New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

My Son
TémanyitásMy Son
My Son EmptyPént. Aug. 30 2024, 22:48
Valaki Weiguang
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Xu Kai (képen), de lehet más is, nem vagyok válogatós  My Son 1159569709
Születési hely
New York
Kor
15-16
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero
(De nem baj, ha nem.  My Son 1471401822 )
Családi állapot
Gondolom keresi a párját
Csoport
Diák(?)
(Szerintem első éves egyetemista, vagy végzős gimnazista)
Történetünk
Nem mondom, hogy egy hiba vagy, mert sose lennék rá képes, de tagadhatatlan, hogy korai volt még ez. Mikor anyáddal (amerikai csaj) megismerkedtem Kínában egy forgatáson, ahol dolgoztam annak idején, túlságosan hamar lettünk szerelmesek és költöztem vele át Amerikába, New Yorkba. Túlságosan hamar lett gyerek, a kezdeti tűz pedig hamar kialudt anyádban, így néhány évre a születésed után elkezdett engem megcsalni és mikor ezt megtudtam, veszekedések sora jött, majd egy válás. Persze sok mindent megtettem, hogy megmentsem a házasságunkat, ahogy azért is, hogy a bíróság nekem ítéljen téged, de nem így lett. Talán nem láttak alkalmasnak apának, vagy mert anyád színésznő volt, vagy gazdagabb nálam, nem tudom, de Ő neki ítéltek. Te aligha tudhatod ezt, mert még nagyon kicsi voltál, anyád meg szerintem úgyse árulta el az igazat. Gondolom én voltam a sátán.

A válás és a gyermekelhelyezés után elköltöztetek, noha New Yorkon belül maradtatok. Anyádat ismerve valahol az Upper East Sideon élhettek, nem kizárt, hogy egy másik férfival, ha ő is el nem hagyta hűtlenség miatt. Persze nem akarom nagyon szidni, mert anyaként igen is remek anya lehet. Biztosan szeret és nem csak a pénzhegyeket adja neked, amit amúgy én is elő tudok teremteni.
Nekem a válás után elég nehéz dolgom volt, mert akkor én teljesen rá építkeztem és kőkemény munkámba telt, hogy talpra álljak anyagilag és lelkileg is, bár őt ez nem hiszem, hogy meghatja. Mára már sikeres üzletember vagyok és persze harcos is. A szó szoros értelmében. Kungfu mester. Megjegyzem, te is nagyon szereted a küzdő sportokat.

Sajnos sokáig elég ritkán láthattalak, hála a jó édes anyádnak, de idővel, ahogy nőttél és szerettél volna megismerni, úgy anyád is kénytelen volt engedni és többet tudtunk találkozni, ma meg már hál istennek az engedélye sem nagyon kell. Hálás lehetek a isteneknek, hogy nem gyűlölsz engem, pedig anyád megpróbálta rám kenni a dolgot, hogy miattam ment tönkre a család, de mivel vele élsz, pontosan tudod, hogy milyen. Hűtlen. Nem szeretsz annyira, mintha mindig is velem nőttél volna fel, de szeretsz. Talán jobban, mint anyukádat, akivel az utóbbi időkben kicsit megromlott a viszonyotok. Ki tudja miért...
Egyre sűrűbben járunk össze, kezd egy nagyon jó apa-fia viszony kialakulni, ami talán egy napon ahhoz is vezethet, hogy anyáddal is kibéküljünk, bár nem hiszek benne.

Okos és intelligens srác vagy, aki él-hal a sportért is, főleg a harcművészetekért és a teniszért. Egészségesen élsz (vagy legalább is próbálsz) és sokat edzel. Gondolom a nők is nagyon szeretnek, bár erre igyekszem odafigyelni, nehogy te is pórul járj. A nő ügyekre harapok.

Gyere, várlak My Son 2075961653

(Lehet, te korábban jössz, mint anyád, így ha úgy hozza a sors, neked is lehet beleszólásod a dolgaiba és fordítva is, ha ő jön hamarabb, ebbe a keresettbe neki is lehet beleszólása My Son 1159569709 )

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Wang Weiguang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
My Son Tumblr_pw1i3fSMBP1qcxymno6_540
My Son E1d404f31a9b8628cbd993102905f4e8c3ac4bdb
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
My Son E8bda54d0581061123cb04c24f264f0dd0f7c825
Learn the way
and find your own way
♫ :
Wushu is a move in Chinese, a physical move.
An attack. Wushu is like an art.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
My Son 95c4acd3ff2f123fca4a9525e427021d5f8b6e16
★ idézet ★ :
That’s why I like martial arts: it always tells you how to control your body, your mind, your heart. Balance.
★ foglalkozás ★ :
Businessman | Engineer | Shaolin | Hero | Thief
★ play by ★ :
Jet Li
★ szükségem van rád ★ :
My Ex Wife and My Son
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
My Son Cradle%202%20the%20GRave%201
 
My Son
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: