New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 374 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 356 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (455 fő) Pént. Okt. 18, 2024 1:28 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 5:29 pm-kor
George Tolkin
tollából
Ma 4:41 pm-kor
George Tolkin
tollából
Ma 4:40 pm-kor
George Tolkin
tollából
Ma 4:39 pm-kor
George Tolkin
tollából
Ma 4:39 pm-kor
George Tolkin
tollából
Ma 4:39 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 4:16 pm-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 2:56 pm-kor
Peggy Lynch
tollából
Ma 2:54 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

O’Connor & Weaver
TémanyitásO’Connor & Weaver
O’Connor & Weaver EmptyMa 2:50 pm-kor
Michel
“The die is cast. / Nature abhors a vacuum. /The play is over, applaud!. / A man chooses; a slave obeys./ Grief, after all, is grief. / Whatever luck I had, I made. / To be is to be perceived./ Did humans make their biggest discoveries by staying comfortable?”


Az otthonlétnek megvannak a maga szépségei, előnyei és persze a hátrányok is. Minthogy nem akarok többé távol lenni. De persze nem kívánságműsor, amint megkaptam a leleteimet és a gyógyszereket is kiváltottam melyet a dokim felírt...túl voltam minden fontos dolgon. Vérnyomásmérés két napig, szerencsére nem lett nagyon gáz, de a doki óvva intett, hogy a bogyókat minden esetben minden nap szednem kell egyet. Ha valami nem okés, akkor felemelheti az adagot, vagy mást írhat fel... de nem jött közbe semmi hiba a gyógyszerszedést követően, így visszatértem a helyemre. Igazából már nagyon nehezen bírtam ez nélkül, kicsit talán szerencsésnek is érezhetem magam, hogy visszatérhetek. Van kit nehéz szívvel hagytam hátra, de ennek így kellett történnie. Jól leszünk mi külön is, hiszen egy évig megvoltunk így. Szóval némi útbaigazítást követően leadtam a papírokat, adtam jelentést az orvosi utasítások terén és hogy eleget teszek mindennek, hogy szolgáljam újra az egységet. Pár órás pihenőre száműztek és felkészítettek rá, hogy készüljek egy edzésre rá. Visszakell térnem az alapokhoz, hogy onnan a mélybe lökjenek. Szerencsére nem tartott ez az állapot sokáig, komoly ügy miatt ugrasztanak, bár olvastam a jelentéseket is és a többiek is meséltek ezt-azt a távollétem alatt mik történtek...szóval órákat töltöttünk a hajóban, míg partot értünk, további három társammal. Minket küldtek terepre, bár jelenleg háttérmunkásnak tettek be addig, míg nem történik valami nagyobb balhé. Mindenki csendben van, nem kommunikálunk, már a terveket átrágtuk. Hivatalosan van engedélyünk a be- és kihajózásra, ám ennél többet nem közöltek velünk. Majd ott részleteket is mondanak. Eddig annyit tudunk, hogy az ott lévő expedíciós csapatnak viszünk ellátmányt, elsősegélyládákat és némi reményt a folytatáshoz. Nem mi leszünk a segítségük, ők majd másfelől érkeznek majd. Eredetileg egy embert jelöltek ki az ellátmány szállítására, azonban a társam hamar meggyőzte a vezetést, hogy kettő, de inkább három katonát érdemes küldeni. Így kerültem én is a csapatba. Jelenleg megfogunk állni, hogy felvegyük vezetőnket, aki a küldetést végig segíti. Régi motoros és a név alapján is ismerősbe botoltam. O’Connor bombaszakértő és jól jön majd a terepen. Ezzel bíztattak a többiek és reméltem, hogy időben vesszük fel őt, hogy a tovább haladásunk részben biztosítva legyen részben. A többi meg úgyis a mi dolgunk. A fickó egy másik küldetés félbeszakítása során érkezik hozzánk, így félúton találkozunk is a másik hajóval, hogy felvegyük a srácot.  
- Uram. - lépek elé szinta hivatalosan, hogy átsegítsem a hajónkra, apró mosoly jelenik meg ajkaimon, hiszen tényleg róla volt szó. Volt már a kezdetek kezdetén dolgom vele, így simulékonyabb meló lesz majd így az ismeretségünk tekintetére. Jobb lesz majd szót érteni vele. Amint átkerült hozzánk, a másik hajó már tovább is áll, ahogy én is jelzek a mieinknek, hogy indulhatunk tovább. 
- Megkapta a részleteket a küldetésről? 

Megjelenés
BEE

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Duncan Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
O’Connor & Weaver Fa1eb317ae723ea8b338f40d455659b2a5ed62a8
O’Connor & Weaver E406774eb398a28edf583e962babeaa204339678
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Stand up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
O’Connor & Weaver 18c2a00205b4035ae32668535c9875b34145e059
★ foglalkozás ★ :
U.S. Army Tengerészgyalogos közlegény
★ play by ★ :
Max Thieriot
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
O’Connor & Weaver F5672a2dea47c7b62c4fd783ce42fa75b43e1b94
 
O’Connor & Weaver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joe Weaver
» Duncan Weaver
» Dalton Weaver
» Katrine Weaver
» Kenneth Weaver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: