New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Aud & Vera // Shelter
TémanyitásAud & Vera // Shelter
Aud & Vera // Shelter EmptyTegnap 22:16-kor

"A barátság elengedhetetlen az emlékezet kifogástalan működéséhez. A múltunkra emlékezni, magunkkal hordozni talán előfeltétele, hogy sértetlenül őrizzük meg énünket. Hogy ez az én el ne csökevényesedjen, dússága megmaradjon, ápolgatni kell az emlékeket, mint a cserepes növényt, ehhez pedig elengedhetetlen a kapcsolattartás a múlt tanúival, vagyis a barátokkal. Ők a tükrünk, az emlékezetünk; nem várunk el tőlük mást, mint hogy néhanapján felfényezzék ezt a tükröt, és mi nézegethessük benne magunkat."
To my Dearest Vera.



Miután Verena és az én útjaim a kellemetlenségeket követően ismét elváltak eléggé magamba roskadtam. Ha kerestem is, leginkább SMS-ekben, vagy néha felhívtam telefonon, hogy érezze a törődést, de nagyon féltem újra a szemei elé kerülni. Abban sem voltam biztos, hogy szívesen látna engem, így ezt a részt jegeltem kicsit. Majd idővel biztos személyesen is felkeresem, de úgy éreztem jobb lesz most egy kis távolság. Neki is és nekem is. Nem örök távolság, csak egy kis ideiglenes szünet, hiszen épp elég sokkot okoztam neki leszbikus közeledésemmel. Éreztem, hogy megviselte, így visszavettem magamból.
Persze otthon is és a munkahelyemen is mentek az események és nem feltétlen a pozitív értelemben. Nemrégiben újra összevesztem Hankkel, de természetesen a kirohanása teljesen alaptalan volt. Ezen már nem is akarok meglepődni. Megnézte a telefonomat, amíg zuhanyoztam és talált benne egy beszélgetést egy kollégámmal, amit teljesen félre értett. A veszekedésünk odáig fajult, hogy csúnya dolgokat mondtuk egymásra, én pedig megkaptam a magamét. Fehérneműben és köntösben egy kis kézi táskával szaladtam ki a kocsimhoz, szemem alatt monoklival, kicsit felszakadt alsó ajakkal, de tényleg csak egy apró sebbel. Beültem és már el is hagytam a telkünket.
Fogalmam sem volt hová kéne mennem, hiszen nincs másik otthonom. Kivegyek egy hotel/motel szobát? Nem. Annyit nem érne meg, hogy most erre költsek. Jacob? Áh. Hozzá nem mehetek. Nem férnék bele az életébe. Sachahoz nem mehetek és nem is akarnék, mert nem akarom, hogy tudja mi történik velem, körülöttem. A barátaimat és kollégáimat sem akarnám beavatni a magánéleti zűrjeimbe.
Az egyetlen lehetőségem az, hogy elmegyek Verenához és megkérem, hogy egy kicsit hadd húzzam meg magam nála, amíg Hank lenyugszik és meg tudom beszélni vele a dolgaim. El is hajtottam Verenához, majd a parkolóban leálltam a kocsival. A mobilomról írtam neki egy SMS-t, hogy lenn vagyok és fontos lenne, hogy tudjak vele beszélni. Nem mondtam semmi konkrétat neki, nem tudtam mit reagálna rá, de miután bebocsátást kaptam tőle felsiettem és mikor nyílt az ajtó berohantam. Egyrészt, mert fehérneműben és köntösben voltam, másrészt, mert nem szerettem volna, ha az emberek így látnak, főleg a monoklim miatt sem. Szerettem volna, ha minél kevesebben szereznek tudomást a történtekről.
- Köszönöm, hogy fogadtál... - mondtam szerényen. - Kicsit meghúzhatom magam nálad? Csak, amíg otthon lenyugszanak a kedélyek. Utána elmegyek. Eléggé összekaptunk és el kellett menekülnöm. Ne haragudj, hogy újra zavarlak... - mondtam bűntudatosan és még félre is fordítottam a fejem, mert még mindig mardosott a szégyen a múltkori miatt. Nameg azt is szégyelltem, amin keresztül kell mennem. A házasságom. Mondjam azt, hogy szerencsétlen csődtömegnek érzem magam?

BEE
mind álarcot viselünk
Audrey Peyton
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aud & Vera // Shelter Tumblr_nubpoqB47S1tjcelqo1_250
Aud & Vera // Shelter C5a51b1820cdbbec4d90731fe362d7c920d12c24
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Aud & Vera // Shelter 2ad7f6648cca690fa50f46258a133d94bd12b8ff
A girl should be two things
Classy and Fabulous
♫ :
You know what I want,
and I got what you need
★ családi állapot ★ :
True Love
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper West Side
★ :
Aud & Vera // Shelter 4bbb9331083ec708ef620d9a5f0d6c08575e58d2
★ idézet ★ :
I don't believe you know me,
Although you know my name

I don't believe the magic,
Is only in the mind
★ foglalkozás ★ :
Tárlatvezető, művészetkritikus, művészetvlogger
★ play by ★ :
Kylie Minogue
★ szükségem van rád ★ :
I stand in the distance
I view from afar
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Aud & Vera // Shelter 4674c2e08b6cd3f49af7ada41e768eca309e4a5d
 
Aud & Vera // Shelter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you're my shelter
» Rebecca & Axel - the devil's shelter
» Vera x Abe ∣ it's not what you think
» Vera L. Morris
» vera sarkissian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: