New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 EmptyVas. Feb. 03 2019, 20:37

Tatia and Dave
"Either you run the day or the day runs you."

Elmosolyodva fogadom a lány replikáját. Egy pillanatra meg voltam győződve róla, hogy sikerült őt akaratlanul is elijesztenem a hirtelen ötletemmel, és kevés hiányzott, hogy visszakozzak, de úgy tűnik, csak egy kis időre volt szüksége, hogy végiggondolja, és eldöntse, hogy eléggé megbízik-e bennem egy ilyen városi túrához. Nem egy kultúrából származunk, de ezeket az apró különbségeket, úgy vélem, át fogjuk tudni hidalni.
- Helyes – csak ennyivel nyugtázom a dolgot, amiben benne van az is, örülök neki, hogy felbátorodott, és a kedvemért hajlandó adni egy esélyt New Yorknak. Kár lenne, ha úgy kellene visszatérnie Oroszországba, hogy csak negatív élményekkel gazdagodott, meg egy sérült lábbal, és egy életre megutálta a Nagy Almát.
- Pontosan erre a pozitív gondolkodásra van szüksége a mielőbbi gyógyuláshoz, és minden rendben lesz – mutatok rá, mennyire tetszik ez a megváltozott viselkedés, miután örvendetes dolognak könyveli el a túlélését is.
Az egyre nyugodtabbá és barátságosabbá váló légkört azonban pillanatok alatt dönti romba az érkező férfi hevessége és támadó magatartása. Még fel sem foghatom, mi történik, és máris felkenődtem a falra. De engem sem ejtettek a fejemre. Nagyjából hat évnyi katonai tapasztalattal a hátam mögött magabiztosan, és nem sokat teketóriázva kapom el az orosz karját, és csavarom azt ki úgy, hogy ne legyen más választása, mint megadni magát. Tatiana bólintására már enyhül kissé a szorításom, majd el is engedem Alexandert, mikor beleegyezik, hogy hajlandó a környezetünknek megfelelő viselkedést produkálni.
- Rendben, nincs több gyógyszer, de akkor igyekezzen nem felzaklatni magát – fogadom a lány tiltakozását, aki valószínűleg hamar rájött, hogy ismét nyugtatót kell adnunk neki, ha úgy látnám, hogy nem tudja kezelni a helyzetet.
- Miss Dragomir, azon kívül, hogy meg kellett műtenünk a lábát a sérülése miatt, sok vért is veszített, ezért most pihenésre van szüksége, hogy mielőbb rendbe jöjjön. - Ezeket a szavakat már a férfi felé intézem, aki Tatia állapota felől érdeklődik, és remélhetőleg a válaszomból egyértelmű a számára az is, hogy egy ideig nem táncolhat. Értem én, hogy a hivatás, a tánc, a munka fontos. De az egészség fontosabb. Ezzel nem vitatkozhatnak.
- Még nem tudjuk, ki támadt rá, de a rendőrség már dolgozik az ügyön, és reggel felveszik a vallomását is – felelem meg a következő kérdést is, és amint úgy látom, hogy mindent megválaszoltam, úgy döntök, ideje őket kettesben hagynom. Alexander jobban ismeri már Tatiát, remélem, most már tudja kezelni a helyzetet, és vigyázni fog a táncpartnerére, illetve megnyugtatja majd, ha arra lesz szükség.
- Ha bármi gond lenne, itt leszek a közelben... - pillantok még a lány felé, mielőtt behúznám magam mögött az ajtót.




In a room full of art, I'd still stare at you.
mind álarcot viselünk
Dave Connor
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 C14b6d2199acf229546d2b873462be60ce066ece
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 29dab8aa04e7dc39de33a1cf00588ff8832eb559
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Do not judge my story
by the chapter you walked in on.
♫ :
Dreamin
★ családi állapot ★ :
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
Fate may have brought us together,
but it's my
heart that wants us
to stay together
forever
.
★ lakhely ★ :
• Manhattan
★ :
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 2d666cf46f8ed6fa685558e33147d5b83dc09732
★ idézet ★ :
Don't limit your challenges ;
challenge your limits.
★ foglalkozás ★ :
Trauma surgeon and Chief of Surgery at NewYork-Presbyterian
★ play by ★ :
• Matt Czuchry
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~ - Page 2 Fec52e73c046b34e8a5fbe86fb72ef98b04dabe1
 
Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dave & Tatia - Az alku
» Syl & Dave | medical meeting
» "Bloody"
» Tatia & Keith ▲ what the f*ck are you doin'?
» Dave&&Sarah - No need for help,Doc .

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: