New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Jay Cameron
TémanyitásJay Cameron
Jay Cameron EmptySzer. 13 Márc. - 20:49
Jay Cameron


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jayden Neal Cameron
Becenevek:
Jay
Születési hely, idő:
1989.03.13.
Kor:
31
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
örök agglegény
Csoport:
Média és művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
fotóriporter
Ha dolgozik//Munkahely:
szabadúszó
Hobbi:
a hogyanok és a miértek
Play by:
Bradley Cooper

Jellem

x Sosem járt egyetemre. Szakmája szerint tűzoltó, de ezt mára szinte már senki sem tudja róla. Nem is reklámozza.

x Viszonylag későn, 25 évesen kezdett fotográfiát tanulni. Egy fél éves, intenzív tanfolyamra jelentkezett.

x 27 évesen megkapta élete első hivatalos projektjét. A nagy lehetőség. NYArts magazin. Summer in Amszterdam.

x És June. A három hónapos nagy szerelem. Mindig volt valakije, most is van, de a munkájából kifolyólag is, nem igazán elköteleződés-párti. Inkább csak kapcsolatfüggő, de egyiket sem gondolta igazán komolyan sosem. Kivéve talán azt a három hónapot. Néha még azért elmereng, hogy mi lett volna, ha. Mondjuk ki: ha nem szúrja el. Vagy inkább csak rossz időben találkoztak? Ilyen is van. Sosem szakítottak, de ötödik éve, hogy nem keresték egymást. Az akkor készült fotókat sosem törölte ki.

x 5 évig szabadúszóként dolgozott, főleg fotóriporterként, de a természetfotózás sem áll messze tőle.

x A sportfotózást utálja. De a politikai, közéleti eseményekért sem rajong.

x Háromszor járt Afganisztánban. De a világ számos más pontján dolgozott már. Érdeklődő, nyitott a világra, viszonylag könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel, ez a munkájában is nagy előny. Tiszteli, amit csinál.

x Most tért vissza New Yorkba, azzal a szándékkal, hogy leszerződik egy laphoz. Mondjuk a Timeshoz. Egy ideig most maradni szeretne, aztán ki tudja…

Múlt

- Jaj, fiam, a művészkedés a gazdagoknak való – legyintett anyám az első díjamra, amit a médiaszakkörben szereztem. Pedig amúgy egészen büszke voltam rá. – Inkább valami rendes munkán járjon az eszed. – Ötödikesként persze álló nap azon járt. Mi máson? Még sokáig hallottam, ahogy a konyhában puffog. – Fotográfus… az kéne még nekünk…
Azért nem tettem le róla ilyen könnyen. De aztán történt valami, ami mindent megváltoztatott.
A nővéremmel sosem volt igazán jó viszonyunk. Nyolc év volt köztünk, azt mondják, ez ilyenkor normális. Sosem volt otthon, de persze így is ő volt a család büszkesége, mert New York előkelő negyedében kapott állást. A szüleim mindenkinek azt hangsúlyozták, hogy a Világkereskedelmi Központban dolgozik, szinte még szótagolták is, hogy biztosan elég érthető legyen: a Vi-lág-ke-res-ke-del-mi Köz-pont-ban. Azt már nem tették hozzá, hogy valójában csak kávét főzött, és irodákat takarított. De rendes munkája volt. Jó fizetéssel. Ő volt a követendő példa.
Tizennégy éves voltam, mikor a szüleim Oklahomába utaztak pár napra, Claris nénikéhez, így – más híján – én kaptam fel a kagylót. Megvolt a bekészített dumám, hogy majd elmélyítem a hangom, és Mr. Cameronként mutatkozom be, úgyis biztos apát keresik, de meglepetésemre nem is volt időm megszólalni.
- Anya?
- Nem talált – hangsúlyoztam élvezkedve, és le is vágtam magam a kanapéra. – Munkaidőben telefonálgatunk? De jól megy valakinek…  – A hangja máris feszült volt. Tudtam, hogy ebből az alapállásból seperc alatt fel tudom idegesíteni. Én pedig nagyon élveztem szívni a vérét. Utáltam, hogy mindig hozzá hasonlítgatnak, hogy már-már sztárként kezelik, csak én láttam őt olyannak, amilyen volt: egy egyszerű takarítónőnek, aki megpróbál felkapaszkodni, de úgyis hiába.
- Jay… – Na, mi van? Csak ennyi? Hol a szokásos leoltás?
- Ha a mutteréket keresed, nincsenek itthon – próbálkoztam újra. – Óhajt a hercegnő valami üzenetet hagyni, vagy akkor ennyi is volt a…
- Jay! – vág most már a szavamba. Na, végre. – Hagyjuk már ezt. Csak azt akartam mondani, hogy… –A hangja elvékonyodik a végére. Most már azt is hallom, hogy sír. Mi a fene? Felvonom a szemöldököm. És egyben fel is kúszik a gyomromban egy émelyítő érzés. Mi a fene.
- Szeretlek, Jay. Sajnálom, hogy szar testvér voltam. – És mielőtt visszakérdezhetnék, hogy mit jön itt nekem ezzel az übergáz, ultranyálas szöveggel, meg rávághatnám, hogy kit érdekel, én attól ugyanúgy utálom, rájövök, hogy már jó néhány másodperc eltelt. – Mondd meg anyáéknak is.
- Mondd meg te – adom a flegmát, de fogalmam sincs, mi ez a hülyeség, a gyomrom most már teljesen görcsbe rándul. Úgy szorítom a kagylót, hogy az ujjaim is belefehérednek. És hallgatok. Mondja már, hogy mi a fasz van. Én biztos nem fogom megkérdezni.
- Ígérd meg, hogy megtanulsz rendesen fotózni – szipog egyet, és hallom, ahogy visszanyeli a könnyeit. Hallom a nagylevegőt. De a hangja egyetlen szónál sem remeg.
- Mi? Most szórakozol? – Eddig épp ő volt a legjobban ellene.
- Csak ígérd meg.
Persze, hogy nem ígértem. Igazából azért se, mert megszakadt a vonal, de több mint valószínű, hogy anélkül sem lettem volna rá hajlandó. Pár órával később derült ki, hogy mi történt. A statisztikák szerint közel háromezer ember halt meg. Javarészt civilek. A közeledő gépeket látva, a tornyok tetejéről többen döntöttek úgy, hogy nincs értelme menekülni, az utolsó perceikben inkább a szeretteiket hívták fel. Hogy elbúcsúzzanak.
Amint csak lehetett, csatlakoztam az önkéntesekhez, akik a lehetséges túlélők után kutattak. Láttam, ahogy a tűzoltók élő embereket emelnek ki a romok alól, és minden egyes alkalommal reménykedtem, hogy talán most, talán mégis. Akkor döntöttem el, hogy nem kergetek lehetetlen álmokat. Tűzoltó leszek.
Hogy nekem is rendes munkám legyen.


mind álarcot viselünk
Jay Cameron
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Jay Cameron Tumblr_inline_prl712gnDK1v0y2oz_540
Jay Cameron BVOwXYR
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
X
★ családi állapot ★ :
örök agglegény
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jay Cameron BKgTUfq
★ idézet ★ :
We all make choices in life. The hard thing is to live with them.
★ foglalkozás ★ :
fotóriporter, háborús fotós
★ play by ★ :
Bradley Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Jay Cameron PUeMTPk
TémanyitásRe: Jay Cameron
Jay Cameron EmptyVas. 17 Márc. - 20:22
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jay!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted végére szavak nélkül maradtam, egy kicsit a hideg is kirázott. Még senkitől nem láttam eddig karakterbe és előtöribe foglalni a szeptember 11-es eseményeket. Amíg téged olvastalak, sem rögtön erre számítottam. Hamar sejteni véltem, hogy a nővéred a halálán volt, vagy azt tervezte, esetleg autóbalesetet szenvedett, hasonló, de ez így tényleg kicsit szíven ütött.  Jay Cameron 1672389139
A leírás is jól sikerült, nagyon élveztem, szerintem érdekes, szimpatikus karaktert alkottál. A fotóriporter szakma sok jó játékhoz is kiváló alapot adhat, és egyedi mégis, mert ilyet sem látok mindenhol. Very Happy És a play by is, úgy gondolom, szuper választás hozzá.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jay Cameron Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Jay Cameron Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Jay Cameron Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Jay Cameron Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Jay Cameron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» "Cameron Yan"
» Cameron A. Nowinski
» somebody to someone / lilly & cameron
» Cameron Shinawatra
» Cameron & Jess

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: