New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 22:30-kor
Posy Forrester
tollából
Ma 22:13-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 21:58-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 21:33-kor
Avalynn Garven
tollából
Ma 21:16-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 20:14-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 17:34-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

the guy from the camp
TémanyitásRe: the guy from the camp
the guy from the camp EmptyPént. Szept. 13 2024, 22:41
Nagyon várjuk még mindig mindhárman Embarassed the guy from the camp 1471401822
mind álarcot viselünk
Eilis V. Blanchet
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the guy from the camp 6b8c93bfe75a84c99351708432563d4220abf1a8
★ elõtörténet ★ :
Eilis from France
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the guy from the camp 6b296f7cdb3d90e7ce5f990a86f4db133c475d99
★ idézet ★ :
Winning isn’t everything, but wanting to win is.
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
So what's now?
the guy from the camp 6ea54d05d2c9a842499ac23c80bbaeb9468bb5fa
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
the guy from the camp 7ee66b69116df74a57aee9e6f65e42b44a7deb94
TémanyitásRe: the guy from the camp
the guy from the camp EmptySzomb. Aug. 24 2024, 13:13
Dax Mililani
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jacob Elordi
Születési hely
Boston
Kor
25?
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló/kapcsolatban
Csoport
Diák
Történetünk
Tizenhat évesen, életem első csókjának te voltál a hátszele. Bármennyire is próbáltad leplezni, nyakig benne voltál a kerítősködésben, mintha kötelességednek érezted volna a drága öcséd szerelmi életének előrelendítését, ami sivárabb volt, mint a szahara egy forró nyári napon.
Mindig is könnyen az ujjaid köré csavartad a lányokat, talán a mosolyod, talán a rámenősséged, vagy a ki tudja miből fakadó magabiztosságod olvasztja meg a nők lelkét, ahogy rád pillantanak. Én nem tudom, soha nem is tudtam a titkodat. Pedig azonos gének építik a sejtjeinket, így elméletben nekem is a trükk birtokában kéne lennem, mégse vagyok. Már a középiskola alatt jöttek-mentek melletted a szebbik nem képviselői, ott volt Grace, Tessa, Zoe, Lily és Harper, de ki számolja. Anya, aki szexuálpszichológus, és a szerelmi életünk aktív követője -, értsd, ez a kedvenc sorozata szorosan a Gilmore Girls után -, valószínűleg minden párváltásodnál valami olyan megjegyzéssel élt, amit egy fiú gyereknek sose kéne hallani a tulajdon anyjától. Ő már csak ilyen, és habár gimisként halál ciki volt átélni, mostanra megtanultuk kezelni az indiszkrét kérdéseket a nemi  életünkkel kapcsolatban. Mármint inkább a tieddel kapcsolatban, mert nekem az úszás az egyetlen dolog, ami kitölti a mindennapjaim. Neked viszont úgy hírlik, hogy a Yale-n kijutott a jóból, azonban, hogy a rólad szóló történetek légbőlkapott városi legendák vagy a valóság, csak te tudhatod.
Egy biztos, nem csak hírneved, hanem presztízsed is akad a borostyán ligás egyetemen, mint a  hallgatói önkormányzat megbecsült tagja. A befolyásod járult hozzá, hogy olyan simán vettek át a szemeszter kellős közepén a Yalere, mint ahogy a kés szalad a vajban. Meg persze anya Yales múltja is ott állt az ártkerülésem gyorsaságának háttérben, de te biztos azt mondanád, neked köszönhetem. Az se véletlen, hogy sok éve már minden nyáron beválogatnak téged abba a kétszáz diákba, akik ott lehetnek a Yale-s gólyatáborban, mint szervező. Idén pedig én is ott leszek, hogy együtt szemezgessünk a gólyalányok közül, hogy felkészítsük az egyetemre a frissen felvetteket.

// Úgy képzelem, hogy Dax és Kit nagyon jó testvérek főleg a kis korkülömbségnek köszönhetően. A gimi alatt voltak a legszorosabb kapcsolatban, akkoriban a baráti társaságaik is azonosak voltak. Azonban Kit Kaliforniában ment egyetemre, ami egy jó 5 év távollétet eredményezett, így akarva-akaratlan kicsit eltávolodtak, más társoságaik lettek. Az utóbbi egy évben, mióta visszajött Kit New Yorkba, kezdett visszatérni a jó öreg Dax-Kit energy.  Laughing  Bár ennek ellenére, még mindig vannak dolgok, amiken kölcsönösen meglepődnek a másikkal kapcsolatban. Például Dax erősítheti azok táborát, akik nem hiszik, hogy Belly tényleg csak ott aludt náluk az egyik házibuli után, és szekálhatja is ezzel Kitet.
Valamint nyugodtan találd ki, hogy tényleg hallgatói önkormányzati tag, vagy csak valamilyen módon, a kapcsolatain keresztül szólt pár jó szót Kitért. Ugyancsak döntsd el, hogy a gólyatáborban csapatvezető, vagy esetleg az évek során már főszervezők közé került, akik a háttértevékenységekért felelősek. Valamint az ET-mben is többször emlegetem Daxot, úgyhogy az is érdekes olvasmány lehet. És ha megérkeznél, még szívesen áradozok a Mililani családról, a financiális ügyeikről, meg egyéb lényegtelen dolgokról, amivel itt már nem akarom szaporítani a szót.
 the guy from the camp 4146035580

livin' in new york

Bellis Oakwood and Eilis V. Blanchet imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Keaton Mililani
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
the guy from the camp Tumblr_pfp7slBor01xzbdiso3_r1_400
the guy from the camp Tumblr_pmxxuroKph1y2mvkfo1_640
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
If I could grow gills...
★ családi állapot ★ :
fully  in love with the smell of  water
the guy from the camp Tumblr_pr7ky1qDMH1v03r8so2_540
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Just breath bro, it's not that hard
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ szükségem van rád ★ :
You jump, I jump.
Remember?
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
the guy from the camp Tumblr_inline_pr9dn76D6e1vjg4rh_250
Témanyitásthe guy from the camp
the guy from the camp EmptyKedd Jún. 25 2024, 23:32
Dax ...
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jacob Elordi
Születési hely
New York?
Kor
25?
Lakhely
Mondd meg te
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló/kapcsolatban
Csoport
Diák
Történetünk
Van ez a gólyatábor és az anyám úgy döntött, hogy nekem pont a szervezők közt a helyem, eme ötlete cseppet sem hozott engem lázba, őt azonban annál inkább. Itt találkoztunk először és sajnos nem utoljára, mint kiderült minket egy párba raktak, hiszen "őslakossal" kell lennie az újoncoknak, bár szavaikból azt vettem ki, hogy nem igazán szokott közöttük ilyen személy lenni, amit megértek. Jelenleg ez most kicsit lényegtelen is.
Hírneved biztosan van, mindenkitől sokfajta történetet lehet hallani a tetteidről és múltadról, melyek engem nagyon hidegen hagynak, nem csak múltad de te magad sem érdekelsz különösebben. Nekem elég volt annyi is, hogy neved Dax és te már elég jól ismered a környéket és a többieket.
Nem leszek naiv, gondoltam hogy kicsit más a személyiségünk és minden nem lesz annyira gördülékeny közöttünk, de nem számítottam rá, hogy majd az ágyamba fogsz kikötni egy boxerben. Elég vicces történet lehetne, csak számomra inkább volt megalázó, mintsem olyasmi amivel dicsekednék.
A szervezők az utolsó estén tartottak egy bulit, mint ahogyan minden évben is, ez amolyan hagyomány vagy szokás volt. Én szívesebben kihagytam volna, mivel még mindig nem nagyon ismertem senkit és két olyan lánnyal osztottak kabinba, akik szerintem a te rajongóid voltak.
Nem volt elég hogy el kellett mennek, de kifejezetten kérték hogy figyeljek a megjelenésre, mert ide nem lehet csak farmerben és pólóban menni, muszáj odatennünk magunkat, számomra egy kicsit idegen volt ez az egész, de úgy voltam vele hogy legyen csak legyünk már túl ezen a már akkor kellemetlen estén. Ők nagyon jól érezték magukat, táncoltak, ittak, tomboltak és mulattak, miközben én csak inkább megfigyeltem őket és próbáltam kerülni mindenkit, hát anya bocs... nem itt akartam ismerkedni.
Pár óra elteltével és megannyi visszautasított táncajánlat után úgy éreztem teljesítettem a kötelességemet és itt az ideje visszavonulni a kabinba és ledobni magam a kissé kényelmetlen ágyba, de mikor beléptem a szobába láttam hogy a földön hevertek már ruhák és egy idegen feküdt az ágyba. Kissé vicces volt számomra a férfiak viselkedése, hisz olya könnyen itták le magukat olyan ostobára, hogy ilyeneket tegyenek mindenfajta bűntudat vagy ellenérzés nélkül.
Csak akkor szembesültem az idegen kilétével mikor az ágyhoz érve téged pillantottalak meg. Egy mély lélegzet után próbáltalak felébreszteni a legkülönfélébb módszerekkel, de semmire nem reagáltál, megragadtam a kezed gondolván majd lehúzlak az ágyról és ahogy a padlóra érnél úgy hát felébredsz, ehelyett valahogy álmodban inkább te rántottál magad mellé az ágyba és mikor kinyílt a kabin ajtaja tudtam, hogy egy újabb kellemetlen pletyka vagy történet kel szárnyra rólad és sajnos rólam...

// Próbáltam nem túl sok mindent megszabni elég rugalmas vagyok, de van pár dolog amihez ragaszkodom  Embarassed
A pb-t nagyon szeretném, ha megtartanád the guy from the camp 4146035580
Lesz egy öcséd, ő majd Bellis keresettje lesz, szóval ha esetleg regisztrálsz mindenképp keresd fel majd őt és beszélj vele is
A leírtak szerintem egy teljesen jó játékalapot is biztosítana nekünk, ha gondolod meg is beszélhetjük hogy ezután pontosan mi is történt, hogy az első játékunk e kellemetlen este utáni első találkozó lenne Rolling Eyes  

livin' in new york

Bellis Oakwood and Keaton Mililani imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eilis V. Blanchet
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the guy from the camp 6b8c93bfe75a84c99351708432563d4220abf1a8
★ elõtörténet ★ :
Eilis from France
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the guy from the camp 6b296f7cdb3d90e7ce5f990a86f4db133c475d99
★ idézet ★ :
Winning isn’t everything, but wanting to win is.
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
So what's now?
the guy from the camp 6ea54d05d2c9a842499ac23c80bbaeb9468bb5fa
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
the guy from the camp 7ee66b69116df74a57aee9e6f65e42b44a7deb94
TémanyitásRe: the guy from the camp
the guy from the camp Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
the guy from the camp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» camp stillwater
» The Grinch of the camp
» Sheena x Gale - Survivor camp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: