New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Na Tae-yang
tollából
Ma 23:02-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 22:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Narcissa & Thomas
TémanyitásNarcissa & Thomas
Narcissa & Thomas EmptyVas. Márc. 19 2017, 21:41
Thomas && Narcissa
Magam sem tudom, hogy hogyan aludhattam el ennyire, nem szoktam sosem elaludni, nem volt rám jellemző. Anyu meg fog ölni és mivel Clary hivatalosan még nem került elő, nekem kell átvennem az ő műszakját is. Nagyon rossz, hogy nem beszélhetek senkinek sem arról, hogy találkoztam a húgommal, de valahogy csak túlélem az egészet.. Kitalálunk majd valamit, de először is rendbe kell szednem magamat, mert úgy nézek ki, mint aki motorral utazott sisak nélkül, borzalmasan áll a hajam és elég kócos is, gyorsan kifésülöm és csinálok pirítóst a konyhába és töltök egy pohár narancslevet. Gyorsan be is nyomom a reggelimet és rohanok fogat mosni. Fogmosás után pedig megyek a szobámba felöltözni.
Miután magamra kaptam a ruhát, amit aznap kiszemeltem, táskámba beledobok mindent, ami kellhet és már rohanok is a lifthez, de oda az van kiírva, hogy nem üzemel.. Ilyenkor kell ennek is elromlania, akkor nem marad más, mint a lépcsőzés. Talán most Rachellnek az lenne a legnagyobb gondja, hogy leizzad, mire leér, de a lány.. annyira utálom, nem is tudom, hogy hogyan lehetett ennyi évig a legjobb barátom. Aspen pedig dobott egy üzenetet, hogy délután találkozni akar velem, de hogy én találkozni akarok e vele, az más kérdés. Még mindig haragszom rá az miatt, ami aznap este történt, nem kellett volna azt tennie.. Nem tudom miért bocsátottam meg neki, talán mert szeretem és szükségem volt valakire, aki mellettem áll, amikor baj van vagy csak szimplán buta vagyok.
végül leérek a földszintre és elindulok ki, hogy fogjak magamnak egy taxit, de bármennyire is próbálkozom egyik sem áll meg. Nem hiszem el, hogy ebben a városban nincs egyetlen egy olyan taxi sem, ami képes lesz arra, hogy megálljon.. Majd egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy Thomas meg áll mellettem. Ránézek, majd próbálom leinteni a mellette elhaladó taxit, de nem áll meg és már lassan teljesen mindegy lesz, hogy beérek e. Sóhajtok egyet, majd az érkezőre pillantok.
- Ne merj kinevetni engem.. - motyogom az orrom alatt, majd körbenézek, nem fogok beérni. Előveszem a telefonomat és írok egy gyors SmS-t anyukámnak, miszerint sokat fogok késni és ne haragudjon rám.
REMÉLEM JÓ LESZ Smile • MUSIC • NEM SZÁMOLTAM MEG
✖ made by Artemis✖
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Narcissa & Thomas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clarissa & Narcissa
» Narcissa Reine
» Beth & Thomas
» Thomas & Elisabeth
» Millie x Thomas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: