New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Moms
TémanyitásMoms
Moms EmptySzomb. Okt. 07 2023, 20:40
Elvileg anya csak egy van, de vannak helyzetek, amikor ez nem teljesen igaz. Ebben a hirdetésben is két karaktert keresnék, nem kizárólag új karaktereket; ha esetleg már meglévőnek is belefér az életébe valamilyen úton-módon az egyik szál, annak is nagyon örülök. Moms 4146035580



Szabadon válaszhtató név
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
szabadon választható
Születési hely
bárhol
Kor
egy nőtől ilyet nem illik kérdezni, ugyebár
Lakhely
ahol csak szeretnéd
Szexuális beállítottság
alkotóra bízva
Családi állapot
engedd szabadra a fantáziád
Csoport
bármi
Történetünk
Te vagy a biológiai anyám. Semmit nem tudok rólad; sem a neved, sem a korod, sem a címed, még egy fotóm sincs rólad. Csak annyit tudok, hogy nem kellettem neked, ezért lemondtál rólam. Szeretném azt gondolni, hogy jó indokkal tetted ezt, hiszen nyomós érvek nélkül senki nem mondana le egy gyerekről. Jellemzően mindig mindenkiről a legjobbat feltételezem és igyekszem az emberekben meglátni a jót, de ha rád gondolok, összeszorul a gyomrom és semmi jót nem érzek. Nem vagyok mérges vagy dühös, inkább csalódott, hogy a saját anyámnak sem kellettem. Rengeteg kérdésem lenne hozzád. Nemrég az ügynökségen keresztül megpróbáltam felvenni veled a kapcsolatot (az előtörténetem igazából ezen alapszik). Sok év kellett, mire összeszedtem a bátorságomat ehhez, mert féltem attól a pillanattól, amikor esetleg találkozunk. De ez a pillanat nem jött el, mert habár megtaláltak téged, te nem akartad velem felvenni a kapcsolatot. Ez a mai napig kísért. Nem beszélek róla senkivel, próbálok úgy tenni, mintha mi sem történt volna, de minden egyes nap ott motoszkál a fejemben a tudat, hogy még most sem akarsz rólam tudni.

Konkrétumokat a karakterrel kapcsolatban nem szeretnék megszabni, de mindenképp az a célom, hogy valamiféle kapcsolat kialakuljon Clara és az anyja között. Moms 4146035580 Az, hogy miért mondott le anno a lányáról, szintén az alkotóra bízva. Lehet, hogy túl fiatal volt még egy gyerekhez, nem érezte magát késznek, nem voltak olyanok a körülmények, vagy valami egészen más is lehet, tényleg nem szeretném megszabni. Ahogy azt sem, most miért nem akart kapcsolatba lépni Claraval. Nem gyors, azonnal egymás nyakába borulós játékokat képzelnék, hiszen mégis eltelt majd’ harminc év.

Ha valaki látna ebben potenciált, megalkotná anyukát, vagy a már meglévő karaktere életébe elfér egy ilyen plot, a postaládám nyitva áll.  Moms 2451935670

livin' in new york



Szabadon választható név
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
akit csak szeretnél
Születési hely
amit csak szeretnél
Kor
amennyinek érzed magad
Lakhely
bárhol New Yorkon belül
Szexuális beállítottság
heteroszexuálisnak gondolnálak
Családi állapot
házas/elvált
Csoport
csak ne törvényszegő és munkanélküli
Történetünk
Te vagy a példaképem. Neked akadt meg a szemed rajtam, és amikor megláttalak, azonnal éreztem valami különös kapcsolatot kettőnk között. Azt éreztem, benned megbízhatok, talán te leszel az, akinek nem csak egy leszek a sok közül, hanem igenis számítani fogok. Kedves volt a mosolyod, és azt szerettem volna, bárcsak ilyen anyukám lehetne. És ilyen is lett, ugyanis te és a férjed viszonylag hamar - ahogy a bürokrácia engedte - örökbe fogadtatok. Nem te szültél, de téged hívlak anyának. Nem én voltam az első és egyetlen, de nem is az utolsó gyerek, akit magatokhoz vettetek. Mindenkit sajátotokként szerettek a mai napig, habár már a legtöbben felnőttünk. Miattad tartok ott, ahol, és miattad választottam az egészségügyi pályát. Te segítettél át a legnehezebb időszakokon, te inspiráltál, és miattad úgy érzem, nekem is vissza kell adnom valamit az embereknek abból a sok jóból, amit kaptam.
Amikor felvetettem neked, hogy szeretném megkeresni a biológiai anyámat, attól féltem, ez rossz érzést kelt majd benned. De te támogattál és segítettél. Végig mellettem voltál, akkor is, amikor közölték a rossz hírt (ami szerepel az előtörténetemben is). Tartottad bennem a lelket végig. Azt hiszem, még neked sem vagyok kész beszélni róla, milyen érzést vált ki belőlem az elutasítás, pedig látod rajtam néha, ahogy elkalandozom, ami eddig nem volt rám jellemző. Ha elfoglalom magam, akkor nincs gondom, de ha egy kicsit egyedül vagyok a gondolataimmal, sokat merengek és próbálok válaszokat találni azokra a kérdésekre, amikre talán sosem válaszolhat senki.
Nem csak az anyám vagy, hanem a bizalmasom, a barátom. Mindig mindent veled osztottam meg gyerekként, és általában most is hozzád fordulok, ha valakinek valamit el kell mondanom.

Itt sem szeretnék sok mindent megszabni, de mivel ezt már több helyen említettem, hogy ő inspirálta Clarat több szempontból is, ezért mindenképp valami olyan munkát gondolnék neki, ahol embereknek segít - és nem mellesleg jól is fizet, ha több gyereket örökbe fogadtak az évek során. Ez kedves, empatikus nőt képzelnék alapvetően, minden más a megalkotóra bízva. Itt is igaz, ha már van olyan karakter az oldalon, akinek ez belefér az életébe, annak is nagyon örülnék.  Moms 2451935670

livin' in new york




I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir and Ariel Hella Wright imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Moms 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Moms Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Moms 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Moms Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Moms Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
 
Moms
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wild moms

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: