New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 1 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Christopher Wolf
TémanyitásChristopher Wolf
Christopher Wolf  EmptyPént. Márc. 16 2018, 20:01

Christopher + Wolf

Amikor azt hiszed, hogy megtaláltad a gödör fenekét, akkor kiderül, hogy van még lejjebb.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Christopher Wolf
Becenevek: Chris (+), Wolfy (-), Silver (+)
Születési hely, idő: Washington D.C., 1990. november 2.
Kor: 27 év
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hivatalosan hetero (bi-o-szexuális)
Családi állapot: nőtlen
Csoport: Sport #6BA7BD
Egyetem: Gazdaságtudomány: Turizmus és vendéglátás (alapszakot elvégezte), Társadalomtudomány: Szociológia (még tanul)
Munkabeosztás: H: szabad, K, Sze, Cs: 6 – 12; P, Szo, V: 18 – 6;
Munkahely: Egy belvárosi éjszakai szórakozóhely: pincér-pultos és pénzügyes
Hobbi: Golyó-játékok asztalon

Christopher általában jámbor embernek tűnik. Udvariasan bánik a hölgyekkel, kedvesen az ismeretlenekkel. Mindenkihez van egy-két jó szava, ha a pult belső oldalán áll. Igazi kocsmáros alkat: lelkipásztor és pszichológus egyben. Azonban gyakran borongós is. A múltjából fakadó gomolygó sötétség ólomként nyomja a vállát. Csak akkor érzi, hogy ki is lenne ő valójában, mikor sportol. Ilyenkor megszűnik számára a külvilág: mások véleménye, a magányos gyermekkora, a fájdalmas évek. Élete minden más pillanatában egy nagy rakás szerencsétlenségnek érzi magát, habár ezt senkivel se igyekszik megoldani.
Most azonban úgy tűnik, hogy újabb komoly változás elé néz, ami hatással lehet a jellemére is. Talán fejlődik, talán visszalép. Az életében ugyanis feltűnt egy személy, aki az egyik pillanatban felborzolja az idegeit, míg a másikban teljesen megnyugtatja. A kapcsolatuk sok kérdésre ad okot Christopher számára, olyan megoldásra váró problémákra világit rá, mint az, hogy: Biztos olyan, amilyennek elképzeli magát? Számít egyáltalán mások véleménye? Lehetne jobb élete, mint amilyen gyermekkorában volt? Többre hivatott, mint amennyit eddig képzelt? Lehet boldog ebben a nyomorúsággal teli világban?


„Az élet alaposan megtépáz mindenkit (...). Mindig jön valami váratlan. Annyit tehetünk, hogy felszedegetjük megtépázott darabkáinkat, és újra összerakjuk magunkat.”

Hosszú az út melyen járok, és bőven akad kilométer előttem és mögöttem is. A nevemet valami idióta mesehősről kaptam. Eleinte nem éreztem sajátomnak, annak ellenére sem, hogy anyám milyen rendszerességgel mondogatta. Christopher. Christopher. Christopher. Vagy éppen emiatt?

Amennyire én ismertem, anyám egyszerű háziasszony volt, amíg még élt. Habár hallottam pletykákat arról, hogy a terhessége előtt versenytancolt. Ebben pedig lehet valami, ha csak arra gondolok, hogy milyen díszes ruhái akadtak a szekrényben, és mennyire szerette a zenét. A zenét és a dohányfüstöt. Csak-hát ez utóbbi nem szerette őt, hanem elevenen felfalta belülről.

Agresszív, terrorizáló nevelő apa gyermekekeként nőttem fel. Bőven részesültem a családon belüli erőszak jelentős válfajaiban. Olyan barátaim akadtak, mint: szíj, baseball ütő, fakanál, whiskys üveg… vagyis bármi, ami az ember kezébe akadhatott, mikor a neje gyerekét veri.

Az igazi apámmal csak egyszer találkoztam. Mindig azt képzeltem róla, hogy valamilyen szuperhős, aki azért nem lehet a családjával, mert meg kell mentenie a világot. De attól tartok, hogy az igazság ennél szárazabb, és csak egy gyors numera volt számára az anyám, meg a közben elsuttogott örökké-hűséges-leszek ígéretek.

Biztos meglep, de ifjú korom ellenére már túl vagyok egy rosszul záródó házasságon, ami miatt ott kellett hagynom Washington D.C. -t. Már sose leszek olyan, amint amilyen ezt megelőzően voltam. De kanyarodjunk vissza az elejére, hiszen nem sietünk sehová!

Annyira furcsa az élet, nem igaz? Már általános iskolás koromban – mondhatom, hogy mióta az eszemet tudom – megfogadtam, hogy nem válok olyan emberré, mint a nevelőapám. Azt gondolom, hogy ezt maximálisan sikerült teljesítenem, hiszen az iskolában a második keresztnevem bokszzsák volt. Ez annyira idegesítette a mostoha fateromat, hogy beíratott karatéra, ahonnan dicséretet szinte soha, ám töréseket annál gyakrabban hoztam haza. De legalább lehetett mire kenni a sebészeten, hogy miért kötünk ki úja és újra ott.

Az általános iskolát (firstschool) mindenki túléli, vagy legalábbis elég kevesen halnak bele a „diákcsínyekbe”, így aztán sikerült eljutnom a középiskolába (secoundschool) is, ahol elég hamar kiderült, hogy egész sok mindenhez egyáltalán nem értek. Sőt, mondhatni, katasztrofálisan tehetségtelen vagyok. Ilyen volt az első próbálkozásom az énekléssel, ami egyben utolsó is lett. De felesleges lenne mindent felsorolni. Szerettem azonban történeteket olvasni, történelmet tanulni, és… De ez az időszak már elég régen elmúlt ahhoz, hogy ez se legyen már annyira érdekes.
Szóval az a szemüveges kisgyerek voltam, aki naphosszat csak olvasott, néha elverték, aztán megint elverték, közben ellopták az ebédjét, végleg kölcsön kérték a zsebpénzét, és bármelyik kiscsaj úgy ugráltatta, ahogy nem szégyellte.

Jól van, jól van! Látom, hogy már eléggé sajnálsz. És most már kezd érdekelni az is, hogy változtam-e valamit azóta, nem igaz? Remélem, megnyugtat a tudat, hogy erre a válaszom: Igen. Akkoriban történt, mikor berobbantak az agyamba a hormonok. Valahogy belekeveredtem egy baráti társaságba, akikkel késő estig lógtunk zavaros helyeken. Az egyik alkalommal egy kocsmába tévedtünk, aminek a közepén két hatalmas peremes asztal állt, zöld „gyeppel”, itt-ott lyukakkal a szélein és a sarkainál. Férfiak és nők hajoltak fölé, és kezükben hosszú botokkal lökdöstek golyókat. Nem volt szerelem első látásra, de hamar kiderült, hogy milyen egyszerű ez a játék. Csak be kell juttatni a golyókat a lyukakba, nem igaz?

Egy évvel később már lelkesen készültem a junior bajnokságra. Rákövetkező évben pedig megnyertem a washingtoni junior kupát, ahonnan egyenes út vezetett a profi sportig. Tudom, nem olyan nagy szám, mintha focista lennék, de bizonyos helyeken nagyon menő volt akkoriban biliárdozni. És... szerintem még most is az.

Az egyik verseny alkalmával ismerkedtem meg egy floridai lánnyal, aki nem sokkal később Washingtonba költözött, hogy egyetemre járjon – és persze velem. Pár hónapnyi randevúzás után egy időre összekötöttük az életünket. Most inkább nem mesélem el, hogy miért lett vége ennek a „gyümölcsöző” kapcsolatnak, de annyit elárulok, hogy a válást az alapozta meg, hogy tanúskodtam ellene a bíróságon… Valahogy nem volt elragadtatva attól, hogy a saját férje dobja fel. Ha jól emlékszem, olyasmiről nem szólt az eskünk, hogy „és együtt jóban-rosszaban-bűnözésben”.

Most már egy ideje – bőven elég ideje ahhoz, hogy elég ismerősre tegyek szert – New Yorkban élek. Igyekeztem hátra hagyni a múltam kellemetlen részét, ami nem olyan egyszerű, ha az ember nemzetközileg elismert biliárd versenyző. Minden esetre, a városváltás arra bőven elegendő volt, hogy senki se akarjon a válásomról cikkezni. Sajnos a versenyeken befolyó pénznyeremény és a szponzoroktól kapott összegek nem fedezik a kiadásaimat, így kénytelen vagyok munkát vállalni az egyetem mellett, de ha valaki azt kérdezi, hogy ki is vagyok valójában, én a profi sportolót látom magamban. Még akkor is, ha foci rajongók kinevetnek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Christopher Wolf
Christopher Wolf  EmptyVas. Márc. 18 2018, 12:07

Gratulálok, üdv nálunk!

Christopher!

Nem egyszerű gyerekkor áll mögötted, amely nagy mértékben befolyásolta, hogy kivé is váltál a későbbiekben, én pedig úgy gondolom mindezek ellenére sikerült a pozitívumot kihoznod ebből. A szülőkkel sosem könnyű, a te esetedben pedig még nagyobb problémát okozott nevelőd undorító viselkedése, és az ahogyan viszonyult hozzád együttélésetek során. Elég esélyesen rányomhatta ez a bélyegét arra miképp tekintettél a későbbiekben magadra, és a környezetedre egyaránt. Több részben is kíváncsivá tettél a történeted alatt, tekintve a házasságodat vagy a jellemed során említett személy kilétét, akivel mint ahogyan te is körülírtad, kétesélyes a dolog, mindenesetre valami pluszt mindig kapsz azoktól akiket megismersz, és könnyen lehet, hogy olyan oldaladat hozza elő, amivel eddig még nem találkoztál. Ami pedig a félresikerült házasságodat illeti, nos úgy gondolom, erre is választ kapunk majd a későbbiekben, de a körülményeket tekintve nem lehetett egyszerű végül az ellene szóló másik oldalt erősítened. Felmerül a kérdés: vajon ebből akad még majd problémád vagy végleg lezártnak tekinthető az egész frigy?
Ahogyan az már korábban is kiderült, a külső hatások rettentően képesek befolyásolni hova is haladsz tovább az életedben, nálad pedig ez a baráti kör kellett ahhoz, hogy egy nem várt fordulat álljon be a jövődben. Minden külsős vélemény ellenére úgy vélem a biliárdozás elég szórakoztató, és odafigyelést igénylő elfoglaltság tud lenni, amit ahogyan észrevettem különösen élvezed, és jeleskedsz így benne, így minden egyéb megjegyzésnek semmit sem kellene érnie. Mindenki a maga módján találja meg a számára megfelelő időtöltést, és nem csak egy sportágat lehet profi szinten űzni. Ennek az állításnak megerősítéséhez pedig nem kell messzire mennünk, hiszen példának okán itt vagy te, aki bemutatta, hogy igenis létezik más is, mint a foci. Érdekel miképp alakul majd az életed a továbbiakban vagy kivel akadsz össze, így nem is húzom itt az idődet. Arra kérlek még, hogy járd végig a foglalókat, utána pedig hódítsd meg a játékteret. Üdv itt! Very Happy







mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Christopher Wolf  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Christopher Wolf  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Christopher Wolf  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Christopher Wolf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the big bad wolf
» Christopher Nash
» Christopher Kellory
» Christopher Nam
» Christopher "Kit" Byrne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: