New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

My Ex Wife
TémanyitásMy Ex Wife
My Ex Wife EmptyPént. Aug. 30 2024, 23:17
Ex Wife
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Krysten Ritter (a képen), de lehet más is My Ex Wife 4146035580
Születési hely
USA
Kor
36-40
Lakhely
New York-ban a fiaddal és gondolom a pasiddal
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Elvált és szerintem van valakid
Csoport
Művészet (színésznő)
Történetünk
A húszas éveink elején ismerkedtünk meg és lettünk szerelmesek. Épp csak kikerültem az egyetemről és kezdtem el dolgozni a nagyszüleim filmstúdiójában részmunkaidőben, amikor megjelentél egy forgatás miatt, egy filmed miatt. A szerelem elsöprő erővel jött, kiköltöztem veled New Yorkba, hozzád. Lett is egy fiúnk, aki most veled él. Nem tudom, hogy intézted el, de a válás után neked ítélték.
A szerelem gyorsan jött, de néhány év múlva részedről el is múlt. Kezdetben nem akartál elmenni, csak csaltál engem a hátam mögött, amit megtudtam. Sokat balhéztunk, de képtelen voltál változni és újra úgy szeretni, mint rég, így muszáj volt beadnom a válópert, te pedig tovább álltál  a fiúnkkal. Pedig harcoltam a bíróságon, hogy Ő velem maradjon, de nem így lett.
Sokáig hiába próbálkoztam, csak a kötelező bíróság által kiszabott időre láthattam, ám ahogy nőtt és lett egyre önállóbb, úgy tudtam vele egyre többet találkozni.
Nem féltettem túlzottan, hisz tudom, hogy nem vagy rossz anya. Lehet engem már nem szeretsz, de a fiúnkat igen és a pénz mellett biztosan kap szeretetet is. Jó anya vagy, bár kicsit ellenem nevelted, ám mára már neki is felnyílt a szeme, hogy az anyja egy hűtlen némber, aki sorra csalja meg az összes párját, akivel összejön. Hirtelen szerelmek, majd a szerelem kihűl és jönnek az új pasik.
Nem tudom miért szerettél ki belőlem, hiszen mindenünk meg volt és boldogok is voltunk, de ilyen a természeted. Mindenki úgy jár veled, mint én, pedig te kezdetben tényleg szerelmes vagy. Nekem speciál hosszú időbe telt kihevernem, hogy így jártam. Anyagilag is és érzelmileg is nehezen szedtem össze magam, mire sikerült túl lépnem rajtad és új életet kezdenem, de mint látod, sikerült. Ugyan senkim nincs, de karrierem igen. Sajnos eddig minden utánad jött párommal ráfaragtam, ilyen az én formám, nem? De a munka és a többi legalább kiteszi az életem.
Nincs túl jó viszonyunk. Én már túl vagyok rajtad, te is rajtam, mégis kicsit ellenséges vagy, pedig én próbálom ápolni a minimális jó viszonyt is veled és a fiúnk miatt azért látjuk egymást párszor, bár ő általában nélküled jön el hozzám.
Mind a ketten sikeresek vagyunk és gazdagok. Téged a színészi karriered tett híressé és gazdaggá, engem pedig az elektronikai vállalkozásom és a harcművészeti képességeim, amiknek hála nem csak világbajnok kungfu harcos voltam jó pár évig, hanem a mai napig dolgozhatok edzőként és járok versenyekre is, ha úgy döntök. De hát te ezt jól tudod, annak idején te is voltál nézőként egy-egy versenyemen, vagy éppen láttad, amint bevertem a képét egy-két rohadéknak, aki rád mászott. De gondolom ez neked már semmi. Aztán lehet csak én gondolom így. Talán a lelked mélyén még mindig szeretsz egy kicsit, csak szégyelled magad a múlt miatt és a gorombaságoddal akarod leplezni. Nem tudom.

(A közös múltunk majd jobban átbeszéljük, ha itt leszel. Sőt, lehet a fiúnk hamarabb jön, mint te és akkor már az ő igényeinek is meg kell felelnünk  My Ex Wife 2075961653 )

Gyere, várlak  My Ex Wife 108800823

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Wang Weiguang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
My Ex Wife Tumblr_pw1i3fSMBP1qcxymno6_540
My Ex Wife E1d404f31a9b8628cbd993102905f4e8c3ac4bdb
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
My Ex Wife E8bda54d0581061123cb04c24f264f0dd0f7c825
Learn the way
and find your own way
♫ :
Wushu is a move in Chinese, a physical move.
An attack. Wushu is like an art.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
My Ex Wife 95c4acd3ff2f123fca4a9525e427021d5f8b6e16
★ idézet ★ :
That’s why I like martial arts: it always tells you how to control your body, your mind, your heart. Balance.
★ foglalkozás ★ :
Businessman | Engineer | Shaolin | Hero | Thief
★ play by ★ :
Jet Li
★ szükségem van rád ★ :
My Ex Wife and My Son
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
My Ex Wife Cradle%202%20the%20GRave%201
 
My Ex Wife
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my ex wife
» My wife.
» soon-to-be ex-wife
» to: my wife
» The future wife

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: