New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 7:26 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 6:22 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Country roads take me home
TémanyitásCountry roads take me home
Country roads take me home EmptySzer. Dec. 15, 2021 5:36 pm
Keresett

Play by:
Danneel Harris (örülnék, ha maradna  Country roads take me home 2624752903 )
Születési hely:
Texas
Kor:
30-38
Lakhely:
Texas
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
rád bízom
Történetünk:

Country roads take me home avagy Észak vs. Dél


Hogy a jó szerencse sodort-e minket egymás közelébe? Netán valaki megátkozott? Nos, ezt azt hiszem joggal gondoljuk hogy sem te, sem én nem tudnánk eldönteni. Egy biztos, hogy találkoztunk. És a világ már sosem lehetett ugyanaz a hely.
Engem a "családom" vonzott Texasba. Neked az az otthonod. Én az esőhöz vagyok szokva, a ködhöz, a párához. Te a szárazsághoz, a lekaszált fű illatához, a végtelen napsütéshez. Én folyton a négy fal között élek, akár egy vámpír. Te utálsz bezárva lenni, szereted a szabadság érzését. Én félek a lovaktól. Te előbb lovagoltál, mint jártál. Én imádok vezetni, motorozni! Te utálod, ha volán mögé kell ülnöd. Az én komfortzónám a műtő, a kórház, amit ismerek. A tiéd a végtelen látóhatár, a dombok, a pajta. Én éjszaka vagyok aktív, te hajnalban ébredsz. Én pánikrohamot kapok, ha nincs a telefonomon térerő. Te sokszor napokig azt is elfelejted, hogy van mobilod, általában a szennyes ruhák közül szeded elő vagy az ágyad alól. Sok tekintetben nem is különbözhetnénk egymástól ennél jobban.
Pikírt vagy, "beszólogatós" aki nem fél kinyitni a száját és helyére igazítani a szemtelen, vagy túlzásokba eső férfi embert, de egyébként egy kedves, segítőkész és vidám, mosolygós teremtés vagy. Szereted a hazádat, szereted Texast, és mindmáig összeveszel a polgárháború eseményein az "északi barmokkal". Nem félsz a munkától, neked mindegy, hogy vizet kell adni az állatoknak, vagy ki kell ganézni, megcsinálod. Cseppet sem vagy kényes, mint a városi lányok, akiket le is nézel emiatt. Apuci kicsi hercegnője? Számodra ennél nagyobb sértést senki nem mondhatna neked, mert ugyanúgy elvezetsz egy traktort, mint ahogy megállod a helyed a saját szakmádon belül. Törékenység? Vinnyogás a meleg meg a nehéz fizikai megterhelés miatt? Téged aztán ne alacsonyítson le senki, hogy nem vagy olyan jó, mint a pasik. Nem kell téged félteni egy esetleges inzultálás során sem. A helyi bárban már tudják jól, hogy veled nem érdemes kekeckedni, mert egy-egy rosszabb pillanatban perceken belül elindítasz egy tömegverekedést.
De vajon az állandó harci készültség mögött mi rejtőzhet, ami miatt nem érdekelt igazán eddig senki a környezetedben? Te nem vágysz valami többre? Valami újra? Ugyanott éltél világ életedben. Ugyanaz a város, ugyanazok az emberek, ugyanazok az ízek, illatok, szavak. És akkor jön ez a pasi (aki én lennék - Szia!) aki ugyanúgy néz ki, mint a gyerekkori cimborád, aki majdnem ugyanúgy beszél is, még a szakmája is ugyanaz...és mégis, teljesen, totálisan más. Rég ismered már a sztorit, mivel Oliver elmesélte már a váratlan egymásra találás furcsa komikumát, hát elfogadtad, nem akartál vele többet foglalkozni, mint kellett volna. Abszurd módon mégis érdekelni kezd ez a pasi, ahogy lassan előtted is körvonalazódik, hogy ő sem véletlenül sündörög annyit nálatok...
Eleinte bosszant, mert a pasas béna, nem ért az állatokhoz és amennyire okos, értelmes, izgalmas, néha elérhetetlenül makacs és fura a viselkedése. Mégsem tudsz tőle szabadulni. Lassan ráébredsz, hogy az ellenállásod átvált valami egész mássá. Szórakoztatni kezd ez az északi idegen, aki Oliver hasonmása, az elveszett ikertestvére, mégis egy új, idegen világot és értékrendet mutat meg neked. Bonyolult, kitekert, kifacsart, néha szívet tépően szomorú, néha meg hasfájásig nevettető férfi, akinek a látszat és a keménysége ellenére is hatalmas a szíve és sok mély, fájdalmas érzést hordoz a zord külső alatt. Felkavarja az életed állóvizét és mire észbe kapsz, rájössz, hogy annyira még sincs rossz íze Északnak!
Előljáróban ennyit írnék meg, minden mást egyeztethetünk pm-en keresztül. Sok mindenben kompromisszumkész vagyok, nem baj, ha esetleg már elváltál vagy van már gyereked, esetleg épp válófélben vagy vagy nyűglődtök, ahogy a szakmádat is szabadon választhatod meg, de bármiben szívesen ötletelek veled, ha szeretnéd. A PB-t a sok közös kép miatt szeretném, és mert szerintem ehhez a karakterhez kifejezetten illene Danneel pofikája - nézd csak meg a gifjeit - de persze ha találsz egy neked jobban tetsző 'Texas' típusú leányzót, egyeztethetünk. Nem titok, hogy szerelmi szálra építkeznék, és szeretném a karakterem életét egy új, ismeretlen közegbe is megpróbálni beilleszteni. Ha a későbbiekben nagyon ragaszkodunk New Yorkhoz, persze vissza is jöhetünk hosszabb időre, de örülnék, ha sok texasi játékunk lenne.
Ha megnézed, Jamie az egyik legrégebbi karakter az oldalon, így láthatod, hogy nem vagyok az a fajta játékos, aki csak úgy se szó se beszéd, lelép. Itt vagyok, maradok is és nem adom fel, mert Jamie nagyon-nagyon fontos karakter a számomra. És mivel ennyire fontos karakter, kérlek, olyan ember vigye el, aki nem csak időtöltésnek, hirtelen felindulásból vinné el a a karaktert. Türelmes, igazán megértő játékos vagyok, nem baj, ha egy-egy igényesebb reagra várnom kell, én sem vagyok villám játékos. De ha nem veszed komolyan, vagy csak úgy 'legyek túl rajta' írnál reagot, inkább hagyd meg esetleg annak, aki szívből tudná vinni Őt! Nem harapok semmiért, nem szokásom 'korrigálást kérni' meg gátat szabni a fantáziának, de bántana, ha úgy érezném, nem szívesen, szívvel-lélekkel írsz reagot, mert én hidd el, minden reagot szívből, lelkesen, odaadással írok neked! Ha ezek után mégis érdekel...gyere-gyere-gyere, nagyon várlak!!!!
Kiegészítés mielőtt belevágnál: a fent leírtak minden tekintetben igazak maradtak. Sajnos egészségügyi okokból most még lassabb lehet a reakcióidőm, illetve a reagok hosszán is csökkentenem kellett, mivel csak édesanyám korrigálásával tudok reagot beküldeni. Rajta vagyok a gyógyuláson, a fejlődésen szívvel-lélekkel, de úgy ahogy megírom első körben, semmiképp nem szeretném elküldeni. Ezért sok esetben édesanyám idejétől függ, hogy érkezik reag. Ha nem bánod, hogy essetleg lassabb a játék, ráérősebb, akkor várlak tárt karokkal. Nem szeretném veszni hagyni ezt a szálat Jamie életében.  Country roads take me home 1471401822

Ps: A név csak javaslat de előtte egyeztessünk, ha másra vágynál  Country roads take me home 1987965242


   

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
James D. Woodward
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Country roads take me home Jensen-ackles
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Into the ocean
★ családi állapot ★ :
Country roads take me home 6282ffb2cef31a42ece9c8b8573f366c
Country roads take me home E1b7f7009edd24256f78f5e62d12f013
★ lakhely ★ :
Eden (TX)
★ :
Country roads take me home 56630b21cfd2e0261f9e2106c9e9c930
Country roads take me home 58afbaea31b165fefec0439d8130f7b7
★ foglalkozás ★ :
koraszülött, gyermek és magzati sebész, szív-, ér- és mellkassebészeti kutató orvos
★ play by ★ :
Jensen Ackles
★ hozzászólások száma ★ :
148
 
Country roads take me home
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Country roads take me home
» Home "sweet" home - Angelo & Valeria
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Cale & Shane || Home Sweet Home
» Nia & Joseph; Home sweet home?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: