New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 16:53-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:44-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 16:42-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Gleeson & Lesya // The Job
TémanyitásGleeson & Lesya // The Job
Gleeson & Lesya // The Job EmptyHétf. Márc. 11 2024, 18:46


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Nem telt el néhány nap, hogy Lesya és én megismerkedtünk és kialakítottuk egymás közt a mi kis gyümölcsöző kapcsolatunkat, de azóta nem nagyon kerestük egymás társaságát, viszont ez nem jelentette azt, hogy elfelejtettem őt és a létezését. Nem, én igen is emlékeztem rá és igen is szemmel tartottam, követtem őt és abban is biztos voltam, hogy ő is igyekszik megtudni rólam ezt-azt, bár nem lesz könnyű dolga.
Elég jól leplezem azt, hogy ki vagyok, mi vagyok, nem nagyon hagyok lehetőséget az embereknek, hogy betekintést nyerjenek az én bűnös életembe. Mint civilt, a jó szándékú, aranyos, jó lelkű ügyvéd ismerhetnek engem, de a sötét oldalamat nem szoktam mindenki számára elérhetővé tenni. Csak nagyon kevesen tudják ki vagyok igazából és ez így van rendjén.
Nézelődtem az utóbbi időkben, hogy ki lenne Lesya számára a legelső jó munka alap, így jött velem szemben egy Frank Snyder nevű negyven év körüli vállalkozó, akiről tudtam, hogy jó, neves cége van, de a magánéletben nem egy túl hűséges típus. Úgy hallottam szereti csalni a feleségét és kacsintgat a fiatal lányok felé, szóval tökéletes alapnak éreztem, hogy Lesya megkörnyékezze őt. Bíztam benne, hogy Frank kapni fog a lehetőségen és élni fog az alkalommal, hogy lecsapjon rá és a lehetséges menetre, így az egyik hétvégén összeszedtem a lányt és a egy félre eső helyen találkoztam vele. Vittem neki ruhákat is, amikben szerintem kapósabb lehet és igyekeztem tenni érte, hogy valamivel értettebnek tűnjön a koránál, tehát inkább a huszonéves korosztálynak tűnjön.
A kocsiban ülve megmutattam neki Frank közösségi oldalát is. Egyébként egy vonzó, ápolt férfi volt, aki a negyvenes évei elején járt, tehát nem is az a kimondottan visszataszító férfi típus. Adott magára.
Meséltem is róla neki ilyen evidensebb dolgokat, de nyilván arra nekem sem volt rálátásom az ágyban mit szeret, vagy hogy szeret csókolni.
- A lényeg, hogy tudjak rólatok kompromittáló képeket, videókat csinálni. Csók, petting, stb. Nem tudom meg tudod-e úszni, hogy lefeküdj vele, de talán ki tudlak húzni a szorult helyzetből, ha jól alakulnak a dolgok. Persze, csak, ha igényled. Mert ki tudja, lehet végül nem is fogod bánni, hogy a férfi az utadba került - kuncogtam. - De talán közbe tudok majd avatkozni. Megoldjuk.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Lesya Bloomquist imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Lesya // The Job 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Lesya // The Job Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Lesya // The Job
Gleeson & Lesya // The Job EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 18:19
Talán nyugodtan, már-már közönyösen fogadta Glesson zsarolását ott és akkor a férfi előtt, de az egyetemre beérve Theo kezébe nyomta a kávéját, és egy órát a mosdóban töltött, kiadva magából azt, amit ő ivott. Habár az apja megedzette, megtanította sok mindenre, arra sosem kellett, mi történik, ha őt szorítják sarokba. Ahhoz az apja értett, mégpedig annyira, hogy a lány sosem érezte, hogy hurokban lenne a feje, ellentétben azzal, amit az ügyvéd felvázolt. S habár a körítések nélküli beszélgetés miatt legalább pontosan felvázolódtak a határok, és az is mire számítson, mégis pont ez a direktség az, ami miatt könnyek szöktek a szemébe, és legszívesebben szétvert volna valamit a rátörő tehetetlen dühtől. Miután összeszedte magát, az órái maradékát, amit nem művészeti termekben töltött kutakodásra használta fel, Theot elhessegetve minduntalan, amikor belátást akar kapni, mi és épp ki után is kutakodik Lulu. Kutakodásban mindig jó volt, már tizenéves kora elején ha rákattant valakire, vagy valamire azután mániákusan képes volt az internet minden mélységét felforgatni, és kiolvasni mindent, amit csak lehetett, s ami csak fent akadt. Pletykák, teóriák, szerkesztett felvételek, képek, beszámolók, cikkek, fan-cuccok, de tényleg minden volt fent az illetőről, előbb vagy utóbb Lesya szeme elé került. Nyilván olyanokkal, akik szándékosan nem rejtegettek semmit – sztárok, osztálytársak, munkatársak civilek -, sosem olvastak maguk után, vagy nem fizettek azért, hogy más megtegye, és a kompromittáló szarokat leszedje. Nyilván a sztárok többsége is csak ímmel-ámmal, hisz a rivaldafény sokszor kurva mindegy negatív vagy pozitív pletyka hozománya.
Glessonról meg csak csupa jó. Olyannyira ki van polírozva a közösségi médiás jelenléte, mint egy fényesre nyalt Mária szobor, épp hogy csak glória, meg szent ének nincs ott aláfestésnek. Alapos gennyláda. Picsába. S bár az internet, amin a világ nagy zöme lóg, csak a jéghegy, ami a Titanic előtt is látszott, mélyebbre még csak a saját kis gyér tudásával volt képes eddig is leúszni, ott két Angliai cikknéltöbbet nem talált még, ahol nem szentként lett volna feltüntetve, ám azokban is csak felszínesen említették, nem róla szólt a teóriagyártás lényege.... de ha egyszer a neve felmerül, akkor ott bizony még lesz valami! Ám ehhez Lulu tudása már kevés, a pénze meg még nem elég, hogy az ismerőseit zaklassa akik tudnának segíteni. Az etikátlan hackerekkel, és az internet Poklában szörfözőkkel az a helyzet, hogy semmit nem adnak ingyen – a lánynak meg jelenleg még csak a semmije van, de az halmokban.
A megszerzett tudás azonban mindig hasznos, és így is többet megtudott már a fickóról, mint amennyit találkozásuk alkalmával elcsicsergett, tűnjön az bármily' haszontalannak is. Ezen tudás birtokában veszi fel a telefonját, és vár ott, ahol Glesson találkozni óhajt.
A kapott ruhák közül végül az egyik bizonyul rá megfelelőnek, mert bár vékony – egyesek szerint túl gebe is – mell tájékon nem szúnyogcsípésekkel bűvészkedik, így a szűk ruhában egészen dekoratívnak is hat, na meg az alulfejlett jelzőt is simán eldobhatja, ami általában jellemzi, lévén zömében leszarja, épp mi van rajta, ha olyan helyre megy, olyan emberekkel, akik ismerik, vagy akiktől nem akar semmit. És a semmi alatt nem a szexet kell érteni, mert bár stílusát tekintve kissé leharcolt az alap, megjelenésével épp annyira el tudja érni, amire szüksége van, amennyire a személyiségével – ingyen kávé? Belépő jegy nélküli bulizás? Koncertre bejutás? Jobb jegy az iskolában? Mind hozzájut, de apjától megtanulta, hogy ha túl sokat akar, az sokkal több munkával jár, és sokkal több látszattal, na meg annál is több figyelemmel.
Végül véglegesen eligazgatja magán a ruhát, amiben sokkal törékenyebb, és nőiesebb, táskája után nyúlva előkotorja a sminkes szütyőjét, és egy húsz perc tükörbe bámulás után az arca sem úgy néz ki, mint aki egy hete nem aludt. Visszafogott, de ízléses. Ki gondolta, hogy tud ilyet is, nemde? Még azon se botránkozik meg, ha esetleg Glesson közbeszól, javasol, vagy ha az átöltözésnél megvétóz ezt vagy azt. Tisztázták, hogy a férfi nem akar tőle többet, így nem szégyellős, de mégis csak fasz van a lába közt, így képes megállapítani, ha valami rosszabb vagy jobb lenne.
A telefon után Lesyának még arra is gondja volt, hogy minden porcikája hidratált és sima legyen, mint egy kicseszett márványpult. Szó ne érje a ház elejét, hogy nem rak bele elég effortot, bár az élvezeti része a készülődésnek még messze a béka picsája alatt van, majd hozzászokik.
- Értékelem, a pozitivitást, de ennyire nem hajszolom a jó baszást, és a csini pofit.- mered kétkedőn a másikra a már jól ismert kocsiban, kijelentése megint, mint az első találkozásukkor sem a faszinak szól, egyszerűen alap jelleme az irónia, meg az, hogy ha rokon jellemre talál, jelezze, a felesleges  jópofiskodás szükségtelen, lévén egyikük sem értékeli. - Értettem. Hova megyünk, hol fogok vele összefutni? - érdeklődik, mert bár Glesson egyből azt hiszi, képes megfektetni a fazont – illetve a fazon őt -, ahhoz azért olyan helyszín is kell, ahol ez reális keretek közt kivitelezhető. Ha cégvezető, nem fogja berángatni a lányt egy mosdóba, csak a saját kielégülése céljából, pláne ha nem érzi komfortosan magát.
- Azt látom, hogy tipikusan szar hobbijai vannak. - utal egy fintorral a képekre, amin vagy a hajóján szelfizik, vagy a golfklubban. Ez azon férfiak velejárója, akik vagy feltörni kívánnak még magasabbra, emiatt az elit köré gyűlnek, vagy azt hiszik magukról, hogy már ott vannak. Lesya már csak azért is gondolja ezt, mert bár azokon a képeket amiken egy-egy estélyen van, vagy eseményen nívósabb arcokkal is pózol, amiken csak a „hobbijának” hódol, ott még nem fellelhetőek csak az utóbbi időkben a „haverok”. - Mennyire kell már az első alkalommal virítanom valamit? - kíváncsiskodik, mármost el kell e jutnia legalább egy kompromittáló képig, vagy van ideje puhítani a célpontot. A hasa majd a választól függően rándul görcsbe, vagy sem, egyelőre igyekszik nem ráfeszülni arra, amire épp készül. Míg a választ hallja, a mobilját elővéve segítségül hívja a wikipédiát, meg egy-két szak oldalt, amin utánaolvas a képeken látott hobbiknak: a hajó típusa, felszereltsége, paraméterei, minden szar, amikkel az idióták egymásnak villognak, és amitől nő a faszuk, ha esetleg egy nő is érdeklődik irántuk, valamint a golfpálya elhelyezkedése, nehézségei, de még az ütők fajtáira is rákeres, már ha van annyi ideje a címig, a kétfelé figyelés jól megy neki, ha célirányosan tudja menedzselni – így figyel arra is, amit esetleg még Glesson javasol.


Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE


Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Lesya // The Job E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Gleeson & Lesya // The Job 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Gleeson & Lesya // The Job 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Gleeson & Lesya // The Job
Gleeson & Lesya // The Job EmptyKedd Márc. 26 2024, 18:09


Gleeson & Lesya

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Mikor Lesya öltözött és sminkelt, nem sűrűn szóltam közbe, csak néha-néha tettem javaslatokat, hogy szerintem mi-hogy lenne ideálisabb, de nyilván én is csak abból tudtam építkezni, hogy a pasast milyen nőkkel láttam eddig és ők, hogy festettek és igyekeztem azok alapján felépíteni Lesyát, aki lehetett ezeknek a nőknek a fiatalabb kiadása. Vonzóbb lehet a kora miatt is, főleg, ha még ideálisan is néz ki.
Mit ne mondjak, azért látszott, hogy Lesya kitett magáért és ezt értékeltem, noha én nem tudtam ráizgulni. Nem hozott lázba. Nem voltam az a fajta, aki a testiségeket hajszolta, főleg, mivel tudtam, otthon vár a párom minden nap és nem lett volna értelme sem félre kacsintani.
- Majd rákapsz idővel - vigyorogtam pimaszul. - A te korodban a legtöbb csaj napi szinten hajszolja a kemény farkakat. De nyilván nem vagyunk egyformák - vontam meg a vállaim.
- Nos ma délután úgy tudom a Big Five kaszinóban lesz ma délután. Szereti a pókert és a rulettet, szóval odaviszlek és lesz lehetőséged felszedni. Úgy tudom a kaszinó felett vannak szobák is, ha valakinek lehetősége adódna felvinni valakit. Szóval ha sikerrel jársz, ott kötsz ki - mosolyogtam.
- Szerintem nincs sok baj a hobbijaival, de hát nem vagyunk egyformák, igaz? Nekem is vannak az átlag emberek szemével nézve unalmas hobbijaim. Bármennyire is lehet meglepő számodra, nem pörög az élet körülöttem. Nem vagyok túl izgalmas ember.
A kérdésre elgondolkodtam. Végül is nincs garancia rá, hogy a férfi egyből lecsap rá, vagy egyből ágyba csalja, bármi. Az sem biztos, hogy sikerülhet elsőre megszerezni az anyagot, hiszen nem tudjuk mennyire körültekintő. Az sem biztos, hogy ha ágyba csalná, akkor a kaszinó fölött fektetné meg, lehet elvinné inkább egy motelba. Sok a változó, nem lehettem naiv és nem nem vehettem biztosra semmit.
- Nos... igyekezzünk. De nem fogok harapni, ha ma nem jön össze. Most beérem azzal, ha látom az akaratot - mondtam és hagytam, hadd olvasgasson a mobilján. Ő volt a nő, ő tudta milyen módszert fog alkalmazni. Ő tudta mik azok a női fortélyok, amikre harapnak a férfiak, amikkel a legjobb hatást érheti el.
Mikor a kaszinóhoz értünk adtam neki pénzt, hogy tudjon zsetont venni, ha esetleg akarna játszani, vagy szükséges lenne-neki a játék miatt, vagy csak venne magának valamit. Elsőnek Lulu ment be, de pár perc elteltével én is bementem és szemeimmel kerestem őt. Azért igyekeztem nem feltűnően szemmel tartani, biztos-ami biztos, majd vettem zsetont és elkezdtem huszonegyezni, hogy ne keltsek feltűnést. Ha egy hozzám hasonló férfi megjelenik egy kaszinóban és nem játszik, az mindig mindenki szemében gyanús.


  ♪ Az utolsó hangos dal


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.
mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Lesya // The Job 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Lesya // The Job Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Lesya // The Job
Gleeson & Lesya // The Job EmptyKedd Ápr. 02 2024, 12:42
- Most vágjak vissza, hogy az Ön korában meg a fele bagázs feleségcsaló kurvázó kapuzárási pánikos? - utal arra, hogy az épp csapdába csalandó férfi is épp olyan előmenetelű mint Glesson. Szavai nyomán azért némi huncut kunkor odagyűlik a szája szegeltébe, jelezvén csupán tinédzser kori pimaszkodás ez a megjegyzés, sem mint komoly vitatkozni akarás. Érti és elismeri azt amit a másik mond, mert az osztálytársai, és zömében az iskolatársai is a szerelmet, a szexet és az élvezeteket hajszolják amellett, hogy igyekeznek teljesíteni az órákon. Ez természetes, még Theon is látja, hogy valami változott rajta az elmúlt héten, de a puhatolózására, hogy mégis mi, nem igen talált még választ, inkább csak hárítást. Vagy valami nőügy lesz, vagy megint ahhoz lesz köze, hogy zúzódásokkal meg foltokkal jön egyetemre. Kurvára reméli, hogy nem az apja veri megint, bár akkor valószínűleg már elhozta volna azt a szőrös nokedlit amit kutyának csúfol, és haza se ment volna többet. Reméli. Nagyon reméli.
- Zsír, nagyon reménykedtem, hogy ne valami krikett klub vagy valami ilyen legyen... - sóhajt kissé felszabadultabban, mert ugyan kaszinóban se járt soha – csak a filmekből tájékozódik -, de jóval izgalmasabbnak és spontánabbnak tűnik pláne elsőre, minthogy valami burzsuj picsának adja ki magát, aki reggelire már antidepresszánsal meg margaritával indít apuci pénzén és egész nap bassza a rezet a pályán. Brr. - Póker, hm. Oké abban jó vagyok! - oké, közepesen jó. Ha számítjuk a vetkőzős pókert, no meg azt ami a házibulikban megy. De sosem maradt még bugyi nélkül, és nyerte már el más füvét is, szóval erősen közepes a taktikája. Lehetne jobb, hisz a zöme számítás és a másik ismerete....de ha mindenben kitűnne, oda lenne a lecsúszott egyetemista picsa látszata, amit túlságosan is szeret, mert egyszerű, és mert gondtalan. Az alváshiányt ne számoljuk, az megtizedeli a fejében feltolódó értelmes gondolatokat, és a színészi képességeit, de szervezete most valahogy érezte, hogy erre rá kéne pihenni, így egész jól aludt manapság... Még a végén Glesson lesz a megmentője? Hah.
- Igen? Hát a hírekben pont ezt olvastam. - mindegy kiteregeti e, hogy mindent kiolvasott róla vagy sem, hisz a hírek minden ember számára elérhetőek, nem lenne újdonság, sem meglepő. Az lenne az, ha nem tette volna. - De nem tudom elképzelni, hogy naphosszat a golfpályán múlatja az időt lyukakba lövöldözve. Viszont akkor milyen unalmas hobbiiai vannak? - kíváncsiskodik, felpillantva a telefonjából, tanulmányozva a férfi vonásait. - Amúgy nincs baj az ürge szabadidős tevékenységeivel sem, csak számomra szarok. A gazdagok elég unalmas skálán mozognak hobbik terén, tekintve a szemetet hamar összefújja a szél. - most rajta van a sor, hogy nemtörődöm mód vállat vonjon, elvégre neki tényleg geci mindegy, melyik méregdrága hobbira basznak el óriási összegeket és időt. De be kell lássa, ha itt hasznos akar lenni az ügyvéd számára, alaposabban utána kell nézzen ezeknek, és nem árt majd gyakorlatot is szerezni egy-kettőben. Keresnie kell valami pénzes kis libát az egyetemen. A művészeti egyetemek előnye, hogy két réteg található meg benne, a csórók, akik úgy kapaszkodtak fel a szakra, és ez életük egyetlen lehetősége a sikerre, meg a másik véglet, a gazdagok, akik brahiból meg lázadásból jelentkeznek, mert úgy érzik ők lesznek a következő meghatározó pont a művészettörténetben és a galériák falain.
- Rendben, nekem ennyi elég, hogy tudom nem lebeg a börtönélet máris a fejem felett. - némi megnyugvással zárja le a telefonját amikor megérkeznek, hangsúlya már sokkal élettel telibb, és valódi megkönnyebbülés, és némi köszönöm cseng benne. Mint amikor egy üres szoba megtelik élettel, csak mert besüt oda a fény. Néha ennyire könnyen kapcsol be és ki, ha szerepekről van szó, s hogy ez később hogy csapódik le benne, arra ráér később rájönni. Talán a pszichológusával. Neki is hogy fogja elmondani ezt anélkül hogy tényleg elmondaná?....Francba.
A kis táskába ejti a telefont, és egy pénzcsipesszel összefogja, amit Glessontól kap – a csipeszt lopta, egy kávézóban valami baromtól -,  még utoljára a visszapillantóban ellenőrzi a sminkjét, álla megfeszül egy pillanatra, mert teste érezhetően tiltakozik az ellen, amit tenni fog, de összeszedve magát végül kiszáll a kocsiól, és könnyed léptekkel sétál be a kaszinó ajtaján. Belső feszültsége, és a gyomorideg, ami liftezésre kényszeríti a haszontalan szervet külső szemlélőnek észrevehetetlen, hisz színészkedésben jó. Franknek hála nagyon jó. Csak utálja.
Hagyja, hogy a biztonságiak átnézzék, ellenőrizzék és végül beengedjék, bent vált ki pár zsetont, és azzal elindulva a bárhoz sétál, margaritát kér – bár utálja, de ez most lényegtelen-, és felméri, melyik asztalhoz lenne érdemes leülnie. Apja szavai úgy visszhangoznak a fejében, mintha csak ott ülne mellette, és sorolná, mire kell figyelnie.
Frank Myers hatékonyan oktatott, és könnyedén magyarázta el a lányának miként mérje fel a teret, a benne elhelyezkedő embereket, és azt, akit épp kiszemel. Annak mozdulatai árulkodnak épp mellyire komfortosan érzi magát, mennyire ura a helyzetének, és azt is, milyen módszerrel érdemes megközelíteni.
Frank Snyder – micsoda Freudi vicc, hogy a keresztnevük egyezik az apjával -, a rulettasztalnál áll, és láthatóan nyerő szériában van, és nem érdekli más, mint a pörgő kerék, és a számok. Lesya figyeli egy darabig a játékot, majd miután legurította az elsőt, és kikérte a második poharat, azzal áll meg az asztal mellett, kissé félszeg testtartással, bambi szemekkel meredve a játékra. A szabályok egyszerűek, nem nehéz átlátnia a dolgot, mégis marad a peremen egy darabig, együtt mosolyogva az ujjongó emberekkel – köztük Frankkel -, és néha körbe-körbe pillantva az asztaltársaságon, mint aki kapaszkodót keres.
Tíz perc sem kell, és felszabadul egy hely, így esetlenül, de végül a férfi mellé áll.
- Ön is szeretne játszani hölgyem? - kérdezi a kupié, és várakozóan vonja fel a szemöldökét.
- Ó! Igen...igen! - teszi a poharát az asztal szélére, és a tokból, amit kapott előszedi a zsetonját, majd elveszve, döntésképtelenül mered a számokra, párszor elindul a keze, de vissza-vissza húzza, míg végül a zsetonjai hogy-hogy nem Franké mellett landolnak.
- Jó választás! - hallja meg a hangját, bátorítóan, mire hálásan elmosolyodik, és mintha zavarba hozná a dicséret kapja el a pillantását s a pohara után markol, és beletemetkezve kortyol belőle, míg a kör elindul, és a golyó pattogni kezd a számok közt.
Érzi magán Glesson tekintetét, de nem zökkenti ki, csak remélni tudja, hogy az, amit egykor a pszichopata apja belé vert, megtérül, és nem köt ki az előtt a sitten, hogy fellelhetne valami meghatározót a seggfej ellen.
Nyernek.
Lelkendezve virul ki az arca, és hálásan pillant fel a mellette állóra, akin elidőzik a tekintete, de minduntalan félre kapja, ahogy az a szemébe akarna nézni, de karja – mintha csak a tömeg nyomná oda – a másikéhoz simul, az újabb körben már az oldalához, hisz a férfi támogatóan simít a feddetlen hátára a nyitott ruhában, és közelebb hajolva hozzá – Lulunak mondhatni mélysége van, nem magassága – a fülébe súgja, mit tenne meg számnak a helyében.
Hát meg is teszi, zsetonja odacsúszik a piros mezőben lévő számra Franké mellé. Újra.
Minden férfi szeret vadászni....hát hagyja, hogy Frank úgy érezze, vadászik....



Glesson & Lulu
Welcome to the shit show

BEE

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Lesya // The Job Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Lesya // The Job E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Gleeson & Lesya // The Job 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
Gleeson & Lesya // The Job Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Gleeson & Lesya // The Job 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
TémanyitásRe: Gleeson & Lesya // The Job
Gleeson & Lesya // The Job Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Gleeson & Lesya // The Job
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What is the truth? - Gleeson & Elinor
» Dr. Gleeson Byrne
» Because of you.. - Gleeson & Elinor
» Lesyan & Gleeson // Blacmail
» Gleeson & Elinor // In Limerick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: