New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alessandro León Lindvall
tollából
Ma 21:33-kor
Leigh Blackwood
tollából
Ma 21:32-kor
Chloe Loomis
tollából
Ma 19:59-kor
Dahlia Sanders
tollából
Ma 19:56-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:42-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 19:25-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:04-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
31
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
210
198

" better days " - Micheal & Tristen
Témanyitás" better days " - Micheal & Tristen
" better days " - Micheal & Tristen EmptyKedd Jún. 25 2024, 23:10

Micheal & Tristen
Modern férfinak gondolom magamat, annak ellenére is, hogy úgy nőttem fel, hogy anyám szinte mindent megtett azért, hogy teljesítse a család férfi tagjainak kívánságait - s lássuk be, elnyomtuk őt a három az egy ellen aránnyal. Hiába voltak ugyanakkor mindig kiszolgálva az igényeink, nem tartom a házimunkát és egy otthon megfelelő fenntartását kifejezetten csak az egyik nem privilégiumának. Sőt, attól sem érezném magamat rosszul, ha történetesen a párom többet keresne nálam, vagy sikeresebb lenne nálam, ami persze jelen pillanatban kicsit sem volt releváns, mert nem volt, akit a páromnak nevezhetnék.
A válásom sok minden megtanított és valószínűleg csomó olyan dolgot is átéltem miatta, amit mondjuk öt évvel ezelőttig teljesen másképp ítéltem meg. Allievel is megosztottunk bizonyos feladatokat, például az, hogy rendszeresen főztem soha nem állt távol tőlem, de míg a házasságom alatt kifejezetten csak néhány receptben voltam igazán jártas, úgy most egyre többet kísérleteztem - és nem csak azért, mert az öcsémet is gyakran én láttam el és szerettem volna, ha jól eszik. A főzés megnyugtató volt, élvezetes, mert az én tapasztalataim szerint soha semmi nem sikerült ugyanúgy, és bár ez lehetne árulkodó azzal kapcsolatban, hogy mennyire nem vagyok jó szakács, szerint inkább ahhoz volt köze, hogy mennyire változtattam esetlegesen az eredeti recepteken és mások voltak-e a hozzávalók, akár csak a márkájukat tekintve. Pont olyan alapon, mint ahogyan Kris is elmagyarázta már nekem, hogy mi a különbség az ezer féle liszt között és hogy nem minden kristálycukor ugyanolyan édes.
Ning szeretett engem cikizni azért, amiért több időt töltöttem a készülődéssel, mint ő - miközben egyébként nyilvánvalóan lopta a samponomat és én ezért egy árva szót sem szóltam, mert az utolsó dolog, amin összevesznék vele, az egy üveg sampon. Mindenesetre igaz volt rám ez a fajta alaposság a bevásárlások alkalmával is, mert szerettem kicsit alaposabban is megnézni a termékek céduláját, amikor tényleg volt rá időm. Annyira még nem öregedtem meg, hogy azt mondjam, hogy élvezem a bevásárlást, mert rendszerint semmi szórakoztató nem volt benne. Amíg az öcsém nem jött haza, de már Allie és én külön voltunk, nagyon magányosak és unalmasak voltak olykor az estéim és maga a tény, hogy csak magamnak vásárolok be, nem vár otthon senki és éppenséggel nincs is aki elkísérjen egy szupermarketbe. Az pedig sokszor egyszerűen nem tűnt opciónak, hogy majd összefutok egy-egy ismerőssel ezeken a helyeken, mert New York alapvetően nagyobb, mint amilyennek az emberek, akik soha nem jártam még itt, gondolják. Máskor meg persze kisebbnek bizonyult, mint szerettem volna.
Tulajdonképpen ezért nem voltam biztos abban, hogy jól látok-e, még az egyébként általam viselt szemüveggel együtt sem, amikor az egyik sorba ismerős alakot láttam besuhanni, és akire annyira kíváncsi voltam, hogy néhány lépést meg is tettem annak érdekében, hogy újra ellenőrizni tudjam a férfi arcát.
- Mikey? - Meglepetés volt a hangomban, ugyanakkor színtiszta öröm is, hiszen végül a kérdés megválaszolta önmagát, amikor ő is rám emelte a tekintetét és láthattam, hogy nem a szemem káprázott és tényleg az ismerős alakot véltem felfedezni.
- Ezer éve, hogy utoljára találkoztunk! Mikor is? - Gyors fejszámolást próbáltam végezni, de végül csak legyintettem, miközben közelebb léptem, hogy legalább a kezemet odanyújtsam, majd a szabad kezemmel meglapogassam a hátát, valami félig ölelés félét generálva ezzel, természetesen csak ha ő is vevő rá.
- Azt nem kérdezem meg, hogy mi járatban itt, mert szerintem ugyanazért, mint én... - mosoly bujkált a szám sarkában. - Inkább arról mesélj, hogy hogy vagy mostanában? Merre dolgozol? - Triviális kérdéseknek tűntek, de mindenkivel így jártam, akit hosszú ideje nem láttam. - Mennyire sietsz? - Szívesen meghívtam volna legalább egy kávéra, amit itt a bolton belül lehet kapni, de rabolni sem nagyon akartam az idejét, hátha van jobb dolga, mint egy régi ismerőssel cseverészni a müzlik és reggeliző pelyhek között.

öltözék * 608 szóban


The youngest hearts are never getting old
Tryna chase that feeling, replace bad feelings With days wrapped up in the moments like this This is all we’re ever gonna need
mind álarcot viselünk
Tristen Woo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
" better days " - Micheal & Tristen D38f5e2ed85ca5f6db2abd0550bc3ead058c924d
" better days " - Micheal & Tristen 381b02b45e51091e71c966537bbf6c0229d3b41f
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
I don't think I'll be able to forget it
When the wind becomes cold we'd breathe out, The smiles and tears, the wounds and healing, The questions and answers are all inside of you I'll search the universe Until I find you again
♫ :
I want to show you everything
Is it okay to love you
★ családi állapot ★ :
" better days " - Micheal & Tristen Leejieun_hdl_07-015
Memories just between us, no filter
Walking our way together on the same road holding hands People don't believe that something lasts forever Don't think about others I don't want to be alone anymore Only need you in my life
★ lakhely ★ :
Manhattan; Upper West Side
★ :
" better days " - Micheal & Tristen Fe01f4b3d55c304644b2062c5133a74156d97128
★ idézet ★ :
You don't get to choose if you get hurt in this world... but you do have some say in who hurts you.
I like my choices.

John Green
★ foglalkozás ★ :
banking & finance lawyer
★ play by ★ :
Park Jinyoung
★ szükségem van rád ★ :
" better days " - Micheal & Tristen 71538c798d4dd7279c9bd14b398a1878eec3aee2
Forget all the past sad moments When we didn’t know each other.
Tell me this isn’t a dream.
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
" better days " - Micheal & Tristen Fe876a94af3d44c8fa2b7f14083591cff42f92ef
 
" better days " - Micheal & Tristen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Micheal Sizhen Hao
» Tristen Woo
» " but maybe " - Kristine & Tristen
» " way back home " - Channing & Tristen
» when love passes by ♡ Tristen & Kristine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: