New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyPént. Május 10 2024, 13:10



Strong enough

All of the bad days have good moments
- Semmit sem akarok elfelejteni abból, ami ma történt - mosolyodik el. - Neked pedig nem gondolnám, hogy bármit is bánnod kellene, pláne, hogy bár tele vagy meglepetésekkel, de továbbra is ugyanúgy nézek rá, mint eddig - mondja őszintén, hiszen tényleg úgy gondolja, hogy ő Aryat ismerte meg, csak még mindig nem tudja, mennyi meglepetést tartogat számára a nő.
Ijesztő hallani, hogy Arya már előre aggódik olyan bonyodalmak miatt, amik időben még nem látszanak jönni közöttük. Már csak annak tudatában is baljós gondolatokat kelt Qadirban, hogy ő is úgy sejti, előbb-utóbb elkerülhetetlen a konfliktus, a különbség csak az, hogy Qadir már tudja, mi lesz a szikra közöttük. Saját maga. De majd megoldják, ha meg tudják, ennek sikerében még nem teljesen biztos, viszont most nem is tud ennél többet remélni.
- Ezt egészen magabiztosan ki merem állítani. - Hangjában a szórakozottság mellett azért megbújik az őszinteség keltette határozottság és komolyság is. Qadir tényleg akarja, a szíve biztosan, az agya persze mást mond, ezt a viszályt fejében még le kell csillapítania valahogy, de az kétségtelen, hogy ha tehetné rengeteg időt töltene el kötetlenül Aryaval. Mert ezt szeretné.
Érdekes úgy beszélni a szerelemről, hogy maga sem tudja, minek kellene neveznie azt az érzést, ami benne kavarog Arya iránt. Tetszik neki a nő, kívánja is és szívesen tölt vele időt, persze ha a földön marad, akkor látnia kell, hogy bőven rejtegetnek még egymás számára meglepetéseket, úgyhogy a szerelem, mint érzelem talán elhamarkodott lenne tőle. Ennek ellenére megfogadja Arya tanácsát, nyitott marad, noha azon tűnődik, hogy vajon sejti-e Arya, hogy az egyetlen nő, aki iránt szóba jöhet ez az érzés benne, az csakis ő lehet. Sosem arról volt szó, hogy ne akarna szerelmes lenni Qadir, sok minden közrejátszott, hogy ennyire ritkán fordult ez elő, gyakran félt, hogy elveszíti a szerelmét és ezért visszatáncolt a nő épsége miatt a szerelemből, míg máskor olyan időket élt, amikor egyszerűen nem ébredtek benne mély érzések. Most viszont szavakkal nem válaszol, csupán csillogó szemekkel húzódik közelebb Aryahoz és próbál úgy tenni, ahogy kérte: nyitott marad a testét végigjáró különböző érzéseknek mielőtt bevallaná, hogy bizony nem ő a lakáskialakítások a szakértője.
- Kiadtam az alkalmazottamnak feladatként, hogy milyen szempontok szerint válasszon és alakítson ki lakást, ő pedig a legjobbját nyújtotta - feleli, majd felkacag. - Ha ennyire elégedett vagy a lakással, adok neki jutalom bónuszt. - Viccnek tűnik, de gond nélkül megteszi, szeret dicsérni, sokkal jobban, mint büntetni, elvégre az előbbi mégiscsak a sikerekből fakad.
Gyengéden felkapja és ölében viszi Aryat a hálószoba felé. Hiába takarta el a testét a szatén anyaggal, ez csak még szexibbé tette őt Qadir szemében, nem is tudja visszafogni magát az ágyon egészen addig, amíg újra el nem juttatják egymást a testi örömök csúcsára.

Qadir is felriad a csörgésre, de az ismerős hangok miatt gyorsan kapcsol a szervezete. Szidja magát, hogy nem hozta be magával a szobába, hanem a nappaliban hagyta, így jóval több ideig kell hallgatniuk a dallamot. Pedig gondolhatta volna, hogy most is hívása lesz, rengetegszer van, hogy az éjszaka közepén akarják elérni, elvégre a csempészei és dílerjei többnyire az éjszaka leple alatt mozgolódnak, bármi történhet, amiről elsőkézből kellene neki tudnia.
Még leolvassa az időt órájáról, majd kikel az ágyból, hogy azelőtt felvegye a hívást, hogy abbamaradna a csörgés. Halkan beszél, noha sejti, hogy ez már nem fog segíteni Aryan abban, hogy visszaaludjon. Ezúttal nem hagyja el kétes szó Qadir száját, abban pedig bízik, hogy nem hallatszik ki telefonjából a vonal túlsó felén formált hangok. Mérgesen teszi le a telefont, pedig nem kapott mérhetetlenül rossz hírt, önmagára dühös, amiért felkeltette Aryat. Bocsánatot is kér a hívás miatt is, valamint azért, mert mennie kell. Míg öltözik, érzi Arya tekintetében az értetlenséget, tán többet is.
- Ezt egyelőre nem tudom kijelenteni, ezért is kell utána járnom pár dolognak - húzza száját és nem hazudik, csak nem szeretné részletezni a „problémát”. Ilyen késő éjszaka akkor sem terhelné Aryat vele, ha teljesen legális témáról lenne szó. - Üzleti ügy, sajnos ilyenek megtörténnek a mindennapjaim során - teszi még hozzá, hogy azért ne aggódjon és ne kezdjen el helytelen konteókat gyártani. Látja, hogy találkozik a tekintetük, de azért Qadir bátorkodik közelebb lépni hozzá és az estéhez képest jóval távolságtartóbban ugyan, de azért egy csókot nyom Arya homlokára.
- Köszönöm az elmúlt órákat. -  Nem csak a szexet, hanem a beszélgetést, a bort és a pitét is. Nagyon jól érezte magát és legszívesebben most is visszabújna az ágyba, hogy megpróbáljon újra visszaaludni Arya mellet, vagy esetleg őt átkarolva, azonban ezt nem teheti meg. Gyorsan még átnézi, hogy megvan-e mindene, majd az ajtó előtt torpan csak meg és fordul Arya felé, akinek halovány mosolya egy kicsit kellemesebbé teszi számára ezt a távozást.
- Legközelebb az én vendégem vagy - közli, hogy ez nem az utolsó találkozás volt, miért is lenne, hiszen ezután lesz csak igazán lehetőségük kötetlenül találkozgatni, így, hogy nem kell a férjének elszámolniuk. Még végig simít felkarján, aztán nem húzza az időt, kilép az ajtón és nem néz vissza a halvány fénnyel teli helyiségbe, ahonnét folyamatosan csökken a fény intenzitása, míg nem elfordul a zárban a kulcs. A csend, a hideg és a sötétség kegyetlenül ébreszti fel az érzékszerveit, még pár lépés erejéig szinte szenved, hogy ott kellett hagynia a boldog perceket jelentő meleg lakást és benne Aryat, de aztán átkapcsol az agya. Tudja, hogy innentől figyelnie kell, haladnia előre, mert dolga van.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptySzomb. Május 04 2024, 22:03


Arya & Qadir
Arya's Home --

Széles mosolyba futnak ajkaim a kérdésére. Mindketten tudjuk, hogy ami itt történik ezen a lakáson ma -vagy vélhetően majd legközelebb is-, abban semmi sem ártatlan. Nem tudom, hogy Qadir erre számított-e, mikor belevágott velem a dolgokba, mert általában elmondható, hogy a külsőm alapján kicsit félrekategorizálnak az emberek, aztán mikor megismerik az igazi énem, csodálkoznak, hogy nem vagyok mégsem egy ma született bárány. Igaz, Qadir éppenséggel ismer már jó ideje, azon kívül, hogy nem feküdtünk le egymással, egészen sikerült már megnyílnom neki, na de persze azért ez mégiscsak egy más szituáció.
- Azt sem bánom, ha ezentúl emiatt máshogy nézel majd rám – vonok vállat ismét ártatlan mosollyal az arcomon. – Bár... de, egy bizonyos ponton túl bánni fogom. Inkább tekints rám úgy, mint eddig. Azt nem mondom, hogy verd ki a fejedből, ami történt, mert úgysem fogod tudni, ahogy én sem... -  mondom teljesen őszintén, mert hiába is akarnánk -de szerintem nem akarjuk-, nem tudnánk.
A konfliktuskezeléssel hála az égnek nekem sem volt soha problémám, így egész biztos nem okozna gondot, ha odáig jutnánk, hogy meg kell oldanunk valamit. Ami azt illeti, eddigi ismeretségünk folyamán nem sok nézeteltérésünk volt, de nyilván ez csak egy átmeneti állapot, hiszen az emberi kapcsolatok túlnyomó többségének mindig van valami, amin össze tudnak akadni. És ez talán így van jól, hiszen a megoldás folyamata is nagyon szépen tudja építeni a kapcsolatokat. Többnyire.
- És tényleg akarjuk? – hangsúlyozom ki én is a „tényleg” szócskát, amikor felvont szemöldökkel pillantok rá, a mosolyom és a mimikám viszont elárulja, hogy persze, hogy akarjuk, hisz szerintem egyikünknek sem célja, hogy a már eddig szépen dédelgetett kapcsolatunk a kukában landoljon.
Érdekes, hogy mennyire természetesen érzem magam Qadir mellett ennyire lemeztelenedve is. Egy pillanatig sem fordul meg a fejemben, hogy kellemetlenül érezzem magam vagy hogy el kellene takarjam magam, nem is azért megyek a köntösért, csupán úgy vagyok vele, nem baj, ha nem szokik hozzá túlzottan a látványhoz. Szeretem, ha marad egy kis pikantériája a meztelenkedésnek. Először azt gondoltam, hogy furcsa érzés vagy talán kicsit mondhatni frusztráló lesz majd más férfi előtt így lenni annyi év után, hogy csak Xavier láthatott a hálószobában, de egyáltalán nem érzek ilyet és ezt nagyon jó jelnek könyvelem el.
- Pedig az egyik legcsodálatosabb érzés, ha szerelmes vagy... Úgyhogy talán érdemes nyitottnak lenni – pillantok Qadirra egy félmosollyal. Tényleg borzasztó jó érzés, csak ha elhalványul és utána jönnek a kellemetlenebb dolgai a kapcsolatnak, akkor már eltörpül amellett a másik érzés. Fogalmam sincs, hogy megadatik-e valaha még majd nekem, de nem zárkózom el... Csupán időre van szükségem ahhoz, hogy magamat is rendbe tegyem, hiszen ha magammal nem vagyok jól, mással sem tudnék.
Most viszont Qadir képes teljesen elvenni az eszemet és elfeledtetni velem minden eddigi problémám, amiért határozottan hálás vagyok neki. A csókjába teljesen belefeledkezem és minden érintésére reagálok, az egész testem beleremeg egy-egy határozott mozzanatába.
- Na! Azt hittem már, hogy te ismersz ennyire jól, hogy így beletenyereltél, de kiderül, hogy csak az egyik megbízottad volt ilyen jó munkaerő?! Tartsd meg – mondom őszintén, hiszen nem néztem meg sok lakást, talán ez volt a második, de rögtön bele is szerettem. Elnevetem magam, mikor felkap és attól függetlenül, hogy fogalma sincs ezek szerint, hol a hálószoba, jó irányba indul el. Karjaimmal átfogom a nyakát és le sem veszem az arcáról a tekintetem. Basszus, nem gondoltam, hogy ez az este ennyire jól fog sikerülni. Azt ugyan tudtam, hogy valószínűleg nem fogjuk tudni már visszafogni magunkat, de hogy egy szexen túl is jutunk majd, az váratlanul ért. Igazából az is megfordul a fejemben, hogy ha itt alszik, akkor sem dőlök a kardomba, de majd meglátjuk, miként alakul...

Mikor megriadok a telefonra, hirtelen azt sem tudom, hány óra lehet és hogy miként aludtunk el. Mikor Qadir válaszol, azonban értetlen tekintettel meredek magam elé pár pillanatig, mielőtt kikelnék az ágyból. Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az éjszakai hívást és minden lehetséges dolog meg is fordul a fejemben, főleg, hogy csak suttogást hallok a nappali felől. Marha titokzatos... Egyik részem rögtön arra gondol, hogy esetleg nő lehet a dologban és talán mégis félreismertem Qadirt és ő sem mondott nekem igazat... Végül is az a hívás elég jogos lehetne az éjszaka kellős közepén. Másik gondolatom pedig semmi konkrét, csak egyszerűen a rosszérzés és egy kis aggodalom. Fogalmam sincs, mi állhat a háttérben és mivel itt nincs kézzel fogható gondolatom, maradok annál, hogy nő lehet a dologban.
Mikor hallom, hogy már nem beszél Qadir, csak akkor lépek ki a szobából, miután magamra vettem a köntöst. Nem akarok belekontárkodni semmibe, de azért csak nem tettetem, hogy tovább alszom. Nem vagyok olyan jó színész.
- Semmi gond – vágom rá a „ ne haragudj”-ra, azonban egy kicsit leblokkolok azon, mikor azt mondja, hogy mennie kell. – Jó... Persze. – De hová? Ilyenkor? Miért? Arcomra valószínűleg kiül az értetlenség, hiába is próbálom palástolni bármennyire is. Körbepillantok a nappaliban, ellenőrizve, hogy nem hagy-e itt valamit. Az este nem gondoltam, hogy majd ilyen hamar eljön az a bizonyos konfliktuskezelés, amiről szó esett. Persze semmi jogom nincs számon kérni és nem is áll szándékomban, de az nagyon valószínű, hogy mivel nem fogom tudni hova rakni ezt az egészet, így nem is fogok tudni tőle nyugodni. – Minden rendben? – kérdezem óvatosan, nem nézve rá közben. Legalább ennyit tudjak, bár gondolom akkor sem mondaná meg, ha nem lenne minden rendben, mert nincs hozzá semmi közöm. Egy kicsit szerencsétlenül érzem most magam, ahhoz képest, mennyire jól telt az este, annyira vágta sutba ez a hívás.
- Majd beszélünk, vigyázz magadra – költöztetek egy félmosolyt az arcomra, mert azt nem szeretném semmiképp, hogy rossz szájízzel váljunk el. Pár pillanatig gondolkodom rajta, hogy odalépjek-e hozzá, hogy még egy csókot adjak az ajka sarkához, de aztán mégiscsak egy intés mellett maradok, mielőtt kilépne az ajtón. S mikor ez megtörténik, kongó ürességet érzek magam körül.

Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.



I will not have you
without the darkness that hides within you.
I will not let you have me
without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 10:16



Strong enough

All of the bad days have good moments
- Ártatlan, mi? - Gonosz mosolya és nézése árulkodik arról, hogy nem hisz neki, majd megfogja az ujjait és csókot nyom a rakoncátlan kézfejre. - Az ártatlanságunkat már rég levetkőztük magunkról. - Akár szó szerint is, mindenesetre az elmúlt talán egy órában tökéletesen megtapasztalta, hogy Arya nem éppen tartozik az ártatlan, félénk nők közé. A gond csak ezzel az, hogy így még jobban vonzódik hozzá.
Ez a fajta vonzalom lehet veszélyes, de adhat kettejük kapcsolatának egy nagyon érdekes pikantériát is. Hogy működni fog-e, nem tudni, ezt majd az idő kiadja, de semmiképpen sem szeretné Qadir folyamatosan féken tartani az érzelmeit, legalább a testi vágyak terén nem, ha már más miatt muszáj nem maximálisan őszintén állnia Aryahoz. Bölcsnek ugyan nem tartja magát emiatt, de jól esnek neki a szavai függetlenül attól, hogy kivételesen nem ért egyet velük. Nem bölcsesség ez, hanem egyfajta keserű élettapasztalat, avagy kényszer, ami miatt úgy kell hozzáállnia a világhoz, mintha ezek lennének élete utolsó napjai.
Bár ami a konfliktuskezelést illeti, ha úgy vesszük, hogy képes higgadtan és megfelelő módon szót váltani azzal a bűnszervezet vezetőjével, akikkel évek óta halálos ellenségek, vagy kinevelt több szófogadó túlélőt is, akik azelőtt neveletlen kölykök voltak… nos, végülis, igen, elmondható róla, hogy képes jól kezelni a konfliktusait. Aryaval mondjuk lehet sokkal nehezebb dolga van, mert iránta kellemes és nagyon kötődő érzéseket táplál.
- Ha akarjuk, különösképpen, ha TÉNYLEG akarjuk, akkor meg fogunk mindent oldani - suttogja teljes őszinteséggel és ő maga is ebbe a kijelentésébe kapaszkodik. „Egy kis félsz sosem árt.” Qadir retteg, hogy elveszítheti Aryat és valamiért most jobban tart attól, hogy előbb fog kiábrándulni, csalódni benne Arya, mintsem, hogy olyannyira nyitottá és közvetlenné válna a kapcsolatuk, hogy az eddig ártatlan élete veszélybe kerülhetne.
Ugyan kezébe veszi telefonját, mikor Arya a fürdő felé veszi az irányt, de valójában semmi kedve a munkájával foglalkozni. Semelyikkel! Ezt megteheti a vállalatával viszonylag kockázat nélkül, de olyanokkal nem, akiknek életéért felel. Annál azért becsületesebb ember, na meg ez a szakma nem arról híres, hogy ha elveszíti egy fontos emberét, akkor majd felvesz helyére mást. Ettől még fejfájás az egész, menekülne belőle és Arya újbóli vadító megjelenése egy kis kapaszkodó Qadir számára, elvégre vele önmaga lehet. A gondmentes önmaga, nem az igazgató, nem a bűnszervezet vezetője, hanem az a Qadir Abbar, akit voltaképp az anyja lát benne. Ezért is öleli magához szorosan mielőtt a kapcsolataihoz való hozzáállását osztaná meg vele.
- Igen. Ezt nálad senki sem tudja hihetőbben kijelenteni. - Újra belegondol Arya helyzetébe, amit elkeserítőnek tart. Persze valamilyen szinten Qadir is ludas, mert anno otthagyta az egy éves lányával a nőt, akibe beleszeretett, így nagyon nincs joga mások felett ítélkezni a szerelem és házasság kérdésében, de azért az életében kifejezetten fontos szerepet játszik a hűség. Ő hű azokhoz, akiknek a szavát adta és hű önmagához is, mert nem bonyolódik házasságba addig, amíg nem érzi, hogy a nővel teljesen önmaga tudna lenni titkok nélkül. De hát ki az a nő, aki szívéből szeretné és egyúttal hajlandó is lenne együtt élni egy olyan emberrel, mint amilyen Qadir? Senki. Aki hajlandó vele élni, az nem szereti, mert csak a pénzét akarja, aki pedig szereti, ő nem hajlandó társa lenni az életben. Ennyire egyszerű, nincs közös metszet, Qadir pedig belefullad majd a magányba. - De talán, ha nyitottabb lennék, akkor könnyebben szerelembe tudnék esni. Nem sűrűn éreztem magam valóban annak az életem során. - A szexuális vágy az más, ahogyan az sem szerelem, ha egy nő bejött neki, mert megragadt rajta a figyelme. Nem érzelmektől mentes, egyszerűen csak nehezen esik szerelembe, mondjuk nem is tesz meg mindent, hogy megadja ennek az esélyét és már nem is nagyon küzd érte. Ellenben Aryanak nem kellene, hogy magányban élje le az életét, ő erre nem szolgált rá.
Viszont messze űzi magától a melankolikus gondolatokat, nem akarja se Aryat sem pedig magát ilyen életpszichológiai témákkal terhelni, pláne nem a szemei elé táruló látvány mellett. Kezeit végig vezeti a nő combjain, amitől egyből újra megérzi magában az erőt és vágyat, hogy egy újabb kalandba kezdjenek. Mosolyogva hajol bele a csókba és hagyja, hogy Arya kedve szerint vezesse ajkait, mert már megtapasztalta, hogy imádja, ahogy csókol. Amikor viszont megállnak ajkaik és nyelveik, nem távolodik el túlságosan, az orruk is még összeér, így nem lát mást csak azokat a zöld íriszeket.
- Hiszed vagy sem, az ideköltözésed előtt még sosem jártam ebben a lakásban - vallja be, hogy noha ő intézte a lakást Aryanak, de szó mi szó, az egyik alkalmazottjára bízta a feladatot, hogy kiválassza az orvosnőnek a lehető legjobb lakhelyet. Qadir nem ért jól a lakásokhoz, azok berendezéséhez és kialakításához, ő pusztán a vezérigazgatója a vállalatnak és talán jobb is, hogy nem ő alakította ki a lakhelyet, mert feltehetőleg fele ennyire jó se lenne. De Arya combjai alá nyúl és felkapja őt az ölébe. - Nem, de biztosan megtalálom - teszi hozzá csak poénból, miközben elindul a fürdő irányába, elvégre feltételezi, hogy a hálószoba a fürdő mellett van, mint sok manhattani ingatlan esetében.
A szoba ott is van, ahol elsőre gondolja, lábfejével meglöki a résnyire nyitott ajtót, hogy kitárja azt és Aryat az ágyára tehesse, aztán vad csókjaiba feledkezzen. Az egész este szinte szürreálissá kezd válni annak tudatában, hogy mindössze egy pohár bort ittak meg, úgyhogy részegségről aligha lehetne beszélni. Ennek az éjszakának minden percét maximálisan átéli Qadir és valamiért örül is annak, hogy nem részegedtek le annyira, amennyire eredetileg tervezték.
Épp csak megszakítja a csókot, mikor kibontja Arya köntösének kötését és megszabadítja őt a testét takaró lepeltől, majd maga is az ágyra térdel, hogy a nőt hátára borítsa. Mihelyst megszabadul az alsónadrágjától, föléje kerül, két karjával megtámaszkodik Arya vállai mellett és addig nem fogja vissza magát, amíg meg nem hallja újra a női öröm hangjait.

Még karjaiban tartja kis ideig Aryat mielőtt mindketten befordulnának abba a pozícióba, amiben a legkönnyebben képesek elaludni. Ugyan nem fecereg, de sokáig nem jön álom a szemére. Gondolkodik, jár az agya, mintha muszáj lenne, pedig azt hitte, hogy most itt mellette fog a legkönnyebben elaludni. Csak nézi oldalán fekve Arya hátát és egyszerűen nem tud dűlőre jutni magában az érzésekkel. Mostanában túl sokszor van az úgy, hogy nem bír aludni.
Aztán csak sikerült valamennyi időre lehunynia a szemét. Éberen alszik, talán ennek is köszönhető a kialakult életmódján túl az, hogy egyből meghallja telefonjának halk, inkább csak rezgő csengését a nappaliból. Igyekszik nem egyből kiugrani az ágyból, hiszen nem szándékozik felkelteni Aryat. Kérdésére a kezén lévő órára pillant, amit még éjszaka se vett le magáról. Már megszokta, hogy mindig rajta van, nem zavarja, sőt, biztonságot is ad számára a benne rejlő kapszula és a nyomkövető, amit csupán néhány ember tud lekövetni. A nem besötétített ablakon át beszűrődő fény felé fordítja az óra lapját, ami elég ahhoz, hogy kiolvassa róla a mutatók állását.
- Mindjárt négy - feleli, aztán nem is vár, kitakarózik és kisurran a szobából, hogy felvegye a hívást. Suttogva szól bele, pedig talán egy kezén meg tudná számolni, hogy élete során hányszor kellett neki suttognia egy hívás során.
Higgadtan, de mégis az ébredéshez képest feszültebb izmokkal nyomja ki a beszélgetést és nyel egyet. Szinte sajog a teste a régóta tartó kialvatlanságtól, de ezúttal jobban fáj neki az, hogy Arya lakásáról kell ideje korán távoznia. De az élet nem kívánságműsor.
- Ne haragudj, hogy felkeltettelek. Mennem kell - közli Aryaval, mikor meglátja a nőt a nappali és a folyosó találkozásánál, aztán felhúzza nadrágját és leellenőrzi, hogy megvan-e a tárcája. Úgy odalépne Aryahoz, hogy búcsúzóul adjon neki még egy csókot, de ezúttal tiszteletben tartja már, hogy ők még mindig elsősorban barátok, mint ahogy azt meg is beszélték este.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyKedd Ápr. 16 2024, 23:49


Arya & Qadir
Arya's Home --

A fennálló helyzet a következő: Sodródom az árral, ami fogalmam sincs ugyan, hol vet majd partra, ha egyáltalán megteszi, de jelenleg nem is érdekel. Eddig is jól éreztem magam Qadir társaságában, de a megspékelt barátságunk még izgalmasabbá teszi a dolgokat. Szeretek nem csak í szívemre, hanem az agyamra is hallgatni, de meg kell hagynom, jelen helyzetben az agyam inkább van kikapcsolt állapotban, mintsem a következmények után kutatna. Qadirral kapcsolatban is mindig volt egyfajta különös érzésem, amit egyelőre nem tudok hová tenni, vagy az is lehet, hogy talán nem is akarom megbolygatni. Tényleg olyan érzésem van, hogy rejteget valamit, titokzatos az egész ember maga még akkor is, ha azért az évek során volt jó pár alkalom, mikor nekem képes volt megnyílni. Őszinte beszélgetéseink voltak, de mindig van egy de... Egy afféle határvonal, ami neonjelzésekkel villog felém, hogy azt inkább ne lépjem át. Érdeklődjek erről-arról, de csak óvatosan, mint például korábban is, mikor a gyerek téma került szóba. Nem szeretek én kutakodni senki magánéletében, főleg, ha nem akarják megosztani velem, hiszen ki vagyok én...
Halvány mosolyba futnak az ajkaim, mikor észlelem a rá gyakorolt hatást és kicsit sem fog vissza, sőt, komoly késztetést érzek arra, hogy még egy kicsit jobban az őrületbe kergessem, nem törődve azzal, hogy természetesen ez nem csak rá hat, hanem éppen rám is.
- Milyeneket? Ez csak egy ártatlan mozdulat volt – pillantok fel rá, államat egy pillanatra megtámasztva a mellkasán mielőtt feljebb kúsznék egy kicsit, hogy a szája sarkába csókoljak. Fogalmam sincs, fogunk-e tudni valaha ezek után majd barátokként viselkedni, jobban mondva úgy tenni, mintha mi sem történt volna és anélkül beszélgetni a másikkal, hogy közben ne vetkőztessük le szemmel egymást. Végtére is, teljesen mindegy, ha megtörténik, csak egy a lényeg, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk.
- Teljesen igazad van, te egy bölcs ember vagy, Qadir Abbar – mosolyodom el, hiszen valóban... egyszer élünk, hát miért fosztanánk meg bármitől is magunkat? – Viccet félre téve, valóban, szerintem a konfliktuskezelés mindkettőnknek megy, úgyhogy nem aggódom, hogy nem sikerül megoldani majd bármit is, csak azért egy kis félsz sosem árt. – Inkább óvatos az ember lánya néha, főleg, ha érték már negatív tapasztalatok az elmúlt időszakokban, ugyebár.
Ahogy elmegyek a köntösért, futólag a tükörbe pillantok és végre nem rökönyödök le azon, hogy mekkora karikák vannak a szemeim alatt, vagy hogy már megint tényleg mennyire kócos vagyok. Az vagyok, de most abszolút nem törődöm vele, sőt, mosolyba is futnak az ajkaim a látványra. Hosszú idő óta először látom magam ilyen gondtalannak és maga ez a tény roppant nagy elégedettséggel és örömmel tölt el és persze hálás is vagyok Qadirnak, hogy hozzátett ehhez, mert nem kicsi a szerepe benne.
Visszatérve a konyhába megyek és jóleső bizsergés fut végig bennem, mikor Qadir mögém lép és a vállamra csókol. Iszom két korty vizet, majd szembe fordulok vele, miközben hallgatom a válaszát.
- Hát ezt mondjuk teljesen megértem. Jobb biztosra menni, és ha arra mész, akkor sem ezer százalék, hogy életed végéig kitart és nem lesz drámázás – utalok az én kis kálváriámra ami az életem elmúlt időszakát jellemezte. Hihetetlen, hogy hozzámész valakihez feleségül és évekkel később úgy érzed, hogy sosem ismerted igazán, vagy simán megkérdőjelezed, hogy ugyan, mire volt ez jó?
Tulajdonképp nagyon könnyű lenne egy kicsit túlgondolni az egész helyzetet, ami fennáll köztünk Qadirral, de szándékosan nem kezdek el gondolkodni, inkább szeretném csak megélni a pillanatokat és tényleg jól érezni magam, így abszolút nem ellenkezem, mikor egy mozdulattal felrak a pultra, sőt, halk nevetés is elhagyja a szám. Tekintetem követi a kezének mozdulatát, ahogy a combomon simít végig, majd visszaterelődik a szinte fekete szemekbe.
- Szép húzás, de hamarabb láttad a hálószobám, mint én magam... – nevetek, de aztán képtelen vagyok megállni, hogy a tarkójára ne simítsam a kezem és húzzam magamhoz egy újabb csókra, ami a kezdeti lassú tempóból hamar vált át szinte kissé követelőzőbe. – Emlékszel, merre kell menni, igaz? – fonom a nyaka köré a karjaimat, a lábaimat pedig összekulcsolom a dereka körül, hogy könnyebb legyen leemelnie a pultról és ha ő is úgy akarja, elvinnie a szobáig. Tudtam én, hogy nem fogunk egykönnyen leakadni egymásról, azt is megkérdőjelezem, hogy ma éjszaka fogunk-e egyáltalán aludni. Minden érintés egyre közelebb lök ahhoz, hogy egyre jobban és jobban akarjam őt, míg a gondolatok szinte teljesen kiürülnek az agyamból.
Amennyiben elértünk a hálószobáig, leszállok róla az ágy mellett és hagyom, hogy ezúttal ő irányítson egy kicsit jobban, habár a férfiak tudom, hogy imádják, ha átveszik tőlük néha a gyeplőt, azért jó, ha megtaláljuk a megfelelő egyensúlyt. Ujjaim végig zongoráznak a mellkasán, majd felfelé haladva a nyakáig aztán a hajába túrnak, hogy egy újabb csókra húzhassam magamhoz. Szinte el sem akarok szakadni tőle, olyan hévvel vágunk újra neki az együttlétnek és azt kívánom, hogy ez a kezdeti eufória, amiben jelenleg vagyok, semmiképp se hagyjon alább még legalább egy-két hétig, mert olyan kellemes itt, Qadir karjairól nem is beszélve...

A második szex után már elég hamar döntött le a lábunkról minket az álom, jobban mondva nekem fogalmam sincs, milyen gyorsan és hogyan aludtam el, de összeráncolt szemöldökkel emelem fel a fejem Qadir mellkasáról, mikor meghallom a telefoncsörgést a nappaliból.
- Hány óra van? – kérdezem rekedt hangon, miközben felpillantok rá és arrébb húzódom kicsit tőle, hogy szabad utat adjak neki, ha akarja. Szerintem még közel sincs reggel, de akkor ki a jó isten hívja az éjszaka kellős közepén?


Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.



I will not have you
without the darkness that hides within you.
I will not let you have me
without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 12:02



Strong enough

All of the bad days have good moments
Arya izgalmas nő Qadir számára, pont azért, mert nehezen tudja kiismerni. Ő nem olyan nő, akire ránéz és mindent ki tud olvasni a tekintetéből, épp csak az életeseményeit nem. Régebben sokan tűnődött azon, hogy miért gondolkodik ilyen sokat Aryan, pláne azután, hogy megtudta, ki az apja. Miért ragad le ennyire az esze egy nőn? Persze az elmúlt közel harmincöt évében tapasztalt már hasonlót, csak ahogy folyamatosan gyilkolták le az idegrendszerét, úgy kezdett egyre kevésbé kötődni másokhoz. Nem csak nőkhöz, úgy összességében az emberekhez. Sokáig Aryaval kapcsolatban sem tudta eldönteni, hogy amit érez, az a türelmetlen kíváncsiság lelkében vajon minek köszönhető. A férjének, vagyis annak, hogy nem tudta megkaparintani Aryat és ezért a benne rejlő küzdőszellem nem hagyta, hogy elfelejtse a nőt, amíg közelebb nem kerül hozzá? Vagy valóban azt furcsállja benne, hogy nem lát át rajta ennyi találkozás után sem? Hogy még mindig nem tudta kiismerni? Nem tudja, de éppen ezért nem is meri elhatározni magát. Persze kapóra jön, hogy Arya sem szándékozik új kapcsolatba lépni, úgyhogy nem is lehetnének szerencsésebb helyzetben. De attól még a kérdés, hogy mit akar tőle tulajdonképpen, önmaga felé ugyanúgy fennáll.
Qadir kapzsi. Pénz tekintetében is, bár azzal kapcsolatban már alábbhagyott valamennyire ez a tulajdonsága. Amióta mindent megadhat magának, amire csak vágyik és a pénz ebben nem gátolja, azóta sokkal inkább érzi, hogy bizony meg van kötve a keze. Hogy nem szabad ember és már sosem lesz az. Utóbbi időkben ennek a felismerése és tudata aggasztja elsősorban, de mint oly sok mindent, ezt az érzését sem engedi, hogy megmutatkozzon arcán. A kapzsisága újabban az emberekben mutatkozik meg. Magának akarja a legjobb ügyvédeket, a legtehetségesebb politikusokat, orvosokat, bérgyilkosokat, csempészeket, még a legvonzóbb nőket is. Mióta úgy érzi, hogy ha nem rendelkezik mások felett, minden elromolhat, a rendszer meginoghat. Pánikszerű menekülés ez a fölé magasodó drogbárók elől, igen, ezt már felismerte, csak még nem tud a birtokló kapcsosága ellen védekezni. Kivéve talán most.
Merthogy talán nem is sejti Arya, de azzal, hogy Qadir látszólag tartja tőle a távolságot és azt mondja, neki nem tartozik semmilyen magyarázattal azt illetően sem, hogy kivel fekszik le és kivel nem, tulajdonképpen a gyógyulás első jelei Qadirnál. Hogy ezúttal nem meri, vagy nem akarja magához ragadni Aryat, mert attól tart, túlságosan birtokolni akarja majd őt is egy olyan pokoli kemény világban, aminek jelenleg Arya egyértelműen nem a részese.
Nem is tudja, mi lesz ezután. Dugtak, valóban, talán még fognak is, hisz mindketten vágynak egymásra, ami megkérdőjelezhetetlen. De ha magához szeretné kötni Aryat, akkor meg kell mutatnia a valódi arcát. Pontosabban a teljes valóját, a személyiségének sötétebb vonásait is és ez az, amitől még tart.
- Nem éppen. Úgy is fogalmazhatnék, hogy bármikor szívesen folytatom. Pláne, ha ilyeneket csinálsz - pillant le Aryara, akinek szavai közben újra megfeszülnek Qadir izmai a combján, majd csípőjén érzett gyengéd, de őrjítő simogatástól. Egy lassú sóhajtással fújja ki a tüdejében maradt levegőt, majd pontosítja, hogyan is értette azt, hogy örül ennek az alkalomnak.
Számított rá, hogy elő fog kerülni a szexnek a kapcsolatukra gyakorolt hatása. Érezte, hogy így lesz, de nem bánja, mert a kimondott szavakkal megelőzhetnek egy esetleges félreértést. Qadir Arya egy korábbi kijelentésében kapaszkodik meg, abban, hogy egylőre ő sem szándékozik új kapcsolatba lépni, azonban ahogy találkozik a tekintetünk és a nő arcát figyeli, amíg burkoltan a szándékairól érdeklődik, egy kicsit elbizonytalanodik a szótlansága miatt. Tisztán emlékszik azokra a szavaira, de lehet, hogy azért ragaszkodik ilyen makacsul hozzájuk, mert annyira kellemesen hangzottak. Általuk elhitte, hogy ugyanazt akarják egymástól és bár most egy picit elbizonytalanodik, úgy folytatja a válaszával, hogy lényegében más kimenetel aligha tudna szóba kerülni ebben a pillanatban, hisz nem lehetnek egymás életének teljesen a részesei.
Míg hajtincsével játszadozik, megosztja Aryaval, hogy mit tud ő adni, mivel tud ő hozzájárulni, hogy ha nem is teljesen, de egy kicsit mégis kaphassanak egymásból a jövőben is. Mintha keresné az aranyközéputat, ami nem sokáig járható ugyan, mert előbb-utóbb ki fognak lyukadni egy pontra, ahol el kell dönteni, hogy teljesen megnyílik Arya előtt, vagy pedig eltűnik az életéből. De az még odébb van, ebben reménykedik. Most még nem tudná elviselni, hogy nem találkozhat többet a nővel, ahhoz túlságosan élvez vele lenni. Túl jó hatással van a fejére és testére egyaránt.
- Nem lehet garanciát vállalni a jövőre. Még azt sem lehet kijelenteni, hogy nem fogjuk elrontani valamikor, de… számít ez most? - fog rá mellkasán pihentetett kézfejére. - Nem vonhatunk meg valamit magunktól csak azért, mert félünk, hogy a jövőben talán máshogy alakul majd. Ha lesznek is konfliktusok, az adott helyzetnek megfelelően megoldjuk őket - feleli mindezt úgy, hogy közben örül, amiért Arya nem szándékozik elutasítani mindazt, amit Qadir adni tud neki. Az a gondolkodásmód, amit megoszt vele tulajdonképpen beleivódott az agyába és ezek szerint éli az életét Qadir. Mivel megjósolni sem tudja, mi lesz holnap, vagy akár egy hónap múlva, élni fog-e egyáltalán, vagy milyen fenyegetések érik, netán lecsukják, vagy olyan lépésre kényszerítik, amit most itt Arya alatt feküdve megtippelni sem tudna, úgyhogy egyszerűen nem foglalkozik a kiszámíthatatlansággal. Tervez a jelen alapján, de ami saját kényelmét illeti, semmit sem von meg megától. Mikor éljen, ha nem az adott pillanatokban, hisz lehet másnap már nem fog… Tehát, ha elrontják az extrákkal teli barátságukat, akkor elrontják. Majd rendbe teszik valamilyen módon.
Csókjuk után hosszasan nézi, ahogy Arya eltűnik a folyosót szegélyező fal takarásában. Felül a kanapén, majd mindkét kezével a hajába túr, míg vadul kavarognak benne az érzések. Most kivételesen a sok kellemes érzés mellett a fájdalom is átjárja testét, de ez nem Arya hibája, mindössze csak a szavai, kérdései kavarták fel benne az önpusztító haragot, amiért folyton úgy kell éreznie, hogy hurok van a nyaka körül és az a hurok már örökké ott fog maradni, míg bele nem fullad az alvilág mocskába.
De hát magának köszönheti. Ezzel a gondolattal fel is ébred, részben száműzi az érzéseit és bekapcsol fejében a vezetői énje. Ugyan felveszi alsónadrágját, de még nem teszi el pénztárcáját, hanem helyette inkább a telefonjáért nyúl, hogy megnézze, kapott-e valamilyen üzenetet. Egy smiley érkezett Todtól, ebből tudja, hogy a mai beszerzés sikeres volt. Megkomolyodott arccal hallja meg újra Arya lépteit és néz fel, mikor a nő a konyhába lép. Végigméri testét az eddig számára ismeretlen köntösben, majd újra visszapillant a telefonjára, amit ezúttal lezár és miközben a konyha felé indul, visszacsúsztatja a kütyüt a még mindig kanapé kéztámláján heverő nadrágzsebbe. Odalép Arya mögé, míg megtölti vízzel a poharakat, karjaival átöleli és szorosan hozzábújva nyom csókot vállának ívére. A kérdésére viszont felemeli fejét és hagyja, hogy újra szembe forduljon vele Arya. Teste libabőrössé válik ahogy a szatén anyag végigsuhan továbbra is meztelen hasa tájékán.
- Nehezen állapodok meg. Nem vagyok már tinédzser, nem élvezném, ha kapcsolatokból ugrálnék ki és be. Nekem ez a dráma nem hiányzik az életemből, úgyhogy egyszerűbb, ha nem köteleződnöm el addig, amíg teljesen biztos nem vagyok magamban, vagy amíg nem érzem erősnek a bizalmat - ad magyarázatot, majd elveszi a poharat és egyhúzásra megissza annak tartalmát. - És mint te is látod, nem könnyű megtalálni azt a nőt, akivel így tudok érezni.
Qadir szíve olyan, mint egy vadállat. A vadonban él, nehéz őt megközelíteni, nehéz vele bánni, veszélyes is, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet ketrecbe zárni és előbb-utóbb ne tudna ő is házikedvencként viselkedni. Egy erővel teli, vad, de mégiscsak megszelidített háziállatként. Egész életében ahhoz szokott hozzá, hogy nincs mellette olyan személy, akit tényleg társaként szerethet, ezért pár fájó esemény után berendezkedett a lelki magányra.
Leteszi a már üres poharat a pultra, Arya oldala mellett, de azért távolabb maguktól, mert beindul a fantáziája és tart attól, hogy netán valami okból kifolyólag meglöknék a poharat. Közelebb lép a pulthoz, majd Aryat comja alá nyúl, hogy - amennyiben a nő is szeretné -, felültesse őt a pultra. Kezeit végigvezeti a térdeitől egészen felfelé, amíg ujjai bele nem akadnak a szatén anyagba, hogy aztán azt is magával tűrje egészen fel az öléig. Mindeközben szemeit Arya tekintetétbe fúrja, annyira közel hajol hozzá, hogy orruk összeérjen. Megmondta, hogy nem múlt el a vonzalma egy alkalom után.
- Megmutatod a hálószobád?

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyHétf. Márc. 25 2024, 23:01


Arya & Qadir
Arya's Home --

Egyelőre azt hiszem, nem tervezek megállapodni senki mellett egy jó ideig, de az is egészen biztos, hogy minden ujjamra sem szeretnék valakit, aki szórakoztat, mert akarva-akaratlanul is többet fog belegondolni az egyik, mint puszta szex, és azt nem szeretném. Igazéból fogalmam sincs, mit szeretnék. Jól érezni magam és visszanyerni az önbizalmam kicsit, mert az utóbbi évek hozadékaként az egy cseppet lejjebb kúszott. Qadir most ügyesen adott egy löketet, legalább az elmúlt órában és most is szépnek és vonzónak érzem magam. Mondjuk valahogy, ha mellette voltam, mindig ezt éreztem, ha nem is feltétlenül szavakkal, de a viselkedésével és a gesztusaival éreztette -hogy szándékosan vagy sem, nem tudom-, hogy igenis rendben vagyok.
- Nem gondolom, hogy a hasonló nők táborát fogom gyarapítani az elkövetkezendőkben, de jó tudni. – Persze elég különös érzés, hogy nem tartozom tényleg senkinek elszámolással és akkor sem kell bűntudatot éreznem, ha éppen annyira jól érzem magam Qadirral, hogy az már esetlegesen megkérdőjelezhető lenne a barátság berkein belül.
Mondjuk igazából az egész, de nem akarok gondolkodni, mondjuk a csókjai a bőrömön nem is igazán hagynának, amit kicsit sem bánok. Egy-egy pillanatban akár már azonnal mozdulnék, hogy egy újabb körre húzzam magammal, de ugyanannyira jól esik most csak a mellkasára hajtani a fejem. A megjegyzése mosolyt csal az én arcomra is.
- Hm... és már nem? Lenyugodtak a kedélyeid? – simítok végig a combjának külső részén egy ujjal, míg a csípőcsontjáig nem érek el. A kérdés kicsit költői, legalábbis úgy gondolom a történésekből, hogy nem csillapodott a vonzalma irántam, ahogy ez fordítva is hasonlóan működik.
Elmosolyodom és egy elégedett hümmögés hagyja el a szám, ahogy ő is azt mondja, a boldogságom reméli, nem ideiglenes. Lehunyom a szemem, mikor érzem, hogy végig húzza ujjait egy-egy hajtincsemen. Úgy érzem, itt helyben el is tudnék aludni, most valahogy úgy érzem, minden jó. És biztonságos.
Ettől függetlenül felüti a fejét bennem az aggodalom, hogy mi van, ha a barátságunk sínyli majd meg a kis szórakozásunkat. Qadir kijelentésére viszont kicsit felszalad a szemöldököm, mert olyan magabiztosnak hangzik a szájából ez. Először értetlenül állok azelőtt, hogy vajon milyen szándékokra gondolhat, hisz... fogalmam sincs, mik az én szándékaim. Mikor viszont végig simít az arcomon és a tekintetem találkozik az övével, végig hallgatom, amit mond, a végére pedig mosolyba hajlik a szám sarka.
- Ez az egész annyira idillinek és csábítónak hangzik – jegyzem meg, mert hát tényleg az. Nem tudom, hogy hosszútávon mennyire lenne működőképes a dolog, ugyanis vagy így vagy úgy, az egyikünk legalább kötődni kezd majd. Sőt. Rosszul gondolom, hisz egyfajta kötődés már most létezik köztünk, naivak lennénk azt gondolni, hogy nem.  – Fogalmam sincs, hova fut ki ez az egész, Qadir, de hülye lennék bármit is elutasítani vagy hátat fordítani a lehetőségnek. – Tudom, hogy tiszteletben fogja tartani majd, amit akarok, és ha ez az, hogy csak szórakozunk egymás jelenlétében, akkor ennyi. Később pedig bőven ráérek majd azon agyalni, hogy hogyan tovább, hiszen még csak az elején vagyunk.
- Én nagyon is jól érzem magam veled mindenféle értelemben, de tényleg nem akarom, hogy elrontsuk azt, ami már kialakult köztünk – mondom neki teljesen őszintén, miközben megpihentetem a kézfejem a mellkasán. – Mondjuk szerintem sem kizárt, hogy tudjuk külön kezelni a barátságot és a az ilyen lopott órákat – vonom meg a vállam alig láthatóan. Igazából volt már egyszer egy olyan helyzet az életemben, hogy valakivel lefeküdtem nem is egyszer, ma mégis barátok vagyunk és teljesen el tudunk vonatkoztatni attól, hogy ez megtörtént. Szóval miért is ne menne ez Qadirral is?
A mellkasára támaszkodva kicsit dőlök előre és egy csókot adok az ajkaira, majd ellököm magam onnan és felállok a kanapéról, hogy pár pillanatra eltűnjek a fürdőszobában és magamra vegyem a szaténköntösöm, majd visszatérve a konyha felé kanyarodok és felnyalábolom a poharainkat, hogy aztán oda vihessem, ahol Qadir éppen van.
- Nem is értem, hogy nem vagy még foglalt – hümmentek, miközben átadom neki a poharam, hiszen tényleg egy olyan férfiról van szó, aki jó embernek mondható, lehet rá számítani, az ágyban is remekel, mint kiderült, hát akkor? Sejtem én, hogy valami nem kerek, de nem ártom magam olyanba, amihez nincs közöm. Amíg nem pörög rá az agyam, onnantól viszont nincs megállás...

Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.



I will not have you
without the darkness that hides within you.
I will not let you have me
without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyKedd Márc. 19 2024, 11:23



Strong enough

All of the bad days have good moments
Szó mi szó, állíthat ő bármit, a mozdulatait nem tudja és nem is akarja meghazudtolni. Fontos neki Arya, még pontosan ő sem tudja, hogy mennyire, de kétségtelenül az és ezek az érzelmek megbújnak csókjában, érintéseiben is. Nem akarja összezavarni Aryat, amiért most egy kicsit enged magának és teljes mértékben önmagát adja. Noha nem osztott meg vele mindent, de ami a személyiségét illeti, az színtisztán maga, Qadir. Lelkileg és fizikailag is meztelenül áll most a nő előtt, csak bár ne bújna meg mögötte az a nem kevés ki nem mondott gyötrelem, amit magán kell hordania. Ezzel együtt pedig örül, hogy Arya (még) nem fedezte fel testén az élete során kapott lövések és vágások hagyta nyomokat.
Felnevet Arya pontatlan szavaira és ugyan elsőre jól értette volna, mire utal a nő, azért a helyesbítésre beindul a fantáziája. Mikre lehet még képes Arya, ami meglepetésként érheti?
- Köszönöm, hogy a kiváltságosok között lehetek - csillapodik a kacaja puszta mosollyá. - Ennek ellenére is azt gondolom, hogy nincs jogom ítélkezni, úgyhogy akkor sem kellene kényelmetlenül érezned magad, ha gyakran fordulnának meg újabban férfiak nálad. - Akkor sem nézne Aryara megvetően, összességében az ő értékrendje azért jóval kevésbé erkölcsös, mint Aryaé, aki most már szabad ember, azt csinál szabadidejében, amit csak akar és ebbe Qadir azontúl, hogy örül, hogy kap belőle némi szeletet, nem nagyon tud beleszólni. Ő Aryat igazán lelkesen szárnyaló madárként látja most, felszabadultnak, mint akinek végre kinyitották a kalitka ajtaját a házassága után és kedvére repülhet ahogy csak akar. És ezt tényleg szép látványnak tartja. Örül a nő szabadságának és ez azt is jelenti, hogy saját magával sem akarja korlátozni. Nem akarja kisajátítani, úgyhogy, ha minden nap más férfival fog lefeküdni, hát tegyen így. Qadir csak azt reméli, hogy kettejük viszonya nem fog megromlani.
Viszont a ma este kettejüké, ez biztos, így hát amíg lehet, kihasználja az alkalmat és tovább csókolja Arya ezúttal már kielégült testét. Avagy annyira kívánja még mindig, hogy nem tud megálljt parancsolni ajkainak, miközben nagyon tetszik neki, hogy tarkójánál érezheti az ujjakat. Egy kicsit még kiélvezi az érintéseket, majd a hátára fordul. A kérdésre amennyire lehet, próbálja megfékezni vigyorra kúszó ajkait, így végül csak egy néma, de erélyes mosoly látszik meg rajta.
- Ha nagyon próbálnék se tudnék ennyire jó ember lenni - túr bele hajába közben, ahogy megérzi mellkasán Arya arcát. - Azért tettem, mert kívántalak - vallja be őszintén, hisz ez az igazság, azért feküdt le vele, mert a teste majd’ megveszett a nőért és végre meg akarta kapni azt, amit a férje mellett nem tudott. De valóban, amit mondott attól még igaz, örül, ha Arya közérzete javul akár a szex miatt, akár egyébként is. Viszont ez a kérdése, vagy csak cukkolás a nő részéről, vagy tényleg annyira nehéz éveket élhetett át, hogy már azt sem tudja elhinni, ha egy férfinak komolyan számít a boldogsága. - Remélem, hogy nem - suttogja Arya után, mialatt ujjait fejbőréhez érinti és lassan végigsimít egy teljes hajfürtjének hosszán. Nagyon élvezi, hogy rajta fekszik Arya és közelebbről is megismerheti testének minden pontját, most épp a hajtincseit és annak hosszát kémleli, miként Qadir ujjai között kiegyenesednek a levegőben, majd lágyan hullanak vissza Qadir mellkasára.
Arya kérdése az idillikus pillanatok közepette késként mélyül gyomrába. Meg is állnak ujjai hajának játékával és a tincsekről a nő lapockáira helyezik a kezét, míg gondolkodik a válaszon. A helyzet az, hogy ő is nagyon fél attól, hogy tönkremegy a barátságuk, ám közel sem a szexet tartja potenciális felelősnek.
- Ne kérdezd, miért gondolom így, de szerintem épp ellenkezőleg, erősíteni fogja azt. - Közben szemével keres egy pontot a szoba túlfelén, amin meg tud állapodni a tekintete. - Feltéve, ha egyeznek a szándékaink. - Szemei újra Arya arcát próbálják befókuszálni, amint a nő elemelkedik testétől és lehetőséget ad arra, hogy találkozzon a tekintetük. Alapvetően nem érzi azt Qadir, hogy ne lenne tisztában Arya hozzáállásával, de ezúttal próbálja kiolvasni azokból az őrjítő íriszekből, hogy vajon mit érezhet valóban, azontúl, hogy ezelőtt már említette, nem akar kapcsolatot, hanem karrierjére akar koncentrálni.
- Meg tudom adni neked, amire vágysz, Arya. Amit szeretnél… - Egyik kezével végigsimít arcán. - Tudok veled úgy időt tölteni, hogy közben nem korlátozlak, tudlak úgy támogatni, hogy közben nem követelek cserébe olyat, amit ne akarnál önként adni és tudok veled úgy dugni, hogy nem kérem hozzá a szívedet. - Meg tudja ezeket mind adni, ebben teljesen biztos. Csak azt nem tudja, vajon Arya Qadirból mekkora szeletet akar magának, hisz az lenne az a sarkalatos pont, ahol a masszív és már-már tökéletesnek tűnő barátságuk meginoghat. Ha Arya sokat akarna tudni, feltehetőleg már nem azt az ember látná Qadirban, aki egyébként most is teljesen önmaga. - Legalábbis minden tőlem telhetőt megteszek, hogy megadjam, ha kéred, amit adni tudok.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyVas. Márc. 17 2024, 23:53


Arya & Qadir
Arya's Home --

Egyszerűen jó érzés, ha Qadirral vagyok, de eszemben sincs elköteleződni egyelőre így a válás után. Nem szeretnék senkitől függeni, még akkor sem, ha tisztában vagyok azzal, hogy egy Qadir például közel sem Xavier és nem hinném, hogy neki például el kellene számolnom az időmmel, de most tényleg szeretnék kicsit a karrierre koncentrálni. És csak arra. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy nem gondolkodom másban, hogy teljesen beletemetkezem a munkába és senkivel és semmivel nem törődöm majd, de bűntudat nélkül szeretnék teljes vállszélességgel beleállni az osztályvezetői projektbe.
Egyrészt. Másrészt amúgy sem tudom, hogy Qadir mit gondol erről az egészről pontosan, de egyelőre nem szándékozok rákérdezni, mert még véletlenül sem szeretném, ha azt hinné, rá akarok akaszkodni vagy valami hasonló. Mondjuk az is igaz, hogy ha mi nem tudnánk erről nyíltan beszélni, akkor senki az ég egy adta világon.
A csókja azonban közel sem arról árulkodik, hogy ez csak szex volt kettőnk között és én is valami hasonlót érzek a magam részéről, de egyelőre nem annyira engedem előrukkolni ezt. Egy biztos, csalódást azt nem okozott, így meg is ingatom a fejem a kijelentésére, mielőtt újra megcsókolnám én is és mikor elhúzódik, a kanapé szélére ülök, majd felé fordulok, mikor visszatér. A megjegyzésére széles mosolyra húzódnak az ajkaim, mielőtt az alsóba harapnék.
- Tudok meglepetést okozni, igen, ezt már többen mondták – hümmentek, de aztán rájövök, hogy ez most kétértelműen hangzott. – Már nem úgy értem, hogy szex után mondták... érted – legyintek halkan felnevetve, ahogy belekavarodok a szavakba kicsit. – Nem sokan látták mind a két énemet, tartogatom a kiváltságosoknak ezt az élményt – vonok vállat, miközben még mindig ott ül az a vadóc mosoly az arcomon. Tényleg elég kevés ilyen ember volt eddig,  tulajdonképp aki mindkét szerepben láthatott, az is évekkel ezelőtt történt, mikor még a rezidens éveim végét töltöttem, szóval nem éppen most volt.
Szépen lassan dőlök hátra, mikor fölém magasodik.
- Hm-hm-hm – sóhajtok halkat minden egyes csók után, amit megérzek a bőrömön. Mikor aztán feljebb ér, ujjaim a hajánál matatnak a tarkója mentén, majd kicsit lejjebb haladnak a válla felé, ahol köröket firkálok a bőrére.
- Azt akarod mondani ezzel, hogy most csak azért feküdtél le velem, hogy jó kedvem legyen? – ráncolom a szemöldököm, ahogy felpillantok rá, miközben oldalra fordulok és mellé feküdve a mellkasára hajtom a fejem. Persze rögtön mosolyba vált az arcom, hiszen csak a vérét szívom. – Remélhetőleg nem ideiglenes. – Értem ezt arra, hogy most már a boldogságom tartósan felfelé ívelése a cél és semmiképp sem az, hogy csak átmeneti legyen. Pár pillanatnyi csend után azért csak kibukik belőlem egy kérdés.
- Szerinted ez nem fog a barátságunk rovására menni? – jártatom az ujjaim a hasán, ahogy ezen kattog az agyam akarva-akaratlanul is. Tényleg nagyon jó volt az elmúlt óra, amit együtt töltöttünk és nem tartom kizártnak, hogy ennek ismétlése lesz, de azt nem akarom, hogy emiatt elveszítsem, mert majd képtelenek leszünk normálisan viselkedni a másik társaságában. – Vagy túlgondolom? – emelkedem el kicsit tőle, hogy felnézhessek rá, hogy lássam az arckifejezését. Nem akarom túlgondolni, az is lehet, hogy teljesen felesleges ezen agyalni, jobban járnánk sokkal, ha csak sodródnánk az árral, aztán majd kialakul, ami kialakul...

Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

Qadir Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 15:26



Strong enough

All of the bad days have good moments
Megvan az a luxus Qadir számára, hogy nagyon sokféleképpen tudja élvezni a szexuális együttléteket. Ettől persze még vannak kevésbé és jobban szeretett pozíciói, amik közül most úgy választott, hogy Arya testében igencsak intenzív érzéseket tudjon kelteni és ezáltal garantáltan emlékezetes maradjon az éjszaka. Küzd az önmagában egyre erősebb hatásokkal, miközben érzékeit próbálja Arya reakcióra kihegyezni, hogy a lehető legjobb élményt tudja neki szerezni.
Végigfut a bizsergés lábán, aminek combjába Arya ujjait mélyeszti, míg egyszerűen imádja az egyre hevesebben feltörő nyögéseit, melyek bezengik a nappalit. Teste majd’ szétszakad, de már nem lassít, szeretne Aryaval egyszerre elélvezni annak ellenére is, hogy ez a filmekkel ellentétnek nem olyan gyakori jelenség a valóságban, mégis most mindketten annyira végtelenül kiéhezettek egymásra és egy jó szex iránt is, hogy ez megtörténhet. Arya testének megfeszülése indítja el Qadirban a kéjhullámot, kicsit erősebben nyúl testéhez, mialatt felsóhajt, arcát a nő hajához nyomja és lihegve hagyja, hogy a testének mozgása fokozatosan lassuljon, megálljon.
Nem engedi el azonnal, még egy kis ideig szeretné magába szívni Arya illatát és kiélvezni, hogy ennyire nagyon közel van most hozzá. Közelebb már aligha lehetne. Bele is felejtkezik az ölelésbe. Ezek a pillanatok olyan idillt hoznak el Qadir számára, amit nem tud megkapni a mindennapjaiban, pedig borzasztóan szüksége lenne rá, ezekben a nehéz időkben pedig még a megszokottnál is jobban. Ilyet nem tud átélni bármilyen prostituálttól, vagy olyan nőtől, aki csak haszonért gondol a farkára, őket nem ölelheti meg így, ilyen szorosan és hosszasan. Bár örökké tartanának ezek a pillanatok, bárcsak egymásé lehetnének úgy, ahogy azt megérdemelnék, de… korántsem biztos benne Qadir, hogy megérdemli Aryat, vagy hogy a nő többet akarna ezeknél a pillanatoknál tőle.
Kezeit a nő derekára ejti, míg belehajol a csókba, melynek lassúságát az előbbi gyors tempó kontrasztjában egyszerűen imádja. Még mindig úszik a varázsban és az ámulatban, s máris érzi a nő hiányát testében. De nem lehet önző és nem is szándékozik egyből újra felizzítani kettejük testét most még.
- Valami ilyesmi - mosolyodik el gyengéden, bár még ízlelgeti Arya kifejezését. Szerető. Nem sokszor hallja ezt magáról, úgyhogy kifejezetten szokatlan, de mégis, ha tiszta lenne a lelkiismerete maximálisan élvezné. - Örülök, ha nem okoztam csalódást - suttogja és egyik kezével állához ér, hogy még egy rövid csókra magához húzza a női ajkakat.
- Te viszont tele vagy meglepetéssel! - Huncut szemei a szex közbeni igencsak vadóc megmozdulásaira utalnak, közben viszont feláll a kanapéról, hogy eltávolítsa az óvszert és csomagolásával együtt kidobja a kukába. - Vagyis nem tudom, hányan láttak még rajtam kívül téged egyszerre orvosi ruhában és meztelenül is, de kétségtelenül mindkét módon nagyon értesz az emberi testhez. A férfiakéhoz, de az enyémhez biztosan - szűkíti a test fogalmát Qadir, míg visszaér a kanapéhoz és reméli, hogy ezalatt az idő alatt nem öltözött még fel. Műtéteknél feltehetőleg minden testtel remek elboldogul, az ágyban pedig a férfiakéval úgy tűnik, elég ügyesen bánik, de hát nem tud általánosítani, nem is akar, így hát marad a saját teste, amit nagyon élvezett a nő kezeibe adni.
Közelebb hajol és ha Arya hagyja, akkor kezével támasztva magát fokozatosan kúszik előre azzal a sebességgel, amivel Arya hátradől. Nyom egy-egy csókot hasára, majd kulcscsontjára is, végül pedig kényelmesen részben rá, részben mellé fekszik. Szabad kezének ujjai (amelyikkel nem tartja magát) amorf alakokat írnak le a felsőtestén, ám szemeivel nem engedi el Arya csábító tekintetét.
- Jó téged végre boldognak látni, ennyi mocsok után, még ha ez a boldogság csak ideiglenes is - A testi szexuális boldogság elmúlik, de most annyira jó Qadirnak is itt feküdni vele szex után és kiélvezni ezeket a perceket remélhetőleg jó sokáig. Nem tudja, meddig tud maradni, bármikor hívhatják, viszont reméli, hogy erre ma éjszaka nem fog sor kerülni. Akkor se lenne szomorú, ha itt aludna nála.
Maga mögül ledobálja a kanapé párnáit a földre, hogy nagyobb helyük legyen és ezúttal ő maga tudjon a hátára feküdni.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 20:42
+18


Arya & Qadir
Arya's Home --

Már az együttlét elején tudtam, hogy ez egy kicsit más lesz, mint a volt férjemmel, habár eszembe sem jutott párhuzamot vonni a kettő között. Nem akartam hasonlóságokat és különbségeket keresni, egyszerűen csak élvezni akartam az újat és a szabadabbat. Kellett ez már nekem testileg és lelkileg is. Nem tudom, hogy hosszútávon működőképes-e a szex csak ugyanazzal az emberrel, az biztos, hogy Xavierrel a végén már eléggé ritkultak az alkalmak és mindketten inkább az alvást választottuk ahelyett, ami bizonyára nem számít normálisnak. Arról sincs fogalmam, hogy Qadirral hová vezet ez az egész, hogy merre fogja elmozdítani a köztünk lévő kapcsolatot, de ráérek ezen még agyalni, jelenleg éppen más foglalkoztat, ami pedig nem más, mint az, hogy minél mélyebb benyomást gyakoroljak az előttem álló férfira, és érezhetően ez nem lesz nehéz. Bár nem játszom meg magam, tökéletesen azt adom, aki vagyok, mégis érzem, hogy Qadir jelenleg rajongásig van értem, ami újabb löketet ad.
A megjegyzésére huncut mosolyba futnak ajkaim.
- Én sem sietek sehová, szóval felfedezhetjük a kamasutra néhány oldalát – búgom a fülébe, habár eszemben sincs fellapozni, első körben -vagy körökben- pontosan elegendő lesz néhány alap pozíció.
Ahogy fölé helyezkedem és ujjai végig zongoráznak a hátamon, majd megérzem az ajkait a mellemnél, halk sóhaj hagyja el a szám és egy pillanatra ki is zökkent a tervezett mozdulatomból, de aztán végül összeszedem magam és a tekintetét nem engedve ereszkedem az ölébe. A pillantása tele van energiával és vággyal, ahogy valószínű az enyém is ugyanezt tükrözheti. Érzem, hogy ettől a szempártól nem fogok egy ideig szabadulni, amit nem bánok persze egy kicsit sem.
Teljesen egybe olvadunk, a karjai biztonságérzetet nyújtanak, a szenvedély pedig egyre csak fokozódik köztünk, amit a csókunk tempója is mutat. Már nem finomkodunk egymással, átveszi a testünk irányítását a vágy, de persze az ép ész határain belül maradunk.
Behunyom a szemem néhány pillanatra és kiélvezem minden érintését. Mikor aztán hátrébb dől, kezemmel megtámaszkodok a mellkasán és én is előrébb hajolok egy picit a mozgás közben. Mikor úgy érzem, hogy lassítani kell, megpihenek és egy csókkal töltöm ki a holtidőt, jól is esik, hogy megállok picit, mert észrevehetően fokozódik benne is és bennem is a vágy.
- Kíváncsian várom a te ritmusod – harapok az alsó ajkamba, ahogy aztán megfordulok, ahogy kéri és előredőlök a kanapén, az alkaromat letámasztva arra. Az érzés ahogy belém hatol, az egész testemben borzongást idéz elő és nem fojtom el a feltörő sóhajt. Teljesen kiszámíthatatlan a ritmus, de pont emiatt iszonyat izgató, néhány pillanatban én is azt érzem, hogy pár lökés és a csúcson vagyok, de mintha Qadir pontosan tudná, pont akkor vált, ezzel hosszabbra nyújtva az együttlétet. Uram atyám, az őrületbe kerget...
Qadir karjának unszolására felegyenesedem és hajam az egyik oldalra áttéve dőlök hozzá szorosan hátra. Bal kezem ujjai hátranyúlva a combjába mélyednek, másik karom pedig az övére fog rá, amivel átkarol. A pozíciónak és Qadirnak egyaránt köszönhetően érzem, hogy pár pillanat választ el attól, hogy elérjem az orgazmust és ezt jelzik az egyre intenzívebben feltörő nyögések is. A testem azonban hirtelen önti el a második orgazmus az este folytán, amitől úgy érzem magam, mint akiből a lelket is kifacsarták. Néhányszor végigsöpör a remegés a testemen, jobb kezemmel aztán hátranyúlok a tarkójához, hogy úgy vonjam közelebb kicsit magamhoz. Pár pillanatig lehunyom a szemem és csak élvezem, hogy így vagyunk, mielőtt arrébb mozdítanám magam.
- Hát ez megérte a várakozást – suttogom halkan, ahogy szembe fordulok vele és a vállaira csúsztatom a kezeimet, hogy aztán egy lassú csókra magamhoz húzzam. Valószínűleg a kivárás is fokozta a nagy vágyat és az izgalmat, ami már jó ideje közöttünk vibrált. Valami azt súgja, hogy ez nem az utolsó volt az este folyamán, hogy megkívánjuk a másikat, amit persze egyáltalán nem bánnék én sem. Egy kicsit csak figyelem az arcát, a vonásait és próbálom kitalálni, hogy most mire is gondolhat... Tekintetem megpihen egy-egy helyen, a szeme sarkában ülő szarkalábakon és az ajkai ívén. Még sosem láttam ennyire közelről, ennyire részletesen őt.
- Szóval ilyen Qadir Abbar, a szerető... – húzódik a szám mosolyra, ahogy kimondom, mert azt hiszem, kicsit eufórikus állapotba kerültem az utóbbi fél órától. – Tetszik ez az oldalad. – Jobban mondva ez is, hiszen ahogy haladunk előre az időben, egyre többet sikerül megismernem belőle.

Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyPént. Feb. 23 2024, 22:42



Strong enough

All of the bad days have good moments (18+)
Kétségtelenül nem ismeri még eléggé Aryat, ezt be kell látnia Qadirnak annak ellenére is, hogy már évek óta beszélnek, beszélgetnek egymással. De ez persze nem baj, sőt, annál izgalmasabb felfedezni a másik azon tulajdonságait, amikről eddig mit sem sejtett. Őszintén szólva nem voltak nagyon teóriái, hogy Arya miként viselkedhet az ágyban, de meglepi, hogy mennyire más nőt tapasztal most, miközben minden csepp vére a farkában összpontosul, míg érzi a nő ajkait magán, mint akit a kórházban ismert meg. Sosem arról volt híres, hogy visszariadt volna az ismeretlentől, az izgalmaktól és eddig ki nem ismert személyektől, úgyhogy most is kalandént és lehetőségként tekint magunkra, valamint a jövőbe.
Sosem teszi szóvá, de ezidáig Qadir viszonylag sok nővel volt és van együtt. Ez nem azt jelenti, hogy kurvázni szokott, az ritkán fordul csak elő, de vannak bizalmas nők a körében, akikkel időnként kimozogják a bennük felhalmozott energiákat. De tőlük sosem akart többet, vagy csak ritkán, azt sem mostanság. Aryaval pont ez a gond, hogy maga sem tudja eldönteni, hogy mit szeretne tőle, de az kétségtelen, hogy egy makacs kisfiúvá válik a lelke, aki mérhetetlenül többre és többre vágyik. Minél több arcát látnia akarja Aryanak, annál jobban érdekli, ki ő, mire gondol, mit érezhet, látni akarja, hogyan viselkedik különböző szituációkban és ennek a kívánságtortának most egy szeletét megkapja. A kínzó, lassú tempó közben úgy néz rá Arya, hogy heves légzése ellenére önuralmat kell tanúsítania, hogy ne vegye kezébe az irányítást és karolja fel a nőt, hogy hátára fektesse.
Míg előveszi a gumit, fél szemével Aryat lesi, hogy milyen pozíción töri a fejét, mert kétségkívül nem arra számított eddig Qadir, hogy feláll és mellé lép. Elmosolyodik, sőt, felnevet a válaszán, miután kibontotta fogával az óvszer csomagolását.
- Kérlek. Jut idő mindre - vigyora csak szélesebb lesz, amint megérzi a fülén Arya fogait, mindeközben pedig hozzá közelebb eső kezével átkarolja, a másikkal pedig felhúzza a gumit farkára. Most, hogy már mindkét keze felszabadult, megragadja Arya derekát és magához húzza, hogy az eddiginél kissé erősebben csókolja meg. Csak mert tetszett a válasza és tele van energiával, amit neki tervez adni. Viszont megérzi vállán a nyomást és egy másodperc alatt leszűri, hogy mire készül Arya, igaz, már abból sejtette, hogy felállt és nem a kanapén próbált meg elhelyezkedni. Szót fogad ő, persze, hogy így tesz, ami azt illeti, az élet iskolája pont erre tanította meg: szót fogadni annak, akinek érdemes és ellenállni annak, aki negatív hatással bír rá. De Aryanak boldogan ül le a kanapéra és néz rá fel érzésektől szikrázó szemekkel, míg a nő feltérdel. Egyik karjával combját ragadja meg, másikkal derekától kezdve végigsimít hátának vonulatán, míg ajkával elkapja mellbimbóját.
Ahogy belemélyedik a női testbe, eltávolodik ajkával a mellétől, mert ezúttal nem elég már, ha csak orrán veszi a levegőt, sóhaja közben pedig farkasszemet néz Aryaval. Látni akarja az ő érzéseit is. Ezt az érzéki pillanatot maximálisan vele együtt akarja átélni.
- Csodálatos… - suttogja ajkaiba, majd újra lesmárolja, vágyától pedig elmarad az a bizonyos „vagy” szócska már, de bánja is ő, teljesen mindegy már, hogy mit mond, már nem a szavaké a főszerep. Amennyire engedi a pozíciója, kiegyenesedik és átkarolja, szinte átöleli Arya hátát a csókjuk közben, de karjával nem blokkolja őt mozgásában. Így marad, amíg nagyon újak és erősek az érzések farkában, ezzel együtt feltételezi, hogy Aryaban is, majd ahogy először a szavakat, úgy aztán a csókjukat is fokozatosan váltja fel az egyre gyorsuló mozgás.
Csókjuk után hátra billenti medencéjét és tenyereivel Arya derekát fogja át, majd nekidönti fejét a kanapé háttámlájának és egy kicsit hagyja, hogy végigjárja testét a rendkívüli érzés, melyet a nő okoz neki. Van, hogy erősödik benne az érzés, sőt, van, hogy irtó közel juttatja őt Arya az orgazmushoz, amihez hozzájárul a fölé magasodó és előtte elterülő látvány is, de ennyire könnyen azért nem fogja elintézni őt Arya.  
- Tetszik a ritmusod - mosolyodik el baljósan. Homlokuk összeér, ő pedig Arya hajába túr. Érzi, ahogy lüktet a farka benne a mozgás hiányában, de kivár egy kicsit, mert tudja, hogy ez kell ahhoz, hogy tovább tudják nyújtani az első menetet. Aztán feláll és szembefordul ismét a kanapéval, de elsősorban Aryaval.
- Fordulj meg - kéri határozottan, ugyanakkor mégis udvariassággal a hangjában és ha Arya így tesz a kanapén, terpeszben ő is feltérdel Arya mögött. Egy csókot nyom még hátára, miközben egyik kezével combján simít lassan, érzékien végig, ebből pedig gondolhatja, hogy a másik kezével épp mit fog másodperceken belül tenni. Nem akar sokat várni, behatol Arya testébe és mivel már volt lehetősége megszoknia a méreteit, ezért ezúttal már nem kell óvatosra fognia a mozdulatot. Ahogy már megszokhatta, mozdulatában most sincs nyoma a kapkodásnak, intenzív és izgató érzésre vágyik és ezt szeretné előidézni Aryában is.
Hüvelykujjával végigsimít feneke ívén, majd csípőjének két oldalán állapodnak meg kezei. Mozogni kezd. Nem zavarja, ha hangosan ér össze bőrük, ahogy nem is fogja vissza lélegzetvételeit sem, nincs ki elől bujkálni, vagy csendben maradni, nem is szereti halkan csinálni.
Perceken át csak játszik a tempóval, szabályos, majd szabálytalan lassabb és gyorsabb ütemek váltják egymást, amik alatt Qadir újra közel kerül az orgazmushoz, úgyhogy döntéskényszerbe kerül, hogy begyorsít, vagy pedig ismét kivárásra játszik. Ezúttal viszont az előbbit választja, úgyhogy pár durvább mozdulatot követően előre nyúl Arya mellkasánál, ezzel tartja és egyben kéri, hogy dőljön hátra, térdeljen fel hozzá. Ezen tenyere megállapodik mellén (kivételesen nem tudatosan, de ha már kezébe került, kihasználja, hogy rámarkoljon), miközben másik kezével vállánál karolja át és tapasztja magához. Míg gyorsít, arcának egyik felét Arya halántékához érinti, a fokozódó lélegzetvételét, már-már nyögéseit így tökéletes közelségből hallhatja. A gyors mozdulatok idővel viszont már nem fokozódnak tovább, ehelyett igyekszik Aryat is a csúcsra juttatni magával, úgyhogy egyre tovább és egyre mélyebben tartja farkát a női testben, aminek eredményeként egy hosszas sóhajjal el is élvez.
Most már fülében dobog a szívverése, ez az első hang, amit felfog az orgazmusból feleszmélve, míközben továbbra is teljesen elmerül a Arya hüvélyében. Elengedi mellét, reméli nem szorította meg, míg nem volt ura saját testének.
- Imádom a tested! - Újra átöleli mindkét kezével hátulról, kilihegi magát, majd kiszedi arcából a nő hajszálait, amik a heves pillanatok közben rátapadtak. Nah, jöhet a következő kör.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyVas. Feb. 18 2024, 21:16
+18


Arya & Qadir
Arya's Home --

Volt egy kis idő, mikor nem gondoltam, hogy a válás után egyhamar férfi érintésre vágyom majd. Az volt előttem, hogy semmi mást nem akarok, csak azt, hogy túl legyek az egész hercehurcán, hogy végre nyugodtan és bűntudat nélkül tudjak a karrieremre és magamra összpontosítani. Ettől függetlenül most mégis itt vagyunk és mindennél jobban vágyom Qadir érintésére és közelségére. Igaz, ha őszinték akarunk lenni, talán ezt is vártam valahol az agyam hátsó zugában azzal együtt, hogy lezárjam a házasságom.
Egyszerre érzem, hogy kicsit óvatosak vagyunk egymással, illetve hogy már alig bírjuk kivárni, hogy végre teljesen eggyé válhassunk. Legalábbis azt hiszem, ő is ugyanazt érzi, amit én, hisz a teste is erről árulkodik. Az izgalom hatására az izmaim néha meg-megrándulnak és úgy érzem, hogy mindjárt jéggé fagyok, a fogaim is vacogni kezdenek pár pillanatig, ám Qadir érintései viszont szinte égetnek, mintha a bőrömön hagyná a nyomát. Most már az övé lehetek teljesen, minden bűntudat nélkül és én alig várom, hogy beteljesüljön a hosszas várakozásunk.
Egyszerűen imádom, hogy Qadir az egyik pillanatban mindennél gyengédebb, a másikban pedig már határozottan üzeni, hogy mennyire türelmetlen, hogy mennyire akar és azt is, hogy ő a főnök. Jó érzéssel tölt el, hogy látom rajta, milyen hatással vagyok rá tényleg, a szemében látom a csillogást, ahogy végigpillant a testemen. Jól esnek az ilyen elismerő tekintetek és szavak a mögöttem lévő időszak után.
A csókjai és az ujjai munkája folyamatos sóhajokat idéznek elő nálam, én is néha hevesebben reagálok, de ahogy észreveszem, neki sincs ellenvetése ez ellen, na meg egyébként sem gondolnám olyan férfinak, aki messziről elkerüli a kicsit vadabb szexet. Nekem személy szerint ez a vegyített verzió most a legjobban esik.
Túl sokáig nem is tudom türtőztetni magam, de az én örömöm után nem szándékozom én sem viszonzás nélkül hagyni, amit az imént nyújtott nekem. A megjegyzésére ártatlanul pillantok fel rá, mikor találkozik a tekintetünk és kis ideig tartom is vele a szemkontaktust. Oh, sok mindent nem tud még rólam Qadir attól függetlenül, hogy ismer már egy ideje. Tudok meglepetést okozni, sokfelé az élet területén, de maradjunk annyiban, hogy a sokszor ártatlan külső nem hordozza magában azt a nőt, aki az ágyban is egy szende angyalka lenne. Nem én vagyok az a fajta, aki szeret csak feküdni, míg a férfi dolgozik rajta, de több, mint valószínű, hogy ez elég hamar tisztává is válik majd előtte.
Nem titkolt szándékom, hogy egy kicsit beleégessek egy-egy jelenetet az agyába, hogy majd holnap, meg holnapután is eszébe jusson a ma este. Nekem egész biztos, hogy nem lesz felejtős, ez már most érezhető, na meg a kapcsolatunk egyébként sem engedhetné meg magának, hogy a szex tönkre tegye, így hát jobb lesz, ha szorosabbra fűzi azt.
Kínzó tempót diktálok továbbra is, minden mozdulatot kiélvezek és a látványt is, ahogy az élvezet játszik az arcán. Aztán ahogy én is, ő is türelmetlenné válik, így hátrálok kicsit és fel is állok.
- Most soroljam? – közelítem meg oldalról, miközben az óvszer tasakjával babrál, hogy a füléhez hajolva szólalhassak meg, ezzel együtt a fogaimmal kicsit elkapva a fülcimpáját. Elég irányító típus vagyok, de nyilvánvalóan Qadir is az, azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire engedi ki a kezéből a gyeplőt a hálószoba falain belül. Ha felhúzta a gumit, a vállához érve terelem a kanapé felé, ha engedi, jelezve, hogy üljön le, és így szemből helyezkedem az ölébe pillanatokon belül. Térdeimmel megtámaszkodom a combjai mellett és lassan, a tekintetét nem engedve ereszkedem le, hogy megszűnjön köztünk minden távolság. Nem sietek, hagyok pár pillanatot, hogy megszokjuk egymást, mielőtt bemelegítésnek lassú mozgásba kezdenék. Oh istenem, mennyire tökéletesen passzolunk így is. Borzasztó jó érezni, hogy milyen hatással vagyok rá, hiszen kőkemény, szóval a jelek teljesen egyértelműek. Egyik kezem a vállára fog, a másik pedig a tarkójára kúszik, hogy közelebb húzzam magamhoz egy hosszabb, szenvedélyes csókra, majd miután megszakítottam azt, kicsit gyorsabban kezdek mozogni fel-le. Lehunyom a szemem, de néha azért rápillantok a vonásaira, hogy nehogy hamarabb véget érjen a szeretkezésünk, mint szeretnénk, így eszerint alakítom a mozgást. Az ajkamba harapva igyekszem elfojtani egy-egy hangosabb, feltörő nyögést, a homlokom az övének támasztom, miközben kicsit megpihenek az ölén. Pár perc elteltével aztán egy csók után leszállok róla.
- Hm, azt hiszem, kicsit kiengedem a kezemből az irányítást - fúrom a tekintetem az övébe kíváncsian és várakozva, hogy miként folytassuk a kis afférünket...
Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyHétf. Feb. 12 2024, 17:51



Strong enough

All of the bad days have good moments (18+)
Mondhatná azt, hogy nem akarja leterhelni egy ennyire kényes és mély jelentőségű témával, mint ami a lánya is, de ennyire nincsenek hősies szándékai Qadirnak. Tulajdonképpen csak fél, tart attól, hogy milyen egyéb kérdései lesznek majd Aryanak, hisz okos nő és addig nem fognak megszűnni a kérdések, amíg teljesen meg nem érti a helyzetet. És ezt Qadir rettenetesen el akarja kerülni, most biztosan, de még abban sem biztos, hogy meg tudja adni Aryanak azt, amire tényleg vágyik a nő hosszútávon. Persze felesleges előre rohanni ennyire a gondokkal, egyelőre még egyikük sem komoly kapcsolatként gondol a másikra. Majd kiderül, hogy alakulnak a dolgok, látni fogja Arya szándékait is és majd azok alapján eldönti, hogy mi legyen a következő lépés, mennyire nyíljon meg előtte.
A témát viszont egészen hatékonyan sikerül elterelniük sokkal kellemesebb irányba. Minden egyes érintést és mozdulatot kiélvez, míg mindketten megszabadulnak a felesleges ruhadaraboktól. Qadir imádja, hogy ujjait ezúttal már a meztelen testen simíthatja végig és hálás Aryanak, hogy ezt a látványt megadja neki. Nem titkoltan teljesen megőrül már azért, hogy mozoghasson benne, de ezt a nő is megérezheti rajta, ahogy végigsimít farkán, mire fájdalommentesen harap rá Arya ajkaira a csókjuk közepette, hogy tudassa vele, ez a mozdulata mennyire tetszett neki.
Nem gondolkodik egyáltalán most, de annyira beléivódott már, hogy mindig több lépéssel előrébb kell látnia, úgyhogy most is teljesen reflexből teszi nadrágját a kanapé karfájára, majd megszabadítja Aryat is az egyetlen rajtamaradt fehérneműjétől. A látvány pedig magáért beszél.
Tudja, hogy teljesen más élethelyzetben vannak. Arya férjnél volt már jó pár éve, nem kevés időn át egy férfinek nyílt csak meg. Ezt persze ennyire határozottan nem tudja kijelenteni Qadir, de mivel vele ennyire hű maradt férjéhez, így feltételezi, hogy ez máskor, mással is így lehetett. Emiatt még mindig nagyon becsüli, kétségkívül Arya sokkal jobb ember nála, ami nem csak azért jelenthető ki, mert Qadir sosem kötelezte el magát egy nőhöz sem hosszú ideig. Nyilván sok dolgot tesz és tett Qadir, amivel alulmarad Aryahoz képest az erkölcsi dolgokban, valószínűleg még a szex terén is, de ezek most mind nem számítanak. Inkább kihasználja, hogy ő komfortosabban érzi magát egy új, eddig nem ismert meztelen testtel a kezei között és bátorítja Aryat, hogy az ő szemében is csodálatosan néz ki.
Miután kigyönyörködte magát, elhelyezkedik a kanapén úgy, hogy csak részlegesen simuljon Aryahoz, bár ahogy a nő megához húzza és hajába túr, ami még mindig az egyik gyengepontja, néhány percig ő sem tud uralkodni magán, úgyhogy a kelleténél erősebben is megragadja a nő arcát, majd melleit is, míg a heves csókjuk nem csillapodik vissza. Azt érzi, hogy folyamatosan hullámvasúton ül, csak épp bekötött szemmel, mert előre nem látja, hogy Arya mikor tesz olyan mozdulatot, amitől teljesen elszabadul a teste. Habár ezt feltehetőleg egyikük sem bánja, Qadir imádja ezt az izgalmat, ezt a kiszámíthatatlanságot.
Most viszont ő veszi kezébe az irányítást, szó szerint is és míg kitapasztalja, hogy mely ponton miként mozgassa ujjait, hogy Aryanak a legnagyobb örömöket hozza el, addig ajkaival először a nő állkapcsánál, majd onnan – eleget téve a kimondatlan kérésnek – nyakán támadja meg ajkaival. A nyögések őt is izgatják, de leginkább Arya testének meg-megrezzenése az, amire huncut módon bele is mosolyog a nyákanak ívébe, ahonnan ekkorra már szinte tapintani tudja fokozódó szívverését. Hát igen, a mosolygás viszont nem tart sokáig, mert megérzi hátán a körmöket, amik újra elindítanak Qadir testében egy kéjhullámot. Az érzés áramként szalad végig az idegsejtjein és hálózza be testét, majd összpontosul minden bizsergése farkában. Belesóhajt a fülébe. Ez már kicsit sem szándékos tőle. Nem is a körmök érnek el nála ekkora hatást, inkább azok az ujjbegyek, melyen belemélyednek hátába, cserébe pedig ő is kicsit erősebben nyomja ujját Arya csiklójához. Kezdi azt gondolni, hogy túl sok gyengepontja van, de bánja is ő, mikor így élvezi.  
Mintha csak saját gondolatait hallaná női hanggal, lassan érzi, hogy ideje lenne előtúrnia nadrágzsebéből az óvszert és elsőre azt feltételezi, hogy Arya is hasonlóképpen gondolkodik, azonban követve a fizikai utalásokat feláll és szembefordul a kanapéval. Magában fogalmazza csak meg, hogy nem nagyon van már szükség arra, hogy viszonozza az előjátékot, de nem őrült ő, hogy meggátolja benne Aryat és elvegye önmagától ezt a kecsegtető élményt. Nedves ujját végighúzza saját combját, hogy amennyire lehet, megtörölje azt és csak ezután nyúl mindkét kezével Arya hajzuhatagához. Ujjbegyeit (merthogy a körmei neki nem igazán hosszúak) végigsimítja fejbőrén, de jobban behajlítja utolsó ujjperceit és ezzel kissé ráfog hajtincseire, ahogy megérzi a meleg ajkakat férfiassága körül.
- De gonosz vagy! - mosolyodik el pimaszul a lassú tempóra. Érzi, hogy ez most Arya bosszúja, bosszú a kínzó tempóra és mindenre, amit eddig tett vele Qadir. Szinte megőrjítik a lassabb mozdulatok és kezdi felfogni, hogy Arya szándékosan nem fog gyorsítani. Behunyja szemeit, miközben egyre erősebben veszi a levegőt, melybe hasa, teljes mellkasa és már-már lassan a vállai is belehullámoznak. Teste üvölt a többért, de már tudja, hogy pont ezt akarta nála elérni Arya. Nem is csodálkozik, hogy miért ragadta meg a figyelmét ez a nő.
Aztán lepillant, épp találkozik tekintete Aryaéval és érzi, hogy ez a látvány talán örökké beleég az emlékezetébe. Szexi és erotikus így látni az orvost, a szemkontaktus miatt pedig hamarosan kipukkad nála a türelemlufi és úgy érzi, hogy nem bír többet várni. Egész eddig nem sietett sehová, de most már könyörtelenül izzadni szeretne ezzel a nővel együtt.
Eltávolodik az ajkaktól - amennyiben hagyja - majd előveszi zsebéből a kártyatartóját és kihúzza belőle az egyik óvszert. Lényegében csak ezért hajolt le a nadrágért mikor célbavették a kanapét, mit érdekelte őt, hogy hol hever a földön a saját ruhája, de feltételezte, hogy az előjáték után a konyhapultnál levetett nadrág rettenetesen messzinek tűnik majd. Még a kanapé kartámlája sincs elég közel most, úgyhogy ahogy kivette a gumit, nem bajlódik többet a tárcájával, egyszerűen visszadobja a kanapé végébe, jó az ott, majd elteszi, de nem most.
- Hogyan szeretnéd? - kérdezi kéjes, de határozott hangon, bár az utolsó hangok részben torzulnak amiért fogai közé veszi a műanyagot, hogy feltépje a csomagolást. Szemeit félig Aryan tartja, míg a nő az igényeinek megfelelően elhelyezkedik, eközben pedig felhúzza a gumit. Megszabhatta volna ő is, hogy milyen pózban hatoljon belé, mint ahogy az esetek többségében ez így is szokott lenni, de ez a kettejük első alkalma, nem ismeri Arya ezen igényeit, viszont fontos számára, hogy az első közös tapasztalások ne rossz emlékként maradjanak meg benne, így hát Qadir igazodik hozzá.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 22:12
+18


Arya & Qadir
Arya's Home --

Érezhető, hogy valamit rejteget Qadir, vagy az is lehet, hogy csak elmélázik a képzeletében, de inkább úgy sejtem, hogy van itt valami mögöttes tartalom, amiről nem tudok. Egyébként is titokzatos néha, tudom, nem vagyok vak és hülye, de sem jogom és sem pedig akaratom nincs jelenleg arra, hogy megbolygassam a magánéletét, hiszen „csak” barátok vagyunk. Barátok, akik jobban kijönnek egymással, mint az átlagos barátok, de még nem állunk azon a szinten, hogy bármi miatt számon kérjem és egyébként sem az én stílusom turkálni olyanban, amit a másik nem szeretne. Én általában jobb szeretem, ha a másik magától nyílik meg, ha érzi a bizalmat és nem pedig harapófogóval kell kihúzni belőle a szavakat.
Ennek ellenére iszonyatosan megbirizgálja az agyam egyik hátsó zugát ez az egész kis párbeszéd, így kicsit óvatosan kérdezek rá a dolgokra, a válasza pedig közel sem önt el nyugalommal.
- Rendben. Ha úgy érzed, majd elmondod, mi nyomja a lelked – húzom ki magam az érintése alatt és tényleg nem szándékozom abszolút erősködni. Elfogadtam, hogy nem akar róla beszélni, még akkor is, ha biztos vagyok benne, hogy emiatt a válasz miatt közel sem lesznek nyugodt napjaim.
Most viszont elég könnyen sikerül Qadirnak elterelnie a figyelmem másfelé és az igazság az, hogy abszolút nincs ellenemre, ha egy kicsit elfeledkezhetek végre az elmúlt napok, hetek megpróbáltatásairól. Hihetetlenül vágyom rá, mégsem sietek, ami rá is nyomja a bélyegét a hangulatra. Nem gondoltam, hogy ennyire türelemmel leszünk majd a másik felé, főleg így, hogy már azért jó ideje szerintem mindkettőnk fantáziájában lejátszódott a jelenet párszor, mikor egymáséi leszünk.
Minden érintése egyre jobban feltüzel, a csókjai pedig úgy hatnak rám, hogy pár pillanatig úgy érzem magam, mint egy tizenéves tinilány, aki most készül először ágyba bújni valakivel és ez ráébreszt arra, hogy valóban nem jó helyen voltam az elmúlt időszakban már. Ez kell nekem, egy ilyen férfi, aki a mindennapokban is megért és jókat lehet vele beszélgetni, de ezzel együtt pillanatok alatt az őrületbe tud kergetni a várakozás izgalmával.
Huncut mosolyba futnak az ajkaim, mikor megjegyzi, hogy valószínűleg sokszor eszembe fog jutni és már csak a gondolatra is lágyan az alsó ajkamba harapok, hogy aztán tekintetem buján az övébe fúrjam.
- Hát, legyen. Nincs ellenvetésem ezellen – hajolok közelebb, hogy szinte az ajkaira suttogjam a szavakat. Közben Qadir megszabadít az utolsó előtti ruhadarabtól, ami még közénk áll abban, hogy teljesen meztelenül simulhassunk a másik testéhez és a szépen megrendezett mozdulatra el is mosolyodom, amint a kezébe hull a textil. Ez annyira szexi volt!
Nincs gondom a türelemmel, de úgy érzem, hogy jobb, ha lassan én is megszabadítom már az alsónadrágjától, hisz a kíváncsiságom is egyre nagyobbá válik. Amint ez megtörténik és a kanapé felé vesszük az irányt, figyelem a mozdulatait és meg is jegyzem magamban, hogy mennyire pedáns Qadir, hogy még a láthatóan nagy izgalomban is figyel arra, hogy ne hagyja szanaszét a ruhákat. Ellenben velem, engem most a legkevésbé sem érdekelnek az itt-ott hanyagul elejtett darabok. Sokkal inkább azzal vagyok elfoglalva, hogy ujjaim végig zongorázhassanak a meztelen mellkasán, izmos hasán, majd végül pedig a férfiasságán. Nem időzöm egyelőre sokáig, ugyanis hamar a kanapén találom magam, ahol egy fél pillanat alatt megtalálom a kényelmes pozíciót és kissé zavartan mosolyodom el a megjegyzésén. Furcsa ennyi idő után más férfival lenni, de annál felemelőbbek a bókok, amiket Qadir ejt időközben nekem. Halkan nevetem el magam az utolsó megjegyzésére miután levette rólam a fehérneműt is, aztán egy hosszabb csókra húzom magamhoz a tarkójánál a hajába túrva. Kezének útvonala minden egyes ponton jóleső borzongást idéz elő, csípőm az övéhez feszül, majd mikor keze a legérzékenyebb ponthoz érkezik, kicsit hátrébb billentem a csípőm, hogy kényelmesen elférjen. Ajkaimat halk sóhaj hagyja el, Qadir érezheti, hogy már nagyon vártam, hogy végre elérjen erre a pontra a kényeztetéssel. Behunyom a szemem, a fejem pedig picit oldalra is döntöm, ahogy a csókok az állkapcsomat érik, hogy a nyakam irányába terelhessem picit. Jobb kezem bebarangolja hátának ívét és egy-egy ponton a körmeim határozottan mélyednek a bőrébe, persze azért próbálok óvatos lenni, már ha hagyja, ugyanis úgy érzem, mindjárt felrobbanok. A vágy minden formája egy ponton összpontosul az ölemnél, a csípőm pedig előrébb billen, mikor úgy érzem, hogy közel járok az első orgazmushoz, ezzel próbálva egy picit húzni a kényeztetést. A várakozás és a lassú előjáték szépen meghozta a gyümölcsét.
- Istenem Qadir, megőrjítesz - vált át a hangom a mondatom végére egy elhúzódó nyögésbe, ugyanis képtelen vagyok visszafogni magam nem hogy további percekig, hanem másodpercekig sem. Pár pillanatig próbálok levegőhöz jutni, de nem tétlenkedem sokáig, hiába zsong a fejem a testemet elöntő eufóriától, vállánál megragadva jelzem neki, hogy álljon fel, hiszen én is szeretném  őt egy kicsit az őrületbe kergetni.
A kanapé szélére csúszok ültömben és így pontosan jó magasságba kerülök ahhoz, hogy először a kezemmel, majd pár másodperc múlva már a számmal kényeztethessem őt. Közben fel-felpillantok rá, hogy lássam arcának rezdüléseit, hogy lássam, mi esik a legjobban neki. Lassú tempót diktálok, egy kicsit szeretnék játszani vele, na meg tudom, hogy ő is épp elég izgatott ahhoz, hogy kicsit türelmetlenebbé váljon hamar...
Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyKedd Feb. 06 2024, 14:06



Strong enough

All of the bad days have good moments (18+)
Legyen így. Szeretné megtapasztalni, hogy milyen az, hogyha Aryat már a háta közepére se kívánná, bár ez kettejükön múlik. Qadir életvitelét elnézve egyébként sem gondolná, hogy olyan sok időt tudna távol lenni a munkájától, beleérve mindkét feladatát is. Arya munkamoráljáról nem is beszélve.
Érzi magán is, hogy túlságosan kétes módon fogalmaz, amikor lányáról kezd beszélni, mégis annyira elöntik az érzések, hogy tudja, nem bírná letagadni lányát Arya előtt. Ezt pedig a mellette álló nő is megérzi rajta. Megáll a vér a testében, mikor meghallja a gyanakvást és néhány másodpercig elhiszi, hogy nem fogja megúszni, hogy ne meséljen neki Lunáról, a lányáról. Kérdőn, némileg feszülten is pillant rá, megérzi, hogy szándékosan hátrál ki a konkrét kérdésből, amiért ebben a pillanatban rendkívül hálás. Ez a beszélgetés túl váratlan és túl mély lenne ahhoz, hogy csak úgy a semmiből kiönthesse a lelkét Aryanak, úgyhogy, még ha ez félre is érthető, de mégis él a lehetőséggel. A hallgatás lehetőségével, amit Arya tálcán kínált neki és reméli, hogy ezt most megbocsátja neki.
- Bár azt tudnám mondani, hogy minden rendben, de ez sajnos ritkán fordul elő - pillant szemeibe, majd megnyálazza ajkát. Nem fog hazudni, csak épp egy kis időt szeretne még kérni. - De talán erre egy másik alkalommal térjünk vissza - simít végig hátán, mintha csak érintésével akarna bocsánatot kérni tőle, amiért nem akar jelenleg belekeveredni egy ilyen nehéz témába. Legalább egy kis egérutat tud nyerni, míg eldönti, hogy mennyire akarja Aryat mélyre tuszkolni a saját életében, hiszen hogyha kiderül, mi a helyzet a lányával, akkor az magával vonzza az illegális munkájával kapcsolatos kérdéseket is, amiket viszont nagyon nem akarna felfedni előtte. Nem szeretné megijeszteni a kilétével.
Nem volt teljesen biztos abban, hogy Arya már ma, ilyen friss szakítást követően ismét férfi karok között szeretne lenni, de teljesen meg tudja érteni a vágyait. A vágyait, hogy felejtene, tovább lépne és végre boldog lenne. Ezt szeretné Qadir is, ezt az akaratát pedig erős csókokkal égeti bele Arya nyakának ívébe, míg kiélvezi a nő illatát.
Gyorsan lekerül róluk a felső, mégsem sietős, kapkodó egyikük mozdulatsora sem. Nem gondolta volna Qadir, hogy ez a megfontolt sebesség ennyire vadító lesz, de kétségkívül azt az érzést sugározza számára, hogy minden, amit tesz, azt már elszámolás nélkül megteheti. Nem kell senkitől sem tartania, nincs szükség kapkodásra, mert, ha valaki meg is zavarná őket, emeltfővel mondhatja, hogy most Aryanak szenteli az idejét. Hogy most ő Aryaé és Arya is az övé. Végre! Titkon, férfias arroganciájából adódóan pedig még reméli is, hogy ez a hír egyszer eljut majd a volt férjéhez.
- Akkor bizonyára sokszor eszedbe fogok jutni - feleli, bár már egyre jobban küzd saját a nő iránt sóvárgó testével, hisz épp most kerül le róla a nadrág. - És nem csak a konyhában - mosolyodik el ravaszan, mert ezzel leleplezi tervét, hogy bizony nem a kényelmetlen, hideg és kemény felületű pulton szándékozik folytatni a testi kontaktust. Azzal sem lenne semmi gond a részéről, de a mögöttük lévő kanapé közel van és kényelmesebb is. Kezeit le sem veszi Arya bőréről, érzékien próbálja felfedezni először felsőteste, majd combja bársonyát is. Nem gyorsan simít végig rajta, de ujjaiban van valamennyi erő, egyértelműen nem csak óvatosan, csikizően szeretné végigtapintani, hanem érezni is szeretné ujjai alatt a női testet. Aryat! Kezének kalandozása pedig igencsak keménnyé teszi.
Mikor ujjai épp a nő lapockájánál járnak, kap az alkalmon, hogy kicsatolja melltartóját, majd végigsimít hüvelykujjával vállán, aminek hatására a melltartópánt lecsúszik, a ruhadarab pedig - amennyiben Arya nem emeli fel karját - pontosan Qadir másik kezének tenyerébe zuhan. Ráhelyezi az imént levetett pólóra, majd újra hozzábújik Aryahoz, mert imádja, hogy nem akad meg már ezentúl semmiben sem a keze, nem érez textilt mellkasánál és már szabadon csókolhatja meg Arya kulcscsontját és veheti ujjai közé mellbimbóját.
Qadir érzékei ki vannak élezve a nő reakcióira, ezért megérzi, hogy a teste beleborzong a kényeztetésbe. Megfogalmazódik benne a gondolat, hogy ideje lenne már lassan elfoglalni azt a kanapét, de még kilép bordó színű, olasz márkás, jó anyagú alsónadrágjából, hogy immáron ő már teljesen meztelen lehessen. Ágyékánál megérzi a szoba most egészen hidegnek tűnő levegőjét, de tudja, hogy ez nagyon gyorsan el fog múlni.
A kanapé felé indulnak, közben még lenyúl a saját levetett nadrágjáért, hogy menetközben azt a kanapé karfájára terítse anélkül, hogy megindokolná ezen cselekedetét. Úgy közeledik, hogy Arya számára egyértelműek legyenek szándékai, így derekánál fogva igyekszik hátára fektetni a nőt, majd vékony lábai mellett a kanapéra nehezedik és felsőtestével főlé magasodik a félig vagy teljesen fekvő Aryanak. Ahogy neki kényelmes, hiszen szeretné, hogy kényelemben érezné magát mind a kanapén, mind pedig Qadir közelségétől. Bátorkodik kapni az alkalmon és végignézni az alatta elterülő látványon. Nem tagadja, elképzelte már, hogy milyen lehet Arya meztelenül, de a jelenlegi látvány olyan erőt ad neki mentálisan, amire még ő sem számított. Elmosolyodik. Nem túl feltűnően, egyszerűen a boldog meghittség ül is arcára. Ritkán érez ilyen letisztult, szinte ártatlan érzést, mint most, nehezen is tudja megérteni, hogy mi áramlik végig testében ezekben a percekben, de rendkívül kellemes érzés.
- Mesésen nézel ki, remélem tudod - mondja a szemeibe, majd ujjait a nő bugyijába tűzi két oldalt, aztán elkezdi lehúzni derekáról az utolsó textíliát is, amely még rontja az összképet. - Most már aztán tényleg! - súgja vicceskedve a fülébe. Jól érzi magát, élvezi a játékot és ez megbújik hangjában is. Próbál úgy terhelni saját végtagjaira, hogy amennyire lehet, Aryahoz tudjon bújni, egyik kezével támasztja magát, mert mégsem szeretne nehéz lenni, míg a másikkal először mellein halad végig, majd nem titkolva szándékát egyre lejjebb halad végig a női testen. Tudni akarja, nedves-e már Arya és függetlenül a választól, ujjaival tervezi őt igencsak azzá tenni. Mindeközben a karfára terített nadrágjának zsebére pillant egy másodpercre, hogy meggyőződjön afelől, tényleg ott domborodik-e ki benne a kártyatartó tokja, ami persze nem csak kártyákat rejt magában.
Saját maga vágyaival is dacolva izgatni kezdő Aryat. Vissza is fordul egyből felé, hogy testének, pláne arcának minden rezenését lássa, míg állkapcsát kezdi csókolgatni.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptySzer. Jan. 31 2024, 22:32


Arya & Qadir
Arya's Home --

- Oh, hát azt érezni fogod – nevetek fel ahogy meglök a vállával, mert belőlem is tud ám sok lenni. – Amikor már a hátad közepére se kívánsz – teszem hozzá. Jó, azért némi túlzás, persze, mert szoktam érezni, hol van a határ, de ha valaki jó társaság, akkor képes vagyok rájárni többet, mint kellene.
Érdekes téma sejlik fel közöttünk, mikor a gyerekkorról kezdünk el beszélgetni, hisz még sosem került így szóba konkrétan. Qadir arcán látok valamit, amit egyelőre nem igazán tudok hová tenni, de valamiért úgy érzem, darázsfészekbe nyúltam. Össze is szalad a szemöldököm és egy kicsit gondolkodom, hogy rákérdezzek-e, mert vegyítve érzek kíváncsiságot és aggodalmat. Valamit szerintem nem mond el.
És mikor aztán a feltételes mód megszűnik létezni, oldalra biccentem a fejem.
- Most éppen úgy mondtad ezt, mintha... – nem fejezem be a mondatot, csak érdeklődően figyelem az arcát. Valami azt súgja, hogy ebben nem őszinte velem, persze nem várom el, hogy az legyen, vagyis... jobban mondva nagyon jól esne, ha nem rejtegetne semmit, de igazándiból nem tartozik nekem semmivel. – Minden rendben? – kérdezek rá inkább egy kicsit távolabbról közelítve, hiszen isten legyen a tanúm, tényleg nem szeretnék olyasmit kicsikarni belőle, amit nem akar elmondani. Kézfejem viszont az övére telepszik és bátorítóan simít rajta végig, hogy tudja, ha úgy érzi, csak nyugodtan mondja el, mi nyomja a lelkét. Én örülnék neki, ha tudna velem őszinte lenni teljesen...
De az érintések másfelé terelik a köztünk lévő kommunikációt, és habár várhatnánk még ezzel az egésszel, hisz friss a válásom, és hasonlók, de úgy érzem, épp eleget vártunk. Sőt, ha nem lettem volna úrihölgy és nem lett volna bennem ennyi tisztesség, már régen átadtam volna magam neki, mégsem tettem, szóval maradjunk annyiban, hogy így is túl sokáig türtőztettük már magunkat.
Qadir minden egyes csókjával otthagyja a nyomát a bőrömön, borzolja a kedélyeket, játszva a türelmemmel, de igaza is van, nem sietünk sehová, ha már most itt vagyunk egymásnak, érdemes kiélvezni minden egyes másodpercet.
Jóleső érzés, ahogy a derekamra rácsúsztatja a tenyerét, amolyan határozottan, kissé birtoklóan mégis egyszerre gyengéden, amitől úgy érzem magam, hogy jobb helyen nem is lehetnék jelen pillanatban. Imádom az ilyen férfiakat, valószínűleg azért is vonzott mindig is Qadir, ha csak tudat alatt is, de borzasztóan.
Amint megszabadítottam az ingjétől, ujjaim könnyedén kezdenek el zongorázni izmos felsőtestén, s ahogy rólam is lekerül a felső, szorosan simulok hozzá, hogy aztán forró csókban forrjak vele össze.
Mikor visszakérdez, kihívó mosolyba futnak az ajkaim és halkan hümmentek, ahogy orrom az övéhez érintem. Minden egyes mozdulatával egyre nagyobb melegséget érzek szinte az egész testemben, így kicsit sietősebben lépek ki a nadrágomból, miután az lejjebb csúszott.
Ujjaim megtalálják az övét, hogy kibonthassák azt, miközben lassan, de annál nagyobb szenvedéllyel csókolom őt.
- A mai este után minden alkalommal ezek a jelenetek fognak az eszemben járni, ahányszor megfordulok a saját konyhámban – mondom apró mosollyal felpillantva rá, miután megszakítottam a csókot, hogy lejjebb tornázhassam a nadrágját. Nem bánom, ha ez fog történni, mindenesetre vicces, hogy ilyen gyorsan megszentségtelenítjük a helyiséget, hiszen csak pár napja rendezkedtem be. Az izgalma vélhetően éppolyan nagy, mint nekem is, mégis olyan jóleső érzés nem rohanni, hanem kiélvezni minden egyes érintést, amire már régen nem volt példa az életemben, hiszen minden napomat az állandó rohanás tölti ki. Most viszont nem sietek sehová.
Testemmel az övének feszülök, ahogy a meztelen bőröm az övéhez ér, végigfut rajtam a borzongás, miközben az ölemnél egyre inkább érzem összpontosulni a vágyat, s nem tétovázva tovább csúsztatom le róla az alsónadrágját néhány mozdulattal. Egy hosszú csók kíséretében terelem magunkat a kanapé felé, ahol kényelmesebben játszhatunk a másikkal tovább.
Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptySzomb. Jan. 27 2024, 22:50



Strong enough

All of the bad days have good moments
- És honnan fogom tudni megítélni, hogy mennyi az a bizonyos "több a kelleténél"? - néz rá játékosan, még vállát is hozzáérinti a nő vállához. Azt nem akarta mondani, hogy akármikor írhat neki, amikor csak szeretne, bár lényegében ezt gondolja, csupán túl közhelyes kijelentésnek tűnt elsőre, ahogy megfogalmazta ezt magában.
Jól esik, hogy végre következmények nélkül mesélhet valakinek a gyerekkoráról és szívesen teszi is meg. Most olyan neki Arya, mint egy mentőöv a folyton hullámzó hideg tengerben hánykolódó testének, érzi, hogy ha belé kapaszkodik, akkor ha nem is kerül ki a vízből, de legalább a felszínen maradhat általa. Vele minden annyira… normális és egyszerű. Persze csupán addig a pontig, amíg szóba nem kerül a lánya, pontosabban a gyereke, függetlenül attól, hogy létezik-e, vagy sem. Aryanak sosem említette eddig, hogy van egy lánya, igaz, ennek ellentétjét sem mondta ki, hiszen ahogy be is vallotta nemrég, neki tényleg nem mer hazudni. Aztán ki tudja, ha szorul nyakán a hurok, akkor kénytelen lesz ezt tenni.
Magában úgy fordítja le Arya „ha egyszer gyereked lesz” kijelentését, hogy „ha egyszer végre már apaként fogsz viselkedni”. Nem ezt mondta, de ezzel az átfordítással a szívében gerjedő feszültség puszta fájdalommá alakul, amivel eddig is együtt kellett élnie. Nincs olyan magyarázata, amivel menteni tudná saját magát amiért anno lemondott a gyermekéről, a szülőségről, ezt ő is tudja. Akkor úgy érezte, hogy ez a helyes és valószínűleg, ha újra meg kellene hoznia azt a döntést, ismét ugyanaz lenne a vége. De az, hogy itt van Luna New Yorkban, a szeme előtt és kapcsolatba is kerültek… ez egyszerűen megemészti Qadirt és bizony az apai védőösztöne is felébredt benne. Egy kicsit elkezdett apává válni úgy is, hogy azt se tudja, hogyan kell.
- Valószínűleg én is annyira büszke leszek rá, bármennyire is állítson nehézségek elé, mint amennyire anyám is büszke rám mindazok után is, amiket tettem. - Borzasztóan őszinte és érzelmekkel teli szavak jönnek ki ajkai közül, még a szemét is behunyja pár másodperc erejéig. Igen, ez lesz, büszke lesz Lunára a jövőben, tíz, majd aztán húsz év múlva is. Szép élete lesz a lányának, mert élni fog, valahogy túl fogják élni ezt a rengeteg szart, ami most őket körbeveszi, kezdve az őrült Garridoval és annak szándékaival. Mint ahogy tudja, hogy az anyja is büszke ő rá, amiért ilyen sikeres emberré vált Amerikában. Nem érti ugyan, miért pont Amerika, de már nem kötekedik a fiaival, akik a költözés mellett döntöttek, így hát már csak büszke. Bután, tudatlanul, de boldogan büszke.
Alig nyitja ki újra szemeit és ad választ továbbra is lányával kapcsolatban, már kapja a következő jól irányzott ökölt a gyomorszájába. Arya épp most veri szét őt a szavaival, de megérdemli, így hát csak áll és tűri az ütéseket.
- Remélem, tényleg így lesz - súgja, mert már csak suttogni bír a testében kavargó mély érzelmektől. „Így lesz”, azt mondta, hogy „lesz”, ami nagy hiba, mert egyáltalán nem szándékosan fogalmazott így, de annyira Lunára gondolt eközben, hogy nem tudott ép ésszel gondolkodni. Nem baj, majd kimagyarázza, hogy szeretne gyereket, azért mondta ezt. Szeretné, ha a jövőben lenne neki lánya, hogy végre ő is ténylegesen apa lehessen.
Ez a beszélgetés ráébreszti, hogy hamarosan, nem is olyan sokára elérkeznek arra a pontra, amikor döntenie kell majd, hogy megnyílik a nőnek, vagy pedig hazugságokba temetkezik. Nem beszélhet örökké kétes módján, nem hitegetheti már sokáig magát azzal a butasággal, hogy ő igazat mond és mégis tudja, hogy Arya azt máshogy fordíthatja le magában. Túl vékony ez a jég. Viszont szerencsére a forró pite nemhogy megolvasztaná, hanem épp, hogy megmenti őt.
Nem szűz tinédzserek már, valószínűleg mindkettejükben volt egy kép, hogy ez a találkozás hogyan fog zajlani (többek között), viszont Qadir nem kezdte el egészen addig hitegetni magát, amíg Arya egyértelmű utalást nem tesz arra, hogy mik a vágyai és tervei az estére. Az kétségtelen, hogy ha Arya a friss válása miatt még nem lenne kész egy újabb testi (és lelki?) kontaktusra, akkor Qadir ezt elfogadná. Hisz pont ezért várt ennyit rá, innen már tudja, hogy csak akkor nem fogja tudni megkapni, ha Arya személyen az ő jelenlétét ellenezné. Márpedig ez nyilvánvalóan nem így van. Huncut módon húzódik egyik szájának sarka mosolyra, igen, úriember volt, most is az, de ennek csak egy oka van, ez pedig pontosan az, amit a nő is megfogalmaz: az iránta érzett tisztelet.
Úgy csókolja ajkai után nyakának ívét végig, mint egy győztes király a feleségét egy hosszú harc végén. Megérdemlik mindketten, Arya szavainak pedig Qadir kész is eleget tenni, de ez végül nem valósul meg. Ahogy érzékeli, hogy Arya felállni készül, hátradől, hogy teret adjon mozdulatainak, de másodperccel később Qadir is követi őt.
Kezeit a nő derekára helyezi és ajkaival kezd játszani a sajátjaival, míg megszabadul az ingétől. Hátán megfeszülnek az izmok, mihelyst már fedetlen, izmos felsőtestén érzi meg Arya ujjait, majd egy határozott mozdulattal veszi le róla a női felsőt és helyezi azt az imént még foglalt székre. Nem kapkod, nincs miért rohanni, mégis érezhetően mindent megtesz, hogy bőrük minél hamarabb összesimulhasson.
Erősebben áramlik ki tüdejéből a levegő, ahogy megérzi az övének pereménél kószáló kezeket, nagyon érzéki helyre tart Arya, amivel fokozza a folyamatosan egyre nagyobb szexuális vágyát.
- Ha akarlak? - kuncog, míg az egyik szemöldöke magasabbra kúszik, mindeközben ujjaival pedig épp most szabadítja ki a nő nadrágjának gombját. De szerényen fogalmaz! Már hogyne akarná.
Bolondul érte! Arcával végigsimít Arya orcáján, két másodpercre a fogaival el is kapja fülét. Csak huncutkodik vele. Ezután fejét lentebb döntve ajkaival ismét kényeztetni kezdi nyakát, most viszont már erotikusabban és erősebben, mint mikor legutóbb itt járt. Közben kezeivel elkezdi megszabadítani Aryat a nadrágjáról és bízik benne, hogy nem annyira testre feszülős, hogy ne lehessen ezt néhány határozott mozdulattal megoldani.
Már megint megőrjíti ez a nő! Csak erre tud gondolni, miközben már a csupán fehérneművel borított testét óvatosan a pulthoz nyomja, míg ő is hozzásimulva talál vissza szájával Arya ajkaihoz.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 16:12


Arya & Qadir
Arya's Home --

Érdekes a válasz, amit a visszakérdésemre ad. Vagyis nem pontosan a válasz, hanem a tekintet, amivel mindezt megfűszerezi. Valami azt súgja, hogy van olyan dolog, amit nem mond el, de egyelőre abszolút nem tudom hova tenni ezt, hiszen az ingatlanos karrierre teljesen ráhúzható, amit állít. Az is rengeteg energiabefektetést igényel, ez egész biztos, nem értek hozzá, de ha csak abba gondolok bele, hogy az mennyi munka volt, hogy én megvegyem ezt a lakást, már abba is belefáradok.
Szóval igen, olyan furcsa. Talán annak tudom be ezt az arckifejezést és tekintetet, hogy tudom, ő sem találja a helyét jó ideje kapcsolati fronton, de ettől függetlenül tényleg van egy érdekes érzésem. Tekintetem érdeklődőn fúródik az övébe, mintha megpróbálna onnan valamit kiolvasni, egyelőre nem sok sikerrel.

Nagyon is jól esik, ahogy érezteti, hogy számíthatok rá, jelen helyzetben különösen tudom ezt értékelni.
- Vigyázz, mit ajánlasz fel, mert még a végén többször talállak meg a kelleténél – mosolygok rá, hiszen azért én is képes vagyok néha sok lenni, bár általában érzem, hogy hol van a határ. Na meg Qadir és én barátok vagyunk, tényleg van egy bizonyos pont, amin már nem kellene túllépni, de régóta úgy érzem, hogy egy kicsit lelkitársra is találtam benne.
Egyre szélesebb mosolyba futnak az ajkaim, ahogy mesél a gyerekkoráról. Teljesen ezt tudtam elképzelni róla, nem pedig egy sarokban ülő kisfiú elevenedett meg a lelki szemeim előtt.
- Szegény anyád – nevetem el magam. – Biztos sokszor gondolkodott el azon, hogy kellett-e ez neki. Mindenesetre ember legyél a talpadon, ha neked egyszer gyereked lesz. – Ha örökli a géneket, akkor valószínűleg nem lesz könnyű dolga. Mondjuk fogalmam sincs, hogy Qadirnak mi a véleménye a gyerek témáról, hiszen soha nem kérdeztem meg ezt tőle, kicsit talán tartok ettől. Mármint nagyon sok embernél kényes téma a gyerek-kérdés, én sem szeretem túlzottan, ha ezt kezdik el bolygatni, de lehet azért, mert anyám heti háromszor megkérdezi a telefonban, hogy ugyan, mikor szeretnénk már gyereket. Most vélhetőleg majd leáll egy kicsit, hogy elváltam, vagy majd áttér arra, hogy mikor állapodok meg újra és végleg. Már alig várom.
- Hát igen, ha lenne gyereked, egész biztos, hogy büszke is lenne arra, hogy ilyen céltudatos és határozott apja van – bólintok, hiszen tudom, hogy Qadir pont ilyen, megkaparint mindent, amit akar. Jó embernek ismerem, viszont az is biztos, hogy tud olyan is lenni, aki nem éppen mintapolgárnak mondható, ha megköveteli a helyzet. Eddig viszont ezzel az énjével nem igazán találkoztam.
Nem mondom, hogy mikor felvetettem Qadirnak, hogy jöjjön át, nem volt benne a levegőben, hogy nem fogjuk magunkat sokáig türtőztetni, mert ugyan nem voltam száz százalékig biztos benne, hogy ő is ugyanazt érzi, mint én, de azért mondjuk úgy, hogy sejtettem. Friss a válásom, de ettől függetlenül hülye lennék elnyomni magamban a vágyakat, amit érzek Qadir irányába. Főleg, ahogy a bőrömhöz ér, mintha minden érintése nyomot hagyna maga után, szó szerint felperzsel. Imádom, hogy egyszerre határozott és gyengéd, és teljesen elveszi az eszem, mikor azonban megszólal, széles mosolyba futnak az ajkaim.
- Valahogy sejtettem – mondom alig hallhatóan, amint a tekintetem az övével találkozik. – De úriember voltál, amiért tiszteletben tartottad a helyzetem. – És ezért baromi hálás is vagyok, hogy nem nehezítette a dolgokat azzal, hogy megbolygassa az állóvizet, már amennyire ez lehetséges volt, hiszen valamilyen szinten persze akaratlanul is megtette. Most viszont már tényleg nincs, aki közénk álljon és engedek is a késztetésnek, hogy közelebb vonjam magamhoz, illetve, hogy kiélvezzem minden csókját, ami a nyakamat éri. Lehunyom a szemem és egy halk sóhaj is kiszökik az ajkaim közül, ahogy a nyakam tövéhez ér.
- Hm. Ezt el tudnám viselni még pár percet – reagálok a csókjaira, de aztán felállok és magam után húzom hátrálva egészen addig, míg a konyhasziget pereméhez nem ér a derekam. Közben az én kezem is elindul, hogy az ingjét elkezdje kigombolni, egészen az utolsóig, hogy aztán szabadon bejárhassa a mellkasát és a hasfalát. Az övének peremén szánt végig az ujjam, bár ez engem is épp annyira izgalomba hoz, mint valószínűleg őt. Én nem feltétlenül szeretnék most megállni és habár nagyon szívesen beszélgetek Qadirral, most valahogy mégis inkább mással mulatnám az időt.
- Ha akarod, most már megkaphatsz... teljesen... bűntudat nélkül – hajolok közelebb a füléhez, hogy halkan, arcommal kissé az övéhez érve adhassak neki szabad utat. A szívem egyre hevesebben ver az izgalomtól és úgy érzem, nyomban felrobbanok itt helyben, ha esetleg váratni akar.
Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptySzomb. Jan. 20 2024, 18:42



Strong enough

All of the bad days have good moments
Arya kérdezésétől úgy érzi, hogy átéli, megéli a nagybetűs életet, mivel olyan választ kényszerül adni, ami csakis a személyiségétől függ. Pár másodpercig összeszedi gondolatait, mert nem akar meggondolatlan választ adni neki, amit esetleg később megbánna.
- Remélem van olyan kapcsolat, igen. Vagyis szeretnék ebben hinni, de az én tapasztalataim is azt tükrözik, hogy ritka az olyan társ, akinek egy komoly karrier mellett meg lehet felelni. - Nyel egyet, majd Aryara néz, mivel úgy gondolja, hogy a nonverbális válaszai most sokkal hangosabbak tudnak lenni. Annyira szeretne vele őszinte lenni és mindent bevallani, elmesélni neki, hogy milyenek a mindennapjai, de fél megtenni. Jelenleg nem érzi úgy, hogy el bírná veszíteni a nőt, de ez talán később csak még nehezebb lesz, mivel sejtése szerint egy átszexelt éjszaka nem fogja lecsillapítani felkavart lelkét.
Igaza van Arya-nak, nem érdemes most jobban belemászni a munka mélyére, majd alakulnak úgyis a dolgok. Lehet csak az motoszkál a fejében, hogy ha Arya pozíciót vált, akkor nagyon sok emberét nem ő fogja már ellátni. Márpedig róla tudja, hogy jó. Arya rengeteg sérült emberét visszahozta már a halál markából, beleértve Qadirt is.
- Amikor úgy érzed… - tárja szét karjait ezzel is magára utalva, mint segítő fél. - Megvan az elérhetőségem. - Avagy tudja jól, hol találja meg, de ez így nem lenne igaz, mert sokszor még Qadir sem tudja, hogy hol lesz másnap, viszont a telefonja mindig be van kapcsolva.
Ahogy Arya elmeséli, milyen volt gyerekkorában, kirajzolódik a fejében egy kép a kislányról, ahogy fárasztani próbálja az apját. Hiába tud a köztük lévő kapcsolatról, eddig még sosem tekintett a férfira úgy, mint egy családapa, mindig csak a politikust látta benne, akivel üzletet kötött. Egy eszköz volt számára, lényegében. Arya szemszögéből viszont már nem csak egy eszköz képében jelenik meg Mr. Shirman. Valószínűleg ezen majd a későbbiekben eltöpreng kicsit, most viszont arra keresi a választ, hogy ő maga milyen gyerek volt. Végül elneveti magát, miközben megmasszírozza a homlokát.
- A bátyámmal ellentétben én igazi rossz gyerek voltam, aki, ha történt valami Kabul Bist Hazari kerületében, ahol mi laktunk, anyám már tudta, hogy engem hol kell keresni. De azért mindig éreztem, hol a határ, meddig mehetek el a kalandvágyammal. Összességében nagyon makacs és még annál is kíváncsibb gyerek voltam, minden érdekelt, mindent meg akartam érteni és ezért nem voltam rest megmozdulni. A kinti, fizikai világ mindig jobban érdekelt, mint a könyvek sorai, úgyhogy leülni a seggemre az lehetetlen feladat volt. Emlékszem sok pofont kaptam az apámtól ezért - idézi fel mosolyogva élete első tizenöt évét. Aztán ahogy neki is egyre többet kellett gyerekként is dolgoznia, úgy azért benőtt a feje lágya. Aztán eljött Amerikába otthonról és ezzel örökké megutáltatta magát az apjával. A gyerek gondolatára viszont megáll a szíve, nem is azért, mert nem vallhatja be, hogy van egy lánya (hogy miért nem, azt ő se tudja, védőösztöne erre tanította az elmúlt húsz évben), hanem mert szembe kell néznie az igazsággal. Luna makacssága, kalandvágya és az, hogy mindig megtalálja, hol nem szabadna lennie, az biztosan egytől egyben Qadir génjeiből fakadhat.
- Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de kívánnék, mert tudnám, hogy ha valamit el akar érni, lenne olyan rátermett, hogy el is fogja. - Igen, büszke Lunára. Ki nem álhatja, hogy ekkora nehézség elé állítja őt a tehetségével és akaratával, de a szíve mélyén úszik a büszkeségben, hogy a lánya mi mindent el tud érni. Csak épp most olyan dolgot akar megkaparintani, ami nagyon veszélyes és ezt nem hagyhatja neki. Jó kérdés tehát, hogy melyikük a makacsabb és a kitartóbb: Qadir, vagy a lánya?
Nagyon szívesen megkérdezné, hogy miért nem lett Aryanéknak sosem gyerekük, ugyanakkor sejti, hogy ez mögött a karrier állhat, úgyhogy nem akarja újra előhozni azt a témát, amit már az előbb megbeszéltek, még a végén megbántaná. De talán majd egy másik alkalommal rákérdez.
Furcsa belegondolni, hogy Arya sokkal több vért és sebet, szétszakadt embert lát nap mint nap, mint Qadir. Igaz, egyikük kiváltja a sérüléseket, a másik pedig meggyógyítja, ez egy kellemetlen ellentét köztük, hiába van kisarkítva. Qadir saját kezével nagyon ritkán öl, vagy sebesít meg valakit, ellenben elrendelni sokszor szokta más emberek utolsó perceit. Mióta viszont ismeri Aryat és tudja, milyen sérültekkel van dolga, elhatárolódott a kínzásoktól és nem adja meg az esélyt rosszakaróinak, hogy életben maradjanak és így kórházba kerülhessenek.
- Nekem is ez a célom, szóval legyen így - bíztatja Aryat egy meghitt mosollyal, míg végig simít karján. Annak ellenére, hogy épp most vallotta be, mennyire szeleburdi egy gyerek volt ő, aki mindig a bajt kereste és ez mai napig részben igaz rá, azért valóban vigyáznia kell már magára. Felelőssége is van már, így nem kellene veszélybe kerülnie, valamint a teste sem biztos, hogy sok életveszélyes állapotot kibír már, hiába jó állapotban van.
A pite hazugság nélkül nagyon finom lett, azonban a kérdés olyan erővel és érzelmekkel bír, hogy eltereli Qadir érzékszerveit az ízekről. Nem mer addig válaszolni neki, amíg nem tudja, hogy pontosan mire gondol. Viszont miután már biztos mindkettejük érzésében, úgy érzi, hogy ezúttal minden joga megvan ösztönösen cselekednie.
-  Az alkohol csupán a gátlásokat tűntette el. - Még van annyi türelme, hogy az ajkaitól alig pár centi távolságra válaszoljon, pontosabban helyeseljen, míg elmerül íriszeiben és hagyja, hogy a nő aurája mágnesként vonzza magához. A csókjában ugyan gyengéd, mégis érezhető benne egyfajta erő, az az erő, ami határozottan kinyilvánítja a világ számára, hogy immáron senki és semmi nem tud közéjük állni. Hosszasan, egyre hevesebben csókolja, Arya érintése fokozza benne a vágyat, különösen, amikor megragadja az ingjét és maga felé húzza. Egyetlen egy dologban tudott egyetérteni ezidáig a volt férjével, abban, hogy Arya egy csodálatos nő, aki minden egyes érintésével ezt erősíti meg Qadirban… a történtek tudatában viszont fel se tudja fogni, hogy miért cserélte le Xavier ezt a nőt egy minden bizonnyal értéktelenebbre. Merthogy Aryaban ezernyi érték rejlik, de biztos vak, biztosan csak túl szerelmes ahhoz most, hogy meglássa a hibáit.
Tarkójára vezeti kezét, élvezi, ahogy ujjai beletúrnak a nő hajtincseibe, miközben még jobban bele tud fordulni a csókjukba. Egyik lábára helyezi a súlyát, míg másikkal közelebb tolja maga alatt a bárszéket Arya felé, ezáltal már olyan közel tud lenni hozzá, hogy kezeivel kényelmesen végig tudjon simítani lassan nyakán, majd hátán is, hogy végül összekulcsolja őket derekánál. Volt nem egy pillanat, mikor azt hitte, hogy felrakja Aryat a közeli asztalra és nem fogja megállítani testének vágyait, de rájött, hogy nem ez a célja. Nem akar egyből mindent megkapni tőle. Nem akar az első csókból egyből szeretkezni.
Ki tudja mennyi idő után aztán lassul a csókja, de nem ereszti, inkább kínzóan lassan, már-már játékosan ízleli azokat a bódító ajkakat, miközben magához öleli derekánál fogva, már amennyire ez ülő pozícióban lehetséges.
- Borzasztóan féltékeny voltam eddig, amiért nem kaphattalak meg - suttogja végül egy mosollyal ajkaiba, miután ideiglenesen eltávolodik tőle pár centire. Folytatja a válaszadást az eredeti kérdésére és ezzel szándékában áll bevallani Aryanak minden érzését. Azt a kellemetlen tépő érzést, ami mellkasát feszítette bármikor látta őket egy párként. Egyik kezét derekáról visszahelyezi a nő tarkójára, miközben oldalra dönti fejét és lassan, mint aki immáron az életben már sehova sem akar sietni, csókot nyom füle tövébe, majd lentebb is újra meg újra, míg nem három-négy határozott, de gyengéd csókkal le nem ér nyakának tövébe. Ott hosszabban bőréhez nyomja ajkát és szorosan körbe fogja derekát a lent maradt kezével, mintha csak most tudatosodna benne, hogy akiért küzdött, tényleg a karjaiban van.    

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyVas. Dec. 31 2023, 00:27


Arya & Qadir
Arya's Home --

- Ja, nem vettem rossz néven, nem azért mondtam – mosolygok rá bíztatóan, hiszen tényleg semmi ilyesmi nem állt a háttérben. Az viszont feltűnik, hogy az én véleményem után csendben marad, amit viszont én nem hagyok szó nélkül.
- Miért, szerinted? – biccentem oldalra a fejem, ahogy az arcát kémlelem. Egy apró gondolat az agyam hátsó zugában azt súgja, hogy nem véletlenül tett fel ilyen kérdést, de ezzel egyelőre nem foglalkozom túlzottan. Még.
Totálisan igaza van Qadirnak erről a magánélet-karrier dologról, ahogy mondja is, ő már egészen tapasztalt lehet ebben.

- Azt hiszem, mindenesetre kezdetben sodródom majd az árral, ha úgy alakul – sóhajtok vállat vonva. Teljesen felesleges olyanról beszélni és olyanon aggódni, ami még nem is annyira aktuális. – És igen, a legfőbb, hogy szabad vagyok – mosolyodom el, ahogy megemelem a poharam. Azt hiszem, ehhez is kicsit furcsa lesz hozzászoknom, hiszen az utóbbi időben igencsak próbáltam mindig mindent úgy alakítani, hogy azzal megfeleljek mindenkinek. Xavirernek, a társadalomnak, a betegeknek, a szüleimnek, szóval tényleg, mindenkinek. Ezt pedig valahogy el kell engednem, és arra koncentrálnom, hogy most végre egy valakinek kell megfeleljek: önmagamnak.
- De mindenképp elkél majd a segítség szerintem – préselem össze az ajkaim, ezzel utalva arra, hogy ha majd kell, egész biztos, szólok neki.
A gyerekkorom, hát... igen, nem voltam egy egyhelyben ülős típus már akkor sem, igazából egyikünk sem volt az, a szüleink így nem unatkoztak egy percet sem. Na meg persze a bébiszitterek sem, akiket sokszor mellénk tettek, mikor hivatalos eseményekre mentek apámék. Nem maradtak sokáig, mindig más került a posztra.
- Lehet, hogy van benne valami – nevetek, mert tényleg tetszett Qadir poénja. Mindig elcsodálkozom, hogy ismerik egymást, ez is olyan furcsa dolga az életnek, hogy én mégsem az apám révén ismertem meg Qadirt, hanem a kórházban. Ez is bizonyítja, hogy a sors útjai kifürkészhetetlenek. Így közben, hogy a gyerekkor kerül egy kicsit terítékre, elgondolkodom azon, milyen lehetett Qadir gyerekként. A gyerekkoráról már mesélt egyet, s mást, tudom, hogy az nem volt túl fényes, sőt... - Te milyen gyerek voltál, Qadir? - kérdezem egy halvány mosollyal az arcomon. - Kívánnál magadnak ugyanolyat, mint te magad voltál? - Többször ezen gondolkodtam el, hogy ha nekem lenne gyerekem, vajon milyen lenne? Hasonlóan vadóc, mint én voltam gyerekként, így visszakapva az élettől mindent, vagy pedig nem veszik ezt számításba, mikor osztogatják a szerepeket?
A félelmeinket sosem egyszerű megosztanunk a másikkal, viszont Qadir egy olyan személy számomra, akinek nem esik nehezemre beszélni úgy... bármiről. Ritkán talál ilyen lelkitársat szerintem az ember, és az érdekes az, hogy a volt férjem azért tudott rólam egyet, s mást, de nem mindent. Talán olyan őszintén sosem beszéltem vele, mint egyszer-egyszer a mellettem lévővel.
- Mondjuk, hogy megnyugtat... Habár sajnos két lábbal a talajon járva is épp elég veszély tud leselkedni az emberre. – Ha valaki, én tudom, hiszen nap, mint nap találkozom különös esetekkel, amiket néha magam sem hiszek el. – Lényeg a lényeg, hogy így egyben szeretnélek legközelebb is látni – kacsintok rá egy kicsit jobb hangulatúra véve a dolgot. A kijelentésére, miszerint nekem nem merne hazudni, széles mosolyra húzódnak az ajkaim. Jelen  helyzetemben különösen értékelem, hogy valaki így vélekedik, ráadásul, ha nem csak azért, mert „nem mer”, hanem inkább mert szerinte nem ezt érdemlem, na, azt még inkább értékelni tudom. Szerintem Qadir így is érti. Legalábbis legbelül mélyen, remélem.
Ahogy azt is, hogy nem csinálok magamból hülyét, mikor rákérdezek nála a jómúltkor előfordult esténkre, ahol ugyan több bor fogyott a kelleténél, mégis azt gondolom, hogy nem az alkohol volt a fő mozgatórugója a cselekedeteinknek. Fogalmam sincs, hogy voltunk képesek megálljt parancsolni abban az állapotban.
Mikor elkezd nevetni, egy pillanatra elgondolkodom, hogy most mégis mit mondtam, ami ilyen vicces lehet, az arcom afféle „most mi van?” ábrázatot vesz fel, de hamar meg is magyarázza ezt, amire már nekem is kiszélesedik a mosolyom és lehajtott fejjel nevetem el én is magam. Szóval ugyanezt érezte ő is.
Ahogy az ujja végig simít az államon, tekintetem újra felsiklik rá és az érintésére pár pillanat alatt fut át rajtam a borzongás a szó minden pozitív értelmében.
- Hát... ezek szerint mégsem foghatjuk az alkoholra – mondom halkan, miközben az arca minden vonását szemügyre veszem közelről, mielőtt az orra az enyémhez ér, a szemem behunyva várom a csókját, ami mikor megtörténik, úgy hat a szervezetemre, mintha megnyomtak volna nálam egy gombot és beindította volna a gépezetet. Olyan adrenalin és endorfin szabadul fel bennem, hogy tudom, most már ember legyen a talpán, aki itt megállítja a cselekményt, habár a helyzet az, hogy nem is biztos, hogy szeretném. Ezt pedig mi sem bizonyítja jobban, mint a kezem cselekedete, ami végigzongorázik Qadir mellkasán, hogy aztán megragadja az ingjének gallérját, amivel még közelebb tudom húzni magamhoz. Ezzel együtt minden gondolat és dilemma kiszáguld a fejemből, a csókom pedig egyértelműen azt üzeni neki, hogy ezúttal senki és semmi nem áll közénk.


Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

Qadir Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyKedd Dec. 19 2023, 00:21



Strong enough

All of the bad days have good moments
Gyakran rá kell ébrednie, hogy Arya nála sokkal földhözragadtabb személyiség, nem csoda, hiszen erről árulkodik hivatása és az apja szakmája iránti hozzáállása is. Ezen tulajdonságának Qadir rettenetesen hálás, hiszen bár ő is szeret reális maradni, főleg, ha döntéseket kell meghozni, ugyanakkor időként szeret alternatív valóságokat, morális és fiktív, érzelmeken alapuló, már-már filozófiai gondolatokat előterjesztő beszélgetéseket folytatni önmagával és a partnereivel is. Talán egyfajta menekvés ez neki a valóság elől. Bár nem a saját életükre értette a kérdést, pontosabban nem az eddigi tapasztalataikra volt kíváncsi, így értelmezve valóban kissé udvariatlannak tűnhet a kérdése.
- Elnézést, nem így értettem. - Tudja, hogy Arya nem vette zokon, de az udvarias énje mégsem hagyta, hogy szó nélkül hagyja a kellemetlenséget. Viszont egyet kell, hogy értsen Aryaval. A nő tökéletesen megfogalmazta az eddigi össze kapcsolatának kudarcát: Qadir nem volt eddig sosem hajlandó lemondani arról, amit felépített. Ez a tény eredményezte azt, hogy ha komolyra fordult egy kapcsolata, vagy a nő nem merte összekötni vele az életét, vagy Qadir tűnt el a nő életéből, hogy ezzel megvédje őt magától. A benne ébredő fájdalom talán azért terjed szét mellkasában, mert tudja, ezen a jövőben már nem fog tudni változtatni. Jobban mondva nem akar.
Viszont pont azon érzéséből, hogy ő sem tudja félretenni a munkáját, ami egyben az élete is, úgy tökéletesen megérti Arya munkaszeretetét, nem is kérdés, hogy bátorítja, hogy minél magasabbra kerüljön a létrán. Persze egy bizonyos létrafok felett már elkerülhetetlenül szembe találkozik majd a politikával, legyen szó bármilyen hivatásról és Qadir úgy gondolja, ez a szituáció is megér egy gondolatot. Azt azért kihallja a válaszából, hogy még mindig a magánéletét félti, Qadir ezt egyértelműen annak tudja be, hogy még nem tette túl magát a váláson és az agya hátsó részén (orvostanilag nem biztos) továbbra is meg akar felelni olyan elvárásoknak, amik már nincsenek. És Qadir soha nem is támasztana ilyen elvárást irányába, épp ellenkezőleg, bátorítja ezúttal is.
- Az a magánéleted, amit te annak tekintesz. Ha imádod a munkát, akkor miért is ne lehetne az a magánéleted része? Immáron nincs senki, akinek meg kellene felelned és szembe menne a munkáddal - tárja szét karijait. - Ami pedig a pihenést illeti, nem lehet műteni álmosan, stressztől és koffeintúladagolástól remegő kezekkel, úgyhogy egy idő után úgyis a tested szab határt a munkáóráid számának. - Persze ezzel részben elkanyarodik a tárgytól, Arya által legutálatosabb témától: a politikától. - Szerintem egyébként nem lesz gondod egyensúlyozni a szakmaiság és a külső nyomás között. Tapasztalt emberekkel veszed körbe magad ilyen téren, úgyhogy bármikor tudsz hozzájuk fordulni, ha elbizonytalanodnál. - Ez nem szégyen. Az, hogy kire utal, önmagára és / vagy az apjára azt már Aryara bízza, bár egy picit reménykedik benne, hogy ő lesz az, akihez inkább bizalommal fordulna és nem az apja. De ez már csak férfias önös érdem.
- Nem, valóban nem. - Így nézve valóban, Arya egy olyan nő, aki nem igazán tud nyugton maradni, meglehet, ezért tud olyan jól teljesíteni a kórházban is. Újabb tulajdonságára derült fény ezúttal, ami Qadirt izgalommal lepi el. Nem tudni miért, egyszerűen csak érdekes személynek tartja a nőt ilyen szemszögből is. - Bele se merek gondolni, milyen lehettél gyerekként, vagy épp tiniként. Szóval ezért kezdett el kopaszodni apád ilyen korán!? - Mi számít koránnak persze, a poént nem árnyékolja be ez. Könnyen lehet, hogy ha Qadir a lányával maradt volna Los Angelesben, akkor már ő is kopasz lenne. Sőt, biztos. Így viszont csak sok száz kegyetlen bűnözővel kell megbirkóznia nap, mint nap, de hát mi az Lunához képest.
Természetesen, hogy előjön a költözés pillanata és az akkor szerzett sérelmek, ezekről beszélni viszont nem teher Qadir számára. Igazság szerint örül, hogy érzelmeket lát Aryan, még ha próbálja is nem teljesen kimutatni a fájdalmát. Mosollyal az arcán bólint, ezzel is biztosítva a nőt arról, hogy a jövőben se féljen megosztani vele a bánatát, már csak azért se, mert nem fog vele Qadir visszaélni. Nem tud. Nem tudja hol felhasználni, még apja ellen sem. Ezeket az érzéseit nem.
Azért elhatározza, hogy ezentúl igyekezni fog nem szóba hozni a balesetét, főleg annak tudatában, amit Arya most megoszt vele.
- Őszintén örülök, hogy ebben nem volt eddig részed - erre lehet következtetni abból, hogy mumusnak hívta a jelenséget. Személyes véleménye az, hogy bizonyára akkor is helyt tudna állni, mivel Arya jól kezeli a nehéz helyzeteket, az adrenalinra pozitívan reagál, teljesen felesleges lenne ezt szóvá tennie, mert itt félelmekről van szó, a félelemnek pedig nincs mindig racionális háttere. Teste viszont hirtelen pozíciót vált, mintha egy tűvel bökték volna meg, mikor óva inti, hogy még egyszer ne kerüljön műtőasztalra.
- Igyekszem ennek a kérésednek eleget tenni. Ha ez megnyugtat, mostanság nem vezetek sokszor helikoptert. - Gondterhelten hajába túr, nem igazán tudja, hogy fogja ezt kivitelezni olyan okokból kifolyólag, amikről Arya (még) nem tud, de azért megpróbálkozik nem meghalni a jövőben sem.
Oké, a „jövőre nézve” kifejezés egy ütős szlogenné válik, amire elmosolyogja magát Qadir. Arya szavaitól és pitéjétől néhány percig elönti az otthon és a családias légkör érzése, amiben egy kicsit engedi magát elmerülni.
- Így lesz. Neked nem mernék hazudni. - Mindenki másnak igen, de neki nem. Erről nem tehet, ez az igazság és ezen a pontos meg sem próbálja megindokolni ezt a megkülönböztetését. Szentül meg van győződve afelől, hogy a volt férjén és a volt barátnőjén kívül nincs ember, aki hazudni merne a szemeibe.
Qadir is érzi, hogy a szituáció egyszerűen túl… kellemes. Idillikus, ha úgy tetszik, ami őt is melankolikussá teszi. Egyből leteszi a villát, ahogy értelmezi Arya szavait, hiszen érzi, hogy olyasvalamiről van szó, ami minden figyelmet megér. Szeretne válaszolni a kérdésére, fog is válaszolni, azonban ezúttal nem kockáztat, mielőtt helyeselne, tudnia kell, hogy mire is gondol pontosan Arya.  
Tulajdonképpen az első szavaival is megadja a választ neki Arya, mire halvány, idillikus mosollyal nézi tovább arcát és figyeli tekintetét enyhén oldalra döntött fejjel. Kíváncsi minden szavára, így hát nyugodtan, tökéletes türelemmel és békességgel hallgatja őt, hogy mit élt át azon az alkalmon, amikor majdnem az ő hibájukból ment tönkre a házassága. „Nehéz volt ellenállni”, „vonzottál”, szavakat hallva már-már elneveti magát, kacag, mert ha nem tudná, hogy Arya érzéseiről van szó, azt gondolná, hogy a nő épp azt taglalja, hogy Qadirt mennyire elvarázsolta akkor, részegen. Ez a jóhangulatú kuncogó kacaj ébreszti rá Qadirt, hogy magatehetetlen volt Aryaval szemben akkor és bizony most is.
- Egy pillanatra nem tudtam, hogy magadról beszélsz, vagy rólam - magyarázza meg az iménti kuncogást és egyúttal ad választ eredeti kérdésére: hogy mit is érzett ő akkor. Ugyanezt. További szavak helyett viszont a régi önmaguk gyengeségét hátrahagyva ezúttal jókedvből és Arya érzéseinek tudatában ébredt boldogságából olyan erőt kap, hogy ezúttal nem akarja visszafogni ezt az energiáját. Megfogja a nő arcát, ujjait állkapcsának egyik oldalán húzza végig míg pozíciót vált a széken és közelebb hajol hozzá.
- Pontosan ezt éreztem, igen, de naiv lenne azt gondolni, hogy ez csak a múlt. Még mindig borzasztóan nehéz neked ellenállni - vallja be, majd lepillant az ajkaira és tudja, hogy ezzel lényegében minden szándékát leleplezte Arya előtt. A szavai akkora önbizalmat adtak neki, hogy ezúttal szétrobbanna, ha nem kapja meg azt, amit akkor nem tudott elérni: közelebb hajol, izzó szemeit már csak akkor csukja be, mikor összeér az orruk. Ekkor egy pillanat erejéig megtorpan, mintha csak azt kérdezni, hogy ezúttal lehet-e, de a másodperc tört része alatt rájön, hogy nem érdekli, mi lehet és mi nem, csak az, hogy Arya akarja-e vagy sem. Ennyi menekülő utat tudott adni, mert vére már pezseg, mint egy jó pezsgő, úgyhogy végre pontot tesz az i-re, kezei tarkójára csúsznak és megcsókolja Aryat. Most nem gondolkodik, nem érdekli, hogy mi lesz majd pár perc múlva, holnap, vagy jövőre, teljesen mindegy, ennyi vígasz nekik is jár testileg és mentálisan, érzelmileg is. Olyan ez, mint egy jó fájdalomcsillapító, a problémát nem oldja meg, de ideig-óráig hatástalanítja, pont, mint az élet bajait is. Csak aztán vigyázni kell, ne váljon a gyógyszer droggá.  

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyVas. Dec. 17 2023, 23:33


Arya & Qadir
Arya's Home --

Szóval jól tippeltem a Cluedoval. Azért reményeim szerint mégsem teljesen olyan, hisz annak a vége nem igazán sülhet el jól, de amint Qadir is mondja, többé-kevésbé. Megnyugodtam. Én tényleg sosem akartam belefolyni egyáltalán ilyen-olyan játszmákba. Épp elég az, hogy az apám politikus, életem nagy részében, az agyam egyik hátsó zugában attól rettegtem, mikor akarja valaki eltenni láb alól majd, hiszen a politikában is bőven akad az embernek rosszakarója. Dehát ezzel nem tudtam, nem tudok mit tenni és ahogy már mondtam is, eszemben sincs olyanba ütni az orrom, amihez nem értek.
Qadir kérdése pár pillanatig elgondolkodtat, az arcomon vélhetőleg látható is a hezitálás, mielőtt még bármit is válaszolnék neki.
- Szerintem ezt rossz embertől kérdezed. – Épp most váltam el amiatt, mert nem fért meg a férjem és a munkám egymás mellett. – Egyébként fogalmam sincs. Biztos lehet, ha valaki olyat találsz magad mellé, aki tényleg mindennel együtt elfogad. Bár ez elég nehéz tényleg, azért valami alakítanivaló általában vagy így, vagy úgy, de akad. – Eddig sajnos nem tapasztaltam olyat, ami nem járt volna lemondással. De mondjuk, hogy létezik ilyen. Egy ideig viszont biztos nem szeretném tesztelni, hogy valóban van-e ilyen?!
Imádom, hogy Qadir még mindig olyan hálás amiatt, amit tettem vele a kórházban, de csak a munkámat végeztem. Persze nagyon is jól esik, hogy jó orvosnak tart emiatt, sokat számít a környezetemben lévők véleménye nekem, de ha valaki, ő aztán tényleg első kézből tapasztalta a tudásomat. Sajnos.
Bólintok a felvetésére, miszerint a főorvosi poszttal több lesz a felelősség, és kicsit el is komolyodom, mikor a szakmai részt említi.
- Nos, igen, ez az, amitől egy picit félek, hogy hogyan fogom kezelni, jobban mondva, hogy semmiképp ne essek a ló túloldalára, hogy majd ugyanúgy megpróbálok helytállni a szakmai résznél is, és akkor aztán tényleg nem lesz időm semmi magánéletre – osztom meg vele az aggodalmam. – De ezen ráér aggódni, ha tényleg pályázhatok és esetleg meg is kapom a posztot. – Nem szeretek előre parázni dolgokon, ráérek majd akkor, ha ott tartunk.
Nem tudom elfojtani a mosolyt, mikor azt mondja, hogy a fejest ugrós fajta vagyok.
-  A mindennapokban sem úgy ismersz, aki sokáig egy helyben tudna ülni, nem? – vonok vállat, hisz igen, fején találta a szöget, nem az áztatós típus vagyok.
Tetszik, hogy Qadir nem rejti véka alá a kívánságát, állom a tekintetét és rögtön az jut eszembe, hogy ez milyen ironikus. Sokkal nagyobb esély van arra, hogy hamarabb lát fehérneműben, mint bikiniben. De ezt nem árulom el neki.
- Csak győzd kivárni – nevetem el magam halkan, mert hát igen... nem sok időm van, és ha van, azt nem az úszásra szentelem.
Jó tudni, amit mond, a jövőre nézve...
- Köszönöm, hogy vagy – hümmentek, hiszen egy kicsit tényleg zavarba jövök, amiért ennyire jó hozzám, hogy tényleg mindig ott van, ha kell. Majd valahogy egyszer meghálálom neki. Szóval nem kerüli el a figyelmem ez a „jövőre nézve” kifejezés, de most mégsem teszem szóvá, mert nem akarom bolygatni, illetve nem akarok én semmit sem eltervezni jelen pillanatban.
- Na, azt mondjuk megértem, tényleg mázlid volt – jelentem ki, de ezt már sokszor mondtam neki korábban. A kérdésére megbizonyosodom abban, hogy nem említettem még neki ezt a félelmem.
- Mert ez valahogy nagy mumus volt nekem mindig is... Valaki olyannal találkozni a műtőben, akit ismerek és nem oda való. Félek, hogy nem tudnék úgy gondolkodni, ahogy kellene, hogy túlzottan aggódnék, hogy mi van, ha nem sikerül, nem is tudom. Nem szeretném megtapasztalni – szögezem le. – Úgyhogy jobb, ha vigyázol magadra – mutatok felé afféle fenyegető intéssel.
Ahogy Qadirhoz érek, pár emlékkép kúszik a fejembe arról az estéről, mikor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, és mielőtt elborítaná az agyam az egész, hátrébb is lépek és a pite irányába indulok.
- Azért elvárom, hogy őszintén mondd meg, ha főzök, amit gondolsz... A jövőre nézve – mosolyodom el, mikor hozzátoldom az előbb Qadir által is kimondott kifejezést.
A pite azonban nem tudja kiverni a fejemből a kérdést, ami már régóta formálódik bennem és habár sejtem, hogy Qadir is valami hasonlót érezhetett akkor, mint én, arra szeretnék választ kapni, hogy azt csak a hév és az alkohol okozta vagy más mögöttes tartalma is volt-e? Nem gondolkodom sokáig, miután leültem, hamar teszem fel a kérdést, mielőtt még meggondolnám magam.
Látom rajta, hogy meglepi a kérdésem, ami egy kicsit meg is mosolyogtat, de arra nem számítok, hogy visszakérdez. Leteszem a kezemből a süteményt és én is felé fordulok a székkel. Ismét elfog az érzés, a gyomrom összeugrik, de most kicsit más, ugyanis nincs jelen az a félelem, ami a legutóbbi esetben megvolt és ez megnyugvással, valamint boldogsággal tölt el.
- Öhm, nem is tudom, nehéz elmagyarázni – kezdek bele, de nem egészen tudom én magam sem szavakba önteni, amit mondani akarnék. – Valami olyasmi, amit azelőtt még nem igazán éreztem, aminek nagyon nehéz volt ellenállni. Valahogy tényleg úgy vonzottál, mint a mágnes – mosolyodom el szélesen a hasonlatra. – De tényleg nem tudom elmondani rendesen, ez ilyen... megfoghatatlan csoda számomra.


Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

Qadir Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptySzer. Nov. 22 2023, 20:30



Strong enough

All of the bad days have good moments
- Ez többé-kevésbé olyan is, mint egy Cluedo játék - helyesel, mivel Arya lényegében telibe lőtte a valóságot egy tökéletes szóval. Már sokadszorra fogalmazódik meg benne, hogy bajban lenne, ha Aryaval kerülne összetűzésbe, mivel a nő rendkívül intelligens. Qadir szerint intelligensebb is, mint ő. De szerencsére egyikük sem arra játszik, hogy rivalizálásba kezdjenek, épp ellenkezőleg. Most is bizseregnek Qadir talpai, ahogy a nő szemeibe néz.
Qadir magányos, ez kétségtelen, s ő személyiségéből adódóan olyan ember, aki nem veti meg a tartós kapcsolatokat, még akkor sem, ha az életét eddig anélkül élte le. A magány lélektani hatása nyugodt perceiben ízekre szedi. A válasz arra, hogy mégis, hogy bírta ki ennyi évig az, hogy nem nagyon vannak hosszabb nyugodt időszakai, nem állhat meg, ha fizikailag nem is csinál látszólag semmit, az agya folyton pörög, állandóan gondolkodik, tervez. A közvetlen közelében sem a szoros és tartós kapcsolatok égetik ki retináját, ezért a sok érzelmileg magányos ember csökkenti benne a kontrasztot.
Elgondolkodik azon, amit mond Arya. Rengeteg csúcsot megmászott már, azonban azok a csúcsok ritkán voltak olyanok, amikkel büszkélkedni akart, vagy szívesen megosztotta volna a szeretteivel. A titkolózás úgy beszőtte már, hogy ki sem lát a hálójából. Azonban most átérzi a szavakat és fáj neki, fáj a lelkének, hogy bizony tényleg olyan életet él, amiben nem tudja megosztani a sikereit, hisz önmagukban a sikerek sem mindig örömteliek. Aryanak elmondaná, el szeretné mondani és az ok, ami miatt meg vallja be számára, hogy kicsoda ő valójában az nem az alvilág megléte, hanem a félelem. Fél Arya reakciójától, ez pedig tudatosítja benne, hogy előbb-utóbb el kell döntenie, mennyire gondolja komolyan az érzéseit Arya iránt.
- Szerinted van olyan kapcsolat, amiben nem magad elé kell helyezned azt a személyt, hanem magad mellé? - Elvont kérdés, de szereti az ilyen filozófiai beszélgetéseket. - Van olyan kapcsolat, ami egyszerűen csak megfér az életünkben anélkül, hogy le kellene mondanunk valamiről? - Gondol Arya esetében a munkájára, de ha önmagába száll, akkor a bandát is lehetne említeni. Tud Arya orvos lenni úgy, hogy párkapcsolata van? Tud Qadir New York egyik legnagyobb droghálózatának egyik feje lenni úgy, hogy közben tartozik valakihez?
- Hát, ha rajtam múlna, biztosan. És ezt azért mondom, mert én is a kezed munkája vagyok - elmosolyodik. Morbid megfogalmazás, de lényegében az ő testét is Arya rakta össze puzzle darabokból élete talán egyik legkritikusabb óráiban.
- Tehát nagyobb lesz a felelősséged - Ezt mondjuk eddig is tudta a „főorvos” szó hallatán, de igazából nem erre akar kilyukadni. - Nem lesz rossz, ha ezáltal kevesebb szakmaibb teendőd lesz? - Bár nem úgy gondolja, hogy Arya ezzel ne számolna.
Jókedvűen felnevet, ezúttal egész hangosan is. Nem tud menekülni a nő elől, nem tud utalgatni, vagy burkolózni, mert egyszerűen átlát rajta Arya. Kezdetektől foga meztelennek éri magát előtte és egy egyszerre ijesztő, kihívást jelentő, valamint kellemes érzés.
- Aha, szóval te nem áztatod be magad, hanem egyből fejest ugrasz a medencébe - néz a szemeibe elismerő pimaszsággal, miközben a kezében lévő poháron pihenő ujjaival felé mutat. Tehát bikinije van és nem úszódressze, ezzel is információt szerzett. - Igen, szeretnélek bikiniben látni. - Kimondja, mert nem akarja elveszteni a szópárbajt és tulajdonképpen ezzel tisztábbnak érezheti magát, hisz Arya sejtheti a szándékait. Már amennyiben, ha a „furcsa” alkalmuk után ez még kérdéseket vet fel benne. Viszont veszi a lapot, hogy nem egy úszós fajta. Mindegy, már megérte felhozni, ami azt illeti, emelt a hangulaton ez a téma, amit aztán mélyzuhanás követ.
Azért felszaladnak Qadir szemöldökei a boncterem hallatára, de valószínűleg túlságosan saját magából indul ki, amiért elgondolkodik azon, hogy vajon Arya ezt úgy értette, hogy halott lesz egykori barátnője, vagy pedig szimplán csak oda helyezi ki. Erre inkább nem is akarja tudni a választ, jobban mondva nem akarja ebbe az irányba elvinni a témát.
- Megértem, viszont mivel más közegben és más területen mozgunk, ezért minden szavad kikapcsolódás nekem. Még azok is, amikre te teherként gondolsz. - Utolsó kortyokból enged le néhányat a torkán, majd folytatja. - Ezt most leginkább a jövőre nézve mondom. - Ekkor feleszmél, hogy ezúttal nem gondolkodott, csak mondta, ami a szívében lakozott. Ha gondolkodott volna, nem tett volna utalást a jövőre, hisz ki tudja, mi lesz még velük. Bonyolultabbak a dolgok annál, mint amennyire békésen most itt beszélgetnek a konyhában a pite mellett, de annyira kényelmes ez a pillant számára, hogy el-elfelejti, mi vár rá az ajtón túl.
- Mert életem egy meghatározó mozzanata volt - magyarázza meg enyhén a pultnak dőlve, hogy miért hozza fel olyan sokszor az első találkozásukat. - Miért? - Ez most meglepi, nem gondolta volna, hogy befolyásolná a tehetségét az, hogy ismerik már egymást. Mondani se meri, hogy van rá esély, hogy még találkoznak a műtőszobában.
De nem csak az az emléke él benne tisztán, pedig a másik emlékekor ő maga is ittas állapotban volt annyira, hogy a gátlásai még annyira se működjenek, mint ahogy amúgy sem mindig lépnek életben nála. Tudja, átérzi Arya válaszát. Tisztának maradni néha fontosabb, mint szeretni saját magukat. Nem válaszol, vagyis egy ideig nem, inkább csupán a pultnak háttal dőlve figyeli a pohárban maradt egy-két csepp folyadékot, ahogy még az a pár milliliter is képes megszínezni az üveget.
- Igen, egyetértek. - Mert ez kétségtelen, még ha akkor nehezen is tudta elfogadni, hogy elvesztette azt a csatát Xavierrel szemben, pedig egyértelműen Qadir volt ott a gonosz. Most viszont már nem az és így nézve örül ő is annak, hogy várt. Eddig rendszert jó érzékkel tudta kivárni a megfelelő pillanatokat, most mégis egyre nagyobb türelmetlenséget, akarási vágyat érez magában, amit nem tud hova tenni, hisz nincs miért sietni.
Mindig ugyanarra jut, akarja Aryat. Nem a testét, ha csak az ágyba akarná inni, akkor nem tudna a szemeibe nézni ennyire magabiztosan, Arya ugyanis az egyetlen nő a gyereke anyja után, több mint húsz éve, aki a puszta tekintetével eléri Qadirnál, hogy jobb ember legyen.
Összecsapnak felette az emlékek és az érzések, de felpillant Aryara, amikor a nő felé nyúl és megérinti az egyébként még ötvenévesen is izmos felkarját. Szándékosan nem nyúl felé ő is, hanem vár és mélyen szemeibe nézve próbálja dekódolni a szavakat. Próbálja megfejteni Arya szándékait, azt, hogy mit ért hosszútáv alatt. Vagy lehet, csak túlságosan szeretne egy kijózanító pofont kapni, amitől észhez tér és túl tud lendülni az érzésein. Imádja és mégis utálja, hogy ennyire megnehezítette a mindennapjait. Nem tudja még, mennyire kell menteni a menthetőt, azaz önmagától Aryat. Kitart a szemkontaktus végéig, végül pedig halványan elmosolyodik és a nő után néz, amíg ő a pitét kezdi szeletelni. Szavakkal nem reagált ugyan, de azért, mert magának sem tud válaszolni arra, mi lesz hosszútávon, de nem engedi el végleg a témát.
- Engem anyám úgy nevelt, hogy sose panaszkodjak, ha ételt adnak. - Azért, mert az anyjának étel se nagyon jutott a háborús helyzet és a sivatag közepén, bár Qadir sem a legszebb időkben nőtt fel Afganisztánban. Eszében sincs hát panaszkodni, hogy a pite esetlegesen tízes skálán „csak” kilences. - De nagyon finom lett, köszönöm. - Nem drámázza túl, nagyon finom és ezt az is bizonyítja, hogy nagyokat harap belőle. Ezúttal kivételesen nem tűnödik semmin, csak élvezi az ízeket, így kissé meglepi Arya kérdése, hirtelen nem is tudja, mire utal, a pite ízére, vagy az azt megelőző témára, de aztán kiderül, hogy az utóbbi. Lenyeli a szájában lévő falatot, mielőtt válaszolnak és a bárszékben jobban a nő felé fordul, hogy teljesen szemben legyen vele.
- Elmondod, mit éreztél akkor? - Nem tud elmenni amellett, hogy Arya hangja mennyire gyengéd ezúttal, amiből feltételezi, hogy talán nem az ijedtségre és haragra gondolhatott most. Úgy gondolja, ezúttal kifejezetten fontos, hogy ugyanarra gondoljanak és ne legyen félreértés. Érzi, hogy talán Arya is beszélni akar arról az estéről, a szebbik oldaláról és ennek Qadir rettenetesen örül, mivel míg férjezett volt szitkozódásnak számított, ha említésre került volna. Tányérját is lerakja a pultra és szinte meghitt tekintettel figyeli a nő arcvonásait. Szemeiből nyugalom árad, pedig belül érzi, hogy jobban ver a szíve most, mint amikor még a pite volt a szájában.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.
mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyKedd Nov. 07 2023, 23:20


Arya & Qadir
Arya's Home --

A részletes választ Qadir részéről érdeklődve hallgatom végig, néhol el-elmosolyodva bólintok, de főleg annak szól a mosolyom, hogy imádom, mennyire komolyan veszi minden kérdésemet. Nagyon örülök, hogy válaszol, igazából szerintem az apám is hasonló módon cselekszik a politikában és a kis ügyleteiben, amikbe én személy szerint sosem akartam belefolyni és hála égnek, ő sem igazán akart minket belevonni, úgy vélem abból a célból, hogy amennyire csak lehet, megóvjon minden ilyesmitől.
- Ez pontosan úgy hangzik, mint valami jól megszervezett Cluedo játék – nevetem el magam. – Mindenesetre én vélhetőleg jól szórakoznék egy ilyen vacsorán, de szigorúan csak megfigyelő lennék. – Isten ments, hogy bármi olyasmibe belefolyjak, ahol véletlenül is arra kell figyelnem, hogy milyen kártyákat terítek ki és milyet nem.
Valóban a magány volt az, amitől kicsit tartottam így a válás után, és ha valakitől, Qadirtól őszintén kérdezhetném, hogy hogy bírja egyedül?! És legfőképpen miért? Szerintem ezt meg is fogom tőle kérdezni még két pohárka bor után, hiszen nagyon érdekelt ez a része is. Nem gondolom, hogy nincs, aki szórakoztatná, sőt... szerintem bármikor talál magának egy nőt, aki mellette van, na de az csak pár órára, pár napra szól. Az közel sem ugyanaz.
- Szerintem semennyire – vágom rá gondolkodás nélkül. – Én mindig csak abba gondolok bele, hogy mit ér, ha megmászol egy hegycsúcsot és élvezed a kilátást, ha nincs kivel megosztanod az élményt? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy a nagy igazságokat puffogtatom. – Persze ezzel szemben azért az is ott van, hogy ha csak magadra kell gondolnod és nem kell magad elé folyamatosan valakit helyezned, akkor azért mégiscsak nyugodtabb lesz az életed. Nem tudom... Jó kérdések ezek, majd egyszer megfejtjük – hümmentek, ahogy rápillantok, hiszen a hangjából éreztem én is, hogy ő sem teljesen nyugodt ezzel a kérdéssel kapcsolatban.
- Örülök, hogy ha rajtad múlna, már az enyém is lenne a pozíció – futnak széles mosolyba az ajkaim Qadir kérdésére. Nagyon jó érzés hallani, hogy valaki ennyire bízik bennem, főleg a karrierem tekintetében, hisz az utóbbi időben javarészt csak a negatívum jutott a külvilág felől az irányomba, ami a kórházat illeti. „Megbánod, hogy ez az első az életedben”, „Jobban tennéd, ha kicsit félreraknád és a házasságoddal törődnél inkább”, és hasonló mondatok tömkelege tódult felém, úgyhogy melengeti a szívem Qadir hozzáállása.
- Amennyiben valóban felszabadul és nekem is sikeres lesz a pályázatom, nekem kell majd az egész osztályt felügyelnem, beosztást készíteni, dönteni fontosabb kérdésekben, jobban mondva jóváhagyni egy-egy mondhatni életbevágó döntést, konferenciákra járni és lobbizni pár jó befektetésért, hasonló dolgok... – sorolom el nagyjából a feladatokat. – Igazából az utóbbi időben nem történt túl sok fejlesztés az osztályon, és nekem lenne pár ötletem, amivel végre fellendíthetnénk egy kicsit, azt hiszem, rögtön ezzel kezdenék.
Az úszás említésére és a célzására komolyan biccentek.
- Az tuti, hogy sokkal kímélőbb lenne, mint súlyokat emelni a kondiban, nem terhelnéd az ízületeket, ráadásul az egész tested is átmozgatja, szóval szerintem jó választás lenne – helyeslek, a kérdésére pedig széles mosolyba futnak az ajkaim.
- Ugyan, nem kell ilyen messziről közelíteni, elég ha annyit mondasz, hogy bikiniben szeretnél látni – sandítok fel rá kíváncsian várva a reakcióját, hiszen igaz, csak viccelni próbálok, de azért igenis érdekel, mit vált ki belőle. Ezt megvárva aztán persze épkézláb választ is adok neki. – Viccet félre téve, igen, szeretek, de ezer éve nem voltam. – Tényleg idejét sem tudom.
Nem, nem tudott semmi értelmeset kinyögni Serena, de igazándiból nem is vártam semmit. A helyében én is elsüllyedtem volna szégyenemben. Remélem, ő is legalább ezt érezte...
- Hálát adhat az égnek, hogy nem, mert elég hamar a boncteremben találná magát – mondom egy kissé idegesen és ezzel együtt apró túlzással, hiszen nyilván nem lennék képes ilyesmire, de elég valószínű, hogy valamelyikünknek hamar mennie kellene onnan.
- Csak nem szeretném, ha úgy éreznéd, rajtad csattan az egész napom – magyarázom meg az előbbi bocsánatkérésem. – Szerintem jobb is, ha másról beszélünk. Mára már pont elég volt belőlük – döntök úgy, hogy az este hátralévő részét inkább másról való diskurálással folytatnám.
Örülök, hogy nem érezte Qadir tehernek, hogy segítenie kellett, de végül is, persze nem volt muszáj, bár mikor lakást kellett keresnem, rögtön ő jutott eszembe, és nem kellett egy pillanatra sem csalódnom. Szerencse, hogy ismer már annyira, hogy tudta, milyen stílus az, ami tetszik nekem és amelyben otthon érezhetem majd magam, így nem kellett száz ingatlant megnéznem.
- Uh, na igen. Mindig gondoskodsz róla, hogy ne felejtsem el. Mondjuk szerintem nagy mázlid volt, hogy nem ismertelek még akkor, abban az esetben lehet, hogy rosszul lennél összerakva. – Ugyanis az egyik nagy félelmem, hogy rokon, barát, szerelem, bármi közeli ismerős kerül a műtőasztalra. Nem tudom, említettem-e ezt már neki korábban, de én minden nap úgy megyek be a kórházba, hogy reménykedem, nem találkozom ismerőssel -a kollegákon kívül persze-. Több, mint tíz éve sikeresen abszolválom a dolgot, remélem, hogy nem szakad meg az évek sorozata.
Én is elgondolkodtam már azon, amit most Qadir mond, hogy elképzelhető, hogy aznap este nem kellett volna kitenni a stop táblát, és igen, tovább gondoltam, nem egyszer a történetet.
- Szerintem ennek így kellett lennie. Nem valószínű, hogy el tudtam volna számolni a lelkiismeretemmel, és vélhetőleg minden másképp alakult volna. Dühös lettem volna magamra, rád, Xavierre, a világra, és ki tudja... szóval fogalmam sincs, hogy lett volna, ha – vonok vállat, ahogy kimondom a nagy igazságot, de azt sem tartom kizártnak, hogy megszakadt volna köztünk a kapcsolat. Mondjuk az is nagy szó, hogy ezt meg tudtuk ugrani és emiatt azért tényleg boldog vagyok.
Látom rajta, hogy kicsit mérges magára és az még jobban bizonyítja ezt, mikor lehúzza az utolsó korty bort is. Én is egy nagyobbat kortyolok, majd leteszem a pultra a poharat és nyugtatásképp a felkarjára simítom a kezem.
- Nem volt az rossz döntés. Az lehet, hogy akkor és ott rossznak tűnt, de hosszútávon lehet, hogy jobb. – Vagyis inkább nem lehet, hanem biztos. Jelenleg már nem kell, hogy bármi miatt lelkiismeret furdalásunk legyen, a kérdés csak az, hogy én mennyire lennék bármire készen?! Kettős érzések kavarognak bennem.
A pite okos döntésnek bizonyul, hogy egy kis időt nyerjek azzal kapcsolatban, hogy rájöjjek, mit is akarnék pontosan.
Majdhogynem elnevetem magam Qadir reakciójára a pitével kapcsolatban.
- Nem garantálom, hogy a legjobb, de igyekeztem – vágom fel, aztán egy tányérra csúsztatok neki egy szeletet, egyet pedig magamnak, és leülök a bárszékre a konyhaszigethez.
- Egyébként te is érezted? – pillantok rá, mielőtt az első falatot megenném. – Ha visszagondolok is, előjön az az érzés, ami akkor kerített hatalmába, mikor megcsókoltál – halkítom le a hangom, mintha éppen valami titkot mondanék el neki.


Magic happens when you do not give up, even though you want to. The universe always falls in love with a stubborn heart.

mind álarcot viselünk
Arya Rose Shirman
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 22a969135fb358af1dafb9570291023ddf432e9e
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 9af11ed4090f32e13d4f3baa51f31dbd677cc689
meeting you was a nice accident
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir A3cc8c8c1cd8c9ed9863eab4d85361005c680c78
★ idézet ★ :
Words are like keys. If you choose them right, they can open any heart and shut every mouth.
★ foglalkozás ★ :
baleseti sebész
★ play by ★ :
Sophia Bush
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 4e39a4d48ab3d764066db1e76a5184bc6ce7be2a
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir EmptyVas. Okt. 15 2023, 13:46



Strong enough

All of the bad days have good moments
Az arisztokratikus jelző teljes mértékben egy gúny Qadir részéről annak ellenére, hogy tulajdonképpen az esetek többségében valóban erről lenne szó. Hiába van sok pénze és veszi körül magát befolyásos emberekkel - mint amilyen Arya apja is -, ő magát még mindig nem érzi arisztokratának, vagy olyan személynek, akiben már tudatosult volna az ereje és a vagyona. Pedig tisztában van mindkettővel, pontosan átlátja, hogy ő New Yorkban jelenleg egy újgazdag üzletember, akiről sokat azt gondolják, hogy összejött neki az amerikai álom, tegyük fel, egy így is van, mégsem tudja átállítani a mindennapokban a gondolkodását és az érzéseit abból a közegből, ahol felnőtt. Ő túl egyszerű ember a New Yokri arisztokratákhoz és talán pont ezért, sosem szerette túlzottan az ilyen összejöveteleket. Súlypontját áthelyezi a másik lábára, míg egyik kezét a csípőjére teszi, hogy valamennyire kényelmesebb pózban adjon választ.  
- Először eljátsszuk, hogy mennyire örülünk a találkozásnak és körbe ugráljuk egymást, ezzel is dicsérve a másik érdemeit. Bort és egyéb, az alkalomnak megfeleltethető alkoholos italokat iszogatunk mértékkel, elvégre nem engedhetjük meg magunknak, hogy túlzottan hasson ránk az alkohol. Lényegében mindenki azt lesi, hogy ki kerül annyira jókedvű állapotba, hogy olyan információkat is ki lehessen szedni belőle, amit amúgy nem osztana meg. Rendszerint van valami élvezhető cselekvés is, evés, billiárd, vagy egyéb szórakoztató lehetőségek, amik közben a kommunikáció nem szűnik meg. Összességében pedig mindenki arra törekszik, hogy kapcsolatokat építsen és minél több számára hasznos információhoz jusson, miközben megpróbál a lehető legkevesebbet hibázni és nem sok értékes lapot felfedni. - Lehetséges, hogy nem gondolt ennyire hosszú és részletes válaszra, de Qadir nem veszi ezúttal sem félvállról a kérdését. Tudja, hogy Arya egy nagyon értelmes nő és továbbra is szeretné magát tartani ahhoz, hogy ahol lehet, a teljes valóságot felfedi neki. A kérdéséből adódóan pedig arra tud gondolni, hogy az apja nagyon vigyázott egész életében, hogy a családját, pontosabban a lányát ne kavarja bele az ilyen politikai játékokba, így Arya nem volt egy amolyan „arisztokratikus” vacsorán sem. Persze vannak másféle összejövetelek is, amiken részt vesz Qadir, tulajdonképpen azok is így zajlanak, csak ott a karrieren kívül más is a tét és sokkal fontosabbá válik, hogy nem szabad hibázni.
Az, hogy Qadirnak miért nincs tartós kapcsolata főként önmagának, de inkább az életvitelének köszönhető. Mondjuk úgy, hogy mivel ilyen veszélyes életet él, ezért több tapasztalat után elhatározta, hogy nem tud fenntartani normális módon egy érett kapcsolatot. Meglehet, igazán szerelmes nem is lett Meghan óta, csupán fellángolásai voltak, amik elmúltak idővel. De ettől még nagyon is értékeli és tiszteli azokat, akik házasságra és családra vágynak, Aryaban ez a tulajdonsága szintén szimpatikussá vált neki, noha most épp az egyedüllét mellett kell kiállnia és valahogy szeretné támogatni a nőt együttérzésével.
- Sokat gondolkodtam én is a magányon - néz a nappali még üres falára miközben kifejezi együttérzését. - Azon, hogy vajon mennyire kell félnem tőle, vagy hogy mennyire lenne érdemes elfogadnom és beletörődnem… - Minden bíztató szava ellenére ezúttal kihallható hangjából, hogy ezzel ő is küzd, még ő sem tudta lezárni ezt a gondolatot. Talán sosem fogja tudja majd megtenni és végsősoron úgy fog meghalni, hogy sok mindent megbán az életben. Nem, biztosan így fog meghalni, kérdés, hogy a maradék életében ezt mennyire hajlandó elfogadni.
A melankolikus pillanatokat megtörve követi először tekintetével, aztán testével is Aryat a konyha irányába. Lenyűgözi Qadirt a nő eltökéltsége és az, hogy egyre magasabb pozíciót szeretne magáénak tudni, ezért pedig képes keményen megdolgozni is.
- És osztályvezetőként hogyan változik meg majd a feladatköröd? - Megelőlegezi neki, hogy sikeresen megkapja a pozíciót, mint ahogy sejti, hogy ez milyen felelősségekkel jár majd, ahhoz viszont kicsit sem ért, hogy fizikailag is mit csinál egy osztályvezető.
- Ami azt illeti, egy ideje tervezem, hogy a konditeremben töltött időmet részben más mozgásra váltom és az úszás egy olyan mozgásforma, amit nagyon rég csináltam már ütemezetten. Orvosok ajánlani szokták. - Utóbbit csak viccesen teszi hozzá egy pimasz vigyorral, hisz épp egy orvossal áll szemben. Miért is mondja ezt? Ha együtt sportolnának, azzal Qadir is elhivatottabban űzné az egészséges életet, aminek közelebb kerül ahhoz az álmához, miszerint amíg él, addig aktívan töltheti az életét. Ezzel együtt pedig Arya is „rendbe tudná rakni magát” és részlegesen más ember(ek) társaságában feltöltődhetne energiával. Lélekenergiával, leginkább.
- Te szeretsz úszni, Arya? - Kihallotta a szavaiból, hogy Qadirra gondol, mikor azt mondta, emberekkel akar feltöltődni. Hogy miért úszás… egyértelműen olyan sportot kell választania Qadirnak, ami nem feltétlenül kültéri és mivel úgy tűnik, a kézfejében lévő ízületfájdalom nem akar szűnni, ezért az olyan sportok is kizártak, mint a pingpong, a tenisz, vagy a tollas. A futás és már nagy kültéri távot igénylő testmozgások eleve kizártak nála.
Megmasszírozza homlokát Arya volt-barátnőjének szavait hallva, sajnos nem tud nevetni ezen, ellenben elönti a szekunder szégyenérzet, amikor más miatt még ő érzi kellemetlenül magát.
- Szóval semmi értelmeset nem tudott kinyögni… - Fordítja le a számára ismeretlen lány szavait, miközben érzi, hogy Arya kellően felhúzta magát újra. - Akkor remélem, nem a kórházi folyosó másik végében dolgozik. - Nem tudja, hogyan ismerkedtek meg, így azt sem, hogy lesz-e olyan szituáció még, amikor véletlenül össze tudnának futni. Mint láthatja, Qadirt annyira nem hatja meg, hogy magasabb idegállapotban beszél hozzá Arya, tudja, hogy ez nem miatta van, így végső soron örül, hogy legalább kiadja magából a feszültséget. Mindenkinek kell egy ilyen személy. Qadirnak ez rendszerint a családja. Milak, vagy Tiger.
- Ugyan, örülök, hogy kifakadnak belőled ezek az érzések, ahelyett, hogy őrlődnél rajtuk magadban - feleli a koccintás után. Aztán megízleli a bort. Míg ajkait éri a vörös lé, szemeit lopva a nőn tartja. A helyzet az, hogy ezúttal nem érzi azt, hogy bármi miatt is ki kellene fejtenie a háláját, mivel Qadir nem tett semmit, amiért meg kellett volna erőltetnie magát.
- Nekem ez semmiség volt. - Hisz tudja, ebben (is) dolgozik. - Olyan, mint amikor te raktad össze a sebesült testemet pár éve. - Tényleg olyan, kvázi mindketten csak a munkájukat végezték. Az meg, hogy tartozásokat írogassanak eleve baromság és Qadir szerint egy orvos életmentő munkáját sosem lehetne megfizetni. De nem ez mozgatja kettejüket. Mindketten tudják jól, hogy kettejük kapcsolata kivételesen nem a szívességek gyűjtéséről szól.
Jó érzés járja át, hogy őszinte vele Arya és nem próbálja meg szépíteni, amit Qadir is végig sejtett, hogy bizony belekavart a kapcsolatukba. Voltak napok, amikor el is határozta, hogy Arya az övé lesz és ezért a házasságából is képes kiragadni, ha már az önmagában nem stabil. Erről azonban letett idővel. Úgy gondolta, nem éri meg kapzsisága miatt felforgatni a nő életét, aztán végülis, mégiscsak ez történt, csak kisebb mértékben lett így az ő sara.
- Egyedül azért érzem magam hibásnak, mert hátra léptem akkor egyet a te érdekeidet nézve, így végezetül te hű maradtál Xavierhez, míg ő megcsalt téged a barátnőddel. - Rápillant a kezében hullámzó borra, mert nem akarja, hogy dühös, már-már igazságtalanságtól feltüzelt szemekkel nézzen Aryara. - Nehéz megítélni, hol van az a pont, amíg helyesen tesszük, hogy a saját becsületünket választjuk az érdekeinkkel és érzelmeinkkel szemben. Gyakran pedig utólag jövök rá, hogy rosszul döntöttem. - Újra belekortyol a borba, sőt, ezúttal érzéseitől vezérelve megissza a pohár teljes tartalmát nem túl illedelmes „arisztokrata” módon. Nem akarja eltitkolni, hogy mi volt akkor a szándéka, ahogy azt is bevallja, hogy ez mit sem változott, hisz továbbra is rossz döntésnek véli azt, hogy akkor ott nem küzdött jobban Aryaért. Eleve mit kerteljen, hisz most is itt van vele, ezután, hogy egyszer már megcsókolta, tán egyértelmű, hogy erről továbbra sem mondott le, csupán nem sürgeti már az időt, arról nem is beszélve, hogy Arya szíve és lelke most sérült és még nem tudja, hogy mivel tudná meggyógyítani és mivel tépné fel csak jobban ezeket a vérző sebeket, így hát óvatos. Óvatos, de őszinte.
- Minden mennyiségben! - Egyből megváltozik arca a pite hírére és egész teste feléled annak gondolatára, hogy hamarosan ehet abból, aminek illata beivódott már az orrába.

BEE



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Arya Rose Shirman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Bad days always have good moments - Arya & Qadir F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“Dealing with backstabbers, there was one
thing I learned. They're only powerful when
you got your back turned.”

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Bad days always have good moments - Arya & Qadir 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Bad days always have good moments - Arya & Qadir Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bad days always have good moments - Arya & Qadir
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» You are my good days. Mathieu & Daisy
» Arya Rose Shirman
» Arya & Tana | family troubles
» One of those summer days
» only some days. or weeks. or...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: