New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. 13 Szept. - 7:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 0:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 23:13-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:37-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:15-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Afterlife
TémanyitásAfterlife
Afterlife EmptyCsüt. 13 Jún. - 17:33
Music: Light 'Em Up
Location: aunt marie's terasza; queens, nyc
Mission: eat & talk w Sierra
Warning: egy túl értelmes aussie srác (:

New York hatalmas város rengeteg emberrel, mégis mindig meg tud lepni, mennyire kicsi is a világ. Évekkel ezelőtt ismertem meg Sierrát Quantico-ban az FBI Akadémián. Mindketten ügynökként kezdtünk el dolgozni, ki-ki a maga területén. Időnként voltak átfedések a ránk bízott ügyek között, aztán az ő pályafutása a társa halálával véget ért. Többé nem láttam. Nem volt okunk rá, hogy tartsuk a kapcsolatot. Amíg egy napon véletlenül újra nem keresztezték egymást az útjaink. Kiderült, hogy ő Reilly imádott Larsonjának a nővére, aki jelenleg egy étterem/szálloda ügyvezetője Queens-ben.
Ames unokahúga, Sarah kitalálta, hogy szeretne tábort szervezni rászoruló gyerekeknek, mi pedig kaptunk az alkalmon, hogy mi is kivegyük a részünket a szervezésből és majd a lebonyolításból is. A Sierra vezette Aunt Marie's logikus célobjektum volt arra, hogy leszerződjenek vele az étkeztetés kapcsán. Ennek a személyes megbeszélésnek köszönhettük, hogy újra találkoztunk.
Pár napja felhívtam őt, hogy volna-e kedve találkozni velem egy mindkettőnk számára alkalmas időpontban. Így összeköthettem a kellemest a hasznossal, több fronton is. Egy közös ebéd az Aunt Marie's-ben tökéletes alkalom volt hozzá.
- Ezeket Dave küldi. - nyújtottam át neki egy köteg papírt, amit én gondosan mappákba rendeztem, hogy ne egy ömlesztett katyvaszt adjak át neki, ahogy azt Mr. Bloody Bludger Davidson volt kedves a képembe szórni.
- Egész pontosan az a gyermekalapítvány, amit Dave is támogat. - helyesbítettem.
- És valójában nem neked küldi, hanem a zenész pasidnak. Remington, ugye? - nem mintha gyakori név lenne, de ennyire nem tartottam számon mások magánéletét.
- Ahhoz a jótékonysági koncerthez van köze, amiről beszéltek. Arra kért, hogy add oda neki. - mindketten önkéntes postások lettünk úgy, hogy még csak nem is jelentkeztünk a pozícióra.
- Rendes dolog tőle, hogy hajlandó egy ilyet megszervezni. Úgy tűnik, jól választottál. - címeztem neki egy amolyan elismerő mosolyfélét. De engem valójában az érdekelt, és motivált az itt létemben, mégis mi történt vele az elmúlt két évben, amióta nem FBI ügynök. Kedveltem őt. Nem ismertem igazán, de úgy tűnt, sok dologban hasonlítunk.
- Szóval Aunt Marie's, huh...? - járattam körbe a tekintetem az étteremben.
- Elég éles váltás az ügynökösdi után. Nem mondom, hogy rossz, csak hogy merőben más. Nem hiányzik a régi életed? - néztem rá kíváncsian, közben folytatva az ebédemet. Így hogy nem a srácokkal voltam itt, kihasználhattam, hogy:
1. nem kellett hamburgert vagy valami hasonlót magamba erőszakolnom. Nem mondom, hogy nem finom, de vannak sokkal jobb, táplálóbb kaják is az étlapon.
2. feltalálták az evőeszközt és a szalvétát. (Oké. Ez csak rosszmájú ironizálás volt. Vaagy nem? Állatok.)
Sierra Larson & McKenna
BEE




"Hey, kid. I'm not afraid of you. You should be."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jethro McKenna
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nm9al2Bere1rifr4k
Afterlife 4ab5c1b71588f937dc8a6a54e07dc2279f4df055
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
I think every character I play definitely
has parts of me.
♫ :
It's always around me, all this noise, but
Not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen"
(It's gonna feel so good)

"Just let it happen, let it happen".
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan, NYC
★ :
Afterlife Vc3On5F
Friends become our chosen family.
★ idézet ★ :
At one point in time or another,
everyone's an outcast,
and you have to deal with
those sort of issues in society.
★ foglalkozás ★ :
Túsztárgyaló (FBI)
★ play by ★ :
Luke Mitchell
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Afterlife 7fb7686f1886d9973dc6eae13764013cb47155d8
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyVas. 16 Jún. - 9:37



Jethro&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Ha valamit nem gondoltam volna az az, hogy egy régi kollégámmal majd Marco Reilly társaságában találkozom ismét. Főleg olyasvalakivel, mint Jethro McKenna. Ő nagyon másnak tűnt mindig is, mint Mark. A temperamentuma sem olyan volt, a dolgokhoz való hozzáállása, vagy épp a... fogalmazzunk úgy, hogy a kulturáltságuk sem épp egy lapon volt említhető. Ugyan annyira sokat nem beszélgettünk, de együtt végeztük az akadémiát és azért viszonylagosan jóban is voltunk. Valamiért nem gondoltam volna, hogy egy ilyen társaság tagja. Persze félreértés ne essék, Marco barátai nagyon jófejek, tényleg. Normálisak, értelmesek, kedvesek, de mégis annyira kitűnik közülük, hogy azt nehéz nem észrevenni.
Meglepett, amikor felhívott, de örömmel igent mondtam, és a találka helyének az Aunt Marie's-t jelöltem meg. Esélyt sem akartam adni annak, hogy valaki kombinálhasson. A múltkor viszont már látták őt itt, tudtak az együttműködésünkről is, így nem volt akadálya annak, hogy kiüljünk a teraszra és beszélgessünk kicsit. Két éve nem kerestük egymást, ez pedig, amilyen kevésnek tűnik, legalább annyira hosszú idő is. Napok leforgása alatt is rengeteg dolog történhet valakivel.
-Szuper vagy, köszönöm szépen. -villantottam rá egy hálás mosolyt, amiért elvállalta a postás szerepét és átadta nekem továbbításra a papírokat.
-Igen, Remington. Ő a legrendesebb. Plusz bírja a gyerekeket, és az ilyen nemes, jófej célokat is, szóval szerintem nála ez alap volt. És... a lehető legjobb választás volt a számomra. Azt érzem, hogy végre megtaláltam azt az egyet, aki a tökéletes számomra. -megértjük egymást, nem siettet, nem akar rám nyomulni pofátlanul, visszaélni helyzetekkel, és mellette biztonságban, boldognak és felszabadultnak érzem magam.
Csak aprót bólintottam arra, hogy "Szóval Aunt Marie's, huh...?" A narancslevemet kortyolva meredtem magam elé a kérdését hallva, majd rá emeltem a tekintetemet, hogy egy mosoly kíséretében, finoman megingathassam a fejemet.
-Nem igazán. Szerettem FBI ügynök lenni, szerettem a kollégákat, de sokkal jobban érzem magam itt. Ki tudok teljesedni ebben az állásban, ráadásul amúgy is váltottam volna, ha mondjuk férjhez mentem volna, egyszerűen csak... korábban hoztam meg ezt a döntést. -nem akartam volna új társat, még valakit magam mellé, hogy aztán ő is elveszíthessem, mint annyi mindenkit korábban. Nem vagyok jó a kudarcok megélésében.
-Szeretem ezt a helyet, és a vendéglátást is. Mindig van mit csinálni, lehet újítani és megújulni, ha a többiek is partnerek benne. Ráadásul, ha esetleg valahogy úgy jönne ki a lépés, hogy idő közben mégis gyerekem, vagy gyerekeim lennének, akkor ez egy sokkal rugalmasabb és veszélytelenebb munka, mint a terepen rohangálni gyilkosok után. -sóhajtottam lemondóan. Örülök, hogy Emma sem gyilkossági nyomozó már, aki szektákba épül be, de nem tudom, mibe vágták a fejszéjüket most az "álom pasijával."
-Na és te hogy keveredtél Reilly motoros apukái közé? -döntöttem enyhén oldalra a fejemet, egy kíváncsi mosollyal fürkészve az arcát.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Jethro McKenna imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_ncxjfdrNbJ1sr1b10o3_r1_250
Afterlife Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Afterlife Frtrt
“… so long, it was so long ago
but I've still got the blues for you.”
Remerra ♡
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Afterlife Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyKedd 18 Jún. - 11:30
Music: Light 'Em Up
Location: aunt marie's terasza; queens, nyc
Mission: eat & talk w Sierra
Warning: egy túl értelmes aussie srác (:

- Hát igazán nincs mit. Én csak a postás vagyok. - így a szuper jelzőtől is igencsak távol állok ebben az ügyben. Az elismerés Remingtonnak, Dave-nek, Ames-nek, Sarah-nak és Greta-nak jár leginkább. Nekik van a legtöbb közük az alapítványhoz és a táborszervezéshez.
- Ez jól hangzik. - hogy azt érzi, végre megtalálta azt, aki a tökéletes társ lehet a számára. Ez nagy szó, mivel Sierra is elég alapos és kritikus mindenben. Nem csak a munkában, hanem valószínűleg a magánéletében is. Még Reilly is egész jó arcnak ítélte meg, és felajánlotta neki, hogy ha értelmes társaságra vágyik, inkább velünk lógjon. Dave-vel szinte gyűjtik maguk köré a hasonló gondolkodású, de fura fazonokat. Valahol mind magunknak valók vagyunk, de egymásban mégis barátokra, támogatókra találtunk. Nem vagyunk egyszerűek, mégis látunk egymásban valamit, amit talán soha senki más. A gondolat halvány mosolyt is csalt az arcomra, amit ő akár betudhatott a remingtonos, rózsaszín felhős vattacukor boldogságának. Aranyos az őszinte lelkesedése.
- Nem tudlak hibáztatni. Előnyös váltás volt. Legalább van időd kiépíteni egy másabb jellegű karriert, mielőtt családot alapítanál. Jobb előtte megalapozni a helyedet a munka világában, és nem a bizonytalanba visszatérni a szülés után, a gyereknevelés mellett. Nehezebb elhelyezkedni, mint amíg csak a magad ura vagy. - felelősségteljes előre gondolkodás. Nagyra értékelem az ilyet.
- Vagy később már nem a vendéglátással tervezel? - szegeztem neki a kérdést érdeklődve.
- A legfontosabb szempont! - bólintottam egyetértéssel arra,  hogy veszélytelen az ügynöki terepmunkához képest. Jobb, ha egy anya nincs napi szinten tűzvonalban.
- Ritka, hogy valaki ennyire tudatos és megfontolt legyen. - jegyeztem meg elismeréssel. De egyúttal sokkal inkább erős társadalomkritika is volt.
A kérdésére csak tök komolyan néztem rá.
- Örökbefogadtak. - mint ügyeletes kisgyereket.
- Neem. - lágyítottam a vonásaimon.
- Pár évvel ezelőtt egy vadászat során ismerkedtünk meg. Szervezett program volt, és ők is eljöttek. Egy csapatba, egy területre kerültünk, aztán valahogy szóba álltunk egymással. Kiderült, hogy jó arcok, vannak bennünk közös vonások a vadászat és a motor imádaton túlon is. Tartottuk a kapcsolatot, összejártunk és jóban lettünk. A családjaikkal is. Ami nem nehéz. Sharkey és Dave felesége és gyerekei is nagyon szerethetők. - kedves, életképes, ambiciózus utódokat nevelnek, mindezt békében és szeretetben. Nagyon tisztelem őket emiatt. Is.
Sierra Larson & McKenna
BEE




"Hey, kid. I'm not afraid of you. You should be."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jethro McKenna
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nm9al2Bere1rifr4k
Afterlife 4ab5c1b71588f937dc8a6a54e07dc2279f4df055
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
I think every character I play definitely
has parts of me.
♫ :
It's always around me, all this noise, but
Not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen"
(It's gonna feel so good)

"Just let it happen, let it happen".
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan, NYC
★ :
Afterlife Vc3On5F
Friends become our chosen family.
★ idézet ★ :
At one point in time or another,
everyone's an outcast,
and you have to deal with
those sort of issues in society.
★ foglalkozás ★ :
Túsztárgyaló (FBI)
★ play by ★ :
Luke Mitchell
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Afterlife 7fb7686f1886d9973dc6eae13764013cb47155d8
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyCsüt. 20 Jún. - 9:26



Jethro&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Igen, pontosan. Nem mindegy, hogy ha szükségét érzem, akkor vakarhatom a fejemet, hogy pontosan mit kellene kezdenem magammal, milyen munkát tudnék vállalni egy, esetleg két kisgyerek mellett, vagy van hová "nyúlni". Ez mindig nehéz, mert általában az anyukát rángatják ide-oda, ha beteg a gyerek, vagy el kell érte menni valahova. -de persze én nem bántam volna, mivel tényleg mindig ez volt a vágyam. Anyuka, és feleség szerettem volna lenni.
-Hát... nem. Vagyis... tartalék tervnek benne van a pakliban, de Remy szeretne egy saját céget, ami a zeneiparra épülne, és azt beszéltük vele, hogy ott akár nekem is találhatnánk valami munkát. Hosszabb időre egyikünk sem szeretné a jövőben nélkülözni a másikat, és így a legjobb megoldás, ha... én is utaznék vele. Ehhez rugalmasabb munka kellene majd, ami nem köt helyhez, csinálhatom más kontinenseken, vagy épp utazás közben is. Ráadásul az első pár évben, ha családot alapítanánk, úgy sem dolgoznék, hanem a gyerekekre koncentrálnék. Tudod... én mindig is anyuka szerettem volna lenni, egy feleség, aki otthon várja a férjét munka után egy finom ebéddel és limonádéval, szóval... valahol ebben tökéletesen kiteljesedhetnék. -persze előfordulhatnak buktatók, és még nem vagyunk ennyire régóta együtt, de tényleg azt érzem, hogy Ő az az Egy, akire mindig is vágytam.
-Igen, szerintem is. De én előre tervezős vagyok, és pontosan tudom, mit akarok az élettől. -csak eddig nem volt kivel megvalósítanom, de már nem így van, és ettől a legboldogabb vagyok a világon,
Nagyon jót nevettem ezen az "örökbefogadtak" mondaton. Valahogy ezen sem csodálkoztam volna. Baromi vegyes volt a felhozataluk, de Jethro tényleg kilógott közülük.
-Wow. Nem gondoltam volna, hogy a hozzájuk hasonló fazonokban találhatják meg emberek a tökéletes társaságot. Mármint... elég más vagy, mint ők. Bár tény, hogy Remy is jól elvolt Reilly-vel. Nagyon... jól. -pislogtam rá egy bocsánatkérő mosollyal. Nem megbántani szerettem volna egyiküket sem, de tény volt, hogy sem ő, sem pedig Remy nem volt olyan, aki ránézésre beleillett volna ebbe a társaságba.
-Dave családját nem ismerem, de Sharkey lányával volt szerencsém találkozni, és tényleg nagyon kedves, normális lány. Szerintem jó hatással volt az értékrendjére a közeg, amiben az apja által mozoghat. -legyen az a szűk család, vagy a barátaik.
-És azon túl, hogy megismerkedtél Reilly-ékkel és a nem hivatalos gyerekük lettél, történt még veled valami érdekes, amíg nem találkoztunk? -néztem rá kérdő kíváncsisággal, majd végül a tekintetem kissé komolyba váltott.
-Te tudsz arról, hogy az NYPD után milyen munka után nézett a húgom és Marco? Nem kell elmondanod, mi az, csak... nem szeretném, ha belerángatnák egymást valami hülyeségbe és jó lenne, ha legalább annyit tudhatnék, hogy nem... nem esik semmi baja a testvéremnek emiatt. -húztam el a szám egy gondterhelt sóhajjal.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Jethro McKenna imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_ncxjfdrNbJ1sr1b10o3_r1_250
Afterlife Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Afterlife Frtrt
“… so long, it was so long ago
but I've still got the blues for you.”
Remerra ♡
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Afterlife Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyPént. 21 Jún. - 16:00
Music: Light 'Em Up
Location: aunt marie's terasza; queens, nyc
Mission: eat & talk w Sierra
Warning: egy túl értelmes aussie srác (:

- Tetszik, hogy ilyen tudatosak vagytok mindketten. - jelent meg egy halvány, de annál elismerőbb mosoly az arcomon. Ritka az olyan, hogy bár még alig vannak együtt, már előrelátón gondolkodtak Sierra lehetséges új munkáján. Remington bevenné a zenei cégébe, ahol kamatoztathatná a vezetői, adminisztrációs képességeit. Hiába nem vendéglátás, akadnak átfedések, ahol hasznos lehet a tudása. És a családalapítás kérdését is kitárgyalták ezáltal. Tudják, mit akarnak, egyikük sem árul zsákbamacskát, amin aztán összekaphatnak, majd szétmennek. Így már képben vannak, hogy az sem probléma egyiküknek sem, hogy Sierra maradna otthon a gyerekekkel. Mivel a srác zenész, főként a nő gondoskodna róluk, a családanya szerepét töltené be, aki hazavárja a férjét munka után. Úgy tűnik, összeillenek a felfogásukat, a világképüket illetően is, és már most nagyfokú bizalom van közöttük.
- Az hogy úgy beszélnek, mint egy paraszt kamionsofőr, vagy úgy néznek ki, mint az agresszív, szőrös, részeg asszonyverők csak a felszín. - vigyorogtam egy jót a gondolaton, mások vajon miket is képzelhetnek róluk. Dave-nek különösen vadember feje tud lenni, amikor a hagyományőrző szezonban a viking korszakát éli.
- Családcentrikus az összes. Szeretik, tisztelik a feleségeiket vagy a párjukat. A megcsalást elítélik, ahogy mindenféle erőszakot, veszekedést, balhét. A gyerekeiket egyetértésben, szeretetben, békében nevelik. Jóra tanítják őket. Segítőkészek, önzetlenek, jószívűek, jó a humoruk, benne vannak minden hülyeségben és komoly dologban is. Összetartók, bármit megtennének egymásért. A legjobb dolog egy ilyen közegbe tartozni, ahol közös az értékrend. Klisés, de ez inkább egy hatalmas nagy családdá nőtte ki magát az évek alatt, semmint egyszerű barátság. - Sharkey mindenki apja, Amy mindenki anyja.
- Reilly egy remek fickó, csak mögé kell látni a dolgainak. Szeret a született seggfej álcája mögött bujkálni, hogy mások ne akarjanak közel kerülni hozzá, hát ha a végén még meg kell kedvelnie valakit. - nem lehet okolni egy szándékos vagy önkéntelen védekezési mechanizmus miatt.
- Közülünk neki van az egyik legkeményebb múltja, ami a hosszú évek alatt csak keserűvé és zárkózottá tette. Egészen addig meg sem próbált szembenézni vele, hogy találkozott a húgoddal. Egyértelműen látszik, hogy ez mennyire befolyásolta őt, az életét, a személyiségét. Azzal, hogy nagyrészt elengedte ezeket Emmalynn mellett, már most nyitottabbnak is tűnik. Még velünk szemben is. - egyszer talán még azt is képes lesz beismerni, hogy barátok vagyunk. Ha még hangosan kimondva is, lehet még mind el is sírjuk magunkat.
- Aly tényleg rendes, értelmes lány. A szülei büszkék lehetnek rá. - bólintottam.
- De a többieket is nagyon kedvelni fogod. Főleg Dave kislányát, Scar-t. Mindenki imádja és kicsit ellopná magának. - talán még én is.
A kérdésére már előre csalódástkeltő képet vágtam.
- Hát nem mondanám... nem tartom unalmasnak az életemet, de ha külső szemmel nézed, annak tűnik. Ugyanaz a munkám, a munkahelyem. Nem vettem el senkit, nem járok valami orosz modell csajjal, és nincs gyerekem sem. Az én hétköznapjaim más miatt eseménydúsak. - vannak hobbijaim, képzem magam, jól elvagyok így is.
Az Arkánum utáni puhatolózása megmosolyogtatott.
- Fuh... Hát... én sem tudok sokat arról, hogy pontosan kinek és mit dolgoznak. Nem nagyon ismerem a szervezetet, nem volt még dolgom velük, mert nagyon privátként kezelik az ügyeiket, a tagjaikat. De azt tudom, hogy nem kispályások. Ráadásul együtt dolgozhatnak, és valamiféle nyomozó párosként. Csak lazábbak a szabályok. Szóval szerintem nem kell aggódnod. Akadnak bőven, akik vigyáznak a húgodra. Bár Marco önmagában felér egy egész hadsereggel, ha Emmáról van szó. A testvéred okos nő, nem fog hülyeséget csinálni. - ennél többet nem mondhatok neki. Az érintetteket kellene megkérdeznie. A húga nem különösebben érdekel, de Reilly-hez tartozik, és őt nem szokásom kiadni a háta mögött. Még Sierra-nak sem, bármennyire tisztelem és kedvelem is.
Sierra Larson & McKenna
BEE




"Hey, kid. I'm not afraid of you. You should be."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jethro McKenna
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nm9al2Bere1rifr4k
Afterlife 4ab5c1b71588f937dc8a6a54e07dc2279f4df055
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
I think every character I play definitely
has parts of me.
♫ :
It's always around me, all this noise, but
Not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen"
(It's gonna feel so good)

"Just let it happen, let it happen".
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan, NYC
★ :
Afterlife Vc3On5F
Friends become our chosen family.
★ idézet ★ :
At one point in time or another,
everyone's an outcast,
and you have to deal with
those sort of issues in society.
★ foglalkozás ★ :
Túsztárgyaló (FBI)
★ play by ★ :
Luke Mitchell
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Afterlife 7fb7686f1886d9973dc6eae13764013cb47155d8
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyHétf. 24 Jún. - 8:21



Jethro&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Igen, meglepő is volt, amikor leültem közétek. Ahogy megláttalak benneteket annál az asztalnál és kimentem hozzátok, értettem, a kollégám miért gondolta azt, hogy szükségem lehet a segítségükre, ha balhézni akarnátok, de kellemes csalódás voltatok. -húztam egy mosolyra a szám, ahogy visszaemlékeztem az abszurd jelenetre. Szegény felszolgálók nagyon meg lehettek illetődve, hogy mit akarhat tőlem egy csapat motoros alak, akik ránézésre nem tűnnek túl bizalomgerjesztőnek. Hiába van valakinek szépfiú feje, ha olyan köntösbe van csomagolva, ami ellenérzést vált ki a legtöbbekből. De rájuk hatványozottan igaz, hogy egyáltalán nem szabad a borító alapján ítélni.
Nagyon tetszett, ahogy Jethro a barátairól, a közösségükről beszélt, kifejtette, hogy mennyire jófej egyébként mindenki, és ők tényleg egy nagy család, nem pedig egy szimpla baráti társaság.
-Igen, szerintem is nagyon jó lehet egy ilyen közeghez tartozni. Nekem egy-két barátom van csak, akivel rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, az ilyen nagy baráti kör tőlem mindig is távol állt, de az már első alkalommal is lejött, hogy ti mennyire másképp álltok egymáshoz, mint egy sima, "hétköznapi" társaság. Valahogy annyira... nem tudom. Jól működött köztetek a dinamika és a kémia. -nekem legalábbis rögtön ez jutott eszembe. Szinte befejezik egymás gondolatmenetét és mondatait.
-Tudom, hogy nektek fontos, mert a barátotok, és ezt tiszteletben is tartom. Nem értem, hogy a húgom miért van annyira oda érte, a stílusa tőlem távol áll, de nem is nekem kell, hogy tetszen, vagy megfeleljen. Emmalynn szereti őt, és Reilly pedig viszont, szóval nekem ennyi elég. Ha nem bántja meg, vagy nem csinál semmi olyat, ami megkérdőjelezhető, akkor nem lesz semmi baj és probléma közöttünk. Sajnálom, hogy kemény élete volt, és azt is, hogy eddig nem igazán tudott feloldódni köztetek egy egészen bensőséges formában, de örülök, hogy a húgom jó hatással van rá, és ez kihat a veletek való barátságára is. -húztam egy őszinte, bizakodó mosolyra a szám. A barátok, a kötelékek fontosak, és nem lehet örökké távolságtartónak lenni, főleg nem azokkal, akiknek fontosak vagyunk.
-Dave kislánya már képek alapján nagyon cuki, alig várom, hogy megismerhessem személyesen is. -biztos vagyok benne, hogy legszívesebben hazavinném majd. Nagyon szeretem a gyerekeket, és nem véletlenül akartam mindig is anyuka lenni.
-Hát ebben megegyezünk. Ugyan most felpörgött minden azzal, hogy találkoztam Remy-vel, illetve ti is bejöttetek a képbe, de alapvetően a mindennapjaim nekem is átlagosak, már-már szürkék. Viszont ez nem egyenlő az unalmassal. -rengeteg új dolgot szeretnék kipróbálni, ilyen volt a festés, a túrázás, visszamentem az edzőterembe, hogy felfrissítsem a kick-box tudásomat. A munkánkat, a barátainkat és esetleg a hobbijaink közül párat leszámítva átlagos emberek vagyunk, átlagos élettel, de ez nem jelenti azt, hogy nincs bennünk semmi érdekes. Ezt a fajta hozzáállást egészen kezdem eltanulni Remy-től. Éljük meg az életet, vagy micsoda.
-Értem. Köszönöm. Már nyugodtabb vagyok, ha szerinted Emma nem fog hülyeséget csinálni. -húztam egy hálás, halvány mosolyra az ajkaimat. Bízom benne és az ítélőképességében, illetve a kegyetlen őszinteségében is. Részleteket nem is biztos, hogy akarnék tudni, hogy pontosan miről van szó, de ha vigyáznak rá, nekem ennyi elég. Lenyeltem az utolsó falatot az ebédemből, aztán magamhoz vettem az idő közben kihozott kávémat, amiért egy hálás mosoly volt a reakcióm a kollégám felé.
-Egyébként valamiért azt hittem, hogy átmennek egy másik szervezethez dolgozni. Mármint rendvédelmihez. Emma szeretett volna CIA ügynök lenni, és szerintem megoldotta volna, hogy oda kerüljön, sőt... az FBI is tárt karokkal várná őket... -pillantottam rá azért némi bizonytalan éllel a hangomban, megerősítést várva tőle.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Jethro McKenna imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_ncxjfdrNbJ1sr1b10o3_r1_250
Afterlife Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Afterlife Frtrt
“… so long, it was so long ago
but I've still got the blues for you.”
Remerra ♡
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Afterlife Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyKedd 25 Jún. - 18:16
Music: Light 'Em Up
Location: aunt marie's terasza; queens, nyc
Mission: eat & talk w Sierra
Warning: egy túl értelmes aussie srác (:

- Meg fogsz lepődni, de nem szoktak balhézni. Általában ők azok, akik közbe avatkoznak, ha kell, és megpróbálják elfojtani az ilyen helyzeteket. Azt nem állítom, hogy nem osztanak ki hozzá pár pofont, de a legtöbben nem értenek a szép szóból. - sajnos a gyakorlat az ő álláspontjukat igazolta az esetek kilencven százalékában.
- De egyébként én is megértem a kollégádat. Az elején nekem is voltak fenntartásaim az előítéleteim miatt velük kapcsolatban. - inkább az tegye fel a kezét, akinek őszintén ne lennének. Nagyon kevés jelentkező lenne. A fizimiskájuk nem túl barátságos és bizalomgerjesztő, amíg meg nem ismered őket. Utána már rájössz, hogy nagyobbat nem is tévedhettél volna. Delaney szerint én vagyok az, aki végleg elrontotta a seggfej imidzsüket a "cuki" és tenyérbemászóan szimpatikus képemmel.
- Velem együtt hatan vagyunk. Nem nevezném olyan nagy baráti körnek. - szerintem ez is bőven kiscsoportos foglalkozás még.
- A többiek családtagok, feleségek, gyerekek, barátnők. De alapból csak mi hatan vagyunk, és szerintem ahhoz valami hatalmas nagy csoda kellene, hogy ez még tovább bővüljön. Ez egy más szint. - a látszat ellenére rengeteg kritériumnak kell megfelelni hozzá.
- Valószínűleg Reilly és a húgod a hozzánk hasonlókat nem képesek megérteni. - óvatosak, megfontoltak vagyunk. Szerintük viszont túlgondolósok, akik nem képesek lazulni, és élvezni az életet. Ez nem igaz. Csak megválogatjuk, hogy mikor, hol, kivel és miért.
- Minden éremnek két oldala van. Vannak, akik sosem lesznek egy világ, sosem fognak egy nyelvet beszélni. De pont ezért még sokat tanulhatunk egymástól. - rám is bőven ragadt ez meg az a többiektől.
- Reméltem én is, hogy így lesz, de végül máshogy döntöttek. A CIA-t gyorsan elvetették, mert azért valljuk be, nem klasszikus nyomozói munka. Ráadásul sokat rángatták volna őket külföldre, akár háborús övezetekbe is. Ez inkább kém munka. És kicsit öngyilkos vállalkozás is, ha komolyan a mélységekig a részese akarsz lenni. - már pedig Reilly és Larson elég maximalisták. Ilyen szinten vásárra vinni a bőrüket viszont hülyék lennének.
- Az FBI-t én is tukmáltam nekik, de egyelőre nem ez az, ami megfelel az elvárásaiknak. Nem járulna hozzá a céljaik eléréséhez. Élvezik a szabadságot, hogy nincsenek olyan szabályokhoz kötve, mint eddig. Mindenesetre az FBI tárt karokkal várja mindkettőjüket, ha mégsem jönne be nekik ez a meló. Ezt ők is tudják. Bár az tény, hogy jobban fizetnek, mint nálunk, és a munka beosztásuk is sokkal rugalmasabb. - meg még egy csomó olyan tényező lehet, ami szimpatikusabbá teszi őket, mint a hivatalos szerveket. Nagyon szabadszelleműek, világmegváltó és egyedi a gondolkodásuk. Most arra van szükségük, amit csinálnak. Se többre, se kevesebbre. Ha meggondolják magukat, majd ott leszek.
Sierra Larson & McKenna
BEE




"Hey, kid. I'm not afraid of you. You should be."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jethro McKenna
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nm9al2Bere1rifr4k
Afterlife 4ab5c1b71588f937dc8a6a54e07dc2279f4df055
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
I think every character I play definitely
has parts of me.
♫ :
It's always around me, all this noise, but
Not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen"
(It's gonna feel so good)

"Just let it happen, let it happen".
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan, NYC
★ :
Afterlife Vc3On5F
Friends become our chosen family.
★ idézet ★ :
At one point in time or another,
everyone's an outcast,
and you have to deal with
those sort of issues in society.
★ foglalkozás ★ :
Túsztárgyaló (FBI)
★ play by ★ :
Luke Mitchell
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Afterlife 7fb7686f1886d9973dc6eae13764013cb47155d8
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife EmptyCsüt. 27 Jún. - 9:32



Jethro&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Szerintem mindenkinek vannak, első körben. Talán még egymásnak is voltak, hiába tűnnek... hasonlónak ezzel a külsővel. A legtöbben nagyon előítéletesek és az alapján ítélnek, amit látnak. És őszintén? Ki ne tenne így?! Kicsit ijesztőek, balhézósnak tűnnek, akik keresik a bajt. Ha messziről látod a hozzájuk hasonlókat, azt gondolhatnád róluk, hogy valami alkoholista állatok, akik állandóan úton vannak, motoroznak és szarnak a világra. Aztán közben meg kettejüknek is tündéri lányai és nagyon vagány, helyes fiai vannak. -jelent meg a végén egy mosoly az arcomon. Szeretem ezt a kontrasztot, és őszintén örülök, hogy leültem közéjük beszélgetni. Értékes emberek ismeretségétől fosztottam volna meg magam, ha nem így teszek.
-Hát, így számszerűsítve tényleg nem akkora nagy ez a csoport, inkább az a jó megfogalmazás, hogy egy ennyire... állandó és összetartó közegem nem volt még sosem. -emberek jönnek-mennek, és kevés az, aki mindig, minden körülmény ellenére marad. Ők talán ezért ennyire különlegesek.
-Igen, ebben biztos vagyok. -nagyon ellentétesek vagyunk a húgommal, mégis ő a legeslegjobb barátnőm az egész világon, hiába voltak mások is mellettem. Úgy megértjük egymást, ahogy senkivel, és nem tudom, mit csinálnék, ha nem lenne nekem. Egy testvér igazi kincs tud lenni, és én egyszerűen nem értem azokat, akik nincsenek jóban a testvérükkel, akkor sem, ha amúgy nincs emögött valami alapos indok. Nekem Emma fontos, és furcsa lenne, ha nem lenne elérhető távolságban, legyen az személyes, vagy egy üzenet. Pedig biztosan lesz majd ilyen, és már előre nagyon-nagyon furcsa és kicsit... magányos érzés.
-Az biztos. És már nem is zárkóznék el tőle. -régen kategórikusan ezt tettem volna, de ma már azt hiszem, egy fokkal nyitottabb vagyok. Hála a húgomnak, de legnagyobb részben Remy-nek. Nem tudok elég hálás lenni neki.
-Őszintén... Nem is örültem volna, ha végül ott köt ki. Támogattam volna, a tehetsége és az ambíciói megvoltak hozzá, de a CIA egy teljesen másik szint. Ők nem feltétlenül az a fajta érdekes munka, amit szeretett volna. Nyilván izgalmas lett volna neki egy ideig, de nem bontakoztathatta volna ki a nyomozói vénáit. -ami neki hatalmas érvágás lett volna.
Jót mosolyogtam azon, hogy az FBI-t ő is tukmálta, de nem kértek belőle, legalábbis egyelőre.
-Az FBI egy jó, sokkal... hát... szabályosabb alternatíva lehet nekik, ha meggondolnák magukat. Ott legalább annak ellenére dolgozhatnak együtt, hogy egy párt alkotnak. Ott tényleg a profizmus a lényeg és az, hogy ezt képesek legyenek kizárni és nem a munka rovására bevinni a privát életet. Ha megunnák a jelenlegi munkát, minden előnye ellenére, legalább van még alternatíva, amit választhatnak egy civil foglalkozás helyett. -nem vagyok ostoba, kitaláltam már, hogy valószínűleg valami nem épp törvényesben utazhatnak, de amíg nem kerül, vagy kerülnek nagy bajba, vagy ne adj isten börtönbe, nem terveztem kéretlenül beleokoskodni. Gyanítom nem véletlenül nem tudok részleteket.
-De jó tudni, hogy van még valaki, aki promózta nekik az FBI-t. -címeztem is neki egy hálás, visszafogott mosolyt.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Jethro McKenna imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Afterlife Tumblr_ncxjfdrNbJ1sr1b10o3_r1_250
Afterlife Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Afterlife Frtrt
“… so long, it was so long ago
but I've still got the blues for you.”
Remerra ♡
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Afterlife Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Afterlife Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Afterlife
Afterlife Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Afterlife
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» bell & carlos┃calling to the afterlife

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: