New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kiara Hernández
TémanyitásKiara Hernández
Kiara Hernández EmptyHétf. Jan. 01 2024, 14:53
Kiara Hernández
if you need a friend,
there's a seat here alongside me

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Kiara Isabella Sofía Hernández
Becenév
Kie
Születési hely
New York, US
Születési idõ
1997. 07. 08.
Kor
26 éves
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
single
Tanulmányok
Cukrászat - Institute of Culinary Education; már végzett
Foglalkozás
Cukrász
Munkahely
Magnolia bakery
Hobbi
tánc, éneklés, zene, barátok, sütés

Csoportom:
Munkás

Jellem
Egy életvidám csajszi vagyok, aki igyekszik küzdeni a szülői nyomás ellen, de nem mindig sikerül neki. Mióta független vagyok, azóta azért jócskán könnyebb az élet, már magam hozom a döntéseimet, ezek hol jók, hol rosszak, de ilyen az élet. Hűséges vagyok a barátaimhoz, és azokhoz, akiket közel engedek magamhoz, de azokból nincsen túl sok ám.
Szeretem a szüleimet, de a folyamatos nyaggatásuk miatt kicsit eltávolodtunk egymástól, és ezen a nővérem halála sem segített igazán, pedig azt reméltem, hogy onnantól kezdve én leszek A Lányuk, de a másodhegedűs vagyok továbbra is. Megbocsátom ezt nekik, éppen elég nagy terhet kell cipelniük a nővérem miatt.
Nagyon szeretek táncolni, kifejezetten a latin zenét imádom – annak ellenére, hogy foggal-körömmel küzdöttem a spanyol nyelvtanulás ellen. Igazából értek a dalszövegekből is minden szót, azt hiszem, a véremben van a latin zene. Egész jól énekelek, előfordult már, hogy nevetséges pénzösszegekért kizárólag a magam szórakoztatására léptem fel kisebb bárokban.
Imádom a krimiket, a Disney meséket, a Linkin Parkot, a nyár színeit, az eső és a frissen nyírt fű illatát.
A srácok eléggé megnéznek maguknak, amit előnyös külsőmnek köszönhetek, de sajnos eddig még nem találtam senkit aki tényleg azért akarna velem lenni, mert az vagyok, aki. Nem igazán kedvelem a futó kalandokat, de valahogy mindig azok az arcok találnak meg, akik csak arra vágynak. Az idő során egyre jobban megtanulom, hogyan ismerjem fel és pattintsam le ezeket. Remélem, hogy egyszer rám talál majd a Szőke Herceg is. Vagyis… nem kell, hogy szőke legyen… bármilyen lehet, csak szeressen.

Avataron:
Camila Cabello

Múlt
Ide most valami különleges sztorit kellene írnom, de kinek mi a különleges… Nekem ez inkább megterhelő, rossz, fájdalmas, szívbemarkoló, furcsa, szenvedős, stb. de különlegesnek végképp nem mondanám.
Apa és anya mindketten a család vállalkozásban tevékenykednek, spanyol éttermünk van az Upper East Side-on. Tök átlagos család vagyunk… voltunk. Volt egy nővérem, Gabriela, mondhatni végig az ő árnyékában éltem, mióta az eszemet tudtam. Egyébként, nem vagyok hülye vagy ilyesmi, egyszerűen csak ő mindig jobb volt. Igazából túl jó volt. Elsőszülöttként nagyok voltak irányába az elvárások és elege is lett belőle. Tíz évvel ezelőtt úgy döntött, hogy véget vet az életének: beugrott a metró elé az egyik Bronx-i állomásnál. Gyomorgörccsel írom le ezeket a szavakat… azt hiszem, soha nem fogok ettől az érzéstől megszabadulni. Vajon egyszer megszépül az emléke és tudok majd úgy tekinteni rá, hogy ne fájjon annyira? Pedig annyira sok a tíz év, mégis olyan, mintha tegnap mentünk volna a temetésére. Még arra is emlékszem, hogy kiszakadt a harisnyám a szék miatt, mert kiállt egy szálka, annyira ócska darab volt már, majdnem szétesett alattam. Azóta is minden héten kimegyek hozzá. Nem voltunk olyan igazán legjobb barátnők, neki valahogy nem kellettem, de én nagyon akartam őt, csak folyton be volt fordulva, nem nagyon volt ideje meg kedve foglalkozni velem. Ő akkor húsz éves volt, én tizenhat. Iszonyatosan nagy törés volt ez az életemben, kellett is idő, mire összeszedtem magam.
Nemcsak Gabrielat szívatták meg a szüleink ezzel a megfelelési kényszer izével, nekem is jócskán kijut belőle. Spanyol a családunk, de még soha életemben nem jártam spanyol ajkú országban, a szüleim mégis forszírozták nekem, hogy ápoljam a családi hagyományokat és tanuljam meg a nyelvet rendesen, ha már a nevem is azt hirdeti, hogy valami ilyesmi helyről származom. Pedig amúgy tökre nem. Manhatteni vagyok. Sokat kínlódtam a spanyollal, a suliban volt, hogy bukásra álltam belőle, a szüleim mosolya nem volt túl őszinte, amikor az igazgatónő behívatta őket.
- Kiara jegyei nem kifejezetten jók spanyolból. Van esetleg valaki a családban, aki tudna segíteni neki felzárkózni? – kérdezi az igazgatónő rettenéstelen arccal. „Felzárkózni?” Milyen hülye szó már ez… Nem lemaradva vagyok, egyszerűen csak nem érdekel az egész… A szüleim baromira nem értek rá velem foglalkozni, fogadtak nekem tanárt is, de rendre ellógtam az órákról, nem tudtak mit kezdeni velem.
Apa aggódva felel neki.
- Próbálkoztunk már több dologgal. Magántanár, rokonok Skypeon… - mondja gondterhelt arccal – de nem működött. – Rám pillant, csalódottságot és szomorúságot látok a szemében. Nem, én nem Gabriela vagyok, rám nem fogtok mázsás terheket pakolni emiatt a vacak miatt. Minden másból tök jó jegyeim voltak amúgy.
Full ciki az egész, de hiába a spanyol származásom, a hátam közepére kívánom az egészet. Soha életemben nem fogom használni ezt a nyelvet. Minek is, hiszen angolul mindenki beszél, nem? A franciák kicsit sznob módon tolják a nyelv iránti ellenállást, de mindenki tudja, hogy ott is meg tudnám értetni magam. Habár, még sosem próbáltam.
- Lenne egy javaslatom esetleg, ha gondolják – kezdte ismét az igazgatónő - Az egyik tanulónkkal megbeszélhetjük, hogy alakítsanak tanulócsoportot, és akkor talán Kiara teljesítménye is javulni fog, ha együtt tanulnak – javasolja.
Én rezzenéstelen fejjel ülök, végképp nem érdekel az egész. Ez még talán a jobbik eset, mert akkor majd lógok valamelyik osztálytárssal és jól érezzük magunkat, de még egy karót nyelt magántanár már nem fért volna bele a kis életembe.
- Oké – vonom meg a vállam a szüleim legnagyobb meglepetésére. Innentől kezdve jobbak lettek a dolgok.
Lan-hez osztottak be. Amúgy, egész jó fej, nem igazán lógtam vele együtt előtte, de akkor már inkább vele, mint mással.
Végül az lett a vége, hogy összebarátkoztunk, pedig az életben nem hittem volna, hogy pont ő lesz az, akivel majd megértjük egymást. Nem is tudom, vele olyan más volt, mint a többi sráccal. Nem éreztem azt, hogy azonnal rám akarna mászni, vagy csak annyira jól titkolta mindig is, hogy nem tűnt fel. Pedig az ilyesmit eléggé észre szoktam venni.
Mivel latina vagyok, mondhatni, hogy nem kell nagyon kicsípnem magam, hogy kinézzek valahogy, tisztában voltam vele mindig is. De sosem éltem ezzel vissza egyébként. Gabriela viszont olyan volt mindig is. Szeretem úgy elérni a dolgokat, hogy megdolgozom érte rendesen, nem pedig azért hullanak az ölembe, mert szép vagyok.
A munkámmal is így volt szerencsére. Cukrász sulit végeztem a gimi után, így most cukrászként dolgozom a Magnolia pékségben a Rockefeller center mellett. Imádom a munkámat. Végre egy olyan dolog az életemben, amit jól csinálok. Mert igen, nagyon jó vagyok benne.

livin' in new york

Landon Hawk imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiara Hernández
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kiara Hernández Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto1_400
Kiara Hernández Tumblr_ov3pqwwkSP1tk78oto5_400
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Kie
★ családi állapot ★ :
i have a fake boyfriend
Kiara Hernández Tumblr_pwviasm3r11tda1h2o1_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kiara Hernández Tumblr_opm0ogPgO61tda1h2o1_400
★ foglalkozás ★ :
freelance singer
★ play by ★ :
Camila Cabello
★ hozzászólások száma ★ :
82
★ :
Kiara Hernández Tumblr_ov9tfkHaZE1vj6cgio1_400
TémanyitásRe: Kiara Hernández
Kiara Hernández EmptyKedd Jan. 02 2024, 10:17
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kiara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem könnyű olyan dolgokat megtanulni, amiket nem is magunktól kezdtünk el, csupán valaki ránk erőlteti. Szomorú és tragikus példa áll előtted az elhunyt nővéred képében, aki megtört a nyomás alatt és aki engedte, hogy azok az elvárások, amiket mások támasztottak, elrontsák az életét. Nem könnyű kilépni ennek az árnyékából, főleg ha a szüleid számára is olyasmi volt ez a tragédia, ami nem engedi őket nem a nővéredre gondolni. Pedig ott van a munkád, a cukrász mesterség, amiben legalább annyira tehetséges vagy, mintha anyanyelvi szinten tudnál spanyolul. Még szerencse, hogy akadt egy segítséged, aki miatt végül mégsem buktál meg a nyelvből, és még egy barátot is szereztél mellé. Az élet apró örömei, ha lehet ezt mondani egy több, mint száznyolcvan centi magas srácra ugyebár. Very Happy
Fontos, hogy megmaradjon az az életvidámság benned, ami a jellemed alapköve, mert azt szokták mondani, hogy nagyon is mi magunk is befolyásoljuk az életünket a hozzáállásunkkal. Ezért gondolom azt, hogy nem kell félned, ha pozitívan tekintesz a szerelemre, egyszer tényleg bekopogtat hozzád, talán nem a legszokványosabb módon, de eljön majd az a Szőke herceg - vagy nem épp szőke. Kiara Hernández 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Kiara Hernández imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kiara Hernández Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Kiara Hernández Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Kiara Hernández 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Kiara Hernández 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Kiara Hernández 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Kiara Hernández
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiara & Michael
» Kiara Nolan
» Sing. {Kiara x Levi}

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: