New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

monsters are real and they look like people
Témanyitásmonsters are real and they look like people
monsters are real and they look like people EmptyPént. Feb. 14 2020, 00:38
_____ Yang - foglalt

Play by:
Lee Felix
Születési hely:
New York?
Kor:
17-18
Lakhely:
akármi is, át leszel költöztetve Queensbe
Szexuális beállítottság:
hetero, bi, ki tudja?
Családi állapot:
csak ne gyilkolj meg
Csoport:
diák, munkás
Történetünk:

Gyűlöllek, mert minden vagy, amit apámban gyűlölök és tehetetlennek érzem magam, mert semmi nem a Te hibád.
Húsz éven át egy kishercege volt a Yang családnak, aki a rokonok mellett a hölgyek szívét is megnyerte; én. Azt hittem álmodok, amikor apám hazarángatott, mint egy kóbor kisállatot, majd közölte, hogy a fia vagy. Reméltem, hogy csak viccel és meg akar leckéztetni, mert tény, hogy sosem értékeltem igazán, amit neki köszönhetek. Üzleti sikerei mellett legfőképpen azt, hogy megtapasztaltam mekkora gerinctelen tapló, ha a hűségről van.
Te pedig újabb ékes bizonyítéka vagy annak, amit már eddig is tudtam: hogy apám egy kis pénzzel mindenki száját képes befogni, még akkor is, ha a házasság szent kötelékét töri meg és meg sem rebben a szeme közben.
A nevedben ugyan Yang vagy, eddigi rövidke életed során azonban sosem tapasztaltad igazán, milyen is a családunk tagjának lenni és mindazokkal a privilégiumokkal rendelkezni, amelyeket a vagyon megad.
Anyád kardoskodott ugyan amellett, hogy a származásod lásson napvilágot, hogy megkaphasd mindazt, amit Mona, én és Jasmine is mind megkaptunk születésünk pillanatában: aranykanalat a szánkba. A válasz azonban mindig ugyanaz volt: szignózott csekk egy tetemes összeggel, cserébe a hallgatásért. Kár hogy a pénz nem arra fordult, amire szánták, a saját jóléted helyett anyád mámorába folyt és a folyékony boldogságba, amelyet az ital adott neki.
Miért is kellett, hogy az összetört szíve mániákus hajszoljon mindenkit az őrület szélére? Azt kívánom bárcsak ne jutott volna arra a pontra, hogy alkalmatlanná váljon arra, hogy az anyád legyen, akkor sosem léptél volna be az életembe. A gyámügy nem lenne a sarkadban, nem kaptál volna egy teljesen új családot, nekem pedig nem lenne öcsém.

/ Habár maga a hirdetés elég hosszúra is sikeredett, na meg valószínűleg elég kuszára is, ezek ellenére kifejezetten várom a srácot, illetve egyéb kérdés, óhaj sóhaj, ötlet, vagy javaslat esetén nyilván rendelkezésre állok PM-ben.
A srácok kapcsolata kifejezetten nem rózsásan indulna, hiszen Brayt már az is kifejezetten mélyen érinti, hogy az apja hűtlen a feleségéhez, ennek a produktumával találkozni pedig még nagyobb sokk neki, szóval lesz mit kibogozni és elsimítani. Azt illetően, hogy ez a viszony rendeződik-e majd, vagy hogy pontosan hogy alakul, nem szeretnék különösebben megszabni semmit, ezt majd kialakítjuk a játéktéren, csak gyere! monsters are real and they look like people 3719483937


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
monsters are real and they look like people F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
monsters are real and they look like people 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
monsters are real and they look like people Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
monsters are real and they look like people D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
monsters are real and they look like people 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
 
monsters are real and they look like people
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lynn & Silas ~ Some people have lives; some people have music.
» Diane & Cassidy | people help the people
» monsters stuck in your head [Jennifer & Amelia]
» people.
» So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: