New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

like xanax for my head
Témanyitáslike xanax for my head
like xanax for my head EmptyHétf. Aug. 14 2023, 14:42
Dawn _________

Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Anna-Maria Sieklucka
nagyon passzolnának, tudjuk miért like xanax for my head 1471401822
Születési hely
-
Kor
25-35 között
Lakhely
-
Szexuális beállítottság
bi vagy hetero
Családi állapot
szingli
Csoport
diák, munkás, üzlet vagy amit szeretnél és illik rá
Történetünk
Nem igazán van sztorink, sem történetünk, nem tudom milyen lehetne, mert nekem egy eltervezett házasságban kellene az egyik félnek lennem a jövőben, bár nem igazán fül erre vágyom. Én tökéletesen megvagyok a magam kis világában, a kereskedelem, amiben utazok virágzik New York-ban, és Nápolyban is, de mivel az atyai intelmek ide hoztak el, így maradnom  kell és itt folytatnom, amit ott elindítottam. Emiatt tudtunk mi találkozni, egyszer, kétszer és utána többször. Nincs ebben az egészben más csak szex, feszültséglevezetés számodra és számomra is. Te egy elég vadóc lány vagy, aki nem akar elköteleződni, csak ezért mentem bele a többször partiba veled. Nem az a pasi vagyok, aki megadja neked az áhított jövőt, családot, ha egyáltalán te erre vágysz, én az a pasi vagyok, aki a pillanatnyi örömöt adja meg, de azt keményen és olyan kielégítően, hogy abból nem elég.
Egy olyan kapcsolatban vagyunk benne, aminek se füle se farka, nem kezdtünk bele igazán, mert mellettem neked még ki tudja mennyi pasi teszi a szépet és bókol, randizni visz, amit tőlem sosem kaptál meg, kérdés, hogy megkapod e valaha, mert ismersz már annyira, hogy tudd, nem a romantikus részlegről származom. Melletted nekem ott van más nő, ha olyan kedvem van, és te tudsz arról is, hogy nemsokára megnősülök, bár a háttérsztorit nem és ez nem mostanában fog megváltozni.
Milyen a kapcsolatunk? Őszintén? Még én sem tudnám elhelyezni sehova, nem romantikus kapcsolat. Érzelmek vannak benne? Ki tudja, még magunk sem, de amíg tart az a pár találkozó addig jó, egyszer kétszer még olyan eseményen is részt veszel velem, ahol az apám nem teszi tiszteletét, mert ő nem tudhat rólad, addig jó mindenkinek.

//Nem feltétlen szerelmi szálra gondolok, mert Adriano, nem egy hősszerelmes lovag, maximum csak testi kielégítésre keres nőket, de ki tudja mit tud belőle kihozni majd a lány. Nem szeretek előre megszabni ilyen dolgokat, hozzon mindent a játék heve, én abban hiszek, így nem vetek el semmit elsőre.
A PB és a név is opcionális, ha van jobb ötleted dobd be, maximum tetszeni fog Wink Van egy elég heves leendő felesége Adrianonak, aki nem tud a leendő frigyről, de ettől függetlenül simán lehet, hogy csinál kalamajkát. //



livin' in new york

mind álarcot viselünk
Adriano Vizzini
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
like xanax for my head 365dni-365days

like xanax for my head Hot-michele-morrone
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
if you want to know me...like xanax for my head 12baf6d9547ff909a350f6f803f03156dbc9a4f5
★ családi állapot ★ :
qualcosa di allentatolike xanax for my head Passionate-kiss
★ lakhely ★ :
NY - Staten Island
★ :
like xanax for my head 488e309f41cf2ee83bdefdb043935912
★ play by ★ :
Michele Morrone
★ hozzászólások száma ★ :
121
 
like xanax for my head
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 'Cause in my head It's always been you
» she holds down her head just to cry
» What's in your head? - Odeya & Annie
» my head & my heart - Kate & Hela
» I feel it, my head's in a daze ⇾ Nate & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: