New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Audrey & Jacob - Next day
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptySzomb. Okt. 12 2024, 19:22

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



Figyelmesen hallgattam Jake válaszát, de az is feltűnt, hogy ő nem kérdezett tőlem semmit. Azon kezdtem morfondírozni vajon miért nem? Nem tudja mit kérdezzen? Vagy nem akar kérdezni? Nem akar megismerni? Azt várja magamtól nyíljak meg és beszéljek magamról? Vagy úgy érzi nem igazán fontos, hogy ismerkedjünk, anélkül is lehet köztünk bármi? Rákérdeztem volna, de nem tettem, mert nem tudtam miként reagálna rá.
Végül óvatosan közelebb osontam hozzá és átkaroltam a derekánál.
- Szeretnél még velem találkozni máskor is? - tettem fel a lelkemnek egy lényeges kérdést. Tudnom kellett. Elé léptem, majd felpillantottam a szemeibe és hasára tettem kezem - Úgy érzem falat emeltél közém és közéd. Ma láttalak utoljára? - kérdeztem, noha nem akartam szentimentálisnak tűnni. Óvatosan félre pillantottam. - Tudom, semmi sincs köztünk, de megszerettelek és szeretném, ha még találkozgatnánk később is. Nem szeretném, ha csak úgy kilépnél az életemből.
Azt is tudom, nem dönthetem el. Van saját életed... csak jó lenne, ha látnálak még máskor is.

A homlokom a mellkasának hajtottam, közben a forrócsokis poharat testem mellett lógó kezemben tartottam.



zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyPént. Okt. 11 2024, 20:15
Audrey & Jacob
Ez végső soron még igaz is, Jacob bólint, hogy ezt Audrey tudtára adja, de a témát nem akarja tovább ragozni, mármint persze, ismerkedjenek, de az ismerkedés fontosságáról nem szívesen folytatna dialógust. Emellett természetes, hogy van benne némi távolságtartás, hiszen egyszer már bizonyította Hank, hogy botránykeltéstől sem riad vissza, sem a nyilvános tettlegességtől. Emiatt a feministák, s az SJW-k mondjuk még szétkaphatják őt is, meg a vállalkozását is, szóval csak így tovább a Weinstein-i úton.
A vásár ide nincs messze, alig pár mérföldnyire. Jacob kijelenti, hogy praktikus okokból a saját kocsijával megy, s miután rákeresett a népünnepély pontos helyszínére, elárulja Audrey-nak is, hogy hányas számú villanyoszlopnál találkozzanak, ahonnét aztán együtt mehetnek a forgatagba.
A forró csokit szó nélkül kifizeti, ha már ígérte, magának egy forró teát vett mindössze. A vacsora előtt nem akar eltelítődni. Ő maga sem töri meg a csendet, bár furcsa, hogy a nő nem csivitel, s tán kissé hiányérzetet is hagy ezzel a férfiban.
A hirtelennek tetsző kérdés hallatán Jacob Audrey arcára néz, majd kortyol a teából, melyet már félig megivott.
– Tősgyökeres New York-i vagyok. Élnek rokonaim Izraelben is, de rajtuk kívül mindenki Brooklyn-i nálunk, kivéve a szüleimet, akik a Broadway-Upper East Side-Hamptons-háromszög csúcsai között ingáznak – ezzel tán ki is merítette a témát, de lehet bővebb választ adott, mint indokolt lenne, nem mintha ne lehetne ezt az infót önerőből is fellelni a neten.

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyKedd Okt. 08 2024, 17:16

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



- Gondolom - feleltem kis mosollyal, mert persze a két óra nem sok, de annyira biztosan elég, hogy el tudjuk mélyíteni kicsit a barátságunk. - De a kicsi is számít. Ha olyan sokat nem is tudunk meg egymásról, az a kevés is számít, amire lesz időnk. - mosolyogtam kedvesen, bár éreztem, hogy Jake kicsit távolságtartó lett, amit meg is értettem. Szűkös a hely, kicsit kényelmetlen is és nem kéne túlfűtenünk magunkat, hiszen nem igen alkalmas rá most sem a környezet, sem az idő és lehet mind a ketten hibát követnénk el vele. Bár én nem hiszem, hogy megbánnám azt a hibát.
- Rendben. Akkor a vásár. Nekem nincs ellenvetésem.
Mivel a Central Park itt volt, így a kocsira sem volt szükség. Miután Jake informálódott kicsit kiszálltunk és elindultunk oda, ahol a vásár volt. Éreztem némi késztetést rá, hogy megfogjam a kezét, vagy bármit lépjek, de úgy éreztem nem kéne. Mármint a késztetés megvolt rá, de tudtam, hogy nem jó ötlet, mivel vannak körülöttünk és Jake sem örülne neki, ha annyira rányomulnék, így az első adandó alkalommal el is fogadtam fehér csokis forró csokit, ami legalább lekötötte a kezem, hogy ne akarjon rakoncátlankodni és szép kis kortyokban kortyolgattam tartva kettőnk között egy diszkrét távolságot.
A gondolataim eléggé lekötöttek, hogy ne koncentráljak annyira a rendezvényre, mintsem inkább arra, ami bennem és a fejemben zajlott éppen. Próbáltam rendezni az érzelmi világomat és a gondolati világomat, hogy helyesen tudjak cselekedni és el tudjam tervezni mit szeretnék kezdeni a mai napommal, a holnappal és a holnaputánra, illetve mi legyen a férjemmel és velem.
A vásár hangulata jó volt, de nem igen tudtam átadni magam az érzésnek.
Azon gondolkodtam mit is kérdezhetnék, mit is mondhatnék Jakenek ebben a helyzetben. Hiszen ismerkedni akartam vele, de most itt vagyok mellette megkukulva.
- És te honnan származol? - jött a kérdés, ha már az én származásom szóba került korábban.



zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 23:12
Audrey & Jacob
Bólint és elmosolyodik. Úgy érzi nagy hülyeséget követ el a könnyelmű ígéreteivel, de ahogy Audrey arcára néz, igyekszik elhessegetni az aggályait.
Persze érti ő, hogy ami neki aprónak tűnő gesztus, az a nőnek nagyobb volumenű dolog.
A magyarázatra bólint, rémlett neki, hogy a nő nem tősgyökeres New York-i, de Ausztráliát nem tudta volna belőni, elég szépen lefaragta a csaj azt a jellegzetes akcentust, ami a kontinensnyi sziget lakóit jellemzi.
– Azért két óra alatt nem váltunk világot – már az ismerkedésre szánt intervallumra érti, bár az is tény, hogy egy sereg információt megoszthatnak egymással, ám hogy ebből mennyi marad meg és mire elég, még a férfi maga sem tudja… illetve, ha jobban belegondol, ő nem az a kitárulkozó fajta, bár szívesen hinti el annak ellenkezőjét. De ez valószínű a hivatásából jön, egyszerűen megtanulta jól eladni és előadni magát. Persze Audrey előtt nem sok titkolni valója van, ha a nő visszakeres a megfelelő weboldalakon, több évre visszamenően talál cikkeket Jacob Cohen-ről, a Broadway-sztárról. A felemelkedéséről és a bukása felé tartó meneteléséről…
– De? – szúrja közbe, míg a nő a szavakat keresi, s tán tőle függetlenül is befejezné a mondatot. A folytatást hallva kérdőn néz Audrey-ra, annak nem áll ellen, hogy a nő átölelje, bár kissé faramuci a helyzet így a kocsiban ülve. A férfi az ég felé fordítja a tekintetét, majd lassan lefejti magáról a nőt. Nem a közelség zavarja, hanem a kissé kényelmetlen póz.
– Úgy értem, hogy ha többet tennék, csak rontanék a helyzeten… – most egy pillanatra ő bizonytalanodik el a folytatásban, szívesen a nő arcára, nyakára tenné a kezét, de amilyen felhevült érzelmi állapotban van amaz, abból a fickó itt és most jól nem jönne ki, és ideje sincs egy légyottra… egy gyorsra talán, de azt nem Audrey-nak tartogatja. – …nem mellesleg… – kissé tán cinikusan elmosolyodik – Egy lányom már van és ő is pont elég. Ami a macskabefogadást illeti… előbb egy kisebbel kezdeném, ha nem haragszol.
Tart némi szünetet, míg végigondolja, hova is menjenek.
– Mona említette, hogy már tart a Halloween-i vásár a Parkban, rögtön rákeresek pontosan hol van… megnézhetnénk, hogy mégse a kocsiban gubasszunk. Meghívlak egy forró csokira, vagy kávéra, vagy bármire, amit ott legálisan kapni lehet…

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 20:44

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



Lelkemben is és szemeimben is felragyog némi reményteljes fény, mikor Jake azt mondja marad. A nyakába tudtam volna ugrani örömömben, de kontrolláltam magam és csak boldogan mosolyogtam felé.
- Nagyon hálás vagyok... - fogtam meg kezét és ujjaim ujjai közé kulcsoltam, miközben hallgattam.
- Tudod... a legtöbb barátom és barátnőm Ausztráliában él. Még... még nem is volt időnk soha jobban megismerkedni. Talán most lesz - mosolyogtam rá legkedvesebb mosolyaim egyikével. - Ausztráliából jöttem. Eredetileg csak az egyetem miatt jöttem az államokba, de mikor megismerkedtem Hankkel és megházasodtunk itt maradtam és itt kaptam munkát is. Vannak barátaim New Yorkban és máshol is Amerikában, de... - nem tudtam, hogy fejezzem ki magam, így kerestem a szavakat. - Sokuk most nem ér rá és... és amúgy sem akarom nekik mondani. Nem akarom, hogy tudják. Nem akarom, hogy tudják mi történt és hogy hova jutott a házasságom. Annyira szégyellem és annyira... nem akarom, hogy megtudják. Szeretném, ha titok maradna. Csak te tudsz róla egyelőre, mert te láttad és átélted, ezért szeretnék hozzád fordulni. És mert olyan jó veled. Megnyugszom és boldognak érzem magam, ha itt vagy velem. Veled biztonságban érzem magam - fordultam felé és bár volt köztünk némi akadály, oda tudtam hajolni hozzá, így megtettem és átöleltem. - Köszönöm, hogy itt vagy velem. Sokat jelent, hogy számíthatok rád. Meg fogom hálálni, hidd el - simogattam hátát, majd elengedtem. Egy kérdés azért még motoszkált bennem, így azért még kezeim a nyaka körött tartottam és úgy pillantottam szemeibe.
- Hogy érted, hogy most többet tudsz felajánlani? Mit értesz több alatt? Nem is kérhetnék tőled többet. Nem kérném, hogy fogadj örökbe, mint egy kóbor macskát. Tudom, hogy nem lehet - kuncogtam. - Csak pár órát kértem és ezt megadtad nekem. Nekem ez bőven elég tőled. Még sokat is teszel ezzel értem, hiszen nem a te felelősséged vagyok... vagyis... nem lennél köteles velem lenni. De köszönöm, hogy megteszed. Nagyon jó barát vagy.
Hová menjünk? Hol szeretnéd tölteni az időt, amíg velem vagy?




zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 20:12
Audrey & Jacob
Csenddel nyugtázza az igaza elismerését, a válást, mint megoldást, azonban nem hozza fel még egyszer, nem gondolja, hogy marcangolnia kellene a nőt, aki az imént éppen menedéket kért tőle.
Sóhajt majd megdörzsöli a halántékát, közben tovább hallgatja a nő mestertervét az SMS-ről, s ebben a szent minutumban – tán a körülmények hatására – tényleg úgy érzi, hogy tilosban járnak. Pedig az ő lelkiismerete tiszta, Audrey sem tett végső soron semmi rosszat, viszont Hank szemszögéből ez elég volt a pofon kiosztásához. Arról sincs szó, hogy Jacob ne élvezné a nő társaságát, sokkal inkább attól tart, ami Audrey-ra várhat a férje társaságában a nap végén.
– Maradok – szólal meg, mintegy másfél perccel az után, hogy a nő befejezte, s bíztatóan egyszer végigsimít a hátán, míg Audrey a kormányra hajol. – De pár óránál tovább nem maradhatok – folytatja. Egyéb esetben felajánlaná a csajnak, hogy tartson vele, elvégre részint családi körben fog vacsorázgatni, ahova vihet kíséretet, de egyfelől a nő nem facér, másfelől mégse kéne még bemutatni a szülőjének, még ha csak az apja is lesz ott… meg az ügynöke… meg két producer… Valójában Audrey pont elférne közöttük. Egy csinos nő mindig jól jön az üzleti partner megzavarása céljából. – Tudod, ha neked lennék… én egy barátomhoz mennék, ő még falazna is, ha megkérem… Egy ilyen sincs neked New Yorkban? Mert elkocsikázok én veled, sétálgathatunk is, de ennél többet most nem tudok felajánlani neked.

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 18:55

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



Jake kioktató szavaira kicsit jobban magamba néztem és jobban igyekeztem az életemre nézni, végigmérni azt, hogy miként élek és mi várhat rám a jövőben. Tényleg ez várna rám. Tényleg mostantól többször is meg fog verni a férjem? Még nagyobb terrorban lesz részem otthon? Igaza lenne?Hiába kértem kissé kétségbeesetten hadd töltsem vele az időm, a délutánom egy részét, mert nem akarok hazamenni, de itt is csak megkaptam a magamét. Erről is meg volt a véleménye.
- Igazad van... - válaszoltam egyetértően, de keserűen. - Újra megteheti és nem tudok tenni ellene semmit - azaz tehetnék, de nem tudom kész vagyok-e rá, hogy lépjek.
- Írok előtte egy SMS-t neki! Megírom neki, hogy van még dolgom valahol - feleltem arra, hogy attól még kérdőre fog vonni, hogy miért nem mentem haza. - Kitalálok valamit neki. De igazad van, ez nem oldja meg a gondjaimat. Tudom - sóhajtottam szomorúan, csalódottan. Volt egy olyan érzésem, hogy Jake nem kíváncsi rám. Talán nem akar velem lenni, vagy fél attól, hogy bajt hozok a fejére. Végtére is megértem. Tegnap sem lett jó vége a közös napunknak.
- Igazad van. Ez nem megoldás - hajtottam le fejem elszontyolodva. - Akkor menj haza nyugodtan. Biztos neked is van dolgod. Minden esetre köszönöm, hogy eljöttél megnézni jól vagyok-e. Azért ez sokat jelent nekem - mondtam apró mosollyal, majd a kormányra hajtottam a fejem és azon kezdtem gondolkodni mihez kezdjek. Hová menjek? Majd beülök kávézni valahová, vagy kiülök a parkba. De attól még hiányozni fog az érzés, hogy ő velem legyen. Tudom, hogy nem szép dolog, hogy így gondolom, így érzem, de szerettem volna vele lenni. Szerettem volna magam mellett tudni. Biztonság érzetet ad és boldoggá tesz, ha velem van.
Eszembe sem jutott sajnáltatni magam - bár lehet tudat alatt még is megtettem. Tudatosan biztos nem tettem volna, hiszen volt méltóságom, de lehet miatta és a helyzetemre való tekintettel tudat alatt mégis sutba dobtam a méltóságom a keserűségemmel akartam rávenni, hogy velem legyen. A kétségbeesettségem és a tanácstalanságom tehetett róla.



zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 18:20
Audrey & Jacob
Jacob nem tart attól, hogy Hank megjelenne, még attól sem, hogy a jelenlevők, vagy a múzeumi alkalmazottak önként kémkednének és jelentenének a férfinak, ellenben annak nem veti el a lehetőségét, hogy magánszimat eredjen a nő nyomába.
Nem szép dolog, de számolni kell vele, a válása idején ő maga is fontolóra vette, hogy ne küldjenek-e magánnyomozót Maayan nyomába, de elvetette az ötletet, egyszerűen mert semmi olyan nem volt, amit volt neje elkövetett, ő pedig nem, így felhasználható lett volna. Ellenkező esetben talán élt volna az ügyvédei javasolta lehetőséggel.
Audrey örömét nem zavarja meg szavakkal, hagyta, hogy a nő érzelmileg csillapodjon kicsit. A kocsiban ülve Jacob már kevésbé hallgatag, de egyelőre marad a kérdések megválaszolásánál, és a saját kérdésénél, elvégre emiatt jött elsősorban, hogy megtudja, hogy van a nő. Látja, hogy jól, tán mehetne is a dolgára.
– Nem nagy ügy? – kérdez vissza hitetlenkedve. – Az ég áldjon meg, Audrey, szerinted aki egyszer üt, nem teszi meg újra? Mert a pszicholgiai tanulmányok és a rendőrségi jelentések szerint igen.
Míg végigmondja a nő arcára néz, csak akkor fordul vissza az autó elülső szélvédője felé, amikor beszélgetőtársa kijelenti, hogy nem akar hazamenni.
– A helyedben én sem akarnék, még a válókeresetet is beadnám – villan a tekintete a nőre, de tovább nem ragozza. A folytatást hallva hirtelen nem is tudja, mit mondjon, főleg miután a nő ilyen nagyon kétségbeesetten kérleli őt. – Azt remélem tudod, hogy ez nem oldja meg a helyzetet. Elsétálgathatunk a parkban, vagy beülhetünk valahova, még egy szállodai szobát is kivehetnénk, de neked utána akkor is haza kell menned hozzá. Szerinted mi lesz akkor? Nem fog kérdőre vonni? Vagy újra megütni? – igyekszik fékezni magát, hogy ne tűnjön túl szigorúnak, elvégre mégis egy felnőtt emberrel beszél, nem pedig egy kölyökkel, akit okítani kell, ugyanakkor attól tart, ha nem tudatosítja szigorúan a nőben, hogy ez igenis komoly, és nem lesz jobb, ellenben rosszabb, akkor potenciálisan hozzájárul ahhoz, hogy egyszer csak valóban kizuhanjon Audrey egy sokadik emeleti szoba ablakán.

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyHétf. Okt. 07 2024, 17:14

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



HÖlelése melengetett, tenyere jólesően nyugtatott, majd mikor kérdésemre bólintott boldogan mosolyogtam fel rá.
- Jaj úgy örülök neked - mondtam őszinte örömmel és mellkasára hajtottam fejem, de tudtam, jobb, ha nem időzünk itt sokat, ahol mindenkit láthat minket, mert nem tudhatom Hank nem-e jön ellenőrizni, vagy a múltkori után nem-e köp be valaki, így a kocsim menedékébe bújtunk, ami ugyan cabrio volt, de legalább akkor sem a múzeum előtti placcon álltunk mindenki szeme láttára.
Megnyugodtam, hogy a gyerekek meglettek és, hogy Hank is lenyugodott, miután elmentem és nem bántotta, nem balhézott, de kétértelmű megjegyzése kicsit megakasztott. Nem értettem mire célzott, de úgy éreztem nem is az én dolgom.
- Nem nagy ügy - feleltem arra, hogy otthon még bántott-e. - csak egy kicsit. De túléltem - tettem még hozzá, majd csendben bámultam rá és elmélyültem magamban.
- Nem akarok hazamenni. Tölthetném veled a délutánom? - kérdeztem, bár volt egy olyan érzésem, hogy úgysem lesz ellenére. Biztos voltam benne, hogy számíthatok arra, hogy rám szánja a délutánja egy részét. - Csak egy kicsit, kérlek. Nem kell estig, hisz neked is van életed, tudom, csak egy kicsit hadd legyek veled. Tudom, hogy haza kell mennem egyszer, de legalább egy kicsit szeretnék kikapcsolni. Néhány nyugodt órát, mielőtt hazamegyek ahhoz az idiótához. Utána hagylak, ha nem akarsz velem lenni már, csak nem tudom kihez forduljak. Mégse ülhetek ki egyedül egy buszmegállóba... - talán kicsit kétségbeesettnek tűnhettem. Nem akartam én Jake terhére lenni és rá akaszkodni, de most bármit megadtam volna, ha vele mehetnék. Nem akartam elhagyni Hanket, de szerettem volna, ha kicsit elgondolkodik és átértékeli a dolgokat. Ha egy ideig mellőzöm, talán visszatér a régi önmaga és normálisabb lesz.




zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

Jacob Cohen imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyVas. Okt. 06 2024, 22:20
Audrey & Jacob
A nő reakciója részint meglepi, részint nem. Az ölelésnek mégsem áll ellen, s nagyon lassan Audrey hátára simítja mindkét tenyerét. Nem szól egy szót sem, pedig mondhatná, hogy őt is jó látni, vagy mondhatná, hogy kerüljék az ilyen feltűnő kontaktust, hiszen ez lett a vesztük tegnap délután is. Egyiket sem teszi, csak hagyja, hogy a nő beszéljen, és hozzá simuljon. Egy halovány mosollyal viszonozza Audrey mosolyát, s a kérdésre, miszerint miatta jött-e ide, Jacob egy bólintással válaszol. Ez egyúttal súlyos bizonyíték lenne önmaga ellen abban a kérdésben, hogy kikezdett-e a nővel – minden más körülmény között… Most viszont valóban a jószándék és a lelkiismeret egyszerre hozta ide… bár ez nem jelenti azt, hogy elutasítaná a csajt, ha éppen többre vágyna Jacob nagy jó szívénél és a nemes gesztusainál. Viszont egyszerűen van a nőben egyfajta megfoghatatlan, vagy inkább ellenállhatatlan báj és ártatlanság, ami miatt a férfi elnézi neki a szemmel láthatóan veszélyes, bár kétség kívül ártatlannak szánt, kis flörtöléseit, egyúttal felkelti a védelmező ösztönét.
– Rendben – válaszolja és követi a nőt, majd beszáll mellé az anyósülésre. – Szép kocsi – szúrja a szóáradat közepébe, mintha erre irányult volna Audrey kérdése. És ahogy a nő elhallgat, a férfi vesz egy mély levegőt az orrán keresztül.
– Igen, meglettek – kezdi az utolsó kérdéssel – még el kellett a csapatot vinnem pizzázni, leszidni is elfelejtettem őket az elcsatangolásért.
Melynek ott és akkor reális okai voltak.
– Hank nem balhézott tovább, csak kötekedett egy keveset, és nem tudom, lesz-e pletyka ebből, fél éve még azt mondtam volna, hogy simán, talán nem is zavart volna, most viszont nem tudom… meglátjuk – ebben nem hazudik, bár hogy arra mondta-e a meglátjukot, hogy nem zavarta volna, vagy hogy lesz-e pletyka az esetből, azt nem fejti ki. Illetve nem is magát félti.
– Téged bántott…? – kérdi meg újra egy mélyebb levegővétel után. – Már otthon, nálatok…

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyVas. Okt. 06 2024, 17:19

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



Hazugság lenne azt mondani, hogy nem gondoltam Jakere, mert igen is sokat gondoltam rá. Vajon mi volt tegnap közte és Hank között, miután elmentem? Vajon Hank igazat mondott nekem és nem bántotta? Vajon mit gondol rólam most Jacob és mi lesz, ha egyszer újra találkozunk? Lehet rám sem néz és a közelébe sem enged? Egyáltalán mi ütött belém tegnap? És Hankbe? Hogy alakulhatott így a helyzetünk?
Nem tudtam mikor láthatom újra Jaket, ráadásul még a számát sem tudtam, hogy legalább kereshessem őt. Csak egy gyors telefon, hogy megnyugodhassak.
Annyira el voltam merülve saját gondolataimban, hogy nem is vettem észre, hogy itt van és talán tudatosan engem keresett. Biztosan tudatosan keresett, erre más magyarázat nem lehet. Csak is azért jött ide, hogy engem láthasson.
Ő engem mért végig, én pedig őt, de miután megbizonyosodtam róla, hogy jól van odasiettem és a nyakába borultam. Bár tegnap kaptam egy ütést, a sminkem takarta. Nem igen volt vészes nyoma, talán holnapra az a kicsi is el fog tűnni, ami volt, de mint mondtam, a sminkem takarta.
Nyakánál öleltem és de mivel jóval alacsonyabb voltam nála, fejem csak a mellkasának tudtam nekihajtani.
- Jaj Jake, úgy aggódtam! Jó látni, hogy nem bántott téged - mondtam valóban megnyugodva, hogy láthatóan jól van. Legalábbis szemlátomást nem bántotta. Az arca sértetlen. Szerencsére - Azt hittem többé látni sem akarsz. Miattam jöttél ide, ugye? - kérdeztem bájos, talán kissé pajkos mosollyal is. Boldoggá tett, hogy még ezek után is látni akart, de ezúttal résen voltam. Jobb, ha eltűnünk a kíváncsi szemek elől.
- Gyere! Ne legyünk szem előtt! - fogtam meg kezét és a kocsimhoz siettem a parkolóba. Jobb, ha nem a múzeum előtt ácsorgunk a forgalomban. Behuppantam a cabrioba, majd ha ő is beült felé fordultam. - Jól vagy? Nem ütött meg? Nem lett bajod? Nem fotóztak le és nem is kezdtek el pletykálni, ugye? - kérdeztem, hisz nem csak az érdekelt, hogy fizikai baja lett-e, hanem, hogy a hírnevét nem-e kezdtem rombolni, vagy bármi. - Úgy sajnálom, hogy bajba kevertelek. Hidd el, nem akartam! Mi lett a gyerekkel? Meglettek?


zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

Jacob Cohen imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyVas. Okt. 06 2024, 16:33
Audrey & Jacob
Alighanem valóban haragszik kissé magára. Nem volt ritka, hogy flörtölt házas asszonyokkal, de eleddig nyilvános helyen ezt mindig tudta szabályozni annyira, hogy ne legyen belőle botrány, és túl se lőjön a célon.
Az Audrey-t ért pofonért viszont felelősnek érezi magát, hiba próbálja az eset óta nyugtatni a lelkét azzal, hogy Audrey választása volt a faszi, és hogy a vadállatságáról nem ő tehet.
Este a pizzázásból későn ért haza, miután a kölköket leszállította a szüleikhez, Monát pedig a nagyszüleihez. Otthonról már nem volt pofája Lipschitz-éket felhíni, hogy tudják-e a nő számát, és megadnák-e neki. Ezzel a manőverrel egyfelől pletykát indíthatna el, másfelől, Isten tudja, tán csak olaj lenne a tűzre, ha felhívná, s tán a nő kapna még két taslit, ha a férje megtudja/hallja, hogy az asszony megint a szeretőnek vélt(?) fickóval beszél.
Ennek ellenére hamar elnyomta az álom, s a másnap reggeli kocogás kitisztította a fejét, még Withlock-ot is sikerült lehagynia futás közben, pedig a csajokkedvence szomszéd mindig gyanúsan és irigylésre méltóan jó kondiban van. Jacob nem is érti, pedig csak valami hivatalnok az ürge…
A délelőtt folyamán aztán találkozott az ügynökével, aki a kezébe nyomott egy szövegkönyvet és átadta a Kazarian/Measures/Ruskin & Associates egyértelmű ultimátumát, miszerint felhagynak a képviseletével, ha nem megy el erre a meghallgatásra, amelyre a cég vezetősége szerint a darab rendezője és producere kifejezetten Jacob Cohent szeretné.
Főszerep, ember!!! És téged akarnak! – az agya is ezt sipítozta, a bankszámlája is és az ügynöke is. Ennek igazából örülnie kéne vs. új darab, még soha sehol nem mutatták be vs. ígértek más húzóneveket is vs. az illető – állítólag – filmes, egyedül nem vinné el a darabot, ráadásul fiatal…
– Basszus, mindenki volt fiatal, még Jacob Cohen is! – ezt válaszolta az ügynöknek, de ígérte, beleolvas a darabba.
Na ebből kb. nem lett semmi, csak a kattogás a tegnap délutáni eseményeken, így nem is csoda, hogy a fickó végül vette a kabátját és egyenesen a Central Parkba vezetett, miután megnézte, meddig tart nyitva a hodály. Leparkolt a legközelebbi parkolóházban és a Múzeum elé sietett. Mivel lesz még egy találkozója este, pontosabban vacsora egy elegáns étteremben, ezért szépen felöltözött, mert ki tudja meddig tart a csevej a nővel, pláne, ha találkozik vele egyáltalán.
Idekint hűvös van, lehet soknak bizonyul a hosszú, fekete kabát a sötétszürke öltöny felett, hiába készült mindkettő viszonylag vékony anyagból, így a kabátot a kocsiban hagytaa. Nem kell sok, hogy megpillantsa Audrey-t, s el is indul felé, de úgy tűnik a nő nem szúrja ki őt a múzeum lépcsőjén közlekedő emberek sűrűjében. Esélyesen nyitva lehet valamilyen éjszakai tárlat, más nem indokolná a sűrű forgalmat.
– Szia, Audrey – köszön a nőre, majd végignéz rajta, ez a végignézés azonban nem azzal a felhanggal zajlik, amelyet a nő esélyesen megszokott a férfiak többségétől, sokkal inkább azt keresi rajta a férfi, hogy hol sérült a csaj a tegnap este folyamán. Egyértelműen kérdő tekintete végül megállapodik a nő arcán.

Audrey Peyton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jacob Cohen
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day 3Q67Eya
„Most of the trouble in world is caused by people wanting to be important.”
(T.S. Eliot)
Audrey & Jacob - Next day NDjU75I
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day YKsZixa
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
NYC, Manhattan – Greenwich Village
★ idézet ★ :
„Delete the old version of me in your head. It expired.”
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tahar Rahim
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásAudrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day EmptyVas. Okt. 06 2024, 11:54

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”
Audrey & Jacob.



Hogy féltem-e tegnap hazamenni? Igen. Nagyon féltem Hanktől, lévén, hogy azelőtt sose volt ilyen agresszív. Persze mindig is nagyon féltékeny természet volt és sokszor egészen apró dolgoktól is képes volt kibukni, de még nem fordult elő, hogy ennyire. Még sosem emelt rám kezet, csak veszekedéseink voltak, de rendszerint hamar megnyugodott. Éppen ezért ijesztett meg annyira.
Persze kénytelen voltam hazamenni, mert nem volt máshol szállásom, ráadásul... a férjem volt. Haza kellett mennem és bíznom abban, hogy rendezni tudjuk a sorainkat. Otthon persze kaptam a másik pofont, veszekedtünk, de nagy nehezen sikerült őt jó belátásra bírnom és elmeséltem neki mindent. Majdnem mindent. Nem mondom, hogy annyira megértő volt és nem is értékelte, de legalább az agressziója csitult. Persze nem értünk utána egymáshoz. Úgy telt el az este, hogy külön zuhanyoztunk és este is elhúzódott tőlem az ágyban, amit nem tudom bántam-e. Talán egy kicsit igen, mert hiányzott az amúgy megszokott meghitt este.
Reggel már azért normálisabb volt. Csinált nekem kávét és hozott nekem gofrit, ami azért melengette a lelkem, de mikor útnak indultam dolgozni, lelkemre kötötte, hogy nem szeretne még egyszer rajta kapni mással. Hevesen bólogattam és megígértem neki, hogy nem fog újra előfordulni. Ezek szerint még mindig nem hitt nekem. De legalább már kedvesebb volt, bár a csók nem volt most olyan édes, mint szokott.
Legalább bele tudtam feledkezni a munkába, ami úgy eltelt, mintha nem is lett volna. Hamar elment a nap, de legalább jól telt. Végül is igyekeztem a napom pozitív oldalát nézni. Hank már nem volt agresszív, még ha a bizalmát kicsit el is vesztettem, a munka viszont legalább jól telt.
Elgondolkodva, magamba feledkezve, kimért léptekkel sétáltam le a múzeum lépcsőjén, ruhám miatt egy rózsaszín felhő képében, miközben kezemben már ott lifegett a kocsim kulcsa is. Egyre azon kattogtam mit kéne csinálnom. Nyilván haza kéne mennem, de talán el lehetne még ütni előtte valamivel az időt, hogy ne kelljen azonnal hazamennem. Valami program kéne, amire tudok hivatkozni, hogy még nem tudok hazamenni.


zene | öltözet |  Audrey & Jacob - Next day 1471401822 | w

Jacob Cohen imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey & Jacob - Next day Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Audrey & Jacob - Next day C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Audrey & Jacob - Next day 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Audrey & Jacob - Next day 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
TémanyitásRe: Audrey & Jacob - Next day
Audrey & Jacob - Next day Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Audrey & Jacob - Next day
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Audrey & Jacob – The Metropolitan Museum of Art
» Jacob & Zed
» Jacob Hunter
» Jacob Cohen
» Meredith & Jacob

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: