Semmi komoly nem történt, így gyakorlatilag csak néhány nyomtatvánnyal több keringene valamelyik őrsön... - Megvonom a vállaimat. Nem mondom, hogy nem bízom a rendőrökben, de egész eddigi életemben igyekeztem kerülni őket. Különösen az elmúlt tíz évben.
Persze mindannyian nagyon különböző dolgokon megyünk keresztül az életben és ötletem sincs, hogy Louis életében mi történhetett, ráadásul úgy érzem, hogy nem is vagyok jogosult arra, hogy egyáltalán érdeklődjek efelől. Mindenesetre megjegyzem magamnak, hogy ha valaha gyerekem lesz - már ha lesz egyáltalán és megélem azt a kort, vagy magát a találkozást valakivel, akivel hajlandó is lennék gyereket vállalni -, igyekszem majd olyan életet biztosítani neki, amelyben nem kell túl hamar felnőni. Sokszor persze nem rajtunk múlik, hogy milyen életünk van, hanem a körülmények szabják meg számunkra. Ellenben sokan vannak azok is, akik abban hisznek, hogy akármilyen legyen is az adott szituáció, mi emberek képesek vagyunk a saját kezünkbe venni az irányítást, csak elég akaraterő szükségeltetik hozzá.
Talán én is ezek közé az emberek közé tartozom, különösen azóta, hogy megjött az a képeslap. Sok mindenre nem vagyok képes, hiszen közelében sem vagyok annak, amire apám képes, vagy bárki más, aki hozzá hasonló. De legalább nem ülök tétlenül várva a következő lépést, hanem igyekszem kihasználni a megmaradt opcióimat. Habár valószínűleg az lenne a legegyszerűbb, ha fognám magam és új életet kezdenék mondjuk Európában. De a helyzet az, hogy nem akarok elfutni.
- Bízom benne, hogy legalább a taxisofőrök rendesek ezen a környéken - felelem mosolyogva. Sosem tekintettem magamra teljesen elveszett, segítségre szoruló nőként, de a helyzet az, hogy épp a nemrég lezajlott szituáció bizonyítja be, hogy néha igenis nagyobb elővigyázatossággal kellene járnom-kelnem a világban. Mindenesetre azt már tényleg szeretném túlzásnak érezni, hogy a fiú még a taxisofőrt is teljes mértékben átvilágítsa, mert bizony akkor nagyon megcsappanna a bizalmam az emberiségben, mint egészben és a végén Haileevel közösen lehetnénk paranoiásak. - Azért nyugtass meg, hogy az ilyen esetek nem mindennaposak itt és nem nézed végig, ahogy valakit kirabolnak... - Kérdő pillantásom ráemelem, s őszinte kíváncsisággal várom a válaszát. Ha azt mondja, hogy gyakoribb az ilyesmi, mint gondolnám, akkor bizony csalódom a város vezetésében, amiért képtelen valamit tenni ez ügyben. Csoda, ha nem bízom a hatóságokban?
- Jogos - halkan nevetek a magyarázatán, s egyetértésem jeleként még bólintok is néhányat. Nyilvánvalóan nem akarok ráerőltetni semmit, egyszerűen csak fogalma sincs róla mennyire megkönnyítette az egyébként sem túl könnyű napjaimat. Még csak az hiányzott volna, ha iratok és tulajdonképpen személyazonosság nélkül maradok. Azért, hogy megmentett a legrosszabbtól, megérdemli, hogy kompenzáljam valamivel. Főleg mert ő volt az egyetlen, aki csak egy kicsi hajlandóságot mutatott az eset iránt. A legkisebb jelenleg, hogy mennyibe fog nekem kerülni az, hogy meghívom valamire.
- Áá, értem. - Elmosolyodom a válaszát hallva, mert tulajdonképpen nem ment nagyon félre az a bizonyos tipp. - Gondolom amerikai fociról volt szó. Na és.. mit dolgozol? Persze csak ha nem túl tolakodó, hogy ennyit kérdezősködöm. - Nem szeretnék tapintatlan lenni, ugyanakkor azt is elég cikinek tartanám, ha nem tudnánk összehozni egy normális beszélgetést. Az pedig, hogy mit dolgozik a másik, vagy hogy milyen sportot űz, talán még az egészen normális kategóriába tartozik, amire most kifejezetten szükségem van. Egy kis normalitásra.
- Tudom az nem segítene rajtam egy ehhez hasonló helyzetben is, de jógázni szeretek. Már ha azt lehet sportnak tekinteni... - fűzöm hozzá mosolyogva, nem lesajnálva ezzel magát a jógát, egyszerűen csak arra a célra, hogy megvédjem magam a tudásommal, valószínűleg nem jelentene segítséget. - Szerintem rajtam csak valamilyen önvédelmi óra segítene. - Ami önmagában, mint ötlet, tulajdonképpen senki számára nem lehet hátrányos. Mindazok után, ami ma történt és amin egyébként is keresztülmegyek, tulajdonképpen nem is lenne túl nagy butaság. Amellett, hogy egyébként megtanulok végre normálisan lőni is, csak a biztonság kedvéért. Legfőképp a sajátom érdekében.
Mosolyogva köszönöm meg, hogy nem csak megmentett ma este, de még akkor úriember is, hogy az ajtót is kinyitja nekem. Csak örülni tudok annak, hogy nem valami még furább alakkal futottam össze, aki talán rosszabb dolgokra is képes lett volna velem, mint az az ember, aki egyszerűen a táskámat akarta ellopni. Kis híján elmosolyodom rajta, hogy mennyire befolyással volt rám a Haileevel való találkozásom, akinek hála most már én is kezdek kicsivel jobban paranoiás lenni és olyasmiket gondolni, amiket korábban csak a filmekben és sorozatokban láttam viszont. Eszemben sincs azonban félelemben élni egész további életemben és minden alkalommal a hátam mögé lesni, ha sötétedés után az utcán vagyok, vagy ha nem túl szimpatikus alakkal sodródom össze az utcán. Ezért is igyekszem inkább a pozitív oldalára koncentrálni és kihasználni, hogy van alkalmam kicsit beszélgetni a sráccal. Az új ismeretségek is fontosak, igaz?  
- Ha tudod már mit kérsz, rendelj nyugodtan - szólok oda Lounak, míg én a falról olvasható menüre emelem a szemeimet. - Nekem ugyanis még ötletem sincs. - Tény, hogy nem sokat járok ilyen jellegű étterembe, habár alapvetően semmi bajom velük. Egyszerűen csak szeretek főzni és mivel sokat járok a piacra is, megvan rá a lehetőségem, hogy én magam készítsem el az ételeimet otthon.
- Lehet, hogy unalmas vagyok, de azt hiszem én maradok a pulykásnál, cheddar sajttal. - Szavaimat félig Louisnak, félig pedig a minket kiszolgáló személyzetnek szánom, s a legfontosabbakon kívül még a többi hozzávalót is felsorolom nekik, amire egy ilyen kései órán vágyom. - És szeretnénk még sütit is kérni. Mit kérsz inni? - A hűtőre mutatok, ahol az emlegetett üdítők sorakoznak és csak remélni merem, hogy nem most kezd el szégyenlős lenni. Ha valaki, hát ő megérdemli ezt a kis meghívást.
- Nem tudom miért, de nekem mindig az ennél az üzletláncnál dolgozó személyzettel van a legpozitívabb élményem - magyarázom, immár csak a srácnak, miután megkaptuk a rendelésünket és fizettem is, közben pedig találomra indulok az egyik asztal felé, ahol helyet is foglalok.

1009 | szívecske |
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyVas. Feb. 16, 2020 12:28 am



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

A nő válaszára nem mondtam semmit. Igazából teljesen mindegy volt az, hogy honnan szedtem magamra a saját tapasztalataimat – persze lezárhatnám annyival, hogy a környéken élek, mert az még igaz is lenne – viszont mivel idegenek voltunk egymás számára, egyszerű shittalknak éreztem az egészet. Nem vagyok én nagy megmondóember, hogy útbaigazítsak az élettel kapcsolatban egy nálam idősebbet. Sokkal jobban tisztelem annál, hogy ilyen dolgokkal basszam a rezet, meg a jelen helyzetben amúgy sem fontos. Mivel nem ismerjük egymást, én lényegében csak reménykedhetek abban, hogy tanult a helyzetből. Ha ez nem így van, azt valószínűleg soha nem fogom megtudni, kivéve, ha megint nekem kell kihúznom a csávából.
Ettől függetlenül mivel hazamenni amúgyse volt nagyon kedvem, lényegében inkább amellett tettem le a voksom, hogy valahogy elütöm az időt. És mivel Delilah itt volt, és alapvetően nem akartam az előbbiek után egyedül hagyni, már meg is volt az a bizonyos program, amit magamnak szántam egy túlórás nap után.
- Általában azok – mosolyodtam el a válaszán – Azért mégiscsak Manhattanről van szó. Nem messze van innen egy lakókocsipark, ahol elég sok a turista, gondolom miattuk járnak ide lopni az emberek.
Csak egy tipp volt. Lekopogom, de hála az égnek, Stellát és engem még sosem raboltak ki. Nem is igazán tudom, hogy mi lenne velünk, ha ez esetlegesen megtörténne, ugyanis túl sok mindenünk így sem volt. Viszont kifejezetten ironikusnak hat, hogy ennek ellenére sem vagyunk képesek elférni azon a helyen. A múlt héten konkrétan képesek voltunk összeveszni azon, hogy lényegében a fürdőben Stella cuccai mindenhol ott vannak, aztán utána pedig a saját nyomorunkon röhögve adtunk hálát az égnek amiatt, hogy legalább ez megadatott nekünk. Mert ha nem lenne a kocsi, akkor esélytelen, hogy ketten képesek lennénk fenntartani egy albérletet. Ami meg a taxit illeti... Pont azért, mert egy kifejezetetten szép lánnyal élek együtt, lényegében szükség volt egy olyan sofőrre, akit privátban hívhatok éjszaka és megbízható. Hála az égnek ennek most hasznát is fogjuk venni.
- Vannak extra esetek, de mondhatni nyugodt életem van, igen –mosolyogtam rá a nőre. Igazából ritkán előfordul, hogy valaki tettlegességig fajul, de nem kifejezetten jellemző a dolog. Örülök neki, hogy Isát is viszonylag kényelmesen elengedhetem magunktól, illetve nem kell késsel a párnám alatt aludni.
- Igen, amerikairól – bólintottam egyet beleegyezően – Moziban csinálok hát... Mindenfélét. A jobb napokon pénztározok, a legrosszabbokon büfézek... De igazából tűrhető... És te?
Az utolsó pillanatban kaptam észbe lényegében, hogy egyáltalán nem érdeklődött afelől, hogy hogyan tetszik nekem a munka, pont ezért kérdeztem vissza. Alapvetően sokszor igyekszem meggyőzni az embereket arról, hogy a jelenlegi helyzetemmel kurvára elégedett vagyok – akkor is, ha ez nem így van – szóval lényegében reflexből toltam tovább a hülyeségem.
- Hát... Valakit biztos átmozgat... – ejtettem meg egy kifejezetten vérszegény mosolyt, miután szóba került a jóga. Az biztos, hogy én nem voltam elég hajlékony és atletikus ahhoz, hogy rendesen tudjam űzni, de hát kifejezetten viccesen nézne ki, ahogyan a hatalmas testemmel próbálkozom mondjuk a... Lótusz üléssel? Már ma az egyáltalán jógás fogásnak nevezhető, igazából innen látszik, hogy mennyire vagyok otthon a témában. Sokkal inkább néztem volna meg Isabelt a folyamat közben... Ez pedig egy elég jó szülinapi ajándék ötletet eredményezett a fejemben... Valahogy fel kell majd szabadítanom magam a jógaórák erejéig a munka alól, csak még rá kell jönnöm arra, hogy mi erre a tökéletes kifogás.
- Járj el bokszolni – hozakodtam elő rögtön egy tippel az önvédelemmel kapcsolatban – Az olyan minden egyben. Megtanulsz rendesen ütni, miközben fizikailag is megerősödsz és levezeted a stresszt.
Azt már nem tettem hozzá, hogy ezen kívül kifejezetten menők azok a nők, akik erősek, mert nyilvánvalóan nem egy alig 19 éves srác véleményére ad ezzel kapcsolatban, illetve annak az esélyét se akartam megkockáztatni, hogy majd olyan pofont kapok, amitől a fal adja a másikat.
Időközben odaértünk a viszonylag közel elhelyezkedő Subwayhez is, ahol rögtön nyitottam a nőnek az ajtót, engem pedig a bentről megcsapó meleg és az ételek illata emlékeztetett arra, hogy mennyire éhes vagyok.
A kérdésére már rögtön kész válaszom volt, hiszen minden gyorsétteremben leginkább a baconos, sajtos és szigorúan marhahúsos dolgokat voltam hajlandó megenni. Ennek hála számomra még a kajálás is tortúra volt Isával meg a barátnőivel. Lényegében arról szólt az egész, hogy vártam, amíg kiválasztották a menüt, miközben a kalóriákat számolgatva aggódták szét magukat az alakjuk miatt.
- Szerintem egy Meatball Marinara Wrapet kíván most a gyomrom – jelentettem ki összevont szemöldökkel, majd egy kis fáziskésés után hozzátettem– Igen, határozottan így van. Inni kóla jó lesz.
Mondjuk a drága hasamnak lényegében most teljes mértékben mindegy lett volna a dolog, mert bármit képes lettem volna legyűrni jelenleg. Kicsit aggódtam is miatta, hogy ha nem viszek be ezzel elég kalóriát, még otthon is ennem kell majd, hogy lehetőség szerint ne fogyjak el a mostani stresszes időszakban.
Egy mosolyt még megejtettem a kiszolgáló lány felé, aztán amint megkaptuk az ételeket, felkaptam a tálcát és azzal indultam meg Lilah után, ezzel meghagyva neki az asztalválasztási lehetőséget. Sokakkal ellentétben nekem teljesen mindegy volt általában, hogy hova ülök, ugyanolyan jó a terem közepén, mint kiválasztani egy kis sarkot. Ahol van hely, általában ott foglalok helyet, szóval ilyen téren elég gyakorlatias vagyok.
- Elég kedvesek, igen – bólintottam mosolyogva – Pedig nem lehet könnyű éjszakai nyitvatartással és kiszállítással, főleg amikor bejönnek a részegek... Az italozások addig poénosak, amíg az ember nem áll a pult másik oldalán.
Hála az égnek mi a moziban ilyesmivel például nem nagyon szembesültünk ilyenekkel a késői nyitvatartás során sem, de azért néha előfordul, hogy a nem beszámítható alakokat ki kell dobálni. Ilyenkor jövök én, mert elég beállnom tíz fekvőtámasz után az ajtóban, és instant menekül már egy két nyüzüge fajta, a kötekedősebbeket meg kidobják a biztiőrök.
- Amúgy megkérdezhetem, hogy mit csináltál ilyenkor errefelé? Már ha nem indiszkrét... – tudtam, hogy az, éppen ezért is húztam végül egy bocsánatkérő mosolyra az ajkaimat. Talán már kezdett elérni a fáradtság, és ezért voltam képtelen nem hülyeséget kérdezni tőle – Jó étvágyat! Egyébként biztos ne adjam oda a szendvicsem árát?
Utoljára kérdeztem meg csak azért, mert ténylegesen degradálva éreztem magam attól, hogy itt ülök egy nővel, és ő rendezte a számlát. Mindenesetre ha már így alakult a dolog, hát... Ez van. Egyszer kibírom a dolgot.

Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 1 002


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyPént. Márc. 13, 2020 11:52 pm

Louis & Lilah
Talán nem kifejezetten a legjobb döntés valaki olyanban megbízni feltétlen nélkül, akit épp Manhattan egy olyan környékén ismertem meg, ahol majdnem megfosztottak a jelenlegi kilétemtől, a papírjaimmal és tulajdonképpen minden fontos iratommal együtt. Kulcsfontosságúak számomra azok a dolgok, amelyek a táskámban vannak, főleg mert annak érdekében, hogy a "családi örökségtől" eltávolodjak, rég le is mondtam mindenről, ami törvénybe ütköző. Nyilvánvalóan azt az új életet, amit már Delilah Barkerként kezdtem élni, egy hatalmas csalással kellett kezdenem, elfeledkezve a saját nevemről, családomról és származásomról. De akkor, sok évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy ez lesz a helyes döntés. Most sem érzek mást, mint hogy meg kell bíznom a srácban, aki percekkel ezelőtt bizonyította, hogy a környék egyes lakóival és hírnevével ellentétben igenis megvan benne a segítőkészség és az arra való hajlandóság, hogy megakadályozzon egy bűntényt. Önmagában ez a hozzáállás pedig már mindenképpen pozitívum számomra. Ezért is akarom valamivel meghálálni neki, ami jelen esetben hamar egy meghívás lesz, ha már kiderült, hogy épp éhes. Azt hiszem ez a legkevesebb, amit megtehetek.
Tény, hogy ez az eset nem sokat segít az egyébként is növekvő paranoiámon, azonban ha most arra kellene koncentrálnom, hogy mi lenne velem a papírjaim nélkül - amely esetben tulajdonképpen még egy rendőrörsre sem mehetnék be Delilahként -, csak még inkább elkezdenék kapkodni és elővigyázatosság nélkül cselekednék, ami jelen esetben a lehető legrosszabb lépés lenne. Persze meglenne annak a lehetősége, hogy egyszerűen visszamegyek Chicagóba és beszélek apámmal, de... Egyelőre nem akartam ebbe mélyebben belekeveredni a szükségesnél. Csak reménykedni tudok abban, hogy nem kapok újabb figyelmeztetést, vagy üzenetet, hiszen az elmúlt tíz évben gyakorlatilag semmi olyasmit nem tettem, ami miatt azt érdemelném, hogy a családomhoz kell forduljak. Talán ez az, ami miatt a leginkább dühös vagyok az egész miatt. Nem kértem ezt, nem tettem semmit, ami miatt ezt érdemelném, mégis szinte pánikban élem a napjaimat és fejvesztve keresem a megoldást, hogy ha szükség van rá, legyen opcióm. Ez az egyetlen dolog, amit apámtól tanultam és a mai napig betartok. Mindig kell, hogy legyen másik lehetőség. Képtelen vagyok nem a legrosszabb opciókra gondolni azt illetően, hogy mi lesz a következő, az emiatt érzett cselekvésképtelenség pedig megőrjít.
- Te pedig.. gondolom itt nőttél fel? - Elég bizonytalanul hangzik a kérdés, csak mert nem akarok átlépni semmilyen határt. Egyáltalán nem ismerjük egymást és nincs is jogom arról faggatni, hogy pontosan milyen élete volt, vagy milyen okból ismerheti a környéket annyira, amennyire. Nyilvánvalóan azt sem mondhatom rá biztosan, hogy a város ezen részében élte le eddigi életét, mert pusztán tíz év alatt én is eléggé otthonosan mozgok már New Yorkban, szóval simán megvan az esélye, hogy ő sem él itt hosszabb ideje, mégis tisztában van azokkal a dolgokkal, amelyek bármilyen szomorúak, mégis a mindennapok részei. Gondolok itt például arra, hogy hiába próbáljuk naivan elképzelni a világot úgy, hogy minden embernek pusztán jó szándékai vannak és mindenki a legjobbat akarja az embertársainak, vagy hogy szimplán nem létezik emberi gonoszság. Ez pedig nyilvánvalóan nincs így és naiv dolog lenne elhinni.
- Nem akarlak ám faggatni, csak azért érdekel, mert ha ilyen jól ismered a környéket, biztosan volt már hasonló tapasztalatod. Vagy rosszul gondolom? - Felpillantok rá, még a szemöldököm is megemelem valamelyest a kérdő hangsúlyom mellé. Nem várom el, hogy válaszoljon, azzal is megelégszem, ha közli velem, hogy túl sokat kérdezek. De azt hiszem ez jelen helyzetben igenis megbocsátható, már csak azért is, mert épp az előbb raboltak ki majdnem.
- És akkor ez én szomszédságomban még azon szoktak panaszkodni, hogy van, aki barlangban lakik és becsapja az ajtót... - szórakozottan nevetek fel, mert az általam emlegetett példa most valahogy töredékének tűnik annak, amiről beszélgetünk. Ezek a problémák jellemzően még mindig nevetségesen hatnak, amikor a világ más tájain történt katasztrófák kerülnek elő, de tény, hogy minden embernek a saját élete és körülményei a legfontosabbak. Azzal foglalkozunk, ami körülvesz bennünket és kevés esetben vagyunk képesek a teljes önzetlenségre.
- Igazából mindig érdekelt milyen moziban dolgozni. De amilyen rém történeteket hallani arról, hogy az emberek mire képesek, holott elviekben kulturálódni járnak... - Nagyot sóhajtok, s finoman megvonom a vállam. Tényleg egészen extrém esetekről is olvasni és ami a legrosszabb, hogy sokszor nincs más, aki kezelje ezeket, mint azok az alkalmazottak, akiket egyébként nem arra tanítottak be, hogy eszeveszett, sokszor agresszív vendéget kezeljenek. Néha elgondolkodom hova jutott ez az ország és milyen emberek élnek itt. - Nekem egy ruhaboltom van jó pár utcával feljebb. - Felelek mosolyogva a visszakérdezésre. Mindig is ez volt a vágyam, így amikor szóba kerül, tisztán látni rajtam, hogy büszke vagyok arra, hogy megtehetem. Arról már persze senki nem tud, hogy miből épült mindaz, ami most az életem, ez pedig így is van jól.
- Nem mondasz butaságot. - Bólintok, azt viszont már nem teszem hozzá, hogy tulajdonképpen hiába értek vele egyet, jelen helyzetben nem látok más jól működő módszert az önvédelemre azon kívül, hogy fegyvert tartok otthon. Ami egyfelől teljes felelőtlenség, mert nem értek túlzottan ahhoz, hogyan is kell használni, másrészt meg épp ebből kifolyólag valószínűleg, ha olyan helyzetbe is keverednék, semmire nem mennék vele. Sőt, ha már éppenséggel mindennek a negatív oldalát nézzük, még bajom is lehet belőle.
Viszonylag hamar sikerül megoldanunk a rendelést, ami részben annak köszönhető, hogy a lány, aki kiszolgál bennünket, nagyon gördülékenyen végzi a munkáját, másrészt meg maga Louis is kifejezetten határozottan tudja mit akar enni, ami nálunk nőknél nagyon nem jellemző, hacsak nem olyan helyről van szó, ahol kívül fújjuk a menüt. Én legalábbis mindig legalább öt percet eltöltök azzal, hogy újra meg újra megkérdőjelezem a döntésemet.
- Na ezzel nem is tudnék jobban egyetérteni. A vendéglátás ezen része soha nem vonzott. - Főleg mert nekem vele ellentétben sem a habitusom, sem a testsúlyom nem volt meg ahhoz, hogy az ilyen kényes helyzeteket különösebben kezelni tudjam. Néha még a bevásárlásomat is elég volt felcipelni a lakásomba, nem hogy neki álljak verekedni valakivel az utcán, amikor ki akar rabolni, vagy éppenséggel kituszkoljak valakit az ajtón, mert vállalhatatlan állapotban van. Ezt a mai este is bebizonyította.
- Nem, azt hiszem ez viszonylag jogos kérdés. - Jegyzem meg halkan nevetve, miközben kifejezetten ügyelek arra, hogy ne nézzek fel rá, a szemeibe, nehogy bármi jelét adjam annak, hogy mi zajlik le bennem valójában. A cél, hogy ne legyen ebből rendőrségi ügy. - Egy ismerősöm ismerősével találkoztam. - Megacélozom magam, úgy pillantok fel a srácra, hogy még egy mosolyt is sikerül valahogyan az arcomra varázsolnom. Csak remélni tudom, hogy ha jobban is bele akar menni a sztoriba, addig sikerül kiötlenem egy értelmes magyarázatot.
- Jó étvágyat! - finoman bólintottam egyet, miközben a korábban ajkaimon formálódó mosoly ezúttal szélesebbé és sokkal őszintébbé válik. - Ne, kérlek, dehogyis! Ez a legkevesebb, amiért segítettél.

1084 | szívecske |
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ EmptyCsüt. Május 07, 2020 10:44 am



Lilah & Lou
A barátaid ellened fordulhatnak, de tudod, mi a jó abban, hogy van testvéred? Örökké tart.

Alapvetően ha ki kellett volna választani New York legbiztonságosabb szegletét, akkor biztosan Manhattant mondtam volna, már csak az upper east side miatt is. Kevés esetben éltek itt olyan emberek, mint mondjuk én, és csak a kü lsőbb kerületekben voltak jellemzőek a középosztálybeliek is. Alapvetően az házak ára és az albérleti lehetőségek sem olcsóak. A nyakamat tenném rá, hogy a kollégium is sokkal többe kerül, mint mondjuk más városrészek esetében. Pont ezért a most történt dolgok nem is kifejezetten gyakoriak... Kivéve ezt a környéket. A lakókocsiparkban nagyrészt turisták éltek, ezért nekünk rendesen oda kellett figyelni arra, hogy mindig minden be legyen cipelve, hogy zárjuk rendesen a kocsit. Mivel állandó lakosok voltunk ezen a helyen, lényegében folyamatos veszélynek voltunk kitéve.
Nem túl etikus dolog éppenséggel nyaraló embereket meglopni, az biztos... Viszont sajnos előfordul az, főleg éjszaka, hogy ezt azt megpróbálnak elvinni. Pont ezért sem szeretem, ha mondjuk Luna elkóborol, mert mindig attól tartok, hogy többször már nem jön vissza. Meg lehet szokni amúgy ezt az életmódot, de nem túl egyszerű így létezni. Igazából kifejezetten megterhelő tud lenni néha, hogy állandóan attól kell félnünk, hogy valaki a környékünkön garázdálkodik. Az elején nyilvánvalóan más volt, mivel 18 évesen rákényszerültem arra, hogy otthagyjam az árvaházat az érettségim után. Az első hónapban volt pár álmatlan éjszakám, de idővel csak hozzászoktam az egész helyzethez.
- Nem talált – mosolyodtam el a nő válaszára – Jó ideig Brooklynban éltem, lényegében egy éve vagyok itt. Viszont van egy nővérem, aki miatt nem árt résen maradnom.
Sokan nem értették, hogy mi Stellával hogyan lehetünk tesók, de ha valaki rákérdezett, mindig elmondtam nekik, hogy nem vagyunk vérszerintiek. Elsőkörben az emberek mostohatestvéri viszonyra tippeltek, én pedig meghagytam őket ebben a hitben. Sokkal jobb volt, ha butaságokat gondoltak rólam és a nemlétező családomról, mintha megtudták volna az igazat. Valahol mélyen ténylegesen féltettem a befolyást, amit sikerült a személyiségemmel megszereznem magamnak. Nem lehet, hogy csak úgy mindent elveszítsek valami olyan dolog miatt, amiről nem is feltétlenül tehetek.
- Közel van ide egy lakókocsipark – mondtam végül, kicsit jobban megválogatva a szavaimat – Sokan csak átutazóban vannak a környéken, ezért előfordulnak ilyen esetek. Tudod, a turistákat szeretik meglopni, főleg ha ennyire nyitott környezetben érkeznek... Ezen a környéken könnyebb bűncselekményeket elkövetni.
Brooklyn bizonyos területét azért eléggé őrzik a rendőrök. Nyilván vannak térségek, ahova senki sem megy szívesen, még a rendőrök sem feltétlenül. Én a magam részéről sem vagyok benne biztos, hogy ez elítélendő dolog-e. Tény és való, hogy a bűnüldözésre tették fel az életüket, de egy éjszaka ügyeletes rendőr vajmi keveset érhet egyedül több fegyveres ember ellen... Mert Amerikában is boldog boldogtalan könnyen megkapja az engedélyt a fegyvertartásra, viszont sokan megteszik enélkül is a dolgot.
- Nem igazán értem, hogy ezek a dolgok miért érdekelnek másokat – ráztam meg a fejem mosolyogva, majd halkan felsóhajtottam – Bár nyilvánvalóan mindenkinek érdekesebb az, hogy ki él barlangban, vagy csapkodja az ajtaját, mint a saját háza tájéka.
Nem mondom, hogy soha életemben nem pletykáltam másokról, de ettől függetlenül igyekeztem nem túlzásba vinni a dolgokat. Azaz egyáltalán nem foglalkoztam azzal, hogy kinek milyen az életvitele, ha az enyémet nem befolyásolta szinte semmiben. Mert miért szórakoznék idegenek hülyeségeivel, ha nem muszáj? Ezzel csak a saját időmet veszem el saját magamtól. Bár sokan nem értik meg a dolgot.
- Nálunk alapvetően nincs gond szerencsére – néztem a nőre – Persze vannak extra esetek. Sokszor a pici fiatal lányokkal mernek szórakozni, amíg egy kettő mellé oda nem állok. Még senkivel sem kellett megbeszélnem, hogy kint lerendezzük a dolgot.
Nem mintha mondhatnék hasonlót, mert valahol a mi munkánk is vendéglátásnak számít, legalábbis a moziba látogatókat mindig vendégeknek hívjuk. A vásárló szó nem igazán klappol velük, a kuncsaftot sem érzem megfelelőnek és mivel szolgáltatást nyújtunk, lehet vendég a kifejezés. Szerencsére egy kifejezetten jó környéken dolgozom egy olyan moziban ahol nincs gond vendég szempontból. Inkább csak türelmetlenek a sorban állás esetekor, főleg hétvégéken. A Pikachu film egy tortúra volt mindenki számára, de túléltük, túltettük magunkat rajta.
- Hát akkor majd lehet rádküldöm a barátnőmet meg a kis csapatát – mosolyodtam el végül – Elképesztő amit művelni tudnak egy-egy vásárlás alkalmával. Én általában csak az utóhatást élem meg, nem túl egyszerű öt plázázó nővel együtt étkezni ilyenkor, mert még mindig a cuki felsők a téma.
Én magam valahol undorodva húztam el a számat, viszont az is tény, hogy ugyanúgy szoktam boltokba járni. Lényegében egészen könnyen elintézem és megúszom a ruhaügyleteket, mivel összességében fekete vagy fehér pólókat, farmereket és szintén hasonló színű pulcsikat szoktam vásárolni. Ritka az, hogy ha valami más is a kosárba kerül, de ha tényleg nagyon le vagyok pusztulva ruhák terén, akkor is maximum fél óra alatt végzek az egész vásárlással. Nincs túl sok göncöm, mert feleslegesnek tartom a nagybevásárlást, ha a felét nem is viselném a cuccoknak.
- Idővel az ember sok mindent megtanul – vontam meg a vállam miután egy hatalmasat haraptam a szendvicsemből – Meg persze van aki bizonyos dolgokra rákényszerül. Jó, hogy neked volt választási lehetőséged.
Ahogy rápillantottam tényleg őszintén látszott rajtam, hogy örülök neki. Az előbbi kijelentésében a ruhabolttal kapcsolatban eléggé érzékeltette, hogy szereti üzemeltetni a helyet. És igazából ez az, amit minden ember el akar érni az életében. Nyilván utópikusan tökéletes élettörténetek nem léteznek, neki is vannak rossz napjai, de ez már önmagában sokat segít rajta.
- Aha, értem – húztam egy félmosolyra az ajkaim, majd megcsóváltam a fejem. Nem, egyáltalán nem értettem, de nem is volt sok közöm hozzá – Jelensen ez akármit is.
Ezzel annyiban is hagytam a témát. Talán ez volt a viszonzás azért, hogy ő sem kifejezetten faggatózott velem kapcsolatban, hiszen vannak dolgok, amikkel kapcsolatban egyszerűen csak szeretek úgy viselkedni, mintha nem léteznének. Ő pedig nyilvánvalóan nem akar arról beszélni, hogy mit csinált a környéken ilyenkor.


Öltözet; Egyéb megjegyzés:  Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ 1471401822   ; Szószám: 927


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Y8zCwXe
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ HW9ZJxM
TémanyitásRe: Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know
» You dont know me
» Hello, Sister!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: