New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:02-kor
Evan Russel
tollából
Tegnap 22:51-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 22:42-kor
Jocelyn Duval
tollából
Tegnap 22:35-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Tegnap 22:29-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:05-kor
Evan Russel
tollából
Tegnap 22:02-kor
Felix J. Bianchi
tollából
Tegnap 21:47-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 21:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzomb. Aug. 17 2024, 13:13

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Érezte, hogy elönti a sértődöttség, a harag, hogy ezekszerint amit nyújtani képes, az édeskevés ennek az embernek. Nevetséges volt a szituáció, mindezt azért tette, hogy valamilyenfajta információt szedhessen ki a pasasból, erre most ott állt a zuhany alatt, sajgott az ágyéka, szeméramajkai felduzzadva könyörögtek a pihenésért, neki pedig nem volt egy normális, kézenfogható nyoma sem, amin eltudott volna indulni. Úgy érezte, mindez felesleges volt, hogy zsákutcába jutott, tudta, hogy amit eddig taktikusnak hívott, az most nem volt más, csak szimplán egy szexre éhes kurva játszmája, aki megakarta dugni a hely tulaját.
A kérdés hirtelen vájt utat a fejében. Talán, ha Lorenzo nem is hajlandó beszélni, majd a többi vendég elkezd csacsogni, márpedig ha a férfin keresztül talál ösvényt a ragadozókhoz, lehetséges, hogy a zártabb szobákba is beteheti a lábát. Igaz, mindez nagy valószínűséggel szexszel járt volna, ki tudja, hogy milyennel, de az információért mindent.. meg amúgy is, ne adjuk már elő, hogy az ilyet elszenvedi az ember, nem pedig szórakozik.
- Talán.. - válaszolta sejtelmes vigyorral, a férfi mellkasát simogatva. A szappant ráfolyatta a testére, majd gyengéden masszírozta őt. Lorenzo bőrébe beleivódott a vanília illat, mire végre úgy döntött, hogy lemossa partnerét. - Nem indítana be, ha másokkal látnál? - suttogta a fülébe, enyhén megharapva a cimpáját.
"Kérlek, csak most az egyszer add be a derekad. Csak most az egyszer hadd legyen sikerélményem" - gondolta magában, szinte könyörögve, hogy ha eddig sikertelen is volt a missziója, most kiengesztelhesse saját magát.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyPént. Aug. 16 2024, 23:25
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you



- A kettő nem ugyan az és nem véletlen mondod ezt. - mutattam rá egyszerűen a kis terelésre mert ha nem is tudtam biztosan, azért sejtettem valamit a szavak mögött. Persze hízelgő is volt amire módosítani kívánta a kérdést és el is árult egy preferenciát. Ezért sem álltam meg egy kijelentéssel.
- Egyébként persze, finoman szólva sincs ellenvetésem az ellen, hogy az ismerőseim között tudjalak. - tettem még hozzá valahol kerülve is a vendég szót mert az olyan furán hangzott mintha én valami szolgáltató lennék ebben a helyzetben holott ami köztünk történt az nem ilyesmi volt, nem valamelyik táncost kapta el például. Esetünkben két egyformán szabad ember a maga kedvéből minden más nélkül adózott közösen a kéjnek.
- Szívesen teszlek magamévá újra és újra mert túl jó hallgatni ahogy a kéjtől sikítasz. - morgom a fülébe hátulról míg a kellemes zuhanyunk tart de a következő kérdésre őszintén elnevetem magam. Részben a felvetés miatt részben mert vagy tudatlanul talált a nő valamibe vagy elszólta magát jelezve, hogy mégsem egy idetévedt cicuska...
- Mert a klub főnöke vagyok és szívemen viselem, hogy sikeres legyen ehhez pedig kellenek a jó vendégek. - adom meg az egyszerű és egyébként teljesen kézenfekvő választ. Valójában ebben tényleg ennyi volt: a Dolores-féle szerzetek nem tettek rosszat a helynek semmilyen szempontból. Sőt még lehetőség is volt benne.
- De ki beszélt itt osztozkodásról? Ezt most te vetetted fel... talán erre vágysz? - dobom is vissza a labdát hiszen ezt egyáltalán nem hoztam szóba még utalás szintjén sem. Az, hogy a klub vendége lenne még nem jelenti, hogy osztozom rajta már azért sem mert azt mondta, hogy a nők is érdeklik akkor meg miért ne akarhatna itt táncosokat nézni, a műsorukat kiélvezni? Nyilván nem tudok róla ilyen tekintetben sokat mert amikor a klub és az ittléte volt a téma nem beszélt erről bár kézenfekvő lett volna.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzomb. Aug. 10 2024, 01:13

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Tudta hogy sokkal több van amögött, mint amit a férfi kimond, jó emberismerő volt, ebben is tehetségesnek kellett lennie, hogy sikeres ügyvéd lehessen, hisz nap, mint nap idegen emberek rezgéseiből kellett kiolvasnia az igazat. Úgy gondolta a legjobb talán az lenne, ha hagyná veszni a kérdéseket, amik kimondatlanul maradnak, talán rosszabbul jár, ha túlságosan feszegeti Lorenzo valódi érdeklődését, így az elképzeltnél sokkal ártatlanabbul való kíváncsiskodásra csak gyengéd mosoly húzódott a szájára. Nem igazán szeretett ilyen közegben mozogni, hisz tudta, hogy rengetegen ismerhetik, ahogy azt is, hogy egy magafajta törékeny nőre mekkora veszély leselkedhet, de mellette be kellett vallania, hogy igazán izgatta a gondolat. Elrejtőzve a négy fal között, megélni az elfojtott vágyait, férfiak és nők kényeztetik a félelemérzet nélkül, hogy ez egyszer majd címlapokon landol, mert itt a diszkréció az első.. igen, kezdte kapizsgálni miről is szól a klub, mi vonzza benne az embereket, legyen szó akárkiről.
A háta mögött álló férfinek felnyújtva karjait átölelte nyakát, majd szelíden hozzábújt annak mellkasához.
- Kérdezd meg inkább, hogy szeretnék-e a te rendszeres vendéged lenni.. - nyomta neki fenekét hímtagjának jólesően felsóhajtva. - .. erre a válaszom egy biztos igen lenne - mosolygott cserfesen, élvezve, ahogy a hevesen folyó víz néha testeik közé ver akadályt, így gyöngéden stimulálva testét. - Miért ez a kérdés ötlött a fejedbe? Ezekszerint szeretnél megosztani másokkal? - fordult vele szembe, angyalian rebegtetve pilláit, miközben Lorenzo hajával játszadozott.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyPént. Aug. 09 2024, 10:26
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you



- Akkor mi vagyok a mai után? - kérdezett vissza játékosan, ahogy mind a ketten hagytuk végső soron azokat a köröket amikbe nem biztos, hogy érdemes volt belemenni. Nem feltétlenül tudtam sokat Doloresről és ez nyilván kevés támpontot is adott. Végső soron lehet, hogy elég is volt ennyi: egy csinos fehérmájú nő akivel kellemes perceket lehet eltölteni az ágyban. Lehet csak ennyi volt a motivációja. Nem is agyaltam ezen már igazán, de a szemem és a fülem azért nyitva tartottam bármilyen gyanús dologra.
Miért? Nos ennek volt egy egyszerű oka: ha az olasz szépség "csupán" annyi amit megállapítottam róla akkor volt benne lehetőség több tekintetben is: a közös szórakozás feltételei például adottak lehetnek, de más perspektíva is rejlett ebben az esetben a nőben amit lehet érdemes megvizsgálni és aztán amennyiben lehet, szárba is szökkenteni. Viszont ha volt hátsó szándék a viselkedése mögött akkor ez az ígéretes potenciál nem jelenthetett önmagában egyenes utat a pokol kéjjel bélelt bugyrai felé. Ha az ember veszélyes terepen mozgott óvatosnak kellett lennie. És mindent egybevetve jobb volt, ha egyszerűen nem engedtem bizonyos dolgok közelébe egy potenciális veszélyforrást mintha bajt csinált volna és ezért ki kell iktatnom.
De most ahogy Dolores zuhanyt vett éppen s kiszólt a segítségemért nem játszott az életével a legkevésbé sem. Hívására levetettem a cipőm zoknim és nadrágom, hiszen ezek eddig rajtam maradtak a hevesen kezdett akció miatt. Így léptem mögé a zuhanyzóba.
- Persze. - átvettem a szappant és nekiláttam a feladatnak. Ajánlatára nem adtam szóban választ az érintések megtették ezt helyettem mert nem csak Dolores hátát mostam le de testének más, dús domborulatokkal megáldott területeit is beszappanoztam s letisztítottam finoman simogató-cirógató mozdulatokkal, hogy aztán a meleg vizet hívjam segítségül a csúszós réteg leöblítéséhez.
- Nem töröm igazából semmin. - ez igaz is volt, azt már elengedtem, hogy a nővel kapcsolatos dolgokat próbáljam fejtegetni netán kérdezősködni kezdjek. Valahogy fölöslegesnek érződött és a kéj viharai után a csendes nyugalomnak is megvolt a maga helye.
- Az egyetlen érvényes kérdés pedig az lehet, hogy szeretnél-e a klub rendszeres vendége lenni? - mormolom a fülébe mert mást tényleg nem volt értelme kérdezni. Ez volt legfeljebb ami számíthatott egy nőnél aki titkolni kívánta személyének jelentős részét. Mondjuk lehet a kérdés kicsit cinkelt volt miközben kezeim nedves testét cirógatták a vízsugarak pedig kényeztetve bizseregtették meg ölét miközben lemostam róla alapos és kényeztető szappanozásom eredményét. De ez egy ilyen játék volt.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyCsüt. Aug. 08 2024, 12:55

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Elnevette magát a csípős megjegyzésre.
- Azért túlzásokba nem szeretnék esni. A mai után minden vagy, csak nem szent - mosolygott rá, továbbra is simogatva fürtjeit, alhasához húzva partnere arcát. A következő mondatra nem válaszolt, nem gondolta úgy, hogy ezt a beszélgetést tovább kéne húzniuk. Egyrészről egyáltalán nem érdekelte, ha egy másik nő is meghúzódott a háttérben, végtére is nem ő volt az, aki félrelépett, aki pedig másfelé kacsingat arra rá kell adni a kabátot és integetve elbúcsúzni tőle, de leginkább nem kívánt bűntudatot vagy lelkiismeret-furdalást érezni ennyi szenvedélyes óra után, ha esetleg azzal kell számolnia, hogy egy kapcsolatba rondított bele a túlzottan erőszakos közeledésével. A férfi láthatóan nem vette jó néven az általa egyszerű bóknak számító szavakat, melyekre mások már a lábai előtt hevertek volna, de Lorenzo ilyen volt, amennyire egyszerű esetnek tűnt olyannyira makacsolta meg magát, hogy nehogy véletlenül, akárcsak fél percre is elgyengüljön Dolores előtt. Akármilyen intim kapcsolatba is kerültek, átmulatva az éjszakát, még mindig volt köztük egy szinte kézzel megragadható, feszültséggel teli távolság. Ezt a nő egyáltalán nem tudta értelmezni, eddigi taktikái kudarcba fulladtak, a fiatal tulajnak nem terelte el figyelmét rejtélyességéről a nyelvtechnikája, a lágy öle vagy furfangos kézmozdulatai. Nem a szexen járt az esze, folyamatosan meg akarta fejteni őt, ami most veszélyesnek és kockázatosnak számított.
A zuhanyrózsából száguldó vízcseppek hangját partnere lépései törték meg, mígnem megérezte annak mellkasát hátához feszülve. Férfiassága most kimerülten és üresen pihent combjai között, enyhén hozzányomódva fenekéhez. Egy jóleső sóhajjal pillantott hátra, majd fejét a fiú bőrének döntötte.
- Segítesz, édes? - szólt mélyebb hangján, beharapva alsó ajkát, majd a zuhanyzó sarkán található szappant a férfi felé nyújtotta. - Utána én is segítek neked, bőven rádfér egy megtisztulás - mosolygott cserfesen utalva intim pillanataikra s továbbra is hátat fordítva türelmesen várakozott a segítőkész érintésekre. - Mesélj, látom, hogy töröd valamin a fejedet.. - beszélt maga elé, élvezve, ahogy a víz elárasztja testét s haját benedvesítve hullik keblei közé. - Kíváncsi vagy valamire?  - nyúlt hátra kezeivel, majd Lorenzo combját kezdte cirógatni közös fürdőzésük alatt.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyCsüt. Aug. 08 2024, 11:15
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you



- Még a végén szentté leszek itt avatva! - nevetem el magam, ahogy Dolores hízelegni próbál. Nem tudtam mennyire gondolja komolyan a dolgot de igazából nem is számított különösebben. Azt mondjuk kétlettem, hogy főnyeremény lennék igazából de erre a pozícióra nem is pályáztam.
- Mindenki máshogy áll a kötöttségekhez. van, aki a szabadságot szereti, van aki a másik nyújtotta biztonságot... van akit könnyű elvarázsolni és van, akit csak kevesek tudnak. - mondom egyszerűen, azt mondjuk nem fejtve ki, hogy én benne vagyok-e valamelyik kategóriában. Az mondjuk árulkodott Dolores erkölcsi iránytűjéről, hogy neki igazából nem számított ha más párjával feküdt le csak neki jó legyen. Mert lényegében ezt közölte. Másrészt ilyen tekintetben az én becsületességemre is tett egy nem túl hízelgő utalást de ezt fel se vettem és nem volt kedvem semmilyen módon boncolgatni.
- Fiatalon? - nevettem fel újfent. - A fiatalság már odébb van tőlem. - a többit inkább hagyom csak a csókját viszonzom. Nem tudtam mi volt az oka, hogy hirtelen ez a feleségesdi annyiszor kezdett felmerülni. Mégis valamiféle fura aranyásó lett volna ez a nő? Az mondjuk megmagyarázta volna hogy keveredett ide... az ingemet legalább visszakapom. Helyes. Megjegyzésére elmosolyodom bár nem vagyok biztos, hogy mennyire kellek én ahhoz a zuhanyzáshoz. Mindazonáltal helyre teszem a poharakat majd az ingem és a zakóm felnyalábolva megyek át az öltözőbe én is a függönyön keresztül, ahol Dolores már zuhanyozni kezdett.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 23:40

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Apró mosoly pihent meg szája szélén, ahogy hallgatta a férfi lelkesedő betekintését saját álomvilágába. Olyannyira jól alakított, hogy ha nem New York egyik legkeresettebb büntetőügyvédje lett volna, aki tökéletesen ismerte a hátterét, valamint azt is, hogy vendégei mind bűnözők, akik menedéket keresnek a kék egyenruhás alakok elől, talán el is hitte volna a tündérmesét. Újabbat kortyolt a whisky, amit egy nagyobb lökettel el is fogyasztott. Visszasétált a férfihez, majd a lábai között hagyott helyre fészkelte magát, s felette magasodva kezdte el simogatni partnere tincseit.
- Figyelmes, gyengéd és még okos is.. - hajolt le egy apró puszit nyomva feje búbjára. - Kész főnyeremény vagy. Már majdnem megkérdeztem akkor mégis miért nem vagy foglalt, de egyrészt nem akarom tudni, ha igazából már vár valaki haza, másrészt pedig nem szeretnélek többet faggatni. Maradj csak meg rejtélyesnek - szólt játékosan, halk nevetéssel zárva mondandóját. Mutatóujját Lorenzo álla alá csúsztatta, majd tekintetét magára irányította. - Büszke lehetsz magadra. Nem mindenki mondhatja el, hogy ilyen sikeres vállalkozása van ilyen fiatalon. Remélem a leendő feleséged mindennap megjutalmaz majd azért, amit elértél - csókolta meg gyengédséggel őt, mint aki szerelemtől ázik.  Ezek után ellépett a fiútól, majd megindult a kijárat felé, séta közben levetve ingjét, így újból felfedve domborzatait, leginkább méretes és feszes popsiját. - Na gyere velem szépfiú.. - pillantott hátra - .. mosd meg a hátam az ügyes kezeiddel .. - célozgatott kacéran, majd visszafordulva széthúzta a függönyt és el is tűnt. Kihasználta az egyedül töltött időt, de nem talált semmi hasznosat az öltözőben, ami segített volna neki a nyomozásban. A terem félhomályba burkolózott, csak asztalok, tükrök és bársony puffok vetületét tudta feltérképezni szemeivel. A távolabbi sarokban egy fehér lap ragyogott, ahogy a beszűrődő fények megvilágították. Óvatosan odalépve kezei közé vette azt, mire észrevette, hogy egy névjegykártyát felejtettek itt. Xander Jackson neve állt rajta és egy cím, amit egyáltalán nem ismert, márpedig tökéletesen tudta ügyfelei hivatalos és nem hivatalos tartózkodási helyeit. Meghallotta a fiút, ahogy nagy valószínűséggel felállhatott a kanapéról, így visszatette a lapot az eredeti helyére, ő maga pedig sietősen a zuhanyzó felé vette az irányt. Folytatva eredeti tervét jól eső meleg vizet engedett, melynek sugara alá állva elkezdte lemosni magáról a mai nap fáradalmait az utóbbi 3-4 óra mocskával együtt. Intim része vörössé varázsolta a vizet, mely bizonyosan a durva szeretkezés eredménye lehetett, nem tulajdonított jelentőséget az elszíneződésnek, ahogy a csípő fájdalomnak sem. Mivel ez volt a stílusa, ez okozott számára valódi izgalmat, így hozzászokott már, hogy habár ő élvezte a keményebb meneteket, teste ehhez nem feltétlenül tudott hozzászokni.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 23:10
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you



Dolores-t alaposan megűztem ami azt illeti így dolgomat jól végzetten rendeztem el nadrágom, ahogy Dolores kiosont karjaim közül. A maga módján fura volt, hogy egy általa kezdeményezett beszélgetést egy szó nélkül tekintett lezártnak de már kezdtem megszokni, hogy ezt a nőt valami fura elv vezeti bizonyos pillanatokban. Ráhagytam inkább én is.
- Az öltözőben van egy zuhanyzó, ahonnan átjöttünk ide. - felelem kérdésére. Remélhetőleg ezzel a lehetőséggel be fogja érni mert a személyzeti térbe nem fog belépni semmi szükség, hogy azt kelljen magyaráznom kicsoda és miért van itt. Az én személyes terem a klub területén pedig megint más lapra tartozott.
Hagytam szolgálja csak ki magát a whiskyvel én nem igényeltem az alkoholt, a víz jobban esett. Szóval magamhoz is vettem még egy pohárral mert az izzasztó menetek után nem olyasmire volt szükségem, ami dehidratál. Dolores meg nem zavartatta magát és ezt a jogot kiérdemelte az eddigiekkel ennyi biztos volt. Amúgy sem volt kedvem ellenére, hogy itt parádézott már-már tüntetőleg míg én elégedetten relaxáltam a vizemet lehajtva.
- Nem, köszönöm. - intek a cigaretta kínálásra. - Olykor szivarozni szoktam de ez sem gyakori. - adom meg a magyarázatot. A cigaretta valahogy mindig is közömbös volt számomra. Kipróbáltam és nagy ritkán éltem vele de nem nyújtott különösebb élvezetet. Pótcselekvés lehetett legfeljebb de abból sem a legjobb. De hát ízlések és pofonok. Ha Dolores ezt élvezte én egy szemöldököm sem rándítottam erre, közöm sem volt hozzá amíg a privát szobában csinálta és nem mondjuk a központi teremben ahol nem lehetett rágyújtani már a tűzjelzők miatt sem.
- Igen, mert te vagy itt a vendég és ezért a te szórakozásod volt a fókuszban. - felelem egyszerűen mert hát ez végső soron evidencia volt. Ez a hely továbbra is egy szolgáltatás volt és a szórakozásról szólt. Dolores szándékai pedig valamennyire tisztázódtak: kalandot akart magának vadászni estére és messze se akart menni, hogy abból szórakozás se keveredjen. Tiszta sornak látszott. Bár ez még mindig nem magyarázott meg bizonyos dolgokat és őszintén szólva ennek a java részét máshol is megkapta volna valamint ott volt az a tény is, hogy mintha valamiféle megvetéssel is viszonyult volna a helyhez és annak aspektusaihoz de... de jelenleg egyszerűen nem volt kedvem ezen törni a fejemet. Egyszerűen nem látszott, hogy ennek lehetne bármi jelentősége.
- Semmi extra igazából... - dehogynem csak ez semennyire nem tartozott a bögyöskére. Sem. - Üzleti vonalon tanultam, gazdász diplomát szereztem a tanulmányaimból jó részt Rómában tudva le ahol igazán szép éveket töltöttem egyébként és kifejezetten megszerettem az éjszakai életet diákként. Így jött a gondolat: miért ne köthetném össze a kellemest a hasznossal? Végül hazatértem és bele is vágtam annak a felépítésébe, amit itt látsz. - mutattam körbe büszke elégedettséggel. Mert igen, büszke voltam a klubomra. Nem volt olcsó ócska hely és ez nem csak a külcsínben nyilvánult meg egyébként. Nem véletlenül volt borsos a beugró egyébként.
- Sikerült jó döntéseket hozni és fontos vendégeket is megfogni a bizalmas exkluzivitás kínálta felszabadulás lehetőségével. Itt nem számít, hogy odakint bíró vagy, netán a polgármesteri kabinet titkára vagy valami papíron kevésbé tisztességes de valójában pont annyira sáros üzelmekben vesz el részt, - mert a fehér gallér csak marketing fogás-, megkapod a szabad szórakozást kedvedre. - összegeztem a dolgot. Valahol különös volt, hogy a nő az én "sztorim" iránt kezdett el érdeklődni miközben a teljes nevét sem tudtam és inkább meg sem kíséreltem kérdezni tőle jelen állás szerint mondjuk az életéről, mert ennek korábban sem feltétlenül volt sok értelme.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 22:26

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Nem feltétlenül tudott most hinni a férfi teljes nyugodtsággal előadott monológjának, érezte azt a furcsa közeget, amibe belekeveredtek az utolsó negyed órában, de inkább ráhagyta a dolgot, így aprót bólintott. A fiú öleléséből szelíden kiszökkenve meztelenül, csak a szétnyitott férfi ing takarásában caplatott ő is az italokhoz, majd whiskyt töltött magának, az aprócska mini bárnál nekidőlve a falnak. Magabiztosan mutatva testét nézett farkasszemet Lorenzoval.
- Le akarok fürdeni - szólalt meg határozottan. - Biztos van itt valahol egy zuhanyzó, amit használhatnék - simított végig verejtékes mellein, majd fejét a plafon felé szegve vett egy mély levegőt, keblei így mellkasával együtt megemelkedtek, majd kerültek újra alapállásukba, feszesen pihenve felsőtestén. Tudta, hogy New York city egyik legszebb dekoltázsával rendelkezik, így nem igazán volt oka szégyenkeznie a külseje miatt. Formás hasán, melyen épp annyi felesleg volt, hogy az nőiessé tegye alakját, verejtékcseppek szállingóztak le egészen ágyékáig, ami még tekinteténél is jobban bámult a fiú arcába, szinte lehetetlenné téve, hogy Lorenzo ne tekintsen le újra és jusson eszébe milyen íze is van Doloresnek vagy hogy hogyan ölelték körbe hímtagját, szinte magukhoz láncolva szeméremajkai. A nő maga volt a tökéletlen tökéletesség, melynek tudatában sugárzott belőle a magabiztosság és a szexiség. Beletúrt szintén izzadt hajába, majd elejtett táskájának oldalában cigarettája után kutatott, melyet hosszas keresgélés után sikeres missziójának eredményeképp emelt ki büszkén a zsebből, majd széles vigyorral ajkai közé kapott egy szálat. - Kérsz, szépfiú? - pillantott rá felé nyújtva a tárcát. Most, hogy végre nem azzal kellett törődnie, hogy mégis hogy húzza ki a hullámvasút szerű ösvényt orgazmusáig 5 percről 25-re, végigtudta pásztázni a helyet. Vörös fények, bársony kanapé, minibár és két hatalmas függöny, mely mindezt eltakarja a hívatlan, árgus szemek elől. Apró mosoly jelent meg arcán. - Mindig csak arról beszélünk én mit akarok elérni ezen a helyen, hogy nekem mi volt a célom azzal, hogy betévedtem ide.. - pillantott partnerére. - Azt hiszem erre 4 orgazmus után megkaptad a választ. Én arra lennék kíváncsi, hogy te mégis mit keresel itt és miért lettél egy sztriptízbár tulajdonosa. Mi a te sztorid? - szívott bele cigarettájába, kíváncsian méregetve a vonásait.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 20:17
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

Mindennek megvolt a maga folyamata és én olyan alkat voltam, aki végig is játszotta az adott játékot tisztességgel. Dolores pedig kért magának valamit többszörösen így hát nem voltam rest megadni neki és szépen végig is vittem a dolgot bár ezzel az egésszel persze volt annyi baj, hogy az ember nem tudhatta a másik meddig volt "játékban". Így hát meglep egy kicsit Dolores fordulata a szavak terén, ahogy a vízzel visszatérek hozzá. Igazság szerint csak eléggé kiszárított az eddigi heves ténykedés és gondoltam őt is ezért elsőnek ezt akartam elintézni mert más esetben már nem lett volna olyan kedve felkelni az embernek. Kicsit elcsodálkozom hát és megrázom a fejem.
- Ugyan Dolores, dehogy! -simítottam a hátam mögé a nő testére ahol értem, hogy aztán megfordulva finoman tereljem picit és ismét a kanapén foglalhassunk helyet és magamhoz ölelhessem ha már mind a ketten kiürítettük az imént poharainkat. Kellett az is nagyon.
- Nem hoztál kellemetlen helyzetbe... de az arckifejezésedből ítélve inkább csak nem tudtuk teljes összhangban eltalálni a móka legvégét. Van ilyen, mégis ismeretlen terep volt ez így együtt. - kezdem sötét fürtjeit simogatni. - De azért a legjava élvezetes volt. Mondjuk összekenni nem akartalak, az inkább véletlen volt, nem gondoltam, hogy ennyire hosszan fogok elsülni.- mosolygok rá könnyeden és finoman aztán homlokára, majd ajkaira nyomok egy csókot míg tovább ölelem és cirógatom. Remélhetőleg ő sem fogja megvetni ezt a közös pihenést és egyúttal azt is sikerül benne helyre tenni, hogy részemről egyébként minden jó volt és nem akartam neki én semmi rosszat, nem dolgozott bennem indulat irányába. Nem is adott rá okot más esetben pedig ez nem volt kenyerem.  Bár ami azt illeti ha valaki elárult még azzal sem voltam minden esetben indulatos. Nyilván ezt az utóbbit nem tudhatta és hát nem is feltétlen akartam, hogy megtudja. Ez itt és most nem erről szólt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 18:51

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

A lekezelő stílus már nem feltétlenül tetszett neki, tekintve, hogy amikor ő már feltűnően szelídebbé vált a férfi benne ragadt ugyanabban a mogorva, dühös állapotban. Dolores lassan jött csak rá, hogy ez Lorenzo részéről nem egy megjátszott csökönyösség volt, amit az ő kedvéért aggatott magára, a férfi ténylegesen hajszálvékony idegekkel fogta vissza így is magát. Lassan leesett neki egyre távolabbra visszagondolva, hogy egyes mozdulatsorok nem az ő kényeztetéséért váltak durvábbá és ösztönösebbé, mint ahogy ő azt eredetileg elképzelte, hanem sokkal inkább bosszúhadjáratként kezelve azokat ostromolták a lányt, leépítve védőfalait és elgyengítve őt olyannyira, hogy teljes mértékben a másik alá kerüljön, minden értelemben. Volt ebben valami rettenetesen sötét, amely annyira kifürkészhetetlennek bizonyult, mintha az ember a fekete lyukba tekintett volna be kiutat keresve. Összegezte magában, hogy lehet puszta szerencséje volt csupán, amiért együttlétük csak egy ilyen helyzetbe keverte őt, ahol a férfi jutalomnak éreztette, hogy arcát dekorálta ki a sós nedvvel. Szinte zavartan, mikor Lorenzo nem figyelt, törölte le az arcát, hogy minél hamarabb eltávolítsa a feltűnő szégyenfoltot, majd egy halovány mosollyal köszönte meg a felé nyújtott italt. Hangulata alábbhagyott, nem ölelte magához olyan önfeledten a másikat, aki szintén nem invitálta őt a karjai közé. Érezte, hogy feszült köztük a levegő, amit semmiképp sem szeretett volna annyiban hagyni, így óvatosan közelebb csúszott hozzá a kanapén, a férfi ingjébe bújva takarva testét.
- Valami baj van, Lorenzo? Valamit rosszul csináltam? - kérdezte tőle keresve tekintetét, de olyan idegesítőnek találta a csendet, hogy meg sem várva a választ folytatta mondandóját. - Nem akartalak kellemetlen helyzetbe hozni. Látom, hogy feszült vagy. Nem gondoltam bele, hogy ez lehet nem a te stílusod. Sajnálom, édes - vált merészebbé annak érdekében, hogy szavai is nagyobb hatással lehessenek a férfire, így hátulról átölelte őt és egy apró csókot nyomott a hátára.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 14:32
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

Dolores a tűzzel játszott végső soron s ezzel vagy tisztában volt vagy nem. Egy ponton nem is érdekelt igazán csak elvetem amit akartam. Viszont amit el akartam venni az nem az önzőségről szólt, őt akartam egy alapos leckében részesíteni. Az életkor, a tapasztalat és az edzettség az oldalamon állt ebben a küzdelemben s ki is tudtam használni míg a fejem továbbra sem vesztettem el. Tudtam kontrolláltan tombolni.
Dolores testében pedig igen is komoly dúlást rendeztem több fronton fogva össztűz alá s keményen fogtam, nem volt lehetősége összerogyni, menekülni amíg testét eléggé ki nem készítettem, fel nem robbantottam. A nyöszörgéssé satnyuló könyörgés és az érzés, hogy kisajtoltam mindent a nőből végül csak oda vezetett, hogy elhagytam ölét és hagytam kicsit szusszanni.
- Befejezhetsz, de még a jutalmadért kicsit meg kell dolgozni. - közlöm egyszerűen a levegőt azért mélyen és ütemesen szedve. A légzétechnika fontos része volt amúgy a mutatványnak, még ha az ember nem is gondolta volna. Fókuszálni tudott vele az ember és gondoskodott arról is, hogy képes legyen teljesíteni. Dolores felült és igyekezett közelíteni ami nem volt ellenemre de ahogy mondtam teljesen nem voltam még kész vele, még volt, amit el akartam venni szóval felhúztam a kis barnát a puha szőnyegpadlóról birtoklóan a kanapé szélére ültetve s elé állva fektettem kebleinek telt halmai közé szerszámom és melleire markolva kezdtem a halmokat is megdugni kicsit nedveitől síkos szerszámommal míg ujjaim eljátszottak mellbimbóival is enyhén kínzó de kéjes játékkal. Aztán egy ponton elengedtem kebleit s hajába markolva húztam a kanapéról térdeire elvégre egy ilyen nőnek ott a helye... ajkainak farkamon s két kézzel markolva és túrva a sötét fürtök közé szereztem ennek érvényt és kértem meg egy rövid de intenzív mély kényeztetést... ő akart erre a hullámvasútra befizetni... aztán amikor éreztem közeledni a lüktetést már hagytam őt a maga kedve és szakértelme szerint dolgozni, adja csak meg az utolsó pár nyelvcsapást, hogy heves lüktetéssel robbanjak ajkai közé s ahogy hátrahúzódtam az utolsó egy-két hullámból még pofijára is jutott ahogy elégedett mosollyal pillantottam le az előttem térdelő nőre, akiből egy igazán sajátos erotikus alkotást sikerült varázsolni.
- Ez a te jutalmad, megdolgoztál érte keményen, szóval megtarthatod. - mondom még megsimogatva a tincseit, majd elléptem tőle, hogy a privát szoba bárszekrényénél két pohár vizet töltsek. Egyet lehajtottam, a másikat pedig Doloresnek vittem és átadtam.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 14:09

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Nem gondolta volna, hogy valaha is olyan vizekre képes evezni, melyek nagyobb veszélyt rejtenek magukban a már megtapasztaltnál. Kíváncsisága bármennyire erősen dolgozott percekkel ezelőtt, többet kapott, mint amire várt, ami amellett, hogy teljesen sokkolta, így szinte reagálni sem tudott durva összecsattanásaikra, mellette igazán imponálónak hatott. Elkezdte pótolhatatlannak érezni a férfit, ami rettegésbe kényszerítette, Lorenzo félő volt, hogy annyira magasra emelte a lécet, hogy ezek után nem lesz képes más férfivel is akár csak hasonló élvezeteket átélni. Combjai remegésbe kezdtek, ahogy szépen lassan zakatolt a csúcs felé, majd egy önkéntelen, kontrollt vesztő pillanatban hatalmas rázkódással és sóhajokkal hajlott el a kanapén, ahogy a csúcsot jelző nedv forrón átitatta Lorenzo hímtagját. Egy perce sem volt, hogy kitisztulhasson a feje, a férfi nem fejezte be a játszmáját. Érezte, hogy forog vele a világ, alig kapott levegőt, izmai elernyedtek, így minden egyes mozdulata gyengévé és reszketővé vált. Bármennyire próbálkozott állni a sarat lábai ismétlődően folytak ki alóla feladva a harcot, ágyékának érzékenysége miatt pedig minden egyes döfés rezgéseket produkált teljes testében. Amikor megérezte csiklójánál Lorenzo ujjait, szinte ledöbbenve kezdte átjárni egy újabb, eddig ismeretlen érzés,
mely fokozatosan gyűlt benne. Lihegve, kapkodva a levegőt engedte, hogy ezen az este már negyedjére végezzen teste, mely órák óta nyugalomért könyörgött. Nem szólt semmit, nem is tudott volna, a szája nyálas maradt a hirtelen kikapott szerv nyomán, a mellkasán izzadtságcseppek gördültek le, mellbimbóján megpihenve, majd lecsöppenve a földre. Ajkai szélesen szétnyitva, kezei támaszt keresve, ő maga pedig elveszve az eddig nem tapasztalt, ismeretlen örömben.
Az idegen érzés egyre terebélyesebbé vált, mígnem elöntötte teljes testét, átvéve a hatalmat felette. Combjai közül élvezetét jelző folyadék tört magának utat, mely elborította Lorenzot egészen a könyökéig, míg a nő kedélyesen rezdülve minden egyes villámcsapással élvezte immár sokadik orgazmusát, melyet partnere okozott számára.
- Elég, elég - emelkedett meg esendően, hamar összerogyva a kanapé alatt. - Elég most már - suttogott gyengén, levegőért kapkodva. Fájdalmasan lüktető ágyékán pihentette kezét, így takarva a kissé vörös, megduzzadt szeméremajkait. Becsukott szemmel sóhajtozott, miközben néha úgy megremegett, mint aki rettentően fázik. Teste nem volt képes feldolgozni a hatást, amit kapott. Visszanézett a férfire, akinek férfiassága még mindig ágaskodott. Lassan ült fel, fájdalmasan nyögve az érzésre. - Engedd, hogy befejezzelek - nézett fel rá szelíd szemekkel, majd becsukva azokat újból ajkai közé vette a hímtagot s az előző hatás miatt továbbra is lihegve, de gyengéden, kínzóan lassan kezdte el kényeztetni a férfit, akinek vesszője olyannyira duzzadt már, hogy lüktető ereit nyelvével is könnyedén érzékelte. A fegyver lassan, elfolyva sült el, melyet Dolores engedékenyen és gyengéden tartott a szájában, majd nyelt le. Ezt követően a férfire sandított. - Szeretnéd megízlelni magad, bébi? - mosolygott rá. - Finom vagy - suttogott neki, miközben spermájának pár cseppjét továbbra is nyelvén tartotta. Kíváncsi volt mennyire nyitott a másik.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 13:50
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

Az első kör pont arra volt elég, hogy másodszorra sokkal nagyobb legyen az állóképességem s ezzel Dolores lehet nem számolt de hamarosan szembesül vele. Ha ezt akarta hát meg is kapja, nem bánom. Engem tudott vele szórakoztatni és nem éreztem magam rosszul végső soron még ha tudtam is, hogy mindez egyébként leplez valamit. Ezt tán még sajnálni is lehetett volna... de nem az én bajom volt. A testiség képének ecsetvonásaiba most a durvább, szélesebb mázoló mozdulatoknak kellett a magukét odatenni.
Megkértem a dolog árát egy durvább orális kényeztetés útján ahol Dolores határait teszteltem és feszegettem nem kifejezetten kímélve a nőt s csak arra figyeltem, hogy kárt azért ne tegyek benne ha egyébként meg is gyötörtem alaposan hogy aztán a következő váltásra durván tegyem magamévá hátulról a sötét fürtöket és a nő csuklóit markolva. Ívbe feszült nyakára hajolva haraptam a bársonyos ív tövébe birtoklóan.
- A nevem használd te kis ribanc!- morgtam keményen a nő fülébe míg farkam könyörtelen erővel sebesen járt a nő ölében kiszakítandó Dolores testéből az orgazmust, csakhogy ha az olasz nő a csúcsra ért akkor sem álltam le: a szögön változtatva kamatoztattam korábbi tapasztalatom a technikát sem felejtve el teljesen s makkom egy kalapács kegyetlenségével dolgozta meg a már így is élvező Dolores G pontját, hogy a nő számára a kéjben új dimenziót nyissak. Nyakát buja ívbe feszítve felülről figyeltem Dolores arcát miként merevedik az az eksztázis maszkjává, sikerül e felakasztanom a nő szemét és a korábbi orgazmust egy egész fokozódó-örvénylő sorozattá fokozni a nő testében ahogy Dolores csuklóit elengedve felszabadult kezemet ölére vezetve még csiklóját is ingerelni kezdtem a legérzékenyebb zónák kínzóan stimulált börtönébe zárva Dolores tudatát nem csillapodó vadsággal.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 13:22

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Erre vágyott, ez kedvezett most neki, a harsány szavak, a kötekedés, minden, mely vérmérsékletének ideális környezetet volt képes kialakítani. Sok nő nem szerette a hasonlóan derogáló megjegyzéseket, tiszteletet és illemet várt el az ágyban, gyengéd cirógatást meg azt a mű maszlagot, amit szerelemnek neveztek, neki azonban ehhez se kedve se energiája nem volt. Tudta, hogy mindez amit művelnek vele az ágyban fog maradni, a tiszteletet nem szex közben kell kivívni, épp ellenkezőleg, akkor kell teljes mértékben elveszteni, ez ösztönökről és élvezetről, nem pedig bájolgásról szól. Esze ágában sem volt ebbe többet belelátni.
A férfi szavaira csak elmosolyodott, feleslegesen húzta volna tovább az agyát, így is hajszálvékonnyá tette idegszálait, nem akarta túlfeszíteni a húrt, hogy mókájuk hirtelen érjen véget a falánksága miatt. Egyik percről a másikra cseréltek pozíciókat, melyeket ennyire kifáradtan aligha tudott követni, szinte csak dobálták őt a kanapén, amíg arra nem eszmélt, hogy Lorenzo férfiassága a szájában lejt újabb keringőt, ő maga pedig szinte fulladozik annak méretétől. Pornófilmbe illő módon folyt rá nyála a hímtagra, miközben egyik kezével erőteljesen markolva azt kényeztette a fiút, tudva a dolgát. Élvezte a hevességet, a tempót, a vadságot, engedélyt adott a férfinek a pofátlan önzésre, amit szerencsére partnere ki is használt. Hirtelen kapták ki ajkai közül ajándékát, melyért épphogy visszakúszott volna már a padlón találta fejét, miközben intim területét újból durva támadással kezdték ostromolni, mire hangos, elégedett nyögéseket engedett ki szájából.
- Az vagyok - nyögte egyetértően, minden egyes mozdulatra újból hangot adva elismerésként. - A tied vagyok, bébi. Csak a tied - nyögte tovább, miközben engedte, hogy teste elinduljon a csúcs felé.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 13:05
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

Egy pillanatra majdnem elnevettem magam, ahogy az önérzet megint felszínre tört a másikban. Szép volt és kellően kéjvágyó, ez tény. De ez még nem feltétlenül jelentett mindent.
- Ki mondta, hogy utasíthatsz? - vonom fel a szemöldököm. - A vágyaid kérdeztem csupán, semmi mást. - felelem egyszerűen mert végső soron tényleg ennyiről volt szó. Nem vártam én eddig sem az utasítására és azon is régen túl voltunk, hogy a korábbi sértődése miatt legyek vele óvatosabb. Lehet fel akart bosszantani, hiszen eddig is meg-megpróbálkozott a provokációval bár ez engem inkább fárasztani tudott és nem felhúzni. Életem jelentős része a hidegvérre épült és túl voltam nem egy életveszélyes helyzeten is. De legyen, ha a nő egy durva körre vágyott hát miért tagadtam volna meg tőle?
Az új póz is nagyobb kontroll alá helyezte egyébként mint eddig és máshogy érkezhettem belé mélyen ahogy lábait is fogságban tarottam a tűsarkaknál fogva kezem pedig most erősebben rámarkolt torkára a csók közben. Pár lökés után kihúzódtam belőle s úgy fordítottam, hogy buksija lelógjon a vörös kanapé szélén én pedig felé kerülve tortam farkam ajkai közé. Egyik kezem telt keblére markolt a másik lábai között siklott le és ujjaim hüvelyébe hatoltak. Csípőm és ujjaim egyszerre lendültek mozgásba s keményen kezdtem megdugni Dolores száját újra és újra mélyre lökve magam míg ujjaim is erőteljesen játszottak benne. Torkára küldtem méretes férfiasságom majd lent is tartottam míg nem éreztem testét alattam feszülni és küzdeni hogy visszahúzódva adjak neki lélegzetvételnyi időt majd jött az ismétlés újra és újra egy kínzóan kemény körforgást produkálva. Egy ponton viszont hátra húzódtam s a hajánál fogva penderítettem Dolores-t a padlóra fejét lenyomva míg felfelé pucsító fenekére újra és újra lecsapott tenyerem.
- Erre izgulsz mi, ha közönséges ribancként kúrnak szét?- morogtam fülébe míg keményen vágtam farkam ölébe hátulról. Haját markolva húztam fel testét míg másik kezemmel egyik után másik karját igazítottama  háta mögé és fogtam össze csuklóit, hogy támasz nélkül az én fogásomban maradjon ahogy hajánál és karjainál fogva feszítettem kéjesen fájdalmas ívbe s istenes alapossággal durva lökésekkel farkaljam meg forró és sikamlós ölét.
- Az én személyes kis ribancom vagy Dolores! - morogtam fülébe míg testében tomboltam kíméletlenül. Ez sem volt rossz játék alapvetően.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 12:28

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Hála taktikájának sikerült elérnie, amire már órák óta áhítozott. Megadva a dominancia örömét partnerének olvadt szét alatta, könnyed sóhajokkal mutatva elégedettségét. A férfi szemeit bámulva mosolyodott el cserfesen, szinte idegein táncolva a másiknak.
- Édes, ez vajnyi kevés egy ilyen nőhöz. Lehet az előző partnereidnek ez elég volt, de most velem vagy - súgta, miközben visszatartva testének reakcióit húzta tovább az agyát. - Nem azért engedem, hogy megdugj, hogy utána utasításokra használjam a tested. Neked kell kideríteni mire vágyom, aztán élvezni az eredményét - beszélt rejtélyesen, újból és újból szándékosan frusztrálva őt. Látni akarta azt a zsigeri ösztönt, azt az emberinek ható elvesztett önkontrollt, látni Lorenzot dühösen, féktelenül, padlógázzal ostromolni a testét.  El akart veszni benne, a mozdulataiba, a méreteibe, elveszni kettejük szinte már örökkévalóságig tartó játszmájában, összefonódni, egy magasabb szinten kapcsolódni, engedni a másiknak, hogy felfedjék gyengepontjait, átadni magát a nagyobb jó érdekében. Szinte bele akart bújni a másik bőrébe, hogy még közelebb tudja őt magához. - Ne csak a szád járjon - vizslatta őt feszülten, néha egy egy apró nyögéssel kísérve mondandóját. - Akkor bassz meg úgy, hogy napokig megremegjen a lábam, ha eszembe jut mit tettél velem - sziszegte határozottan, miközben fel-le járó mellkasa könyörgött a férfi szeretetéért. Elkapta Lorenzo ajkait, majd szenvedélyes, nyelvjátékkal tarkított csókcsatába kezdett, felpörgetve kettejük hangulatát. Várt már a végére, a tetőpontra, arra az állapotra, ahol végre láthatja a színlelés nélküli tulajt maga előtt.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 11:40
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

- Szerintem te is tudod, hogy nem. - súgtam vissza a provokációra. Nem lehettem benne biztos, de éreztem. A nő pillantásaiban és sóhajaiban ez ott volt. Érezhető volt egyfajta űr ami miatt Dolores valami más felé szeretett volna hajszolni míg a rátapintottam az adott pontra. Kérdés volt, hogy mennyi fényt bír még el, meddig világíthatom meg. Figyelembe véve, hogy Dolores milyen meneküléseket tudott eddig is lefolytatni ha úgy érezte, hogy az adott terület túl érzékeny lehet számára, gondoltam, hogy nem sokat. De azt is, hogy pár magot is elég volt elvetni a kétség szárba szökkentéséhez. Ezért is engedtem, hogy végül változtasson. Ha nem akarom nyilván nem lett volna sok esélye a fizikai túlerővel szemben de annak se volt értelme, hogy tovább tartsam ebben az állapotban. Legyen meg hát kicsit az öröme nekem az is jó, ahogy most fordított lovagló pozícióba került felém. Menekülés volt ez a nő részéről kétségtelenül, de élvezetes menekülés. Hátradőlve hagytam is némi időt vadul lovagolni. Viszont az nem az én műfajom volt, hogy pusztán elengedjem magam. Kezeim simították karcsú testét majd felfelé kúszva hajába markolva rántottam le felsőtestét, hogy háta mellkasomnak csapódjon s nyaka tövébe harapva kezdjek alatta csípőmmel felfelé irányuló lökésekbe míg másik kezem csiklójára vándorolt s ott kezdte el izgatni a nőt ujjbegyeim körkörös táncával.
- Ennyire ez kell nyuszikám? Nos akkor rebegd el szépen mire is vágysz, milyen mocskos kis gondolatok keringnek a csinos kis buksidban. Aztán lehet jutalomból úgy megbaszlak, hogy aztán még a gondolatára is remegj ahányszor csa eszedbe jut eztán. - morgom a fülébe, ha már így akart játszani. Hát legyen, engem szórakoztatott a dolog. A válasza előtt viszont oldalra lependerítettem magamról, hogy aztán felé kerülve markoljak bokáira s toljam lábait hátra szépen feje felé amennyire csak hajlékony volt. Egy kézzel összefogtam fent tűsarkúinak vékony fekete egyeneseit míg farkam ismét belé csapódott s combjának nehezedtem a póznak hála igen intenzíven és mélyen merülve belé ahogy nekiálltam a kérdésemre feltett választ keményen kikefélni belőle tekintet egy pillanatra se engedve el s szabad kezemmel arról is gondoskodtam, hogy ne tudjon másfelé nézni hajába markolva tartva fejecskéjét fogságban.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 11:02

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Halk nyögések hagyták el száját, melyet bármennyire próbált is magában tartani, újra és újra elbukott kísérleteit szenvedte el. A partnere hímtagja olyannyira szorosan fogta át a benne rejlő mélységet annak átmérője miatt, mely az izgalomtól egyre nagyobbra duzzadt, hogy minden egyes döfés felért az előbb érzett orgazmussal. Mivel ágyéka érzékennyé vált előbbi menetük eredményeképp, így Lorenzonak könnyebb dolga volt, hogy ugyanazt a hatást képes legyen elérni, mint amit előzőleg csak hosszú küzdelem árán szerzett meg. Csípője mozgásával segítette partnerét, könnyed ringással együttműködve játékukban, miközben szemeivel végig a másikat nézte, el-el veszve annak mély, határozott tekintetében. A látvány izgalmi állapotban tartotta, mely miatt nem tudta pontosan, mikor is fogják megtartani búcsúzóul szánt körüket, de ezen nem tudott sokáig morfondírozni, ugyanis Lorenzo szerve olyannyira szorgosan dolgozott, hogy a gondolatait is másodpercek alatt volt képes elhessegetni.
- Így bárkié lehetek - ingerelte tovább őt, idegesítette, hogy nem teljesíti az általa kiadott parancsot, mely erősen rontott az élményen. Vörös karmai végigkarcolták a fiú hátát, jelezve türelmetlenségét. Az érzéki stimuláció apró robbanásokat idézett benne, de állapota stagnált, ő maga pedig messzire volt még a csúcstól. Megalázást, tépést, ütést kívánt a szervezete, azt akarta, hogy a falhoz basszák, hogy a gyengédség egyetlen apró jelét sem mutatva megfogják őt a hajánál fogva és száját használják úgy, mint ahogy most a combjai között megrejlő bejáratot. Vágyott a durvaságra és az érzelemmentességre, talán csak azért, mert egyre ijesztőbbé vált a hatás, melyet képesek voltak elérni, ez azonban nem jelentette azt, hogy sokáig tűrte a hasonló finomkodást. Nem szerelmet akart, hanem szexet. Olyat, ahol ő nem más, csak egy büdös ribanc, akit kedvére dobál a másik. Elege lett a tempóból így egy erőszakos mozdulattal lökte le magáról a fiút, majd újból felé kúszott s meglepetést okozva hátat fordítva neki ülte meg férfiasságát, kellemes látványt okozva a másiknak. Hajába beletúrva kezdett el gyors és vad mozdulatokkal szinte ugrálni a szerven, melyre jóleső nyögések hagyták el a száját. Tudta hogyan nézhetett ki külső szemmel, mely még jobban izgalmi állapotba kerítette őt.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 10:38
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

Dolores egész jól húzott fel egy következő körre, bár neki nem pont ez volt a terve. Ugyanakkor az étvágyam még elbírt egy-két fogást s ha tetszett is az, amit Dolores akart még nem volt teljesen időszerű. Fordítottam hát a dolgokon tiltakozása ellenére s annak is hamar elejét vettem. A hangulatváltás egy kis kuncogást előcsempészett belőlem.
- Nyugalom Dolores, nyugalom... csak élvezd ki amit adni tudok... - duruzsolom fülébe a bíztatására adott válaszom. Egyelőre ez így jó volt másrészt ilyen téren is volt mit mutatnom neki ezt valahol provokatív szavai is sugallták. Szóval egyelőre nem változtattam a helyzeten, érzéki és mégis kemény együttlétet diktálva öleltem és csókoltam Dolores bőrét. Nem engedtem az intimebb és mélyebb érzékiségből viszont csípőm tovább ringott és dolgozott egyébként meglehetősen erős és kemény lökésekkel viszont a szög is kicsit új volt az első körhöz képest. Korábban mikor ujjaimmal barangoltam be testét sikerült eltalálni kellően jó pontokat most pedig pontosan úgy hatoltam belé és úgy stimuláltam szerszámommal, hogy makkom az igazán érzékeny pontokat érje folyamatosan. Kellett egy kis ügyeskedés de pontosan hallottam és éreztem, hogy mikor találtam el végre farkammal is G pontját s ahogy megvolt a kellő reakció úgy már nem is eresztettem. A megfelelő mélységet és szöget tartva hullámzott csípőm intenzíven stimulálva Dolores gyengepontját amit az első együttlét alatt annyira nem aknáztam ki, most viszont eljött az ideje. Igen, meg fogja kapni azt a durvaságot is, amit óhajtott de előtte még át kellett élnie ezt is, meg kellett tapasztalnia hogy egy gyengédebben szenvedélyes együttlét mit is tud neki adni. Én mit tudok neki így adni.
- Így is az enyém vagy. - morgom fülébe majd megharapom fülcimpáját míg farkam tovább járja benne az ördögien virtuóz utat amíg az intenzív és átható G pont stimuláció a kéj atomrobbanásává nem változtatja Dolores testét akéj hegycsúcsa felé űzve őt gyengéden határozott, mégis birtokló ölelésemben. Ha ez meglesz utána jöhet majd amit kért, a következő fogás...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 09:57

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Ezt szerette leginkább a szexben, az ösztönös hangokat, a kontrollálatlan testmozgást, ahogy a másik szinte elolvadt az érintése alatt, mindezt pedig csak megkoronázta, hogy szó se volt szerelemről, így az odafigyelés sem kötelesség, maximum figyelmesség lehetett ahogy az sem játszott, hogy minden második percben megkérdezd a másiktól, hogy “ez tetszik?” vagy hogy “ez most jó?”. Ő és Lorenzo, mint két rettentő tapasztalt alak most tökéletesen kiegészítették egymást, ami miatt, mint egy mágnes tartotta magához közel Dolorest a fiú. A jó kislány felcsendülésére végignyalta, tartva a szemkontaktust, hímtagját, majd annak teljes méretét lassú, idegörlő csókokkal árasztotta el, ahogy egyre izgatottabbá vált lábai között a mocskos megjegyzésre. Amikor hirtelen megfordították, halk, nőies sikollyal esett le újra a kanapéra.
- Elég, én be akartam ezt fejezni, hogy … - állította meg indulatos megjegyzését az erőteljes döfés, melyre hangosan felnyögött. - Ba..ssza..meg Loren..zo - nyögdörészett a döfések között, ahogy egyik lábával átölelte a fiú csípőjét, így azt könnyedén közelebb húzva magához. Hamar elillant a dühe, de kinek ne illanna, ha egy ilyen farkat ölelhet át ágyéka - Előzőleg túl gyengéd voltál. Engedd el magad és ereszd ki a feszültséget - súgta a fülébe, csókokat hagyva halántékán. - Mutasd már meg végre kinek a tulajdona vagyok - karmolta végig hátát, várva, hogy igazán magáévá tegye a másik, azt a fajta jóleső érzést akarta elérni, hogy másnap csak bicegni tudjon és fél pillanatra még beszélni is elfelejtsen a gyönyör és a fájdalom mocskos elegyétől.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 09:10
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

- Pontosan tudom nyuszikám! - kacsintok rá. - Viszont a helyszín sem teljesen elhanyagolható, ahogy egy jó színházi előadásnak vagy filmnek is fontos része a díszlet. Ha jó azt sokszor észre sem veszi igazán az ember mert a varázslathoz, a látványban való elmerüléshez ügyesen járul hozzá. De ha csapnivaló akkor ordít az igénytelensége és ledob az élményről. - felelem neki miközben nyilván jól esik a képességeimet érő dicsérete de pont az ilyen gondolatok miatt is voltam az aki. Az árnyalatokra is figyeltem és ezt Dolores most is élvezhette egyébként ahogy magamhoz vonva tartottam és cirógattam. Mióta a testiség beszélt őszintébben tudtam meg róla dolgokat és a tudást egyébként nem is féltem kamatoztatni. Voltak elképzeléseim arról, hogy mi volt az amire szüksége volt, amiben hiányt szenvedett s amin keresztül elégedetten doromboló macskává lehetett varázsolni.
- Kellő szakértelemmel egy szép nő mint te ezt gyorsan meg tudja oldani. - felelem mosolyogva a kérdésére. Neki sem volt kicsi az étvágya a jelek szerint. Helyes. Miután volt most némi idő pihenni így érintése jól esett nem lévén túl korai az előző kör után. Az érintést egy szája sarkába nyomott csókkal jutalmaztam.
- Ó szóval jutalmat érdemlek? Pedig nem azért csináltam... egyszerűen túlságosan is tetszik ha az élvezet átveszi feletted az uralmat. - feleltem ajkaimra súgott megjegyzésére hogy aztán karomat odébb húzva ne akadályozzam és utat adjak ténykedésének szabadon. Elégedetten nyúlhattam el továbbra is a vörös puha anyagon míg Dolores ténykedésének hatására csak testem egy része feszült meg, de az annál keményebben. Mosolyogva simítottam végig buksiján a megjegyzésére majd ahogy meglehetős mohósággal lendült akcióba én kontráztam.
- Jó kislány. - volt valami vicces abban, hogy bár idősebb voltam azt mondta fiú... hát ha én fiú akkor ő "kislány" nem? Torkos egy kislány volt mondjuk azt meg kell hagyni s kicsit fel is morrantam annak hatására, ahogy bemutatta, hogy mennyire mély is... ez finom volt kifejezetten. Elégedettebben simogattam selymes fürtjeit mintegy visszaigazolva, hogy jó úton jár. Viszont annyi volt ezzel a bökkenő, hogy felébresztette bennem újfent a mohóságot ha már ilyen igézően pillogott fel rám miközben tövig nyelte a farkam. Másrészt az első kielégülés után még acélozottabb is voltam szóval bár nagyon lelkes volt Dolores egy ponton mégis finoman de határozottan húztam fel. Nem venném a szívemre, ha miattam fájna az állkapcsa holnap... ezzel együtt viszont fordítottam is magunkon ahogy magam alá gyűrtem a karcsú, mégis buja idomokkal megáldott szépséget combjai közé kerülve. Kisimítottam rakoncátlan kósza tincseit az arcából míg áthatóan néztem a szemeibe.
- Félek ha egyenlíteni akarsz akkor ebben a küzdelemben nekem is lesz egy-két szavam... nem adják azt olyan könnyen! És a jutalmam te vagy Dolores... tudod még mindig az enyém vagy. - mormolom karcos hangon ajkaira a szavakat míg csípőm odalent mozdul, hogy újfent belé hatolhassak ahogy tkeintetem is tette szavaim alatt. Ösztönös és elemi, birtokló lökés volt ez keverve a klasszikus póz nyújtotta intimitással egy olyan elegyet alkotva ami egyszerre szólította meg a nőt a vad vágy és az érzelmekkel túlfűtött közelség hangján. Mélyen hódítva szenvedélyesen ringó csípőmozdulatokkal temettem magam alá s karjaimmal háta alatt átfonva öleljem is közben szorosan a barna hajú szépséget ajkai után kapva egy fullasztóan fülledt csókcsata erejéig, hogy aztán nyakára csapjak le. Most kicsit mást mutattam mint elsőre ahogy egy elemien kemény és vad lökésekkel operáló mégis szenvedéllyel hullámzó törődő és figyelmes gyengédséggel is megtámogatott aktus bontakozott ki énjének legmélyebb pontjait célozva minden tekintetben.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptySzer. Aug. 07 2024, 00:36

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Nehéz volt ebben a helyzetben kiigazodnia saját magán. Egyik percben még szemtelenül flörtölt volna bárkivel annak érdekében, hogy információkat tudjon meg Xander Jackson itt tartózkodásának időpontjairól most meg azon kapta magát, hogy elmélkedik, vajon a klub tulajdonosánál ezek után hogy fogja elviselni, ha más nők is kísérletet tesznek majd, hogy élvezhessék természetadta vonásait, kezdve mondjuk a méretes farkával, bár meg kell hagyni, a pofikája is megért néhány ajtócsapkodást. Miközben ott feküdtek érezte, hogy ágyéka folytonosan pulzál, melyet gyengéd összebújásuk fokozatosan enyhített. Kimerült, hulla volt, de ez nem meglepő, hisz két órán keresztül nyúzták egymást, hogy ide eljussanak.
- Nem a szoba okozta az örömöket, hanem te - nevette el magát. - Nem számít a helyszín, ha jó a partnered - dicsérte őt, miközben gyengéden simogatta fel-le mozgó mellkasát, hallgatva szapora szívverését. Hosszú idő után tekintete lejjebb csúszott s megpillantva hímtagját úgy érezte, új erőre kap, mint akit nem lehet megállítani
- Milyen gyorsan jössz újra lendületbe, szivi? - kérdezte kíváncsian, majd Lorenzo ölelésének szabadságát kihasználva ujjai lejjebb vándoroltak a fáradt, combján pihenő hímtagot újból feléleszteni. - Tudod, ezt most jutalmul kapod, amiért kétszer vittél el. Ki kell egyenlítenem - súgta neki, majd óvatosan lejjebb kúszott, csókokat hagyva maga után s megadta, mely a fiúnak járt. Szájával hevesen izgatta őt, így a szerv hamar újra lendületbe került, ágaskodva nézve vissza rá. - Jó fiú - suttogott szinte büszkén, majd szájában eltüntette annak teljes méretét, jóleső sóhajjal nyújtva örömöt. A hosszra egy elismerő mosollyal nézett a férfi szemeibe, majd egy ideig tartva a szemkontaktust folytatta a kényeztetést, miközben szabad kezével a belső combjának érzékenyebb részét kezdte el cirógatni. Mindezt egészen addig nem volt hajlandó abbahagyni, amíg a férfi meg nem tapasztalhatta milyen is az, mikor Dolores szájában végezhet.



mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyKedd Aug. 06 2024, 22:18
To Dolores  De La Rosa
This one's on me  and here's to you


+18

- Huncut vagy. - dorgálta játékos kuncogással a leányzót a csók előtt de ez a válasz igazából csak évődés volt végső soron, semmi kivetni valót nem talált abban, amit a nő mondott. Ellenben ezt sem volt rossz tudni. Sosem baj, ha az ember tisztában van a lehetőségeivel. Csókcsata következett majd egy olyan kérdés amire rekedtes kuncogás volt az első válasz.
- Sok edzés... és elég nagy az étvágyam. Téged pedig szívesen elnassollak. - feleltem egyszerűen s más esetben meg is vontam volna a vállam de ez most nem volt igazán opció a vállaimnak jobb dolga is volt Dolores karjainak támaszaként szolgálni például.
- De ha tovább elégedetlenkedsz itt nekem akkor még alaposabban meg fogom kúrni a finom kis puncid ha az első közös csúcson túl vagyunk. - morogtam még ajkaira mélyen nézve a szemeibe amíg csípőm érzéki ringással izgatta olyan mélyen amilyen mélyre csak a korábbi lökés tudott küldeni belé hogy érezze, nem csak cukkolom.
Aztán jött a váltás és egy új póz amiben még jobban elszabadultam. A korábbi feszültség után jobbnak láttam fokozatosan építeni a hevességet és mostanra már tényleg nem fogtam vissza magam különösebben, Dolores azt kapta amit érdemelt. Megkapta a maga kis leckéjét és a szavakat az eszébe is véstem amit ismételgetett. A kéj remek tanító volt és én lángoló betűkkel karcoltam lényébe magamat ahogy vad szenvedéllyel tettem szó szerint magamévá.
- Igen, az enyém vagy. Az enyém Dolores. - morogtam határozottan, ellentmondást nem tűrően a fülébe a tetteim és az ő ismételt kijelentésének megerősítésére, hogy a karcosan fülébe duruzsolt szavakkal csak még mélyebben véssem be azt a leckét s végül a közös robbanással üssem rá erre a pecsétet. Összhangban érünk a csúcsra s fel-felmorranva tartom Dolores-t álla alatti kezemmel s a hajába markolva ahogy érzem, hogy teste remegve rogy meg de az én csípőm még önkéntelenül ostromolja gátlástalan lökésekkel amíg lüktető kéjem tombolása tart benne alaposan feltöltve s végletekig stimulálva a nőt, hogy aztán ennek végeztével engedjem a vörös bársonyra zuhanni míg én is mélyen szedtem a levegőt és elégedett mosollyal pillantottam le a művemre.
Invitálására végül továbbra is mosolyogva fogadtam el a szépség csókját egy érzékien mély és hosszú párbajt vívva vele. Utána picit keblére hajtottam fejem, de ez nem volt egy hosszú állapot. Pillanatokon belül én húztam magamhoz és vontam Dolores-t cirógató ölelésbe egyik karommal biztos menedéket adva míg másik kezem haját simogatta.
- Ma este, vagy egyébként? - kacsintok rá játékosan tovább játszadozva fürtjeivel. Meg kell hagyni kellemes élmény volt és miért is ne repetázna az ember? Tovább cirógattam Dolores-t az őt ölelő karom is járatva bársonyos bőrén míg újra megcsókoltam.
- Pedig a klub nyújtotta örömöket és lehetőségeket nem érdemes lebecsülni. Izgalmasabb is mint egy sima szállodai szoba mondjuk. - felelem elsőre a "vallomását" követően. -  Jó volt de még lehet fokozni. Legalábbis igen édes élvezet megpróbálni. - kacsintok rá jelezve, hogy egy "háború" nem csak egy ütközetből vagy nagyobb csatából áll. Finoman fürtjei közé túrva újra megcsókoltam míg másik tenyerem testé barangolta be édes e határozott simítással testének nma imádatát sugározva amerre járt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores EmptyKedd Aug. 06 2024, 21:39

The Lost Art of Murder
Lorenzo & Dolores

Apró mosoly jelent meg a szája szélén az illetlen kíváncsiskodásra és az igencsak érdekes szóhasználatra.
- Leginkább? - gondolkozott el megjátszottan. - Ha megízlelhetem - suttogta a fülébe, majd szenvedélyes csókba kezdett a férfivel, nyelvével erőszakosan belépésért esedezve. A percekig tartó, érzéki csókcsatát újból felcsendülő nyögései szakították meg. - Basszameg, Lorenzo - lihegett - Hogy a picsába nem fáradsz el? - kérdezte elégedetlenséget és dühöt színlelve, de ezt a sóhajok hamar váltották. Amikor a partnere elé került a pozícióváltás miatt, kedélyesen borult le a kanapéra, még jobban érzékeltetve domborulatait, illetőleg éles képet nyújtva a nőiességéről, mely nedvességtől ázottan szemezett a férfivel. Egyáltalán nem szégyenkezett intim testrésze iránt, sőt, kifejezetten büszke volt annak külsejére, így hát teljes belátást engedett. Sokáig kekeckednie akart a másikkal annak érdekében, hogy még vadabbá tegye kettejük táncát, de ezzel elkésett, ugyanis már csak arra eszmélt, hogy izgató fájdalom érte testét, végre megpillanthatta a férfit igazán ösztönös, durva állapotában, ami olyannyira ingerként hatott rá, hogy lábai szétcsúsztak maga alatt, melyet pillanatokon belül Lorenzo összezárt és még keményebben folytatta, amit elkezdett, amitől Dolores lassan már csillagokat látott. - A tied, a tied, a tied… - nyögdécselte a hatalmas lökések közepette, fejét a kanapéba fúrta, így még jobban pucsítva, majd engedte, hogy elborítsa őt az a jóleső érzés, melyet már partnere nyelvtechnikájának hála megtapasztalhatott. Épphogy megérezte a forró nedvet saját magában, mely jelezte a véget, ő maga is villámcsapásként feltűnő rezgésekkel rogyott össze a kanapén. Lihegve, kiizzadva fordult vissza a másik felé, majd apró mosollyal húzta őt oda magához.
- Gyere közelebb, bébi - suttogta, majd hosszú, szinte szerelmes csókkal köszönte meg az élményt. - Remélem, nem ez volt az utolsó alkalom - simogatta a fiú arcát mélyen szemeibe bámulva, majd engedte, hogy az melleire borulva rajta feküdjön és kipihenje munkája fáradalmait, miközben tincseit cirógatta. A plafont bámulva merengett az előbb történteken. - Sose hittem volna, hogy ma este egy kibaszott sztriptízbár kibaszott privát szobájában fogok szeretkezni a tulajjal - nevetett önfeledten. - Arra meg végképp nem számítottam, hogy ilyen jó lesz - simogatta tovább, cirógatva szavaival őt. Volt kettejük dinamikájában valami szerelmes érzés most, mintha mindez nem csak egy érzelemmentes szex lett volna. Furcsa.



Lorenzo Vercotti imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dolores De La Rosa
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_inline_ocyg7bPzG01sei9q3_250
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Tumblr_pideg7rbQP1s9xw57o2_540
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores C9f43c0fa9cb240ab570d7390441a028

Vengeance is mine, I will repay
★ családi állapot ★ :
Complicated...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Get on your knees and beg for it
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd at De La Rosa Ügyvédi Iroda[
★ play by ★ :
Monica Bellucci
★ szükségem van rád ★ :
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores 24a958dc52423dc5c942a54c3b84ca6b2a813bf6

My dear Husband...
★ hozzászólások száma ★ :
97
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» how to get away with murder | gabe & nana
» Murder in the hematology ward
» The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
» Kendra & Horatio // Attempted murder against the model
» Lorenzo Vercotti

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: