New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 7:48 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:25 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 7:18 pm-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 7:07 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 6:57 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 6:50 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 6:44 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

'Cause in my head It's always been you
Témanyitás'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptySzomb. Feb. 04, 2023 7:13 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



A tegnap esti fura SMSek óta elég vegyes gondolatok járnak a fejemben. Szégyellem magam, amiért rossz címzetnek küldtem el azokat a hülye képeket, de minduntalan az azt követő rögtönzött beszélgetésünk részletei járnak a fejemben. Beképzeltem a dolgokat, vagy Eddie tényleg flörtölt velem? Ha igen, akkor mi az oka ennek a hirtelen jött fordulatnak? Egyáltalán miért érzem azt, hogy ez volt a világ legtermészetesebb és ugyanakkor legzavarbaejtőm beszélgetése egyben? Nekem ott van Rick, de ha nagyon őszinte akarok lenni magammal, soha nem éreztem azt a mindent elsöprő boldogsága miatta, mint egyetlen beszélgetés után Eddievel. Teljes káosz és zűrzavar van a fejemben, minden gondolatom körülötte forog, minden másodpercben szeretnék odamenni hozzá, de mégsem teszem. Csak a távolból figyelem, mint egy idióta.
Először nem is akartam jönni ma suliba, mert amikor reggel felébredtem és arra gondoltam, hogy találkoznom kell vele legszívesebben elsüllyedtem volna a fold alá. Aztán mégis eljöttem, mert egy ilyen hülyeség miatt felelőtlenség lenne kihagyni a sulit, de megfogadtam magamnak, hogy nem hozom szóba a történteket. Aztán ez a tervem is dugába dőlt, amikor reggel, az első óra előtti szünetben Jessica olyan természetességgel ült Eddie ölében, mintha oda született volna. Úgyhogy egész nap kerültem őket. A közös óráinkon próbáltam úgy viselkedni, mintha nem is léteznék, a szüneteket pedig Rickel vagy egyedül töltöttem a könyvtárban. De nincs az a távolság, ami kitörölhetné a fejemből ŐT. Nincs az az ember, aki képes lenne elérni, hogy minden második percben ne akarjak rá írni, hozzá szólni, a közelében lenni. Teljesen világos, hogy megbolondultam.
Nem osztottam meg még Barb-al sem, hogy mi történt, azt meg főleg nem, hogy milyen érzések kavarognak bennem, szeretem a csajt, de köztudott, hogy nem képes titkot tartan. Nem szeretném, ha az egész iskola rajtam röhögne. Úgyhogy a folyamatos kérdéseire kitérő választ adtam. Nem hiszem, hogy elhitte, de egyelőre elégedett a válasszal, mert nem nyaggat.
- Jössz ma a Mozart-ba? a Mozart egy népszerű kávézó, ahol legtöbbször egyetemiksták lézengenek, társasjáték esteket tartanak, karaokiznak, vers felolvasó estéket szerveznek. Én magam valóban a kultúraálódás miatt járok oda, Barb inkább a pasikért. Most viszont nincs kedvem.
- Nem, bocsi. Még lőnöm kell néhány képet az újságnak. Holnap talizunk?
- Persze stréberkém, rázz csak le. vigyorog rám, mint aki azt hiszi, hogy valami rosszban sántikálok, pedig tényleg csak fotózni akarok. Lehetőleg minél távolabb Eddietől, a sulitól és ettől az egész katyvasztól a fejemben. Nyakamba akasztom a Nikonom és gyors léptekkel indulok meg a szekrényem felé, hogy a fölösleges könyveket itt hagyjam. Rick már fél órája nem válaszol az üzenetemre, biztosan edzeni van, vagy már lelépett a srácokkal. Nem is bánom, most valahogy nincs kedvem a folytonos nyaggatásához.
Gyors léptekkel szelem át az osztálytól a szekrényemig vezető hosszú folyósót, miközben kamerám kijelzőjén a tegnap délutáni fotókat nézem. A mostani téma a multikulturális városrészek, de eddig nem sikerült jó képeket csinálnom. Lehet ma elmegyek a kínai negyedbe. Figyelmetlenségemben elég nagy lendülettel sikerül nekimennem valakinek, az ütközésnben még meg is tándorodom, a karjába kell megkapaszkodnom, hogy ne essek le.
- JAJ, ne haragudj, figyelmetlen voltam. pillantok fel, de a szívem azonnal kihagy két ritmust, amikor megpillantom az ismerős arcot, akit ma egész nap próbáltam kerülni.
- Eddie! Szia! hátrálok egy lépést. Hihetetlen, hogy egész nap távolságot tartottam tőle, most meg egyenesen sikerül a karjaiba rohannom.
- Na és mi a helyzet? Próbára igyekszel? mert megfogadtam, hogy nem hozom szóba a tegnapi csevegésünket. - Éppen fotózni indultam az újságnak, még nincs jó anyagom.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyKedd Feb. 14, 2023 4:22 pm
Lita and me
Az a tegnap esti üzenetváltás Litával elég váratlan volt, és legalább annyira érdekes. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem néztem meg azóta még vagy ötször, hogy miket is írtunk is egymásnak, és próbáltam kielemezni az egészet. Csak mert az volt az érzésem, mintha Lita flörtölt volna velem, de lehet csak beleképzelem az egészbe, félreértelmezem a sorait. Üzenetben nem mindig teljesen egyértelmű, mit szeretne valaki, nem igaz?  

És ha valóban flörtöltünk, akkor mi van? Számít egyáltalán? Neki barátja van – hadd ne mondjam el a srácról véleményt megint – nekem meg ott van Jess, ahogy arra ő is rávilágított. Mármint... ami köztünk van, nem éppen komoly, vagy exkluzív, de... nem is tudom... Lita szerint Jess többet akarna, és ha így van, akár bele is mehetnék. Több értelme volna, mint epekedni a legjobb barátom húga iránt. Komolyan ideje volna már őt kivernem a fejemből. Mondjuk ez idén még nehezebb, mint az előző évben, egyrészt mert kettővel több közös óránk lett, másrészt pedig mert még a suliújsághoz is csatlakozott szeptemberben. Ráadásul én ajánlottam be. Most megehetem, amit főztem.  

De amúgy is kár úgy tennem, mintha ki tudnám őt verni a fejemből. Mintha lehetséges volna elfelejteni. Hisz nem a suli az egyetlen közös pont, és... ez egyszerűen nem így megy. De esküszöm, néha olyan szívesen beleállítanám azt a nyomorék Ricket valamelyik falba. Kábé valahányszor meglátom a képét. Főleg amikor épp Litával látom enyelegni. Na szóval már csak ezért sem volna hülyeség komolyabbra fűzni a dolgokat Jessicával. (Vajon Melita ettől valóban féltékeny lenne? Tegnap mintha erre célzott volna.)

- Tudod, min gondolkodtam, Jess? - fordulok a lányhoz az ebédszünetünk közepén kissé tűnődő hangon. Egyébként komolyan amúgy is folyton együtt lógunk mostanában, akkor már tényleg lehetne akár hivatalos is.  

- Hmm...? - pillant fel a barna hajú lány a telefonja képernyőjéről, miközben a másik kezében levő villájával éppen csak bökdösi az ételt a tányérján. - Bocs, Eddie, de rohannom kell, mert... öhm... elfelejtettem valamit a következő órához... Találkozunk órák után? - és már csúsztatja is zsebbe a telefont, majd elrohan. - Okkké - pillantok utána kissé zavartan. Végül is ráér a dolog.  

Csakhogy a nap végén pont ugyanígy elrohan, még csak annyit sem tudok közölni vele, hogy amúgy nekem egyébként is más programom van már lebeszélve. Bár lehet, abból sem lesz semmi, mert Lita ugyanúgy került egész nap. Kezd gyanús lenni, hogy esetleg kifelé fordítva vettem fel a pólómat, vagy fogkrém maradt reggelről az arcomon, esetleg elbasztam a borotválkozást... Tényleg nem értem.

A gondolataimba temetkezve fordulok be a suli következő folyosóján, mikor Lita egyszer csak egyenesen belém rohan. - Ó, helló! Jól vagy? - kapom el egyik karommal a könyökénél fogva, másikkal pedig a derekát átkarolva.

- Fotózni? Azt hittem, együtt kávézunk... - jegyzem meg, és próbálom leplezni a hangomban a csalódottságot. - De persze ha ma nem érsz rá, semmi gond – legyintek, bár egy egész kicsit azért össze vagyok zavarodva. - Jaj, jut eszembe, Foxot nem láttad véletlenül valahol? - A főszerkesztőnk és egyben tördelőnk az újságnál. - Csak mert hagyott úgy húsz perce egy üzenetet, hogy beszélnie kellene velem valamiről... Mindkettőnkkel igazából - most kapcsolok. Valószínűleg egy új téma egy új cikkhez, és mindkettőnkre szükség lesz. - De nincs a szerkesztőségben, az üzenetetekre meg azóta nem válaszol. Neked írt valamit? - Bár lehet az informatika teremben lesz, folyton az IT zsenik segítségét kéri, ha technikai gondjai vannak. Amúgy kész röhej, hogy egy ilyen drága suliban létezik olyan, hogy technikai gondok.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyHétf. Feb. 27, 2023 1:45 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben az, hogy a már amúgy is kínos szituáción csak rontok azzal, ha egész nap feltűnően kerülöm őt, de egyszerűen nem tudtam hogyan álljak a meg előtte, hogyan tehetnék úgy mintha semmi nem történt volna? Mert egyértelmű, hogy történt, de talán még mi magunk sem tudjuk, hogy micsoda. Legalábbis én teljes mértékben össze vagyok zavarodva. Nem tudom letagadni az érzéseket, amiket Eddie iránt érzek, de abban sem vagyok biztos, hogy ezt el kell mondanom neki. Mégis mi értelme lenne? Nekem ott van Rick, neki pedig a kacsaszájú plasztik nője, akit látszólag tényleg igazán kedvel, hiába mondta nekem az ellenkezőjét. Igazából azt sem tudom pontosan, hogy én mit érzek, vagy miért, csak abban vagyok biztos, hogy kimondatlanul is flörtöltünk egymással. Tehetünk úgy, mintha semmi nem történt volna, de az hazugság lenne.
Szóval, hogy elkerüljem a kínos pillanatokat, egyszerűen elkerültem őt is. A távolság azonban nem segít abban, hogy az érzéseim megváltozzanak, nem lehet egyszerűen csak betolni valami koszos fiókba őket, hogy soha ne kerüljenek elém. Érzek valamit iránta és bár ez orbtális idiótaság mégsem tudok ellene tenni. Minde percben az ő társaságát keresem, vele akarok lenni a szabaidőmben, hallani a hangját, csak ülni és nézni. Mindegy, csak a közelében lenni. A pillangókat akarom, amik szárnyra kapnak minden alkalommal ha rám mosolyog. Jess nem érdemli meg őt. Fel sem tudja mérni azzal a diónyi agyával, hogy milyen szerencséje van azzal, hogy Eddiet pont ő érdekli. És engem ez iszonyatosan bosszant.
Minél gyorsabban szeretnék megszabadulni innen, a fotózás most történetesen éppen jó indok arra, hogy lerázzam a barátnőmet és talán az én gondolataim is kitisztulnak ha lesz amivel lefoglalnom magam.
A sors azonban iszonyatosan fanyar humorral rendelkezik, és pont annak az aembernek a karjaimba találom magam, akit egész nap kerülni szerettem volna. Szinte érzem ahogy elvörösödök.
- Jól.. nyelek egy hatalmasat, miközben tekintetem az övébe mélyesztem. A szívverésem felgyorsul ahogyan kezét érzem a hátamon és illata az orromba kúszik. Elhátrálok.
- Kiment a fejemből, hogy fotóznom kell, ne haragudj. tekintetét látva elönt a bűntudat. Bármi is történt, bármennyire is rosszul érzem magam az esti SMS-ek miatt nem érdemli meg, hogy így visszautasítsam.
- Őszintén, nem voltam biztos abban, hogy tányleg szeretnél-e kávézni velem a tegnapi este után... nem nézek rá, a cipőjét bámulom inkább. - Ha szeretnél csatlakozz hozzám, menjünk el kávézni és utána fotózni. nem mondanám, hogy normális vagyok. Egész nap kerültem, most pedig arra készülök, hogy a délutánt vele töltsem. - Bocs az esti fotók miatt... ha már így szóba került a tegnapi nap, ez a minimum. Bár soha nem szeretnék erről beszélni.
- Nem! Nem találkoztam vele és nem is üzent. Remélem nem az követkző újság témáját akarja megváltoztatni. Megint. előveszem a telefonom, hogy leellenőrizzem a dolgokat, de nkem nem üzent Fox.
- Vagy az IT teremben vagy a sport teremben lesz, a pasijának ilyenkor van edzése. Megkeressük? csúsztatom vissza a készüléket a zsebembe, majd megindulok a számítógépzsenik irányába.
- Beszélnünk kellene arról ami történt? kapaszkodok meg mindkét kezemmel a hátizsákom pántjába. A folyosó koszos padlóját bámulom. Egyszerűbb, mint a szemébe nézni. Lassan lépegetek, az IT terem nincs túl messze és nem szeretném, ha esetleg valaki hallaná amiről beszélünk. Tudjuk milyen a pletyka.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyHétf. Feb. 27, 2023 7:00 pm
Lita and me
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok csalódott, amiért a tervezett közös kávézás nem fog összejönni, de lehet, hogy mégis csak így lesz a legjobb, mert egyértelmű, hogy akaratlanul is többet képzeltem ebbe az egész szituba, mint kellett volna. A tegnapi esti egyébként is csak egy félreértésből indult, és azok a képek nagyon dögösek voltak, de eleve nem is nekem készültek, szóval mit is vártam? Litának már más programja van, és ha épp nem lenne, nyilvánvaló, hogy akkor is épp a pasijára pazarolná a szabadidejét, vele szervezne randit, nem a tesója haverjával.  

- Aham... Nem, nem, semmi gond – legyintek, magamra erőltetve egy könnyednek szánt mosolyt.

- Hogy szeretnék-e...? - Nem értem, ez, hogy jött neki, miért ne szeretnék vele kávézni, ha egyszer én hívtam el. De az értetlen arckifejezésemet Lita nem láthatja, mert úgy tűnik, van valami a földön, ami sokkal érdekesebb a fejemnél. - Oké, de biztos vagy benne? Nem akarok zavarni... - vonok vállat. Csak mert nekem úgy tűnik, ő sem tudja, mit akar, de ha mégis, akkor az valószínűleg nem az, hogy velem töltse az idejét. Én meg a világért sem szeretnék rá akaszkodni, ha valóban így érez. - Nincs miért bocsánatot kérni, Lita - rázom aztán a fejem. Azt hittem, ezt a részt is tisztáztuk már üzenetben. Tényleg nem vágom, miért viselkedik Lita ilyen furán, de teljesen összezavar. Lehet, hogy túl messzire mentem tegnap? Írtam valami olyat, amivel megbántottam? A leghalványabb fogalmam sincs.

Mivel nem tudom, mit kezdhetnék a helyzettel, biztonságosabbnak tűnik az újságról meg a szerkesztőnkről beszélni, akit egyébként sem ártana megkeresnünk. - Uhh, minden esély megvan rá, hogy megint valami mást talált ki, de reménykedjünk, hogy csak valami apró változtatást akar - sóhajtok. - Vagy ránk sózni egy újabb riportot valamelyik zsenipalánta diáktársunkkal. Úgy hallottam, a vitakör tegnap első helyezett lett az iskolák közötti összemérettetésen, és Sam Rhodes feltörölte a padlót az utolsó körben a Brearley suli diákjaival. Na jó, szerintem először az IT teremben nézzük meg Fox-ot – indulok is meg Litával az oldalamon, ha velem tart. Néhány lépés után azonban, a kérdését hallva, megtorpanok.

- Szóval tényleg az esti miatt vagy ilyen fura? - most már rákérdezek nyíltan, ha már ismét visszakanyarodtunk ehhez a témához. - Esetleg írtam valami bántót? Mert eskü, hogy nem állt szándékomban... - emelem fel védekezőn a kezeimet, mielőtt tovább indulnánk. - Ez üres - mondom, amint bekukkantok az IT terembe. - Oké, akkor nézzük meg az edzőtermeknél is – intek a fejemmel, hogy induljunk tovább.   
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyHétf. Feb. 27, 2023 8:20 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Képzeletben adok magamnak egy jó nagy pofont. Legyen inkább kettő. Teljesen idióta vagyok, ez egyértelmű. Úgy viselkedek, mintha bármi is történt volna egy ártalmatlan beszélgetesén és pár véletlenül elküldött fotón kívül. Mégis, ha kimondtatlanul is, számomra többet jelentett az a beszélgetés, mint eddig bármikor. Összezavarta a fejem. Ahogy elnézem Eddie értetlen arckifejezését az az érzésem támad, hogy én képzelek bele többet a dologba, mint ami igazából volt. Ettől pedig még rosszabbul érzem magam.
- Hát hogy nem gondoltad meg magad? megvakarom a tarkómat. Könnyebb lenne, ha a föld megnyílna alattam és egyszerűen elsüllyednék. - Nem zavarsz dehogy, szeretném ha jönnél. pillantok fel rá végre a cipők alapos tanulmányozása után. Lehetséges, hogy totális idiótának tűnhetek most a szemében, amire valljuk be rá is dolgozok. Egyre mélyebbre és mélyebbre ásom magam. Anya sokszor mondja, hogy meg kellene tanulnom hallgatni, most érzem először igazán, hogy mennyire igaza van.
Enyhén szólva is megkönnyebbülök a témaváltás során. A suliújság jelenleg sokkal kényelmesebb téma, mint az ami miatt ennyire feszengve érzem magam.
- Ahhoz képest, hogy az újságnál dolgozom felháborítóan le vagyok maradva a friss történésekkel kapcsolatban. csóválom meg a fejem enyhe mosollyal a szám szélén. Tény, hogy nem én vagyok az a diák, aki mindig mindennel képben van. - Ha ez tényleg így van, akkor Sam megérdemel néhány szót az újságban, egy jól készült csoportképpel. Ha nem erről szeretne Fox beszélni is megemlíthetetnénk neki. Mit szólsz? Te elkészíted az interjút én meg közben fotózok. Mégiscsak az ilyesmiről kell szólnia az újságnak. és még most is azon vagyok, hogy újabb közös programot szervezzek kettőnknek, mert nem csináltam még teljesen hülyét magamból.
- Igen. erőltetem meg magam, hogy rápillantsak. - Mármint, igen, az este miatt vagyok ilyen fura nem kerülgetem tovább a forró a kását. - Nem mondtál semmi rosszat, én csak azt hittem, hogy.... megállok az ajtó előtt amíg Eddie benéz. - Akkor menjünk a teremhez. indulok meg a hátsó ajtó irányába.
- Szóval én csak azt éreztem, hogy te...hogy mi... arrébb rúgok egy kavicsot - szóval, hogy mi flörtöltünk. Hogy volt egy pillanatunk, tudod... felvonom a vállam. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni. Tekintetem ide-oda cikázik rajta és a mellettünk elhaladó diákokon. Úgy tűnik a suli utáni programok egyre népszerűbbek. A fiú öltöző előtt megállok. Egy pillanatra csak a fülem tapasztom rá az ajtóra, odabentről zaj szűrődik ki.
- Szerintem itt lesz. pillantok rá Eddiere mielőtt óvatosan benyomom az ajtót. - Fox! Itt vagy? haladok a zaj forrásának irányába, ami a megjelenésünkre elcsendesedik. A látvány viszont, ami elém tárul az egyik öltözőszekrény előtt, az minden eddigi kellemetlen érzést felülmúl.
- Rick? a pasim, éppen eszeveszetten próbálja magára rángatni az alsóját. Tekintetem ide oda cikázik közte és a hátamögött álló illetőn. - Jess? kérdezném, hogy mit művelnek, de azt hiszem ez egészen egyértelmű. Egyszerre önt el harag, csalódottság, szomorúság, fájdalom és még megannyi megmagyarázhatatlan érzés. - Ez meg mi franc? az eddig csendes hangom hirtelen átcsap hisztérikus üvöltésbe.
- Figyelj baby, esküszöm megmagyarázom..








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyKedd Feb. 28, 2023 7:45 pm
Lita and me
- Nem... én nem gondoltam meg... ha te sem – vonok vállat. Tényleg nem igazán tudom, mit kéne kezdenem a szituval, hogy mit gondoljak erről az egészről, de nagyon próbálom megérteni, hogy mi a fene is történik most. Vagy mi történhetett tegnap este óta. Ez csak egy kávézás. Oké, persze az esti üzenetek lehet mások voltak közöttünk, mint ami megszokott, és... nem is tudom, lehet Tommy az oka? Vagy Rick? Egy részem azt mondja, el kéne ezt engednem, de közben pedig tényleg szeretnék rájönni, hogy mi mehet éppen végbe Litában. Főleg miután közli, hogy igazából ő is szeretné továbbra is a dolgot. Ezt hallva újra elmosolyodom, bár még mindig össze vagyok zavarodva.

- Jaj, emiatt ne izgulj! - legyintek. - Majd megszokod, hogy nyitott füllel járj. Én is így hallottam a tegnapi vitakörös eredményekről... Ott beszélgettek erről mellettem páran ma a kémia óránk előtt. Amúgy fogalmam sem volna az egészről - vonogatom a vállam. - Rendben, szerintem ez mindenképpen jó ötlet, akár fel is dobhatjuk Foxnál, aztán majd összeírok pár kérdést az interjúhoz - bólogatok, és azt hiszem, kezdek újra kicsit feloldódni attól, hogy Lita ismét egész normálisan viselkedik, ráadásul közös programot is szervez ezzel a riporttal. Valószínűleg a korábbi tényleg csak egy félreértés volt. Vagyis ebben a hitben vagyok legalább úgy két egész percig, amikor is ismét szóba kerül a tegnap este, és már muszáj nyíltan rákérdeznem, hogy mi a fene van. Lita válaszától azonban kicsit sem leszek okosabb. A homlokomat ráncolva várom, hogy kicsit jobban kifejtse, megmagyarázza, miközben csekkoljuk az IT termet. És amikor látszólag meglehetősen nagy zavarban végre kimondja, hogy mire gondol, szélesen elmosolyodom. Nem kellene, nyilván kicsit szemtelenség tőlem, de nem tudom visszafogni magam, túlságosan tetszik, hogy ennyire zavarba jött annak említésétől, hogy flörtöltünk.

- Igen... Szerintem is így volt - bólintok, és közben az arcát fürkészem. Rosszul kellene éreznem magam? Valamiféle bűntudatod érezni, amiért ő foglalt, ráadásul a haverom húga? Vagy legalább amiatt, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam? Mert nem érzek semmi ilyet. Inkább csak többet akarok tudni arról, hogy mit érez ezzel kapcsolatban. - Nekem is úgy tűnt. Mi tagadás, azok a képek nagyon... jól sikerültek, és... lehetséges, hogy kissé... a hatásuk alatt voltam, aztán nem tudtam visszafogni magam... - jegyzem meg óvatosan, Lita arcát fürkészve egy félmosollyal. - Ez talán... zavar téged? Hogy flörtöltünk? - Tegnap este nem úgy tűnt, de most... Szerintem egy kis flörtölésben alapvetően nincs semmi rossz, akkor sem, ha épp mindketten foglaltak volnánk. De jó lenne eligazodni rajta, hogy mi jár a fejében. Ám közben elérjük az öltözőket, én pedig őt követve szintén besétálok, aztán döbbenten állok mögötte az elénk táruló hihetetlen jelenetet figyelve. Annyira sokkolnak, hogy már csak azután találom meg a hangomat, hogy Rick megszólal, és magyarázkodni próbál.

- Nincs ezen mit megmagyarázni, seggarc, elég egyértelmű, hogy épp a csajomat dugtad – tekintetem oda-vissza jár kettejük között, és oké, lehet, hogy Jessicával ezt így még nem mondtuk ki, de hát egyértelműen afelé tartott a dolog. Szerintem kimondatlanul is épp eléggé egy pár voltunk már ahhoz, hogy felháborítson, dühítsen és bántson, aminek most a tanúja vagyunk. És Jess bűnbánó arcából ítélve ezzel ő is egyetértene.

- Eddie... - szólal meg, miután eligazítja magán az iskolai egyenruháját.

- Inkább ne... Nem akarom hallani – tartom fel felé a kezem. Kösz, de nem vagyok kíváncsi a magyarázatukra. Komolyan, akármit is akarnának hozzáfűzni, úgysem számít. Rick tesz egy-két lépést Lita felé, mintha félre akarná őt vonni, de én azonnal félig a lány elé állok. Csak mert Lita arckifejezéséből és az iménti hangerőből ítélve ő sem kíváncsi erre a kettőre. Ki is terelném az öltözőből, hogy a lehető leghamarabb elhúzzunk a közelükből, de akkor Rick ismét kinyitja azt a mocskos pofáját.

- Na jó, akkor nem fogok magyarázkodni. Különben sincs miért. Mégis mit vártál, Lita? Férfiból vagyok. Már hónapok óta együtt vagyunk, te meg még mindig játszod a szűz fapinát. Kinek tartogatod magad, a... ? - kérdezné röhögve, és mintha szeretne még valamit hozzátenni, de arra már nincs lehetősége, mert amint kimondja az első becsmérlő szavakat a mellettem álló szőkeségre, bennem végleg elpattan valami, és már lendülök is felé. Az első ütésem a gyomrába megy, a másodikat az arcába küldöm, és ha Jess nem kapna mellettem egyik pillanatról a másikra hisztérikus rohamot, valószínűleg abba sem hagynám. De a sikítása visszaránt a valóságba, és erőt veszek magamon, hogy elhátráljak. Ez azonban lehetőséget ad Ricknek, hogy visszatámadjon, és nem is habozik megtenni: az ökle az arccsontomat találja el. És hát, hogy is mondjam? Az ütéséből is határozottan érződik, hogy ez izomagy sportoló, rendesen megtántorodom tőle.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyKedd Feb. 28, 2023 9:13 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Megkönnyebülten rámosolygok. Nem tudom igazából, hogy miért, hiszen én voltam az, aki arra készült, hogy lemondja a közös programunkat, csak azért, mert beijedt. Ax igazság az, hogy nem vagyok ebben gyakorlott. Nem udom, hogy miként kellene viselkedni egy ilyen szituáció után, elvégre nem történt semmi az ártatlan flörtölésen kívül, amivel nem bántottunk meg senkit. Mégis, számomra sokkal több volt egy kis flörtnél, mert Eddie sem csak egy egyszerű srác. Ő sokkal több egy egy pár pajkos SMs váltásnál és nem viselném el, ha mondjuk emiatt távolodnánk el egymástól. Meghelehet, hogy sokkal érettebben viselkedhettem volna. Látni őt Jessicával mindig dühítő, de látni őket együtt ma, még fájdalmasabban érintett. Nekem ott van Rick, tudom, nem szeretnék képmutató lenni.
- Barb mellett elég nehéz mást is meghallani utalok nevetve a legjobb barátnőmre, aki enyhén szólva is szereti fosni a szót. - Na majd megpróbálok jobban figyelni, nehogy lemaradjon az újság a friss hírekről. ebben a suliban igaz, hogy fénysebességgel terjednek a pletykák.
Eddievel beszélgetni ma délután, olyan érzés, mintha a legmagasabb és legkanyargósabb hullámvasút tetején ülnék. Egyik pillanatban még a magasban vagyok, a másik másodpercben pedig már a lemélyebb és legcsavarosabb hurokban fékez le a vagon. Kevés olyan szituációban volt részem, amikor ennyire kellemetlenül éreztem magam.
Nagy nehezen végre kinyögöm azt, ami miatt egész nap úgy viselkedtem mint egy idióta, ő pedig látszólag igencsak jól szórakozik a zavaromon. Pimasz mosolyát látva kezdem úgy érezni, hogy egész nap teljesen fölöslegesen kerültem őt.
Szavait hallva egyre vörösebb az arcom, a szívverésem felgyorsul és kellemes izgatottság uralkodik el bennem. Ezek szerint nem csak beképzeltem a dolgot, nem csak az én fejemben történt meg ez az egész. Egész szerint Eddie ugyanazt érezte, mint én. Bár a fotókat véletlenül küldtem el neki, mégis örülök, hogy megtettem, mert az a buta baki miatt most olyan dolgokat feszegetünk, amikre talán soha nem került volna sor. Kérdést hallva, hosszú percek óta most először nézek bele a szemébe. Nem kapkodom el a tekintetem, elmélyülök íriszeiben.
- Inkább örülök neki mosolygok rá. Fura egy helyzet ez amiben most vagyunk, kíváncsi lennék, hogy ennek a beszélgetésnek mi lesz a vége, de közben megérkezünk az öltözők elé. Ösztönösen nem folytatom tovább a párbeszédet, mert ha van odabent valaki fülltanúja lenne, azt pedig nem akarom.
A látvány, ami elénk tárul teljesen letaglóz. Csak állok, mint akinek földbe gyökerezett a lába és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a jelenet, amibe besétáltunk megtörténik. Ezt nem lehet kimagyarázni. Egyszerre érzem magam megalázva, elárulva, megszégyenítve és átverve. Arra sincs erőm, hogy hátat fordítsak és elsétáljak a helyszínről.
Rick megszólal. Minden egyes szó amit kiejt a száján újabb és újabb késszúrás a hátamba. Elönt a tehetetlen düh és a mérhetetlen harag.
- Hogy mit vártam? könnyeimmel küszködve üvöltök a képébe - Mondjuk azt, hogy nem dugod a farkad az első jöttment .... naivan azt reméltem, hogy ennél azért több tiszteletet érdemlek. Félig tudom befejezni a mondatot, mert Eddie olyan lendülettel ugrik neki Ricknek, hogy még én is meglepődök. A pillanat tört része alatt veri szét a – mostmár – exem fejét. De a hatalmas kosaras sem rest, lendíti a kezét és ökle csattan Eddie arcán.
- Hagyjátok abba! kiáltok fel ijedten Eddie tántorgását látva és még mielőtt újra lecsaphatna Eddiere beállok kettejük közé. Soha ne állj be két bunyózó közé, oktatott mindig Tommy, most meg is érzem saját bőrömön, hogy miért. A lendület amivel lecsapni készült már megvan benne, amivel nemes egyszerűséggel fellök. Ha Eddie nem kap el nekitántorodom az egyik öltözőszekrénynek.
- Úgy csináltok, mintha ti ártatlanok lennétek. Folyamatosan egymás seggében vagytok, mintha egy külön világban élnétek. Valld be nyugodtan, Rivera, megdugtad Litát mi? Talán nem is egyszer, most pedig teszitek itt a nagy ártatlant. Én léptem. Jess, te jössz? veszi magára a kabátját és indul meg a kijárat felé. Menetközben még belerúg egy szemetesbe. Csak most veszem észre, hogy mindvégig Eddie kezét szorongattam. Fájdalmas tekintettel nézek rá. Összetörtem egy kicsit legbelül. - Csak hagyd elmenni. félek, hogy ha nem teszi ő húzza a rövidebbet.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyVas. Márc. 26, 2023 10:51 pm
Lita and me
A tegnap esti után a mai események enyhén szólva összezavarnak, de tényleg próbálok kiigazodni Litán, a viselkedésén. És amikor kezdem sejteni, hogy valószínűleg csak zavarban van az egész miatt – ami elismerem, érthető kicsit, hiszen a flörtölés közöttünk több okból is váratlan volt – akkor nem csupán megnyugszom valamelyest, de még enyhén szórakoztat is a dolog. Mármint... ez valahol jó, nem? Hogy így zavarba tudom hozni... ez, gondolom jelent valamit. Hogy pontosan mit, azt még én sem tudom, és fogalmam sincs, ez az egész hová vezethet közöttünk, de időm sincs ezt alaposabban végiggondolni, mert Rick és Jess öltözői afférja hamarosan teljesen elvonja a figyelmünket az előbbiekről.

Az, amit ez a kettő művelt, csak egy dolog. Dühítő, bántó, sértő, pofátlanság... de képes lettem volna ennyiben hagyni, és elsétálni. De azt, ahogyan ez a faszfej Litával beszél, azt egyszerűen nem tudom elnézni. Ha ő egyszerűen csak a haverom húga lenne, nyilván akkor sem hagyhatnám szó nélkül a dolgot, de... azt hiszem, túlságosan kedvelem a lányt, hogy hagynék bárkit így beszélni vele, Rick szavaitól pedig tényleg elpattan bennem valami, és nem tudom visszafogni magam. Összeverekedünk, Lita pedig próbál bennünket szétválasztani, és egy pillanatra felötlik bennem a gondolat, hogy nem hiszem el, hogy ezek után még mindig a pasiját félti, de amikor látom, hogy ő húzza a rövidebbet, igazából már ez sem érdekel. Elkapom őt, és a hátát átkarolva tartom meg, hogy ne essen neki a szekrénynek, közben a tekintetem villámokat szór Rick felé. - Ha még egyszer így beszélsz vele, hozzá érsz, vagy csak csúnyán nézel rá...

- Akkor mi lesz? - kérdez közben szinte ugyanolyan hangsúllyal. Legszívesebben újra rá támadnék, és addig ütném a fejét, amíg le nem törlöm az önelégültséget a képéről. De nem akarom elengedni Litát, amíg nem vagyok benne biztos, hogy jól van, hogy nem sérült meg, ezért csak a tekintetem üzeni ennek a balféknek, hogy ez ennyivel még nincs vége közöttünk. Ám ő ismét csak pofázni kezd, nekem meg megint kissé felforr tőle az agyvizem.

- Te meg miről beszélsz, ember?! Egy ujjal sem értem hozzá. Ne magadból indulj ki! Nem mindenki akkora idióta fasz, mint te, hogy félre kúrjon, és ne tartsa be a határokat. Inkább csak ismerd el, hogy elbasztad, és húzz el a picsába, mielőtt feltörlöm veled a padlót - lépek felé ismét fenyegetően, és ismét csak Lita miatt, az ő kérésére nem esek neki. Azt viszont nem ígérhetem meg, hogy később, a hét folyamán nem fogom megkeresni. Talán Tommy is szívesen segítene ellátni a baját annak, aki ekkora barom volt a tesójával. Nem mintha nekem ehhez segítség kellene, csak gondolom Rick sem rest bevonni a haverjait, ha úgy van. És az ő tekintete is azt üzeni a számomra, hogy ezzel mi még nem végeztünk.

Jessica a korábbi hisztiroham után már csak tanácstalanul pislog rám, látszik rajta, hogy menne is az új szeretője után, meg nem is. Végül inkább felém lép egyet, de mielőtt újra megszólalhatna, én megelőzöm. - Mióta tartott ez köztetek, Jess? Végig dugtál vele is? Egyszerre hülyítettél mindkettőnket? - Lehet, hogy nem tettük hivatalosan exluzívvá a kapcsolatunkat, de attól még erről nekem nem lett volna jogom tudni? Ha ő másokkal is összejárt, szerintem igenis minimum tudnom kellett volna.  

- Nem, Eddie... Ez volt az első és egyetlen alkalom. Én csak veled... veled akartam... - tesz felém még egy lépést, de közben elharapja a megkezdett mondatot. Mindegy, amúgy sem igazán tudok hinni neki. És utálom, hogy ez az egész jobban fáj, mint kellene. Az érzés, hogy nem voltam elég neki.  

- Jó, tök mindegy – legyintek csak, és én viszont hátrafelé teszek egy lépést, eltávolodva tőle, ezzel is jelezve, hogy tényleg hagyjuk inkább. Nem számít, csak menjen el.

- Eddie, attól mi ketten még... Ez Rickkel tényleg nem jelentett semmit. De te... Közöttünk emiatt nem kell, hogy vége legyen...

- Most viccelsz, ugye? Felejtsd el! - rázom a fejem. - Nekem ez így már nem fog menni. - Délelőtt még azt hittem igen, és a nyelvem hegyén van, hogy ezt kimondjam, de nincs értelme. Nincs jelentősége. - Már nem - inkább csak ennyit teszek hozzá. Jess csak bólint, látom rajta, hogy tudomásul vette, talán azt is, amit hangosan nem mondtam ki, aztán végre elsétál. A hajamba túrva fordulok Lita felé, majd kifújom a levegőt, amit eddig akaratlanul is bent tartottam.

- Jól vagy? - kérdezem tőle halkan, tekintetemmel azt keresve rajta, hogy megsérült-e. - Mármint fizikailag, mert amúgy... sejtem... Egyébként... a Café Integral-ban sütit is lehet kapni. Csak mondom - próbálok mosolyt erőltetni magamra, de elég vérszegényre sikerül. De ha édességbe szeretné fojtani a bánatát, megérteném.  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyHétf. Márc. 27, 2023 12:09 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Nagyon úgy tűnik, hogy ez a nap lehet annál is rosszabb, mint amit hittem reggel. Legmerészebb álmamimban sem gondoltam volna, hogy Rick képes megtenni ezt velem, velünk. Hiszen azon kívül, hogy megcsalta a barátnőjét, azzal is tisztában volt, hogy Jess és Eddie között van valami. Mert csak az nem látta, hogy nem közömbösek egymásnak, akinek nincs szeme. Egyszerűen undorító és gyalázatos amit művelnek. Úgy érzem magam, mintha a mellkasomból könyörtelenül tépték volna a szívem és a szemem láttára tapodták volna bele a földbe. Csak azért nem sírok, mert a meglepetés ereje teljesen ledöbentett és mert nem akarom megadni nekik azt az örömet, hogy sírni lássanak. Idiótának érzem magam, vagy valaminek ami még annál is rosszabb. Ha megnyílhatna a föld lábaim alatt nagyon szívesen süllyednék le a legmélyére és többé vissza se néznék. Minden egyes szó, amit kiejt azon a mocskos száján újra és újra megforgatja bennem a kést, mégsem vagyok képes kiállni magamért. Csak tűröm, hogy megsemmisítsen, miközben abban reménykedem, hogy nemsokára végetér a földi pokol amibe csöppentem,
Csak kapkodom a fejem a történések folyamában. Eddie ezen védelmező énjét nem ismerem. Soha nem láttam még azt, hogy képes ennyire elveszíteni a fejét. Nem hibáztatom azért, mert nekiesik Ricknek, sőt igazából nagyon hálás vagyok azért, mert kiáll mellettem. Azt azonban nem hagyhatom, hogy megsérüljön, Rick és Eddie nem ugyanabba a súlycsoportba tartozik. Úgyhogy megpróbálok beállni kettejük közé mielőtt még nagyobb baj keveredik az egészből. Azt azonban nem gondoltam át, hogy két túlfűtött pasi közé semmiképp nem szabad beállni, mert én húzom a rövidebbet. A lendület, amivel Rick fellök olyan erővel ér, hogy nem tudok megkapaszkodni, szerencsére Eddie megtart így nem csapódok neki az öltözőszekrénynek. Megszorítom a derekam köré fonodó karját. Egész testében érzem a feszültséget, szavai és estbeszéde is azt üzeni, hogy ez a meccs koránt sincs lejátszva még.
- Nem okoztál már elég kárt Rick? Fogd meg a barátnőd kezét és tűnjetek a pokolba nem is értem, hogy mire alapozza mindazt amit mond. Mi oka van arra, hogy meggyanusítson minket ilyen alaptalan vádakkal? Azt hittem megérti és elfogadja, hogy én még várni szerettem volna, mert számomra a szex nem csak a testi örömszerzsről szól. Ezek szerint Ő és én teljesen másképp gondolkudunk a kapcsolatok milyenségéről. Én hülye tegnap majdnem elküldtem neki azokat a fotókat, most még inkább idiótának érzem magam. Elkezdtem bízni benne és szerettem volna megtenni felé egy kezdeményező lépést, hogy tudja, értékelem a türelmét. Még szerencse, hogy nem ő kapta meg azokat a fotókat, különben most még rosszabbul érezném magam. Hogyha ez egyáltalán lehetséges. Óvatosan megérintem Eddie vállát miközben ezzel az olcsó kis kurvával beszél. Jessica hálás lehetne, hogy egy olyan srác mint Eddie egyáltalán szóba állt vele, amit a pasimmal együtt műveltek, az undorító. Szavait hallva gúnyos röhögés tör fel belőlem.
- Ja Eddie, ő csak veled akarta, de véletlenül pont itt volt Rick és véletlenül faszba esett... a magyarázkodása szánalmas. Inkább vállalja fel, hogy egy olcsó kis kurva és menjen nyugodtan Rick után.
- Nem érzed azt, hogy mostmár a pofátlanság határát súrolod? Szánalmasabb vagy mint gondoltam Jess... Eddie nagyon jól kezeli a helyzetet, nincs szüksége arra, hogy a védelmembe vegyem, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne jegyezzem meg a csajnak, hogy mennyire szánalmas. Ha egy kicsit több erő lenne bennem, vagy agresszió, akkor már rég belevertem volna a fejét a szekrénybe. De nem fogok lesüllyedni az ő szintjére, elég büntetés lesz neki Rickel együtt lenni.
Csak akkor lélegzem fel, amikor Jess is eltűnik az öltözőböl. Végre úgy érzem, mintha mázsás súlytól szabadulnék meg. Ahogy ránk telepedik a csend, egyre inkább érzem a mellkasom feszítő fájdalmat, ami szorongással tölt el.
- Jól vagyok pillantok rá kérdését követően. Jól amennyire ebben a helyzetben jól lehetek, de szemmel láthatóan jobban, mint ahogy az ő arca kinéz. - Te viszont elég vacakul nézel ki óvatosan érintem meg a szeme alatti vörös karikákat. Ezt egy jó darabig még viselni kell. - Ne haragudj Eddie, de nekem most nincs kedvem kávézgatni... érzem hogy az elmúlt percek feszültsége most távozik belőlem. - Inkább...nem is tudom. Keressünk valamit az arcodnak, mert csúnya lesz holnapra. Azt hiszem, hogy most ahogy kezd tisztulni a fejem, fogom csak fel igazán, hogy mi is történt, hogy mennyire megbántottak és megaláztak. Az eddig visszafolytott érzések egyszerre, lávaként törnek fel belőlem zokogás formájában. Lehetne, hogy egyszerűen csak véget érjen már ez a nap. Könnyektől áztatott tekintettel nézek rá Eddiere, majd akárcsak egy ölelésre vágyó kislány átölelem, abban bízva, hogy visszaölel. Ha megteszi, belefúrom magam az ölelésébe és csak zokogok, mintha ez lenne a világ legetrmészetesebb dolga.
- Bocsi... szipogva pillantok fel rá másodpercek múlva - Vizes lesz a pulcsid









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptySzomb. Ápr. 01, 2023 7:00 pm
Lita and me
Szívás. Szívás ez a nap, de Jess meg a pofátlan seggfej Rick ezzel most rendesen feltették az ire a pontot. Éppen, amikor már kezdtem komolyan azt gondolni, és úgy érezni, hogy a csajjal akár valami komolyabb is lehetne közöttünk, hisz miért is ne? Már több, mint két hónapja kavarunk egymással, és eddig egész jól megvoltunk. Erre egyszer csak meglép egy ilyet. Egyedül annak örülhetek, hogy az ebédszünetben végül nem mondtam neki semmit. Akkor még kínosabb és kellemetlenebb lenne ez az egész helyzet. Bár így is én érzem magamat hülyének, egy balfasznak, hogy többet akartam belelátni ebbe, mint ami volt. Gondolom, valahol mindig tudtam, hogy Jessica nem olyan csaj. Hogy nem kellene túl komolyan vennem. De ez van. Tényleg jobb, hogy időben kiderült, és nem tettük ma hivatalossá kettőnk... akármi is volt ez közöttünk.

Rick végre elhúzza a csíkot, és ezzel a feszültség egy része is távozik belőlem. Amíg egy helyiségben tartózkodtunk, minden esély megvolt rá, hogy újra egymás torkának esünk. Vagy csak megfogtam volna a fejét, és beleverem a legközelebbi falba. És nem, a legkevésbé sem tartok tőle, vagy attól, hogy erősebb volna. Lehet, hogy én nem vagyok sportoló, de időről időre én is megfordulok az edzőteremben Tommy-val, vagy ha arra épp nincs időm, akkor a diákmunkákként vállalt fizikai munkákkal pakolok magamra izmokat. Plusz majdnem egyforma magasak vagyunk, úgyhogy aligha tud fölém magasodni a kosaras méreteivel. De ha tudna, az sem tartana vissza, az az igazság.

Mindenesetre ez a görény lelép, de Jess még húzza az időt. Őszintén szólva semmi kedvem további perceket áldozni rá, meghallgatni a mondvacsinált magyarázatát. Frusztrál az, hogy még mindig itt van, hogy hozzám beszél, de amikor Lita közbe szól, leoltja a fejét, valahogy mégis elmosolyodom. Szerintem ez az első alkalom, hogy káromkodni hallhattam Melita Kershawt. Vagy hogy egyáltalán bármilyen csúnya szót hallhattam kiejteni a száján. Kissé fel is vonom a szemöldököm, és a továbbiakban nagyon kell koncentrálnom, hogy ne vigyorodjak el, de meg kell vallanom őszintén, nagyon tetszik, ahogy így a védelmemre kelt. Nekem további hozzáfűzni valóm nincs is, azzal, hogy hátat fordítok a lánynak, szavak nélkül jelzem Jessnek, hogy nekem nincs több mondandóm. És akkor végre távozik ő is, majd ketten maradunk az öltözőben Litával. Végigmérem, próbálom felmérni, hogy jól van-e, megsérült-e, majd egy sóhajtással veszem tudomásul, hogy nem esett baja. Fizikailag legalábbis.  

- Ja ez... - bökök lazán az arcom felé, mert csak most tudatosul bennem, hogy vele ellentétben én viszont tényleg kaptam egyet-egyet az arcomra. - Annyira nem vészes. - Amúgy tényleg ez érdekel a legkevésbé jelenleg. Szinte még jól is esik, ahogy a szemem alatt és az ajkam felett feszül, és sajog a bőr. Elvonja a figyelmemet a haragomról, és segít koncentrálni.

- Persze, ez.. érthető, semmi gond... – Most kicsit hülyén érzem magam, hogy megint a kávézóval jöttem, miközben ő már korábban is eléggé világossá tette, hogy annyira nem izgatja a dolog, meg amúgy is más programra lenne. - Hát nem tudom, kétlem, hogy találhatnánk mondjuk jeget így a suli akármelyik termében. Az orvosi szobát meg ilyen semmiséggel inkább nem szeretném meglátogatni - ingatom a fejemet. Oda az ember fia akkor megy, ha rosszullétet színlel, mert meg akar lógni egy-két óráról. És nem azért, mert verekedett valakivel, hogy aztán felfüggesszék vagy spiclinek bélyegezzék. Más lehetőség meg most tényleg nem jut eszembe, de annyira nem is foglalkoztat a dolog, hogy esetleg belilulhat a képem, főleg mert a következő pillanatban Lita nagy szemei megtelnek krokodilkönnyekkel. Az enyémek meg elkerekednek, mert kicsit tanácstalanná válok, hogy mit is kellene most tennem, de készségesen magamhoz ölelem a lányt, ha ez segít neki. - Héé... Minden... rendbejön - tapogatom meg a vállát kicsit sután. Igazából szeretném azt mondani neki, hogy így valójában sokkal jobban járt, hogy ez a görény nem érdemli meg őt, hogy amennyiben tényleg nem adta oda magát neki, ez volt a legokosabb dolog, amit valaha életében tett... De ilyeneket nyilván nem mondhatok. Félek, nem jól jönne ki, vagy csak olaj lenne a tűzre. - Rick egy seggfej, és a legkevésbé sem érdemelt meg téged - mondom ki végül mégis kissé leegyszerűsítve a véleményemet. - Jah... nem gáz. Majd megszárad - legyintek a felsőmre. Aztán átkarolom a vállát, és kifelé irányítom az öltözőből. Szerintem mindkettőnknek jót tenne, ha nem ácsorognánk itt tovább. Bár még nincs ötletem, hová mehetnénk, ha már a kávézás kilőve. - Gyere, lépjünk le innen! Szeretnéd, hogy haza vigyelek? Vagy... esetleg bárhová máshová?  
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyVas. Ápr. 02, 2023 8:41 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Amikor már úgy éreztem, hogy ez a nap ennél kínosabb és kellemetlenebb nem lehet akkor jött a nemvárt fordulat és a két hűtlen idióta az öltözőben. A megalázottságon kívül azt érzem, hogy kihasználtak és csúnyán átvertek. Nem testileg, hanem lelkileg, érzelmileg adtam neki át magam, megnyíltam neki és ilyen hosszú hónapok után mindezt eldobta egy kóbor numeráért. Már egy ideje éreztem, hogy nem ugyanolyan az összhang köztünk, hogy egyre inkább zavarnak azok a dolgai, amiket eddig nem vettem észre, sokszor fusztrált a jelenléte, de hittem abban, hogy ezt meg tudjuk beszélni. Hát ezek szerint Rick a kommunikáció másik formáját szereti. Mással. Ha nem lenne itt Eddie nem is tudom, hogy hogyan lennék képes elviselni a történteket kiakadás nélkül. Igazán jó érzés, hogy ennyire kiáll értem, még akkor is, ha nyilván a saját becsülete ugyanannyira sérült, mint az én érzéseim. Egyértelmű, hogy rosszul válaztottunk és a vicces az, hogy Eddie kezdetek óta mondta nekem, hogy Rick egy faszfej, én meg újra és újra megvédtem, mert hinni akartam abban, hogy működhet a dolog. Annyira ostoba vagyok.
Rick távozása szemmel láthatóan oldja az Eddieben keletkezett feszültséget, félek, hogy az imént abbamaradt veszekedésnek esetleg még lehet folytatása. Eddie nem kisgyerek, látom, hogy tud ő vigyázni magára, mégis annak a gondolata, hogy valami nagyobb baj éri összeszorítja egészen apróra a gyomrom. Jessica idióta magyarázkodását hallva magasba ugrik a szemöldököm, nem tehetek mást, mint magamat is meglepve elmondani neki a véleményem. Annyira ostoba, hogy csak úgy sugárzik róla az idiotizmus és ami a legdurvább, azt hiszi, hogy Eddie frankón bekajálja azt amit mond. Nem tudom, hogy a szavaim hatására, vagy inkább a srác tüntetőleges elfordulásának hatására hagy-e magunkra Jess, de a lényeg, hogy megteszi és többé nem kell néznem a pofáját.  Ahogy magunkra maradunk az öltözőben, egyre inkább érzem a terhet amit az iménti affér rám tett. Tekintetemmel Eddie arcát fürkészem, a véraláfutásokat, a felszakadt száját. Sajnálom, hogy ez megtörtént vele, sajnálom, hogy Rick kiprovokálta belőle. Óvatosan érintem meg a sérüléseit, mutatóujjammal végigjárva a szeme alatti karikát.
- Kérsz egy gyógypuszit? pislogok rá kérdő tekintettel. Mint amikor kicsik voltunk Tommyval és azt hittük, hogy minden sérülésünkre gyógyír egy-egy puszi.
- A konyháról. Martha néni biztos tud adni nekünk valamit, amivel lejegelhetjük az arcod. Martha néni különösképpen kedvel azóta, hogy egyszer a védelmére keltem egy csapat idiótával szemben, akik nem túl kedvesen kritizálták a paradicsomos húsgombócot amit készített. Azóta néha, extra adag desszertet rejt el a tálcámon. Biztos vagyok abban, hogy segítségünkre lesz ebben a helyzetben is.  Mielőtt azonban érdemben megindulnék a kantin felé érzem, hogy egyre jobban elnehezednek a mozdulataim és nehezen kapok levegőt. Nem akartam megadni nekik azt örömet, hogy elgyengülve, sírni lássanak, de most, hogy biztonságban vagyok Eddie mellett a könnyeim utat törnek maguknak és az előbbi csendet a zokogásom töri meg.
Eddie ölelésébe bújok, fejem a mellkasába fúrva és hagyom, hogy a visszafolytott könnyek csak úgy áramoljanak ki belőlem. Lehet ciki, de előtte valahogy nem szégyellem kimutatni, hogy baromira megbántottak.
- Én meg majdnem elküldtem neki azokat az idióta képeket szipogom még mindig a pulcsijába temetettel arccal. Tényleg én vagyok a világ legnagyobb idiótája. Eltávolodom tőle, könnyes szemeimet a kabátom ujjába törölve.
- A bárhova máshova jól hangzik. tekintetem az övébe fúrom, könnyes íriszeim az ő sötét tekintetét keresik. Szerencsések vagyok, hogy ilyen barátom van, mint ő.
- De előtte keressük meg Martha nénit jó? nyújtom felé a kezem, hogyha megfogja a konyha felé indulok meg mellette. - Sajnálom Jesst... őt is becsapták, biztosan neki is megvannak erről az érzései és gondolatai, csak ő esetleg nem akar róluk beszélni. - nem érdemelt meg téged... egyetlen másodpercig sem.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyKedd Május 02, 2023 9:31 am
Lita and me
Elég elbaszott ez a mai nap, és egyre inkább azzá válik, de remélhetőleg innen már csak felfelé vezet majd az út. Már az apró örömöket is tudni kell értékelni, gondolom, aztán magamban tényleg hálás vagyok már amiatt is, hogy Rick végre eltakarodik a közelünkből. Sosem kedveltem. Tenyérbemászó képe van, irritáló modora, beképzelt, és még nagypofájú is. Tudom, hogy ez most így szívásnak tűnhet Litának, valószínűleg kicsit összetöri a dolog, de remélem, idővel - lehetőleg mihamarabb - belátja majd, hogy igazából ennél jobb dolog nem is történhetett volna vele mostanában.  

Jess kicsit más kérdés. Nem tudom teljesen jogosan felróni neki azt, amit művelt, mert sosem mondtuk ki, hogy hivatalosan együtt volnánk. De ettől még egy párként tetszelegtünk az utóbbi hónapokban mindig, mindenhol. A suliban ebédidőben, órák között, bulikban... ott volt a legtöbb koncertünkön... És lehet, én vagyok a hülye, amiért nem léptem már előbb, nem kérdeztem rá, hogy akkor most mi is van köztünk? Hogy nem akarjuk-e komolyabbra fűzni a szálakat? Bár, ha megtettem volna, most valószínűleg pont ezért akarnám lefejelni a legközelebbi falat, és utálnám magamat. Mert igazából valahogy kétlem, hogy akkor ne tette volna meg ugyanezt. Persze ezt ugye már sosem tudhatom meg.

- Gyógypuszit? - kérdezek vissza. - Mint egy kisfiú? - És lassan, lustán széles vigyor terül szét az arcomon. Imádom, hogy egyetlen ártatlan kérdésével képes könnyedén kiűzni belőlem minden eddigi bosszúságot, haragot, borúlátást. De legalábbis a nagy részét, ha nem is mindet. Arcomat Lita felé fordítva lejjebb hajolok hozzá. - Ide kérem - mutatok valamivel a szemem alatti sérülés alá.

- Hogy őszinte legyek, Martha néni szerintem engem valamiért ki nem állhat... - vonogatom meg a vállam. Mármint a legtöbbször olyan mogorván néz rám, amikor ételt tesz elém, hogy párszor már elgondolkodtam, mégis mit művelhettem vele, hogy ilyen szeretettel bánik velem? És hogy vajon mikor kapok egy kis ciánt is a menübe... Bár eddig még szerencsésen túléltem minden ebédet, hála az égnek. - De ha úgy gondolod, téged kedvel annyira, hogy megszánja a fejemet... – vigyorodom el ismét. Igazából még kíváncsi is lettem, hogyan is fog elsülni ez a dolog, úgyhogy tőlem tehetünk egy próbát. Úgy tűnik, meg is indulunk a konyhára, de aztán Litából hirtelen kitörtnek az érzések. Magamhoz ölelem, és tartom addig, amíg összeszedi magát. Egyértelműen itt mindannyiunk közül ő húzta a legrövidebbet, és igazából kedvem lenne most Rick után menni, hogy még egyszer megkóstoltassam vele az öklömet. De persze maradok, hogy támasza legyek Litának.  

- Áh igen, a képek... - jut eszembe nekem is a dolog. Na nem, nem... Rohadtul nem. Rick még véletlenül sem érdemelte volna meg azokat. - Talán így kellett történnie, nem? Hogy véletlenül rossz helyre küldted őket. - Jó helyre, ha engem kérdez, de semmiképpen nem szeretnék ilyen pofátlanul, szemtelen módon megnyilvánulni most.

- Rendben, akkor gyerünk először a konyhára, aztán pedig még kitaláljuk, merre tovább... - igazából lenne is egy kósza ötletem, de még nem tudom, mit szólna a hozzá. Lehet élből elutasítaná, mint a kávézást. Bár ez más... Jó figyelemelterelés lehetne, egy kis kaland, egy kis kikapcsolódás...

- Hmm... Bevallom neked, már azt terveztem, hogy komolyabbra fordítom vele a dolgokat – ismerem el, amikor felhozza Jessicát. - De... most már örülök, hogy ezt nem léptem meg...
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Május 04, 2023 12:26 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Fura, hogy mennyire kiszámíthatatlan az életünk, hogy egyetlen perc alatt képes összedőlni az egész világom. Most úgy érzem, hogy hosszú folyamat lesz kiheverni ezt a traumát, de talán még magamat is képes leszek meglepni azzal, hogy mennyire gyorsan túllépek rajta. Ki tudja, mit tartogat számunkra a jövő? Az azonban teljesen biztos, hogy a büszkeségem csorbát szenvedett és még soha nem érezetem magam ennyire sebezhetőnek. Azt hiszem, hogy igazán akkor fog fájni, amikor leülepednek bennem a történtek és lesz időm felfogni annak a súlyát ami történt. Az, hogy most Eddie itt van velem segít abban, hogy ne hagyjam el teljesen magam, mint mindig, most is jó hatással van rám a társasága. Ketten vagyunk benne ebben a szarban és tudom, hogy ketten túl is lendülünk majd rajta. Most szar, de talán nem is olyan sokára lesz jobb is.
- Ha szerinted csak a kisfiúknak jár puszi incselkedem vele egy kicsit játékosan. Amikor vele vagyok, olyan, mintha minden sötét felhő a fejünk fölül eltűnne. Mindig megnyugtat a jelenléte és úgy érzem, hogy vele biztonságban vagyok. Lehet, hogy túlságosan gyerekes vagyok, kicsinyes, de az érzések amiket érzek mellette szinte minden másnál erősebbek. Csak tudnám, hogy miért. Széles mosollyal az arcomon pipiskedek fel kicsit a lábujjamra, hogy közelebb hajoljak hozzá. Ajkaimmal követem ujjának mozdulatait, hogy puszit nyomjak a szeme alatti sérülésre. - így ni... Kezemmel végigsimítok arcélén miközben még egy apró puszit kap tőlem valamivel feljebb a duzzadásra. Csak ezek után húzódom el tőle.
- Már jobb is, nem? pillantok rá mosolyogva. De a jókedvem csak pillanatnyilag tart, mert még mindig nyomaszt az érzés a mellkasomban. Azt hiszem, ha Eddie nem lenne itt sokkal rosszabbul viselném mindezt. Valahogy nem akarom, hogy lássa rajtam mennyire padlóra vágott Rick és Jess esete, nem akarom, hogy úgy érezze egy gyenge virágszál vagyok.
- Majd én intézem Martha nénit, te csak ne aggódj miatta megvannak a módszereim arra, hogy megpuhítsam az öreglány szívét.
- Szerencsére én bírom a fejed  
Megindulnék a  konyha irányába, de hirtelen, mint akire rádobták az érzéseket elönt a keserűség és a fájdalom. Nem akartam sírni, nem akartam, hogy Eddie ezt lássa, de egyszerűen egy lépést sem tudok megtenni, mert a könnyeim záporként hullanak a szememből. Hozzá bújok, hogy védelmező ölelésében zokogva adjam ki magamból a bánatomat. Kézfejemmel letörlöm a könnyeimet miközben elhátrálok tőle. Nem érdemli meg az a köcsög exem, hogy sírjak miatta, de mégsem tudom visszafogni a fájdalmam. Szipogok még egy keveset.
- Jó, hogy nem ő kapta meg őket. Most még nagyobb hülyének érezném magam. A legjobb talán az lett volna, ha meg sem csinálom azokat a képeket, de ha már voltam ennyire idióta, tényleg jó, hogy nem Rick kapta meg őket.
- Menjünk indulok meg, hogy végre magunk mögöt hagyjuk ezt a szörnyű öltözőt. Az eredeti cél, amiért benyitottunk már olyan távoli, hogy szinte nem is emlékszem miért indult el. Össze vissza kavarognak a gondolatok a fejemben, fogalmam sincs mihez kezdjek ezzel a nappal, minden amit terveztem, amit meg akartam valósítani olyan távolinak tűnik már. Szavai késként szúródnak a mellkasomba. Nem gondoltam, hogy ennyire komolyak voltak a szándékai Jessel, hiszen végig azt hangoztatta, hogy csak szórakoznak.
- Nem tudtam, hogy ennyire komolyak a szándékaid vele így még durvább ez a helyzet amibe akaratunk ellenére keveredtünk. - Nagyon sajnálom, hogy megbántott... kicsit úgy érzem, hogy nincsenek megfelelő szavak amiket most mondhatnék neki. Átverték akárcsak engem, erre nincs más szó, erre nincs vígasz. Ezt csak túl kell élni valahogy.
- Lesz még esélye nálad? mert biztos vagyok abban, hogy Jessica nem fogja ilyen könnyen feladni és még legyeskedni fog Eddie körül. Időközben megérkezünk a kantinhoz, ahova előre engedem magam.
- Martha néni itt van? érdeklődök az egyik mosogató fiútól, aki fejével hátrafelé int. - Te várj meg itt, mindjárt jövök. szólok még Eddienek mielőtt eltűnök a fém ajtók mögött a konyhában.
Egy kis győzködés kellett azért az idős szakácsnőnek, de azért pár perc múlva egy csomag fagyasztott zöldborsóval a kezemben térek vissza Eddiehez.
- Sikerült! emelem a magasba a jeges zacskót miközben odalépek mellé. - Gyere, üljünk le. fogom meg a kezét ha engedi, hogy a legközelebbi asztalhoz sétáljunk. Leülök a padra és megveregetem magam mellett a helyet, hogy üljön le ő is. Ha megteszi szembe fordulok vele és a zöldborsót óvatosan a sérülésére nyomom.
- Ezt itt fogom most egy kicsit, aztán ha már nem sajog annyira a szemed majd mehetünk. Mit szeretnél csinálni? pillantásommal az övét keresem. Baj, hogy felvillanyoz a gondolata annak, hogy vele tölthetem a délutánom?
- Martha néninek lógsz egy zacskó zöldborsóval vigyorgok rá. - Azt is mondta, hogy bajt fogsz hozni még a fejemre. nem gondolom, hogy ez így lenne, szerintem egész jó hatással vagyunk egymásra.
- Mi van akkor, ha én hozok bajt a te fejedre? széles vigyorral nézek rá









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Május 04, 2023 6:29 pm
Lita and me
Nem válaszolok Litának, inkább csak közelebb hajolok hozzá, hogy elérhesse az arcomat, de közben az jár a fejemben, hogy ha kellene, most simán lennék újra kisfiú ezért a pusziért. - Ühüm... - dünnyögöm a kérdésre, amikor visszahúzódom. - Már alig érzem – mosolyodom el a tekintetét fürkészve. Ebben a pillanatban viszont már nagyon, de nagyon szeretnék ismét közelebb hajolni, és megcsókolni, egyáltalán nem kisfiús módon. Persze jól tudom, ez volna a legnagyobb őrültség, amit tehetnék. Több okból is. Hisz azon túl, hogy tiltott gyümölcs, épp most törték össze a szívét. Jó nagy gyökér lennék, ha a sebezhetőségét így kihasználnám. Valószínűleg kapnék is egy jól kiérdemelt hatalmas pofont, és mehetnék a faszfej Rick utána a jó büdös francba én is. És mégis... magam sem értem, miért, de talán még soha nem éreztem felé ennyire erősnek a vonzódást. Mély levegőt veszek, és elszakítom róla a pillantásomat.

Nem tudom, hogy nézhetek ki kívülről, de szerintem nem akkora a baj, hogy bármiféle külön ellátásra szorulnék, a konyhás nőnek meg normális esetben ebédidőn kívül önszántamból nemigen mennék a közelébe, de ha Lita attól megnyugszik egy kicsit, hogy tehet értem valamit, nem fogom ettől megfosztani. Meg is indulunk, de akkor a lányra hirtelen rátörnek az érzések, a felismerés talán, hogy az iméntiek valóságosak voltak, és hogy a pasija, aki szerencsére már csak az exe, a földkerekség legnagyobb balfasza. Visszafordul hozzám, én pedig az ölelésembe zárom, és a hátát simogatom, amíg összeszedi magát. Egy részem együtt érez vele, át tudom érezni, hisz engem is épp az imént szarvaztak fel. Egy részem sajnálja is őt azok miatt, amiket az a paraszt a fejéhez vágott. Lita ebből semmit nem érdemelt meg. De egy részem mégis örül egy kicsit, és megkönnyebbült, hogy ennek itt és most vége lett közöttük. Mindig tudtam, hogy jobbat érdemelne. Valakit, aki megbecsülné, valaki olyat, akinek nem szó szerint izom van az agya helyén is. Remélem, csak idő kérdése, és erre magától is rájön majd.

Nem tudom, mi vesz rá arra, hogy eláruljam neki, Jessicával köztünk is majdnem komolyabbra fordultak a dolgok. Mostanra hülyeségnek tűnik, hogy ez egyáltalán megfordult a fejemben, és jó nagy marhának érzem magam miatta. Egy igazi szerencsétlen balféknek. - Jah – vonom meg a vállam a szavaira. Már nem szívhatom vissza előtte, amit az imént bevallottam, de tehetek úgy, mintha ez amúgy annyira nem is számítana. Ettől nekem is kicsit könnyebb ezt elhinnem. - Azt hittem, ezt akarom. Úgy tűnt, már itt volna az ideje új szintre lépni, vagy ilyesmi... - Végül is már hónapok óta kavartunk, feltételeztem, csak egymással. - De ezt ő egyértelműen máshogy látta. Mindegy, már nem számít – ingatom a fejemet.

- Még esélye...? Kétlem, hogy én ezt még akarnám valaha vele... - Nem tudom ezt olyan meggyőzően kijelenteni, mint ahogy szeretném, de az önérzetemet így is épp eléggé megviseli a dolog, nem áll szándékomban még mélyebbre süllyedni, ha esetleg Jess ismét be is próbálkozna. Bár az előbbiek után nem hiszem, hogy megtenné.

Biccentek a konyhás srácnak üdvözlésképpen, míg Litára várok, illetve kinézek magunknak egy asztalt is az egyik ablak közelében. Amikor megérkezik a lány, azonnal arra is veszem az irányt, és helyet foglalok. Lehunyom a szemeimet egy pillanatra, és az arcom fájdalmas grimaszba rándul, amikor a jeges csomag az érzékeny részhez ér, de aztán hamar felengedek.

- Látod, mondtam, hogy nem kedvel a nő – forgatom a szemeimet, de aztán elnevetem magam. - Szerintem az a rögtönzött koncert az oka előző félévből, amikor tányérokat és tálcákat használtunk hangszernek. - Pedig csak egyszer fordult elő, és arról sem én tehettem. Bob, az az idióta, beállva jött suliba, aztán nem lehetett bírni vele. De amúgy szerintem elég jó hangulatot csináltunk arra a kábé öt percre.

- Hmm... Szerintem mindkettő lehetséges. Mindenesetre én elviselném, ha bajt akarnál hozni a fejemre. Hozzad csak – vigyorodom el. - Egyébként... nem tudom, mennyire lenne kedved ilyesmihez most, de az jutott eszembe... elmehetnénk Coney Island-re. Szerintem tökéletes lenne kicsit megfeledkezni az előbbiekről... persze csak ha benne vagy, és nincs semmi sürgős dolgod. - A vigyor az arcomon egy kisebb, bizonytalan mosollyá szelídül. Úgy rémlik, mintha lett volna valami fotós programja délutánra, de már nem tudom. - A fagyit én állom! - teszem hozzá végül egy komiszabb arckifejezéssel.
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Május 04, 2023 9:06 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Elvörösödöm miközben elhúzódok tőle a puszi után. Tekintete olyan mélyen hatol belém, mintha képes lenne a lelkemig látni. Mintha kiolvasná a bennem tomboló érzések közül, hogy milyen sokat is jelent ő nekem. Mintha képes lenne a gondolataimba látni és kiolvasni legféltettebb gondolataimat is. Kicsit zavartan vakarom meg a tarkómat, tekintetemmel a kopott szekrények ajtaját bámulom. Nem mintha, az sokkal érdekesebb lenne Eddienél, de így talán nem veszi észre rajtam, hogy milyen hatással van rám. Fura, de miközben ennyire közel vagyunk egymáshoz sikerül arról is megfeledkeznem, hogy percekkel ezelőtt éppen felszavarvaztak minket, hirtelen mintha minden külsű tényező elveszne és csak ez a fura kis törékeny buborék létezne amiben most vagyunk.
De ez a varázslat csak addig tart, amíg ennyire közel vagyunk egymáshoz, amint kilép az aurámból újra teherként nehezedik rám az imént történtek hatása. Nem akarok gyengének tűnni, de a könnyek felülkerekednek rajtam és olyan erővel söpörnek végig a testemen, hogy esélyem sincs ellenkezni. De ilyen esetben normális, ha valaki sír, nem?
Lehet, hogy most nagyon szánalmasnak gondol, Gyengének. De bármit is gondol rólam, védelmező ölelésében viszonylag könnyen megnyugszom. Otthon, tudom, hogy nagyon nehéz lesz, amikor egyedül maradok a gondolataimmal, de most, ebben a másodpercben nem tűnik annyira vészesnek ez az egész helyzet. Jessica puszta gondalatára is émelyegni kezdek. Sosem kedveltem őt, szerintem Eddie sokkal de sokkal jobbat érdemelene nála. Mindketten belenyúltunk a tutiba. Rápillantok. Nem tudom teljesen biztosan megmondani, hogy vajon mit gondolhat. Az egy dolog amit mond, de vajon azt is érzi? Nehéz kiigazpdni az érzésein.
- Szereted ? gondolom, hogy valamilyen érzései vannak, vagy legalábbis voltaj iránta, hiszen elég hosszú ideje kavartak egymással. Miközben válaszára várok a szívem dupla gyorsasággal kezd el dobogni a mellkasomban. Nem tudom, hogy miért bízom abban, hogy a válasza egy határozott nem lesz.
- Én is azt gondolom, hogy van amit nem lehet megbocsátani és ez éppen olyan valami nem vagyok nagy szakértője a kapcsolatoknak, Ricken kívül még nem volt soha pasim, és ha egészen őszinte akarok lenni, hát vele sem éltem meg minden lépcsőfokát egy kapcsolatnak, szóval eléggé tapasztalatlannak számítok a témában. Ha szexeltem volna vele lehet, hogy nem fanyarodott volna Jessre. Talán én vagyok mindenért a felelős.
Martha nénit kellett egy kicsit győzködni ugyan, de végül beadta a derekát a nyaggatásomnak és egy zacskó borsóval, diadalittas tekintettel térek vissza Eddiehez. Amint elfoglaljuk az egyik asztalt, egymással szemben ülve, óvatosan rá is nyomom a fagyos zöldséget a szeme alatti karikákra. Nem tudom igazából, hogy ennek mennyi haszna van, de remélem egy kicsit legalább segít. Felnevetek a kijelentésén. Hosszú, feszült percek óta most először.
- Na látod, ez valószínűleg egy jó meglátás. Nem mondták, hogy nem szabad játszani az edényekkel? na nem mintha szentségtörést követtek volna el, de Martha néni már nem mai csirke, valószjnűleg kevesebb türelme van és teljesen más szellemben élte az életét.
- Majd a zöldborsó mellé csatolj egy iciripiciri bocsánatkérést is. mutató és hüvelyk ujjammal mutatom, hogy mennyire picit.
Nem terveztem semmit a történtek után ma délutánra, leszámítva az önsajnálatot. Egy egészen rövid ideig elgondolkodom a kérdését. Bevallom, nem egy hülye ötlet elterelni valamivel a gondolatainkat, kikapcsolódni kicsit, és ha mindezt Eddievel csinálhatom az még hab a torta tetején.
- Szívesen elmennék veled mosolygok rá. A kávézást az imént élből elutasítottam, nem tehetem meg, hogy ezt is visszautasítom. Illetve megtehetném, de nem akarom.
- ÚÚÚÚ...legalább három gombóc fagyit kérek. Imádom a fagyit. a szemem is felcsillan már a gondolatra is.
- De meg kell ígérned, hogy felülsz velem az óriáskerékre, mindegy mekkora a sor. ezt az ígéretet ki fogom sajtolni belőle, mert nekem az óriákerék az abszolót kedvencem az egész parkban. Imádom.
- Jobb már a szemed? veszem el arca elől a borsós zacskót. Óvatosan megérintem mutatóujjammal a szeme alatti karikát. Kedvem lenne újra közel hajolni hozzá, hogy puszival gyógyítsam, de ehelyett csak az asztalra dobom a tasakot.
- Nem is köszöntem meg még, hogy kiálltál értem. Köszönöm. tényleg nagyon sokat jelent, hogy még ezekben a nehéz percekben is mellettem volt.
- Szeretnél vezetni? paskolom meg zsebem amiben a kulcsok vannak. - Vagy menjünk inkább tömegközlekedéssel? abban is van számomra kihívás. Nem gyakran használom a metrót.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptySzer. Jún. 07, 2023 5:42 pm
Lita and me
Az a fura, hogy bár tudom, az előbbiek után nagyon nem lenne oké, ha közelebb vonnám Litát magamhoz, és megcsókolnám, mégis a tekintetét fürkészve egy-két pillanatra úgy tűnik, mintha ő is ezt szeretné. De nem lehetek biztos benne, és ha mégis így volna, az akkor sem volna helyes jelen helyzetben. Mindenesetre nem kockáztatnék, most nem, így nem... úgyhogy összeszedem magam, és elszakítom róla a pillantásomat.

Abban a másodpercben jövök csak rá, hogy mennyire jól döntöttem, amikor rákérdez, hogy szeretem-e Jessicát, és ezzel visszaránt a jelenbe, emlékeztet rá, hogy mennyire friss ez még mindkettőnknek. Csupán egy röpke pillanatra tűnődöm el, hogy gyors kielemezzem az érzéseimet, aztán megrázom a fejem. - Nem... - válaszolok határozottan, majd egy kis habozás után folytatom. - Talán bele tudtam volna szeretni, ha igazán esélyt adunk ennek, de ez már sosem derül ki. És egyértelműen jobb így. - Igazából egy kicsit tényleg reméltem, hogy Jess tudna segíteni abban, hogy kiverjem a fejemből Litát, hogy képes lenne érzéseket ébreszteni bennem, amelyek elfelejtetik velem az előttem álló lányt, de örülök, hogy nem jutottunk el addig, hogy ez megtörténhessen. Akkor ez a pofára esés most sokkal jobban fájna.

- És te? Szeretted Ricket? - teszem fel a kérdést visszafelé is, majd szinte levegőt venni is elfelejtek, míg a válaszára várok. Az mindenesetre megnyugtató, hogy láthatóan ő is megbocsájthatatlannak tartja azt, amit ez a kettő művelt. Akárhogyan is érzett ez a seggfej iránt, legalább belátja, hogy innen már nem létezhet visszaút. Ettől függetlenül azért szívesen leosztanék még néhány pofont Ricknek, főleg miután a lány könnyekben tör ki miatta, de legalább egy kicsit megkönnyebbül a sírástól, és remélhetőleg képes lesz innen majd inkább előre tekinteni már. Konkrétan előre a konyha felé egyelőre. Nem igazán érzem szükségét, hogy a sérüléseimet kezeljük; ha nyoma maradna az iménti verekedésnek, igazából az sem érdekelne. Sőt, valószínűleg büszkén viselném. Lita azonban úgy tűnik, tényleg aggódik, még a mindig morcos konyhás nőt is képes megpuhítani irányomba, úgyhogy engedek neki.

- Ki szerint? Vannak zenekarok, például Afrikában a szegényebb országokban, ahol az egész banda edényeket használ hangszer helyett, és milyen jó hangzásokat tudnak összehozni, te jó ég! Biztos láttál már ilyen videókat a neten, de ha nem, majd küldök neked ilyet – vigyorodom el, kicsit mintha kihívásnak tekinteném a feladatot, hogy meggyőzzem az igazamról. Mert nyilvánvaló, hogy itt mi vagyunk az áldozatok, Martha néni meg eléggé felfújta a dolgot.
- Ahh, na jó... meglátom majd, mit tehetek – sóhajtok végül beletörődően, mikor Lita igyekszik rábeszélni, hogy kérjek elnézést a múltkori rendbontásért. Esetleg tehetek ezzel majd egy próbát, amikor visszafizetem a kölcsön-borsót.

Mivel mostanra, úgy tűnik, kezd javulni közöttünk a hangulat, feledésbe merülni, ami az öltözőben történt, jó ötletnek tűnik, hogy elhúzzunk innen együtt, és csináljunk valami közös programot ahelyett, hogy engedném Litát hazamenni és egyedül szomorkodni. (Vagy hogy én tenném ugyanezt.) Ő pedig egyértelműen vevő az ötletre, mert nagyon hamar bele is egyezik. - Három gombóc fagyi rendel – bólintok, hogy megértettem, rendelés felvéve, és el is mosolyodom. - Rendben, ha törik, ha szakad, felülünk az óriáskerékre. - Tetszik, hogy ilyen lelkesnek látom, aligha tudnék most nemet mondani neki bármire is. Nem mintha bármi kifogásom volna a kikötései ellen. Ellenkezőleg, alig várom, hogy induljunk.

- Határozottan jobb, köszönöm – simítom a kézfejére a kezemet, amikor megérinti a szemem alatt a sérült rész mellett az arcomat. Ajkaimra közben halvány mosoly kerül, de az egész csupán egy röpke pillanat, aztán már el is engedem. Ekkora azonban ő kezd hálálkodni, amire kicsit megrázom a fejemet. - Ez csak természetes. Senkinek nem hagynám, hogy büntetlenül így beszéljen vagy bánjon veled – nézek a szemébe komolyan. Hozzátehetném, hogy „hisz a legjobb haverom húga vagy, kutyakötelességem megvédeni téged”, de... Ez így nem volna teljesen igaz. Bárcsak ennyire szimpla lenne a dolog, de magam előtt már úgysem tagadhatom, hogy ez barátságnál többről szól.

- Hmm... szeretnél tömegközlekedni? - vonom fel a szemöldököm és kicsit el is vigyorodom. Vajon hányszor volt lehetősége vagy kényszerült olyan helyzetbe, hogy azt kelljen használnia? - Tőlem mehetünk busszal is. Óránként indul oda egy direkt járat is innen, Manhattanből. Ha mázlink van, gyorsan elcsíphetjük - teszem hozzá, de már állok is fel, indulásra készen. - Gyerünk!
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Jún. 15, 2023 9:08 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Talán az elmúlt események hatása az, ami ilyen vegyes érzéseket vált ki belőlem. Nem akarom semmit bemagyarázni a dolgokba, de nagyon úgy tűnik, mintha Eddie ezúttal nem csak a haverja kishúgaként nézne rám. De lehet, hogy ez már csak az én agyam szüleménye, túlságosan akarom, hogy végre ne csak Tommy húgát lássa bennem. Bármit is jelentsen ez a pillanatnyi zavar  a rendszerünkben, nem most a legalkamasabb, hogy kiderítsük, egyértelműen a nemrég történtek hatása alatt vagyunk és mindkettőnknek idő kell a továbblépésre. Nekem biztosan.
Ha ez egyáltalán lehetséges, most még jobban gyűlölöm Jessicat azért, amit át kell élnie miatta Eddienek. Tudom, a pasik nem szeretik kimutatni az érzéseiket, de azért én biztos vagyok abban, hogy időre lesz szüksége, hogy túllépjen rajta. Vegyes érzések kerítenek hatalmukba miközben Jessről beszél. Nem tudom, az egész párosuk annyira szürreális volt, groteszk. Eddie nagyon okos, tehetséges, vicces, tudja, hogy mit akar az élettől, ehhez képest Jess meg...ha eggyel kevesebb lenne az iq-ja fotoszintetizálna.
- Hát... felsóhajtok mielőtt válaszolnék, most én magam sem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy mit is érzek, vagy éreztem. - Szerettem. Tényleg fontos volt nekem a kezdetekben, de aztán szépen lassan eltávolodtunk egymástól. Nem volt bennünk sok közös...és... rápillantok mielőtt folytatom - azt hiszem valaki más jobban érdekel. De ettől még kibaszottul fáj, hogy képes volt kitenni ennek az egésznek. Megalázott és megbántott, kétlem, hogy mostanában lenne esélye arra, hogy egyáltalán normálisan szóba álljak vele.
Eddienek van egy olyan különleges képessége, hogy képes a legrosszabb időszakomban is kihozni belőlem a legjobbat. Képes arra, hogy elfeljtsem a gondjaimat, hogy megszűnjön a fájdalom amit nem olyan régen okoztak nekem. Ő olyan, mintha az őrangyalom lenne. Nem is tudja elképzelni, hogy jelenleg mennyire boldog vagyok azért, mert itt van velem. Mellettem.
Minden ellenkezése ellenére is letámadom a konyhás nénit a tűzhely körül, hogy aztán egy csomag jó hideg borsóv al térjek vissza hozzá. Lehet, hogy kicsit túlaggódm, vagy túlságosan gondoskodni akarok róla, de tényleg úgy érzem, hogy ennyivel tartozom neki azért, mert ennyire hősiesen kiállt értem Rick-el szemben.
- Hát Martha néni szerint biztosan. nem bírom ki, hogy ne nevessek fel hangosan. - Nem Afrikában vagyunk kedves, legközelebb talán mellőzd a kantinban az edények használatát ha jammelni szeretnél. még jtékosan rá is koppintok az orrára, mintha ezzel akarnám megleckéztetni. De igazából nagyon jól szórakozom magamban. - Az öreglány túl lesz rajta legyintek. Kétlem, hogy Eddie és a kis öröm zenélése a legnagyobb gondja a hölgynek. Az óriáskerék a fagyi ötlete csak fokozza az izgatottságomat, nagyon szeretnék már tényleg ott lenni, azt hiszem, hogy erre a kikapcsolódásra mindkettőnknek nagy szüksége van. Nem is lennék szívesebben máshol, vagy mással jelen pillanatban. Baj, ha néha azt érzem, hogy vele a holdra is elmennék? Kezdek megbolondulni? Izgatottan összepaskolom a két tenyerem.
- Juhhuuuu, fagyi és óriáskerék veled. Ennél jobb ma már nem igazán történhet. néha igazán gyerekesen tudok viselkedni, de remélem, hogy ez csak lelkesítő hatással van rá és nem lombozza le a kedvét.
Lehunyom a szemem egy pillanatra amint megérzem kezét a kézfejemen. Nem tart az egész tovább pár másodpercnél, de mégis olyan gyorsan kezd el verdesni a szívem, mintha ki akarna ugrani. Hálásan pillantok rá végül szavait követően. Nem köszönöm meg neki még egyszer, de remélem, hogy a tekintetemből kiolvassa a hálát és a mérhetetlen szeretetet amit most iránta érzek. Mindig ott van amikor szükségem van, mindig támogat és bátorít, ha arra van szükségem. Néha tényleg azt érzem, hogy nála jobban nem ismer senki ezen a földön.
- Akkor induljunk, nincs időnk késlekedni már fel is pattanok és felé nyújtom a kezem - Hol is van a buszmegálló? ha megfogja a kezem elindulok vele a kijárat irányába, ha nem, akkor mellette sétálva követem őt kifelé.

Tömegközlekedeni szar. Igazán szar. Azt hiszem csak az első pár megállót élveztem igazán, amíg még nem keltette az egész azt a benyomást, hogy heringek vagyunk egy fémdobozban. Nem is figyeltem soha, hogy egyszerre ennyi ember képes felpréselődni egy buszra. Az egyetlen jó dolog a közel egy órás utazásban az volt, hogy néha-néha, egészen véletelnül összesimultunk, jobban mondva összenyomtak. Azt hiszem, hogy csak azért nem dőltem le a lábamról, mert egyik kezével átölelte a derekam, míg a másikkal kapaszkodva próbált lábon maradni. Néha fejem a mellkasának döntöttem, belélegezve illatát. Egészen biztos, hogy legközelebb nem fogok buszozni, hacsak nem fog valaki fegyvert a fejemhez.
Amikor megérkezünk a vidámpark elé, a tömeggel egyszerre sodródok le a járgáyról. A kissé hűvös levegő még jól is esik a fülledt meleg után.
- Hazafele majd velhívom a sofőrünket, én még egyszer nem szállok fel buszra az tutiiii... panaszkodom egy sort neki miután képes vagyok újra megszólalni.
- Nos, Eddie, most én vagyok a jótékony dzsin és teljesítem egy kívánságod. körbefordulok a tengelyem körül, karjaimat kitárva. - Lehet egy kívánságod amíg itt vagyunk és én teljesíteni fogom. Szigorúan a fagyik után! emelem magasba a mutatóujjam. - Gondold meg jól! indulok meg a bejárat irányába, hogy minél hamarabb bejussunk mielőtt a sor az utca végéig fog érni.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyHétf. Júl. 10, 2023 12:48 pm
Lita and me
Szerette. Nem tudom, hogyan is érzek ezzel kapcsolatban. Persze a múlt idő az jó, az nagyon jó. Illetve a tény, hogy nem Rick mai húzása volt az egyetlen, ami az érzéseit múlt időbe tette. De még mindig nem értem, mégis mit láthatott benne? Mi az, amitől képes volt egy ilyen alakba beleszeretni? Mégis bólogatok, hogy értem, és megkönnyebbülök kicsit attól a részlettől, hogy fokozatosan eltávolodtak egymástól. Ám még mindig csak emésztem, forgatom magamban a szavait, amikor a végére teszi, hogy már igazából más érdekli, ezért csak túl lassan kapcsolok... Rám értette? Rám értette, ugye? Ahogy rám pillantott... Vagy van valaki más? A gyomrom bukfencezik ezektől a gondolatoktól, és nem is tudom azonnal, hogyan reagáljak rájuk, ezért végül én hülye hagyom csak úgy elúszni a pillanatot. Bár lehet, hogy igazából most jobb ez így. Egyelőre.

Követem Litát a konyhába, és rá bízom magam a gondoskodására, meg a konyhás néni jóindulatára. Őszintén szólva nem hiszem, hogy komolyabban aggódni kéne a sérüléseim miatt, de nem tagadom, élvezem Lita figyelmét. És azt, ahogy az eddigi komoly témák lassan átmennek könnyed viccelődésbe.

- Azt hittem, ez egy szabad ország – sóhajtok, és forgatom színpadiasan a szemeimet, de aztán vele együtt nevetek. - Jó, lehet, hogy legközelebb a zenélést inkább meghagyjuk az étkezőn kívülre – vonok vállat mosolyogva, Lita szemeit fürkészve. Örülök, hogy tetszik neki az ötlet, hogy kiszabaduljunk innen, hátunk mögött hagyjuk azt, ami az előbb történt, és kicsit jól érezzük magunkat. Coney Island tényleg tökéletes helynek tűnik ehhez. Nem is habozom egy pillanatig sem, amikor beleegyezik, hogy induljunk. Megfogom a felém nyújtott kezét is, de csak amíg el nem érünk a folyosóra, ahol inkább udvariasan magam elé engedem, aztán pedig csak mellette megyek tovább – mindenféle érintkezés nélkül. Nem azért, mert nem szeretném újra a kezét fogni, hanem mert próbálnék óvatos lenni, nehogy félreérthető helyzetbe kerüljünk. Főleg azok után, amiket Rick a fejéhez vágott. Úgy érzem, jobban kellene figyelnünk arra, hogy mit teszünk, és hogy ebből mit láthatnak mások. Főleg a Trinity-ben. Ez a suli tele van pletykásokkal, rosszindulatú idiótákkal, nem kéne nekik alapot adni újabb hülye híresztelésekre, meg arra, hogy elméleteket gyártsanak. Még csak az hiányzik, hogy valaki elkezdje tömni Tommy fejét valamiről, ami amúgy nem is igaz. Legalábbis nem egészen.

A buszon azonban már más a helyzet, hisz nem igazán tehetünk az ellen, hogy a tömeg egymáshoz présel bennünket. Meg biztonságosabb is úgy, ha Litát közel tartom magamhoz, ezért valójában bűntudat nélkül ölelem át a derekát fél karral, és tartom őt szorosan, míg a másikkal a fejünk felett kapaszkodom. Leszálláskor is már bátrabban fogom meg a kezét, hogy ne sodorják el mellőlem, és nem is engedem el, amíg úgy nem érzem, hogy esetleg már kényelmetlen volna neki. - Ennyire szörnyű volt? - nevetek a szavaira. A közlekedés ezen módja számomra már teljesen mindennapi, szinte fel sem tűnnek a kisebb-nagyobb kellemetlenségek. Persze ettől még nem fogok panaszkodni, ha végül tényleg sofőr visz majd bennünket vissza.

- Jótékony dzsin? - vigyorodom el. - Hmm... Azt hittem a dzsinek kékek és... sejtésem sem volt, hogy ilyen dögösek... de ez határozottan jól hangzik – bólogatok. - Tehát a kívánság csak a vidámpark területén beváltható? - kérdezek rá eltűnődve. Azt hiszem, ezt jól végig kellene gondolnom.

- Na jó, gyere akkor, vegyük meg azt a fagyit, aztán álljunk sorba az óriáskerékhez – ezúttal a derekára csúsztatom a kezem, ahogy megindulok vele megkeresni a legközelebbi fagyis kocsit. Mindenhol hosszú sorok kígyóznak, bármihez is szeretnénk hozzájutni, de igazából ilyen társaságban egész könnyű türelmesen várakozni. - Hmm.. Hadd találjam ki, melyik íz a kedvenced! Valami gyümölcsös? Eper? - tippelgetek, miután beállunk a sorba.
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Júl. 13, 2023 9:18 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Nem tudom, hogy miért érzem egyre kellemesebben magam mindazok ellenére, ami történt? Egészen biztos vagyok abban, hogy amikor majd újra egyedül leszek, gondolataim fogságában az egész esemény úgy fog ledönteni a lábamról, hogy abba összeroppanok. Tudom, hogy fel kell dolgoznom, meg kell gyászolnom, de most...most mégis olyan távolinak tűnik a dolog és annyira természetes hogy Eddie itt van velem. Ő az egyetlen ember, akivel most szívesen töltöm az időmet. Azt hiszem erre lehe mondani, hogy ő a megfelelő személy. Bármilyen fura és félelmetes egyszerre az amit érzek, mégis hosszú ideje a legreálisabb dolog. Kétlem, hogy valaha lesz elég bátorságom ahhoz, hogy megosszak vele ilyen információkat, de ki tudja mit hoz a jövő. Most mindkettőnknek jót tesz, hogy eltereljük egymás gondolatit a hűtlen párosról, a visámpark ötlete erre tökéletes. Én már a gondolatára is izgatottnak érzem magam. Jól esik kicsit gondoskodni róla, már csak azért is, mert bűntudatom van amiatt. hogy összebalhéztak Rickel. Még ha nem is szándékosan ugrasztottam össze őket.
Izgatottsággal vegyes lelkesedéssel indulok meg a buszmegálló felé, hogy aztán nagyon hamar kiábránduljak az egészből. Az egyetlen jó dolog az egész utazásban az Eddie közelsége. Az ölelése, orromba kúszó illata. Egy röpke pillanatig máshol vagyok, ahol Ő van meg ÉN, ahol nincs Rick és Jessica. Nem tudom teljes mértékben élvezni ezeket a pillanatokat a jobbról-balról nekem ütköző alakok miatt, de határozottan jobb vele utazni, mintha egyedül lennék. Fellélegzem amikor végre leszállunk a buszról, Eddie kezét szorosan fogva sétálok odébb a tömegből. Bőröm és tüdőm lelkesen lélegzi be az éltető levegőt. Lehet, hogy túlságosan sznob vagyok, de egészen biztos, hogy nem fogom ezt a közlekedési módszert használni gyakran. Mondjuk úgy kábé soha.
- Azért volt jó része is pillantok rá mosolyogva. Azokra a pillanatokra gondolok, amikor az ölelésébe simulva álltam. Azt bármikor szívesen megismételném. Mondjuk busz nélkül is. Jellemző rám, hogyha belelkesedem előjön belőlem a gyermeki énem. Tagadhatatlan, hogy imádom az ilyen helyeket, szeretek Eddievel mókázni, most pedig igazán nagy szüksége van a lelkemnek egy kis kikapcsolódásra. Válaszát hallva a kis játékomra elvörösödöm. Nem tudom megszokni, hogy bókol nekem Tényleg azt is gondolja amit mond? Dögösnek lát? Tetszem neki? Miért akarom egyáltalán, hogy tetszem neki?
- Ez a dzsin most szőke, csakis a tiéd. egyszeri vissza nem térő alkalom. - Csak itt használható fel igen, úgyhogy jól gondold meg kíváncsi is vagyok arra, hogy mire használja fel ezt a lehetőséget. Átölelem a derkát én is, miközben a fagyis bódé felé sétálunk. Szívem a mellkasomban heves verdes, olyannyira, hogy szinte alig hallom amit mond.
- Majdnem. A málna és a stracatella az abszolut kedvencem, de az epreset is szeretem. oldalra billenetem a fejem kicsit elgondolkozva - Igazából mindegyik ízűt szeretem. én egy igazi fagyis lány vagyok, mindegy milyen évszak van, milyen napszak, ha megkívánom megeszem. - Te melyiket szereted? Egy kis hűsítő menta? Vagy tömény csoki? pillantok fel rá érdeklődve. Ahhoz képest, hogy milyen sokan vannak előttünk a sorban, a fagyi árusok gyorsan és határozottan szolgálják ki a jelenlévőket. Amikor végre megkapom a saját gombócaimat, málna és zöld alma ízben kicsit szebbnek is tűnik a világ.
- Megkóstolod? tolom felé a saját tölcséremet, miközben nyelvemmel lenyalom a szám szélét összemaszatoló fagyit, -Finom  








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyCsüt. Júl. 13, 2023 10:35 pm
Lita and me
Melita érezhetően végig kissé feszeng mellettem a buszon, és csak azért merem remélni, hogy ennek nem én vagyok az oka, nem a közelségem, vagy az, ahogy a derekát átölelve megtartom őt a kanyaroknál és fékezéseknél, hogy ő is ugyanúgy ölel, és bújik hozzám, amikor lehetősége van rá. És el kell ismernem, nagyon tetszik ez az érzés – ahogy hozzám simul, ahogy a haja kellemes virágillata az orromba szökik, ahogy szinte megszámolhatom az apró szeplőket az arcán, valahányszor felpillant rám, olyan közel van. De tény, hogy elég zsúfolt ez a járat, mintha most hirtelen a fél város Coney Islandre igyekezne. És persze mindenki ezzel az egyetlen busszal. Mondjuk ennek van jó és rossz oldala is, de lényegében igyekszem csakis erre fogni Lita fészkelődését.

A megérkezésünk után szemmel láthatóan is azonnal felszabadultabb a lány, de én is megkönnyebbülök, hogy végre itt vagyunk. Hisz a vidámpark kicsit olyan, mintha egy álomvilágba lépnénk, elszakadva a valóságtól, elszakadva mindattól, amiket ma magunk mögött hagytunk. Minden rossz emléktől, csalfa exektől, az árgusan figyelő, rosszindulatú, pletykás iskolatársaktól és... Tommytól.

Azért elmosolyodom, amikor Lita elárulja, hogy a buszozásnak volt jó oldala is. Mondjuk úgy, a szavai egyszerre töltenek el melegséggel, és zavarnak össze, mert... normális esetben azt mondanám, jelzéseket küld nekem bátorításképpen, hogy mozduljak rá, tegyek egy lépést felé, de... A mai események fényében, és figyelembe véve, hogy a tesója a legjobb haverom... ez inkább csak... túl bonyolult, és lehet, hogy én képzelek bele dolgokat, amik nincsenek is ott.

- Szőke dzsin – vigyorodom el a szerintem igencsak vicces kifejezésre. - Oké, ígérem, jól fogom felhasználni... - bólintok végül, mielőtt a fagyis kocsi felé kezdeném terelni. Míg a sorunkra várunk, rákérdezek, melyik a kedvenc íze, és úgy tűnik, nem is lőttem annyira mellé a tippemmel. Aztán épp megosztanám vele, hogy én melyiket részesítem előnybe, de ehelyett csak tátva maradt szájjal pillantok rá. - Ennyire kiszámítható volnék? - nevetem el magam. - Valójában egy az egyben eltaláltad: ez a kettő a kedvencem. Menta és csoki. Nem is tudnék dönteni a kettő közül. - És mikor sorra kerülünk, nem is szándékozom megvonni magamtól egyiket sem, mindkettőből kérek a tölcsérbe. Ám amikor odébb állunk, majd Lita kóstolásra kínálja a fagyiját, olyan módon megkívánom a málnás ízt, mint még soha életemben. Bár a tekintetemet nem a kezében tartott édesség vonzza, hanem az a pillanat, amikor a nyelve lenyalja az ajkain maradt rózsaszín maszatot. A nap itt ma talán túl erősen süt, megsütötte az agyamat is, nem tudom, de egyszerűen nem is gondolkodom, amikor szabad kezem az arca oldalára simul, majd közelebb hajolok, és megcsókolom. Hmmm... igen, határozottan a legfinomabb málnás-almás fagylalt, amit valaha kóstoltam.

Az ajkaim ostroma nem tart tovább néhány pillanatnál, de aztán a saját tettemtől megdöbbenve és megzavarodva húzódom hátrébb. - Ó, basszus! Ne haragudj, ezt nem kellett volna. Hiszen csak az előbb szakítottál Rickkel, én pedig... - egy igazi marha vagyok, aki valahol idefelé tuti elhagyta az agyát. - Ráadásul Tommy húga vagy, és... Nem akarlak összezavarni. Lehet az a kérésem a dzsinemtől, hogy ezt most inkább csak felejtsük el, mintha meg sem történt volna? Kérlek? – mosolyodom el sután, tekintetemben őszinte bocsánatkéréssel.
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyPént. Júl. 14, 2023 12:31 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Hihetetlen, hogy milyen hatással van rám, hogy képes a puszta lényével elfeledtetni velem mindazt a szörnyűséget, aminek szemtanúi voltunk. Be kell látnom, igaza volt abban, hogy a lehető legjobb megoldás, ha lekötjük a gondolatainkat. Én már csak rá gondolok. Arra, hogy milyen közel van, hogy mennyire szeretem az orromba kúszó illatát, hogy egyetlen mosolya hatására gyorsabban kalapál a szívem a mellkasomban. Most talán mindketten a kelleténél jobban össze vagyunk zavarodva, megpróbálom nem túlságosan komolyan venni a kettőnk közt érezhetően vibráló levegőt. Mégis, olyan természetesnek hat, olyan mintha ennek így kellene történnie. El is pillantok róla, tekintetemmel inkább a tömeget fürkészem, nem segít a helyzetemen, hogy képes vagyok elveszni kék íriszeiben, akárcsak egy hatalmas tengerben.
Közel sem ez az első alkalom, hogy kettesben töltjük a napot, de talán mindketten érezzük, hogy ez egy kicsit más, mint az eddigi alkalmak. De az is lehet, hogy mindez csak az agyam szüleménye, és a fantáziám szórakozik velem. Az biztos, hogy nem áll szándékomban semmilyen megjegyzést tenni neki ezzel kapcsolatban, nem akarom, hogy rosszat feltételezzen rólam. Inkább csak élvezem a társaságát, a pillanatot, a holnap dolgaival ráérünk még foglalkozni.
Lehetséges, hogy nem teljesen gondoltam át ennek a jótékony dzsinnek a szerepét, de igazán kíváncsi vagyok, hogy mi az amit kérne tőlem. Remélem hogy tényleg bölcsen használja fel a lehetőséget. Mosolyogva bólintok ígéretét halva, miközbe átölelem a derekát és a fagyis bódé felé indulunk. Van, aki nem szereti ezt a hűsítő nyalánkságot?
Széles mosoly terül szét az arcomon annak a tudatára, hogy sikerült telibe találnom a kedvenc fagyijainak ízét.
- Kiszámítható? Te? Sosem! érintem meg a vállát nevetve - Szeretném azt mondani, hogy ilyen jól ismerlek, de azt hiszem csak ráhibáztam. mint a csoki, mint pedig a menta erőteljes ízek, jól passzolnak egymáshoz és szerintem Eddie a fagyi választásban is a markánsabb ízeket szereti. Olyan vagyok, mint egy kislány, de komolyan boldoggá tesz két gombóc fagyi és a vidámpark, nem utolsó sorban Eddie jelenléte. Egészen felszabadultnak érzem magam, az előbbi feszült pillanatok mintha meg sem történtek volna.
Arra ami történik azt hiszem egyáltalán nem voltam felkészülve. Lehunyom a szemem, amikor tenyere az arcomra simul és közelebb hajol hozzám. Minden olyan gyorsan történik, hogy szinte gondolkodni sincs időm. Megcsókol. Olyan finom és puha az ajka, olyan hevesen megdobban a szívem a mellkasomban, hogy már szinte fáj. Kell pár másodperc amíg az agyam kapcsol, de visszacsókolom. Ajkaink találkozása azonban túl hamar véget ér ő pedig elhúzódik tőlem. Úgy érzem magam, mint akitől elvettek valami nagyon fontosat. Tekintetemmel követem a mozdulatait, de annyira zúg a fejem, hogy koncentrálni csak nehezen tudok a szavaira.
- MII? értetlenkedek összeráncolt szemöldökkel. - Ja, nem, nem, nincs semmi gond. inkább újra a fagyimra koncentrálok, mert zavarban érzem magam. Nem tudom hogyan is kellene jól reagálni erre a helyzetre, talán a kelleténél tényleg jobban össze vagyunk zavarodva.
- Elsősorban Lita vagyok, nem szeretem, ha Tommy húgaként emlegetnek. nem lehetek csak önmagam? Értem én, hogy a népszerű Kershaw árnyékában élni nem olyan egyszerű, de több vagyok annál, hogy a húgaként emlegessen mindenki.
- Oké, felejtsük el. motyogom az orrom alatt miközben megindulok az óriáskerék felé.
- Nem hiszem, hogy én el akarom felejteni. abban viszont igaza van, hogy nem ez a legalkalmasabb idő arra, hogy tesztelgessük mit és mennyit bír meg a barátságunk.
- Menjünk, mert sosem jutunk fel a kerékre. rá sem pillantok, csak a fagyimat nyaldosva, összezavarodva, még mindig zakatoló szívvel indulok meg, hogy beálljunk a sorba.









Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyPént. Júl. 14, 2023 10:05 pm
Lita and me
Összevonom kissé a szemeimet, mikor Lita közli, mennyire nem vagyok kiszámítható, mert nem igazán tudom, mennyire gondolja komolyan, de végül csak elmosolyodom. Tényleg nem hiszem, hogy akkora nagy rejtély volnék, szerintem legalábbis elég könnyen ki lehet ismerni egy idő után, ha valaki rájön, mennyire igyekszem mindig a szabályok mentén egyensúlyozni... bár elismerem, fogalmam sincs, hogy jön ez le kívülről. A lobbanékonyságom talán valóban félrevezető lehet olykor.

Persze az sem volt túlságosan végiggondolt vagy helyes dolog, ahogy megkörnyékezem Litát. Még saját magamat is meglepem ezzel a tettemmel. Nem készültem rá, eszemben sem volt megtenni, bár az igaz, hogy ma már nem először kísértett meg, vagy éreztem úgy, hogy itt volna a lehetőség lépni. Csakhogy eddig sikerült észnél maradnom, most azonban... Ebben a szituációban az eszemnek jut a legkevesebb szerep. Egyszerűen engedek a vonzásnak, és épp hogy csak nem sóhajtok fel az érzéstől, hogy „végre”, miután annyi ideig visszafogtam magam. Finoman ízlelem meg málna ízű ajkait, és amikor ráébredek, hogy nem utasít vissza, hogy viszonozza a csókot, az arcán pihenő kezem lassan hátra felé siklik a tincseit közé, így vonva magamhoz még közelebb, és lépek magam is kicsit közelebb hozzá. Ám mielőtt elmélyülnénk a dolgokban, bevillan a fejemben a kérdés, hogy „basszus, mit művelek?”

Szabadkozva húzódom el tőle. Egy idióta vagyok. Ez itt és most annyiféle okból helytelen, hogy valószínűleg meg sem tudnám számolni. És remélem, hogy ezt még jóvá tehetem valahogy, megmagyarázhatom, elérhetem, hogy elfelejtsük, Lita pedig azt mondja, semmi gond, mégis kissé megbántottnak tűnik, amikor rávilágítok, valójában ki is ő nekem.

- Én ezt nem azért mondtam, hogy ezzel hivatkozzak rád. Hanem mert ez tény: a legjobb barátom húga vagy. És nekem fontos Tommy barátsága. Szóval csak azt mondom, hogy a helyzet alapból is kicsit bonyolult, és kétlem, hogy jó szemmel nézné, ha rád nyomulnék, főleg most így, közvetlenül egy szakítás után. Meggondolatlanság volt, amit tettem. Sajnálom – mondom őszintén, komolyan nézve a szemeibe.

- Nem... nem kell elfelejtenünk. Igazából én sem szeretném elfelejteni – ismerem be aztán, a kijelentését hallva, kicsivel halkabban. - Csak... egyezzünk ki abban, hogy ez így... helytelen volt, és az időzítés is nagyon rossz – sóhajtok. De remélem, ezzel nem rontom el újra a kedvét. Eléggé utálnám magam érte. Végül is még itt vagyunk Coney Islanden, az a cél, hogy felejtsünk, jól érezzük magunkat, és erre itt elég sok a lehetőség. Ahogy felpillantok az óriáskerék felé, rá is ébredek, hogy igaza van. Nem ártana iparkodnunk. - Gyere – ragadom meg a kezét, hogy mielőbb beálljunk a sorba. Igazából még szerencsénk is van, mert sikerül kifognunk egy olyan hullámot, amikor épp nincs akkora tömeg, és viszonylag hamar sorra jutunk. Még a fagyink sem fogy el teljesen, amikor már ülhetünk be az egyik lebegő fülkébe. Magam elé engedem Litát, hogy felsegítsem, csak utána követem én is.
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptySzomb. Júl. 15, 2023 12:26 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Hazudnék ha azt mondanám, hogy soha nem gondoltam még arra, hogy milyen lehet Eddie csókja, akárcsak egy pillanatig is. Elképzeltem már ezt a pillanatot korábban, de ajkainak puhasága, íze, minden képzeletem felülmúlja. Ahogy közelebb von magához szabad kezemmel a kulcscsontján támaszkodom. Az érzés azonban amit kelt bennem a közelségével túlságosan gyorsan és kegyetlenül végeszakad amikor elhúzódik tőlem. Összeszavarodva, laposakat pislogva nézek rá. Értem, hogy mit akar mondani, de én még mindig a történtek hatása alatt vagyok, nehéz úgy tennem, mintha semmi nem történt volna.
- Nem kell sajnálkoznod, nem történt semmi. Tudom, hogy fontos neked a tesóm, nem akarom, hogy emiatt rosszul érezd magad az irányába. mosolygok rá. Tényleg nem érzek neheztelést vagy haragot Eddie iránt, csak most azt hiszem, hogy egy egészen kicsit összezavarodtam. Nem tudok eligzodni a saját érzéseimen, nem tudom mit gondoljak arról ami az elmúlt percek leforgása alatt történt velünk. Hiába mondjuk azt, hogy hiba volt, mégis úgy érzem, hogy gondolkodás nélkül megismételném.
- Hogy lehet helytelen az, ami ennyire természetesnek hat? Ami ennyire jó? pillantok rá kérdő tekintettel, de igazából nem hiszem, hogy választ tudna adni a kérdéseim bármelyikére is. - De abban igazad van, hogy az idő és körülmények most nem megfelelőek...mire is? mit is csinálunk éppen? Ezek után nem merném teljes válszélességgel kijelenteni, hogy barátok vagyunk. A barátok nem csókolóznak és semmiképp nem érzik azt, amit most én érzek iránta.
Megindulunk az óriáskerék felé, de gondolataimat nem igazán sikerült lefoglalnom, némán állok a sorban, gondosan vigyázva arra, hogy ne sűrűn pillantsak rá a mellettem álló srácra, helyette inkább a fagyimmal foglalom le magam. Szerencsénk van, mert bár kívülről elég nagynak tűnt a sor, nagyon hamar a végére érünk, még egyikünk fagyija sem fogyott el teljesen. Megkapaszkodom az alkarjába miközben beszállok az egyik fülkébe. Nem akarom, hogy még ennél is kellemetlenebb legyen a szituáció, de most nem igazán találom a szavakat, amikor a legjobban kellene, akkor cserben hagynak a mondanivalók. Lassan elindulunk, minél magasabbra forog velünk a kerék, annál gyönyörűbb kilátás tárul a lábaink elé. Ha nem húzódik el, fejem a vállának döntöm, miközben pillantásommal az elénk táruló látványt figyelem.
- Ugye milyen szép? az emberek apró hangyákká alakulnak, mintha egy szorgos kis sereg lenne. A nap  sugarai ahogy megvilágítják a felhőket, már-már rózsaszínes fénybe borítva őket.
- Barátok vagyunk még? mert jelen pillanatban nem tudom eldönteni, hogy mik is vagyunk egymásnak.








Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptySzomb. Júl. 15, 2023 8:37 pm
Lita and me
Egy igazi idiótának érzem magamat amiatt, amit tettem, és csak akkor vagyok képes kifújni a feszültséggel teli levegőt a tüdőmből, amikor Lita megnyugtat, hogy nincs semmi gond, megérti. Aztán végre én is képes vagyok elmosolyodni, tükrözve az ő arcán tündöklő mosolyt. Készen állok, hogy legalább átmenetileg elfelejtsük amit történt, hisz egyetértettünk abban, hogy az időzítésem pocsék volt, és tovább haladjunk az óriáskerék felé a fagyinkat pusztítva, de a lány kérdései megállítanak.

- Nem tudom, Lita – ismerem be. Nem tudom, mi ez, ami közöttünk alakul, és ugyan némi örömmel és megnyugvással tölt el, hogy ő ezt nem érzi helytelennek, mert sajnos én sem érzem annyira annak, mint amennyire annak kellene éreznem. Ám abban biztos vagyok, hogy itt és most nem alkalmas az idő arra, hogy ezt kibogozzuk. Azért jöttünk ide, hogy ki tudjuk verni a fejünkből a ma délután történteket, de annak nem ez a módja. Bármi is ez közöttünk, azzal csak elrontjuk, tönkretesszük ezt a dolgot, ha arra akarjuk használni, hogy mielőbb továbblépjünk a szakításainkon. Ha kettőnknek együtt lehet is bármilyen jövője, akkor... nem tudom... azt hiszem, csak időt kellene adnunk ennek... magunknak. - Most csak élvezzük ezt a közös napot, rendben? - kérdezem végül inkább bizakodó mosollyal.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy míg a sorunkra várunk az óriáskeréknél, a kettőnk közé telepedő csend vajon megnyugtató, vagy inkább kínos... kicsit talán mindkettő... Lehet, szükségünk volt egy kis időre, hogy gondolkodjunk, a körülöttünk levő folyamatos nyüzsgés és látnivalóknak hála legalább nem tényleg csak néma csendben álldogálunk, de ahogy beülünk az egyik fülkébe, már igyekszem tudatosan arra koncentrálni, hogy elengedjem magam, és ne legyen fura a szitu. Egyik karomat lazán helyezem a lány mögé a támla tetejére, miután helyet foglalunk, ám ahogy emelkedni kezdünk, és ráébredek, mennyire meghitt és romantikus és lehetne ez a pillanat, kettesben itt ebben a fülkében, nem is tudom... Egyszerűen Litán felejtem az tekintetemet. Megbabonáz, ahogy a késő délutáni, süllyedő nap ragyogva tükröződik a haján, ahogy az arcra felderül az elénk táruló látványtól, és erőt kell vennem magamon, hogy elszakítsam róla a pillantásom, amikor fejét a vállamra döntve kérdést tesz fel. - Hmm? Öhm, igen. Szép – fordulok előre. Az újabb kérdése viszont meglep kicsit. - Persze, barátok vagyunk. Vagy szerinted nem? - Kicsit most tényleg zavaros a helyzet, de nekem nem csak Tommy barátsága fontos. Mármint... nem tudom, hogy mi az, ami kialakulóban van közöttünk Litával, de abban biztos vagyok, hogy az őt, az ő barátságát sem szeretném elveszíteni.
"Today's good mood is sponsored by coffee."
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
'Cause in my head It's always been you 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
'Cause in my head It's always been you Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
'Cause in my head It's always been you 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you EmptyKedd Aug. 01, 2023 9:35 pm

I keep it dark, I keep it quiet
But then you come around and light me up



Amikor a reggel elindultam a suliba, komolyan azt hittem,  hogy tegnap esti véletlenül küédött fotó miatt kirobbant flörtölés lesz a legbizarabb amivel szembe kell találnom magam. Mint oly sokszor már az életben a sors most is cáfolta az elképzeléseimet. Jelen pillanatban azonban nem Rick és Jess hűtlenkedése jár a fejemben, hanem az a pillanat, amit nemrég éltünk meg közösen Eddievel. Azzal a csókkal teljesen összezavarta a fejem, és habár próbálok úgy tenni, mintha nem jelentett volna semmit, nem hiszem, hogy nem tudja leolvasni a arcomról a gondolataimat. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha, egyetlen pillanatig sem jutott eszembe mindaz ami most megtörtént, hogy nem játszottam el azzal a gondolattal, hogy Ő meg Én esetleg lehetünk többek, de minden egyes alkalommal elhesegettem a nem illő gondolatikat. Nekem ott volt Rick, neki Jess, Tommy pedig túlságosan fontos ahhoz mindkettőnknek, hogy megbántsuk. Fogalmam sincs, hogy mit kellene gondolnom, mit lenne illendő érezni, de az egészen biztos, hogy ezt a pillanatot nem leszek képes elfeljteni. Nem akarom elfelejteni. A fagyinak máris kevésbé édes az íze.
- Okééé bólintok kérésének eleget téve. Tényleg az lesz a legjobb, hogy ha most nem bolygatjuk ezt a dolgot. Abban mindketten egyetértünk, hogy nem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy kiderítsük mi is játszódik le most bennünk. Talán mindkettőnket megzavart az aminek szemtanúi voltunk, talán túlságosan összezavarodtunk. Az is lehet, hogy mindvégig bennünk lappangott ez a sok érzés, csak egészen eddig nem volt lehetőségünk megélni a pillanatokat. Jobb is, hogy lefoglalhatom a figyelmem a fagyi elpusztításával, mert túl sokat gonolkodom.
A közénk telepedő csend arra enged következtetni, hogy Eddie fejében is kavaroghatnak a gondolatok, minden bizonnyal hozzám hasonlóan ő is teljesen össze van zavarodva. A legmegfelelőbb pillanatban érkezünk meg a sor végére, hogy elfoglalva a fülkét a magasba emelkedjünk. A látvány és az érzés amit megmozgat bennem kicsit eltereli a gondolataimat. Az igazság az, hogy erre e csendre és meghitt pillantra a mai nap megpróbáltatásai után szükségem van. Közelebb bújok Eddiehez, fejem a vállán pihentetve nézem a vöröslő eget. Most össze vagyunk zavarodva, de egészen biztos, hogy ezt a témát nem hagyom annyiban. De nem most, nem akkor, amikor mindkettőnket megsebeztek. Nem akarom vígasztalódásra használni. Annál sokkal jobban tisztelem őt és a bartátságát is.
- Szeretném, ha barátok maradnánk. és igazi megkönnyebbülés, hogyha ezt ő is így gondolja. Nem tudom, hogy mi az ami kialakulni kezdett közöttünk, hogy mi lehet belőle, vagy merre halad az utunk, de mindenképp nagyon fontos számomra és nem akarom megkockáztatni, hogy esetleg elveszíthetem.
- Köszi, hogy elhoztál ide pillantok fel rá őszinte mosollyal az arcomon. Tényleg csak arra volt szükségem, hogy kikapcsolódjak kicsit. - Mindig tudod, hogy mire van éppen szükségem... néha azt érzem, hogy mindenkinél jobban ismer.
- Nem akarok hálátlannak tűnni, de ha újra földet ér a lábunk én szeretnék hazamenni. mindkettőnknek van bőven min gondolkodni. - De ragaszkodom ahhoz, hogy elvigyünk, rendben?







Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
'Cause in my head It's always been you SCfgl

'Cause in my head It's always been you SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
'Cause in my head It's always been you E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
'Cause in my head It's always been you SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
'Cause in my head It's always been you SF9Bo
TémanyitásRe: 'Cause in my head It's always been you
'Cause in my head It's always been you Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
'Cause in my head It's always been you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» like xanax for my head
» Shay&David - Heart Heart Head
» What's in your head? - Odeya & Annie
» my head & my heart - Kate & Hela
» monsters stuck in your head [Jennifer & Amelia]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: