New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 123 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:30 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 6:28 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:24 pm-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 5:55 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 5:49 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:40 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 4:56 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 4:37 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyKedd Ápr. 16, 2019 3:15 pm
Sziasztok!
Játszópartnert keresek, lényegében bármire. Smile Ha férfi vagy, lehet köztünk egy bunyó (vannak ok-ötleteim), esetleg elláthatsz engem nem igazán legális anyagokkal. Ha nő vagy, lehet köztünk egy sima ismeretség, egy gyors kaland, vagy akár lehetek a megmentőd egy sötét sikátor mélyén, szorult helyzetedben. Smile
Szóval, bármire vevő vagyok. Smile De akár plot is szóba jöhet, nem zárkózom el előle. Smile
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, és kedved kaptál hozzám, kérlek írj pm üzenetet. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyHétf. Ápr. 15, 2019 8:06 pm
Nem tudom, hogy az előzőek közül ki kelt már el, úgyhogy bedobnám magamat így külön. Játékpartner keresõ - Page 21 4007189020

Keresnék egy vagy két játékra valót, akár hosszabb távú plottal (a kapcsolatkereső hirdetésem minden pontja él és virul még, ha érdekel valamelyik), akár ezen egyetlen összefutás erejéig.

Szívesebben vállalnék konfliktusosabb kört Daniellel; rámászhat a karaktered barátnőjére az orra előtt, bunyózhatnak; kiköthetnek a hűvösön, és persze minden a másik hibája; játszhatunk Másnaposok 2-t és ébredhetnek nulla ismerettel az elmúlt éjszakáról, csak a kérdéssel, hogy mit keresnek egy kedves örmény család nappalijában. Járkálhatsz ártatlanul a Columbia kampuszán (vagy bárhol a városban), és fejbe vághatja a másikat egy labdával, aztán még a karja is eltörhet a rossz eséstől, csak aztán nehogy beperelje, mert tagadja, de már nincs pénze ügyvédre.  

Faragok belőle szemét exet, aki még szakítani sem volt képes, csak nem hívott többé, meg azt a priviliged trust fund seggfejt, aki a vécébe nyomta mások fejét az elit gimiben. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, csak annak, ha "majd lesz valami random" futunk neki. Játékpartner keresõ - Page 21 3673325056 Beleteszem én szívem-lelkem, csak fordítva is légyen így.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyPént. Ápr. 12, 2019 2:05 pm
Bejáratnám a karaktert, és ehhez keresnék partnereket. Ha a személyiségének és élettörténetének egyenesében találsz metszéspontot a karakteredével, legyen az bármilyen, örömmel fogadom az ötleteidet. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzer. Ápr. 03, 2019 10:34 am
Helló Smile bevállalnék en is 1-2 lassabb lefolyású játékot Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyVas. Márc. 31, 2019 11:04 am
Szinte bárholbármirebárkivel kapható vagyok Cool

Leginkább nagyjából korombelieknek örülök, de az se gáz, ha nem, biztos vagyok benne, hogy nem lehetetlen összehozni plotot akár egy valamelyest idősebb karival sem Very Happy
Néhány ötletemet megtalálod a kapcsolatkeresőben, de ha sajátod akad, akkor ne félj megosztani velem Játékpartner keresõ - Page 21 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyKedd Márc. 19, 2019 11:26 am
Sziasztok!

Kicsit nyitnék a világ felé, szóval keresek játékpartnereket, akár hosszú távra, akár csak egy-egy alkalomra. Smile
Keresem...
...aszisztensemet, aki lehet egy diák, gyakornok, vagy rögtön teljes állású,
...a Hyundai arcát, aki díszeleghet a plakátokon, reklámok szereplője lehet és sok fontos (és puccos) rendezvényen is megjelenik,
...bárkit, aki szívesen dolgozna a Hyundai Motor Company-nál, akár autószerelő, mérnök, vagy üzletember, lényegében bárki,
...egyetemi társamat, kivel gazdasági tanulmányainkat végezzük,
...és bárkit, aki akár csak egy üzleti megbeszélésre vágyik. Very Happy

Mindegyikhez van ötletem, sőt, többségéhez, nem csak velem lenne játék, hanem még legalább plusz egy személlyel, ha nem kettővel. Smile


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzomb. Márc. 09, 2019 9:21 pm
Sziasztok Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580

Kiadó az első játékom Játékpartner keresõ - Page 21 1987965242 Bárkivel szívesen játszom, akit nem zavar, hogy Josh mostanában nem az a kimondott "energiabomba" Játékpartner keresõ - Page 21 2081954265
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzomb. Feb. 23, 2019 12:43 pm
Sziasztok! Smile

Betervezett játékaim mellé vállalnék még plusz egy-két szálat, ha valakinek esetleg lenne egy olyan elképzelése, amihez elengedhetetlen egy nyomozó, keressen bátran Smile
Rugalmas vagyok egyébként, szívesen kitalálok bármit, szerintem minden megoldható! Ismerhetsz a parkból, ahol futni szoktam, láthattál már az újságban, mikor valami nagyobb ügyem volt, de akár a katona múltamból fakadóan is találkozhattunk már korábban.
Pár éve már a városban lakom, úgyhogy szívesen veszem a régebbre visszanyúló plotokat is, de az sem baj, ha most ismerkedünk meg Smile Nem vagyok egy kedves, elbűvölő hölgyemény, viszont a szívem a helyén, és általában szívesen segítek másoknak. Amúgy is túl nagy a kötelességtudatom, és szenvedek némi munkamániában is Smile Felőlem egyszerűen nekem is jöhetsz az utcán, vagy belecsöppenhetsz egy aktuális nyomozásomba Smile

Keress bátran pm-ben!! Játékpartner keresõ - Page 21 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzomb. Feb. 16, 2019 12:30 pm
Keresem az informátoromat, aki segítene nekem felgöngyölíteni és lezárni a közelmúltam egy fájó részét.
Alig egy éve lelőttek, mikor nyomozás közben közel kerültem a tűzhöz - alighanem valami nagykutya törvényen kívüli tyúkszemére léphettem rá. El akartak némítani, így a jutalmam egy nekem szánt golyó lett - de az illető nem célzott pontosan. Élek, bár azt elérték, hogy a poszttraumás stressz miatt kiváljak a rendőrség kötelékéből.
Most a saját edzőtermemet vezetem, de még mindig nem adtam fel, hogy revansot vegyek azon, aki hajszál híján a kelleténél korábban juttatott a föld alá.
Szóval, szeretném ha te lennél az én vezérfonalam ezen a hosszú és veszélyes úton. Lehetsz törvényen kívüli, aki rendelkezik információkkal, és hajlandó ezt velem megosztani, lehetsz akár író, vagy újságíró, aki hozzáférhet információkhoz, és tudja, mi fán terem az oknyomozás. Hosszú távú játszópartnernek szánlak, és elsősorban csinos nők jelentkezését várom, akiket igyekezhetek levenni a lábukról, ha vevő vagy erre a szálra is. Természetesen férfiak is jöhetnek játszani, bár ebben az esetben az előbbi verzióra ne is számíts. Smile
Szóval aki kedvet érez, kérem pm-ben jelezze nekem. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyKedd Feb. 05, 2019 7:24 pm
Hahó Játékpartner keresõ - Page 21 1987965242

Úgy tűnik, hogy egy-két játék még belefér az időmbe, szóval szívesen ismerkednék meg bárkivel, akinek szintén vannak unalmas órái. Ha nincs semmi ötleted, az sem baj, majd összehozunk valamit. Játékpartner keresõ - Page 21 2451935670
Elöljáróban annyit, hogy ügyvédként dolgozom (néhány esetben megcsillogtatom gyermekpszichológiai diplomámat is), van két csodás lányom meg egy ex-férjem.
Bármelyikük lehet kapcsolódási pont egy játékhoz, de tőlük függetlenül is várom a jelentkezőket! Játékpartner keresõ - Page 21 560292900
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2019 2:38 pm
Sziasztok! Smile

Szívesen bevállalnék még egy, vagy esetleg két játékot is, ha akad több jelentkező Smile Nincsenek nagy megkötéseim. Szeretek közösen ötletelni, szerintem mindenképpen ki tudunk találni valamit. Pár éve már a városban élek, így lehet régebbi az ismeretségünk, de ha kedveled az ismerkedős játékokat, akár arról is lehet szó Smile Keveredhetünk valami bajba, de akár találkozhatunk kutyasétáltatás közben is. Szerintem a lehetőségeink tárháza végtelen, csupán a fantáziánk szabhat határt, úgyhogy dobj meg egy üzenettel, és már bele is vághatunk!!! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyCsüt. Jan. 03, 2019 8:49 pm
Már régóta keresem ennek (vagy ezeknek) a karaktereknek a megtestesítőjét, és remélem hamar megtalálom valamelyiket  Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580  

„A férfi a sötét múltamból”
Mindenképpen férfi legyen az illető. Alapvetően két személy között lehet választani.
- vagy az ex-mostohabátyám, aki 10 év után most szabadul a sittről, ahova én juttattam a szüleivel együtt, de ők életfogytiglanit kaptak egy szigorított fegyházban. A karakter lényege továbbá, hogy az alatt a rövid idő alatt, amíg meg nem szöktem tőletek 17 évesen, nagyban megkeserítetted az életemet, mind fizikailag, mind lelkileg terrorizáltál. Egyébként 2, max 3 évvel vagy idősebb nálam, és a múltad Puerto Ricoba köt (ottani állampolgár is vagy).
- Vagy a másik, az ex-mostohabátyám haverja, ismerőse, „beosztottja”. aki mivel most szabadul(t) a börtönből, arra kér, hogy keress meg és „terrorizálj”, ahogy „Neked” tetszik, de felhívja a figyelmedet, hogy óvatosan, mert lehet, hogy a háttérből az FBI még mindig figyeltet (és vigyáz rám), így nem is nagyon találkoztok, csak rejtve kommunikáltok. Megpróbálsz a bizalmamba férkőzni és közel kerülni hozzám. Nem lesz egyszerű dolgod, alapvetően bizalmatlan vagyok.  Twisted Evil  Mindenképpen a rossz oldalon állsz, az ET-mben megnézheted, milyen bűncselekmények lehetnek a közös pontok, hogy a kapocs meglegyen az ex-mostoha bátyámmal, de természetesen a saját bizniszedet is viheted mellette  Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580 .

Flor mellett már ott van egy testőr Ryder Danforth személyében, aki vigyáz rá, így bizonyára egymással is kapcsolatba, játékba keverednek majd.  Wink

Ha érdelek valamelyik személy kérlek pm-ben jelezd Smile
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Játékpartner keresõ - Page 21 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyPént. Dec. 28, 2018 5:50 pm
Sziasztok!

Új tagként keresem a játék lehetőségeket. Lehet barát, ellenség, munkatárs más kutyás akivel barátok lehetünk. Bármire vevő vagyok! Smile
Köszönöm a figyelmet és azt is ha valaki jelentkezik! Játékpartner keresõ - Page 21 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzer. Nov. 21, 2018 8:57 pm
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580

Beilleszkedés céljából keresek játszó partnereket. Smile Bárkivel bármilyen játékban benne vagyok! Very Happy Sok formában el tudom képzelni Carmellát szóval szívesen hozom bárkihez akinek kedve, ereje van hozzám. Smile Köszönöm szépen! Embarassed
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyVas. Nov. 18, 2018 10:00 pm
Halihó! Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580

Jelenleg egy játékom van csupán, így szeretnék még egyet bevállalni! Smile

Hivatásos milliomos-feleség vagyok, valamint egykor régésznek készültem, tehát vagy plotolunk esetleg valamit, vagy a jelenben találjuk ki, hol is találkozhatunk. Very Happy Tehát, ha jársz igazi sznob bulikba, adománygyűjtő estekre, golfozni, wellnessezni vagy esetleg egy sorstársam vagy, aki a vagyon miatt házasodott vagy ott találtad épp meg a szerelmet, ne félj megdobni egy üzenettel. Az ismerkedős játékokat nem kifejezetten szívlelem, tehát jobban örülnék, ha mindenképp kerítenénk valami történetet a játékhoz, de ki tudja? Majd ötletelünk! Wink Smile

Játékpartner keresõ - Page 21 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 2:39 pm
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580

Egy vagy két játékot bevállalnék szívesen.

Előnyt élvezhetnek:
-tolvajok, alvilági népek (akár plotolhatunk is),
-pultosok, bulizós csajok akikkel már összehaverkodhattunk a törzshelyemen,
-esetleg olyan személyek, akik a "családom" részét képezik abban a bizonyos alvilágban
-aki tetoválást szeretne, vagy
-tetováló művészként munkát keres. Wink

Ne félj megdobni egy üzenettel, ha eszedbe jutott valami és persze bármilyen más ötletre is vevő vagyok. Wink

Játékpartner keresõ - Page 21 1987965242
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzer. Aug. 08, 2018 10:20 pm
Kuncsaftokat keresek,pm-ben lehet jelentkezni ! Wink Játékpartner keresõ - Page 21 3922671828
Ui: Persze ,azért valami izgalmasabb szálra gondoltam ennél . Játékpartner keresõ - Page 21 2604959862




My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 22y38wkj
Játékpartner keresõ - Page 21 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Játékpartner keresõ - Page 21 B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyCsüt. Júl. 05, 2018 10:20 am
Sziasztok ! Játékpartner keresõ - Page 21 2624752903
Kicsit megújulva visszatértem,így én is játékostársat keresnék. Szóval akinek van kedve ,egy bohókás irodalom tanárral/krimi írónővel ötletelni ,dobjon egy üzit. Lehetsz akár, a diákom is,vagy éppen egy szülő,de akár egy olyan is,aki olvasta a regényemet. De igazából mindenre vevő vagyok. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásKét ellentétes személy
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzomb. Feb. 24, 2018 10:57 am

Két ellentétes személy

„A Felvigyázó”
- Keresem azt a személyt (nő vagy férfi), akit „Tío” (Flor gyámja, a volt - kiváló - katonai mesterlövész, aki egészségügyi okokból szerelt le, és jelenleg az FBI központ kiemelt különleges ügynöke) megkért, hogy vigyázzon Florra, és néha nézzen rá, hogy minden rendben van-e vele. Lehetsz az FBI tagja és innen ismered „Tío”-t (betanított, beosztottja voltál csak valamiért el kellett hagynod Washington DC-t, volt egy közös ügyetek és összehaverkodtatok). Vagy ismerheted a katonai múltjából, és mint példaképre tekintesz. (kb. velem vagy egyidős) A közös játék abból indulna, hogy annak ellenére, hogy nem kellene rájönnöm, hogy figyelsz, - de felvilágosítást kaptál, hogy az utánam „kémkedőket” kiszúrom, és baromira nem csípem felvigyázókat (simán kitelik, hogy feljelentek), így egymás életét megkönnyítve, - módot találsz arra, hogy összehaverkodjunk. Mindenképpen jó oldalon állsz.

Elkelt!  Játékpartner keresõ - Page 21 4146035580

„A férfi a sötét múltamból”
Mindenképpen férfi legyen az illető. Alapvetően két személy között lehet választani.
- vagy az ex-mostohabátyám, aki 10 év után most szabadul a sittről, ahova én juttattam a szüleivel együtt, de ők életfogytiglanit kaptak egy szigorított fegyházban. A karakter lényege továbbá, hogy az alatt a rövid idő alatt, amíg meg nem szöktem tőletek 17 évesen, nagyban megkeserítetted az életemet, mind fizikailag, mind lelkileg terrorizáltál. Egyébként 2, max 3 évvel vagy idősebb nálam, és a múltad Puerto Ricoba köt (ottani állampolgár is vagy).
- Vagy a másik, az ex-mostohabátyám haverja, ismerőse, „beosztottja”, aki most szabadul(t) a börtönből és arra kér, hogy keress meg és „terrorizálj”, ahogy „Neked” tetszik, de felhívja a figyelmedet, hogy óvatosan, mert lehet, hogy a háttérből az FBI még mindig figyeltet (és vigyáz rám), így nem is nagyon találkoztok, csak rejtve kommunikáltok. Megpróbálsz a bizalmamba férkőzni és közel kerülni hozzám. Nem lesz egyszerű dolgod, alapvetően bizalmatlan vagyok. Mindenképpen a rossz oldalon állsz, az ET-ben megnézheted, milyen bűncselekmények között válogathatsz, hogy a kapocs meglegyen az ex-mostoha bátyámmal, de természetesen a saját bizniszedet is viheted mellette.

A két keresett természetesen ellensége lesz egymásnak (a „Felvigyázó” és a „Férfi a sötét múltamból”), így bizonyára egymással is kapcsolatba, játékba keverednek majd.

Ha érdelek valamelyik személy kérlek pm-ben jelezd Smile
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Játékpartner keresõ - Page 21 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
673
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyVas. Jan. 28, 2018 6:59 pm
Én is bedobnám magam, ha valakit megihlet
-egy könyvesbolti eladó hölgy;
-egy rúdtáncos a klubból;
-a szomszéd csaj;
-a lány a vonatról (rossz vicc, tudom Very Happy );
-esetleg a csaj, akitől szoktad venni a cuccot, de psszt!

Írj egy üzit, aztán megbeszéljük! Smile

pandus
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptySzomb. Jan. 20, 2018 12:38 pm
Helló!

Ha valakinek kedve támadna egy lélekboncolgató, szívszaggató meg egyéb csupa jó dologhoz köthető játékhoz, akkor ne féljen szólni. Smile
(anyám, rosszabb vagyok, mint egy társkeresős hirdetés)
Mivel inkább hallgatok, mint beszélek ezért összefoglalva: ha játszani szeretnél, írj! Very Happy




mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Játékpartner keresõ - Page 21 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyVas. Nov. 26, 2017 9:58 pm
Sziasztok ! Játékpartner keresõ - Page 21 560292900
Játékra felkészülten várom a jelentkezőket. Nem harapok ,annyira ... Játékpartner keresõ - Page 21 1261330843
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásJátékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 EmptyCsüt. Jan. 05, 2017 10:06 pm

Játékpartner kereső

Ha elfogadott karakterlappal rendelkezel, akkor nincs más dolgod, mint belevetni magad New York mindennapjaiba. Kérünk titeket, hogy ha már találtatok játszótársat, akkor húzzátok át a hirdetéseteket, valamint arra is, hogy írjatok egymásnak, az előttetek lévőknek.
mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 21 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 21 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
21 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: