New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Taylor N. Sichantha
tollából
Ma 13:44-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 13:33-kor
Panadda Sayakul
tollából
Ma 13:28-kor
Jack W. Kershaw
tollából
Ma 12:52-kor
Jack W. Kershaw
tollából
Ma 12:19-kor
E. Alexander Delaney
tollából
Ma 11:46-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 11:36-kor
Jethro McKenna
tollából
Ma 11:30-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
23
Diákok
55
40
Egészségügy
30
19
Hivatal
7
12
Média
48
37
Munkások
36
23
Oktatás
13
10
Törvényszegõk
17
38
Üzlet
30
30
Összesen
247
232

roads untraveled | Levi & Kie
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyPént. Jún. 14 2024, 22:02

roads untraveled

Levi & Kie

E
rre az ajánlatra sejtettem, hogy nem fog nemet mondani, hiszen pasiból van, meg a füves süti azért egy eléggé vonzó dolog, valljuk be. Majd gondolom, ha megyek haza, akkor megbeszéljük, vagy Messengeren később; négy nap alatt sikerülhet talán, mert amilyen intenzitással lehet vele ott kommunikálni néha, az kritikán aluli, de most lehet, hogy a süti egy felvillanyozóbb téma lesz számára.
- Nem is értem, hogy mások hogyan képesek téged elviselni… eléggé magas ingerküszöb kell azért  – vallom be csak úgy mellékesen. Nem láttam még dühösnek, de akkor tuti, hogy elviselhetetlenül viselkedik, simán kinézem belőle. De én is… Huh, csak ne vesszünk össze, mert abba inkább nem akarok belegondolni, hogy mi történne.
Aligha tudnék Lan helyett mást választani, de Lev jó döntés lehet a legjobb fiú barát pozira – nem mintha a lány pozira lenne bárki is, de az most lényegtelen.
- Valóban?  – kérdezek vissza kikerekedett szemekkel. – Én el sem jutottam odáig az előzővel, aztán milyen vége lett… Úgyhogy ezzel nem értek egyet  – rázom meg a fejemet. Ha nem működik, utána fura lesz és ott lesz valami kimondatlan izé és a barátság kárára menne az egész. De tény, hogy ez a gondolat csak a fejemben létezik. Na meg sikeresen kifogtam Mr. Erkölcsöt, akivel irtó nehéz – volt – bármire jutni, talán működött volna… talán.
- Erre gondolsz?  – kérdezem, és bandzsítok egyet nevetve. Magam sem tudom, hogy jutott ez eszembe, jó régen csináltam már ilyet, de poén. Nem bírom túl sokáig persze, félek, hogy tényleg összeakadnak a szemeim. Ekkor már érzem, hogy tompul az agyam.
Az elmúlt hetekben nagyjából ugyanerről győztem meg magamat, amit Lev is mond Lannel kapcsolatban. Vagyis csak próbálkoztam, és talán erre van most szükségem, hogy valaki megerősítse bennem: nem vagyok teljesen hülye. Az ölelés meg egy kicsit meglep először, de tökéletes; meg is állapítom magamban, hogy tök jól csinálja, mintha lenne már gyakorlata benne.
- Jóhogy, nem akarok kopasz lenni, meg akkor csúnya leszek  – felelem aggodalmasan. Szedtem már ki belőle rágót, faleveleket meg különféle inkább nem akarom tudni dolgokat, de irtó nagy munka volt ekkorára megnöveszteni.
- Le sem tudnád tagadni  – mosolygok vissza rá. – Te amúgy írtál már ilyeneket?  – jut eszembe a kérdés hirtelen. Hallgatni tuti nem szokott efféléket, nem nézném ki belőle, meg amúgy is, azt a csajok csinálják állandóan, ezeknek a daloknak igazából ők a célcsoportja, meg esetleg néhány érzékenyebb lelkű srác.
- Talán ha elengednél, lehet, hogy nem simulnék…  - jegyzem meg, s érzem is, hogy lazít az ölelésen, majd elindulunk visszafelé. – Ha a kezed valamilyen véletlen folytán lentebb csúszna, majd ne lepődj meg, ha testi fenyítést alkalmazok  – teszem hozzá komolytalanul, rá sem pillantva. Már maga a gondolat is nevetséges, ha csak bárki ránk néz, de jól hangzik na. Meg amúgy sem tűröm, ha random megfogják a fenekemet, egy pofon a minimum, amivel meg szoktam hálálni.
- Igen – felelem a dalokra vonatkozóan. Hogy melyikre ez a válasz, majd meglátja.
Amint belépünk az épületbe, kell néhány másodperc, hogy ismét lássak, pedig befelé jövet ismét az orromra toltam a napszemüveget, de hiába, így is nagyon hirtelen a váltás a világos és a sötét között. Nagyokat pislogok, hogy minél előbb visszanyerjem a látásomat, de nem tudom, ezzel elérek-e bármit is. Kicsit tompának érzem magamat, meg is inogok egy pillanatra, de igyekszem talpon maradni.
Amikor a színpadhoz érünk, leülök a szélére és előveszem a zsebemből a telefont.
- Két félkész dalhoz nincs dallamom, meg van egy kész dal, az eléggé minimál lett, kevés hangszerrel, de szerintem jól sikerült  – nyújtom oda Levnek a telefont. Először a szövegeket mutatom meg neki, majd elindítom a kész szerzeményt Spotifyról.








Kiara
mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyCsüt. Jún. 13 2024, 22:13


to Kiara

che sarà, sarà.



Hirtelen fagyok le, ahogyan a szavai szöget ütnek a fejemben és meglódítja a gondolataimat, hogy mit is viselne sütizés közben.
-Na.. most kezdem komolyan venni ezt az alkudozást. Így már nyilván nem mondhatok nemet a dologra.-nem mintha egyébként azt terveztem volna viseljen bármit is, de így már kevésbé tudom tettetni, hogy kéretem magam.
Még szerencse, hogy Kie-vel ilyen könnyen kijövök. Kevesen bírják tényleg ennyire jól viselni a stílusomat, de ő nem csak hogy nem sértődik meg rajta még adja is alám a lovat.
-Hát ha nem peregne le, akkor ma biztos nem állnánk itt.-felnevetek egy kicsit. Az olyanok, akik hosszú távon nem tudnak mit kezdeni a személyiségemmel hamar eltűnnek az életemből, gyakorlatilag egyből, amikor belátják, hogy én bizony változni aligha fogok.
Kie pedig nem csak, hogy megtűr, de elő is léptet a legjobb fiú barát szerepébe. Valamit nagyon tudok... vagy ő baromi elnézi velem.. örök rejtély.
-Egy barát akkor is barát, ha beteszi.-vonom meg a vállaimat. Komolyan gondolom vagy csak viccelődök? A fasz se tudja, de ez csak egyre rosszabb lesz, ahogy szépen lassan beüt a fű. Öveket becsatolni, innentől rázós utunk lesz... na nem mintha eddig különösebben kíméltem volna az idegeit.
-Én se, de menő.-vigyorgok rá. Tényleg nem tudnám megmondani egy csajbunyó miért mozdítja meg egy férfi fantáziáját, de szerencsére senki nem is vár el tőlem erre magyarázatot.
-Ne forgasd a szemed, mert úgy marad.-anyám legalábbis mindig ezzel ijesztgetett kiskoromban, bár nyilván csak egy trükk volt a részéről és természetesen nem tartott vissza attól, hogy ilyen módon fejezzem ki a nem tetszésemet relatív bármivel kapcsolatban.
Türelmesen végighallgatom, hogy mi is történt vele meg azzal a sráccal mielőtt szokásomhoz híven minden szépítés nélkül rázúdítanám a véleményemet ezzel kapcsolatban Én nem fogok finomítani a dolgokon vagy tapintatosan fogalmazni. Az ex haverja egy seggfej és kész.
Mielőtt belekezdhetne az önsajnálatba vagy abba, hogy jobban belelovalja magát a dologba inkább megölelem ezzel kissé belefojtva a szót.
Amikor rám szól gyorsan emelem el a kezemet a hátától amivel a cigit tartom.
-Még jó, hogy te legalább figyelsz.-röhögök mielőtt elszívom az utolsó slukkot és a járdára ejtem a csikket.
Kicsivel szorosabban fogom őt magamhoz, amikor felpillant rám és hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez most így nem indít be.
-Ennyire látszódik, hogy alig bírom magam féken tartani, hogy még nem hallottam a szakítós, összetört szívű szövegeidet?-kérdezem egy merő szarkazmussal, de egy széles mosollyal az arcomon.
-Jobb ha bemegyünk és megmutatod, mert tovább simulsz én bajban leszek odalent.-nevetek kissé lazítva az ölelésen, de a dereka körül hagyom az egyik kezemet miközben elindulunk befelé.
-Az összes új dal totálisan búval baszott vagy akad más téma is?-érdeklődök, hogy felkészüljek arra, ami rám vár.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyHétf. Jún. 10 2024, 09:35

roads untraveled

Levi & Kie

A
mai szerkóm tökéletes arra, hogy megtörje a nemlétező jeget köztünk. Annak ellenére, hogy mennyire nyomorultul éreztem magam korábban, most már sokkal jobb, és ezt ennek a béna kantáros gatyának köszönhetem, meg hogy van itt valaki aki piszkál miatta, és oh, mennyire igaza van, de ezt nem fogom elismerni.
- Nem értem, mire gondolsz – felelem vigyorogva a flörtölésre vonatkozóan. Ez olyan dolog, amiről végképp nem lehetek… Vannak, akik kihozzák belőlem ezt az oldalamat, és vannak, akik nem.
Nagyon nehéz megállnom, hogy ne szóljak vissza azonnal a legártatlanabbnak tűnő megnyilvánulására is, ezt már az első alkalommal is éreztem Levijal kapcsolatban. Csak ott sietni kellett, mert ha eldumáljuk az időt, akkor bukjuk a dalt, és majdnem meg is történt.
Itt most nincs dal, van helyette más, várva-várt füves cigi, ami talán egy kicsit oldhatja a bennem uralkodó feszültséget, de igazából már mióta megérkeztem, sokkal több életkedvem van.
- Igen – vigyorgok rá. Hála az égnek, hogy mégsem annyira kísérteties az a hasonlóság, különben tök unalmasak lennénk, ezzel szemben meg irtó jól szórakozunk, még akkor is, ha csak egymás béna szerelésén poénkodunk, meg random dolgokon, amikről néha azt sem tudom, honnan a fenéből jöttek.
Jaj, nem kell itt úgy csinálni, mintha kellene engedély a bámulásra, tudom én nagyon jól, de a hecc kedvéért miért ne? Pasiból van, mindig bámulják a csajokat, gondolom, ők így vannak kódolva, vagy tudom is én.
Meg sem kellene lepődnöm, hogy a magasságom téma lesz egy idő után. Csak vigyorgok, ahogyan eljátssza, hogy igenis én lököm meg, tök aranyos, hogy benne van ilyenben. Persze, ezt nem merném elmondani neki, tuti, hogy leharapná a fejemet, ha közölném vele, hogy aranyos. Naná, hogy büszke vagyok magamra egyébként, mint mindig. Kicsiként több kihívást állít elém az élet, de ennyi év után lassan kezdem megszokni.
- Soha, főleg, ha én vagyok a tárgya – nézek rá szúrós szemmel. Mintha bármi ráhatásom is lenne a gondolataira, de azért jól hangzik ezt így kimondani.
A füves sütim nem is tudom hirtelen, hogy milyen fogadtatásra lel.
- Ha ezen gondolkodnod kell, az gáz – forgatom meg a szemeimet. Vannak gondok a prioritásokkal… - mondjuk az eszedbe juthatna, hogy lehet jó fej leszek és úgy adok a sütiből, hogy valami számodra megfelelő ruha van rajtam – mondom komolyan, hiszen mégiscsak egy üzleti ajánlatról van itt szó, de a végére már elkezdek nevetni, mert ez egyszerűen képtelenség, hogy ilyenekről beszélgetünk, ahelyett mondjuk, hogy milyen az időjárás vagy ilyesmi.
Persze, odakint sem hagyjuk abba. De ha valami egyszerűen jó, akkor azzal nehéz leállni, meg talán nem is kell.
- Szívesen – mosolygok. – Engem bármikor, lepereg – kacsintok rá, s úgy teszek, mintha lesöpörném magamról ezeket a szavakat. Biztosan észrevette már, hogy végképp nem sértődöm be, beszéljem hozzám bármilyen mocskosul is. Kellőképp sok ilyen szöveget hallok magam körül, így végképp fel sem veszem.
Tehát akkor végül is most van egy új legjobb fiú barátom, már megérte ma felkelni. Szerintem jó döntés neki adni, de azért az interjúval egy kicsit szívom a vérét.
- Ja most arra gondolsz, hogy próbáljam ki az új legjobb fiú barátommal, hogy ha rámászom, akkor is ez lesz-e a vége? – mondom ki végül azt, amit sikerült nagy nehezen összeraknom fejben… Kicsit tompul az agyam… Vagyis vele próbáljam ki? Ha már ilyen jó fej és elvállalta ezt a nagyszerű szerepet, kár lenne tönkretenni mindent, nem? Lehet, hogy túlságosan is borúlátó vagyok, teljesen ki vagyok fordulva önmagamról.
- Nem értem, mit esztek rajta – vonom fel a szemöldökömet, majd beleszívok a cigibe, és vissza is adom. Ez is olyan pasi-téma, amit sosem fogok megérteni, de nekik vannak fura dolgaik, ezt viszont elfogadtam már. Nem mondom, hogy nem élvezem az ilyen helyzeteket, de az én szempontomból más élvezeti értékkel bír szerintem, mintha néző lennék.
- Ja biztosan – forgatom meg a szemeimet, s a biztosan-t egy kissé nyomatékosítom. Bár igazából gőzöm sincs. Nem hinném, hogy Levi és Lan hasonló lányokat kedvelnének, de sosem lehet tudni, eléggé ellentétesek, így nem sok esélyt látok arra, hogy ugyanaz a lány lett volna már a barátnőjük. Szerintem is nevetséges az, hogy Lan pont Levira akadt ki, hiszen nagyjából kétszer említettem a nevét, de tény, nem gyakran szoktam beszélni neki srácokról…
Amikor elmesélem az egész sztorit, nyilván le tudom olvasni az arcáról a véleményét. Gondoltam, hogy ezt fogja mondani, vagy valami hasonlót. Lemondóan sóhajtok egyet, miközben a magyarázatát hallgatom, majd bele is szippantok a már majdnem végigégett spangliba s ezt követően visszaadom neki.
- Jó, én nem… - felelném, arra, hogy be ne forduljak, de mire bármi értelmeset ki tudnék nyögni, már magához is húz, és szorosan megölel. Ez tökéletes kiegészítése az elmondottaknak, jól esik a kis lelkemnek. – Köszi – mondom a pólójába bele, majd a következő pillanatban felnézek rá. – Azért a hajamat ne gyújtsd fel, mert akkor tuti kicsinállak – intem óva gonoszul mosolyogva, hogy vigyázzon a testi épségemre, hiszen hiába járunk a spangli végénél, azzal is szépen lángra tudna lobbanni, ha nem vigyáz. – Na, megmutassam a dalaimat? Alig várod, ugye? - vigyorgok rá pimaszul még mindig hozzá bújva.







Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyVas. Jún. 09 2024, 17:48


to Kiara

che sarà, sarà.



Horkantva nevetek fel, amikor megkapom a 'rendes srác' titulust. Nem is tudom, hogy valaha bárki használta-e rám ezt a megnevezést... hát szerintem nem.
-Fuu ne is mond.. csak a kantáros gatya miatt bírom féken tartani magam.-vigyorgok rá. Egyébként nincs baj, a választásával, csak szerintem még soha a büdös életben nem láttam ilyen szerelésben és ezért szívom a vérét folyamatosan. Meg persze azért, mert hagyja, hogy egy okádék bukó legyek és nem bántom meg vele.
-Ja nem flörtölsz, dehogy... a szemed is csak rángatózik és nem kacsintgatsz itt rám.-bólogatok eltúlzóan nagyokat az állítására. Tudom én, hogy neki ez az alapállapota, de attól még baszogatni fogom minden egyes adandó lehetőségnél márpedig ma a jelek szerint igen magasra dobálja nekem a labdákat, hogy szépen lecsapkodjam mindegyiket.
-Lelkem az van, lelkiismeretem nincs, vagy valamikor lenémítva felejtettem a fasz se tudja.-vonom meg a vállaimat. Talán ő az egyetlen, aki tényleg ennyire magabiztosan állítja, hogy nem vagyok egy lelketlen rohadék. A fasz sem tudja, hogy mitől látott át rajtam ilyen kurva gyorsan, de panaszkodni nem fogok.
-Nem forgattam én ki semmit.-pillantok rá ártatlanul, mintha tényleg nem pontosan ezt csináltam volna. -Ha engem kérdezel szerintem ez egy kurva jó kombó, de ez gondolom ízlés kérdése.-mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, de én nagyon bírom, hogy ő lazán szólogat nekem vissza bármivel is megyek neki.-Te meg én? Pont, mint két tojás.-vigyorgok rá pofátlanul. Egyébként valóban vannak tagadhatatlan hasonlóságok közöttünk, de mégsem olyan erős az egyezés, hogy az felbassza az agyamat.
-Ja, hát te mekkora forma vagy, hogy így engedélyt adsz a bámulásra. Megtisztelsz. Köszi.-hálás pillantással teszem a mellkasomra a kezemet. Na nem mintha szükségem lett volna arra, hogy rábólintson a totál ártalmatlan nézelődésre.
A lökdösődése tök aranyos, mert olyan pici főleg a kis semennyi talpú cipőjében, amitől tényleg csak a saját magasságával tud ellenem dolgozni.
-Na hát még én basszam meg magam, nem? Kedveskedek, hogy hoznék egy sámlit, te meg egyből sértésnek veszed?-mondom mielőtt túljátszva engedek az erősködésének.-Legyél büszke magadra.-vigyorgok a színpadias megtántorodásom után. Egy kisebb csoda, hogy eddig nem csesztettem azzal, hogy mennyivel alacsonyabb nálam.
-Szerintem meg nyugodtan beletörődhetsz, hogy arra gondolok amire én akarok.-hozzá hasonlóan nyomom meg az 'én' szót. Na nem mintha minden időmet az emésztené fel, hogy ilyeneken gondolkozok... néha azon is agyalnom kell egy kicsit, hogy mit fogok enni vacsorára.
-Végtelenül hálás vagyok a megosztott titokért.-mintha nem tudnám magamtól is, hogy mire indulnak be a nők. Valamiért már az én elragadó stílusommal is sikert szoktam aratni. A fasz se tudja miért.
-Majd mindenképpen megköszönöm nekik.-bólogatok neki.
Az ajánlata mérsékelten kibassza a biztosítékot. Szerintem ő sem gondolta komolyan ezt a csereüzletet... vagy mégis?
-Huhh... jó most ezzel a vicces sütivel egy kicsit megfogtál... át kell még gondolnom..-nevetek fel. Tagadhatatlanul van baj a prioritási listámmal, de hát ez van na. Szarok én bele.
-Köszi, jól esik, hogy végre valaki értékeli az igyekezetemet.-vagy éppen a feledékenységem, hogy otthon hagytam a napszemüvegemet, de hát legalább most ő kapott egy lehetőséget, hogy belém köthessen.
-Hát nyilván, de magamat nem basztathatom a türelmetlenkedésért, de téged igen.-vonom meg a vállaimat miközben már gyújtom is meg az elsőnek kiválasztott szálat. Hogy lesz-e ma még több azt majd meglátjuk.
-Erre rábasztál, már kimondtad, hogy enyém a pozíció.-mintha egy valós beosztásra jelentkeznék.
-Csak azért mert egy pasi szarul reagálta le, még nem biztos, hogy mindig katasztrófa lenne a vége azt vágod?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet. Bár nem hiszem, hogy nagyon győzködnöm kellene. Ezt körülbelül olyan súlyú kijelentésnek érzem, mint amikor a nők nagypofával azt mondják, hogy többet nem randiznak pasival azért, mert egy összetörte a szívüket.
-Kinek nem?-kérdezek vissza a cicaharccal kapcsolatban. Jó egyébként nyilván az kivitelezés függő. Láttam már olyan verekedést lányok között, hogy faszik között nem láttam még olyat...
-Az durva... ismer a srác? Nyúltam már le nőjét vagy mi?-kurva jól szórakozom ezen, hogy már ennyivel... konkrétan a semmivel sikerült kibasznom valakinél a biztosítékot.
-Oké, szivi, figyelj...-sóhajtok miután végigmondta a dolgait.
-Ez egy faszság. Az egész. Kurvára nem alaptalanul mozdultál meg a dologra és ez a srác egy gyökér... ha annyira nagyon hűséges akart volna lenni, akkor azt se engedte volna hogy az ölében ücsörögj... tapasztalatom szerint a barátnők már ennek sem nagyon örülnek. Ebben a helyzetben pedig neki kellett volna egyértelműbben meghúzni a határt.-sóhajtok miközben tovább passzolgatjuk a cigit.
-Ahh faszom. Meg se próbáld megérteni. Szerintem ezt kurvára nem lehet. Az meg, hogy elmenekül a beszélgetés elől szerintem mindent el is mondott a srácról.-nevetek a fejemet rázva.
-Na.... be ne fordulj most nekem.-már húzom is magamhoz egy ölelésre.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyKedd Jún. 04 2024, 16:10

roads untraveled

Levi & Kie

H
alványan elmosolyodom, de még nem szedem elő a dalaimat – verseimet?, egyelőre nem akarom Levit kiakasztani velük az elején, épp elég lesz később. Inkább nem is akarok rájuk gondolni, mert különben megint jön a gombóc a torkomba és most nem akarok újra szétesni.
- Tudtam én, hogy rendes srác vagy - villantok rá egy mosolyt, amikor kibújok az ölelésből. - Én is tiszta ruhát vettem fel a kedvedért, még akkor is ha utálod – vonom meg a vállamat. Na igen, az átlátszó ruha nagyobb sikert aratott volna, de majd talán legközelebb, ha nem leszek ilyen mocskosul szar lelkiállapotban. – Miket beszélsz itt össze? Nem flörtölök, hagyjál már… - rázom meg a fejemet erre a felettébb sértő kérdésre. – Ilyen az alaptermészetem, észrevehetted volna már… csak olyan, mintha – kacsintok rá. Mit csináljak, ha ezek ilyen automatikus mechanizmusok nálam?
Elismerő szavait követően megint nem bírok csendben maradni.
- Ja kösz, tudom. Akkor te valami lelketlen szörnyeteg vagy, arra célzol? – pislogok nagyokat. -  Eléggé rosszul csinálod, jobb, ha tőlem tudod – húzom el a számat kissé, megerősítve az elmondottakat. Biztosan van, aki elhiszi, de az nem én vagyok.
Felvonom a szemöldökömet, amikor kiakad. Végül is, számítottam valami hasonló reakcióra.
És kiforgatja a szavaimat! Mit is mondhatnék? – még akkor is, ha nem teljesen így van ebben az esetben, de máskor simán, meg jól hangzik ez így. – Bátor vagyok meg nagy a pofám és eléggé rossz kombó ez a kettő így – óh, hányszor megütöttem már a bokámat miatta, de soha nem tanulok a hibámból. Ez olyan dolog, amit nem tudok kontroll alatt tartani, kivéve, ha olyan vastag szürke ragasztóval leragasztják a számat, akkor egészen ártalmatlan vagyok. - De milyen jó, hogy te is így vagy ezzel, legalább valamiben hasonlítunk – állapítom meg nagy bölcsen.
- Az mindenkinek jobb, ha engem csak nézel, azt megengedem, mert olyan jó fej vagyok. Ja meg ugye szégyentelen is és így kibírom, hogy legeltesd rajtam a szemeidet, oké? – Ha már a közönség soraiban is azt csinálják úgyis, akkor mit számít, hogy egy emberrel több vagy kevesebb, ugye? Honnan a fenéből is jött ez az egész? Már nem is emlékszem, de az tuti, hogy fényévekkel jobb kedélyállapotban vagyok, mint mielőtt beléptem ide, úgyhogy már megérte elvonszolnom magam idáig az ablakpucolós szerkómban.
Hiába próbálom lökdösni, ellenáll és láthatóan jól szórakozik a bénázásomon. Nem tehetek róla, hogy csak ekkorára nőttem, na. – És még ki is csúfolsz, szép – játszom meg a sértődöttet. Aztán ez elillan hamar, ahogy mégis „sikerül meglöknöm” őt és mosolyra húzódnak az ajkaim. – Na, megy ez – bólogatok elégedetten, mintha én lennék az, aki okozta az iméntit. Előszeretettel szívják a véremet a termetem miatt, már vártam, hogy Levi mikor dobja be a dolgot. Milyen szerencse, hogy ha cicaharcra kerül sor, akkor nem számít, hogy mekkora vagyok, többnyire bele tudok kapaszkodni bárki hajába, onnantól kezdve meg nyert ügyem van. Fiúkat meg nem szoktam terrorizálni, csak azt, aki megérdemli.
- Nyugodtan kiverheted a fejedből ezeket a gondolatokat, hogy én milyen szerkóban pucolok ablakot – megnyomva egy kicsit az én szót. Milyen pasi-dolog már ez is… mindig csak fantáziálgatnak a nőkről, olyan, mintha valami hobby lenne ez nekik. Hála az égnek, hogy nem pasi vagyok, mennyivel hasznosabb dolgokon jár az én agyam… vagy az is lehet, hogy nálunk a „mit vegyek fel holnap?” ezt helyettesíti. Bár jelenleg ilyen jellegű problémám sincs. Gondolom pólót meg valami laza rövid gatyát, hogy nem süljek meg otthon.
A következő pillanatban kitör belőlem a nevetés.
- Ez a mi titkunk, örülj neki, hogy egyáltalán ennyit elárultam – felelem nagy rejtélyesen. Mintha amúgy nem tudná. De láttam már olyat, hogy tökre nem volt képben a srác, hogy mi a helyzet, ő bizonyára nem tudta; van, aki nem látja a fától az erdőt, na az olyanokkal egy ideig foglalkozom csak, aztán feladom. – Ja, egész jó munkát végeztek – teszem hozzá csak úgy mellékesen.
És megint a nemlétező dekoltázsomnál tartunk. Pillantásából ítélve gondoltam, hogy fennakad az ajánlatomon.
- Nemcsak próbálom, hanem meg is teszem – mondom határozottan. - Szerintem jó üzlet. Az én sütim különleges - mosolygok rá sejtelmesen. – Képzeld, vicces sütit is tudok, az biztosan érdekelne, na? Ez eléggé jó ajánlat – bár régen csináltam már, de ezen ne múljon, bármikor össze tudok dobni egy kedélyjavító desszertet, csak kár, hogy egyedül nem poén, úgyhogy magam szórakoztatására biztosan nem csinálok. Azonban Levi tökéletes partner lenne hozzá.
- Otthon biztosan jobb helyen van, így legalább nem hagyod el. Tök jó, hogy így vigyázol a dolgaidra – jegyzem meg némi iróniával megfűszerezve, miután lehurrog. Simán megtehettem volna, hogy szó nélkül hagyom, de nem megy.
Aztán már majdnem ott tartunk, hogy tényleg megrugdosom, addig-meddig szívja a vérem itt a fehér cipő know-how kapcsán, de csak nevetek vele együtt. – Az vagyok – persze, hogy nem én vagyok a türelem mintaképe, rá van írva a fejemre. – Nem mintha te türelmesebb lennél… már minden bajod volt odabent – forgatom meg a szemeimet, majd figyelem, ahogyan meggyújtja a cigit.
- Védjük a környezetet, fel vagy véve, oké? Egy interjú azért lehet, hogy nem lett volna rossz előtte, de mindegy már – sóhajtok drámaira véve a dolgot.  – Közös munka volt, de nem csinálok ilyet többé, már megbántam – talán. Azt hiszem. Vélhetően. Bizonyára. Megbántam? Jól is elsülhetett volna, de mi nem az a páros vagyunk, akiknél igen, ezt kénytelen vagyok belátni, lehet, hogy mással működött volna... nem számít, soha többé, az tuti.
- Bejön a cicaharc, hm? – kérdezem incselkedve egy mosoly kíséretében. Nem értem, mit esznek a pasik azon, ha két csaj harcol, számomra örök rejtély marad ez. – Ja, azért. Előtte még sosem mondta, hogy baja lenne ilyen dolgokkal, pedig eléggé sok pasi vesz körül általában… - vonom meg a vállamat. Nem kifejezetten szoktam beszélni róluk, mert minek? Leviról is mondtam nagyjából két szót, ha jól emlékszem. – Nagyjából így volt aha. Aztán jól leléptem, mivel annyira felhúztam magam, hogy jobbnak láttam inkább eltűnni onnan. Az volt a baja, hogy megcsalja a nőjét velem… - Erkölcsi kérdésekben sosem voltam jó, de tény, hogy sosem csaltam meg senkit még, én inkább a másik oldal vagyok, a szégyentelen csaj, hisz tudjuk. – Legalábbis pár héttel később, amikor újra találkoztunk, akkor abból ez jött le. Asszem…- mondom tanácstalan fejjel. – Aztán veszekedtünk – vagyis csak én, mert ő kb. csak pislogott, meg néha mondott tök összefüggéstelen dolgokat, hogy akarta mégis, én nem értem… de mondtam, hogy oké, beszéljük meg, erre meg elhúzott és a Peak view-n ott hagyott egyedül. – Hasson már végre az a cigi, mert kezd visszatérni a szar érzés, amit nem akarok érezni most.








Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyHétf. Jún. 03 2024, 22:19


to Kiara

che sarà, sarà.



-Hát ezzel a hangsúllyal kurvára nem győztél meg.-fintorgok egyet, hiszen merő szarkazmustól csöpögött minden szava. Jó ég... mi a faszomról írhatott dalokat?
-Ez az, szivi, udvarolj még.-elnevetem magam dicsérete hallatán az ölelés közben.-Ja, pont így ahogy mondod. Tiszta póló, kölni... még fürödtem is reggel... el van kényeztetve a picsád.-mintha tényleg csak az ő tiszteletére lennék tiszta.-Most fenyegetsz vagy flörtölsz? Nem igazán tudom eldönteni.-vigyorgok rá pofátlanul. Persze eszemben sincs tényleg rámozdulni, de attól még a számat járathatom, főleg, hogy sorba dobálja a magas labdákat, már amikor éppen nem totál nyíltan túráztatja az agyamat. Mindketten csak szórakozunk ez pedig így tök jó.
-Ez az! Bűntudatkeltés! De ügyesen csinálod. Kellene hozzá, hogy legyen lelkiismeretem, de szép próba volt.-bólogatok elismerően.
-Fúúúú de kibaszott bátor vagy ma. Te itt nekem ne buzizzál, mert megrendezlek igen hamar.-hitetlenkedve rázom meg a fejemet. Hát öcsém, de ki van nyílva ma a csipája valakinek... na nem baj, ezzel legalább tudok mit kezdeni. Ha csak lógatná az orrát maximum a vállát tudnám megveregetni, olyan igazi balfasz módon, hogy nem lesz gond.
-Ja mert én az a típus vagyok, aki csak úgy néz, nem?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet.-Na legalább beismered.-sóhajtok fel megkönnyebbülve. Valószínűleg tényleg csak az a bajom a mai ruha választásával, hogy kurvára nem passzol a személyiségéhez, amit már volt szerencsém megismerni. Egyébként szemem se rebbenne. Na nem mintha telesírnám ma a párnámat, hogy se mellet, se segget nem sikerült kipakolnia.
-Hozzak egy sámlit, hogy könnyebben tudj fenyegetőzni?-vigyorgok rá, szinte meg se mozdulok ahogyan meglök, de egy másodpercnyi hatásszünet után látványosan megjátszva tántorodok oldalra.-Faszomért kell itt erőszakoskodni...-sóhajtok drámaian.
Arra, hogy csak adom az érzékeny srácot már nem mondok semmit csak szórakozottan nevetek. A kis pofátlant ennyivel nem tudom megijeszteni, mondjuk egyébként nem is ez a célom.
-Hát tudja a tököm, de vagy ebben vagy bikiniben... ez a két lehetősége van a fejemben.-vonom meg a vállaimat.-Azt csinálok, amit akarok.-pillantok rá jelentőségteljesen. Na hát majd még megmondja nekem.... persze. Ahhoz korábban kell felkelnie.
Nagyon kell már nekem az a jó cigi. Egész nap nem szívtam... viccelek. Reggel elzörgettünk Red-del egy lazát, de mikor volt az már?
-Ohh tényleg? Kérlek mesélj még arról, hogy mire mozdulnak a nők..-pillantok rá lelkesedést tettetve. Ezzel nem nagyon szokott gondom lenni.-Hát ja... anyu, apu jól összepakolt.-bólintok egyetértve. Igaza van egyébként tényleg a szememre szoktak megmozdulni a csajok, szinte mindegy nekik, hogy mi van rajtam, főleg ha az a lényeg, hogy mi van a ruhák alatt.
-Te most tényleg próbálod a dekoltázst beváltani egy tálca sütire?-nézek rá értetlenül és amikor oldalba bök kissé összerándul az oldalam ahogy pont betalál két borda közé egy csiklandós pontba. Faszom... ez a nőknél valami isteni adottság.
-Jól van már menő gyerek. Napszemüveg... az enyém otthon pihen, menj a faszomba.-forgatom meg a szemeimet, már amennyire bírom miközben félig vakon vagyok a kinti fénytől.
Az árnyékba érve a napfény helyett már a kíváncsiság csillog a szemeiben a megváltást és a fehér cipő titkát remélve tőlem. Persze nem egész két másodperc alatt le is rombolom minden esélyét arra, hogy tőlem szerezze be ezt a titkot.
-De kibaszott türelmetlen vagy..-motyogom miközben az ajkaim közé fogom a spanglit, hogy meggyújtsam.
Igazából kerülgetem a témát, egyből beleállok abba, hogy mi nyomja a lelkét, mert egyébként kíváncsi is vagyok, hogy mi bassza az agyát, meg egyébként magától szerintem bele sem kezdene.
-Jó majd dobd át a formanyomtatványt és elküldöm a jelentkezésem.-vigyorgok rá mielőtt beleszívnék a cigibe.
-Faszom, hát mindent jó lehetőséget el kell baszniuk ezeknek a nyomorultaknak.-sóhajtok a fejemet rázva.
Lustán szívok még egyet miközben hallgatom és átadom megint neki a szálat.
-ohhh hűűű..-egy kissé elkerekednek a szemeim a potenciális csajbunyó hallatán.
-RÁM? Az éneklős este miatt? Csak gratulálni tudok annak a szerencsecsomagnak..-nevetek. Vicces, hogy a srác volt kiakadva, hogy Kie rámászott, de féltékeny volt az első találkozásunk miatt. Szép munka.
-Szóóóval... összefoglalva... A srác féltékeny volt... az ölében voltál... gondolom volt egy kis ez-az... aztán egyszer csak ezek után még ő akadt ki, hogy mentél volna tovább?-kérdezem, csak hogy felmérjem, hogy jól értettem-e a dolgokat.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyHétf. Jún. 03 2024, 07:43

roads untraveled

Levi & Kie

A
z a bajom, hogy a szavak még csak jönnek, de a dallam valami miatt nem akar. Biztosan kiégtem, kösz Lan. Tönkretett teljesen… de az tuti, hogy nem megyek vissza sütit sütni.
- Na ja, nem akarok még meghalni – bár valamiben úgyis meg kell, lehet, hogy a bánat fog megölni vagy elcsap egy autó hazafelé, amikor a nyomorult életemen gondolkodom. – Nem feszengek, csomó szöveget írtam, majd megmutatom később. Imádni fogod őket, ebben biztos vagyok – ja nem, de majd ha azt látom, hogy szikrákat szót a szeme vagy éppen a haját akarja tépni a sok szakítós szövegemtől, majd jól elmenekülök, mert tuti, hogy utána kapnám az áhított pofáncsapást a lapáttal.
Pont erre van most szükségem, hogy kicsit – nagyon – kibillenjek a hétköznapi szarságból, hogy végre csináljak valami mást, olyasmit, aminek értelme is van.
- Jó illatú vagy – mondom bele a pólójába, miközben megölel. – Örülök, hogy a kedvemért ma tiszta pólót vettél fel, alig vártad, hogy megölelhess, mi? – húzom az agyát tovább. – Ha mégis úgy döntenél, hogy igen, annak nagyon rossz vége lesz, elhiheted – fenyegetem meg. Az tuti, hogy jól seggbe rúgom, ha ki akarna kezdeni velem, én kollégákkal nem kezdek. Egyszer volt egy dobos, de az csak egy botlásom volt, az meg belefér egyszer igazán. A többire – ha volt -, akkor meg jobb is, ha nem emlékszem. De most beszámítható vagyok, úgyhogy tudom, mit beszéltek meg csinálok, vagy nem csinálok.
- Látom, hogy nem vagyok neked elég jó – állapítom meg tettetett szomorúsággal, még az ajkaimat is lebiggyesztem. – Mióta értesz ilyen jól a divathoz, hm? Az kicsit buzis szakma, vágod? Én nem ítélkezem meg semmi, csak… hát na. A zene jobban illik hozzád – próbálom halál komolyan előadni magamat, de a végére már kénytelen vagyok vigyorogni, mert nem bírom visszatartani. Kicsit már az arcom is fáj, elszoktam ettől. Talán többet kéne együtt lógnunk, de az biztos, hogy kiidegelnénk egymást egy idő után.
- Hallottál már arról, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek, ugye? – kacsintok rá. -  De jól van, ebben igazad van, egy szégyentelen csaj vagyok, sosem tagadtam – ismerem el és még a vállamat is megvonom egy kicsit. Na nem reklámozom ám ezt úgy igazán, de általában, ha rám néznek, azért elsőre látszik, hogy nem egy kis szende szűz vagyok. Ma ezzel a gatyával próbáltam ezt a látszatot kelteni, nem vált be. Levi meg már talán ismer annyira, hogy elfogadjon ilyennek, csak kicsit baszat miatta, de nem is ő lenne, ha nem piszkálna.
- Na te csak ne harapdáld a szádat, nem kell itt flörtölni velem meg ilyenek… seggbe foglak rúgni – jelentem ki felszegett fejjel nagy bátran úgy, hogy legalább egy fejjel kisebb vagyok Levitól. Meg is lököm egy picit, hogy kibillentsem ebből az állapotból. Mivel „kicsi a bors, de erős”, így még akár győzhetek is ebben a harcban. – Tudjuk, hogy jó fej vagy, csak adod itt a kis érzékeny lelkűt most – mosolygok rá annak ellenére, hogy rám morog. Olyan, mintha meg akarna harapni, ezekkel a szemekkel azért ijesztő tudna lenni, ha akarna, de én nem félek.
A pultos srácra nézek, egy másodperc erejéig, akiről megtudom, hogy ma megfelelően öltözött fel. Majd visszapillantok Levira.
- Szerinted ebben pucolok ablakot? – kérdezek vissza felháborodva s közben a gatyámra mutatok. – Nem kell simogatnod az egómat, általában a helyén van, most kicsit nem, de majd összeszedem magam, na – legalábbis bízom benne, hogy helyreáll a rend a lelkemben, különben lehúzhatom a rolót, mert ha nem fogok tudni dalokat írni, akkor lőttek itt a nagy karriernek meg az álmoknak.
Eléggé tetszik az ötlet, hogy szívjunk el egy spanglit, de igazából már most is úgy érzem, hogy Lev mellett nem lesz szükség ilyesmire, mivel ő maga kellőképp ki tud rángatni a melankóliából már azzal, ha megszólal. Ugyanakkor ilyen kecsegtető ajánlatra nyilván nem mondok nemet, tehát jóhogy vele tartok.
Elégedett vigyor terül el az arcomon, ahogy játssza nekem a sértődöttet.
- De kis érzékeny vagy ma tényleg… erre amúgy buknak a csajok, azt tudtad? – kérdezem tök ártatlanul. – Ja, tényleg, a nagy szemeiddel bolondítod magadba őket... azért elég menő, ha van egy ilyen extra feature-öd – Nyilván a pasiknak jutnak ezek a nyerő dolgok. A hosszú szempillát meg hadd ne említsem… a világ igazságtalan a nőkkel, persze tisztelet a kivételnek. Hiába vagyok spanyol, nem sikerült bemákolnom, így marad a jól bevált műszempilla, ami persze most nincs rajtam, hiszen az utolsó szálig lesírtam a szemeimről két nap alatt. – Az nem fog menni, mint látod a nyerő outfitem miatt, de majd leközelebbre hozok neked sütit, jó? – kacsintok rá. – Oh, ezt bóknak veszem, köszi – bököm oldalba, amint kifelé tartunk. Ez már jócskán ingerküszöb feletti beszélgetés, de milyen szerencse, hogy az enyém kellőképp magasan van, hála az égnek. Nem is tudom elképzelni, hogy az átlag csajok ezt a dumát hogyan fogadják - valószínűleg végig zavarban vannak.
- A napszemüveg eléggé jó találmány – jegyzem meg tök ártatlanul, miközben a magamét jelentőségteljesen az orromra csúsztatom arra a rövid időre, míg a napon vagyok. Egy fokkal elviselhetőbbé teszi a létezést, de amint árnyékba érünk, visszatolom a fejemre.
Vigyorogva rázom meg a fejemet, miközben hálát adok az égnek, hogy a Converse-t vettem fel, nem pedig valami kis csinos platformos darabot, amit előszeretettel viselek a pöttöm magasságom kompenzálására.
- Na mondjad – bíztatom, hogy árulja el a nagy titkát. Felcsillan egy reménysugár, hogy én is fogok ezután fehér cipőt hordani, de amint kimondja, hogy két napja vette, legszívesebben jól megcsapkodnám. – Ajj, menj már a francba! – nevetek én is vele együtt. – Megérdemelnél valami testi sértést is, de félek, hogy elejtenéd azt a drága cuccot, és kár lenne érte… na gyújtsad már meg! – noszogatom türelmetlenül.
A kérdés, amire számítottam, hogy eljön, nem sokat váratott magára. De végül is jobb túllenni rajta az elején, legalább képbe kerül, hogy mi a bajom, hiszen tudja, hogy van valami.
- Jelenleg nyitott a pozíció, csak mondom… - kacsintok rá, de tök komolytalanra véve a dolgot. Ugyanakkor ez az igazság, meg talán ő az jelenleg. Visszaadom Levnek a spanglit közben. – Nem akarom veled is elcseszni, szóval, bocsi, ezt nem játszom be újra – jelentem ki eltántoríthatatlanul. - Hm, nem tudom igazából… előtte kurvázott le a csaja, mikor együtt talált bennünket a lakásában, aztán vele egy kicsit összekaptam, nem sok hiányzott, hogy megtépjem – magyarázom, miközben próbálom felidézni annak az estének az eseményeit. – Rohadt sokat ittam amúgy. Emlékszem, hogy mintha féltékeny lett volt rád – mutatok Levira ebben a pillanatban. – Mármint Lan, ő a srác… pedig mondtam, hogy tök ártatlan az egész veled. Aztán meg nem tudom, ott ültem az ölében és már a pólóját akartam lecibálni róla – vonom meg a vállamat. Ez eléggé sokat elmond arról, hogy egy kicsit tényleg szégyentelen vagyok.







Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyVas. Jún. 02 2024, 22:35


to Kiara

che sarà, sarà.



-Hát ismerve a végkifejletet talán nem is baj, hogy nem tartasz ott.-vonom meg a vállaimat.-Mit feszengsz? Van az úgy, hogy nem jönnek a szövegek, akkor hagyni kell kicsit a faszba. A nagy erőlködésnek úgyis csak szar lehet a vége. Szóval ezen ne stresszelj.-én is jó darabig használhatatlan voltam ilyen szempontból, szabályosan vért izzadtam néhány új szerzeményért, amit be tudtunk mutatni szóval, ha valaki, akkor én teljesen átérzem, hogy mekkora szívás, amikor elhagy az ihlet. Ez viszont akármennyire kilátástalannak tűnik csupán egy átmenet, mint minden más.
Látom rajta, hogy valami nincs a helyén, de a mosolya nem tűnik erőltetettnek, ezért máris fejben vállon veregetem magam, hogy az én ragyogó személyem mellett az ember nem tud búval baszott maradni.
-Fasza, követelőzni azt persze tudsz.-sóhajtok lemondóan miközben megölelem.-Ahha meg is van igen... jó kislányos... az a bajom... Hát na majd azt én eldöntöm, hogy ki akarlak-e szedni belőle vagy sem.-tettetett felháborodással húzom fel az orromat miközben elhúzódik tőlem. Fú hát ennyire kellett az a faszom ölelés?-Egyébként nem tudom leginkább az összhatás bassza az agyam szerintem.. meg ez a buzi nyakörv szerű nyaklánc.. ezt mondjuk visszavihetnéd a 2000-es évekbe ahonnan előkotortad.-összeráncolom az orromat egy félvigyor kíséretében.
-Na geci.. az előbb még azt mondtad ne akarjalak kiszedni a gatyádból most meg itt kínálkozol, hogy majd átlátszóban jössz a kedvemért... te szégyentelen.-ingatom meg a fejemet röhögve. Jajj de kurva jól esik, hogy járathatom a pofámat anélkül, hogy tudnám, hogy a másik félnek a lelki világában gyalogolok éppen két lábbal. Kie már ismer, tudja, hogy leginkább csak hobbiból baszakszom, mert ha bántani akarok valakit az kurvára nem így néz ki.
Az ajkamba harapva bólogatok végigmérve őt, magam elé képzelne ezt a szettet bikinifelsővel.
-Jó azt úgy nagyon adom.-bólogatok vigyorogva.
-Szerintem meg azt akartad mondani, hogy 'köszi Lev, hogy ilyen jófej vagy', ahelyett, hogy itt beszólogatnál, hogy miket beszélek...-morgok rá, de a szám sarka felfelé görbül, ahogyan az övé is, nekem meg ez a fontos. Nem akarok most totál lejönni az életről, hogy végre egy kicsit normálisabban működök.
-Mary Poppinsról beszélek, baszod, hát hányan vagyunk még itt, ki másról ugatnék? Hát nem róla...-intek a pult mögött tevékenykedő srácra, aki értetlenül pillant fel rám.
Megrökönyödve akadnak fel a szemöldökeim a következő megszólalására.
-Egy mondaton belül sikerült két jelzővel megsértened..CUKI? BOYFRIEND STYLE? Picsán foglak rúgni...-forgatom meg a szemeimet, miközben figyelem ahogyan felém sétál.
-Hát, aha? Akkor legalább a melleket kitehetted volna vagy valami..-panaszkodok tovább.-Fizetségként el sem fogadnám tőled... amúgy simán..-széles mosoly jelenik meg az arcomon és követem őt kifelé, hogy végre valahára rágyújthassunk.
-Csak félig vagyok olasz... és igen, szeretem mindkettőt, de kiég a kibaszott kék szemem.-a munka miatt éjjeli bagoly vagyok, így általában a nap nagy részét átalszom. A fennmaradó időben meg kurvára nem kint lógok New York csodálatos levegőjén. Bár idén nem ártana többet a parton lenni meg ilyenek, hogy valami jó színem legyen.. csak akar a bánat kánikulában a napon dögleni.
-A cipőddel nincs bajom. OHHH hát hála a magasságos égnek... már vert a víz, hogy hogyan óvjam meg a cipőmet.-mondom ezt merő szarkazmussal neki.
-Elárulom a titkot... de nehogy tovább add bárkinek mert kurvára meg kell öljelek akkor....-közelebb hajolok, mintha a világ legbizalmasabb információját készülném megosztani vele.-Két napja vettem azért ilyen fehér.-elnevetem magam mielőtt intézném, hogy füstöljünk is ne csak a pofánk járjon örökké. Mármint főleg az enyém, hiszen közben nekiszegezek egy kérdést.
Kissé elkerekednek a szemeim miközben a válaszát hallgatom.
-Legyek az új legjobb fiú barátod?-vonogatom meg a szemöldökeimet, hogy kicsit oldjam a feszültségét.
-A faszságot félretéve... ööö... vázolnád a körülményeket, hogy egy kicsit jobban értsem mitől is indultál meg?-kérdezem, hiszen ha már ezt így elmondta nekem akkor nyilvánvalóan beszélni szeretne erről, akkor viszont egy pontosabb képre van szükségem mielőtt elkezdek ugatni.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyVas. Jún. 02 2024, 18:15

roads untraveled

Levi & Kie

N
em is tudom, ezt most bóknak vegyem, vagy ne.
- Én messze vagyok még attól, hogy ott tartsak, ameddig ő eljutott, főleg így, hogy alig írtam érdemben dalokat az elmúlt időszakban… vagyis írtam, de alig vagyok kész velük, áh, hagyjuk... – sóhajtok csüggedten. Nem is fűzöm tovább a gondolatot, majd később úgyis megmutatnom Levnek, hogy miket írtam. Csak kicsit sugárzik belőlem a negativitás, meg is érdemelném, hogy Lev jól pofán csapjon egy lapáttal, hogy észhez térjek. Adjak neki tippeket?
Már akkor elvigyorodom, amikor alaposan kioszt. Annyira hiányzott már ez, de komolyan. Valahol legbelül tudtam, hogy el kell ma jönnöm.
- Persze, hogy megérdemlem – felelem határozottan, mielőtt megölelne. – Egyébként meg sminkeltem is meg minden, fésülködtem, nem értem, mi nem tetszik… nem jön be a kantáros gatya? Jó kislányos. Az tény, hogy nem túl praktikus, ha ki akarod csomagolni belőle a csajt, de szerintem elmegy, meg ne akarj kiszedni belőle, jó? – kibújok az öleléséből, majd végignézek magamon, és bevillan, hogy volt régen egy hasonlóm, abban jártam a játszótérre homokozni, mikor ovis voltam. - Máskor valami átlátszóban jöjjek, az jobban bejön? A kedvedért örömmel – kacsintok rá. De ez az egész is olyan vérszegényen megy most, mint amilyen én magam is vagyok. Vissza kell még rázódnom a normális életbe.
- A kamionos feeling nem jön be – válaszolom nevetve. – Meg azok a pasik csúnyák és büdösek is, én nem akarok olyan lenni… Valami koszos autószerelős jobb lenne akkor már, bikinifelsővel meg ezzel a gatyával, na? – Nem mintha bármi közöm is lenne az autókhoz, de a látszatot fenn tudnám tartani. -  Szerintem te túl sokat aludtál éjjel, mert ahhoz tehetség kell, hogy ennyi faszságot összehordjon valaki – állapítom meg, miközben ránézek. Talán egy fokkal már több az életkedvem, pedig még alig vagyok itt három egész perce.
Mosolyogva rázom meg a fejemet.
- Nem hagysz békén, jól van… - jegyzem meg. – De aww, kösz, hogy ekkora sztárnak tartasz, ja vagy nem rólam beszélsz? – heccelem a poén kedvéért. – Te pedig ha fenn akarod tartani a menő srác imázst, valami kevésbé cukiban kellene járnod… ez eléggé boyfriend style, de te tudod… - vonom meg a vállamat. Amúgy jól néz ki benne. Igazából sosem néztem még meg magamnak úgy, valahogy eszembe sem jutott.
Ennyit arról, hogy Levi pasiból van és úgysem fogja észrevenni, hogy lúzer üzemmódban működöm most. Eléggé durva, hogy már az első pillanatban észrevette, hogy valami más. Pedig szerintem a gatyám nem annyira szokatlan jelenség…  
- Hát, aha – vallom be töredelmesen vigyorogva, amikor visszatérek a színpad felől. – De ha nem adsz, akkor van sajátom, csak abban semmi izgalmas nincsen. De örülök, hogy nem kell megdolgoznom érte, hálás vagyok. Nem is nagyon lenne most kedvem hozzá… se szemmel, se sehogy. De tudtam, hogy számíthatok rád – mondom, miközben kifelé tartunk a pokol irányába. Csak két ilyen elvetemült akarhat ilyen dög melegben a napra kimenni, de hát a jobb kedélyállaportért megéri, úgysem tart sokáig. – Felőlem te maradhatsz a napon, ti olaszok úgyis imádjátok a meleget meg a napsütést, nem? – mondom ezt spanyolként, jó szöveg. Máskor nincs bajom vele, sőt. De ha hetek óta annyira mozdulok ki csak, hogy lemenjek a boltba szerezni valami kaját, hogy ne pusztuljak éhen és semmi mást nem csinálok, akkor eléggé el tudok szokni tőle. Nem is vágyom most arra, hogy a parton süttessem magam a napon.
- Hát na – húzom el a számat. – Azért örülök, hogy a cipőmmel elégedett vagy – bólogatok. – Ja te sajnálnád a szép fehér cipődet ilyesminek kitenni, mi? Ha ezen múlik, örömmel taposok – vonok vállat, és figyelem, amint Levi előszedi a fém dobozkát és amikor kinyitja, ott sorakoznak benne szépen a spanglik. - Hogy csinálod, hogy ilyen fehér? Mármint a cipőd… Én egyszer raktam mosógépbe és be is krepált – magyarázom grimaszolva. Azóta nem jellemző, hogy fehér cipőt hordjak, legalábbis olyat, amit nem tudok rendesen takarítani, mert nyilván engem tapos össze mindenki és folyton mocskos, azt meg utálom.
Átveszem Levitól a szálat és beleszívok. Jó ideje nem volt hozzá szerencsém, pedig lehet, hogy jobban jártam volna az elmúlt hetekben, ha szerzek valahonnan, akkor legalább nem a sírástól lett volna vörös a szemem folyton…
Lev az a kivétel, akinek jó szeme van a dolgokhoz és átlát a szitán. Oké, nem fogom hülyére venni, meg amúgy is, mi értelme lenne?
- Hát… - kezdek bele, ahogy kifújom a füstöt. Hirtelen nem is tudom, hogy öntsem szavakba. – Asszem, rá akartam mászni a legjobb barátomra, aki nem volt teljesen boldog ettől, mivel barátnője van és nem tudom mi van most... Vagyis nemcsak akartam, rá is másztam. – Ez egészen szalonképesre sikeredett, szerintem mindent elmondtam ezzel az egy mondattal. Szerintem a fejemre van írva, hogy kicsit lazább erkölcsű vagyok, legalábbis nem csinálok akkora problémát ezekből a dolgokból, mint mások.







Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyVas. Jún. 02 2024, 08:16


to Kiara

che sarà, sarà.



-Majdnem..-ismétlem vissza egy félröhögéssel, szerintem ennél kicsivel kísértetiesebb a hasonlóság, de még jó, hogy ilyen mérhetetlenül bájos az alaptermészetem és nem kezdek el tovább kötekedni ezen... khm... csoda, hogy az ilyen gondolatok miatt nem szakad rám telibe a plafon.
Drámai sóhajjal szorítom a mellkasomra a kezemet.
-Először is.. akkor és addig piszkállak ameddig akarlak, ha már házhoz jöttél.. megjegyzem önként és dalolva a baszogatásért. Másodszor! Faszom beléd.. hát már annyit sem érek neked, hogy kikerázd magad egy kicsit a tiszteletemre? Hát KÖSSSSZ szépen. Így még legalább tizenkétszer meggondolom, hogy egyáltalán megérdemled-e azt az ölelést.-de közben már lusta léptekkel sétálok felé, hogy legalább néhány másodperce, meg persze a magam trehány, lusta geci módján félkézzel magamhoz öleljem.
-Hát nem is tudom, hogy elfogadjam-e a baseball sapit.. talán akkor ha néhány olajfoltot az arcodra kenünk és egy kis pörkölt szafttal lecsöpögtetjük a fehér felsődet, hogy olyan igazi tróger kamionos feelingbe nyomathasd...-mérem végig egy kissé elgondolkozva, mintha komolyan is gondolnám, hogy ez a mások opció, amit ki lehetne hozni a jelenlegi szereléséből. Legalább már valami használhatóbb arcot vág és nem úgy néz ki, mint aki most szökött meg hozzám egy anonim alkoholista találkozóról.
-Ja hát köszi, hogy észrevetted.Nem lehet mindenki akkora sztár, hogy csak úgy az ablakpucolós göncében nekiinduljon a nagyvilágnak, van akitől elvárják, hogy csini legyen..-a kelleténél legalább öt fokkal jobban megnyomom az általa használt jelzőt.-Persze, baszod, egyből kettőre is.-bólogatok nagyokat. Én meg a randik az aztán az igazi mókavonat. Kell a bánatnak.. van elég bajom így is.
Kissé türelmetlenül toporgok az ajtó irányába, hogy húzzunk már kifele rágyújtani, amíg ő lerakja a gitárját.
-Te komolyan az én jóindulatomra alapoztál?... merész, merész.. Csak baszakszom, be ne fossál és a szemeiddel se kell leszopnod! Van elég nálam.-terelgetem kifelé, amikor végre mellém ér.
-Még ki sem értünk és te már vinnél egy sötét sikátorba hát minek nézel engem, te nő?-kérdezem és a válla fölött átnyúlva nyitom neki az ajtót és én a kék szemeimmel a benti félhomály után szinte meg is vakulok, amint kilépünk az utcára.
-Faszomat már.-hőbörgök a homlokomhoz emelve a tenyeremet, hogy leárnyékoljam a szemeimet és máris megcélzom az épület másik oldalát, ahova már nem tűz a nap.
-Egy egész öngyújtó? WOW szóhoz sem jutok... de legalább csikk taposód is van...-pillantok le a cipőjére.-Azzal együtt már a kétharmadát biztosítottad a bulinak.-bólogatok elismerően miközben előveszem a zsebemből a fém cigaretta tartót, hogy kihúzzak belőle egy spanglit. Az öngyújtót átvéve kezdem meg a szálat, hogy az első fos szívás nekem jusson mielőtt átadnám neki neki a lehetőséget.
-Na? Mesélsz, hogy mi a geci van?-térek a lényegre átnyújtva neki a szálat.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptySzomb. Jún. 01 2024, 22:11

roads untraveled

Levi & Kie

E
lpakoltam a fellépős ruháimat a szekrény mélyére, úgy voltam vele, hogy fogalmam sincs, mikor veszem hasznukat ismét. De a dögös cuccokhoz sincs kedvem mostanában, hát amúgy is, kinek akarok tetszeni – senkinek? Most valahogy nem villanyoz fel, ha random pasik füttyögnek utánam, pedig azért olyankor mindig szoktam villantani egy kedves mosolyt rájuk, vagy esetleg még rájuk is kacsintok, ha nagyon kacér hangulatomban vagyok. De ez is most tökre eltűnt belőlem és vissza akarom szerezni, csak nem tudom, hogyan csináljam. Feltehetően a szexinek végképp nem mondható kantáros gatyámban senki nem fog így reagálni, ha elsétálok mellette, de leszarom. Még csak magassarkút se vettem fel, így meg még törpébb vagyok, mint máskor. A Converse megteszi. Egyébként is legalább nem pizsiben vagyok egész nap, már ez is haladás, hogy hajlandó vagyok legalább kimozdulni.
Abban bízom, hogy Levi révén majd megszáll valami ihlet-szerűség, vagy legalább ad majd valami lendületet, hogy elkezdjek dolgozni a dalaimon. Bár, ha ad egy füves cigit, meg mond két jó szót, annak is örülni fogok végül is. Kevés dolognak örültem mostanában, de annak igen, hogy vele találkozom ma. Nem kell jópofizni meg ilyesmi, de azért tartanom kell magam, hogy ne bőgjek, úgyhogy ez még a jobbik eset talán, mintha hazamennék a szüleimhez, ők úgyis csak szekálnának Lannel, amire meg végképp semmi szükségem nincsen, még csak gondolni sem akarok rá, persze ez nem sikerül, de azzal álltatom magam, hogy idővel majd kevesebbszer fogok. Ahogyan azt is el kellene engednem, hogy megkérdezzem magamtól minden nap, hogy ma jobban vagyok már, mint tegnap?
A kocsma vagy bár, vagy akármi is legyen egész jól megközelíthető a metrótól, szerencsére egy autó sem csapott el útközben. Legalább ők figyelnek rám, ha én most egy kissé dekoncentrált is vagyok.
A kinti napsütés után először, amikor belépek, nem látok túl sokat, így néhány pillanatra szükségem van, hogy hozzászokjak a sötéthez. A bárpult irányából hallok hangokat, de tuti, hogy nem megyek oda a csaposhoz csevegni, míg várom Levit. Aztán hamarosan feltűnik, és amikor megpillantom, egy mosolyt próbálok az arcomra erőltetni. Amúgy, örülök neki, hogy látom, de már lassan olyan régen nem mosolyogtam, hogy el is felejtettem, hogyan kell.
- Majdnem – felelem és megköszörülöm a torkom, hogy visszanyerjem az eredeti hangomat. Végül is én hasonlóképp nézhetek ki, mint egy zombi, úgyhogy találó a kérdés részéről.
Na jó, ezt nem bírnám nevetés nélkül, azonban most csak egy széles vigyorra futja.
- Mit piszkálsz? Nem akarok tetszeni senkinek… - forgatom meg a szemeiemet. - Inkább ölelj meg, annak eléggé örülnék – pillantok rá és lerakom a gitárt a földre. – Baseball sapim van amúgy, az nem jó? De szigorúan csak fordítva vagyok hajlandó felvenni. De ha már témánál vagyunk… csini vagy – állapítom meg, miután feltűnően végigmértem. Ha jól emlékszem, már a múltkor is kiakadt a csini szón, hadd cukkoljam hát ismét egy kicsit. - Randira mész, hm?
A gitárt odaviszem a színpadhoz és gondosan lerakom. Úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra, jó lenne, ha ez kicsit hosszabb életű lenne, mint az előző.
- Nekem nincsen füves cigim, úgyhogy benned bízom, hogy jó fej leszel és adsz belőle – küldöm felé a csábos pillantásokat, hogy majd azokkal biztosan lekenyerezem. - Nem is tudom, honnan szerezzek… - magyarázom, miközben mellé szegődöm és megyünk ki a napra. – Valami sötét helyre menjünk már, mert esküszöm elégek odakint – teszem hozzá. A napszemüvegemet nem akarom feltenni, mert az bunkóság.
Amint kiérünk, bízom benne, hogy lesz valami kevésbé világos hely, ahol a magamfajta vámpírok is túlélnek. Előkapom a zsebemből a gyújtót.
- Ennyivel tudok hozzájárulni a közös projekthez – mondom csüggedten.







Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptySzomb. Jún. 01 2024, 12:00


to Kiara

che sarà, sarà.



A mai próbánk tervezetten kurva rövid volt hála Virgil faszsáságnak, hogy mindent egy kibaszott napra kellett beszerveznie, de igazából le is szarom, mert legalább előre szólt, hogy nem lesz ideje kihasználni a teljes időt a krimó hivatalos nyitásáig. Én mondhatni produktívabb vagyok, mint az elmúlt... faszom tudja mennyi időben de azt hiszem egy jó két, két és fél éve nem sikerült annyi használható dalt produkálnom, mint az elmúlt néhány hétben.. bár az is igaz, hogy a nagyja már félig meddig kész volt, csak basztam belerakni az energiát, hogy befejezzem őket, amire most így, hogy egy fokkal tisztább a fejem már gond nélkül alkalmas voltam. Nem mondom, hogy jól vagyok, hiszen az, hogy anya eredményei javulnak és a kezelés is hatásosnak tűnik az még kurvára nem garancia semmire, így nem fogok előre pisálni a medve bőrére. Szerintem én már sosem leszek teljesen nyugodt ezzel kapcsolatban, hiszen ezek a daganatos szarok alattomos kis köcsögök és bármikor visszatérhetnek az ember életébe.
A csapos már unottan törölgeti a poharakat a pult mögött bár még van egy óra a nyitásig, én meg a bárszéken ülve a sörömet kortyolgatom, mert a többiek már rég elhúztak a picsába, amit egyébként kicsit sem bánok, Kie hamarosan úgyis ideér a megbeszélt találkozónkra. Az utóbbi időben, mármint azóta hogy találkoztunk egész sokat beszéltünk.. mármint magamhoz képest, neki legalább két naponta visszaírtam vagy éppen dobtam valami baszomfaszom emoji reakciót az üzeneteire legalább jelezve, hogy még élek.
Nem is hallottam ahogy benyitott a helyre, mert  a hülyegyerek a pult mögött megállás nélkül valami faszságról pofázott nekem azt is leszarva, hogy már tíz perce arra sem vettem a fáradtságot, hogy hümmögéssel érdeklődést színleljek. A rekedtes hangra viszont felvont szemöldökökkel emelem fel a fejem.
-Mi a fasz... Amy Winehouse visszatért a sírból?-mormogom miközben felállok, hogy az irányába sétáljak.
-Te mi van veled?-kérdezem kicsit alaposabban szemügyre véve.
-Kalap meg a szalmaszál otthon maradt?-érdeklődök a kantáros farmerét végigmérve.-Szólhattál volna, hogy marhát terelünk ma, akkor nem ide hívlak, hanem haza a ranchra.
Valami nem oké ezt még a vak is látja.. mármint nem a ruhájával hanem úgy összességében a kisugárzásával és a pirosas szemeivel, amit ügyesen próbált levakolni valami sminkkel, de az ínhártya vörösségét nem tudta eltüntetni és mivel azt beszéltük, hogy együtt szívünk erősen kétlem, hogy a fűtől lenne ilyen.
-Dobd le a gitárt oda a kis színpadhoz aztán menjünk ki a faszba rágyújtani, mert rád vártam eddig, hogy betépjünk.-nem fogok egyből beleállni abba, hogy mi baszta így meg a lelkét, főleg amíg nem vagyok abban biztos, hogy tényleg van valami.. bár a nőket ismerve majd elkezd egyszer csak beszélni, ha akar.

BEE
OUTFIT



More than just a boy
Trying to stay alive
Reaching for the sky
When they ask the story about my life
Tell 'em
"Go figure, go figure"
I grew up to be the gravedigger
My own gravedigger

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 47b043e531ea1edfe2d5de038456839e077b7fe6
roads untraveled | Levi & Kie D93a260ebccc9a8a7943cd155f90791f1cc65532
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 2b5ea3f02b5adfea7a5a36928241ba23117792f8
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
135
★ :
roads untraveled | Levi & Kie 9aae963419fe8661c15eb241dcec2f34367e23b4
Témanyitásroads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie EmptyKedd Május 28 2024, 10:00

roads untraveled

Levi & Kie

K
énytelen vagyok elismerni, hogy teljesen szétestem. Hetek óta nem voltam egyetlen fellépésen sem, sosem hittem volna, hogy ilyesmit meg fogok tenni valaha, de egyszerűen nem ment, nem is tudom hányszor mondtam le, végig sem gondoltam az egészet. Még most sem menne, de valamit muszáj kezdenem magammal: alig eszem, cigizni szoktam tök sokat, hát persze a piát sem vetem meg, de azért az nem olyan vészes; egész nap filmeket nézek meg alszom. Na meg dalokat írok.  
Írtam egy csomó dalszöveget, de dallamot már nem volt kedvem, akkor igazából mondhatjuk, hogy verseket írtam és meg kellene valakinek zenésítenie, aki beszámíthatóbb állapotban van, mint én. Szerintem próbálom kiírni magamból a bajomat, de eddig még úgy tűnik, hogy nem sikerült, hiába csinálom már egy csomó ideje… Talán egyszer a dallamok is megszületnek a fejemben, régen egy pillanat alatt megvolt a fejemben, de most mintha alkotói válságban lennék.
Annyira árnyéka vagyok önmagamnak, hogy néha, amikor tükörbe nézek, rá sem ismerek saját magamra. Nem segít a dolgon, hogy a szemeim fel vannak dagadva a sírástól, smink sincsen rajtam általában, a hajam meg mindig úgy áll, ahogyan épp kedve van. Ez nem én vagyok…
Levijal megbeszéltük még korábban, hogy összedugjuk a fejünket meg random zenélgetünk, akármi és úgy érzem, hogy ez talán menni fog. Ő úgyis mindig olyan kedves a maga módján, talán pont arra van szükségem, hogy valaki észhez térítsen, mert magamtól azt nem tudom, hogyan csináljam. Saját magamat nem tudom seggbe rúgni. Az tuti, hogy a szomorú dalos Spotify listát eléggé el kellene felejtenem, de nem megy; már rongyosra hallgattam az egészet és képtelen vagyok megunni.
Most is az ordít a fülemben, amikor a metrótól sétálok. Már két AirPodsot elvesztettem, így inkább fejhallgatót rakok a fejemre, ehhez elég nagy tehetség kellene, hogy elhagyjam, talán tudok vigyázni rá.
Néha azért jól esik kicsit mást is hallgatni, például komolyzenét. Azon legalább nem bőgöm el magam olyan hamar, mivel nincsen szövege, de tökéletesen átjön az üzenete attól még. Szeretnék én is úgy zenélni, hogy legyen egy olyan dalom, amit milliószor képesek meghallgatni az emberek anélkül, hogy megunnák – vajon eljutok odáig valaha? Ilyen lelkiállapotban biztosan nem, bár, ha én hallgatom mások szakítós számait, akkor lehet, hogy az enyémeket is hallgatnák, csak eléggé jóra kellene megírni.
A telefont a kezemben tartva igyekszem magam sem tudom hová, igazából GPS koordináta alapján visz az utam valami helyre, ahol a Reptiles próbálni szokott, ide beszéltük meg a találkozót nyitvatartási időn kívül.
Kicsit úgy érzem magam, mintha vámpír lennék és menten elégetnének a magasról tűző nap sugarai, de ezt csak annak tudom be, hogy régen jártam kint ilyenkor. Jól is jön a napszemüveg, különben biztosan nem látnék semmit, meg így elrejti a kisírt szemeimet. Sajnos, bent ez nem fog működni, de talán Levinak nem fog feltűnni, a pasik csomó mindent nem vesznek észre úgysem.
Azért valamennyire próbáltam összeszedni magamat, hogy ne legyek annyira slampos, de jelenleg tök nem érdekel, hogy nézek ki. Fésülködtem, sminkeltem, ez utóbbi talán meg tud gátolni abban, hogy random sírásba kezdjek, na meg azért Levit sem szeretném ilyesmivel kiidegelni, mivel a pasik az ilyen dolgokat nem tudják hova tenni szerintem.
Tehát kezemben a telefonnal, hátamon a gitárommal megyek épp valamerre, és az egyre csak fogyó kicsi pöttyök azt mutatják, hogy már mindjárt megérkezem. Megpillantom az ajtót, benyitok, s közben félrecsúsztatom a fülemen a fülhallgatót.
- Hellóóó, itt vagy? – kiáltom rekedten, amin először meg is lepődöm, fogalmam sincs, mikor beszéltem utoljára. Rövid hezitálást követően elindulok a színpad irányába. Biztosan itt szokták lebonyolítani a próbákat, hiszen minden cucc itt van, majd csak megtaláljuk egymást… De aztán gondolok egyet és inkább írok egy üzit Levinak. Lehet, hogy nem is jó helyen vagyok… Ez határozottan egy bárnak tűnik pedig; hallok pohárcsörgést a pult irányából meg az asztalok és székek is azt bizonyítják, hogy ez egy olyasmi hely, mint amiről beszéltünk.








Kiara

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
roads untraveled | Levi & Kie 5acb3b4012ceb3996bd8f874b9e72661d99617e6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
uncertain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
roads untraveled | Levi & Kie C91794cd046b8cbfa0af3fc43ce8a7404f58af47
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
116
★ :
roads untraveled | Levi & Kie Ab294eac664e545b242e1c393868ee463d0df3b4
TémanyitásRe: roads untraveled | Levi & Kie
roads untraveled | Levi & Kie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
roads untraveled | Levi & Kie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Country roads take me home
» Country roads take me home
»  all roads lead to Brooklyn
» Flor & Lyn & Ben - All Roads Lead Back
» Olivia and Matteo - All roads lead to where you are ...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: