New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aleyna Poyraz
TémanyitásAleyna Poyraz
Aleyna Poyraz EmptyHétf. Feb. 27 2023, 16:06
Aleyna Poyraz
Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket, szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?

Karakter típusa
Saját - picit keresett
TELJES NÉV
Aleyna Poyraz
Becenév
Lena, Ley
Születési hely
New York
Születési idõ
1997. Aug. 12.
Kor
25 éves
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
Columbia  - jelenleg halaszt
Foglalkozás
kutyasétáltató, önkéntes menhelyen
Munkahely
-
Hobbi
rajzolás, éneklés, hegymászás, biciklizés, túrázás, kóbor állatok befogadása (akár a menhelyről is ideiglenesen befogad állatok)

Csoportom:
munkások

Jellem
A házunk mindig zajos volt, de szerencsére nem a veszekedéstől, hanem a vidámság dallamai töltötték meg a házat. Szerencsésnek érzem magam, hogy nagycsaládban nőhettem fel, mert így hamar megtanultam azt, hogy mennyire is fontos a kedvesség, a segítőkészség és az, hogy tud, mindig van olyan ember az életedben akire számíthatsz. Mondhatni ritka pillanat volt az, amikor úgy éreztem, hogy igazán egyedül vagyok.  Gyerekkoromtól kezdve imádtam rajzolni, olvasni és állatokkal foglalkozni. Amikor nagyobbacska lettem én vigyáztam a kisebb testvéreimre és unokatestvéreimre. Talán pontosan ennek köszönhetően imádtam meg gyerekeket és ekkor határoztam el azt, hogy egyszer óvónő leszek.
Soha nem voltam az a fajta teremtés, aki megbírt ülni a fenekén, vagy aki elkerülte volna a veszélyt és kalandokat. Igazán kíváncsi természetem van már gyerekkoromtól kezdve, ami talán részben annak is köszönhető, hogy nagycsaládban nevelkedtem, így mindig történt valami. Bizalom számomra a világ egyik legnagyobb kincse. Barátságos vagyok, könnyedén megtalálom másokkal a hangot, de igazán közel ritkán engedek bárkit is. Magánéletemről ritkán szoktam beszélni és a családomról is. Ez részben a múltban ért csalódásoknak köszönhető. Kitartó és makacs vagyok, olyan aki mindig kimondja azt, amit gondol, emiatt pedig sokszor keveredtem már bajba. Nem véletlen, hogy anyám is gyerekként sokszor mondogatta azt, hogy még az őszinteségem fog bajba sodorni. De ennek ellenére is azt gondolom, hogy az őszinteség jobb, mint a hazugság. A fájdalom elmúlik, de a bizalom örökre képes megtörni.  Régebben sokszor keveredtem veszélyes helyzetekbe a kíváncsiságomnak köszönhetően, de manapság már próbálok erre ügyelni, ami nem olyan egyszerű, ha az ember olykor igazán csetlik-botlik. Ezt valahogy mai napig nem tudtam kinőni.


Avataron:
Afra Saraçoğlu

Múlt
- César! Lucy! Álljatok meg! – ordítom el magam, miközben a két kutya ellentétes irányba rohanna, mintha csak összebeszéltek volna. Könnyedén rántanak rajtam egyet hatalmas termetükkel, aminek köszönhetően neki is koccanok egy úrnak. Sietve kérek elnézést, majd a villanyoszlopot elkapva pár lépés után végre én rántok rajtuk egyet. Talán ez még se volt túl jó ötlet, hogy ilyen munkát vállaljak, de szükségem volt a plusz bevételre. Az albérlet nem fogja magát kifizetni és továbbra is segíteni szerettem volna a szüleimnek, illetve ott volt még az is, hogy az egyetemet is szeretném folytatni. Bár már egyáltalán nem voltam biztos abban, hogy ezen a szakon szeretnék maradni. Talán inkább olyan szakot kellene választanom, ami nem az álmom, de biztosan jobban kereshetnék vele és ezáltal jobban tudnám támogatni a családomat is. Pontosan miattuk halasztottam, mert a szüleimet autóbaleset érte és emiatt hetekig ápolásra szorultak, majd a teljes felépülésig még hónapok teltek el, így a munkából is eléggé kiestek. Nem is volt kérdés, hogy első pár hétben szinte újra otthon laktam és ritkán jöttem vissza az albérletembe, majd pedig még inkább a munkába temetkeztem, a menhely mellett jött ez a sétáltatás dolog, az egyetemre pedig továbbra se mentem vissza. Erről viszont nem tudnak, hiába úgy neveltek, hogy ne hazudjak és én is jobb szeretem az igazságot, akkor se volt szívem elmondani nekik, hogy jelenleg halasztok. Nem értették volna meg, mert szerintük tanulni igen is fontos és ne rájuk fecséreljem el az időmet. Jönne az, hogy fiatal vagyok, éljem az életemet és társai, de én akkor se ilyen voltam. Számomra a család fontos volt és természetesnek vettem azt, hogy míg egykor ők vigyáztak rám, addig most én segítek nekik.
Apró sóhaj hagyja el az ajkaimat, amikor újra rántanak rajtam egyet a kutyák, mert megláttak valamit. – Nem tudnátok végre egyszer valamiben egyetérteni? – tettem fel a költői kérdést, mire mind a két kutya megfordult és úgy nézet rám… Nem is tudom, mintha nálam mentek volna el hazulról. Lemondóan sóhajtottam egyet, majd elengedve az oszlopot ideje volt tovább menni. Komolyan egészen Nazli nénikéimre emlékeztetnek. Ő és a férje is ritkán értett egyet valamiben. Ha az egyik balra akart menni, akkor tuti a másik jobbra. Mintha direkt csinálták volna, hogy utána jól megvitassák török módra és még édesebb legyen idővel a kibékülésük. Szerencsére viszont a két ebnek sikerült dűlőre jutni és inkább egyenesen folytattuk az utunkat, ahol hamarosan az egyetem épülete rajzolódott ki. Mintha még ők is azt akarták volna sugallni, hogy inkább ott kellene lennem, mintsem velük kellene hadakoznom. Nem, most erre nem gondolhatok, mert így is beszélnem kell az iskolával, hiszen lassan ultimátumot is kapok, pedig már csak egy évem lenne hátra. Inkább bele se gondolok abba, hogy hányszor mondtam erre azt, hogy majd holnap foglalkozom vele, miközben a határidő egyre inkább kezd a sarkamra taposni. Újabb rántás, amivel végre visszacsöppenek a valóságba. – Jól van már! Mindjárt elérünk a parkba, nyugalom. Így nem lesz jutalomfalat. – persze, hogy ennek köszönhetően egyből a lehető legédesebben néztek rám és még bújtak is. Csak ne lennének ennyire aranyosak, akkor nem tudnának ennyire könnyedén levenni a lábamról se. Még akkor se, ha már miattuk nyaltam fel majdnem az aszfaltot is.

[órákkal később]
A legtöbb helyen ilyenkor már nem ég a lámpa, de nem is csoda. A legtöbben hajnali fél egykor a hét közepén aludni szoktak, mintsem dorbézolni. Még a legtöbb egyetemistára is igaz. Miközben az ég újabb hangos dörgéssel adta a tudtomra, hogy ő bizony nem alszik, addig én újra végigtapogatottam a ruhámat, majd feltúrtam a táskámat, de mindhiába. Valahol elhagytam a kulcsomat, a telefonom meg teljesen tönkre ment, amikor a parkból való rohanást követően megcsúsztam és úgy döntött, hogy egy nagyobb tócsában hajónak áll.
Felhívni senkit se tudtam, a menhelyre pedig nem akartam visszamenni, mert már így is tiszta sár voltam, kimerültem és majd megfagytam hála annak, hogy teljesen eláztam.  Szerintem úgy néztem ki, mint akinek ruhástól támadt kedve fürdeni, majd utána egy kisebb sártengerben ugrált. Alsó ajkamba haraptam, majd utolsó eshetőségként a szomszédom ajtaján kezdtem el kopogni. Nem sokszor találkoztam még vele, mondhatni párszor összefutottunk, köszöntünk és ennyi, de most mégis ő volt az utolsó reményem. Talán nem fogja rám csapni az ajtót, mert azt hiszi valami őrült vagyok, bár mennyivel jobb az, hogy a megszokott sallang helyet én nem cukrot, hanem zárfeltörést akarok kérni tőle?
Inkább bele se akartam gondolni abba, hogy milyen benyomást fogok kelteni és mi hathat őrültebbnek a kinézetem, vagy a kérésem, mert csak egy dolog érdekelt, hogy végre forró fürdőt vehessek és ezáltal újra érezhessem minden végtagomat.  


livin' in new york

Kendra Chemblar ölelést küldött

Dorian J. Lester and Maxwell O'Connor imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna Poyraz Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna Poyraz Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna Poyraz Bf392e02262939fbc45934acb6ea439187531a07
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Aleyna Poyraz 7c7eb0f4e8e2641a7106cce5642119d9588c7dd7
TémanyitásRe: Aleyna Poyraz
Aleyna Poyraz EmptyKedd Feb. 28 2023, 15:13
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Aleyna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jó érzés tud lenni, ha rátalálunk arra mit akarunk a jövőnkkel kezdeni, de mint ahogyan az lenni szokott, az oda vezető út sosem túl egyszerű. Abban a helyzetben találtad magadat ahol félre kellett tenni a terveidet, mert egy nagyobb felelősség hárult rád és a kettő együtt már nem fért bele. Egyszerre érezheted igazságtalannak a helyzetedet, miközben tudatában is lehetsz annak, hogy helyesen döntöttél. Mégis nehéz ez és sokszor talán még akár frusztráló is, de ha újra ebben a helyzetben találnád magadat, megtörténhet, hogy akkor sem cselekednél másképp. Egy nap majd remélem, hogy lehetőséget kapsz arra is, hogy bármiféle bűntudat érzése nélkül megéld a saját álmaidat is, mert igazán megérdemled. Addig is viszont próbáld meg megőrizni ezt a vidám kis természetedet és keresd továbbra is azokat a lehetőségeket, amik kiszakítanak egy időre a felelősség alól. Idővel pedig eléred majd azt is amit szeretnél, mert nem olyan lánynak tűnsz, aki ne tenne meg mindent azért amit elképzelt. Aleyna Poyraz 4146035580
Na és persze a veszélyes életmódot csak mértékkel. Smile
Kedveltem a történetedet és kíváncsian várom a folytatást.  Aleyna Poyraz 2451935670

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna Poyraz A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Aleyna Poyraz D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Aleyna Poyraz 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Aleyna Poyraz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maxwell & Aleyna
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna & Sebastian // The new dog
» Aleyna naplója
» Aleyna & Maxwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: