New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 132 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 117 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Delilah Barker
TémanyitásDelilah Barker
Delilah Barker EmptySzomb. Júl. 20 2019, 11:47
Delilah May Barker
Most nights I hardly sleep when I'm alone Now please don't go, oh no

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Delilah May Barker
(született: Dahlia Salerno)
Becenév
Lilah, Ly, Lily
Születési hely
Chicago, Illinois
(papíron: Dover, New York)
Születési idõ
1993. június 23.
(papíron: 1993. február 3.)
Kor
29
Lakhely
Tribeca • Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
Pace University - Üzleti gazdaságtan és menedzsment / végzett
Foglalkozás
butiktulajdonos
(Barker Clothier ruhabolt)
Hobbi
Jóga, futás, betegesen sok idő eltöltése a piacon, színházba jár, főzés, újabb és újabb virágokat szerez be az otthonába, olvasás az ablakban, a szomszéd kutyájára való odafigyelés
Moodboard

üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem
Dahlia Salerno. Született: Chicago, Illinois állam, 1993. június 23. Claretta és Alton Salerno első gyermekeként. Apja a chicagói alvilág egyik vezető személyisége számos vállalkozás tulajdonosa, anyja háztartásbeli.
A kislány a Salerno család hercegnője, bármit megkap, amire vágyik, legyen szó iskolai helyről, ruhákról, vagy ékszerekről. Házon kívül fegyveres őrök kísérik, jogi egyetemen fog tanulni, ha végez, megkapja az egyik családi vállalkozást. Aki rajta keresztül próbál hasznot húzni a Salerno családból, vagy a versenytársak javára információkat szivárogtat ki, azt rövid időn belül golyóval a fejében találják meg a külvárosban.
Lázad a rendszer ellen, de kérései nem találnak válaszra, puszta tinédzser-hóbortnak vannak tekintve. Kedvessége újra meg újra gyengeségnek van tekintve, az iskolában nem barátkozhat akárkivel. Nem hajlandó megjelenni a lőtéren, szerinte a bosszú nem megoldás, akármi legyen is a probléma.

Delilah May Barker. Született: Tíz éve, stresszhelyzetben egy okmányhamisítóval való futó találkozás alkalmával. Dover, New York állam, 1993. február 3., szülei elhunytak.
Üzleti gazdaságtan és menedzsment végzett kitűnő minősítéssel, diploma után álmát megvalósítva saját ruhaüzletet nyitott annak a táskányi készpénznek egy részéből, amit otthonról nyúlt le. Szereti a nagyvárosokat, mert egyszerre lehet egy ember a sok közül és köszönhet barátként a sarki újságosnak. Emberszerető, sokszor mégis nehezére esik megbízni azokban, akik nap, mint nap körülveszik , mert még mindig menekül a múltja elől.
Becsületes munkával keresi a pénzét, szabadidejében önkénteskedik hospice szolgálatnál, vagy a szabadban tölti az idejét, saját szórakoztatására fest, vagy olvas. Két hónapja van fegyvere. Nem tudja használni.

Melisa Asli Pamuk
arcát viselem

Múlt
- Kedvesem!
Lépéseim lelassulnak, a kezem megáll a lépcsőkorláton, amit épp megragadni készültem felfelé menet. Hátrafordulok és szembe találom magam a főbérlő nénivel, aki újra szólásra nyitja a száját:
- Lilah, kedvesem!
- Csókolom, Mrs. Harris! - arcomra kedves mosoly költözik, a néni zaklatott arcát és kezében szorongatott borítékot látva azonban gyanakodva lépek hozzá közelebb. - Talán valami baj van?
Három éve élek már ebben az épületben, és mindig jó bérlője voltam a néninek, akivel azóta sikerült egészen össze is barátkoznunk. Azt hiszi egy az állam másik végén fekvő kisvárosból érkeztem, hogy megvalósítsam az álmaim, és hogy tíz éve azért vagyok már teljesen egyedül, mert a szüleim meghaltak. Fogalma sincs róla, hogy a nevem valójában nem Delilah és a szüleim néhány államra innen nagyon is jó egészségnek örvendnek.
- Képzeld csak el, mi történt ma! - Mély levegőt vesz, és már tudom, hogy úgy fog mesélni a napjáról, mint amikor bárki megkérdezi tőle, hogy mi mindent mondott neki az orvos a rendszeres kivizsgálások alkalmával. Semmi bajom azonban a helyzettel, amíg az elkövetkezendő három évben is hagyjuk egymást békén élni az életünket, eltekintve attól a néhány alkalomtól, amikor a lépcsőházban beszélgetünk tíz-tizenöt percet. - ...elképzelésem sincs honnan vette az a futárfiú, hogy itt lakhat, akinek a levelet hozta. Ez a mai fiatalság! Már meg se haragudj. De Isten a tanúm rá, hogy azt mondta, a Te lakásod a cím, kedveském. Pedig hidd el nekem, hiába vagyok közel hetven éves, én még most is tisztán emlékszem rá, hogy abban a lakásban ugyan nem lakott semmilyen Dahlia Salerno. Ha a megboldogult férjem még élne...! Csak tudnám, hogy...
Már alig hallom a szavait, amikor eljut a tudatomig, hogy a nevemen szólított. Az igazi nevemen, amit tíz éve próbálok magam mögött hagyni. Amiről azt hittem, hogy sikerült, amikor a kezembe vehettem az új papírokat és megszületett Delilah Barker. Új életet akartam kezdeni, távol a családomtól és mindattól a sötétségtől, ami a hatalommal járt, ha Salerno-nak születtél. A szívem olyan sebességre kapcsolva dobog a mellkasomban, hogy szinte már fáj, erőszakkal kell újra meg újra levegőt vennem, hogy ne ájuljak egyenesen a lépcsőház csempéire.
- Mit is tetszett mondani, kinek a nevére érkezett a levél? - nyögöm ki nagy nehezen, miközben az ízületeim már egészen fehér színben kezdenek játszani, olyan erővel szorítom a lépcső korlátját.
- Hát épp most mondom, hogy Dahlia Salerno van ide írva. Nem is tudom kislányom, talán vissza kellene vinnünk a postára, megmondani, hogy rossz helyen kopogtatott az a fiatal fiú, hah! Biztosan új volt még, csak ne lett volna olyan erőszakos, hogy mindenképpen itt akarja hagyni...
- Igen... - lehelem alig hallhatóan, még mindig a lélekjelenlétet keresve, hogy bármit tudjak kezdeni ezzel az abszurd helyzettel.
- De én már olyan öreg vagyok. Messze is van a posta, sajnos a derekam már nem bírja úgy, mint húsz évvel ezelőtt. Bezzeg amikor olyan fiatal voltam, mint Te! - Közben olyan intenzitással mutogat, hogy csak úgy lebeg előttem az a darab papír, amitől mindjárt szívrohamot kapok.
- Adja csak ide nyugodtan, majd én elviszem. Ne tessék aggódni többet miatta! - Talán kicsit hevesebben veszem el tőle a borítékot, amikor végül felém nyújtja. Látom az arcán az enyhe döbbenetet, amit a zaklatott viselkedésem felett tanúsít, de nem érdekel. Még mindig viharosan dobogó szívvel fordítok hátat neki és indulok el felfelé a lépcsőn. A lépcsőfordulótól már kettesével szedem a fokokat és úgy érek fel a harmadikra, hogy még inkább kapkodom a levegőt.
A levélre egésze addig nem merek nézni, amíg be nem kerültem az ajtón és be nem zártam gondosan mind a két zárt rajta. Remegő kézzel tépem fel a ragasztót, miközben a gondolataimat ezer kérdés árasztja el. Ki küldte a levelet? Hogyan találtak rám? Mit akarnak tőlem? Mit akar ezzel üzenni? Biztonságban vagyok még egyáltalán? Mi van, ha most is figyelik a lakást? Mi fog történni, ha apám rám talál? És mi van, ha nem ő küldte a borítékot? Mit kellene csinálnom?
Kis híján elájulok, amikor végül kicsúsztatom a borítékból a tartalmát. Egy képeslap, mindenféle üzenet nélkül, csak az eredeti képen virítanak az "Üdvözlet Chicagóból!" szavak. Én pedig úgy érzem forog velem a világ. Mindennek vége. Rám találtak.

livin' in new york

Hailee Seo and Nikolina Kwak imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Delilah Barker Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
Delilah Barker D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
Delilah Barker 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
Delilah Barker Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Delilah Barker D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: Delilah Barker
Delilah Barker EmptyVas. Júl. 28 2019, 18:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Delilah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Van az a bizonyos mondás a hazugról meg a sánta kutyáról... Nyilván te is ismered, nyilván te is tisztában voltál benne valahol a lelked mélyén, hogy nem menekülhetsz el azelől, amibe beleszülettél. Szeretted volna eltemetni azt az életet, azt az Énedet, ami még egészen más névre hallgatod, de sajnos úgy tűnik, ez nem rajtad múlott. Új életet kezdtél, új mindennapokba cseppentél bele, és valószínűleg nem csak a Te életedet fogja fenekestül felforgatni, ha valaki egyszer kényszerít, hogy szembe nézz az igazi neved vonzatával. Az ember, még ha próbál is elzárkózni, mindig alakít ki kapcsolatot, akár a főbérlő néniddel is. Delilah Barker 4146035580
Túl sokat nem ismertünk meg a pontos részletekről, a hogyanokról és miértekről, de ezek olyasféle információk, amiket a játéktér bármikor magával vonzhat, és minden bizonnyal magával is fog vonzani – kíváncsi vagyok, miféle módszerekkel tér majd még vissza a múltad a jelenedbe, hogy meddig tudsz egyensúlyozni a mezsgyén a két világ között. Az biztos, hogy sok sikert kívánok hozzá, és remélem, találsz valakit (valakiket), aki segíteni tud ebben a szokatlan és vészterhes helyzetben.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Delilah Barker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: