New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 21:23-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 21:22-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 21:22-kor
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 15 Okt. - 15:45
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 20 1987965242

Úgy érzem, hogy 1-2 szálat még elbírnék, szóval ismét bedobom magam a játékospajti keresők közé. cukika
Rólam annyit lehet tudni, hogy egy művész vagyok, szeretek írni, olvasni, rajzolni és a modellkedést is most kezdtem el mindezek mellett. Egyetemre járok és mellette dolgozom is Queensben egy pubban, mint felszolgáló. Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580

Lehetsz akár fiú, akár lány biztos találunk valami plotot, ami alapján találkozhatunk a többi meg majd alakul. Ha nincs ötleted, de mégis szívesen játszanál, akkor is nyugodtan dobj meg egy PM üzenettel, mert tele vagyok ötletekkel és lehet találunk valamit.  Játékpartner keresõ - Page 20 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 15 Okt. - 13:53
Hello!
Nem vagyok éppen a leggyorsabb játékosnak mondható, de szívesen bevállalnék néhány még egy játékot Luke-kal, ha valakit érdekel a 30-as évei végén járó DNS elemző. Munka szempontjából főképp családfa kutatást és apasági teszteket végez, ha ilyesmire van szükséged, nyugodtan keresd meg. Meg egyébként is, ha szívesen játszanál, valamit csak ki tudunk találni Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyVas. 13 Okt. - 19:58
Új vagyok a városban, kiadnék még pár(atlan) szálat. Mivel mindenben szeretem kipróbálni magam, ezért szeretnék
egy telefonos topicban zajló játékot
egy skypeon bonyolítottat
és egy múltasat.
Legutolsóhoz tudni illik, hogy eddig Moszkvában éltem, de esetleg nyaralhattam a családommal valahol, ha Oroszországban nem tudnánk találkozást összeegyeztetni. Játékpartner keresõ - Page 20 560292900 Plotjaim sincsenek még a keresőmön és egy kutyatulajdonoson kívül, kapcsolataim is kiadók, a játékok megkezdése előtt egyezkedhetünk. Köszönöm a figyelmet és előre is a jelentkezést. Játékpartner keresõ - Page 20 1676852372
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzer. 9 Okt. - 5:35
Ha valaki életéből feltétlenül hiányozna egy őszinte, nagyszájú, túl sokáig kamaszodó, zenészgyerek, akkor ne habozzon jelezni azt nekem, mert a kapacitásom még elbírna pár játékot. ^^
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzer. 2 Okt. - 21:13
Hahó!!! Smile

Keresném első játékostársaimat Smile Szívesen dolgoznék együtt a bűnüldözés lelkes embereivel, vagy esetleg csontokat találtál a parkban, vagy a hátsókertben? Elég gyorsan meg fogok jelenni nálad, de nem feltétlenül ragaszkodom szakmai játékhoz. Benne vagyok akár egy lazább, kötetlenebb dologban is, vagy lehet régi az ismeretségünk, és meghívhatlak ebédelni.
Ismerheted a könyveimet is, ugyanis van néhány bestseller regényem, de láthattál velem műsort a tévében is. Sőt, ha egyetemre jársz, akár a folyosón is belém akadhatsz, mert óraadó professzor vagyok a Columbián.
Szóval a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Rugalmas vagyok, bármit kiötölhetünk együtt, ha van szabad kapacitásod és kedved hozzám! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 1 Okt. - 21:34
Sziasztok!

Játszó társat keresek. Van egy pár ötleteltem, amire vállalkozó szellemű egyének kerestetnek. Persze bármit meghallgatok. Nem kell feltétlen a maffiára vagy a fotózásra gondolni, találkozhatunk akár egy szimpla bárba is. Nem kell félni nem harapok... csak ha megkérnek, de akkor nagyot .
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 1 Okt. - 18:53
Egy kicsit kiszámíthatatlan, dilis, de annál szerethetőbb lány játszótársat keres. Ha unatkozol, vagy csak szimpatikusnak tartasz, dobj meg egy pm-el és ötletelünk közösen Játékpartner keresõ - Page 20 3874598021 Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzomb. 28 Szept. - 17:31
Én is had, én is.... Játékpartner keresõ - Page 20 1987965242

Lenne még pár kiadó játékom. Főként korombeliekre gondoltam, de igazából senkit nem utasítok vissza.

Amit nem árt tudni:
- Ne tévesszen meg a cuki pofim, korántsem vagyok ártatlan. Szeretek kötekedni, visszabeszélni, másoknak bosszúságot okozni, de igazából a lopás sem áll tőlem messze, főleg, hogy nincs sok pénzem és hát...szeretek próbálkozni na.

- Nemrég szöktem meg Texasból, mert nem éreztem magam odavalónak, így most szívesen kipróbálnám a new yorki éjszakát is, hogy milyen is itt egy rendes buli. Igazából bármiben benne vagyok, amivel kicsit is kiakaszthatom drága nővéremet. (Imádás van Hailee Razz Játékpartner keresõ - Page 20 1471401822 )

- Keresem a leendő osztálytársaimat is barát, ellenség és mi egyéb pozíciókra. Nyugi, azt mondják, hogy csak kicsit vagyok kétszínű, szerintem azért tiszta lapokkal játszom a bunkó parasztot.

Igazából elég kreatív vagyok, szóval várom mindenkitől a galambokat. Gyertek, támadjatok Razz Játékpartner keresõ - Page 20 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyPént. 27 Szept. - 13:31
Sziasztok! Smile

Sajnos olybá tűnik, hogy minden játékostársam eltűnt mellőlem, meg az összes plotom is igazából Sad Úgyhogy nagyon szívesen játszanék, akár több szálon is Smile Ha valakinek van szabad szála, kapacitása és kedve, akkor zaklasson bátran!!! Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzer. 25 Szept. - 19:15
Sziasztok lenne kedve valakinek játszani?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 24 Szept. - 15:26
Szép Napot Mindenkinek! Játékpartner keresõ - Page 20 3673325056
Mivel még csak egy aktív játékom van és az eddigi megkereséseim nem jártak sikerrel, így meghirdetném magam egy-két játszópartner erejéig.
Aki szeretne találkozni egy fecsegős, pörgős, dögös vörössel (férfiak előnyben), várom jelentkezését priviben.Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyPént. 20 Szept. - 12:48
Szióka mindenkinek, felavatnám karakterem, az első játékkal, nyugi nem harapok Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzer. 18 Szept. - 13:08
Már nem tudom, ki kelt el, ki nem, és nem is lesz túl részletes hirdetés, de egy-két játékot be tudnék vállalni, még ha az utóbbi időben dögrováson vagyok is, üzenetváltásban azért még egyezkedhetünk. Very Happy
Akár a régi katonai múltjából, akár a korábbi személyes életéből, vagy a mostani munkájából (mint felbérelhető testőr és biztonsági szakértő) adódóan szívesen fogadnék potenciális játékostársakat-szálakat. Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzomb. 14 Szept. - 0:06
Sziasztok!

Keresem leendő játékospartnereim. Plot szempontjából azt hiszem nem lesz probléma, elég sokoldalú személyiség vagyok. Játékpartner keresõ - Page 20 2451935670 Igazából ezáltal kikötéseim sincsenek, kötetlenül bárkinek örülök: barát, ellenség, áldozat Játékpartner keresõ - Page 20 1261330843 , de egy elmedokinak is örülnék, örülnénk... Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903

Ha valaki kedvet kapott hozzánk, csak egy pm az ára! Játékpartner keresõ - Page 20 1987965242
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzomb. 31 Aug. - 23:15
Sziasztok!
Mint friss préda keresném első játékomhoz a megfelelő társat Very Happy
Lehetsz például:
- egy volt iskola társ
- szintén gólya a Columbia-n
- felsőbbéves egyetemista
- szomszédnéni/bácsi/fiú/lány
- visszajáró éttermi vendég
- családi jó barát
- vagy az eer és egy ilyenféle ötletem közül bárki! Ha esetleg megihletődtél és kedvet kaptál akkor feltétlenül írj, mert nagyon várlak Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyPént. 30 Aug. - 23:24
Sziasztok!
Van bőven szabad kapacitásom, így úgy gondoltam, hogy aki meg akar ismerni egy igazi maffia vezért annak most nyílt napot tartok. Very Happy
Na jó nem, de ha tényleg érzel magadban ambíciót arra, hogy megismerj akkor jelentkezz. De azt is el tudom képzelni, hogy fotó sorozatot szeretnél csináltatni New York egyik legismertebb fotósávval, jutányos áron, vagy pedig együtt dolgozunk egy projekten.
Vagy B; az egyik emberem elszúrt valamit vagy belekeveredett valamibe, amibe nem kellet volna, és hát te kéred rajtam, számon, vagy legalábbis próbálod.
De bármit nagyon szívesen meghallgatok, biztos vagyok benne, hogy remek játékot tudunk összehozni. Nyugi nem harapok… nagyot, csak ha akarod. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzer. 28 Aug. - 9:54
Sziasztok!

Úgy érzem, elbírnék még néhány játékot és szívesen alakítanék ki új szálakat is. Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903

Aston mentősként dolgozik elsősorban Queensben, de sokszor megfordul Manhattan és Brooklyn utcáin, kórházaiban is. Elképzelésem szerint egészségügyi dolgozókkal kifejezetten sok kapcsolata van, például:
- egy iskolába jártak.
- akár annyit dolgoztak együtt már, hogy kialakult köztük egy jó (vagy ellenséges? Igazából bármilyen...) viszony.
- épp öt perces szünetüket töltik a kórház kávézójában és jó ilyenkor beszélgetésbe elegyedni.
- Aston sem teljesen egészséges és a kolléga típusú kapcsolat helyett páciens-doktor helyzet alakul ki.

Szülei meglehetősen balhésak, sok embernek tudnak ártani, becsapják, kihasználják, meglopják őket és lehet, hogy éppen Veled is ezt tették. Teljesen jogosan kérnéd számon Astonon (kit neve kötelez), és ez talán elég is ahhoz, hogy beszélgetés alakuljon ki, onnantól pedig bármi lehet. Smile

Ezek mellett akármilyen más jellegű játékban is örömmel benne vagyok, csak nekem most így ezek jutottak eszembe hirtelen. Játékpartner keresõ - Page 20 491470528



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Játékpartner keresõ - Page 20 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzomb. 24 Aug. - 11:40
Sziasztok!

Bedobnám Taytumot játékokra. Igazából bármi jöhet, de ötletekkel is tudok szolgálni.
Elképzelések:
a) Valaki, aki igazságszolgáltatási, rendőri körökben mozog, akár egy ártalmatlan találkozás folyamán is foghat szimatot vagy épp ellenkezőleg, egy másik, kevésbé kegyetlen oldalam ismeri meg, s aztán derül fény dolgokra, ebből pedig kialakulhatnak a bonyodalmak.
b) Valaki, aki kész belekontárkodni életembe, amit eleinte biztosan rossz néven veszek majd, de nyitott leszek az új dolgokra s igazából ezáltal hajlandó lehetek a változásra, hisz a bűntudatra is képes vagyok, csak egymagam képtelen vagyok kilépni ebből az ördögikörből.
c) Valaki, aki szemtanúja lesz különös és nagyon is illegális kényszeremnek, és ezáltal valamiféle elrabló és elrabolt kapcsolat sztori alakulhat ki.

Egyikhez sem ragaszkodom, nyitott vagyok mindenre. Ha tán hasonló kaliberű társat keresel játékra vagy csupán érdekelnek a felsoroltak, dobj egy pm-t! Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 20 Aug. - 17:58
Sziasztok!

Egy próbát téve ide is írok. Hogy játékokkal ne csak a családom zaklassam majd, várom bárki jelentkezését.
Gyerekként kissé meg van kötve a kezem, de priviben ki okoskodhatunk bármit, szüleim elől pedig szépen elsunnyogjuk majd.
Van lehetőség bárkivel összefutnom, ugyanis tervezem, hogy egyik nap egymagam lépek az utcára, mint igazi nagy lány, sőt a szökésre is hajlamos vagyok/leszek. Még egy izgalmas elrablós sztoriba is benne volnék, mint Eddie és Chloe kalandjai a Hickben. Wink 10 évesen könnyen manipulálható vagyok, de önvédelemből tudok harapni és karmolni.

Akinek kedve, ötlete vagy egy szelet csokija van, írjon és gondnélkül beülök mellé abba a bizonyos furgonba, annak reményében, hogy elvisz DisneyLandbe. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 13 Aug. - 22:17
Mivel eltűntek az egyik játékostársam, ez a keresés újra él Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580


Flor Sanchez Moreno írta:
Sziasztok!  Játékpartner keresõ - Page 20 1987965242

Keresnék egy olyan személyt, akivel előhozhatom Flor környezet-, természet-, és/vagy állatvédő oldalát. Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580
Lehetsz újságíró, aki olyan cikken dolgozik, ami ezekhez kapcsolódik  Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580 , de akár radikális állatvédő is, akinek már meggyűlt a baja e mait a hatóságokkal.  Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580

Egy kis kapcsolódási pont a karival:
Flor az EPA-nál (környezetvédelmi hivatalnál) dolgozik, így sok olyan dologba lát bele, ami rombolja a környezet, és látja, hogy milyen eszközökkel lehetne csökkenteni a károkat, csak nem mindig áll módjában ténylegesen megakadályozni a szennyezéseket  Sad

Aktív játékot tudok ígérni annak, aki vállalja ezt a szálat. Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580 Játékpartner keresõ - Page 20 1471401822
Flor Sanchez Moreno írta:


Várom a kedves játékospartnert! Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903  Csak egy pm-be kerül  Játékpartner keresõ - Page 20 87422597

Játékpartner keresõ - Page 20 3672866238
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Játékpartner keresõ - Page 20 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Játékpartner keresõ - Page 20 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptySzomb. 10 Aug. - 14:04
Halihali Very Happy

Drága kicsi fiam a városba - és kontinensre - érkezése alkalmából keres magának egy, maximum két főt játék címszó alatt Játékpartner keresõ - Page 20 1735856013

Amit Hanról tudni érdemes.:
- nem egy túlzottan nyitott személyiség - még - de nem is remete Játékpartner keresõ - Page 20 2081954265
- folyamatosan elemzi az embereket, ezért olyan mintha "csúnyán nézne" Játékpartner keresõ - Page 20 560292900
- szűkszavú és távolságtartó - de fejlődőképes - Játékpartner keresõ - Page 20 199984066
- szereti a sütit  Játékpartner keresõ - Page 20 2528009420
- imád kosarazni
- értelmes, "túltanult és művelt"

Ifjoncomnak a jövőben iskolába szükségeltetik beiratkoznia, muszáj emberi kapcsolatokat teremtenie. Tehát szüksége lenne barátokra... nem barátokra és társaikra Játékpartner keresõ - Page 20 2648614545 Játékpartner keresõ - Page 20 2246991929

Postaláda nyitva cukika
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyVas. 21 Júl. - 15:00
Halihó! Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580

Ahogy összeírtam a játékaimat, rá kellett döbbennem, hogy egyrészt lenne még helyem 1-2 új körnek, másrészt pedig csak nőkkel van játékom, ami persze nem baj, de a változatosság kedvéért jó lenne valami férfi-társaságot szerezni.

Ami így konkrétan eszembe jutott, az az, hogy – khm, khm – bizonyos okok végett Bellamyt kötelezően terápiára járatják. Némi depresszión és nárcizmuson kívül nincs olyan nagy baja, de ezeket ha Ő le is nézi, a főnökei kevésbé, úgyhogy ja. Keresnék egy pszichológust/pszichiátert; nem tudom, ki foglalkozik ilyesmivel, úgyhogy inkább nem írnék rá mindenkire a listából. Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580 Nem muszáj konkrétan rendőrséginek lennie, sőt, Bell talán jobban is örülne az ellenkezőjének.

Ezen kívül is vállalok még kört az említett, nagyon maximum három új játék erejéig; az ismerkedős köröket nem szívlelem annyira, meg Bell nem az a biztató küllemű típus, úgyhogy a legjobban annak örülnék, ha a partnerek a munkájából kifolyólag kívánnának találkozni vele, de egyébként szívesen beillesztek mást is, ha van valami alapja a dolognak. Rolling Eyes

Egy PM meg egy ima az ára, hogy ne felejtsek el visszaírni. Játékpartner keresõ - Page 20 4007189020
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyCsüt. 18 Júl. - 13:11
Sziasztok!
Nem tudom ki mennyire kelt el vagy sem, vagy hogy kinek lenne kedve, hozzám így külön írok.

A prozopagnóziában (más néven arcvakságban) szenvedő lánykámnak keresnék kapcsolatokat. Májusban jött a városba, ám egy baleset miatt eddig még csak a kórházat volt alkalma megismerni.

Eredetileg Franciaországból való, de stewardessként dolgozik, így több felé is járt már a világban.

Főként egy dokit/pszichológust keresnék, esetleg régi ismerősöket/rokonokat, de igazából mindenre vevő vagyok és sok ötletem van. Az már biztos, hogy egy átlagos összefutás is emlékezetes marad mellette, hiszen gyakran tör rá pánikroham a tömegben újdonsült betegsége miatt.

Remélem felkeltettem valaki érdeklődését. Bárki jöhet, csak egy pm az ára Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyVas. 14 Júl. - 18:10
Halihó!

"Frissen", idén tavasszal a városba költözött családapa, pszichiáter keresi kapcsolatait. Több apróság is eszembe jutott, és remélem, hogy valamelyik beindítja majd a fantáziádat, és hamarosan már a részletekről beszélhetünk Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
¤ Szakmámból adódóan keresek pácienseket és kollégákat, illetve elképzelhetőnek tartom, hogy egy pszichológus keres meg egy esettel kapcsolatban, amiben segítséget nyújthatok. Ha páciensekkel nem is, de a kollégákkal mindenképpen örülnék baráti játékoknak is Játékpartner keresõ - Page 20 4146035580
¤ A fiam nyolc éves, úgyhogy ha neked is van hasonló korú gyerkőcöd / tesód / unokaöcséd / unokahúgod / keresztgyermeked, lehetséges, hogy összefutunk a suli előtt / szülői értekezleten / játszótéren / cukrászdában. Very Happy
¤ Imádok zongorázni, ez az egyik legjobb mód a kikapcsolódásomra, azonban még nem találtam meg azt a helyet, ahová bármikor beugorhatok. Te ismersz esetleg egy jazz kocsmát? Örökké hálás lennék érte!
¤ Egyébként gyakran előfordul, hogy a rövid szüneteimben a South Beach-i pszichiátriai központ környékén próbálgatom a kávékat és a kávézókat. Habár sosem vádolnak azzal, hogy barátságosan mosolygok mindenkire, mégis előfordulhat, hogy a mogorva képem valakiben kíváncsiságot gyújt, és ha mindkettőnknek jó napja van, még beszélgethetünk is. Wink

Várlak, bármi is jut eszedbe! Játékpartner keresõ - Page 20 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 EmptyKedd 9 Júl. - 19:31
Sziasztok!

Én is keresnék egy-két játékra partnert.
Több ötletem is van, de igazából nyitott vagyok szinte mindenre.
Lehet egy haverok által szervezett vakrandi, vagy egy régi ismerős, esetleg egy őrült rajongó.

Ha van kedved, energiád jelentkezz pmben. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 20 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
20 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: