New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Amateurs night
TémanyitásRe: Amateurs night
Amateurs night EmptySzomb. Aug. 17 2024, 15:07



Enzo  & Cora




original.gif



A

zt hiszem nem kell mondanom, hogy mennyire túlizgultam a mai napot, hogy jobban e, mint kellett volna az más tészta, egy olyan amire nem tudok válaszolni, hiszen nem láttam saját magam, biztosan lehetett volna jobb is, elnézve az ellenfeleim ehhez kétség sem férhet, de úgy érzem, hogy a tőlem telhető legjobbat nyújtottam, annak ellenére, hogy nemrég kezdtem el foglalkozni ezzel a sporttal és nem is fő tevékenységem közé tartozik a rúdon való tekergés, egyszerűen érdekes kihívásnak találtam, amiben kipróbálhatom magam, és a testem erőnlétét, ugyanis soha nem az volt a célom, hogy hatalmas izmokat növesszek magamra, egyszerűen csak szeretem feszegetni a korlátaim.
Úgy éreztem, hogy én mára itt már fejeztem, hiszen esélyem nincs arra, hogy elvigyek bármilyen díjat is, és ha már ott tartunk nem is kimondottan vágytam rá, ami viszont egészen biztos, hogy büszke vagyok magamra, de soha többet nem állnék ki színpadra emberek elé, nem érzem magamban a csít ahogy mondani szokás, de minden tiszteletem azoké, akiknek nem ugrik ki a szíve már a gondolattól is.
Meglepődve pislogtam a hang irányába a vizes flakonommal a kezemben.
- Köszönöm, de számomra nincs jelentősége az eredménynek, nem ilyen célok vezéreltek, csak egyszerűen ki akartam próbálni valami mást, valami újat.
Vontam meg a vállam, hisz táncolni imádok, a zene ritmusa mindig hív, de soha nem leszek profi táncos sem, túl nagy nyomás lenne.
- Örvendek. Adriana Corazon Carrillo, bár azt hiszem ezt mondták, és a lapon is írja.
Nevettem el magam, udvarias akartam lenni, de inkább kellemetlenül viccesre sikerült.
- Igen? Nos akkor köszönöm. Nem sok mindenre emlékszem az egész produkciómból, be kell vallanom, annyira izgultam az egész miatt, hogy csak lehunytam a szemem és engedtem, hogy vigyen a zene.
Nevettem kínomban, éreztem, hogy zavarba is jöttem ettől az egésztől, nem vagyok egy könnyen megzavarható típus, de ez tényleg nem a szakterületem és most nem tudom mit mondjak, vagy tegyek, inkább csak kortyolok egyet a vizemből.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Amateurs night MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Amateurs night NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Amateurs night Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Amateurs night Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
Amateurs night PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Amateurs night Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: Amateurs night
Amateurs night EmptySzer. Júl. 31 2024, 14:52
Ha az ember nyitott szemekkel jár-kel a világban akkor bukkanhat olyan újdonságokra, melyek hiányát addig nem is tudta, míg rá nem döbben arra az újat látva. E az amatőr verseny is ilyesmi volt végső soron: esély új csiszolatlan ékkövek felismerésére. Na meg arra is, hogy az iménti kellemetlen de szükséges intermezzo élményét kimossam magamból és valami kellemesebbre fókuszáljak.
Szerzek hát egy italt, hogy aztán a kezdés jele után a többi zsűritaggal asztalhoz üljek és elkezdjem figyelni a versenyt. Alapvetően nem volt rossz a mezőny, voltak csinos lányok és a többségük ügyes is volt. Az edzőterem hatása egyértelműen meglátszott a többségükön, mert elsősorban technikásak és jól felkészültek voltak. Volt viszont valami, amit nem lehetett tanítani ilyen módon és az a belső tűz volt. Ennek kellett átsugároznia a produkción ahhoz, hogy az amatőr verseny puszta technikalitásán valaki túlnőjön és azt mondjam, hogy van benne fantázia. Ilyen is akadt persze, kettő is. Egy szőkeség aki alapjában véve a tudásával és a kisugárzásával adta el a produkcióját, mert igazából annyira nem volt mutatós, mint amit a produkciója útján önmagáról költeni tudott akárha egy versbe öltöztetnénk a prózai igazságot. Igen, ő mindenképp esélyes volt. A másik üdvöske legutolsónak lépett színpadra, egy latin vérű leányzó volt, ez a zeneválasztásból is kijött és ő alapvetően a szépségével a többieknél jobban tudott dolgozni, ha technikailag azért kissé le is volt maradva ahogy láttam. Viszont tűz és lendület, érzékiség benne is volt. Sugárzott belőle is valami szintén, jobban használta a szép zöld szemeit mert bár alkatra kellemes domborulatai voltak, ez önmagában még nem lenne nagy érdem. Az viszont ahogy a megfelelő ütemeknél jól állt meg és vetett be egy-egy pillantást, mint például a záró momentumban amikor a rudat odahagyva macskásan kúszott a színpad széléig a "nézőtérre" meredve majd állt meg a peremen kissé pihegő ajkakkal szinte egyenesen rám meredve, na az már olyan jellegű varázslat volt, amit egyébként én kerestem.
Egy mosoly és egy kis biccentés volt csupán a reakcióm a produkció végén, de mivel ő zárt a zsűri asztalt is bontott, hogy mindenki megírja a maga pontjait, hogy aztán majd összeüljünk értékelni.
Én a magam részéről az italommal nekiindulta, hogy váltsak egy-két szót a figyelmemet igazán felkeltő lányokkal. Először a szőkeséggel váltottam egy-két szót, de gyorsan kijött, hogy nem érdemes foglalkozni vele mert túlzottan arrogáns ahhoz, hogy itt legyen jövője mondjuk. A latina-n volt a sor, aki éppen az edzőjétől kapott vizet szürcsölte, míg az jelezte számára, hogy azért az eredményhirdetést csak érdemes lenne megvárni, ha már benevezett erre a versenyre. S ez az a végszó, amire én is rá tudok csatlakozni.
- Valóban, elvégre amíg nincs eredmény, bármi lehet. És egyúttal gratulálok a táncodhoz, remek zárása volt a versenyszámoknak. - mondom jómagam is egy könnyed mosoly kíséretében, míg egyenesen a zöld szemeket fixírozom átható tekintettel.
- Lorenzo Vercotti vagyok egyébként és örülök, hogy láthattalak ma a színpadon. Kellemesen őszinte és ösztönös produkció volt.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Amateurs night Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: Amateurs night
Amateurs night EmptyPént. Júl. 26 2024, 17:32



Enzo  & Cora




original.gif



A

z elmúlt hetekben túl sok időt töltöttem a pult mögött, túl sokat túlóráztam, és túl sokszor kellett lekötnöm magam, ebben a mondatban már most sok túl, pedig még csak most kezdtem el, sokszor menekültem a munkámba, hogy a gondolataim ne kalandozzanak el, mert már most nagyon unom, hogy már megint kaparhattam magam egy férfi után, mert valamiért azt hiszik, hogy nekik mindent szabad és csak úgy játszhatnak bárki, az én érzéseimmel, és ebből már nagyon elegem van, nos mivel még mindig büntetik ha kést vágok az ember hátába, így marad a munka és az edzés, futás, vagy mind a három.
Egyik nap, amikor már befejeztem az edzést jött szembe egy hirdetmény, hát először felvontam a szemöldököm a "Rúdtánc" láttán, de végül is csak elolvastam a szórólapot, a rúdtánc, mint sport? Lássuk be, amikor először hallja az ember, nem az e fajta mozgásforma jut róla eszébe, de mindig is érdekelt, hogy tudják magukat fejjel lefelé megtartani, így végül beiratkoztam, amit nem bántam meg.
Meglepően jól éreztem magam és gyorsan is fejlődtem, így amikor az edzőm elém lógatott egy jelentkezési lapot egy amatőr estre csak annyit mondtam, "Végül is, miért is ne?!".
Most viszont mikor itt állok a színpad mögött két dolog is az eszembe jutott, az egyik, hogy nem mindenki tekinti ezt sportnak, látván a ruhájukat, rajtam pedig csak egy csipke body és egy sort volt, a másik meg, hogy mennyivel ügyesebbek, vajon mióta gyakorolhatnak erre?
De amint meghallom a nevem, rájövök, hogy már nem tudok elmenekülni.
- Vajon milyen gyorsan tudnék most elfutni?
- Tessék?
Nézett nevetve az oktatóm. Nyeltem egy nagyot és kikukkantottam.
- Semmi, vágjunk bele.
Éreztem ahogy a szívem a torkomban dobog, a fülem lüktet, a reflektor elvakít, végtelennek tűnt amíg a megfelelő helyre értem, a kezem a rúdra tettem, lehunytam a szemem, vettem egy mély levegőt és csak hagytam, hogy az általam választott zene átjárja a testem és mozgásra inspirálja azt.
Hatalmas megkönnyebbülés volt amikor vége lett, és végre már mosolyogva mehettem le a színpadról, büszke voltam magamra, hogy végig csináltam.
- Szerinted én már hazamehetek?
Néztem kérdőn az edzőmre, ahogy magával vitt és egy palack vizet nyomott a kezembe, mielőtt kiszáradok a nagy izgalomtól.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Amateurs night MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Amateurs night NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Amateurs night Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Amateurs night Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
Amateurs night PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Amateurs night Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásAmateurs night
Amateurs night EmptyCsüt. Júl. 25 2024, 14:51
Ott álldogált a fekete bőrkabátos alak a sikátorban, pontosan, ahogy meg volt beszélve. Kissé tanácstalanul kémlelt a személyzeti bejáró felé, ahonnan az érkezésemet várta. Szeretem a zsarolókat. Rettenetesen pofátlanok és nem mindig gondolják át, hogy milyen fába vágják a fejszéjüket. Ő persze annyit tudott, hogy egy fontos emberek által látogatott strip club tulaja vagyok s egy-egy politikus jelenléte miatt majd meg tud zsarolni... bevallom, hogy én is hibáztam, amikor próbaidőre felvettem biztonsági őrnek a fószert, de a referenciái és a szakértelme rendben volt mind, mit tettem volna? Ahogy utánanéztem, a múltjában különösebb svindlit nem találtam, nem gyanakodtam hát. Aztán megpróbálkozott ezzel a hülyeséggel, azt gondolva, hogy én valami egyszerű üzletember vagyok. Nos, tévedett.
Tévedését persze csak most fogja belátni, de túl későn: nem onnan jöttem, ahonnan számított rá, könnyű és puha gumi talpú bőrcipőmben háta mögé tudtam kerülni elég halkan a város zajának hála s már csak a zongorahúrt érezheti meg a nyakán, meg a két fekete bőrkesztyűt, ami azokat fogja. Aztán ahogy viaskodni kezd, küzd az életéért, testemet is, ahogy nekifeszül. Nem kis darab és nincs rossz erőben, csakhogy ez mind rólam is elmondható s a fojtózsinór lényege, hogy a kontroll az én kezemben van. Fogy a levegője, fogy az agyának vér ellátása, jönnek a fekete foltok a szeme elé, a nyakán pedig ott a trauma okozta elszínesedő csík, horzsolódó bőre alól kis vér is szivárog... még pár rúgkapáló mozdulat és vége. Élettelen testét a konténer mögé húzom, majd szusszanva egyet zsebre vágom a garotte-t, a bőrkesztyűket is hasonlóan, majd megzörgetem a személyzeti ajtót.
- Freddy, légy olyan kedves és gondoskodj erről a részegről. - intek a konténer felé megbízható emberemnek, mire ő csak bólint. Nem bőbeszédű, de nem is ezért fizetem.
- Ezt pedig égesd el szintén. - adom át neki a pár kesztyűt is. Igen, ezt is rá merem bízni, nem úgy, mint bármit is arra az élettelen testre ott a sikátorban, aki hamarosan hamuvá lesz... több gondolatot nem is nagyon szentelek neki, ahogy belépek a klubomba a személyzeti ajtón át. Elárult valaki, ez a hely pedig egy család, így személyesen megsértett engem. Ezt pedig személyesen kellett megtorolnom. Átvágok a személyzet számára kiépített folyosókon, hogy az irodámat "rejtő" folyosószakaszra érjek egy tükrön keresztül. Helyesebben egy tükörrel takart ajtón át. Az irodámba lépve zárom a sötét mahagóni ajtót magam mögött.
A napi jó cselekedet letudva, így hát az íróasztalomhoz lépek és a laptopom monitorjára sandítok. Rajta a mai tennivalók és műsorok, események listája, illetve mindezek egy naptárba rendezve, egymás után s tekintetem a mai napot keresi ki. Személyzeti kérdések elrendezése, pipa, kattintok is egyet, hogy ez át legyen húzva. Készlet ellenőrzés, ez is megvolt már, át is van húzva. Különleges műsor ma nincs, viszont egy speciális program van. Nocsak!
Egy amatőr táncos verseny van mára beírva, amit egy manhattani fitnesz teremmel partnerségben rendezünk itt. Helyet adtam neki mert bár a klub egy kisebb termét lefoglalja mára azért mégis egy jó lehetőség arra, hogy esetlegesen új tehetségekre bukkanjak és ennyit megért a szponzoráció. A díjazásba való beszállás és egyéb költségek pedig teljesen jók pénzmosásra is szóval nem bántam, hogy rövid távon ez egy veszteségesnek tűnő sztori volt. Mindemellett azt is vállaltam, hogy tagja leszek a zsűrinek. Az esemény pedig nemsokára kezdődik, szóval el is hagytam az irodám, hogy a Zöld Rendezvényterembe menjek. A nevéhez híven főleg a zöld szín dominált a berendezésben, viszont mivel amatőr versenyről volt szó ide most vendégek nem léphettek be. Versenyzők, ha akadt netán érdeklődő hozzátartozó (leginkább barátnők vagy lánytestvérek ilyen helyre senki nem a pasiját hozta már ha volt), az edzőik viszont igen, tehát ők töltötték meg a termet. A versenyzőknek pedig volt egy öltöző is a rendelkezésére bocsátva, ráadásul olyan ami csak ehhez a rendezvényteremhez tartozott így ott nyugodtan készülődhettek. A magánterem bárját is kinyitottuk, hogy mindenki fogyaszthasson kedvére, legalább ebből volt bevétel a rendezvényen belül. Én a bárpultnál ki is kértem magamnak egy vodka-narancsot, hogy utána az italommal forduljak a terem felé figyelve, hogy mint is állnak az előkészületek, mennyi van még a tényleges kezdésig.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Amateurs night Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: Amateurs night
Amateurs night Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Amateurs night
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The bad night
» Random night out
» Deep in the night, you and me [Sn & Sa]
» When the night is nearly ending ✧✦
» Night shift

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: