New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:42-kor
Michael K. Wilde
tollából
Ma 19:32-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:14-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 19:11-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 18:56-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:41-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 18:04-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:57-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
26
Diákok
47
35
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

The Monsters in My Head
TémanyitásThe Monsters in My Head
The Monsters in My Head EmptyCsüt. Aug. 15 2024, 22:13
Benoit LeBlanc (“Apa”)
Szabad

Play by
Peter Stormare // Anyone who has the same vibe
Születési hely
Baltimore, USA
Kor
54
Lakhely
ADX Florence, Colorado [Prison] since 2003
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Unknown
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
Nem tudod, ki vagyok, mégis megkeserítetted az egész életemet. Amerika egyik leghírhedtebb bűnözőjeként bélyegeztek meg, megannyi ember vére szárad a kezeiden, mindnek hidegvérrel oltottad ki az életét. Fogalmam sincs, milyen ember lehetsz, csak találgatni tudok, de kétlem, hogy repesnél az örömtől, ha megkeresnélek és elmondanám, hogy én vagyok a besikerült jövevényed, aki megszeretné tudni, vajon belőled ered-e a késztetés, hogy orrba basszak valakit, ha túl sokáig beszél hozzám vagy sokszor azon kapjam magam, hogy a kést bámulva töprengjek az emberi hús érzetén. Te okoztad bennem a sötét gondolatokat, te vagy az átok, akit velem együtt fognak eltemetni. Ideje volt, hogy elkapjanak, mióta az eszedet tudod, csak ártasz a körülötted levőeknek, utolért a kor és most nem tudtál kiszökni a zsaruk karmai közül. Remélem a börtön falai között fogsz megdögleni, de ha nem így lenne, én leszek az első, aki végignézi ahogy elvérzel.

// A karakter rettentő komplex, megannyi réteget tartogat magában. Delroy élete nagyban függ a fickótól, így nagyon örülnék, ha egy játék erejéig is találkozhatnának. Ha van kedved egy őrült, szadista faszt játszani, aki élvezetből ölt, rabolt, erőszakolt, akkor gyere, nem fogod megbánni. Very Happy Hozzunk össze valami izgalmasat!//

livin' in new york





Marmee Wallenn (Anya)
Szabad

Play by
Tony Collette // Anyone who has the same vibe
Születési hely
Texas, USA
Kor
Ide
Lakhely
Bedford Hills Correctional Facility since 2020
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Unknown
Csoport
Törvényszegő
Történetünk
Sose voltál jó anya. Mondanám, hogy szerettél volna az lenni, hogy őszintén próbálkoztál, de bármennyire próbálom megerőltetni magam, hogy hálás legyek, hogy köszönhessek neked valamit, egyetlen szó jut eszembe, ha rádgondolok: csapnivaló. Egy ideig reménykedtem, hogy szégyelled magad, amiért ide juttattad a fiad, amiért az erőfeszítéseid teljes hiányaként elvonóra juttattál, bűncselekményekbe kevertél és mégis én néztem végig, ahogy téged rácsok mögé dugnak. Sose tudtad megválogatni, kinek tárod szét a lábadat, ez így volt apámnál is. A saját sorsod rabja vagy, én azonban megszabadultam tőled, remélem egy életre.

// Szintén rettentő nyitott karakter és személyiség, direkt nem akarok túl szigorú kereteket adni hozzá, de Delroy személyisége az anyja hatására fejlődött így, ő tehet róla, hogy tönkrement a gyermekkora. Kérlek gyere, várlak már nagyon  The Monsters in My Head 3673325056 //

livin' in new york





Theo (Best Friend)
Szabad

Play by
Cam Gigandet // Anyone who has the same vibe
Születési hely
New York, USA
Kor
1985-2021 (36)
Lakhely
Dead
Szexuális beállítottság
Unknown
Családi állapot
Unknown
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
Szia, te pöcs, régen láttalak. Ha tudnád hány éjszaka ébredek a hangodra, hogy hányszor kísért az érintésed, a szavaid, ahogy nyújtod felém az anyagot és bámulod, ahogy az orromból vér csöpög nevetve. Te voltál, aki belevitt a rosszba, aki miatt máig nem tudok lejönni a drogokról, aki miatt nem vagyok képes élvezni a dugást mert csak arra gondolok, ahogy fekszünk ott a kanapén, én mozdulni se tudok, de érzem, ahogy bennem vagy és élvezed, hogy nincs, aki ellenkezzen a beteg vágyaid kiélése ellen. Mindig úgy tettél, mintha mindez a képzeletem szüleménye lett volna, minden egyes alkalom után feledtetni kívántad velem a traumát, de tudnod kell, sose fogom elfelejteni az arcod, ahogy felnéztél rám, az ajkaid között tartva a farkamat. Látva azt a beteg tekintetet, azt a kéjtől ázott mozgást, ahogy a combod között ágaskodó szerszámoddal közeledsz felém.. ha tudnád hányszor zokogtam álomba magam miatta.
Meghaltál. Nagyot kockáztattál, valami új kellett az életedbe és nézd meg a sors fintora, hogy bele is döglöttél a döntésedbe. Rettentő sok fájdalmat okoztál nekem, mégis valami szüntelen húz hozzád, a hiányod felemészt, mindenben téged kereslek, a te szemeidnek akarok tetszeni, a te hangodat akarom érezni magamon, de közben hányok a gondolattól, hogy ilyen hatást hagytál magad után. Szerettelek, de sosem fogom tudni megérteni miért és bármit megtennék, hogy visszahozzalak az élők sorába.

// Kemény karakter, beteg háttérrel Very Happy A kettejük közti dinamika a “stockholm-szindrómára” hajaz, Delroy az elszenvedett traumáját szeretetté konvertálta, hogy könnyebben feldolgozza a történteket. Mivel Theo már nem él, így múltba repítő játékként képzeltem el a srácokat, remélem hajlandó vagy belevetni magadat valami rettenetesen groteszk történetbe két magára maradt, elveszett férfi között  The Monsters in My Head 3673325056 //

livin' in new york


Good and evil are a question of perspective. What a massive responsibility, being a moral creature If I cannot bend heaven, I will raise hellmonster
mind álarcot viselünk
Delroy LeBlanc
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Monsters in My Head Tumblr_m9o82wBpWM1rs1mryo1_250

The Monsters in My Head B7d81ad2bc2fd506938cbb735a2c01941949ebf9
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Fear the ones who made it through Hell

The Monsters in My Head 06ba0d69eb6f4abf78c47aed3e73ad25a1920c83
★ családi állapot ★ :
I don't give a single Fuck
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The Monsters in My Head A8aa1c348cdc5bc7c3c241fce9eb3620db7b714a
★ idézet ★ :
Let us Live,
Since we must Die
★ foglalkozás ★ :
Diák / Dealer / Főállású mazochista
★ play by ★ :
Robert Pattinson
★ szükségem van rád ★ :
The Monsters in My Head 8470A695FA8_7D3B_44FD_A6A

Meet the fam
★ hozzászólások száma ★ :
50
 
The Monsters in My Head
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» like xanax for my head
» the man who stops the monsters
» monsters are real and they look like people
» All monsters are human || Seby & Domi
» 'Cause in my head It's always been you

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: