New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harriett L. Chauvet
tollából
Ma 00:05-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 23:02-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:35-kor
Valentine Armitage
tollából
Tegnap 22:24-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 22:11-kor
Annabella Masseria
tollából
Tegnap 21:51-kor
Juliet L. Denoir
tollából
Tegnap 20:52-kor
Laurent Delacroix
tollából
Tegnap 19:33-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 19:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
38
26
Egészségügy
27
15
Hivatal
6
12
Média
42
26
Munkások
28
17
Oktatás
10
7
Törvényszegõk
12
35
Üzlet
21
20
Összesen
195
183

stay tonight ✘ Ronnie & Innie
TémanyitásRe: stay tonight ✘ Ronnie & Innie
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EmptySzer. Júl. 03 2024, 22:31

Ah In & Saffie
Aki csak és kizárólag az előadásokon és gyakorlati órákon találkozott velem, az biztosan el sem tudta volna képzelni rólam, hogy nem csak állandóan a tanulásra koncentrálok. Tény és való, hogy elég komolyan vettem a kötelezettségeimet, de ez nem azért volt, mert akkora strébernek tartom magamat, vagy mert abban hiszek, hogy egy alapszak elvégzésével történetesen megválthatom a világot. A szüleim mindketten egyszerű emberek és bár nem én leszek az első diplomás a családban, attól még fontosnak tartottam ezt, hogy jó példát mutathassak ne csak az öcsémnek, hanem majd a gyerekeimnek is, ha lesznek. A másik fontos érv az volt, hogy szimplán csak nem akartam, hogy az egyébként is rohamosan növekvő diákhitelem egyszerűen magába szippantsa az egész életemet és éveken belül másból se álljak ki, csak hogy legalább két-három munkahelyen gürcöljek azért, hogy vissza tudjam fizetni azt. Megértem és elhiszem, ha valaki azt gondolja, hogy szociális munkával és társadalomtudományi diplomával nem lehet sokra vinni és hogy ha igazán sikeres akarnék lenni, akkor mérnöknek, vagy orvosnak megyek inkább, de én nem a pénzszerzés miatt akartam azzal foglalkozni, amivel. Csak soha senki nem gondolta, hogy megéri ezt megkérdezni tőlem.
Épp ezért van talán az, hogy aki mentorként ismer engem és legalább egy buliban találkozott velem, tudja, hogy tudok sokkal lazább és viccesebb is lenni. Azt a részét persze nem feltétlenül kell hangsúlyozni, hogy mindez az alkohol egyik pozitív mellékhatása, mert valószínűleg hamar alkoholizmusba hajszolnám magamat, ha azt várnám, hogy csak ezt az énemet kedveljék. Ettől függetlenül azt hiszem jobban szerettem, ha valaki tisztában volt azzal, hogy mennyit tudok inni, és hogy nyitott vagyok a szórakozásra is, annak ellenére is, hogy nem szó szerint ellógni jöttem az egyetemre.
Ötletem sem volt azonban hogyan fog ez az egész lecsapódni Ah Innál. Habár kezdjük ott, hogy amikor először megpillantottam őt az asztalánál, abban sem voltam benne biztos, hogy ő-e az egyáltalán. Soha nem láttam korábban egyetemi buliban és ettől kicsit mindig is úgy éreztem, hogy túl jónak érzi magát a mi társaságunkhoz, pedig lehet, hogy szimplán csak az én invitálásom volt az, ami nem tetszett neki. Ez a felismerés pedig finoman szólva is némi féltékenységgel mart belém, mert bár úgy csipkelődtünk egymással, mintha kötelező lenne, azért szerettem volna tudni, hogy mi olyan más abban, ha más hívja őt bulizni, mint ha én teszem meg.
- Nem kellene mutogatnod magadat és akkor talán nem tenném. - Ami nem jelenti azt, hogy tényleg betartanám és nem bámulnám máskor is. - Vagy nem kellett volna ilyen szépnek születned. - Azelőtt csúszik ez ki a számon, hogy komolyabban át tudnám gondolni, de végső soron nem érzem rosszul magamat miatta, inkább csak a kezemet a szám elé kapva kuncogok.
- Jobb, mintha azt kérdeztem volna, hogy fájt-e, amikor leestél a mennyországból, nem? - Törnöm kellett volna a fejemet, ha más hasonló pick up line-et kellett volna találnom, nem csak azért, mert számtalanszor hallottam már ezeket és csak ezeket, hanem mert jelen pillanatban nem forgott valami gyorsan az agyam. - Tényleg nem lehet túl sok emberrel összekeverni - határozottan ráztam meg a fejemet, miközben morcos grimaszt is erőltettem az arcomra. Maga a mozdulat egyébként nem bizonyult túl jó ötletnek, mert hirtelen minden kicsit túlságosan ingoványossá vált és egészen úgy éreztem, mintha nem csak én mozognék, hanem az egész hely is. Ettől pedig egy pillanatra be kellett csuknom a szemeimet, de még így is szédültem.
- Ezek szerint neked nézetletér...eltérésed van velem? - Az ajkamba kellett harapnom, hogy ne nevessem el magamat a nyelvbotlásom miatt, ami remélhetőleg csak nekem tűnt fel és Ah In észre sem vette. Ezt pedig úgy terveztem ellenőrizni, hogy tágra nyílt, kíváncsi pillantással vizslattam az arcát. - Lehet, hogy épp ez lenne a megoldás, hogy együtt bulizzunk egyet. Mindenki azt mondja a szociológusokról, hogy ilyenkor derül ki mennyire jó fejek vagyunk. - Mosolyogva billentettem oldalra a fejemet, mintha most elbővülhetném őt és nem is kellene legalább egyet innunk együtt, hogy ő is meglássa, amit mindenki más is, akivel buliztunk már együtt. Nem voltam benne biztos, hogy egyébként sikerülne-e megbeszélnünk most a nézeteltéréseinket, mert ha nem lett volna ennyire hangos a zene körülöttünk, még az sem garantálta volna, hogy éppenséggel mindent megjegyzek, amit mond nekem.
- Több marad nekem - jelentem ki nevetve, még ha határozott meggyőződésem is, hogy képtelen lennék leerőltetni még egy kortyot a torkomon. Ezt persze nem akarom megosztani a mellettem ülő fiúval, mert akkor gyengének tartott volna, mint ahogyan minden férfi azt gondolja a nőkről, hogy nem bírják az alkoholt. Pedig én már találkoztam olyan lányokkal, akik egy fél üveg rövidital után is ugyanolyan stabilan tudtak sétálni, mint előtte. Nekik biztosan valamilyen különleges képességük van.
- Igen? - Nem láttam bele többet a kelleténél ebbe az egészbe, tényleg csak arra gondoltam, hogy levegőre van szüksége. Amikor azonban rám terelte a szót, csak összevont szemöldökökkel csücsörítettem rá, mintha nem érteném miért lenne szükségem arra, hogy kimenjek vele. Követtem őt a tekintetemmel ahogyan felállt az asztal mellől és igazából meg sem gondoltam mit csinálok, amikor a kezébe csúsztattam a sajátomat. - Jövök, ha már ilyen kedvesen kértél - jegyeztem meg incselkedve, még ha sejtettem is, hogy ez nála semmilyen hatást nem fog elérni, leginkább mert eddig sem működött nála az ilyesmi.
- Várj egy picit! - Nem engedtem el a kezét, tulajdonképpen segítségként kapaszkodtam belé, amíg néhány gyors, topogó lépéssel be nem értem őt. - Olyan hosszúak a lábaid, hogy nem tudom veled tartani a lépést. - Reggel talán szégyellni fogom magamat, ha emlékszem majd rá mi mindent fecsegtem össze neki, jelenleg azonban ez egyáltalán nem érdekelt. Valamiért mintha nem zavart volna már, hogy mit gondol rólam, most, hogy részemről ennyire elmosódottak voltak a határok.

te nagy... Rolling Eyes || 918 || ruha (a kabát ruhatárban, hehe)  ||


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally
mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: stay tonight ✘ Ronnie & Innie
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EmptyCsüt. Jún. 22 2023, 01:38


Saffron & Ah In


A részemről meghozott döntés, miszerint megyek a buliba, inkább tűnt teljességgel logikátlannak, mint valami olyannak, ami valaha megfogalmazódott volna a fejemben. Magam sem tudom pontosan, hogy miért mondtam igent. Valószínűleg az volt benne, hogy baromira tartottam attól, hogy ha nem jelenek meg, később további nyaggatásban lesz részem, meg ezzel ki tudtam pipálni a bátyámnál is azt, hogy voltam társaságban. Nem szerettem, amikor olyan kérdéseket szegeztek nekem, amikre lelkileg nem készültem fel. Tudtam, hogy nem vagyok jó a bocsánatkérésben, az pedig akaratlanul konfliktushoz vezet, ha valamit nem tudok rendesen megmagyarázni. Így a legtöbb, amit tehetek az annyi volt, hogy mindezt igyekeztem legjobb tudásom szerint elkerülni. Nyilván én is kimerültem a veszekedésekben attól függetlenül, hogy ezt rendszeresen űztem. Nem tettek boldoggá, jobban gyűlöltem magam az ilyen alkalmak után, mint alapvetően. Talán az idegrendszeri rendellenességem elég mentség lenne arra, hogy miért vagyok ennyire elbaszott, ugyanakkor viszont azzal is tisztában voltam, hogy onnantól kezdve, hogy erről rajtam kívül senki sem tud, nem sokra megy vele senki, ha komolyan előadom, hogy ezzel küzdök. Már megszoktam, hogy nem használom kifogásként azért, mert úgy viselkedek, mint egy farok.
Ahogy körbepillantottam, majd a kólámra révedt a tekintetem, csak még szánalmasabbnak éreztem magam, mint korábban. A füst, a fények mind olyan dolgok voltak - meg a koffeines és rohadt egészségtelen ital is – amik felpörgettek és ez megijesztett. Elég nyilvánvaló, hogy az ilyenek nem tesznek jót az állapotomat illetően, ami miatt éreztem, hogy tényleg nem fogok sokáig maradni. A hangos zene nem volt túl élvezhető – és ez nem a fene nagy kifinomult ízlésem miatt van – ahogy az sem vonzott, hogy idegen emberek testéhez dörgölőzve mutathassam meg, hogy mennyire jó táncos vagyok. Ahogy elnéztem az itteni srácokat, nem nagyon lett volna konkurenciám, és most nem a nagyképűség beszél belőlem, csak szimplán tényleg egy kicsit több volt a tudásom a szeletelő-reszelős mozgáskultúránál.
Tényleg azon gondolkoztam, hogy felállok egy cigire, csak egy túlságosan is ismerős alak szédelgett oda hozzám, meglehetősen sokat mutató öltözetben. Igen, nyilvánvalóan a mellét néztem, mint ahogy sokan tették akár akkor is, ha garbót viselt. A különbség köztem meg azok a srácok között, akik csorgatják rá a nyálukat, hogy én meghúztam azokat a határokat magunk közé, amiket egyetlen alkalommal sem léptem át. Most pedig még annyira sem terveztem, mert nagyon részegnek tűnt, én pedig egy kortyot sem ittam. Akkor sem hazudnék erről neki vagy másnak, ha élni szeretnék a lehetőséggel. Egyrészt elég gáznak találtam volna azt a gondolatot, hogy csak akkor kaphatok meg valakit, ha el van ázva, másrészről viszont nem gondoltam magam szentnek. Ha megkérdezték volna azt, hogy lefeküdnék-e Saffronnal, akkor nem lett volna egyértelmű nem a válaszom. Pont ez volt az oka, hogy nem akartam, hogy megtörténjen. Mert akkor már valami elindult bennem, amit csírájában kellett elfojtani, mivel tisztában voltam vele, hogy nem kedvel engem. Legalábbis nem sok tulajdonságomat mutattam meg neki, ami alapján ezt tehetné.
- Úgy bámulsz, mint egy darab húst – annak ellenére éreztem, hogy időközben behunytam a szemeim. Tényleg kezdett elviselhetetlenné válni az itteni közeg még akkor is, ha egy pillanatra a lány mellei elegendőnek bizonyultak ahhoz, hogy kizökkenjek abból, hogy pontosan hol vagyok és mi zavar annyira. Ettől függetlenül nem akarnék úgy hazamenni, hogy már kiharcoltam magamnak egy pofont is a részéről, így elvetettem annak a gondolatát, hogy talán ezzel kellene enyhítenem azokat az ellenérzéseket, amiket a club okoz bennem.
- Nem tudom, van értelme olyan emberen kipróbálnod, akit ismersz? – annak ellenére, hogy nem vagyok a pick-up lineok embere, egy kicsit elmosolyodtam. Nem túlságosan, de Saffron határozottan szórakoztatóbb ittasan. Talán legközelebb megmondom neki, hogy ha találkozunk, akkor dobjon be pár felest – Vagy annyira berúgtál, hogy már fel sem ismersz?
Ez sem lenne teljesen logikátlan magyarázat annak fényében, hogy tényleg velem beszél most. Talán még így kis az a legjobb forgatókönyv, hogy belém botlott, mert nem terveztem visszaélni azzal a helyzettel, amibe keverte magát. Az is lehet, hogy azért ivott ennyit, mert valaki megbántotta, bár amúgy se sok okom lenne ítélkezni felette.
- Akkor mégis tudod, hogy ki vagyok, ez már jó – egy határozott bólintással nyugtáztam a dolgot – Szerintem nem ez a megfelelő hely arra, hogy a nézeteltéréseinket megpróbáljuk helyre tenni. Ugyanazt csinálnánk, mit alapból is. Üvöltenénk egymással, csak most azért, mert a zene miatt nem hallunk semmit.
Elég szürreális a mi kapcsolatunk, talán ezért is nevettem el magam és csóváltam meg a fejem. Mi ketten csak veszekedni tudunk. Soha nem gondoltam, hogy őszinte volt a meghívás a részéről. Valószínűleg az embereknek feltűnik, hogy nem nagyon vannak barátaim, viszont mások sajnálata a neveltetésemből adódóan kényelmetlen és felidegesít. Amúgy se tudnék sokáig maradni egy ilyen helyen, ezért egyszerűbb nem elfogadni a felkéréseket.
- Nem iszom – elég határozottan jelentettem ezt ki, majd az üvegemet meglóbáltam előtte – Ez is túl bátor választás volt.
Talán azért mondok el neki dolgokat, mert részeg és úgysem ért bizonyos dolgokat. Meg alapvetően veheti viccnek is, igazából nem úgy terveztem a mai estét, hogy szórakoztatni fogjuk egymást, ennek ellenére most már kicsit sem akartam lerázni.
- Arra gondoltam, hogy levegőznék egyet – nyilván dohányzásra gondoltam, emiatt határozottan álltam fel és nyújtottam felé a kezem – Szerintem neked is jót tenne.
Mivel nem kevés szempár szegeződött felénk és azok között volt pár olyan hímnemű egyed, akik határozottan ellopni tervezték volna tőlem őt, inkább egy lépéssel csökkentettem köztünk a távolságot és megszabadultam a zakómtól, hogy azt a vállára tudjam teríteni. Talán még mindig jobb, ha valaki engem próbál meg szexualizálni, helyette. Egyetlen pillantást vetettem az arcára még, amitől nagyon elveszettnek éreztem magam. Nem kellene közel kerülnünk egymáshoz – Szóval jössz?

902  || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmWm719
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmX9GIf
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmhFkNt
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmhCfvR
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie Jmhxfvj
TémanyitásRe: stay tonight ✘ Ronnie & Innie
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EmptyVas. Jan. 16 2022, 00:00

Ah In & Saffie
Ha ezen a ponton bárki megkérdezi tőlem, hogy én rángattam-e el Indiát ebbe a buliba, vagy teljes mértékben fordítva történt ez az egész, azt hiszem képtelen lettem volna megmondani az igazat. Annyit nem ittam, hogy a saját nevemet is elfelejtsem, de határozottan azon a szinten tartottam, amikor kell néhány másodperc - vagy inkább perc - amíg fel tudom dolgozni, hogy pontosan mennyi alkohol csúszott már le és hogy meddig érzem az égető érzést a torkomban, amitől a szemeimbe is könnyek gyűlnek. Megtehettük volna, hogy a tiszta felesek helyett inkább valamilyen lónyál jellegű koktéllal ütjük el az időnket, de India nem az a típusú csaj, aki hasonló dolgokkal szarakodna, ha egyszer azért jöttünk el, hogy kibulizzuk magunkat.  
- Van kedved táncolni? - Olyan hirtelen görbültek lefelé a szám szélei, mintha most realizálódott volna bennem, hogy minden gonosz emberi cselekedet után meghal egy hörcsög valahol a világban. Újabb fejrázással feleltem a barátnőmnek, akinek két percen belül két sikertelen ötlete támadt - az előző egészen konkrétan az volt, hogy igyunk még valamit, ami első hallásra sem volt jó ötlet. Most pedig, hogy rászántam még három másodpercet és újra átgondoltam, csak úgy éreztem, hogy még inkább megadják magukat az idegpályáim és még nehezebb intelligens és felelős döntést hozni, legyen szó bármiről. A reakciómért cserébe kaptam némi hátveregetést, amit immáron egy mosollyal fogadtam.
India sem lehetett sokkal jobb állapotban nálam, hiszen ugyanannyit fogyasztottunk, ráadásul mindketten arra játszottunk, hogy legalább annyit igyunk, hogy el tudjuk engedni magunkat. Ami jó társaságban nem volt kifejezetten nehéz dolog. Ha pedig már a társaság dolog szöget ütött a fejembe, igyekeztem végigpásztázni a résztvevőket, ami miatt tökre úgy éreztem magamat, mint a neten keringő mém. Habár hittem benne, hogy ha valaki rám köszön, én fel is ismerem majd és nem csupa homály lesz a buli hátralévő része. Megtehettem volna, hogy nem édesapámat akarom büszkévé tenni azzal, hogy mennyi alkoholt képes elfogyasztani az egy szem lánya, viszont bizonyos dolgokat jobb, ha szimplán nem tud. Ilyenkor éreztem csak át igazán, hogy mit érez India, amikor azt mondja, hogy a szülei olykor ferdén néznek rá, amiért annyit bulizik, vagy iszik. Én viszont jelen pillanatban teljesen mást néztem ferde szemmel...
- Az ott Ah In? - Nem voltam benne biztos, hogy a barátnőm a segítségemre lesz, amikor feltettem a kérdést. Nem jelenteném ki kategorikusan, hogy bárhol felismerném Ah Int, de eltöltöttünk már elég időt egymás társaságában ahhoz, hogy most még távolról és határozottan spiccesen is legalább nyolcvan százalékban biztos legyek abban, amit látok és érzek. Ezért sem ellenkeztem sokat, amikor India arra biztatott, hogy menjek oda hozzá. Túlságosan meglepő jelenség volt ő itt számomra, ezt pedig némi alkohol után szívesen meg is osztottam volna vele. Talán annak köszönhetően, hogy ő is a bulit jött élvezni, oldottabb lesz a hangulat közöttünk, mint általában.
Amikor leültem mellé a kanapéra és vártam, hogy kinyissa a szemeit, próbáltam elhessegetni minden kósza gondolatomat azzal kapcsolatban, hogy mennyire jóképű így - ezt a részét igazából sosem tagadtam, nem lett volna értelme. Azt viszont már kifejezetten arcpirítónak gondoltam a saját részemről, hogy úgy bámultam újra meg újra a mellkasa felé, mintha építőmunkás lennék, aki előtt csinos lányka sétál el. Szerencsére a pillantásom rögtön a szájára ugrott, amikor megszólalt, mert kellett némi vizuális segítség az agyamnak ahhoz, hogy fel is fogjam a szavakat, amelyek kijönnek a száján. Ezt a részét pedig nem tudtam csak a zenére fogni.
- Szia. - Féloldalas mosoly jelent meg az arcomon, ahogyan köszöntünk egymásnak, ez a félre húzás pedig abban is megmutatkozott, hogy úgy éreztem muszáj megtámaszkodnom a kanapén az egyik karommal is, különben egyszerűen eldőlök. Azt pedig gondolom a srác sem feltétlenül élvezte volna, ha egyszerűen beledőlök az ölébe. Még így is megvolt annak a veszélye, hogy nem értékeli amiért a személyes és intim zónája között ingadozom. - Mhm. Új vagy itt? Nem láttalak még korábban... - Mindösszesen két és fél másodpercig voltam képes komoly maradni, amikor feltettem neki a kérdésemet.
- Bocsi, mindig ki akartam próbálni. Működött? - Olyan őszintén nyílt pillantással pislogtam rá, hogy valószínűleg teljesen egyértelmű volt számára, hogy mennyi alkoholt fogyaszthattam. Viszont pont ez a mennyiség kellett ahhoz, hogy egy olyan kaliberű pasin süssem el ezt a béna "csajozós" dumát, mint ő.
- Nem voltam biztos benne, hogy jól látom, hogy Te vagy-e, ezért gondoltam, hogy nem hagyom, hogy egyedül unatkozz. - A két dolognak nem feltétlenül volt köze egymáshoz, de a racionális gondolkodásnak és nekem sem, úgy kereken az ötödik felesem után. - Miért nem jöttél soha, amikor én hívtalak bulikba? - Ugyanolyan őszinte választ vártam tőle, mint ahogyan feltettem ezt a kérdést. Magyarázatot szerettem volna találni arra, hogy miért nem jövünk ki egymással és nem voltam hajlandó elfogadni olyan magyarázatokat, amelyekkel India állt elő.
- Iszunk együtt valamit? - A srácoknak mindig könnyen megy az, hogy egy hullámhosszra kerüljenek némi alkohol fölött, talán Ah In és számomra is ez lesz a megoldás. Én távol vagyok már attól, hogy ellenére legyek, hogy megtegyük ezt.

te nagy... Rolling Eyes || 806 || ruha (a kabát ruhatárban, hehe)  ||


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
Témanyitásstay tonight ✘ Ronnie & Innie
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EmptyVas. Okt. 17 2021, 12:08


Saffron & Ah In


- Ah In – a nevem hallatára úgy fordultam hátra, hogy azt feltételeztem – magam sem tudom pontosan miért – hogy szemmagasságban meg is fogom találni az illetőt, aki megszólított. Mivel határozottan lány volt az – aki nem Ronnie kétméteres barátnője – a feltételezés lényegében teljes mértékben abszurd volt a részemről. Magamat mindig leginkább az átlagos magasságú férfiak köreibe soroltam be, mivel a saját 182 centim nem volt azért annyira ritka jelenség sem otthon, sem az itteni fiúk között. Az pedig már sokkal inkább a sors iróniája lehet, hogy bár nem Saffron volt az, aki a nevemen szólított, én mégis kiszúrtam őt a tömegben, amint épp engem figyel. Mivel már körülbelül két hete nem álltam vele szóba – már megint, vagy még mindig, jelen helyzetben teljesen mindegy volt – még annyi melegség sem volt a tekintetemben amikor ránéztem, mint amennyihez az eddigi közös munkánk alatt hozzászokhatott. Sokkal inkább volt ott a kihívás egy pillanat erejéig, aztán egyszerűen figyelmen kívül hagytam őt, és a velem szemben álló, talán elsős lányra néztem vissza.
- Tessék – elég normális hangnemben szólaltam meg, de pár pillanattal később meg is bántam, amikor elmosolyodott. Egyáltalán nem volt csúnyának mondható, de azt sem állíthatom róla, hogy annyira kiemelkedne az átlagból. Mondjuk saját magamat hasonlónak gondoltam, szóval emiatt nem kellett volna őt leminősítenem, ugyanakkor valamikor olvastam arról, hogy az ember egy gyenge hetesnek gondolja magát, akkor automatikusan az erős nyolcashoz fog vonzódni, mivel a saját nyomorult génállományát így akarja feljavítani.
- Hétvégén lesz egy buli…
- Nem vagyok túl nagy partiarc… - már épp hátráltam volna ki a lehetőségtől, mivel pontosan tudtam, hogy zavarnak a szórakozóhelyeken a fények, viszont a pillantásom ismét össze kapcsolódott Saffron kíváncsi tekintetével, ami miatt képtelen voltam nem elmosolyodni – Viszont most majd azt hiszem ráérek. Ott találkozunk.
Határozottan más volt a hangom, mint először, még egy mosolyt is megejtettem a lány felé majd, amikor elmentem mellette, a feje búbjára tettem a tenyerem és finoman megsimogattam a tincseim. Annak ellenére, hogy amúgy egy teljesen más irányba indultam volna el terveim szerint, megkerültem most a kiscsajt – akinek a nevét sem tudom, azt sem értem, hogy ő az enyémmel miért van tisztában – és úgy mentem el Ronnie mellett, hogy felé mindössze egyetlen bólintást intéztem.

*

- Mióta tartasz itthon ilyen ruhákat? – a bátyám pillantása elég összezavarodottnak tűnt, amikor meglátott, de én nem foglalkoztam vele túlzottan.
- Nem szeretem a rövidnadrágot, estefelé eléggé lehűl a levegő. Bulizni megyek – nyilvánvalóan nem tartoztam neki már majdnem huszonkét évesen magyarázattal, de mivel ő is készülődött vissza a munkahelyére, előfordulhatott volna akár az is, hogy nem érkezek haza időben, vagy mondjuk Shinnél, esetleg Sunwoonál töltöm az éjszakát – Az inget a te szekrényedből loptam ki még két éve. Egészen meglepődtem azon, amikor belenéztem.
Egyértelmű volt az, hogy nem mondok igazat, de szerettem volna már lépni, mielőtt elsüt valami béna poént azzal kapcsolatban, hogy jó, hogy nem bikaviadalra készülök, mert bajban lennék a túl sok piros ruhadarab miatt. Mivel már idő volt, gyorsan letudtam a mai napi társalgásukat pár szóban, és elintéztem a lift felé, ahol némi gondolkodás után elkezdtem lejjebb gombolni az ingemet. Ha már valakit meg akarok szopatni, akkor rendesen kellene csinálnom.
Nyilvánvalóan sikerült úgy beesnem a szórakozóhelyre. Pár ismerős arccal összefutottam, meg kértem magamnak egy kólát, de talán összesen fél órát voltam képes eltölteni a tömegben, aztán elnézést kértem a többiektől és az egyik sarokban elhelyezett kanapé felé indultam meg. Pár pillanatra le kellett hunynom a szemem azért, hogy ki tudjam zárni a fényeket, emiatt csak arra lettem figyelmes, amikor mellettem besüppedt a hely. Egészen közel hozzám.
- Bocsi, hogy csak úgy otthagytalak, de muszáj volt leülnöm – mindezt úgy mondtam, hogy nem pillantottam fel, csak később erőltettem az arcomra valami mosoly szerűt és néztem rá. Egészen meglepett az, hogy pontosan kivel találkozott a pillantásom, viszont igyekeztem udvariasan az arcán tartani a tekintetem.
- Szia – még mindig volt a hangomban némi távolságtartás, mert eléggé összezavarodtam attól, hogy Saffron volt az, aki mellettem foglalt helyet – Keresel valakit?

646  || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong

Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmWm719
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmX9GIf
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmhFkNt
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie JmhCfvR
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
stay tonight ✘ Ronnie & Innie Jmhxfvj
TémanyitásRe: stay tonight ✘ Ronnie & Innie
stay tonight ✘ Ronnie & Innie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
stay tonight ✘ Ronnie & Innie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stay high, stay happy
» you can STAY | Yebi & Kai
» I'd do anything to make you stay
» Have some fun tonight
» why don't you stay? [Cornelia & Anabel]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: