New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

to: my wife
Témanyitásto: my wife
to: my wife EmptyVas. Nov. 14 2021, 23:53
Karen...

Play by:
Claire Holt (?)
Születési hely:
mindegy
Kor:
30-34
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
legjobb tudomásom szerint heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
rád bízom
Történetünk:

Szia!

Sok mindent nagyon sajnálok a házasságunkat illetően. Pontosan tudom, hogy a veszekedéseink forrása a legtöbb esetben én vagyok, hogy nem vagy rossz ember... Annak ellenére sem, hogy néha ennek az ellenkezőjét éreztetem veled. Bármennyire is úgy tűnik, egyáltalán nem áll szándékomban elhanyagolni. Hogy a kapcsolatunk a rossz kommunikáció miatt nem fényes, jelen helyzetben lényegtelen. Nagyon fiatalon ismerkedtünk meg annak idején egymással. Igazi, lángoló szerelem volt a miénk, ami miatt mind a szüleink, mind a barátaink óvva intettek minket attól, hogy csak erre támaszkodva próbáljuk megélni a kapcsolatunkban minden gyönyörű dolgot. Életem legszebb emlékei mind hozzád fűződnek; nem azért kértem meg annak idején a kezed, mert nem találtam volna magamnak más nőt. Hanem azért, mert szerettelek. Azt hiszem, a házaséletünk első pár éve elég jól telt, hamar megszületett a már hét éves kisfiunk, Marcel. Talán ezen a ponton követtem el az első hibát, amikor nem figyeltem eléggé oda rád. A gyermekünk születését teljesen másként éltük meg. Én felhőtlenül boldog voltam, minden alkalommal azt a pici testet akartam a kezeimben tartani, és gyönyörködni a kisfiunkban. Abban a pillanatban, mikor megláttam a gyermekünket, megértettem, hogy az emberek miért állítják azt, hogy a saját gyerekük a legszebb. Mivel minden pillanatban én magam is a leggyönyörűbb kisfiúnak gondolom Marcit, akit tőled kaptam. Emiatt pedig az irántad érzett szeretet még jobban elmélyült.

Próbálok jó apa, jó férj lenni. Mivel igyekszem erőmön felül teljesíteni a munka kapcsán is - hogy mindent megadhassak nektek, amit megérdemeltek - keveset vagyok otthon, vagy hajlamos vagyok hazavinni a feladataimat. Emiatt is vannak nézeteltéréseink, de az asztalcsapkodó veszekedésünk legtöbbször abból ered, hogy képtelen vagyok magamra vigyázni, te pedig talán félhetsz attól, hogy elveszítesz? Hogy apa nélkül fog felnőni a kisfiunk? Nem tudom pontosan, de már rég nem hiszel abban, hogy a hivatás, amit magamnak választottam az ilyen veszélyekkel járna, pedig a legelején felkészítettelek arra, hogy el kell fogadnod ezt. Sajnos bármikor eltűnhetek. Ez az a szöveg, amivel fiatalabb korunkban könnyebben birkóztál meg. Sosem tudom, hogy féltésből, vagy éppenséggel szimplán félelemből próbálsz mellettem maradni. Engem akarsz, vagy azt a biztonságos életet, amit mellettem élhetsz? Szerintem már te magad sem tudod eldönteni. Talán igazad van abban, hogy nem kellene helyszínelnem, hogy az előléptetésem épp elegendő ahhoz, hogy kisebb ügyeket kezdjek el vállalni annak érdekében, hogy titeket és magamat is megvédjem. Hogy nem az a kellő módja a problémák kezelésére, hogy a telefonodban gyorshívóba vagyok állítva, és Marcel az iskolából bármikor eltalál a munkahelyemre, ha baj történik. Mégis, azt érzem, hogy nem tudok megváltozni. Azt a kiváltságot kaptam a sorstól, hogy másokon segíthetek, és az előléptetésemmel több helyre ér el a kezem. Talán nem kellene játszanom a szuperhőst, de egyszerűen képtelen vagyok megváltozni.

Te is tudod, hogy az utóbbi időben a házasságunk teljesen romokban hever. Még egyikünk sem mondta ki azt, hogy hagyjuk abba, és váljunk el, mert mind a ketten próbáljuk megvédeni a fiunkat... Ugyanakkor talán jobb lenne külön élnünk és békésen nevelni a gyerekünket. Megadni a másiknak a lehetőséget arra, hogy újra szerethessen valami mást. Én nem merek, te pedig nem akarsz meghátrálni. Túlságosan megszoktuk már egymás társaságát ahhoz, hogy csak úgy otthagyjuk a másikat. Jó arra ébredni, hogy mellettem vagy. Jó kisimítani a szőke tincseket az arcodból, ugyanakkor ezek a mozdulatok már megszokottá váltak: már nem érzek semmit, amikor megteszem. Ennek ellenére, eszembe sem jut a házasságtörés gondolata, mert még mindig tisztellek. Felnézek rád, amiért olyan
csodálatos munkát végzel a gyerekünkkel kapcsolatban. Mosolygok, amikor reggelit készítesz neki, mosolygok és átölelem a derekad minden reggel. De már nem érzek semmit, mikor én látlak téged mosolyogni. Mert látlak minden alkalommal. Nem vagyok biztos abban, hogy Marcel az utolsó kapocs, ami talán megmenthet minket, vagy sem. Párterápiára nem akarunk járni, hiszen  annyira nagy baj nincs... Ugyanakkor most már el sem engedhetjük egymást annyira könnyen, mivel a szíved alatt hordod a második kisfiunkat is.

Jó ideje nem töltöttünk együtt minőségi időt csak kettesben, de néha megtörténik, amikor édesanyád vigyáz a kisfiunkra, vagy éppen évfordulónk, vagy Valentin nap van. Talán egy ilyen alkalommal foganhatott meg Cory, a kisebbik fiunk. Cory felbukkanása pedig titkon eldöntötte azt, hogy ebből a házasságból egyikünk sem fog tudni annyira könnyen kilépni, mint ahogy szeretnénk. Az első napokban ugyanazt éreztem, mint a házasságunk elején. Izgatott voltam, sokat magyaráztam a pocakodhoz, és ismét úgy kezdtem el vigyázni rád, mintha az életem legféltettebb kincse lennél... Sosem volt ez rám jellemző, mivel elég erősnek és önállónak tartalak ahhoz, hogy erre ne legyen szükséged a mindennapokban, de most megváltozott a helyzet. Ha őszinte akarok lenni... Akartam is ezt a babát, meg nem is. Mindenképp szerettem volna, hogy Marcinak legyen egy kistestvére, titokban pedig szurkoltam azért, hogy egy kis hercegnőt kapjak a sorstól, de egyértelműen ugyanúgy fogom szeretni a buborékfejű kisfiunkat is. Jó ideje közelebb kerültünk egymáshoz, de mind a ketten érezzük, hogy ez csak a vihar előtti csend. Pontosan tudod, hogy nem álltam le a veszélyesebb ügyek vállalásával, a második terhességed során pedig érzékenyebbnek tűnsz, mint az elsőnél. Ennek ellenére sem lassítok a munkát illetően, nem mentem el szabadságra, és az egyik alkalommal összekülönböztünk azok után, hogy kórházba kerültem. Azóta egyelőre nem szóltunk egymáshoz, én pedig egy pillanatra úgy éreztem, hogy elkezdtem megfulladni abban az otthonban, aminek az én koromban kellene a legtökéletesebbnek lennie.

// Nagyjából ennyire gondoltam első körben, ami a hirdetést illeti. Karent egyáltalán nem szeretném boszorkányként feltüntetni, vagy egy rossz döntésként, mivel Baek-ah egykor nagyon szerette őt, szimplán csak nem tud megbirkózni azokkal a nehézségekkel, amikbe a házasságuk ütközött. A név és a pb változtatható, én magam szőkének, magasnak, nőiesnek képzeltem el Karent, de mindenképpen meg tudunk egyezni, ha te más ajánlattal jönnél hozzám. A névvel kapcsolatban annyi kérésem van, hogy legalább második névnek tartsd meg - vagy akár elsőnek, amit nem szeret a karakter - mert így volt emlegetve az et-ben és a játéktéren is. Ezen kívül se foglalkozást, se jellemet nem szeretnék megszabni. Úgy gondolom, hogy a két karakter házassága szimplán rossz döntések miatt mehetett félre, tehát Baek-ah ugyanannyira hibás, mint a kis felesége. Az, hogy a jövőben mi történik majd... Én nyitva hagynám a lehetőségeket, hogy izgalmas legyen a plot. Kérlek, ha megtetszett a karakter, a kischaten, vagy üzenetben jelentkezz rá, mert nagyon várlak.  to: my wife 1471401822


                          i will die for you
I don't wanna go, 'til everything comes crashin' down, you're the one I want, when everything comes crashin' down, for some reason, it feels like you'll be back
mind álarcot viselünk
Yoon Baek-ah
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
to: my wife Aja1OPT
to: my wife VYNNkAP
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Good Bye is the word of love I can give to you
Of course I wanted to stay with you forever, but nobody can escape from goodbyes eventually? So I'm not gonna show my tears, sayonara baby
★ családi állapot ★ :
to: my wife WKHdNnL
I want you to be my last, if I had to keep being separated from you like this, I choose you over three meals a day, if I had to keep being separated from you like this
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
to: my wife KIHECrN
★ foglalkozás ★ :
főügyész helyettes
★ play by ★ :
Lee Dong Wook
★ szükségem van rád ★ :
to: my wife ANwwKon
You are beautiful even when I close my eyes
When I wrap my arms around the one that is looking into me, even the wind is looking and waiting for you, I am wandering into the night like a spell was cast on me
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
to: my wife WDNybtN
 
to: my wife
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My wife.
» soon-to-be ex-wife
» The future wife

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: