New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 22:30-kor
Posy Forrester
tollából
Ma 22:13-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 21:58-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 21:33-kor
Avalynn Garven
tollából
Ma 21:16-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 20:14-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 17:34-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Milo Salazar
TémanyitásMilo Salazar
Milo Salazar EmptyKedd Jún. 25 2024, 23:42
Milo Salazar
Find what you love and let it kill you.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Milo Salazar
Becenév
-
Születési hely
Spanyolország, Madrid
Születési idõ
1995.10.10
Kor
28
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló (már nem sokáig)
Tanulmányok
Autonomous University of Madrid (Information Technology) /már végzett
Foglalkozás
Díler
Munkahely
New Yorki droghálózat tagja
Hobbi
Örömmel hackerkedik (főleg bandatagoknak), magányos napjain rajzol, továbbá edzi az amúgy is szexi testét.

Csoportom:
TÖRVÉNYSZEGÕK

Jellem
Allitolag egy makacs, komolytalan alak vagyok, aki egyszeruen imadnivalo. Van benne igazsag, am van egy nagyon is komoly oldalam. Ezt akkor kapom elo, ha a munkamrol van szo - amiben nem hibazhatok -.
Amugy laza embernek tartom magam, aki mellett nyugodtan elengedheted magad. Akivel barmit megoszthatsz, mert sosem arulna el egy jo baratot. Akihez barmikor fordulhatsz, ha segitsegre van szukseged. Jo hallgatosag vagyok, arra viszont ne szamits, hogy en is kiontom a kis lelkem es egyutt depizhetunk.
Persze vannak rosszabb napjaim, amikor jobb, ha kerul az ember. Nem csak tokeletes barat, de tokeletes ellenseg is lehetek. Soha, semmitol nem riadok vissza, ez mindig is igy volt.
Altalaban tudom, mit akarok, es meg is szerzem azt.
Imadom a szabadsagot, reszben ez az oka annak, hogy nem volt meg komoly kapcsolatom. Egy gyerek gondolatatol pedig egyenesen raz a hideg. Vannak, akik szerint majd megvaltozik a velemenyem, de en ezt erosen ketlem.
Sosem kamuzok, oszinte es ritka nyers vagyok. Eszemben sincs a kedvedert puderezni a szart.
Sokan azt gondolhatjak, hogy a testem miatt jarok edzeni, de ez nagy tevedes. Ez a body mar igy is fullos, raadasul nem vagyok komplexusos. Edzes kozben teljesen kikapcsolok es ez az, amire szuksegem van egy huzos nap utan. Es persze ne feledkezzunk meg a csinos, vekony cicanacis holgyekrol se, akik titkon csak arra varnak, hogy vegre leszolitsd oket es elhivd valahova.
A rajz a gyermekkoromra emlekeztet. Mig anyamek veszekedtek, en alkottam valami szepet, ami a vegen mindig a szemetesben vegezte.
Na? Felkeltettem az erdeklodesed?

Avataron:
Mert Ramazan

Múlt
Ruhellek a multamrol beszelni, ritkan nyilok meg es akkor sem fosom a szavakat, de most megosztok par infot.
Az anyam gazdag csaladbol szarmazik, ellenben az apammal. Tipikus jo kislany, rosszfiu kapcsolat lehetett az ovek, igy nem meglepo, hogy nem tartott sokaig - egy gyerek viszont meg pont belefert es ez lennek en. Ha minden igaz, nagyapam ekkor lepett kozbe es gondoskodott arrol, hogy az oregem soha tobbe ne lasson minket. Kedves.
Nehany evvel kesobb Adriana (az anyam) kenytelen volt hozzamenni Williamhez, aki egy igazi seggfej, viszont dusgazdag, igy ki tudta huzni a csaladi ceget a szarbol. Sosem volt jo a kapcsolatunk, hisz akarhanyszor ram nezett, eszebe jutott az a "senkihazi", aki felcsinalta, majd cserbenhagyta kedveset. Will sok mindenrol nem tud, de van egy olyan erzesem, hogy ez neki megfelel.
Egy ideig mukodott a hazassaguk, aztan jottek az idegolo veszekedesek. A ferfi gondolom minden masodik ejszaka mas not dugott, ez pedig nem tett jot anyam egojanak. Ennek ellenere nem valhatott el, igy hat o is elte a kis eletet. Ami engem illet, ritkan voltam otthon. Valamiert szivesebben szorakoztam klubokban a gazdag es kevesbe gazdag barataimmal. Sok baromsagot muveltunk, amiket csak azert usztunk meg, mert akit csak kellett, lefizettek a szuleink. Igy megy ez felenk.
Az egyetem kurvara unalmas volt, egeszen addig, amig meg nem ismertem nehany jo arcot. Meghivast nyertem az egyik titkos, elit csoportba, ahol vegre mentem is valamire az informatikai tudasommal. Beletelt egy "kis" idobe, mig kitanultam az uj szakmat - termeszetesen mai napig fejlesztem magam -. Azokban az idokben is majdnem lecsuktak, de megusztam. Ez van akkor, ha az ember olyasmibe uti bele az orrat, amihez az egvilagon semmi koze. A jo hir az, hogy azota egyszer sem jutottam eszukbe, mert immar nem hagyok magam utan nyomokat.
Amikor naiv modon azt hittem, hogy vegre sinen van az eletem, a mult megismetelte onmagat. Parancsot kaptam, csakhogy en biztos nem veszek el egy agyatlan szuzkurvat. Latom az elvetemult mosolyan, hogy az elso adando alkalommal ram maszna es megeroszakolna. Eskuszom, hogy latszik a szemeben. Sok nom volt mar, de tenyleg.. viszont ilyen meg egy sem. Nem veletlenul.
Nem volt konnyu, de nagy nehezen kinyomoztam, hol el a ver szerinti apam. Anyammal alig beszelunk, Williamrol pedig ne is beszeljunk. Mi vagy ki a tokomert maradjak itt?! En nem vegzem ugy, mint az a no, akit anyamnak hivok.
Bronx. Hat nem egy Manhattan, de atmenetileg jo lesz. Nos, Javier Salazar egy cseppett meglepodott, amikor megpillantott az ajtaja elott, majd bemutatkoztam. Mint kiderult, finoman fogalmazva nem epp tisztesseges allampolgar, de hat ki vagyok en, hogy itelkezzek?!
Egy ismerosenek az ismerose bemutatott az egyik ismerosenek a fianak, aki munkat ajanlott. Piszkos munkat, ami jol hangzott, igy hat elfogadtam. Huseges alak vagyok, igy azota is nekik dolgozom. Roviden ez lenne az en tortenetem.

livin' in new york

Jayda Winters ölelést küldött

Adriana Corazon Carrillo and Zoey Miles imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Milo Salazar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Milo Salazar 951eafa58fa713508bb7783ed47dd495909ce4aa
Milo Salazar 6df93e25-b33f-41ff-b9f6-ebc0c546b67e_yk14-264
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Milo Salazar 533806b76aace46c8c7a53df29871cbc55397db9
★ foglalkozás ★ :
díler, hacker
★ play by ★ :
Mert Ramazan
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
Milo Salazar Fc84c67d29ce64a97dfcd0a468932caedbe190bc
TémanyitásRe: Milo Salazar
Milo Salazar EmptySzer. Jún. 26 2024, 21:38
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Milo!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Őszintén fogalmam sincs, hogy azért rúgjalak először valagon mert egyetemet végeztél és ennek ellenére is egy drogbandában végezted... vagy mert olyan megnyerő a stílusod. Oké, a másodikat talán titkon még kedvelem is, de erről aztán psszt! Milo Salazar 618794435  
A jellemed nagyon, hogy is mondjam... elragadó? Teljes mértékben felkeltetted az érdeklődésem mert bár tény, hogy van mit javítani azon a modoron, mégis hagytál belátni a színfalak mögé, még ha csak egy icike-picikét is és látni a kedvességet a sok pimaszkodás mögött. Ha pedig a múltadat nézem, talán meg is értem, hogy miért lettél az aki. Csodálom a merészséged, azt ahogyan apád után eredtél a világ másik felére, hogy új életet kezdj, otthagyva a fényűzést... ez mindenképpen példaértékű, még ha a munkáddal lenne is pár ellenvetésem. Milo Salazar 2703332305
Alapjáraton egy nagyon különleges karaktert alkottál meg, akiben tényleg sok potenciált látni és szerintem még sok-sok izgalmas kalandban lesz még része az elkövetkezendő időszakban, unatkozni semmiképp sem fog... erről ugyebár én magam is tenni fogok. Milo Salazar 2170533746
Igyekszem nem szaporítani tovább a szót, még ha fájó szívvel is, de szabadjára engedlek, hogy meghódítsd a várost, meg... valami mást is. Aztán figyelek, szóval jó legyél!  szemöldök
Köszönöm, hogy olvashattalak!  szívecske

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Milo Salazar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Milo Salazar Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Milo Salazar NQ5U54a
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Milo Salazar 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Milo Salazar 0VyzYwH
★ idézet ★ :
“You must never be fearful about
what you are doing when its right.
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
383
★ :
Milo Salazar KPxvVeZ
 
Milo Salazar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milo Mor
» Milo Richards
» I'm just right here - Milo & Hela
» Somehow it's right - Milo & Hela
» Milo Rinehart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: