New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:33-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:03-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 18:01-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 17:54-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:51-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
Témanyitás1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar EmptySzomb. Márc. 21 2020, 19:02
Zoe Singleton

Play by:
Chloe Moretz
Születési hely:
San Fransisco
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli?
Csoport:
diák
Történetünk:



Ikertesó

Te vagy az én drága ikernővérem... Igen, örüljél! Kimondtam, hogy te vagy az idősebb, még ha csak pár perccel is.  

Nem tudod pontosan, hogy miért költöztünk el New Yorkba.  De én tudom, hogy a valós ok az, hogy így anyánk könnyebben enyeleghet a szeretőjével. Ez viszont még nem mondtam el neked, pedig a férfiról lassan egy éve tudok. Senkinek sem beszéltem róla, pedig tudom, hogy kéne. Főleg, hogy nagy eséllyel anyánk nem sokára megtudja, hogy tudom az igazat.

Neked is vannak titkaid. Igaz? Tudod, hogy a férfi, akit apánknak hiszünk, valójában nem az. Találtál pár biológiai vizsgálatot és emiatt vagy ennyire összezavarodva. Mi azt hisszük, hogy azért mert otthon kellett hagynod a pasidat. De a kis kutatásodat te sem osztod meg senkivel. Abban se vagy biztos, hogy apa (mármint az álapánk) egyáltalán tud-e róla.

Talán el kéne mondanunk egymásnak a titkainkat. Talán az én szeretőm... = az igazi apánk? Vagy talán az még anyánk egy régebbi hódítása volt? Kitudja, hogy mióta csalja a férjét.

PB-ben alkuképes vagyok, jöhet más is. A lényeg az, hogy világos hajú legyen és olyan 16-18 arcra. Nagyon várlak 1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar 2624752903 gyere gyorsan! Szerintem sok mindent ki lehet ebből hozni. Ha véletlen megjössz, csak dobj meg egy pm-mel.




?? Hunter

Play by:
Brad Pitt
Születési hely:
?
Kor:
40-45
Lakhely:
?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli?
Csoport:
Kutatás és oktatás
Történetünk:

Matektanárom
Anyám szeretője
Apa?


Mióta New Yorkba költöztünk egyre rosszabbak a matek jegyeim, pedig előtte ha még az A nem volt meg, de egy biztos B-t mindig összehoztam.  Az anyám azt hiszi, hogy a költözés akasztott ki és ezért nem megy a suli. Persze érdekes módon más tantárgyból nincsen (akkora) gond. Az ok valójában maga, mivel nagyon is jól tudom, hogy anyám és maga szeretők – vagyis pár hónappal ezelőtt még biztosan azok voltak, láttam magukat enyelegni még Kaliforniában. Azt hallottam, hogy maga is nem rég költözött a Citybe. Ami csak ráerősít a teóriámra, hogy a drága édesanyám csak utánad rohant és hurcibált el minket ide. Kösz, b****meg.

Az ikernővérem legutóbb anya cuccai között jó mélyen talált egy iratot, ami tisztán kimondta, hogy az apánk valójában nem az mint, akinek hisszük. Fogalmunk sincsen, hogy "apa" tud e az egészről. Vagy vajon te vagy-e az igazi apánk, vagy ő még anyánk egy régebbi hódítása volt?

Nagyon várlak 1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar 2624752903 Pb-ben teljesen rugalmas vagyok, csak legyen +40-os és világosabb hajú. Annyi még, hogy az utolsó részlet csak a jövőben lesz fontos, mert Oscar még nem mondta el a testvérének a megcsalós dolgot, mint ahogy ő sem Oscarnak az apaságitesztet. Szóval, majd, ha ezeket elmondják egymásnak, akkor kezdenek csak arra gondolni, hogy ez a férfi az apjuk. Akkor majd lehet dönteni, hogy ő csak egy újabb barát vagy, vagy anyukának csak egyetlen egy románca volt eddig. Ha megjössz, csak dobj meg egy pm-mel



?? Singleton

Play by:
Gerald Butler
Születési hely:
?
Kor:
40-50
Lakhely:
?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas....?
Csoport:
Üzlet
Történetünk:


Apa?


Tökéletes életed volt még pár hónappal ezelőtt: boldog család, gyönyörű feleség és egy csodás borászat az amerikai borkúltúra központjában, a csodás Napa-völgyben. Aztán a feleséged eléd állt és bejelentette, hogy boldogtalan és elköltözik. De nem a szomszéd házba, hanem egyenesen New Yorkba, ahová a két kisebbik gyerekedet is viszi magával. Bakker fater, esküszöm ez még nekem fáj. Persze csak a dolgok felét (se) ismered. Nem tudsz arról, hogy anya már régóta megcsal – kitudja hány férfival - és, hogy Zoe talált egy apaság tesztet. Nem baj, azért te mindig is az én apám maradsz.

Eddig főleg telefonon tartottuk a kapcsolatot, meg egyszer hazarepültünk Zoéval hozzád, de tegnap hirtelen megjelentél az ajtónk előtt egy bőrönddel. Mi a terved fater? Anya visszaszerzése, bosszú vagy az igazság kiderítése? Neked is bűzlik valami, tudom.

Őt is nagyon várom, és a pb ugyan úgy megváltoztatható közös megegyezés alapján  1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar 1471401822  csak gyere. Közte és Oscar között erős kapcsolatot képzelek el, nagyon felnéz az apjára. Most pedig, hogy az anyjába vetett hite szinte elszállt szüksége van a férfira.


?? Singleton

Play by:
Nicole Kidman
Születési hely:
?
Kor:
40-45
Lakhely:
?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas....?
Csoport:
?
Történetünk:


Anya


Tudom, hogy szeretőt tartasz és tudom, hogy a matektanárom az.
Még otthon kaliforniában buktál le előttem, de senkinek sem szóltam, még neked sem. Nem akartam tönkre tenni a családot, és azt hittem, hogy te se akarod. Aztán bejelentetted, hogy New Yorkba költözünk, mert te itt boldogtalan vagy, de nem szeretnéd, ha apa jönne velünk. Fogalmam sincsen, hogy mi bajod van. Az érkezésünk előtt pár hónappal költözött ide Mr.Hunter is.... Hozzá menekültél? Ennyire nem számít neked a család? Hány pasid volt már? Mikor mondod el az igazat? Zoe talált egy apasági tesztet, ami tisztán kimondja, hogy nem apa az "apánk". Akkor Mr. Hunter az??


Őt is nagyon várom, és a pb ugyan úgy megváltoztatható közös megegyezés alapján  1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar 1471401822  csak gyere. Nem egy lotyó karaktert akarok,  biztosan van rá logikus válasz miért mondja azt, hogy boldogtalan – csak Oscar most haragszik rá, ezért a legrosszabbat gondolja róla.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: 1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
1 nővérke  +  2 apa +  1  anya = családi zűrzavar EmptyVas. Ápr. 19 2020, 22:13
A szülőkkel való kapcsolat az én szemszögemből:

Anya: Tudod, mindig is inkább apás lány voltam, de ez nem jelentette azt, hogy téged kevésbé szerettelek volna, éppen csak jobban élveztem apuci pici lányának lenni, mert őt könnyebben rá tudtam venni arra, amit akartam. Már kiskoromtól kezdve felnéztem rád, valahogy mindig olyan szépnek és tökéletesnek láttalak, de persze ez lassan megváltozott, ahogy egyre idősebb lettem. Akkor távolódtunk el igazán egymástól, amikor pár éve összejöttem Rayjel. Soha nem szeretted őt, állításod szerint rossz hatással volt rám, talán én meg pont ez a tiltás miatt élveztem még inkább azt, hogy vele vagyok. Amióta tini lettem, állandóan csak veszekszünk, mert neked valahogy soha nem jó az, amit csinálok, de ha valamit nem csinálok, az is rossz. Tipikus szülők! A beléd vetett hitem azonban akkor rendült meg, amikor találtam egy apasági tesztet, ami azt mutatta, hogy apa valójában nem is az apánk. Először nem akartam elhinni, hogy ez az igazság, talán még most is próbálom elhitetni magammal, hogy csak tévedés az egész. De mondd, miért nem mondtad ezt el nekünk Oscarral soha? Most meg itt volt ez az egész költözés, mégis mi a fene folyik a családunkban, anya?

Apa: Ó, apa, ha tudnád, hogy mennyire sajnálom azt, hogy otthagytunk Kaliforniában! Vagyis... sajnáltam volna, ha továbbra is titok lett volna előttem az, hogy te valójában nem az apánk vagy, legalábbis nem a vérszerinti. Többször megfordult a fejemben, hogy egyenesen rákérdezek nálad erre, hiszen mégis csak  hozzád álltam közelebb mindig is, annak ellenére is, hogy Rayt te sem kedvelted, és folyton árgus szemekkel figyeltél minket. De nem volt bátorságom eléd állni. Azóta pedig igyekeztelek kerülni téged, amennyire tudtalak, valószínűleg neked is feltűnt, habár szóvá soha nem tetted. Most meg hirtelen megjelensz New Yorkban? Örülnék, ha végre valaki felvilágosítana arról, hogy mi folyik itt!

Mr. Hunter: Aka a matektanárunk. Te is nemrég költöztél NYC-be, közel azonos időben, habár ennek nem tulajdonítottam soha különösebb figyelmet, mint ahogy annak sem, ahogy anyára vetettél egy-egy titkos pillantást, amikor behivattad őt a magánórádra, hogy megbeszéljétek, mennyire pocsék vagyok matekból. A tanárom vagy, szóval nem mondanám, hogy odáig vagyok érted, azután meg pláne, hogy rászedted anyát, a saját érdekemben jobb, ha plusz órákat tart nekem, ha nem akarom megbukni a tárgyát. Csodás, mondhatom! Ezt leszámítva egészen kedves fickónak tűnsz, és mindig türelmesen elmagyarázod nekem az egyenleteket és ilyen olyan szabályokat, akár huszadjára is, valami mégsem tetszik benned. Vagy csak azért lennék már ennyire paranoiás, amit a szüleimről megtudtam?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» < Anya Apa >
» Anya - én még hiszek benned
» Ex-feleség, barátnő, anya, szerető
» Karen Benton ismertebb nevén : Anya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: