New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:14-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 07:37-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 06:47-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 23:46-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Tegnap 22:41-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Tegnap 22:36-kor
Saffron Jeong
tollából
Tegnap 22:31-kor
Kristopher S. Morgan
tollából
Tegnap 22:26-kor
Annabella Masseria
tollából
Tegnap 22:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
12
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
13
36
Üzlet
25
23
Összesen
214
201

Travis & Nathan || White & black
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyKedd Júl. 02 2024, 01:01

○ Big Bad Wolf ○
Nate sztori

Mégha nem is lehettem benne, hogy ki nyeri majd meg a harcot a végén, élveztem a küzdelmet. Talán páncél nélkül még könnyebb dolgom volna, de nem zavar, mert szeretem a kihívásokat. Azokat, amiknek végén tényleg van is valami jutalom. Jelenleg egyenlőre félnek tűntünk, ezért legyőzése mellett, azért kezdtem közelebb kerülni hozzá, hogy leszedjem róla a maszkot és lássam kibújik meg mögötte. Nagy eséllyel egy arc, akit sosem láttam, de azért jó volna tudni, kire kell majd diszkréten rávigyorognom az út másik oldalán, ha meglátom. Rossznak lenni mindig könnyebb és kifizetődőbb. Nem is értem, ezt más miért nem látja. Míg ő magáért és másokért is felel, én szabályokat áthágva, csak magamat nézem. A túszok folyton elterelik figyelmét, és ő mégis újra és újra megpróbálja megmenteni őket. Ha nem fenném fogam Calere, biztos éjjel nappal csak vele macska-egér fogócskáznék.
- Ó, te kis naiv... Én fekete bárányokat reggelizek... - nevetem el magam a végén, de csak nem bírom megállni, hogy ne akarjam leszedni róla a maszkot. Nagy eséllyel sikerülne is talán, ha nem jelenne meg közben egy kíváncsiskodó, aki első látásra igen csak megdöbben, noha nem biztos, hogy attól, hogy épp élőben láthat egy kivégzést, mint inkább, hogy felismerte a maszkos. Nem engem, hanem a másikat. De ezúttal az én figyelmem terelődik el, így befigyel el jól kimért ütés, amitől hamar helycserében lesz részünk. Legalább is ő kiszabadul, de én is hamar felugrom. Nem tudom nem észrevenni, hogy teljesen másként szólítja meg, mint egy véletlen járókelőt. Ismerik egymást... Elvigyorodom, de végig a kis rókát figyelem. A srác persze nem mozdul, mint inkább dermedten áll, bár tesz hátra néhány lépést.
- Róka létedre nem vagy valami okos, ugye tudod? - somolygom. - Rosszul közelíted meg a dolgokat, Vuk... Nem miért vagy mi... Hanem ki. Mindig valakiért tesszük, amit teszünk. Olykor másért, olykor magunkért... Én nem kell, hogy megkérdezzem ezt tőled. Tudom. Hallom a hangodban, ahogy a maszkos képed mások felé fordítod. Nem kell látnom az arcod, hogy lássam a reakcióidból kik állnak közel hozzád... - magyarázom neki, erőteljesen utalgatva. Előbb a kislány, most meg ő. - Mi van, te a vörösekre buksz? Vagy... rokonok? - nevetek és elmutatok a fiú felé. - Ha elfut, utána küldök egy bérgyilkost. De ha leveszed a maszkod, állom a szavam és elengedem. Szóval... mennyire vagy kényelmes, kis Vuk? Beáldoznál egy vörit, csak, hogy rejtve maradj?
Persze a kölyök sem bír nyugton maradni, viszont mivel a maszkosban nagyobb ellenfelet látok, hiába szúrom ki az utolsó pillanatban, ahogy megmozdul, azt gondoltam könnyen földre terítem anélkül, hogy egy pillanatig is levegyem tekintetem a kis katonáról. Ha csak rúgni akart volna, vagy ütni, nem okozott volna gondot, de szószerint nekem esett és bár fellökni így sem tudott, azért kibillentett egyensúlyomból.


öltözék: x zene: Where is your god now? helyszín: The Avenue





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Travis & Nathan || White & black 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Travis & Nathan || White & black On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Travis & Nathan || White & black IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Travis & Nathan || White & black XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
642
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptySzomb. Jún. 29 2024, 20:58

The Fox & The Wolf
Shades of gray
Szerintem, ha akartam volna sem tudtam volna elkerülni, hogy emberek halljanak meg. Sajnos ez nem egy tündér mese én pedig nem a jó királyfi vagyok, aki barátságot köt a híres egyfejűvel, ahogy Nate sem az a rosszfiú, aki betartaná a szavait. Sőt, ha engedelmeskedtem volna, mi a garancia, hogy valami miatt később nem öli meg a túszokat? Nem, sajnos itt nem segített volna az, ha engedelmeskedem. Mindenképp haltak volna meg, ahogy már azelőtt is ölt, hogy én megérkeztem volna. Ez csak duma.
Igen hamar össze is csaptunk, bár főleg Lola védelme járt az eszemben. Úgy tűnt az esélyek kiegyenlítettek. Mind a ketten erősek és jól képzettek voltunk, bár tréning ruhában talán nem álltam volna ki ellene harcolni. Láthatóan magasabb is volt és fizikailag erősebb is volt nálam. Ha a felszerelésem nélkül kellett volna kiállnom ellene, csak a gyorsaságomban bízhattam volna és abban, hogy jobb és több fogást tudok nála, amivel földre küldhetem és ott is tarthatom. Sokat dobott a latba a megfelelő felszerelés, trükk és páncélzat, amivel az erőviszonyokat ki tudtam egyenlíteni. Most lehet bajban lennék.
Az összecsapás odakinn folytatódott, ugyanis végre sikerült elérnem, hogy elhagyjuk az épületet, igaz, ennek a kirakat látta a kárát, de majd megtérítem. Talán. Muszáj volt valahogy ártalmatlanítanom a farkas zsoldosait, amire meg is volt a megfelelő eszköztáram, csak épp lehetőségem nem volt még rá egészen eddig.
Talán akkor követtem el hibát, amikor elővettem az altató gáz-bombát, mert így az egyik kezem foglalt lett, ő pedig volt olyan fürge, hogy kihasználja az alkalmat. Bedobtam a bombát az épületbe, de már nem volt elég időm, hogy megvédjem magam, a földre küldött. Elkapta a torkom, de azt éreztem, hogy nem szorított annyira, hogy attól keljen félnem, hogy netán megfojtson. Vagy nem akart megölni, vagy úgy volt vele, még játszik velem előtte.
- Ezzel egyet értek - feleltem. Én nyertem. Csak ezt ő még nem tudja. - Engem nem tudnak megijeszteni a hozzád hasonló fekete bárányok. Több kell nálad annál, hogy féltsem a prémem - válaszoltam nagy merészen.
Nem vettem volna jó néven, ha sikerül leszednie a maszkom, de szerencsére Rowan kémlelő tekintete megzavarta ebben, sőt. Nate elhajolt tőlem, hogy kicsit a vörössel tudjon foglalkozni, ami nekem kapóra jött, mert így le tudtam magamról ütni, hogy aztán gyorsan felpattanjak. Néha Rowannek is van valami haszna.
- Szedd a lábad, te szélhámos - intettem Rowannek, mielőtt még Nate őt is kiszemelné célpontnak, majd az említett gorilla felé fordultam. Felvettem egy harcállást, majd vártam, hogy lépjen valamit.
- Kíváncsi lennék a motivációdra. Mi kell? Pénz? Hatalom? Vagy egyszerűen csak szeretsz másokat bántani? Miért teszed, amit teszel? Ha elmondod, én is elmondom miért teszem, amit teszek. Szeretem megismerni azokat, akikkel összecsapok.

ZeneHelyszínÖltözet

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 4c163d3629af3bcd6ccad8cb3a3439a812351a30
Travis & Nathan || White & black Dd7f2fc34a88ce527029a9148458e5a5
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fur of the White Fox
Travis & Nathan || White & black SatisfiedNeatHorseshoecrab-size_restricted
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Travis & Nathan || White & black B04a727f2f01649d337e14a28f2a87f8fd51c515
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Robert Downey Jr.
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Travis & Nathan || White & black Tumblr_p8faygLidu1rfi53mo1_500
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptySzomb. Jún. 29 2024, 18:31

○ Big Bad Wolf ○
Nate sztori

Most vagy teljes mértékben leszarta, hogy emberi életek múlnak rajta, vagy nem hitte el, hogy tényleg megölöm, akit csak lehet. Akárhogy is, végül sokak vére színezte be a padlót vörösre. Mondhatnánk, hogy az én hibám, de mindannyian tudjuk, hogy nem így van. Hellyel-közzel kiiktatta az embereim nagy részét, de ne felejtsük el, hogy ők még mindig élnek. Vajon odakint, hogy fogják majd mindezt értelmezni? Hála neki a rosszak börtönbe mennek, de túlélték, ellenben azokkal, akik ártatlanok voltak. Biztos lesz majd itt gyertyás megemlékezés is, és teszek róla, hogy az se legyen olyan nyugalmas. Ilyen az önjelölt hősök sorsa. Sose válnak elismertté, sosem lesznek jók, mert hibáznak. Mert ők nem rosszak, nem gyilkosok. Ez a különbség köztünk.
Képzett volt, ahogy én is. Egyszer páncélok és fegyverek nélkül is megküzdenék vele. Csak kíváncsiságból. A farkas is játszik olykor az étellel, hát pont én hagynám ki, eme remek szórakozást? Oda-vissza adtunk és kaptunk is.
Elakartam kapni a rémült, de éppen rossz boltba menekülő lányt, ami legalább rám fordította figyelmét a kis prémesnek. Nem vagyok se Shane, se Roman, de nem szeretem, ha valaki nem figyel rám. Pláne, ha ellenfél. A kirakatból való felugrás után akartam elkapni a lányt, de Rókucinak végre sikerült megfogni figyelmét. Mikor trükközni próbált megint, szemeim forgattam.
- Nem tudom eldönteni, hogy most tényleg rókának álcázod magad vagy bohócnak... - jegyzem meg, legfőképpen, hogy hergeljem kicsit. Akkor pedig halkan fel is nevettem, mikor úgy tűnt mellé lőtt.
- Béna... - jegyzem meg hallhatóan, de a normálisnál halkabban. Amikor viszont meghallottam, hogy mögöttem fúródott bele valamibe, amit el is mozdított, volt annyira messze a komód, hogy az utolsó pillanatban egy hátra szaltóval kikerüljem az akadályt, igaz, arra már ha számítok sem tudom kivédeni, hogy közben nekem ugorjon. Az ütéseit jól álltam, de a váratlan akciózás végett végül megint betörtem egy kirakatot. Ez most komoly? Csak erre képes?
Mondjuk mégha betonra is estem sem maradtam ott, mert rajtam is volt mellény az öltöny alatt, szóval felugrottam újfent ugyanazzal a módszerrel. És maszkom alatt, főleg a por miatt kiszáradt szám végett, végig nyaltam ajkaimon, amin egy kifejezetten helyzetet élvező mosoly is megjelent arcomon. Nem hagytam olyan könnyen, hogy csak úgy zsonglőrködjön az altató gázzal, bár akkor még gőzöm sem volt róla, mit akar azzal. Egy kézzel pedig nehéz kivédeni az ütéseket, dehát miért legyek fair, nem? Én vagyok a gonosz. Kigáncsoltam a végén, de hagytam egy ütésnél, hogy bedobja a bombának tűnő valamit az épületbe, ami nyilván nem az, mert miért akarná kinyírni a még talán bent rejtőző ártatlanokat is? Közben kigáncsoltam és a földre küldtem, s mivel, hogy a nyaka volt az egyetlen sérthető felület, el is kaptam és rászorítva nyomtam a betonnak, míg közelebb hajolva a farkas maszk orra hegyével finoman végig karistoltam a maszkját, ami nyilván nem sérült, csak érintkezett a két felület.
- A meccset általában megvívják... De itt már eldőlt ki nyert, Hófehérke... - mosolygom, és nem félve, hogy lefejel, továbbra is ott tartottam fejem. Elvégre fogtam a nyakát.
- Vagy halálig küzdünk? Ennyire megakarsz szabadulni a bundádtól? - térdelem mellkasára, hogy továbbra is amennyire tudjam, lent tartsam a földön, s közben elengedve nyakát, s persze elhajolva fejétől, megpróbáltam leszedni a maszkját. - Ne légy szégyenlős. - próbáltam letépni maszkját, s talán sikerül is volna, ha nem zavarnak meg. Nem, nem a rendőrök. Ők egyenlőre a kirobbantot épület résszel, a ki rohanó túszokkal, a benti hullákkal és a szintén bent bujkáló rosszfiúkkal voltak elfoglalva.
- Te meg mi a picsát bámulsz? - állok meg a mozdulatban, ahogy felegyenesedve a "kölyök" felé nézek. Pedig mintha némi felismerést éreztem volna felmérni tekintetében. Nem engem, hanem a még számomra is titokzatos róka kupacot nézve.
- Ó, basszus... - pillogott megszeppenve, meg sem moccanva.


öltözék: x zene: Where is your god now? helyszín: The Avenue





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Travis & Nathan || White & black 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Travis & Nathan || White & black On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Travis & Nathan || White & black IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Travis & Nathan || White & black XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
642
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 21:56

The Fox & The Wolf
Shades of gray
Előre láttam, hogy ez a szituáció véres véget fog érni. Sajnos igazam lett, bár egyébként biztos voltam benne, hogy egyébként sem úszták volna meg a túszok. Ha én nem jövök, akkor sem jutott volna ki mindenki életben, szóval ez nem feltétlen az én hibám volt. Mire ide értem, már voltak halottak és ha nem jövök, akkor is lettek volna. Gondoltam én és ebben a hitben maradtam.
Szerencsére Lolát sikerült megmentenem, de még így is meghaltak jó páran, de szerencsére jó páran meg is menekültek, noha úgy tűnt emberemre akadtam Nate személyében. Sikerült földre küldenem, de ő is jól képzett volt. Bár így páncélon át nem nagyon éreztem meg, hogy térdhajlaton rúgott, de attól még célt ért. Megrogyott a lábam és elvágódtam a földön. Kaptam egyet a torkomba, amit ugyan fedett valamennyire a ruha egy része, de az inkább csak textilia volt, mint sem páncél. Megéreztem azt a torkost, de nem okozott különösebb kárt bennem, csak köhögtem és fulladoztam pár másodperc elejéig, aztán én is megküldtem egyenesen az egyik ablakba.
Igyekeztem a túszejtők többi tagjával is foglalkozni, így míg Mr. Farkas a kirakatban volt, addig én elhajítottam egy széket, amit nekivágtam az ajtóban álló fegyveresnek, majd páros lábbal nekirúgtam egy kirakat asztalt néhány másik fegyveresnek, de mikor láttam Lolát elrohanni egyből Nate felé kaptam a fejem, mielőtt meglephetne.
- Fürge róka lábak, gonosz farkast láttam! - feleltem a vicceskedő kijelentésére, majd felé emeltem a kezem és ökölbe szorítottam azt. A kézfejemből egy mini kunait lőttem ki, melyhez vékony, de nagyon erős kábel volt rögzítve. A kunai elhaladt Nate lábai között, mintha mellé lőttem volna, pedig szándékosan céloztam oda. A kuna belefúródott a férfi mögötti komódba, hirtelen rántottam egyet rajta és ezzel kisodortam alóla a lábait. A kunai közben kiszakadt a bútorból, így visszacsörlőzte a kesztyű. Azzal a lendülettel ugrottam hozzá és húztam fel, hogy bevigyek neki pár ütést, majd kilöktem a betört kirakaton át és utána ugrottam, hogy odakinn folytassuk a meccsünket, majd az övemről leakasztottam egy henger alakú altatógázzal teli bombát, amin feltoltam a kis "rejtett kapcsolót" és bedobtam az épületbe, hogy miután a gáz kiszabadult, mindenki elaludjon odabenn, aki belélegzi. Márpedig hiába a maszk, a gázt be fogják ők is lélegezni...
- Ez a sakk meccs, mi? Fehér király a fekete király ellen.

ZeneHelyszínÖltözet

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 4c163d3629af3bcd6ccad8cb3a3439a812351a30
Travis & Nathan || White & black Dd7f2fc34a88ce527029a9148458e5a5
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fur of the White Fox
Travis & Nathan || White & black SatisfiedNeatHorseshoecrab-size_restricted
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Travis & Nathan || White & black B04a727f2f01649d337e14a28f2a87f8fd51c515
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Robert Downey Jr.
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Travis & Nathan || White & black Tumblr_p8faygLidu1rfi53mo1_500
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyHétf. Jún. 17 2024, 14:46

○ Big Bad Wolf ○
Nate sztori

Ugyan már... - mosolyodom el lassan, szélesen, de persze maszk alatt, így láthatatlanul. - Látott már valaha is farkast a menhelyen? Viszont a rókákat előszeretettel nyúzzák meg. - felelem, mint egy leütve az ismét feldobott labdáját. - Helyes kis trófea volna... Vagy a város háziasított rókája? Nem túl elegáns... - ciccegek, miközben jobbára le sem veszem róla a szemem. Tovább pimaszkodik, de nem veszem zokon, mert nagyobb esély van arra, hogy meghaljon még így teljes felszerelésben is, mint sem, hogy rajtam egy karcolás is essen anélkül, hogy ne halna meg jó néhány ártatlan.
- Kismalacok? Nézzen körül... egy rossz lépés és mind megy a vágóhídra. - ha az állatos hasonlatoknál maradunk. Nem félek, nem izgulok. Pontosan tudom mit akarok. Vagy kit... És e végett senki sem állhatja utam. Nem féltem bárkinek a fejéhez fogni a pisztolyt, jelezvén, hogy egy rossz mozdulat és az agya hamarosan a többieket fogja beteríteni. Bár jó magam nem néztem meg magamnak, kit fogok megölni a jóvoltából, a pillanatnyi hezitálását kiszúrtam. Most vagy megijedt, vagy felismert valakit a kijelölt személyben. De nem nézhettem oda, mert elég egy pillanat, és már nekem is ronthat. Ki is biztosítom a pisztolyom, jelezvén, hogy komolyan gondoltam, amit mondtam, erre ő lassan felemelte kezeit. Nagyon helyes.
- És most kifelé! - parancsoltam rá erélyesebben, noha arra nem számítottam, hogy a következő pillanatban mégha csak részlegesen is, de megvakít a trükkjével.
- Bazd meg! - kaptam el maszkos képem. - Nyissatok tüzet! Mindenkit megölni! - ordítottam, és így is tettek. Volt, akit sikerült megvakítania, de volt, akit pont nem. Bár meghúztam a ravaszt, már nem talált célpontot, a lányt időben megmentette, aki el is bújt valahová. Mire pedig rá foghattam volna másra, az a barom rám támadt. A földre kerültem, és mivel még kell pár másodperc, így a pisztolyomtól is megfosztott, de azért mi sem adtuk könnyen a bőrünk. Míg a kislánnyal, illetve velem foglalkozott, azok, akik láttak, elkezdték lemészárolni a túszokat. Nem sokan voltak, de jól céloztak s noha a halálraítéltek egyből szétreppentek, így is volt, aki két lépés után holtan rogyott össze. A rettegő emberek egymás hegyén hátán kezdtek kifelé menekülni, de a farkasaim - mégha ki is lőtt néhányat - folyamatosan lőtték a tömeget. Volt, aki kijutott, s volt, aki a frissen kirobbantott kijárat előtt halt meg. Amíg ő a falkám ritkította - mégha életüket meg is kímélte - én felkeltem és térdhajlaton rúgtam, hogy összerogyjon. Én sem kíméltem, de ő sem engem. A hasba ütést követően könyökkel torkon vágtam, ugyanis ott védtelen volt. Ez adott némi időt, de nem eleget, hogy fegyvert szerezzek. Egy rövid, főleg védekező támadás után pedig sikerült átesnem az egyik ablak üvegen. Nem mintha ezzel sérülést okozott volna. Készültem a harcokra, csak elegánsabb módon rejtettem el a páncélom. Mondjuk tény, hogy ilyen ellenfélre nem számítottam, de annyi baj legyen. Legalább mai meg lesz a kondi időm. Nem feküdtem ott a földön, egyből felugrottam. Viszont balszerencséjükre pont annak a kirakatnak az üvegét törtem ki, aminek pultja alatt a kislány is bujkált. Tiszta Piroska és a farkas, annyi különbséggel, hogy itt bizony a farkas jár jól. Elég volt egy pillanatnyi szemezés, hogy kiugorjon a pult alól és a bolton belül újabb menedéket keressen. Láttam hova bújt, de nem mentem egyből utána, mert tudtam, hogy figyelmetlenségem kihasználná a róka. Én pedig lefoglalnám, amíg az embereim kiirtják a még élőket.
- Na gyere Vuk! Had vegyem el a kedved a szuperhősködéstől!


öltözék: x zene: Where is your god now? helyszín: The Avenue





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Travis & Nathan || White & black 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Travis & Nathan || White & black On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Travis & Nathan || White & black IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Travis & Nathan || White & black XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
642
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyCsüt. Jún. 13 2024, 22:02

The Fox & The Wolf
Shades of gray
- A falkavezér rövidesen egy menhelyi kennelbe fog kerülni - azaz a sittre, csak hozzáillően fogalmaztam, ha már itt adja a bolhás dumát. Nem lesz könnyű dolgom. Nem a képességeitől félek, hanem inkább a túszok miatt. Nem gondolnám, hogy le tudna nyomni, ráadásul ebben a páncélban sérthetetlen vagyok, inkább attól tartok, hogy képesek lennének megölni minden túszt és az részben az én hibám is lenne. Nem lehetek felelőtlen. Abban is biztos voltam, hogy az ő ruházata hasonlóan páncélozott lehet, mint az öltönyöm, szóval lőfegyverekkel hiába is próbálkoznék.
Nos, az ajtó lényegébe nyitva volt, hála a motoromnak, amivel berontottam, szóval a túszok akár menekülhetnének is, csak lehetőséget kell nekik biztosítani rá. Megpróbált megfélemlíteni, de nem sok esélye volt neki. Nem féltem és nem tartottam őt túlzottan veszélyesnek. Csak a túszokat kell kimenekítenem és máris nyert ügyem van. Utána már tudok vele és a katonáival foglalkozni.
- Csak a nyakába ne borítsak egy adag forró vizet, mint a kismalacok a farkasra - mosolyogtam a sisakom mögött. Ajánlata nyomán elnéztem a kijárat felé, majd újra rá. - Milyen nagylelkű. Kaphatok gondolkodási időt? - kérdeztem, de hangomból is kiérződött a szarkazmus, szóval reméltem nem veszi komolyan a kérdésem.
Figyeltem, amint pisztolyt fog Lolára, akit én felismertem és picit meg is szeppentem. Ő nem halhat meg itt. Meg kell mentenem. Nem csak azért, mert többet érne más embereknél az ő élete, hanem Rowan miatt is. Mindenkit meg kell mentenem, akit tudok, de őt különös képen. Nem futamodtam meg, aminek meg is lett az eredménye, viszont a páncélom meg sem karcolták a lőszerek, lepattogtak róla.
Felemeltem tenyereim, amiknek a közepén felpattantak a fémlapok és erős, vakító fényeket bocsátottak ki az üvegpanelok, amiket a fémlapok eddig takartak. Elsőnek Nate arcába világítottam, majd igyekeztem a többiek szemét is eltalálni, hogy egy pár pillanatra megfosszam őket a látásuktól. Hasonló trükk volt, mint amikor a fényszóró kesztyűm használtam, csak itt sokkal erősebb volt a fény. Nem tartott soká, hiszen átmeneti vakság volt, de arra épp elég volt, hogy ezt az időt kihasználva Lolához fussak és elmenekítsem Nate közeléből. Miután Lola már nem volt veszélyesen közel, a még káprázó szemű Natet hátba rúgtam egy köríves mozdulattal, majd elvettem tőle a pisztolyt és azzal tüzet nyitottam a katonáira, főleg azokra, akik a bejárat körül sündörögtek. Igyekeztem oda célozni, ahol vélhetően nem viseltek páncélt, kivéve fejre, mert nem akartam őket megölni.
Amennyiben Nate még nem kelt fel a földről én magam rántottam fel és ütöttem hasba, majd félre löktem és egy rúgással beletaszítottam az egyik ablakba.
Reméltem, a túszok kihasználták a pillanatnyi zűrzavart, hogy megpróbáljanak kimenekülni az ajtón. Igaz, hogy volt ott őr, de a civilek sokkal többen voltak, szóval talán éltek a lehetőséggel. Sőt, talán az őrök is megsérültek, amikor rájuk lőttem...

ZeneHelyszínÖltözet

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 4c163d3629af3bcd6ccad8cb3a3439a812351a30
Travis & Nathan || White & black Dd7f2fc34a88ce527029a9148458e5a5
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fur of the White Fox
Travis & Nathan || White & black SatisfiedNeatHorseshoecrab-size_restricted
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Travis & Nathan || White & black B04a727f2f01649d337e14a28f2a87f8fd51c515
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Robert Downey Jr.
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Travis & Nathan || White & black Tumblr_p8faygLidu1rfi53mo1_500
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyHétf. Jún. 10 2024, 12:18

○ Big Bad Wolf ○
Nate sztori

Anno a Romannal való összecsapás során, nem azért hagytam életben és álltam tovább, mert elmenekültem volna, hanem, mert Cale haldoklott. Ha megölöm, én valószínűleg azzal a mínuszban lévő hatalmammal csak megöltem volna őt is. De ma már bárkit rá küldhetnék Hemlockra kivégezni. Sőt, idővel az is kiderült, hogy a másik probléma is visszatért New Yorkba. Élvezettel ontanám ki az ő életét is, de Roman akkor ott bogarat ültetett a fülembe. Nem neki hiszek, csak kinézem Caleből, hogyha eljönne a pillanat, hogy meghaljon Webster - az, akit anno is simán elengedett - inkább az én vesztemet akarná, hol ott én igazából még nem is ártottam neki. Nem veszi észre, hogy hármunk közül én vagyok az egyetlen, aki jót akar neki, aki vigyázna rá és egy pillanatig se hagyná, hogy más befolyással legyen a hülye fejére. Nem ördögi kör, ez egy egyenlőre megoldhatatlan probléma, hiába nőtt a hatalmam. Most is ellenem dolgozik, de ha megölöm a kis pincsijeit, valószínűleg csak rám fog vadászni. Elakarom rabolni Shanet, akkor, mikor már Cale sem sündörög körülötte. Mikor már azt hiszi, hogy a doki visszamegy Franciaországba. És ezzel a tudattal szeretném elvágni köztük azt az érthetetlen kapcsolat szálat... örökké.
Most egyenlőre viszont más célokat tűztem ki magam elé. Gondoltam ide küldik majd Hemlock titkos szeretőjét, akin keresztül fogást találok rajta. De nem így lett. Egy egészen különös szerzett bukkant fel az áruházban, akiről lerített, hogy nem rendőr, és az is, hogy nem ők küldték. Érdekes... Legalább magázódott. Van benne némi tisztelet. Nem úgy, mint a maiakban.
- Vagy akár a falkavezér. - tárom szét karjaim, nem kijavítva, csak hozzátéve megállapításához. Még egy halovány mosolyt is elengedek, bár meg lehet, ő abból mit sem lát.
- Ó, az sajnos nem fog menni. Úgy hiszem útban lenne az órámnak... - rázom meg öklöm, ahogy egy kicsit fel csúszik az öltöny és ing ujjam, és előbukkan a szép, drága órám. Laza poénkodással próbálkozik, ami aranyos, pont mint azokban a gyermeteg képregényekben, ahol végül a jó győz és a rossz veszít. Csak, hogy ez a véres valóság. Itt a gyerekek is meghalnak, ahogy a bolondok is, akik hősnek képzelik magukat. Amiatt nem aggódtam, hogy a modern páncélzat mellett olyan harctudással nyűgözne le, amihez én nem konyítanák. Ugyan nem tanultam mostanában semmilyen harcművészetet, ám amit anno Shane megszerzett tudást, bennem is frissen él. Már pedig egy cyberbanda vezetőjeként sok olyat megtanul az ember, amiről a rendőr akadémia kis senkijei csak álmodozhatnak. Rajtam is volt páncél, csak sokkal elegánsabb, kevésbé láthatóbb és persze kényelmesebb.
- Jaj ez most pont olyan animációs rajzfilmbe illő jelenet, ahogy a fehér kis róka és a nagy és veszélyes fekete farkas összecsap, noha mindketten tudják, hogy ki fog nyerni végül. - mosolyodom el ezúttal szélesebben, mert azt gondolom bőven erőfölényben vagyok.
- Inkább maga induljon el szépen a kijárat felé. Az emberem még ki is engedi majd. Mindenki jól jár. - ajánlom fel a menekülési lehetőséget. Most először és utoljára.
- Rajtuk és mostantól magán is múlik hány embernek kell még meghalnia. Ugye nem kockáztatná meg? - biztosítom ki a pisztolyom és a legközelebbi túsz halántékához nyomom, aki bár én mit sem sejtek, pont az árvaházból meglógott Lola, Rowan kislánya. Egy ideig várok, de ha nem mozdul két másodpercen belül, biccentek fejemmel felé és két farkas maszkos emberem géppuskával elindul felé, miközben lőni kezdenek rá.


öltözék: x zene: Where is your god now? helyszín: The Avenue





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Travis & Nathan || White & black 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Travis & Nathan || White & black On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Travis & Nathan || White & black IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Travis & Nathan || White & black XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
642
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyCsüt. Jún. 06 2024, 21:42

The Fox & The Wolf
Shades of gray
Nem mondom, hogy New York nem volt érdekes hely, sok különleges, egyedi bűnözővel. Nem kellett túl messzire menni, ott volt Rowan, Cale, A Bábjátékos, a Babakészítő és még sokan mások. Elvetemült, különleges, cseppet sem hétköznapi bűnözők. Nem mondom, hogy csak Amerikában, vagy csak New Yorkban van ilyesmi, hiszen szerte a világban előfordulnak spéci bűnözők, Londonnak is megvoltak a maga gazemberei, de valahogy a New York-i bűnözők, főleg a gyilkosok sokkal extrémebbek. Talán ez is az Amerikai (rém)álom része?
Kaptam egy fülest, hogy az egyik bevásárló központban elszabadult a Pokol. Az az igazság, hogy sosem akartam szuperhős lenni, mégis úgy tűnik valahogy az utóbbi hónapokban már nem csak bűnöző, nem csak mestertolvaj voltam, hanem New York egyik szuperhőse is. Úgy tűnt egyfajta antihős lettem, vagy minek szoktak őket mondani. Akik se nem hősök, se nem bűnözők, hanem mind a kettő.
Természetesen ahol tudtam, segítettem, így erre a hívásra is reagáltam. Nem tudni sokat, csak annyit, hogy valakik túszul ejtették egy bevásárló központ népességét. A civilek annyit tudnak, amennyit az ablakokon át láttak, a rendőrség pedig annyit, amennyit Nate mondott nekik. A fegyverek miatt nem aggódtam, hiszen a ruháim golyóállóak voltak, főleg a legújabb páncélzatom, de az már sokkal inkább aggasztott, hogy sok túsz volt és a zsoldosok is szép számmal jelen voltak, így a túszejtő bizonyos szempontból lépés előnyben volt. De ez nem okozhatott nekem nehézséget.
Magamra vettem hát a páncélruhám és a maszkom és felpattantam a motoromra, amivel kifaroltam a barlangból és elindultam a címre, hogy besegítsek a rendőrségnek elkapni a rosszfiúkat. Tudtam, van már halálos áldozat, így még inkább fontos volt, hogy mihamarabb megmentsem az embereket, ezért nem is késlekedtem. Nagy sebességgel repesztettem, kerülgettem a kocsikat és vettem a kanyarokat.
Mikor megérkeztem, a motorral nem lassítottam, hanem egyenesen belehajtottam a fotocellás ajtóba. A motor és a páncélom is különösen strapabíró anyagból készült, így az üveg ripityára tört, a fém elemek pedig kitörtek a helyükről. A motor leállt, én pedig leszálltam róla. Stílusosan lesepertem magamról az üvegszilánkokat két laza mozdulattal a vállamnál, noha nem volt rajtam üvegszilánk. Nem maradt meg a páncélon, lehullott róla. De jól kinéző mozdulat volt.
Az esernyős alak felé pillantottam.
- Gondolom maga itt a bandavezér. Felveszi önként a bilincset, vagy óhajtja, hogy segítsek magára tenni? - kérdeztem és felé mutattam. - Engedje el a túszokat és kíméljen meg engem is és mindenki mást is a balhézástól. Inkább igyon egy sört. Én fizetek.

ZeneHelyszínÖltözet

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 4c163d3629af3bcd6ccad8cb3a3439a812351a30
Travis & Nathan || White & black Dd7f2fc34a88ce527029a9148458e5a5
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fur of the White Fox
Travis & Nathan || White & black SatisfiedNeatHorseshoecrab-size_restricted
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Travis & Nathan || White & black B04a727f2f01649d337e14a28f2a87f8fd51c515
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Robert Downey Jr.
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Travis & Nathan || White & black Tumblr_p8faygLidu1rfi53mo1_500
TémanyitásTravis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black EmptyCsüt. Jún. 06 2024, 16:58

○ Big Bad Wolf ○
Nate sztori

Kiderült, hogy az ember, hamar hozzászokik a kényelemhez és a jó élethez, amit keménymunkával, vért izzadva, vagy bevált alvilági módszerekkel szerez meg. Még, hogy a pénz nem boldogít...
Hiába a kora nyár, a mai napra őszies időt mondott az időjós, kezdve egy kis széltől az esőzésen át a borús időig, mely valószínűleg egész nap migrént fog okozni az arra érzékenyeknek. Fejfájást viszont nem csak a pocsék időjárás okoz ma, de én is még jó pár embernek.
Röpke hónapok alatt sikerült befészkelnem magam az alvilág középosztályába, majd egyre feljebb, hála a jó kapcsolatoknak és a nyájas jópofizásoknak. De nem volt nehéz, mert piszkosul jó támogatóim voltak, vannak. Roman sajnálatos módon nem esett ki az élők soraiból, de még ígyis elég kedvezően alakultak a dolgok. Ezért tartottam most ott, ahol.
A vízcseppektől csillogó, ében fekete esernyő remekül kitakart nyaktól felfelé, ahogy besétáltam az emberektől hemzsegő áruházba. Egyedül jöttem be a fotocellás üveg ajtókon, de a legkevésbé sem érkeztem csak egy magam. Szerepelt az ötlet börzén bank rablás és hotel gyújtogatás is, de egyenlőre nagyobb félelmet akartam kelteni, mint sem halomra ölni az embereket, vagy túl sokat kaszálni. Most pedig mindenki csak a pillanatra vár, hogy végre levehessék álruháikat, bolti egyenruhájukat és előkerüljön a puska és pisztoly is. Ők pénzt akarnak, én hatalmat és tiszteletet. Mindenki jól jár a túszejtéssel.
Egy biztonsági őr lép hozzám, hogy udvariasan rendre intsen, miszerint az áruház területén tilos kitakarni az arcot. Válasz híján, szemtelen módon meg is próbál bekukkantani az esernyő alá egy ismételt "Uram" megszólítással, mire zakóm belsejéből elő kapom pisztolyom és időt sem hagyva, mellkasához nyomva lövöm le. A durranásra többen is felsikoltanak a közelünkben és szaladni kezdenek minél távolabb. Az őr holtan csuklik össze, én pedig eltéve pisztolyom leengedem vizes esernyőm és nemes egyszerűséggel el is hajítom, miközben maszkom mögül ráérősen pillantok körbe, noha addigra már nem csak én keltek riadalmat, hanem a közben fekete, katonai ruhában lévő, szintén fekete farkas maszkos, fegyveres katonáim is bőszen terelgették le az emeletről az embereket a földszintre, lehetőleg egy csordába. Aki próbálkozott vagy hősködni próbált, lelőttük, így egy-két önjelölt idióta hullája után már senki sem pattogott.
- Aki élni akar, fogadjon szót. Nem akarunk bajt. - bár ez nagy hazugság, de most még is mit mondhatnék... - Csak tárgyalni akarunk a rendőrséggel, ehhez pedig jó alkupozícióba kellett kerülnünk. Kérek mindenkit, hogy ne akarjon szökéssel próbálkozni, mert minél kevesebb az élő, annál kevesebb túszt fogunk tudni elengedni, és az se nekünk nem jó, se... nos maguknak meg végképp nem... - kiabáltam, hogy jól hallható legyen, de arcomról egy pillanatra nem vettem le a maszkot. Nem mintha így egyből tudnák ki vagyok, mert nagyobb eséllyel keverem bajba Romant vagy kisebb eséllyel Shanet, de mivel alapvetően én nem akartam ők lenni, így igyekeztem másként is kinézni.
- Elsősorban legyenek szívesek mindannyian leadni telefon készüléküket, tárcájukat, irataikkal együtt, és külön kívánságra, ha van valakinél a cigarettákat is. Utóbbin kívül, nagy eséllyel minden visszakapnak. Mondjuk a tárcát esélyesen üresen... - teszem hozzá az utolsó mondatot halkabban, így csak az hallja, aki közvetlen előttem csücsül. De gondolom az életét amúgy is mindenki jobban félti, mint azt a néhány dollárt.


öltözék: x zene: Where is your god now? helyszín: The Avenue





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Travis & Nathan || White & black 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Travis & Nathan || White & black 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Travis & Nathan || White & black On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Travis & Nathan || White & black IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Travis & Nathan || White & black XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
642
TémanyitásRe: Travis & Nathan || White & black
Travis & Nathan || White & black Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Travis & Nathan || White & black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The White Fox
» White, like your soul
» Craig White
» Damarys White
» Jason White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: