New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

You dont know me
TémanyitásYou dont know me
You dont know me EmptySzer. Júl. 31 2019, 19:31

Ezra and Natalie
Don't act like you know me, like you know me

Sokat gondolkodtam azon, hogy mi legyen a következő lépés. Egyrészt, mert iszonyatosan tanácstalan vagyok, másrészt meg, nem akarom, hogy Astonnak csalódnia keljen bennem. Ismét. Már magam sem tudom, hogy hányadszor. Megbeszéltük ugyan a dolgokat, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerült is elfogadnunk, megértenünk és megemésztenünk mindazt amivel az utóbbi napokban szembe kellett néznünk. Talán még soha nem éreztem magam ennyire tanácstalannak, egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi lenne a helyes döntés. Hagyja az egészet a francba és bízzam a sebek begyógyítását az időre, vagy mindazon tudás birtokában amivel rendelkezem egyszerűen csak álljak bosszút? Azért is nehéz a döntés, mert valamikor nagyon kedveltem Ezrát. Barátok voltunk és hosszú ideig képes voltam szemet hunyni afölött ahogyan él. Egy darabig azzal csitítgattam magam, hogy nem az én életem, nem az én dolgom, de ahogy az nálam olyan sokszor előfordul, elfogyott a türelmem. Nem tudnám pontosan megmondani, hogy mikor vagy miért, de egyre terhesebb lett a társasága a számomra, már az is zavarni kezdett, ha Aston csak beszélt róla, így tudatosan próbáltam kizárni őt az életemből. Nem érintkezni vele, csak ha életbevágóan fontos az ügy, aztán egy idő után már ő sem kereste a társaságom és Aston sem akarta elfogadtatni velem. Az események felgyorsultak körülöttünk és sem energiám sem pedig erőm nem maradt ahhoz, hogy vele foglalkozzak. Így volt jó. Most viszont úgy tűnik, hogy akaratom ellenére ugyan, de ismét felbukkant az életemben. Szívem mélyén tudom, hogy nem rossz ember, egyszerűen csak képtelen arra, hogy kimásszon abból a gödörből, amit saját kezűleg ásott magának. Most viszont úgy érzem, hogy muszáj beszélnem vele. A szemébe kell néznem, válaszokat kell kapnom, mert a testvéremnek kijár az igazságszolgáltatás. Még akkor is, ha nekem kell lennem az igazság osztónak. Paul is egyre többet érdeklődik, szeretné végre elkapni azt a fickót aki megölte a testvérét, és félek, ha nem vagyok elég gyors, akkor ő maga fogja a kezébe venni az irányítást, és abban az esetben még én sem menthetem meg Ezrát. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem nyomaszt a lelkiismeretem amiért ismételten Aston háta mögött cselekszem, tulajdonképpen kihasználva az ő őszinteségét, de képtelen vagyok úgy élni tovább, hogy nem tettem semmit. Nem volt elég időm ahhoz, hogy megismerjem a fivérem, soha nem alakult ki közöttünk az a szoros testvéri kötelék, ami a legtöbb testvérpárra jellemző, de kedveltem őt és a halála olyan űrt hagyott bennem, amit nem könnyű feldolgozni. Néha sokkal könnyebb lenne az életem, ha megtanulnám elengedni a dolgokat, ha nem ragaszkodnék görcsösen a saját igazamhoz. Egyszer majd eljön ennek is az ideje, de most még szembe kell néznem egy régi baráttal, aki iránt mostanra már semmit nem érzek a szánalmon kívül. Azt gondoltam, hogy sokkal nehezebb dolog lesz felkutatni őt, de csak néhányszor kellett éppen jó helyen lennem, egy kis határozottsággal pedig a kis madarak önként daloltak nekem. Na persze ehhez szükség volt néha egy-két zöldhasúra is, de ennyit megér az igazság. Sokszor rettegve sétáltam végig Brooklyn lepukkant negyedében, alkoholisták, csövesek, drogosok között és csak azért imádkoztam, hogy senki ne akarjon hátba szúrni vagy megfojtani a pénzemért. Minden alkalommal, amikor a biztonságosan egyáltalán nem mondható környéken sétáltam egyedül, eszembe jutottak a férjeim szavai, az az állapot ahogyan azon az éjszakán rá találtam a lakásunk nappalijában, a félelem a szemében és az ígéretem, hogy óvatosabb leszek. Tudom, hogy soha nem bocsátaná meg nekem, ha a makacsságom miatt nekem vagy a fiúnknak baja esne. Én sem bocsátanék meg magamnak.
Meg kell állnom egy pillanatra, mert lábaim elgyengülnek, szívem iszonyatos tempót diktál a mellkasomban és pánik hatalmasodik el rajtam. Lehunyom a szemem, mély levegőt veszek, próbálom a lehető leggyorsabban lecsillapítani magam. Csak a cél loboghat a szemem előtt amiért itt vagyok. Eltaszítom magam a poros faltól és magabiztosságot sugározva haladok tovább. Csak cipőm koppanása töri meg a csendet, de fejemben zakatoló agyam hangját még ez képtelen tompítani. Tekintetemmel Ezra alakját keresem. Szemem sarkából látom ahogyan a mellettem elhaladó emberek végig mérnek, még olyan is akad, aki valamilyen gusztustalan megjegyzéssel illet, de ezekkel már nem foglalkozom, a bandában töltött időszakban megtanultam kizárni ezeket az életemből. Nagyjából. Ismét megtorpanok amikor végre megpillantom azt az alakot, aki miatt legalább már fél órája sétálok, az isten tudja már, hogy Brooklyn melyik negyedében. A lábam mindjárt leszakad ebben a cipőben, most már bánom, hogy nem voltam képes valami kényelmesebbet húzni magamra. Lelassítom a lépteimet, mintha ezzel az időt is képes lennék megállítani.
- Ezra! szólalok meg, amikor már kartávolságon belül vagyok és ujjaimmal óvatosan megérintem a vállát. Remélem nincs annyira belőve, hogy ne lehessen vele normálisan beszélgetni. Azt sem bánnám, hogy most először életemben józan állapotában látnám. Szüksége lesz arra, hogy gondolkodni tudjon.
- Van egy perced? húzom vissza a kezem, ami automatikusan megtalálja helyét a pocakomon, mintha tudat alatt ezzel is védeni szeretném Benjit odabent.

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You dont know me 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You dont know me 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You dont know me 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You dont know me 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You dont know me
You dont know me EmptyKedd Szept. 24 2019, 15:18


Régi ismerős


Egyszerűen van olyan, hogy nincs semmi. Mikor csak úgy létezel, semmi gondolat, vagy ötlet, csak nézel ki a fejedből és csupa élvezet, mert jóleső üresség van. Kurvára megnyugtató ez az állapot és szerencsémre eléggé könnyen eltudom ezt érni, mintha csak egy kikapcsológomb lenne bennem, amit átkattintok és paff és chill. Nem kell ehhez még cucc sem, alapból képes vagyok szimplán leszarni mindent és mindenkit magam körül, még az is lehet, hogy most is beszél hozzám valamelyik büdös fasz, de kit érdekel, szarok az egészbe.
Aztán persze a kellemetlenebbik eset, ha ezt a semmit megtöri egy valami, főleg, ha az a valami egy picsa szaggató emlék, mint a mostani.
A híres nyugalmam mostanság amúgy is instabil lábakon áll, mintha minden sarkon valaki figyelne, esténként nehezebben alszom, múltkor lelőttek egy manust a szomszéd utcában, majdnem szívroham vitt el, amit akár a sok szernek is belehet magyarázni. Nem kell nekem ez a teher, ha annyira kellenék valamelyik alaknak, már rég megszorongatta volna a tökeim, de még megvan a szűröm.
Egy kis tasakot veszek elő a zsebemből, amiben egy papírba gondosan becsomagolt adag fű van. Szereznem kell még ebből a csodából, legalább ellazít, bár két napja rendesen kihozta belőlem az ideget. Bassza meg az összes álommanó, hogy kúrja az agyam ezekkel a fos álmokkal, ahogy megint fegyver van a kezemben és akire szegezem, az is én vagyok, csak előttem áll.
Gondosan keverem a dohányt a nyugalmat adó orvossággal, már majdnem kész is a szál, mikor valaki a vállamat érinti, vagy valami, innen nehéz megállapítani. Ijedtemben (?!) kihullik a kezemből minden és a földön landol, azonnal nyúlok is érte, hogy felkaparjam a kosszal együtt a földről, főleg, hogy pár éhes szem már rá is tapad. Ebből nem szakítanak azok a buzi függők.
Valami nem hagy nyugodni, míg gyűjtögetek, majd egy hosszú másodperc múlva eszembe is jut, mégpedig az, hogy azért szórtam szét mindent, mert megzavartak.
-Szólhattál volna-mondom inkább szomorkásan, mint gorombán, a fényviszonyoktól először nem látom cigim pusztítóját, pedig nincs világos, csak eddig árnyékoltam rendesen magamnak. Na meg olyan magasra kell most néznem, mintha arra kérnének, hogy egy ugrással másszam meg a Mount Everest-et.
-Ah-fogom fel, hogy kit is látok, bizony meglepődöm, mármint nem azért, hogy felkeres, hanem, hogy eljött ide, hogy megtaláljon. Lehet kirabolták a környéken, nem éppen illik ebbe az idillikus utcai szituba.
Amint minden a papírban, gyorsan betekerem, majd azzal a lendülettel, mármint ami rám jellemző, tehát lassan pattanok fel és állok meg vele szemben, majd gondosan gyújtom meg a szépséget.
-Este dolgozom, szóval ja-vonom meg a vállam, még végig is mérem. Rég láttam. Jól néz ki, mondjuk felszedett pár kilót, Aston biztos ellátja minden jóval. -Mi kéne? -kérdezem, mintha türelmetlenkednék, pedig csak örülök neki, hogy valakivel beszélhetek, addig sem magam vagyok a gondolataimmal.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You dont know me
You dont know me EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 08:58

Ezra and Natalie
Don't act like you know me, like you know me

A tanácstalanság a  leggyengébb emberi tulajdonság, mindig próbálom elkerülni, most mégis úgy állok itt, mint akinek fogalma sincs arról, hogy miért jött. Tudom, hogy beszélnem kell Ezrával, a szemébe kell néznem, szükségem van erre ahhoz, hogy beletörődjek. A beletörődés a másik olyan jellemvonás, ami a lehető legtávolabb áll tőlem, és amit ha bárkiben felfedezek azonnal kihoz a sodromból. Most mégis azt érzem, hogy kénytelen vagyok belesüppedni a tanácstalanság és beletörődés mocsarába, ez az ügy jóval túlmutat rajtam, a mindig magabiztos nő, most teljesen árnyéka önmagának. Utálom ezt az érzést, ezt a szituációt, amibe belekeveredtem, rühellem, hogy nem látom a kiutat és a gyűlölöm a mellkasomra nehezedő félelem érzését. Ha rajtam múlna Ezrát gondolkodás nélkül a kutyák elé dobnám, de a családom nyakik benne van az ő mocskos ügyeibe, őket pedig védenem kell.
Haragszom Astonra, amiért részt vett a testvérem holttestének az eltüntetésében, amiért még most is minden áron védeni akarja Ezrát. Jogosan a kérdésem, miért? Az elmúlt évek során, mit tett amivel ennyire kiérdemelte a férjem szeretetét és védelmét. A válaszom nagyon egyszerű: semmit. Én már nagyon régen elengedtem volna a kezét, annyira mélyen van a pöcegödörben, hogy már úgy sem lehet megmenteni bármennyire is szeretné.
Az elmúlt órákban, amióta minden létező módszert bevetettem arra, hogy megtaláljam a férjem függő barátját, legalább száz egyességet megszegtem, ami köztem és Aston között kötődött. Tudom, hogy ha tudomást szerez arról, hogy nem csak én testi épségemet, hanem a pocakban növekvő gyerekünk életét is kockára tettem nehéz lesz kiengesztelnem. Tudom, mégsem bírtam ki, hogy ne jöjjek el ide és ne tegyem fel a kérdéseimet.
Szánakozva mérem végig a férfit, szánalmas mozdulatait, üveges tekintetét, csontsovány alakját, beesett arcvonásait. Mindig ennyire szarul nézett ki? Emlékszem, hogy a gimiben azért sok lány megfordult utána, azt hiszem mostanra már minden jó ízlésű nő messziről elkerüli. Néhány lépést hátrálok tőle, nem azért, mert félek, hanem mert iszonyatosan idegesít a cigiből áradó bűz.
- Dolgozol? szalad magasba a szemöldököm. - Mióta hívják munkának azt, hogy szarrá lövöd magad, majd öntudatlanul a saját vizeletedben alszol el valamelyik sarkon? Érdekes... egyszerűen nem tudom leplezni az undort, ami kiül az arcomra, ha rám pillant tökéletes le tudja olvasni fizimiskámról a fejemben kavargó gondolatokat.
- Mi kéne? idegesen rajzolok apró köröcskéket a pocakomra, próbálva lenyugtatni magam, nem szabadna felidegesítenem magam.
- Hogy mi kéne? lehalkítom a hangom, mert a köztünk zajló beszélgetés nem tartozik senki másra.
- Válaszolok kellenek Ezra. veszek egy mély levegőt. - Remélem annyira nem drogoztad szét az agyad, hogy nem emlékszel. A te érdekedben remélem. bármennyire is undorodom]- közelebb lépek hozzá, hogy biztosan csak ő hallja a szavakat, amik elhagyják az ajkaimat.
- Emlékszel arra a napra, amikor fegyvert ragadtál és könyörtelenül kivégeztél valakit? És arra emlékszel, hogy Astont is bele rángattad a dologba? hangomban még nem cseng fenyegetés, sokkal inkább kíváncsiság és harag.
- Tudni akarom, hogy miért. Miért vetted el az életét és miért tetted az állítólagos legjobb barátodat bűntárssá? tömény gyűlölet árad a hangomból, próbálok stabilan állni, de egyik kezemmel meg kell támaszkodnom a fal oldalába, attól félek, hogy elhagy az erő és összeesem.
- Remélem, hogy nem fárasztasz hazugságokkal...

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You dont know me 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You dont know me 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You dont know me 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You dont know me 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You dont know me
You dont know me Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You dont know me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: