New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 4:45 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 4:43 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 4:30 pm-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 4:00 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 3:36 pm-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 3:28 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 3:20 pm-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 2:57 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 2:51 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Louis York
TémanyitásLouis York
Louis York EmptyVas. Május 26, 2019 3:05 pm
Louis York


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Louis Abraham York
Becenevek:
Louis, Lou, Lulu (Stellának)
Születési hely, idő:
ismeretlen, 2000. 05. 26-án ünnepli a születésnapját
Kor:
19
Lakhely:
High Line Lakókocsipark, Manhattan nyugati része (általában, de amúgy mozgásban van folyton)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Dolgozók
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Bard High School Early College; érettségi
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
jegykezelő és büfés (jelenleg)
Ha dolgozik//Munkahely:
Regal Cinemas E-Walk 13 & RPX
Hobbi:
kosárlabda, amerikai foci, és egyéb sportok
Play by:
Noah Centineo

Jellem

10 tény Louis Abraham Yorkról
→ 12 éves kora óta töretlenül minden egyes focicsapatnak a vezetője volt.
→ Kiskori álma, hogy rendőrként dolgozzon.
→ Nem túl kitartó, hamar ellustul.
→ Utálja a lekvárt, de az áfonyát mogyoróvajjal hajlandó megenni
→ Nagyjából 15 éves kora óta szerelmes egy lányba, de ettől függetlenül másokkal is próbálkozik folyamatosan.
→ Jó tanuló volt a gimiben.
→ Imádja az állatokat, azon belül is azokat, amiknek legfeljebb négy lába van, és szőrösek, vagy hüllők
→ Soha nem akarta megtalálni az igazi szüleit.
→ Ösztöndíjjal került egy jó iskolába, ahol soha senkinek sem mesélt a szüleiről, de a kedvesége miatt rengeteg barátot szerzett.
→ A tanárai mind azt gondolták, hogy fényes jövő áll előtte.
→ Kiskorában megharapta egy kutya, ami miatt az arcán a mai napig látható egy sebhely.


Louis Abraham York jó tulajdonságai:
→ Pozitív
→ Jókedvű
→ Jószívű
→ Segítőkész
→ Ragaszkodó
→ Szeretetteljes
→ Okos
→ Ambíciózus
→ Hűséges
→ Őszinte

Louis Abraham York negatív tulajdonságai:
→ Naiv
→ Hirtelen haragú
→ Túl szenvedélyes
→ Akaratos
→ Konzervatív
→ Túl bizalmas
→ Lusta

Minden, amit szeret:
→ Stellát és Alexet
→ Foci, sportok
→ Olvasás
→ Sok sok csoki és snack
→ Enni (minél egészségtelenebb és húsosabb, annál jobb)
→ Filmeket nézni
→ Gyerekeket

Minden, amit nem kedvel:
→ Lekvár
→ Nagyarcú emberek
→ Diszkrimináció
→ Másokkal való, gusztustalan bánásmód
→ Hazudozás
→ Brokkoli
→ Kelbimbó
→ Még több fura ízű zöldség
Múlt
Az utcán végighaladva, szemét a földre szegezve sétált a fiatal férfi, aki még nem kifejezetten szokott hozzá a szerzetesi élethez. Nem is feltétlenül volt biztos abban, hogy ő ezt egyáltalán akarja-e... Hiszen pont a szerelem csodás érzésétől, és a gyermekáldástól fosztja meg magát ezzel együtt, de ettől függetlenül... Túlságosan félt ellentmondani a szülői nyomásnak. Hiszen világ életében a legjobbat akarták neki, ami miatt végül belement a szerzetesi életmódba. Úgy tette le az utolsó esküjét, hogy utána napokig még egy űrt érzett a szívében, és próbált rájönni arra, hogy innen hova tovább? Hogy fogja bírni a temetéseket? Vajon nehéz lesz megjegyezni a házasodni kívánók nevét? Mi van, ha orosz, vagy bolgár felmenőkkel rendelkezőket kell majd összeadnia, és nem helyesen mondja ki a nevüket...? Meghatóan fog pislogni a keresztelők során? Maga sem volt biztos abban, hogy tudja majd venni az akadályokat, de tele volt ambíciókkal. Végül is egész életében csak... A szüleire hallgatott, és sosem érte kifejezetten nagy sérülés.
A fiatal férfit Abelnek hívták, illetve születési nevén Christian volt. Még szoknia kellett azt, hogy papként egy külön identitást kapott, de kezdett beletanulni a dologba. Most Christianként nézett a koszos kis kirakatba, és már mozdult is a keze felé, hogy letörölgesse a port. Kíváncsi volt, hogy vajon miféle üzlet előtt vert gyökeret a lába, de aztán hirtelen olyan kínkeserves csecsemősírás ütötte meg a fülét, hogy abba a szíve is belesajdult. Próbálta keresni a hang forrását, amit hamar meg is talált, egy kukában. Azonnal be is nyúlt a csepp kis kölyökért... Ennyire belemerült volna a gondolataiba? Hogy egészen eddig nem hallotta meg egy kisbaba segélykérő kiáltásait?
Szinte azonnal könyékig merült a szemetesben, hogy megragadhassa a fiú apró testét, amin keresztül érezte, hogy szinte égetően forró. Tartott tőle, hogy nem fogják tudni megmenteni, de ettől függetlenül azonnal a kolostorba rohant vele.

***

- Nem lehet az egyetlen neve Abraham a gyereknek! – jelentette ki Faith nővér, miközben a kicsi, még névtelen fiúcska az ujjait rágcsálva nézte a ide-oda ingatva a fejét a két vitázó fél között – Egyelőre nem találtuk meg a szüleit, szóval nincs jogunk nekünk anyakönyveztetni... Nem tudjuk, hogy milyen nevet szeretnének a kisfiúnak.
- Megtaláltuk a gyereket, nem? Innentől kezdve talán jogunk van nekünk is elnevezni őt, nem? Az Abraham pedig egy nagyon szép név, amit egyenesen egy prófétától kapna...
- És ha bántani fogják az iskolában miatta? Manapság a legtöbben népszerű, rövid nevekkel élik le az életüket. Gondolnunk kell arra, hogy ne szidalmazzák a gyerekek miatta, Atyám – próbált meg érvelni Faith nővér az idős férfinak, aki apátként nem igazán mérlegelte azt, hogy a mai, rohanó világban talán egy kisfiú céltáblává válna egy bibliai vonatkoztatású név miatt.
- De a kicsi Abraham... – nyüszítette a férfi – Ő is Isten gyermeke! Eszerint kéne nevelnünk és vigyáznunk rá. Hátha szerzetesi útra szeretne lépni később...
- Atyám! Egy fél hónapos csecsemőről van szó! Legyen a második neve Abraham, és az elsőröl megkérdezzük a gyerekeket. Mit szólna ehhez?
Faith nővér javaslata teljesen kompromisszumképes volt, de mindez az idős papot nem győzte meg. A kisfiú szerencséjére viszont ekkor lépett be az ajtón Abel atya, aki épp eléggé hangosan tette be ahhoz a nehéz bükkfát, hogy mind a két felnőtt felkapta a fejét rá, de még a kicsi is felé nézett.
- Atyám, Faith nővér – biccentett oda feléjük, majd azonnal a kiságyban fekvő bébihez ment, aki elmosolyodott, amint megtalálta a fiatal férfit, és rögtön rá is markolt a férfi mutatóujjára.
- Ha van beleszólásom a dologba... – kezdte bizonytalanul, mire mind türelmesen vártak – Szeretném, ha Louis lenne a kisfiú neve. Az öcsém után, aki tizenhat éves korában hunyt el. Ezzel a véremmé fogadnám őt, és jobban vigyáznék rá, mint a testvéremre korábban bármikor. Isten szolgálata mellett ennek a csöppségnek is az édesapja szeretnék lenni, ha már a saját szülei lemondtak róla.
Pár pillanatig csend volt a helyiségben, de aztán végül mind a két idősebb bólintott egyet. Talán titkon érezték azt, hogy ennek így kellett lennie... Hiszen mégiscsak ő volt az ember, akinek a pici baba az életét köszönhette.

***

- Stellaaaaa – kiáltottam, miközben próbáltam megtalálni az irányt, amerre a levendulaveteményes között futott el a lány. Akkoriban még jóval alacsonyabb voltam nála, amit a mai napig szeret a szememre vetni. „Soha nem értél utol a rövid lábaiddal, Lulu! Ezért kellett volna megenned a spenótot, amit ebédként szolgáltak fel nekünk a kolostorban!” Egyszer bele is nyomta a fejem, mert azt hitte, hogy ezzel majd jóra tud nevelni, de én csak sírva kerestem meg az első atyát, hogy beárulhassam neki.
- Stella, merre vagy? – fordultam körbe a tengelyem körül, nagy lendülettel, hátha meglátom valahol hosszú, szőke hajkoronát, ami apró hullámokban hullott alá akkoriban. Nem sokkal később láttam is a kék ruhácskába bújtatott testét ellibbenni előlem, de én rögtön vigyorogva lódultam meg, hátha sikerül elkapnom ezúttal. Viszont alig négy évesen gyengébb voltam nála, és a cipőm fűzője – amit éppen akkoriban tanulgattam bekötni, de nem volt olyan alkalom, amikor egyedül sikerült volna – csak anyira oldódott ki, hogy végül egy hatalmas hasassal kerüljek a földre... Újabb okot kapva ezzel arra, hogy ordíthassak valami miatt. Talán egy kicsit túl sok figyelmet érdemeltem, ami miatt a legtöbb nővét és papot folyamatos készenlétben tartottam. Nem tudtam egyedül aludni. Képtelen voltam arra, hogy egyedül egyek. Ha azt mondták nekem, hogy foglaljam el magam, és játszak szépen magamban, valamiért az sem ment kifejezetten... Sokkal szociálisabb kölyök voltam, mint a legtöbben itt, és ezért ha valami fájt, ha valami miatt boldog voltam, vagy ha éppen szomorú, akkor azt mindig másokkal akartam megosztani.
- Lulu, ne kiabálj már! – futott oda hozzám végül a kék szemű lány, és egyetlen mozdulattal talpra rántott – Csak egy picit lehorzsolódott a bőr a térdeden! Ebbe nem fogsz belehalni.
- De fáj! – kiabáltam vissza neki, miközben kövér kis könnycseppek gördültek végig az arcomon – Fáj Stella!!!
Az persze meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg miatta estem el. Sosem vádoltam meg ilyesmivel, valamiért az a lány számomra egy kisebb csodának számított... Amikor misére vittek minket, mindig mellé ültem, mert hasonlított a szőke angyalokra. Faith nővér pedig előszeretettel nevezett engem az öccsének, ezért pedig akkoriban büszkén düllesztett mellkassal ültem mellette. Alapvetően amikor iskolába mentem, megtapasztaltam, hogy rengeteg osztálytársam utálta a nővérét, de én ezzel nem így voltam... Hiszen neki hála tanultam meg cipőt kötni! Akkor pedig nem lehet rossz ember, ugye? Kisfiúként ezt mindig csak ilyen egyszerűen fogtam fel.
- Gyere, leragasztom neked, aztán megtanulunk rendesen cipőt kötni, jó Lulu? – ragadott kézen, én pedig csak kapkodtam utána a lábaimat, majd két órányi, folyamatos nyuszifülhajtogatás után végre sikerült megalkotnom egyedül, az első önálló masnikat a cipőimre. Ez volt az a pillanat, amikor Stellával valószínűleg életre szóló barátságot tudtunk kötni egymással, és ténylegesen testvérek lettünk. Sokan mondták az általános iskolában, hogy valamelyikünk biztosan zabigyerek – akkoriban nem tudtam, hogy ez mit jelent, a kolostorban meg persze átvertek ezzel kapcsolatban – mert semmi hasonlóság nincs közöttünk. Pont ezért is döntöttem úgy 14 éves fejjel, érett kiskamaszként, hogy nem azt a középiskolát választom majd, amelyikbe ő járt... Ami miatt végül senki sem tudta meg egészen mostanáig, hogy miért nem rendeztem nálunk sosem bulikat. Sokan arra gyanakodtak, hogy túl kicsi lenne hozzá a házunk, vagy a szüleim állandóan otthon vannak, és ezért nem tudtam megtenni, csupán a barátaimhoz mehettem át. Valójában soha nem voltak szüleim. A vasárnapi meccsre azért érkeztem mindig én a legutoljára, mert Abel atya feltétlen meg akart áldani előtte, hogy jó teljesítménnyel zárhassam a meccseket. Őszintén én személy szerint nem lettem túlságosan hívő, de nem volt szívem azt mondani neki, hogy hülyeségnek gondolom ezt az egészet. Pont azért nem, mert valahol talán... Mégis voltak szüleink. Faith nővér és Abel atya úgy vigyáztak ránk, mintha csak a saját vérük lennénk. Pont ezért mondhatom azt, hogy sajnos kétszer sikerült elveszítenem a szüleimet, hiszen Faith nővér már nincsen a sorainkban. Ugyanez viszont Stellával háromszor történt meg, én pedig mellette kellett állnom, hogy ne roskadjon össze a dolog súlya alatt. Végül én lettem az erősebb. A nagyobb, a masszívabb, és a személy, aki mindentől megvédte őt. Lehet, hogy ez az egész a cipőkötés miatt alakult így... Egyszer nyújtott nekem segítő kezet, ami miatt úgy szegődtem a nyomába, mint a világ legkitartóbb, örökké fiatalon maradó kiskutyája...



I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Priya K. Amarin and Cornelia D. Harries imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Louis York Y8zCwXe
Louis York R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Louis York OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Louis York Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Louis York HW9ZJxM
TémanyitásRe: Louis York
Louis York EmptyVas. Május 26, 2019 11:04 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Louis!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szerintem tök menő az Abraham név. Lincoln is az volt és meddig jutott vele. Smile  Amúgy iszonyúan tetszett a jellemzésed felépítése, ahogyan pontokba szedve mégis tökéletesen egészben láthattunk téged. Az áfonya mogyoróvajjal….hááát fene a gusztusod, nem tudom hogy lehet jó. Shocked  De amúgy régóta titokban szeretni valakit nagyon jó dolog….én is így vagyok ezzel és az illető mégcsak nem is tudja. Rolling Eyes  Szóval ebben összesusmusolhatnánk. Nem egyszerű ezt elmondani, vagy bevallani, főleg olyannak aki nagyon közel áll hozzád, szóval ha valaki, én teljesen megértelek. Ja és a „még több fura ízű zöldség”-en nagyon jót nevettem. Louis York 3673325056
Áááá és a történeted mindent vitt! Az eleje annyira szép és fúúú te hallod nagyon szerettem olvasni. Louis York 3874598021  A másodiknál a cipő kötős dolognál meg úgy gondoltam, szerintem zsebre raklak és hazaviszlek. Az a mókás, hogy talán észre sem vetted (vagy ha tudatos volt, óriási gratula a motívumért) de erre a cipőkötésre építetted rá Stella és a te kapcsolatodat. Mindent összevetve egy elképesztően szerethető karaktert alkottál, akit nem is értem miért bántana valaki. Csak mert nem ismeri a szüleit, és papok meg apácák nevelték? Ettől még nem lesz valaki kevesebb. Azért remélem egyszer csak összeszeded a bátorságod(meg majd egyszer talán én is) és elmondod annak a szőke fürtös lánynak mennyire odavagy érte és milyen régóta. Louis York 2451935670  Drukkolok neked!

A Tara-Plecsnit egy nagy és biztató mosoly kíséretében adom át. Színt admintól kapsz majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Louis York
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Louis & Pola
» it's a match ~ Greta & Louis
» changer | Louis & Priya
» it's a match ~ Saffron & Louis
» I have a present for you, Angel • Stella && Louis •

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: