New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sean & Audrey
TémanyitásSean & Audrey
Sean & Audrey  EmptyCsüt. Feb. 15 2018, 16:05
Sean & Audrey


Nem, nem gondolom, hogy hibát követek el azzal, ha kihagyok még egy napot a suliból. Semmi kedvem egész nap a tanárok ostobaságait hallgatni, és mivel amúgy sem készültem fel rendesen földrajzból, így inkább egy hiányzás, mint egy újabb rossz jegy, amit biztosan nem javítok ki. Különben is jobb így. Ha a bátyám nem tartana bezárva, mint valami gyereket, akkor nem kéne hiányoznom az iskolából. Így viszont kénytelen vagyok, mert egyszerűen úgy érzem, hogy nem bírom tovább.  Fogalmam sincs, hogy még meddig tart a büntetésem - egy olyanért, amiben amúgy semmi rossz nem lett volna -, de nagyon remélem, hogy belátja végre, hogy így csak magának árt. Ismerhetne annyira, hogy tudja, hogy ha el akarok menni valahova, akkor márpedig elmegyek. Minden bizonnyal már tudja is, hogy nem vagyok ott, ahol lennem kéne, így miközben végig haladok az utcákon, a zsebemből előhalászom a telefonomat, és kikapcsolom azt. Majd otthon elér hallgatnom a fejmosást, nem hiányzik, hogy a telefonba is szónokoljon itt nekem. Igazából fogalmam sincs, hogy hová menjek, Em nem volt hajlandó velem tartani, amit meg is értek, hiszen nem Ő van bezárva a házba, suli után is azt csinál, amit csak akar. Néha igazán irigy vagyok rá, amiért olyan jó fej szülei vannak, bár a testvér témában ő sem szerencsésebb, mert bár neki egy húga van, és nem két bátyja, de az elég idegesítő néha.
Magabiztosan sétálok végig az utcákon, néhány kirakat előtt viszont megállok és ámuldozva veszem szemügyre a ruhákat és szinte már el is képzelem magam némelyikben. Mivel a zsebpénzt is megvonták tőlem, így egy halk sóhajjal haladok tovább, és bízok abban, hogy már nem fog sokáig tartani. Gale előbb vagy utóbb megenyhül, hiszen mégis csak a húga vagyok. Egyszer majd rájön, hogy tök feleslegesen szabta ki rám ezt a büntetést, hiszen semmi olyant nem tettem, amit ne tenne meg bármelyik más velem egykorú lány is. Ha mindent nem fújna fel ennyire, akkor nem kéne mindig miattam fájnia a feje.
Összefonom magam előtt a karomat, ezzel védekezve a hideg elől, közben pedig megigazítom a hátizsákomat is, ami a fél vállamon lóg. Nem nehéz, hiszen semmi olyat nem pakoltam bele, a táskára is csak a látszat miatt volt szükségem, hogy a bátyám ne gyanakodjon reggel, amikor eljöttem otthonról. Már épp belépnék abba a kocsmába, amikor eszembe jut, hogy felesleges erőltetnem magam, hiszen legutóbb is kipenderítettek. Elég sok nehézsége van annak, ha az ember kiskorú. Nem elég, hogy otthon uralkodnak felettem, de még a városban sem mehetek oda, ahova én akarok. Sóhajtok egyet, majd nekidőlve az épületnek gondolkodok, hogy mivel üssem el a még maradt időmet. Hihetetlen, hogy ilyenkor épp senki nem ér rá.


XXX szó ● zene ● megjegyzés
C
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean & Audrey
Sean & Audrey  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 09:57
A gondolataim új ösvényt tapostak, de amint elmúlott a szesz hatása, már nem voltam lobbanékony hangulatban ötletek terén. De a csajjal lenni felüdülés volt. Hiába nagyjából szomszéd, mindketten elfoglaltak voltunk az elmúlt időben. Az ő munkája fárasztó, az enyém kiidegelő… mindegy is. Szánunk egymásra elég időt. Azonban most másra vagyok haragos, ott hagyott és elment a rákba. Beleköptek a levesembe, pedig megérdemeltem volna a kislányt. A vállaim felemelkednek, majd leereszkednek, miközben lélekben megpróbálok túllendülni az iménti gondolaton. Az idegrendszerem jelenleg nincs a helyzet magaslatán, fáradt vagyok, kimerült és összezavarodott. Túl sok minden jár a fejemben, túl sok minden van, ami megijeszt, megrémiszt és összezavarja a megszokott életem. A sikerességemet nem ünneplem semmilyen diadaltánccal, mert én magam még mindig elégedetlen vagyok, viszont érzem, hogy még egy ivóversenyt nem élnék túl.
Nem tudok szabadulni a hangoktól, a gondolataimtól, Audrey jár folyton a fejemben, és...elég. Elegem van. Erre pedig csak egy a jó megoldás, hasoncsúszós-hazakúszós tivornyát tartani, nekem, és a legjobb cimborámnak, aztán másnap nagyon rosszul lenni, és kutyaharapást szőrivel. Ahhoz meg inni kell. Ugye, hogy ugye? De erre most tényleg nem értem rá. Komolyan mondom, hogy nem. Az agyam zakatolt az ürességtől. Muszáj volt valamivel elterelnem a gondolataimat. Bár így hogy Staten városában sétálok, egyre nyugodtabb vagyok és hát mégsem.
Ismeretlen a környék, de mégis ismerős arc kacsint vissza rám az utca túloldalán. Szőkés haj, durcás arckifejezés- Óh a kebelbarátom, aki ott hagyott a francba két megtermett gorillával. Átigyekszek a túlpartra, majd a közelébe merészkedem. Erre vártam egész nap, hogy történjen valami, ami feldobja az unalmas munkanapjaim monotonságát. Vannak helyzetek, amikor én se szeretem, ha dumálnak körülöttem, mert zavar a koncentrálásban, szóval totál meg tudom érteni azt, ha nem akarja, hogy jártassam a számat. Most viszont kussolok, legalábbis míg a csajhoz nem érek.
Megpakolom a vállát és ezer wattos vigyort lövök irányába. Talán felismer. A magam bőrét viszem a vásárra, még csak asszisztálnia sem kell senkinek hozzá. Se belefolynia igazándiból senki másnak.
- Mintha ezer éve lett volna, nem? - biccentettem oldalra busa fejem, miközben figyeltem őt türelmesen, végig mértem elég feltűnően. De aztán más felé kezdem el bámulni.
Az arcokat nézem, senki sem ismerős, mindenki siet valahová, talán munkába, vagy ismerőshöz. Keresnem kellene egy kevésbé forgalmas helyet… Ahol mi ketten túljuthatunk az első nagy dumálásunkon.


// A késésért ezer bocs, meg egy anyamedve, később pedig jön hozzá egy sablon//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sean & Audrey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I am here again - Seb and Sean
» Audrey&Savannah
» Marco & Audrey
» Richard & Audrey
» Audrey & Millie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: