New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:57 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 10:59 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:50 pm-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 10:31 pm-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 10:10 pm-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 9:58 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Saving souls - Mira & Nate
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyVas. Ápr. 21, 2024 9:29 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Az övé. Úgy mondja ezt, mintha valami szitokszó lenne. Tényleg ennyire rossz lenne a helyzet? Úgy tesz mintha ő maga lenne az ördög és semmiképp sem szeretné, hogy az a lány bármiben is rá üssön. Pedig szerintem az ördög nem így festene. Az ördög le sem tojta volna, hogy éppen kirabolnak. Az ördög nem érdeklődne semmi iránt, még a saját lánya iránt sem. Nate sokkal kevesebbet gondol magáról, mint ami valójában. - Oké, szedd össze magad! - Bököm meg a vállát egyik ujjammal, amint elhelyezkedem a bárszéken. - Az a lány biztosan fantasztikus és pontosan azért mert te neveled úgy. Csodálatos apja vagy, máskülönben nem is aggódnál érte ennyire. Szóval itt az ideje, hogy elkezdj bízni először is magadban, aztán a lányodban is! Rendben?! - Mondom erőteljesen, még a kezeimet is összecsapom, hogy jobban ösztökélni tudjam őt. Nem tagadhatom, ami a szívemen az a számon. Nem fogom magamban tartani amit gondolok, ami néha szerencsés... néha pedig átok. Nos, meglátjuk, hogy melyik is lesz most. Vajon magára veszi, hogy így kiosztottam? De a francba is... Nincs mit siránkozni.

Aztán az italainkra várakozva már egészen más témák felé sodor minket az ár. Kimondottan aranyosnak érzem az aggódását és azt ahogyan óvatosságra int engem. Ritkán kapok ilyesmit. Jól esik. Elmosolyodom. - Rendben. - Bólintok végül csak, nem vitatkozom tovább vele. Nem mintha akarattal keverném magam bajba egyébként is. Mindenesetre ennyit megígérhetek neki, hiszen óvatos akarok lenni. Ám a következő szavaival semmiképp sem javít a zavaromon, csak vigyorgok, mint egy tök halloween tájékán. Ő pedig élvezkedik. Óóó, de édes is lesz a bosszúm! - Hihetetlen vagy! - Nevetek fel hitetlenkedve miközben még a fejemet is megrázom. - Randizni a kamaszok szoktak? - Vonom is fel kíváncsian egyik szemöldököm. - Akkor mit csinálnak az olyan érett felnőtt emberek, mint amilyenek mi vagyunk? - Még mindig csak vigyorgok, meg is nyomom az "érett" szócskát, mert mi aztán minden vagyunk, de érett semmiképp sem. Úgy csipkelődünk itt, mint a gyerekek... Vagy éppen egy öreg házaspár. Nézőpont kérdése. Ám mindenképpen élvezem, ezt nem tagadhatom. - Nos, azt már tudod, hogy hol lakom. - Teszem még hozzá, aztán az ölembe veszem a táskám és kutakodni kezdek benne. - Arra az esetre ha megéheznél. - Tolom oda neki egy pimasz kis mosollyal a névjegykártyámat, amin természetesen a telefonszámom is ott van.

- Jaj ne! - Szólalok fel, de többet aligha tudnék magamból kipréselni két nevetés között. Nem tagadom, már nagyon rég nem nevettetett meg senki. Talán soha? Hirtelen azt sem tudom, hogy mit válaszolhatnék rá. - Hé, ez nem fair! Én meg akartalak hívni, de... - Próbálok szabadkozni, de nem megy túl jól. - Oké, megadom magam, te nyertél, nincs tánc! - Nevetek még mindig, nehezemre esik megállnom vele. - De vigyázz mit ígérsz, mert a végén még a szavadon foglak, aztán majd a falamon, bekereteztetve találod azt az alsót, mikor jössz hozzám vacsorára. - Válaszolom pimaszul, nem ijeszt el olyan könnyen. Vagy mégis? A mosolyom szinte pillanatok alatt tűnik el az arcomról a kérdése hallatán. Pedig nem egy különös kérdés. Semmi rossz nincs benne. Mégis rosszul reagálok rá, szinte érzem ahogyan eluralkodik rajtam a pánik és fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék. Nem mondhatom neki az igazat... De hazudni sem akarok. - Ez... bonyolult. - Válaszolom, miközben az italomba meredek, semmiképp sem tudok felnézni rá. Tudom, hogy tudja, hogy valami nincs rendben velem. A kérdés már csak az, hogy elmenekül-e. Az emberek nem szeretik a bonyodalmakat.

- Mondjuk úgy, hogy a régi életemben nem voltam olyan szerencsés, mint ma éjszaka. - Nem kimondottan sokat mond ez a válasz, de valahol sejtheti, hogy miről van szó. Talán azt is megérti, hogy miért változott meg a hangulatom, szinte egy szempillantás alatt. - De ez már a múlt. Ma pedig, mint ahogy te is mondod... Szerencsés vagyok. Főleg azért mert mojitót szürcsölgethetek itt veled. - Igyekszem is terelni a szót, nem hiszem, hogy az első találkozásunk lenne a megfelelő alkalom a múltam kivesézésére, de nem akarom egy hazugsággal kezdeni az ismeretségünket. Muszáj volt mondanom valamit. - A húgom csodás. A kapcsolatunk is az... Voltak hullámvölgyek, de imádom őt. Viszont néha nagyon kicsapongó. Egy kicsit talán olyan, mint a lányod, bár én nem kifejezetten a pasik miatt aggódom, inkább a társasága miatt és amibe azok beleviszik. Nem igazán érti még a tetteinek a súlyát. - Magam sem tudom miért, de tényleg jól esik ezt neki elmondani. Nem túl sok embert ismerek a városban, akivel beszélgetni is lehet, vagy éppen a magánéleti problémáimat elpanaszolni. Ő pedig valamiért olyannak tűnik, mint akit tényleg érdekel is.

- Uh... Köszönöm? - Válaszolom szavaira, amikkel ismételten zavarba hoz. Az érintéséről nem is beszélve. Szinte érzem ahogyan az arcom lángokban ég. - Ma este egész jól érzem magam... Leszámítva azt az apróságot. - Célzom a suhancokra. - Köszönöm. - Ismétlem egy halvány kis mosollyal, ezúttal úgy mindenért. Megmentésemért, a jó estéért. Egy hirtelen ötlettől vezényelve most én nyúlok felé. A kezére simítom az enyémet, egy pillanat erejéig ott is tartom azt, ám végül zavaromban elveszem a kezem és szedelőzködni kezdem. Magam sem tudom, hogy mit művelek, teljesen megkattantam. - Ha gondolod akkor indulhatunk, késő van. Már ha nem gondoltad meg magad azzal a tánccal kapcsolatban? - Nézek rá kíváncsi tekintettel, miután lehúztam az italom maradékát és felállok a székről. - A fuvar áll még? Vagy...? Ha más dolgod van vagy túl nagy kitérő lenne, nem haragszom meg. - Kérdezem némileg még mindig zavarban.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyVas. Ápr. 21, 2024 7:37 pm

Mirabella

Nataael

Azt mondják, hogy egyes embereket okkal sodor elénk az élet, amiben én sosem hittem, viszont minél több időt töltök a Mira társaságában, annál inkább érzem azt, hogy szükségem van rá. Na nem úgy...csak egyszerűen jók esik vele beszélgetni, még akkor is, ha alig egy órája ismertem meg. Valahogy olyan, mintha a benne lévő humorral akarna valamit elrejteni, ami mélyen belülről másképpen a felszínre törne. Valami fájdalom, amiről nem beszél.  Mintha sokkal több közös is lenne bennünk, mint azt remélni mertem volna. Titokzatos, és ami számomra a legfontosabb, hogy nagyon az az érzésem, hogy tökéletesen ért a kamaszok nyelvén is. Amióta a feleségem meghalt, egyre inkább érzem úgy, hogy kezdem elveszíteni az irányítást. Nem csak a saját életem felől, de a lányommal szemben is. Amire azt gondoltam, hogy sima ügy lesz majd, uralni fogom a helyzetet, éppen annak a csapdájába kerültem. Hiába látom be azt, hogy az élet velejárója minden, amiken a lányom keresztül kell menjen, mégis akaratlanul is görcsbe rándul a gyomrom a tudattól, hogy: akkorára nőtt már, hogy lehet fiúja. Jó lenne ha létezne valamiféle kézikönyv, ami megtanít kezelni egy tinédzser lázadót úgy, hogy az közben ne kezdjen még jobban lázadni.
- Mindegy, hogy a lányomnak milyen szándékai vannak... ő akkor is csak egy gyerek. Ráadásul az enyém. - hangsúlyozom ki az ijesztő tényt, mert biza Chloé minél idősebb lesz, annál nagyobb bennem a felismerés, hogy mennyire hasonlít rám. A természete. Abban meg csak reménykedek, hogy a sorsa nem lesz ugyanaz. Nem, amíg én élek. - Fel lehet állni, az igaz. Csak épp nem mindegy, hogy egy-egy csalódás milyen mély nyomokat ejt majd benne. De mindegy. Az én gondom ez, és nem a tiéd. A viágért sem akarnálak ezzel terhelni. - már így is jóval többet beszéltem, mint szoktam, mintha ezt Ő maga ragasztotta volna rám. A felismerés pedig, hogy eljön majd egyszer az ideje, hogy nem leszek erős pajzsként a lányom előtt, szinte pofoncsapásként ér. Lucy sem akart meghalni... szerette volna látni a lányát felnőni, sírni az esküvőjén, és játszani az unokáival. De nem élhette mindezt meg, amiért még a tükörbe nézni sem igazán vagyok képes. Én élek... de bármikor eldobnám az életem, ha tudnám, hogy Ő cserében életre kel. Fokozatosan nyugtatom le magam a Mira hatására, akármennyire is nem hiszek a csodákban, de ezúttal tényleg olyan, mintha az égiek küldték volna Őt hozzám, mert máskülönben eddig biztos, hogy darabokra szedtem volna egy gyereket. Mindezt csak azért, mert a lányommal szórakozik. Határozottan szeretném Őt egy vitrinbe zárni, és onnan soha ki nem engedni, csak a port törülgetni róla. Tizenhat évesen had ne csókolgassa már Őt senki. Mira azonban újból eléri, hogy megjelenjen rajtam az a féloldalas mosoly, mert egyszerűen imádom a humorát, és mindazt, ahogyan a világot szemléli.
- Igen. Valami ilyesmire céloztam. Bár az még mindig erős túlzás, hogy elraboltalak volna. - szökik fel a szemöldököm egy kósza pillanatra, miközben rá nézek. Oké, valóban meredek volt a helyzet, én sem így terveztem, de már ez van. - Szóval légy óvatos. - zárom is le ezzel a témát, és ha nem keltette volna fel ennyire az érdeklődésem, akkor azt is mondhatnám, hogy a jövőre nézve ez nem az én problémám lenne, de valamiért örülnék annak, ha az elválásunk majd nem végleges lenne. Lucy óta, Mira az első olyan nő, akit még csak ágyba vinni sem akarok, egyszerűen csak úgy élvezem a társaságát. Mindenféle magyarázat nélkül. Tetszik azonban, hogy látványosan jön zavarba ismét, ha szeretném használni a csöpögös szavakat, akkor talán azt mondanám rá, hogy cuki - Chloé legalábbis előszeretettel dobálózik ezzel a szócskával -, de én inkább csak elnevetem magam. Kicsit olyan, mintha még Ő maga sem tudná, hogy mit is akar épp mondani. Éppen ezért kíváncsi pillantásommal, csak még inkább méregetem miközben dadogva magyarázkodik és mindenféle ajánlatot tesz.
- Szóval szeretnél még találkozni velem... - ezt inkább csak kijelentem, mert valahogy olyan egyértelműnek tűnik. Én meg még örülök is annak. Ahogyan ismét szórakoztat, hogy ezt is megpróbálja kimagyarázni. Honnan tudja, hogy én hogy értem az egyértelműt egyébként? - Nem úgy érted, hogy randizni hívsz? Helyes is. Randizni a kamaszok szoktak. De a lasagnat szeretem. Szóval elfogadom a meghívásodat. -  kacsintok rá és az érintetlen poharamat kezdem vizsgálni. Mióta iszok én ilyen gusztustalan löttyöket egyáltalán? nem azt mondom, hogy alkoholista lennék, tudok mértéket tartani, ha pedig vezetek, akkor sosem fogyasztok alkoholt, viszont ha ilyen helyre jövök, akkor határozottan nem mojitot kérek magamnak. Már mindegy. Egyszer élünk. Épp ezért is emelem fel védekezően magam előt a szabad kezem, mert nekem ugyan semmi bajom ezzel az itallal. Ha Őt egyszer boldoggá teszi.  A pimasz kérdése azonban meglep, fokozatosan oldódik fel köztünk a hangulat, ami egy részből jó, viszont egy kicsit rémisztő is. Lucy volt az utolsó, aki ilyen sokszor meg tudott nevettetni.
- Na, na... azért ennyire ne bízd el magad. A mojito még egy dolog, de a tánc... az már megint más. - nem is tudom, hogy van-e annyi alkohol mennyiség, amitől a bot lábaim elkezdenének táncolni. Kizárt. - Viszont ha az alsógatyám nagyon érdekel, akkor adok neked egyet ajándékba. Hogy eszedbe jusson róla mindig, hogy milyen pimasz voltál azzal, aki tulajdonképpen megmentett. - csóválom meg rosszallóan a fejem, de azért nevetek is közben. Talán ezt Ő sem gondolta komolyan. Ha néhány megjegyzésem képes zavarba hozni, akkor vajon mit váltana ki belőle, ha meglátna alsó nadrágban. Nők. A fene sem érti őket.
- Nem... én nem igazán gondoltalak éjjeli pillangónak. Csak úgy érdekelt. - megnyugszom azért mégis a válaszán, mert beismerem, hogy először valóban valami sokkal rosszabbat feltételeztem róla ennél. De ez hamar el is illant az elmémből, amint beszélgetni kezdtünk. Túl értelmes ahhoz, hogy a férfiak szórakoztatása legyen az életcélja. A megszokás kedvéért azért elkezdem inni az italomat, ami nem is olyan rossz, mint hittem volna, közben pedig türelmetlenül hallgatom ahogyan az életéről kezd beszélni, bár ez még mindig kevés. Jobban meg akarom ismerni.
- Na és miért akartál új életet kezdeni? Vagy inkább úgy kérdem, hogy mi bajod volt a régivel? - természetesen tiszteletben fogom tartani, ha nem akar válaszolni a kérdéseimre, de attól az még nem változtat a tényen, hogy emnnyire különlgesnek találom őt. - Mi a baj a húgoddal? Nem jösztök ki jól? - még mindig kiül a tekintetemre a kíváncsiság, valamiért nem elégszem meg ennyivel. Bár már így is túl mélyen bele merültünk egymás életébe, ami nem biztos, hogy helyénvaló.
- Én nem hiszem, hogy unalmas lenne az életed. Zsebtolvajok támadnak meg, menő a munkád, és mojitot szürcsölgetsz velem egy bárba. - vigyorodom el ismét, miközben vissza rakom a pultra az italomat, és magam sem tudom miért, de óvatosan nyúlok felé, hogy egy kósza tincset, ami a szemébe lóg és el takarja a csodaszép arcát, a füle mögé simítsak. - Eddig nem voltam teljesen biztos, de már azt érzem, hogy nem vagy boldog. Ez azért sajnálatos, mert igazából te egy csodálatos nő vagy. - ezzel egyszerre pedig már vissza is húzom a kezem, mert ezt határozottan nem bóknak szántam, csak azt akartam, hogy tudja. - Nézd miket beszélek. Pedig állítólag a mojitó alkoholmentes. - nevetem el magam újból, pedig nagyon is komolyan beszéltem.    
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptySzer. Ápr. 17, 2024 12:45 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Elgondolkozva pillantok fel rá, kezdem úgy érezni, hogy értelmetlen vitát folytatok vele. Olyan erőfeszítéssel próbálom megvédeni azt a fiút, mintha ténylegesen is ismerném és tisztában lennék azzal, hogy mi hajtsa vagy éppen mit akar Nate lányával. Miközben őszintén szólva halvány lila gőzöm sincs róla és talán értelmesebb lenne ráhagyni. A lényeg, hogy a férfi megnyugodott annyira, hogy ne akarja már szétverni és hagyja, hogy inkább én tereljem el a figyelmét, a többi már nem az én dolgom. És igazából nem is az övé. - A fiatalok ilyenek. Lehetséges, hogy nem komolyak a szándékai, de nem tudhatod, hogy a lányod milyen szándékkal van vele. Lehetséges, hogy mindketten csak egy kis szórakozásra vagy figyelemre vágynak, semmi többre. - Tizenéves koromban nekem is jól esett egy kis figyelem, sőt talán még most is. De ez még nem azt jelenti, hogy hazamegyek minden jött-menttel. - Hagyni kell őket kicsit kibontakozni és tanulni. - Elvégre csalódások és próbálkozások által tanulnak a fiatalok. - Minden csalódásból fel lehet állni, csak idő kérdése. Ha most hímestojásként bánsz vele, akkor nem tanulja meg, hogy milyen is az élet. Mi lesz ha már nem leszel ott vele? - Mert ugyebár senki sem él örökké.

A következő szavai hallatára egy sokat sejtető grimasz jelenik meg az arcomon, ami aztán egy féloldalas mosolyba megy át. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hogyan is válaszolhatnám meg a kérdését. Nem kimondottan vonzom a bajt, sokkal inkább én magam vagyok a veszély. Vagy voltam. Már... Nem is tudom. Az elmúlt években mindenképpen olyasvalaki voltam aki mindenféle bajjal megkent életet élt. Sőt, hozzá is ment egyhez, amiről talán nem olyan szívesen beszélnék. Mióta New York-ba költöztem, már talán kezd más lenne a helyzet, az életem sokkal nyugodtabb... Leszámítva a mai estét. - Mármint nem mindenki azzal a szándékkal rabolna el, hogy összeverjen valami gyereket, aki a lányára mert nézni? - Improvizálok is vigyorogva, hogy ne kelljen jobban belemennem a kérdésébe és elkerüljem a válaszadást, mert tény, hogy nem vagyok jó a füllentésekben. A viccelődésben meg annál inkább, így hát ki is használom ezt az adottságot.

Felnevetek a kérdése hallatán. Nem is vártam tőle mást, minthogy visszakérdez, hogy mégjobban zavarba tudjon hozni, ami meg is történik. Szerencsénkre a mojito éppen megérkezik, így aztán annak bámulásával töltök el néhány másodpercet, amíg az arcom visszanyeri eredeti színét és ismételten a férfi irányába tudok pillantani, hogy előálljak egy frappáns válasszal. - Hát nem azzal... - Vágom rá, jól megnyomva az "azzal" szócskát, hogy értse mire gondolok. - Nem tudom... Egy vacsora? Fantasztikus lasagne-t csinálok. A világ legjobbját! - Mondom is büszkén, aztán hamar leesik, hogy ez még mindig félreérthető és azt hiheti, hogy randira hívom. Persze nem azt mondom, hogy nem tenném meg szívesen, hiszen iszonyat jól fest és afelől kétségem sincs, hogy kedvelem őt, mégis... Nem kimondottan vagyok egy randizós típus, kezdeményező meg főleg nem. - Mármint... Ezt sem úgy értem. - Teszem hozzá két a mojitóból való kortyolás között egy zavart pillantással, de ezúttal már felhagyok a magyarázkodással, egyébként sem vagyok jó benne.  

- Hé, mi bajod az alkoholmentes mojitóval? - Nevetek fel hitetlenkedve a válasza hallatán. Egyre jobban megkedvelem a férfit, a humorát meg végképp. - Nem tudsz nekem nemet mondani? -  És már kapok is a lehetőségen, hogy kihasználjam eme gyengeségét. Egy játékos kis mosoly jelenik meg most ajkaimon. - Vigyázz mit mondasz, mert még kihasználom az alkalmat és elérem, hogy alsógatyában kezdj el itt táncolni. - Vigyorgok pimaszul, letagadni sem tudnám, hogy imádom az emberek agyát húzni, aztán csak remélhetem, hogy nem ütöm ki nála a biztosítékot és érem el, hogy sikoltozva rohanjon haza. - Oh... - Mondom a következő kérdése hallatán, aminek köszönhetően kis híján kiköpöm még az italom is. Szerencsére végül sikerül lenyelnem azt, még ha félre is megy és végül köhögcsélve próbálom helyrerázni magam. - Én nem vagyok... - Próbálok magyarázkodni két köhögés között. Most komolyan azt hiszi, hogy k*rva vagyok? - Csak egy asszisztens vagyok egy divatmagazinnál. - Teszem hozzá amint lélegezni tudok és nem vagyok életveszélyben. - Egy éjszakai fotózást kellett felügyelnem. Komolyan azt hitted, hogy...? Én nem vagyok... - Nem fejezem be a mondatot, elég nyilvánvaló, hogy mire gondolok.

- De ha már te megválaszoltad a kérdésem, úgy fair ha én is megteszem. - Teszem hozzá egy kedves mosollyal, majd már kezdek is azon agyalni, hogy vajon mennyit mondhatok el anélkül, hogy a frászt hozná rá, mégsem lenne hazugság. - Csak néhány hónapja érkeztem a városba, hogy új életet kezdjek, szerencsét próbáljak, távol az otthonomtól. A húgommal élek együtt, aki néha rosszabb, mint egy tinédzser, sőt! De ő az egyetlen ember az életemben, szóval elfogadom és szeretem. - Egy apró vállrántással nézek le ismételten az italom felé, hogy még véletlenül sem láthasson semmiféle fájdalmat a tekintetemben. - Többször tévedek el ebben az átkozott városban, mint azt én szeretném bevallani, akár magamnak is. - Teszem hozzá viccelődve, mert ez vagyok én, ha bármi komolyra fordul a szó. Nehezemre esik komolynak is maradnom. - Azt hiszem ennyi. Az életem unalmas... - Jelenleg. Bár ezt inkább nem teszem hozzá.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyPént. Márc. 29, 2024 8:06 pm

Mirabella

Nataael

Nem érzek haragot azért, amiért ennyire mélyen bele mentünk a magánéletembe, amiről egyébként most beszélek először. Meglepő módon most már könnyebben is bújt ki a számon az az aprócska mondat, hogy a feleségem nem él. Ez nem azt jelenti, hogy elfogadtam, hiszen Lucy annyira fiatal volt, és túl jó lélekkel rendelkezett ahhoz, hogy a gátlástalanságom miatt ilyen hamar véget érjen az élete, viszont megtanultam együtt élni a hiányával, még ha pokoli nehéz is ezt beismerni. Ahogy mondani szokták, az élet megy tovább, bár még a mai napig szívesen cserélnék vele helyet, csak Ő élhessen. Chloénak sokkal nagyobb szüksége lenne az anyjára, aki tökéletesen tudná kezelni azokat a kamaszos problémákat is, amelyekkel én képtelen vagyok megbírkózni. Talán más apák is így éreznek amiatt, ha a lányuk fiúzik, vagy csak én reagálom ezt túl, de mindenestre hatalmas nagy erőfeszítésembe kerül minden egyes alkalommal lenyugtatnom a bennem tomboló haragot, hogy ne zárjam be a szobájába, mondjuk úgy élete végéig. Ha már így is úgyis gyűlöl az egyetlen olyan személy, aki életben tart, akkor lenne rá igazán oka is. Mégis képtelen vagyok arra, hiszen semmi mást nem akarok, csakhogy boldog legyen. Azt pedig nem olyan áron, hogy közben csalódásoknak legyen kitéve.
- Én is voltam tizenéves kölyök. Épp ezért tisztában vagyok azzal, hogy az ilyen vakarcsokat mennyire hajtja a vérük. Ha tudnám, hogy a lányom mellett marad mindaddig, amíg neki arra szüksége van, akkor leülnék vele szívesen. De ilyen fiatal korban mindketten tudjuk, hogy nem lehet köztük semmi életre szóló... - néha talán maradinak tűnhetek, hiszen valóban az az elméletem, hogy házasság előtt nincs szex, de ez is csak azért van, mert aggódom a lányom lelki világáért. Néha azt kívánom, hogy bárcsak fiú lenne, mert akkor nem lenne ennyire nehéz és kellemetlen olyan dolgokba bele gondolni, amik az élet velejárói. Aztán rájövök végül arra, hogy a világon a legszerencsésebb embere lehetek azért, mert ilyen meseszép kislány szólít az apjának. Még akkor is, ha sokszor a pokolba kívánna küldeni.
- Nincs miért bocsánatot kérned. - nyugtatom meg még mindig rezzenéstelen arccal, és valóban nem haragszom rá, hisz nem tudhatta. Nem igazán szeretek lelkizős témákról beszélni, de valami különös oknál fogva, a Mira jelenléte és szavai elég megnyugatóan hatnak rám. Bár egész fiatalnak tűnik, mégis, mintha már bőven tapasztalt volna eleget az életből, ahhoz, hogy ennyire komolyan tudjon helyzeteket kezelni. Talán a húgával szerzett bőven tapasztalatokat. Idősebb testvérnek sem lehet sokkal könnyebb lenni, mint szülőnek.
- Na és ha valami olyan hibát követ el, amit élete végéig magával cipel majd? Mi lesz akkor, ha valaki annyira bele tipor a lelkébe, a büszkeségébe, hogy nem leszek elég ahhoz egymagam, hogy össze kaparjam a darabjait? - nem igazán tudom, hogy miért Miratól várom a kérdéseimre a választ, de mindenképp szeretném, ha legalább tanácsod adna, ha már ennyire mélyen belefolyt abba, amibe nem lett volna szabad. Talán az élet úgy hozza majd, hogy soha többé nem találkozunk, de azt hiszem, hogy nehezen fogom mégis tudni elfelejteni a ma estét. Több mindenre is felnyította a szememet, ezt nem sok mindenki mondhatja el magáról. Végeredményben pedig arra döbbentem rá, hogy valószínűleg a kamaszomnak semmi másra nincs is szüksége, mint egy anyára, akivel megbeszélhetne olyan csajos dolgokat is, amiket velem nem, hisz vannak olyasmik biztosan, amik mindkettőnket zavarba hozna. Mégsem nősülhetek meg azért újra, hogy a lányom mellett legyen egy nő.
Bár általában igyekszem komoly képet vágni, pont olyat, akivel nem lehet viccelődni és akinek humorérzéke sincs, mégis megmosolyogtat Mira. Mióta találkoztunk nem is tudom, hogy már hányadjára.
- Titeket nőket mindig az vonz, ami veszélyes. Elárulnád, hogy ez miért van? Mellesleg örülök annak, hogy le vettelek a lábadról, de azért vigyázz, mert nem biztos, hogy mindenki olyan szándékkal rabolna el, mint én. Nugtass meg, hogy ez csak egyszeri ilyen alkalom volt, és nem szoktad magad köré vonzani a bajt. - nem mintha közöm lenne hozzá, de valamiért fontosnak érzem, hogy megnyugtasson, hogy igazából nyugodt élete van, most csak épp rosszkor volt rossz helyen. Talán azért érzek így, mert rá jöttem, hogy amúgy igazán jó beszélgető társaság, én is önmagamhoz képest sokkal többet beszélgetek mellette, mint általában tenni szoktam. Ahogyan mondani szokták: inkább az a csendes bolond tipus vagyok. Az viszont kizárt még így is, hogy egy nő fizessen nekem bármit is. Sértené a férfiúi büszkeségemet is. A magasba emelkedik a szemöldököm a kijelentését hallgatva, és már épp el is könyvelném magamban, hogy talán mégsem olyan rendes lány, mint amilyennek mutatni próbálja magát, de aztán elmosolyodom újból, amint kijavítja magát.
- Nem, nem értem. Mivel tudnád meghálálni? - pillantok rá érdeklődve, mintha valóban el is várnám azt, hogy hálálkodjon. Ha azt hiszi, hogy olyan férfi vagyok, aki a testét kérné cserében, akkor azt hiszem, hogy az eddigi beszélgetéseink feleslgesek voltak, mert nem sikerült rájönnie, hogy engem nem az éltet, ha nőket alázhatok meg. A nők számomra becses kincsek. - Tudod mivel hálálhatod meg a leginkább? Ha megpróbálsz vigyázni magadra. Ne legyen már felesleges a védelmedbe fektetett munkám. - a vigyorom még inkább ki szélesedik, majd rövid idő múlva el is nevetem magam, meglátva az arckifejezését, mikor közlöm vele, hogy szervkereskedő vagyok. Hát... végülis majdnem közel áll mindez a valósághoz, mert néha a verekedések során is folyik el annyi mennyiségű vér, amennyit egy mészáros is megirigyelne. Nem tervezem ezt sem közölni vele, csak hangosan, jóízűen nevetek vele együtt és örülök annak, hogy nem vett komolyan, még csak az hiányozna, hogy itt elszaladjon előlem sikítozva és úgy kelljen utána rohannom, hogy gondoskodjak a biztonságáról. Olyan ember avgyok, aki legtöbbször be tartja az adott szavát.
- Két alkoholmentes mojito. - szólok oda végül a pult mögött álló csinos hölgynek, majd vissza is téved a tekinetetem a kotynyeles lánykára, akinek egyre jobban élvezem a társaságát. Az elején még nem is gondoltam volna, hogy eddig is eljutunk. Talán azért, mert látszólag annyira két különböző jellem vagyunk, hogy elképzelhetetlennek tűnt, hogy együtt iszogassunk valami alkholomentes löttyöt. Ismét el röhögöm magam miközben hallgatom, és még mindig nem tartom tolakodónak a kíváncsiskodását, aranyosnak viszont annál is inkább. Úgy tűnik, hogy azok táborába tartozik, akik szeretik bele ütni az orrukat mindenbe.
- Aki kíváncsi az hamar megörgeszik. Kár lenne, ha időnap előtt megráncosodna az a szép, kis pofid. - és ezzel egyszerre a szívószálat ki véve a poharamból iszok is bele az elénk le rakott italba, aminek bár kellemes az íze, de minden bizonnyal nem fog a kedvenceim közé tartozni. Remélem Chloé is ezt issza épp. - Sajnos ki kell ábrándítsalak, mert nincs bennem semmi érdekes. Egy egyedülálló apa vagyok, akinek dühkezelési problémái vannak, mégis annyira nem tudok nemet mondani a nőknek, hogy most itt ülök veled és alkoholmentes mojitot iszok. - lombozom le végül, mert azt hiszem, hogy ennél valami izgalmasabb történetet várt volna el. Mégis azt hiszem, hogy annyira azért nem vagyunk szoros barátságban egymással, hogy ki teregessem előtte a kártyáimat.
- Szóval... most a te titkod jön. Mert biztosra veszem, hogy neked is van olyanod. Mi is az munka, amit ebben az órában szoktak csinálni? - ismét elkomolyodok, de közben valóban kíváncsi vagyok. Benne is ott rejtőzik az a titokzatosság.   
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyKedd Márc. 26, 2024 2:00 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Nate agyonra aggódja magát az a lány miatt. Amit valahol megértek, főleg immáron annak tudatában, hogy annak az anyja már nem is él. A helyében talán én is sokkal jobban aggódnék, hiszen az összes felelősség rajta van. Egyedül anyának és egyben apának is lenni átkozottul nehéz lehet. Őszintén szólva ezen a ponton már nem tudok mit mondani. Nincs saját gyermekem, talán soha nem is lesz, és bár Katy-t néha anyjaként kezeltem... vagy éppen még mindig kezelem, az még csak a közelében sem járhat annak amin most ő mehet keresztül. Nem merek tőle kérdezni, nem szeretnék érzékeny pontra találni, ám a válasza valamelyest azt is megválaszolja, hogy miért tűnik olyan... mogorvának. A komorság szinte süt belőle. Nem akarok tovább vájkálódni a magánéletében, még akkor sem ha szeretnék rajta segíteni. Viszont az ismeretségünk ezen a ponton nem hiszem, hogy készen állna ilyesmire. Szívesen meghallgatom őt, akár a vállamat is használhatja sírásra, de nem hiszem, hogy erre vágyna, főleg nem idegenekkel. Pontosan ezért is igyekszem jól átgondolni, hogy mit fogok mondani.

- Nem kell leülnöd vele sörözni. De lehetséges, hogy kellemeset csalódnál a srácban és rájönnél, hogy valóban kedveli a lányod és nem csak... - Nem fejezem be a mondatom végét, mindketten pontosan tudjuk, hogy mire gondolok. Csak tippeket próbálok neki adni, bár nem ismerem a suhancot, lehetséges, hogy mégis csak arra kell neki a lány és akkor hülyét is csináltam itt magamból. Talán még rontottam is a helyzeten. Viszont mindenképpen hagynia kell azt a lányt lélegezni, főleg ha anyja nincs is. Szüksége van legalább egyik szülőjére, hogy mellette legyen. - Sajnálom. Nem akartam semmibe belegyalogolni... Csak segíteni szerettem volna. - Szabadkozom is azonnal, mielőtt még több érzékeny pontra tapintanék rá. - Biztosan csodás apja vagy. Sajnos a tiniket néha nehéz megérteni. Néha hagyni kell azt is, hogy hibát kövessenek el és tanuljanak is belőle. - Senki sem tökéletes. Én sem. Szülőnek lenni pedig egyáltalán nem egyszerű, főleg ha egyedül kell azt a válladra venned. Van aki az egyszerűbb, de egyben rosszabb módszerekhez nyúl, mint ahogyan azt az én apám is tette. Viszont, mint tudjuk, az egyszerű legtöbbször nem egyezik a jóval.

- Engem? Még szép! - Válaszolom is pimaszul a kérdésére. - Mi más dobogtathatná meg jobban a szívem, a suhancok elpüfölésének látványa, majd az azt követő elrablásom? - Természetesen csak viccelődök vele, amit ő is láthat... meg hallhat is, hiszen még ha szeretném sem tudnám visszafogni a nevetésem. Végül vele együtt indulunk meg a bár bejárata felé, miközben ő már ellenkezik is a felajánlásomra, miszerint én hívnám meg egy italra. Nem tűnik olyan embernek akivel megérné vitatkozni. Ha jól sejtem ő még nálam is keményebb fejjel rendelkezik és a végletekig elmenne azért, hogy minden úgy történjen, ahogyan azt ő akarja. - Oké-oké, megadom magam! Majd mással hálálom meg, hogy megmentettél... - Nézek rá sejtelmesen, de közben rájövök, hogy ezt akár félre is értelmezheti, így aztán szinte azonnal zavarba jövök és ismét szabadkozásba is kezdek. - Mármint... nem. Nem úgy értem. Érted, ugye...? - Nevetek fel kínosan. Mekkora egy idióta vagyok, most komolyan? Magyarázkodásból csillagos ötös.

Meglepetten pillantok fel rá a foglalkozását hallva. Egy pillanat erejéig talán még el is hiszem amit mond. Csak egy pillanat erejéig. Aztán elmosolyodik. Persze nem vagyok én olyan ostoba, hogy bárkinek, bármit elhiggyek, de onnan ahonnan én jövök, az ilyesmi annyira nem is ritka. Mármint a szervkereskedők. A bűnözők. Azok az emberek akiknek a kezeik bármeddig elérhetnek. Az ex férjem, akiről bár nem tudom biztosan, hogy mit művel, de azt jól tudom, hogy semmi jót. - Nagyon vicces! - Nézek fel rá összeszűkűlt szemekkel. Igyekszem nem kimutatni, hogy a viccelődése egy pillanatra paranoiát keltett fel bennem. Az érzést, hogy talán őt is Emir küldte. Senkiben sem bízhatok. - Alkoholmentes mojito. A kedvencem. - Mosolygok rá végül mikor már helyet foglalok mellette a széken. - A titok akkor is titok marad ha megosztod velem. Csak akkor már ketten őrizzük azt. Te pedig túl titokzatos vagy ahhoz, hogy ne akarjak valami érdekeset megtudni rólad. - Nézek fel rá sejtelmesen, nem titkolom, hogy érdekesnek találom őt.  Próbálom az arcát fürkészni, igazából bármit leolvasni róla. Nem egyszerű. - Szóval? - A tekintetemben kíváncsiság bujkál, még meg is bököm a vállát egyik ujjammal, ezzel is próbálom őt ösztökélni.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptySzomb. Márc. 23, 2024 7:06 am

Mirabella

Nataael

Általában nem szeretem az olyan embereket, akik állandóan fecsegnek, mert leggyakrabban csak a feltünési fiszketegségük miatt jár annyit az ilyenek szája, sokszor értelme sincs mindannak, amit mondanak, mégis valahogy Miranak ez jól áll. Bár én inkább a csendesebbek táborát erősítem, nem szeretek felesleges szavakat kiejteni, inkább szeretek rövid, de annál tömörebb válaszokat adni, mégis folyamatosan úgy érzem, hogy a nem olyan rég megmentett hölgyemény, képes mosolyt csalni az arcomra, hiszen annak ellenére, hogy elképesztően sokat tud beszélni, mégis van értelme a szavainak. Bár igyekszem a komor énemet mutatni felé, hiszen nem célom senkit, semmilyen formában az életembe fogadni. Semmi más tervem nem lenne vele csak annyi, hogy épségben haza juttassam, ez valahogy emberi kötelességem. Nem szokásom persze a szuperhőst játszani, de mégis valahányszor azt látom, hogy az erősebb kezd ki a gyengébbel, hihetetlen harag képes eluralkodni rajtam. Épp úgy, mint a tudattól, hogy a lányom pasiknak illegeti magát. Tudom, hogy nagy lány, azt is, hogy nem vagyok mindig mellette, amikor arra szüksége van, tisztában vagyok azzal is, hogy mennyire megviselte az anyja halála, de mégis nehéz elfogadnom azt, hogy férfiak játékszere legyen. Én is voltam ebben a korban, és épp ezért tudom, hogy sérülni fog. Ha rajtam múlna, egészen biztos, hogy bezárnám a szobájába mondjuk úgy élete végéig, csakhogy megóvjam mindenféle csalódástól. Sajnos azzal azonban tisztában vagyok, hogy mindezt nem tehetem meg, hiszen így sem tú rózsás a kapcsolatunk. Szóval, így ismeretlenül is igazat kell adnom Miranak ismét, hiszen nem gyűlöltethetem meg magam még ennél is jobban vele. Csak Ő maradt nekem.
- Megismerni a srácot? Azt amelyik ki fogja használni? Ezt ugye nem gondolod komolyan? Úgy nézek én ki, mint aki szívesen ülne le sörözni mindenféle mitugrásszal, aki semmi mást nem akar csak...szóval érted. A lányom 16 éves. Felfogod? Tizenhat. Minek ebben a korban egyáltalán pasi? - hülledezek még mindig, holott tisztában vagyok azzal, hogy épp most van itt ennek az ideje, a kamaszokat hajtja a vére, mégis ha ebbe bele gondolok, megőrülök. Előttem van az a gyönyörű kisbaba, akit a széltől is óvtam. Most is ezt tenném, csak a makacs kamaszom ezt egyre kevésbé tűri. Bárcsak a születésével együtt adtak volna valami útmutatót is hozzá, amiben leírják, hogy hogyan kell kezelni egyes tinis viselkedéseket. Csak most értem meg azt is, hogy mennyire igaz az a mondás, hogy: kicsivel kis baj, naggyal nagy. Szívesen ugranék vissza azokhoz az időkhöz, amikor a lábujj körmöm festette ki, és egy hősként nézett rám. A következő megjegyzésére viszont felemelem a kezem, csendre intve, mert mindenre fel vagyok készülve, de arra nem, hogy szexuális felvilágosítást kelljen bárkinek is tartania neki. Én főleg képtelen lennék rá.
- Az anyja... - itt el is hallgatok egy rövid időre, görcsösen szorítok rá ismét a kormányra, és érzem, hogy a tenyerem is izzadni kezd. Mindenről könnyű beszélnem, de a halott feleségemről egyáltalán nem az. - ... nem tudja el vinni sehová, mert nem él. - folytatom végül a félbe hagyott mondatot, és erről nem is kívánok semmi többet nyilatkozni. Még mindig nehezemre esik kimondani mindezt, azt hiszem, hogy egy egész élet sem lesz elég ahhoz, hogy képes legyek feldolgozni a történtetek. Igyekszem az útra koncentrálni közben és érdekes módon a szavai egyre jobban hatnak rám. Azt érzem, hogy Mira képes arra, hogy elterelje a figyelmem, és ha mindent össze vetünk, akkor kurvára igaza is van. Nem szabad ennyire bele folynom a lányom életébe, csak mellette lennem mindig... akkor is ha csalódik. Bár azt már nem ígérhetem, hogy nem belezem ki azt, aki miatt könnybe lábadnak azok a gyönyörű szemei.
Olyan hírtelen taposok rá a fékre, hogy még én magam is meglepődök rajta, de mindenképp jobbnak látom jelenleg, ha nem megyünk tovább. Nem azért, mert nem szívesen forgatnék fel mindent a lányom miatt, hanem inkább amiatt, hogy ne hozzam Őt kellemetlen helyzetbe, és Mirat sem szeretném bele keverni semmibe, azt hiszem mára már jutott neki elég a bajból.
- Én mellette vagyok... de azért az, hogy akárkivel legyen... mindegy. Majd beszélek vele. - legyintek végül, mintha elengedtem volna ezt az egészet, pedig egyáltalán nem így van. Csak próbálom elkerülni a balhét még egyenlőre. A Mira megjegyzését hallva azonban egy féloldalas mosolyra húzódik a szám, és érzem, hogy a bennem lévő feszültséget egyre jobban sikerül elűznie. Nem tudom, hogy szándékosan csinálja-e, vagy valóban ilyen a természete, de mindenképp jó hatással van rám.
- Téged is le vettelek a lábadról? - fordítom felé tekintetem, kékjeimmel az Ő tekintetét keresve, amelyek ha találkoznak, az én ajkam is még szélesebb vigyorra húzódik. Van benne valami, ami miatt csak még jobban azt érzem, hogy szükségem van a társaságára. Bár megmagyarázni ezt nem igazán tudnám. Mert legtöbbször inkább távol szeretem tartani magamtól az embereket... főleg a nőket. A mosolyom azonban hamar le is hervad rólam, amint egy lehetetlen gondolat jut az eszébe, határozottan csóválom is meg a fejem.
- Az ki van zárva! Milyen férfi lennék, ha hagynám, hogy te hívj meg bármire is? Felejtsd el szépen! Nekem épp elég az hálából, hogy elfogadtad a meghívásom... és, hogy jobb belátásra bírtál. -  a hangomban érződhet, hogy nem tűrök ellentmondást, hiszen a férfiúi büszkeségembe elég sok mindennel könnyen bele lehet gázolni. Az, hogy egy nő fozessen pedig épp azok közé tartozik, így ebből nem vagyok hajlandó engedni. - Nem várom el, hogy alkoholt igyál. Én sem tervezem, mert ma még vezetnem kell. De talán majd odbent elmesélhetnéd, hogy mi lapul ennek a hátterében. - azt veszem észre, hogy egyre jobban megy a komunikálás is vele, olyan, mintha kezdenék feloldódni a közelében. Vagy csak simán képes rá ragasztani az emberre a sokat mondó stílusát, és az aki vele van is kénytelen állandóan beszélni. Bezárom a taxi ajtaját, leellenőrzöm azt, majd Mira mellé lépek, de amint ismét megszólal, egy pillanatra meg is állok, hogy el tudjak gondolkodni azon, hogy milyen titkot is osszak meg vele.
- A titkom? - ugrik fel a szemöldököm, majd ismét elkomolyodok és lépek egyet még közelebb hozzá, elzárva ezzel a köztünk lévő minimális távolságot is. - Szervkereskedő vagyok, és épp az ilyen magányos nőkre vadászok. - súgom a fülébe, majd óvatosan hajolok is el tőle, hogy a tekintetébe tudjak nézni, de onnantól már nem is bírom tovább, és muszáj elnevetnem magam. - Csak viccelek, nyugi. - remélem, hogy érti a poént és nem menekül el végül fejvesztve, mert nem az a célom, hogy elűzzem. Csak egyszerűen nem értem, hogy mit szeretne hallani. - Ha elárulnám a titkomat, akkor az már nem lenne titok. - válaszolok végül mosolyogva, miközben kitárom előtte a bár ajtaját, hogy be léphessen elsőnek, persze ha még nem ment el a kedve a társaságomtól. Ha továbbra is úgy dönt, hogy velem marad, akkor a pult felé megyek, remélhetőleg vele az oldalamon.
- Szóval akkor mit iszol? - pillantok rá, felülve az egyik bárszékre és végig az arcát fürkészve. Van benne valami, ami miatt jobban meg szeretném Őt ismerni.    
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyCsüt. Márc. 21, 2024 6:02 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Sejtelmes mosolyt küldök felé. Nagyon úgy tűnik, hogy mindkettőnkben sok keserűség van, a különbség kettőnk között, hogy az én stílusom inkább magamra erőltetni a mosolyt és elviccelni mindent. Az övé meg... Puffogni? Olyannak tűnik, mint egy nagy maci, akit legszívesebben megszorongatnék. Ugyanakkor van benne valami... Valami különleges, amire én magam sem tudtam még rájönni, hogy mi is lenne az. Nem vagyok egy túl bizalmas típus, mégis szinte gondolkozás nélkül ültem be az autójába, sőt még a címemet is megadtam neki, mintha nem lenne meg annak a veszélye, hogy az éjszaka közepén tör majd rám és gyilkol le. Bár ha jobban belegondolok, akármelyik taxis megtehetné ha nagyon akarná. Ő meg ma már egyszer megmentett, olyan veszélyes azért csak nem lehet. Csak akkor gondolom át ezt a dolgot újra, mikor a férfi igencsak felmérgesedve indul meg a kocsival. Afelől semmi kétség nincs, hogy megrémülök, mégis igyekszem nála kész érvekkel érvelni és megnyugtatni őt.

- Egy dolgot jegyezz meg. Attól, hogy te megtiltod, még nem azt jelenti, hogy a lányod nem csinálja. Csak titokban csinálja. Ami rosszabb, hiszen nem tudod szemmel tartani. Ha tényleg szeretnéd biztonságban tudni őt akkor add tudtára, hogy inkább szívesen megismernéd a srácot. Nem fognak többé bujkálni, ha pedig otthon lógnak, könnyebb lesz szemmel tartanod őket és tudni fogod, hogy a lány biztonságban van. - Tényleg meglepően úgy beszélek, mintha tapasztalatból mondanám. És persze gyerekem nincs, de Katy tulajdonképpen egy nagy gyerek. Mondjuk ő nem igazán pasizik egyébként sem. Vele inkább másfajta problémák vannak, amikre igazából más megoldás kellene, hiszen csak nem mondhatom neki, hogy csak nyugodtan drogozzon otthon, legalább szemmel tarthatom. - Talán nem ártana egy orvoshoz vinned, aki felvilágosíthatná a biztonságról? Bár az talán jobb lenne ha az anyja vinné el... - És bár nem tudom, hogy a lánynak hol van az anyja, nem szeretnék semmilyen családi drámába belesétálni, igazából csak segíteni szeretnék. Még ha ez egy kicsit nekem is kezd kínos lenni, hiszen nem mindennap beszélgetek vadidegenekkel arról, hogy hogyan világosítsa fel a lányát a biztonságos szexről.

Válaszát hallgatva már éppen gondolkozni kezdek azon, hogy mivel jöhetek még fel annak érdekében, hogy meggondolja magát, mikor végül egyszerűen a fékbe tapos. Csak a biztonsági övnek hála, hogy nem fejeltem le a műszerfalat, a kezeim remegni kezdenek, ahogyan a gyomrom is. Érzem már, hogy túl sok akció volt ez számomra, nem vagyok az ilyesmihez hozzászokva, ám a szavai mégis meglepnek és egyben megnyugtatóan hatnak rám. - Semmi baj. Nem mindennapi a helyzet, de nem tudok haragudni. Örülök, hogy végül sikerült jobb belátásra bírni. Néha jobb ha nem tudsz mindenről. Ha meg tudni akarsz akkor meg kell bíznod a lányodban és tudtára adnod, hogy mellette vagy, akárkivel is van. - Mondom majd a következő szavai hallatán egy apró mosolyra húzódnak ajkaim. Magam sem tudom miért, de szívesen bizonyosodnék meg arról, hogy nem száll el újra az agya és maradok a közelében, hogy én legyek az a figyelemelterelés. - Te aztán tudod, hogy hogyan kell levenni egy nőt a lábáról. - Jelentem ki egy pimasz kis vigyorral az arcomon, aztán már kapcsolom is ki az övet, ezzel egyben tudtára is adva, hogy vele maradok.

- Péntek este van, szóval miért is ne. - Kacsintok végül rá. - De mi lenne ha inkább én hívnálak meg téged. Tudod... hálám jeléül, amiért megmentetted az életem? - Kérdezem tőle mikor már nyitom is a kocsi ajtaját, hogy kiszálljak a járműből. - Egyébként előre szólok, hogy nem iszom alkoholt. Nem azért mert tőled félnék vagy valami... Saját elhatározás. Mondjuk úgy, hogy én meg az alkohol nem vagyunk túl jóban. - Nem teljesen tudom, hogy ezt miért is jelentem ki neki. Egyszerűen csak nem szeretném, hogy azt higgye attól félek, hogy majd leitat, vagy mi. Egyébként sem vagyok egy nagy bározós típus. - Szóval mi a titkod? - Nézek rá kíváncsian miközben már a bár felé sétálunk. - Biztosan van valami titkod! Olyannak nézel ki, mint akinek van. - Ismételten egy pimasz kis vigyorral nézek fel rá. Kíváncsi vagyok, hogy mi van ez a komor szempár mögött. Szinte biztos vagyok benne, hogy sokkal több, mint amennyit ki mer mutatni.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyCsüt. Márc. 14, 2024 9:05 am

Mirabella

Nataael

Számtalanszor megfogadtam már az átélt traumám után, hogy elzárom a szívemnek azt a részét, amely képes bármiféle érzelmet is megélni, szeretnék olyan lenni, akit nem érdekelnek az emberi sorsok, most mégis Miraval szemben állva úgy tűnik, hogy képtelen vagyok erre. Milyen férfi az, aki magára hagy egy nőt, miután arra rá támadtak az utcán? Engem arra neveltek, hogy a gyengébbik nemre vigyázni kell, hogy úgy kell bánni velük akár a hímes tojással, és épp ez miatt nem tudok úgy tenni, mintha egyáltalán nem érdekelne az, hogy ezek után vajon mi lenne a nő sorsa, ha magára hagynám. Azt mondják, hogy ugyanaz a dolog nem történhet meg velünk kétszer, én mégsem gondolom, hogy érdemes lenne ezt megkockáztatni. Még akkor sem, ha nagy valószínűséggel, majd soha többé nem találkozunk. Nem is vágyok egyébként arra, hogy bárki is befúrja magát az életembe, ami már így is a feje tetején áll. Végig nézve azonban rajta, valamiért olyan meggyötörtnek tűnik, épp olyannak, akinek talán pontosan ki jutott már az élet kegyetlenségéből. Persze tévedhetek is, nem is igazán érdekel, de egy kicsit mégis azt érzem, mintha sokkal több közös lenne bennünk, mint gondolnánk.
- Ebben igazad van. Valóban nem igazán szokott érdekelni senki nyomora. - bólintok megjegyzésére, mert én ugyan erőltetni nem fogom azt, hogy bármit is mondjon magáról. Pedig az a titokzatosság, ami belőle árad nem tagadom, hogy kíváncsisággal tölt el. Így igazából csak azért beszélek vele így, mert egyáltalán nem szeretném, ha úgy érezné, hogy kötelessége nekem bármit is elmondani az életét illetően. Hiszen nem az. - Ezt miből gondolod? Lehet, hogy csak ilyen a stílusom. - tetszik, hogy ennyire beszédes egyébként, olyan tipusnak tűnik, aki azt szereti, ha az övé az utolsó szó. Ez valahol biztosan egy nagyszerű tulajdonság lehet, én viszont sokkal inkább vagyok a tettek embere, mint a szavaké. Úgy vagyok vele, hogy a kevesebb az néha több, és nem kell folyton beszélnünk ahhoz, hogy kifejezzük azt, amit gondolunk. De természetesen nem lehetünk mind egyformák. Annak ellenére, hogy látom rajta, hogy szívesebben folytatná az útját nélkülem, minthogy a társaságomat élvezze, terelem a taxim irányába, és valahogy nem is akarok ebből neki engedni. Erőszakkal persze nem fogom be ültetni, de valóban sokkal nyugodtabb lennék a történtek után, ha én magam vinném el Őt biztonságba oda, ahová menni akar. Ez a minimum, amit megtehet az ember egy bajba jutott nőért. Arra azonban nem sikerült felkészülnöm, hogy egy zsebkendővel kezdjen törölgetni, a kezét elkapva próbálom kiolvasni a szeméből azt, hogy közben vajon mire gondolhat. Mintha félelem lenne a tekintetében és egy olyan fajta törődés is, amit régen nem éreztem már senkitől. Azt azonban nehéz lenne eldönteni, hogy mitől fél. Tőlem? Vagy még mindig az imént történtek hatása alatt lehet. Így engedem el végül a kezét és nyitom ki  számára az autó ajtaját, bár arra nem számítok, hogy miféle üzenet lesz az, ami el veszi mindennek a varázsát. Én igazán nem akarok durvának tűnni, az sem volt célom, hogy rá ijesszek a mellettem ülő nőre, de a tudat, hogy a lányom mit csinálhat egy bájgúnárral az őrületbe kerget. Még mindig nem gondolom úgy, hogy Miranak bármi köze is lenne bármihez az életemmel kapcsolatban, viszont azt sem szeretném, hogy féljen és mindenféle hamis elméleteket gyártson miközben úgy szelem át New York utcáin, mintha valamiféle versenyen lennénk. Veszek egy mély levegőt, ki fújom azt és egy kicsit engedek a sebességből is, csak, hogy megnyugodhasson a mellettem ülő. Még, hogy elrabolni akarom. A feltételezés is sértő. Bólintok egyet a megjegyzésére, hiszen igaza van. Nem ismer, és elég nagy sokk érhette nem olyan rég.
- Akkor szerinted mégis mit kéne tegyek? Hagyjam, hogy csak bosszúból, amiért épp én jutottam ki neki apának, mindenfélét elműveljen férfiakkal? Az a baj, hogy kamasz... és azok nem igazán gondolkodnak. Mit csinálok vele, ha egy nap úgy állít majd haza, hogy felcsinálta valamelyik hülyegyerek? - én is jól tudom, hogy nem avatkozhatok bele túlzottan a lányom életébe, de... Ő mégis csak egy gyerek, még akkor is ha azt hiszi magáról, hogy azért, mert nagyra nőtt, már mindent is tud. Semmit sem tud a kegyetlen világról. Ki védhetné meg, ha nem én? - Olyan szabad, akár a madár. És hálából ezt kapom. - még jobban vissza veszek a kocsi tempójából, bár a kormányt azért még mindig görcsösen markolom meg. Nem tudom, hogy mit csinál Mira épp, de valahogy azt érzem, hogy ezúttal neki lehet igaza. Nem oldhatok meg mindent az öklömmel, még akkor sem, ha szívesen felgyújtanék bármit a lányomért. Akivel jól érzi magát az szintén csak egy gyerek... még akkor is ha valami olyasmi van a lába között, amivel ártani tud a lányomnak.
- Ha szemügyre veszem, akkor egészen biztos, hogy nem tudnék uralkodni magamon. - ismerem be, hiszen annyira azért tisztában vagyok a képességeimmel, hogy tudjam: végig nézni, csendben nem lennék képes az egészet. - Nem muszáj oda jönnöd velem, és akkor nem áll fenn annak a veszélye, hogy a rendőrségen kötsz ki. - értem én, hogy saját magát félti Ő is, de én ha egyszer szavamat adom bárkinek is, hogy nem esik semmi bántódása, akkor ahhoz tartom is magam. Ebbe pedig bele tartozik az is, hogy nem fogom hagyni, hogy a rendőrség bárhová is vigye, bár nem szeretném azért annyira én sem, hogy el durvuljon a helyzet. Végül mégis én magam sem tudom miért, de rá taposok a fékre, így a taxi nyikorogva áll meg valamiféle bár előtt.
- Sajnálom, hogy rád ijesztettem. - pillantok Mira felé, miközben le veszem kifehéredett kezeimet a kormányról. - Talán igazad van, és néha jobb nem tudni és látni dolgokat. Ez mindenki érdeke. - bár nehezemre esik kipréselni fogaim közül a szavakat, de ha bele gondolok abba, hogy a lányom még ennél is jobban el távolodhat tőlem... nagyon nem szeretném.
- El viszlek arra a címre, ha még mindig szeretnéd. Vagy... meghívlak egy italra. Ne értsd félre...nincs bennem rossz szándék. Csak azt hiszem, hogy kell egy kis figyelem elterelés, hogy ne menjek mégis a lázadó kamaszom után és ne verjek szét mindent körülötte. - nem indítom egyenlőre a kocsit abban bízva, hogy elfogadja a meghívásomat, de ha mégsem, akkor sem lesz belőle gond, és még mindig érvényes az ajánlatom, hogy el juttatom Őt a célig.   
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyVas. Márc. 03, 2024 4:31 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Mára már kétségkívül, bőven elég akcióban volt részem. Fáradt vagyok és őszintén szólva másra sem vágyom, minthogy hazamenjek és egy forró fürdővel zárhassam a napom. Nem vagyok egy izgalmas személyiség, néhány ostoba viccen és a paranoián kívül aligha lenne több bennem. Mégis a balszerencse évek óta tapad rám. Vonzom az olyan embereket akik bántani akarnak, most azonban az esőfelhő mellé párosult a nap is, hiszen a rosszakarókkal együtt Nate is felbukkant. Őszintén szólva még mindig csodálkozom és alig tudom elhinni, hogy valaki képes volt kiállni mellettem. Elmúltam harminc éves és Katnissen kívül soha senki nem tett értem olyasmit, mint ma ez a vadidegen tett... Isten tudja miért. Mellette nagyobb biztonságban érzem magam, mint korábban bármikor, még akkor is ha igencsak személyes témákba evezünk bele. Egyszerűen csak naiv kislányként kezdem el őt követni a sárga autó felé, mintha tényleg ő adná nekem azt a biztonságérzetet, amit korábban még soha nem éreztem. Mert ugyan Katniss megpróbált megvédeni, de neki inkább öngyilkos hajlamai vannak, mikor egy hatszor hatos palinak ugrik a szemem láttára. Sokkal inkább aggodalmat érzek vele kapcsolatban, nem éppen biztonságot.

- Áucs. Ez azért egy kicsit hars... - Grimaszolok egyet, bár a mosolyomat megtartom, hogy érzékeltetni tudjam vele, nem bántódtam meg, inkább csak meglep a kijelentés, miszerint én nem tűnök boldognak. Igaza van, nem is túlzottan érzem magam annak, bár ma már sokkal jobban érzem magam, mint néhány héttel vagy éppen hónappal ezelőtt. Azért az meglep, hogy így az arcomba mondja. Ami a szíven, az a száján is. Ez valahol tetszik. - Talán nem is vagyok az. De kétlem, hogy idegen nők siránkozására lennél kíváncsi. - Vetek felé egy kételkedő pillantást. - Egyébként meg te sem csattansz ki a boldogságtól. - Vágok vissza, mintha valami versenyen vennénk részt, bár még mindig mosolygok, nem szeretném ha bántásnak venné. Bár kétlem, hogy megsértődne, főleg miután igazából ő kezdte. Van egy olyan érzésem, hogy sokkal több közös van bennünk, mint azt első ránézésre az ember gondolná. Egy bólintással nyugtázom a válaszát, miszerint helybéli, hiszen nem lep meg, az akcentus mindent elárul.  

Elég nagy bizalmatlansággal indulok neki, hogy letöröljem a vért az arcáról, először magam sem tudom, hogy meg merjem-e érinteni, nem vagyok a legmerészebb mikor ilyesmiről van szó. Legtöbb esetben azt várom, hogy az illető vissza kézből keverjen le nekem egy pofont, most mégsem így lett. Ám mikor Nate a kezem után kap és megragadja azt, én szemmel láthatóan összerezzenek, mintha egy kislány lennék aki valami rosszat tett és a büntetését készül begyűjteni. Hát ez sem így lett. - Szívesen. - Válaszolom neki valahol meglepődve, hiszen nem vártam tőle, hogy megköszönje. Eleve a vér sem lett volna az arcán, ha én nem lennék. Különösen jól viseli mondjuk a fájdalmat amit az a suhanc ütése okozhatott neki.

Aztán már a kocsiban ülve kezdek el pánikolni, legalábbis addig ameddig Nate nem tisztázza a helyzetet, miszerint nem elrabolni készül. Sokkal inkább a lányát készül kinyírni, vagy inkább annak lovagját. Értelmetlenül meredek rá, nem teljesen értem a probléma valódi forrását. Mármint persze, kamasz lány és egy idegen férfi plusz egy túlságosan aggodalmas apa. A vehemenciából megítélve, ha jól sejtem nem csak elbeszélgetni készül a sráccal. - Mégis mire kellett volna gondolnom? Nem vagyok egy bizalmas típus, főleg nem azután, hogy éppen kirabolni készültek... - Válaszolom kételkedve, bár igyekszem magam lenyugtatni és egyben feljönni valami megoldással az ő problémájára is, hiszen tényleg nem szeretnék egy újabb verekedést végignézni. Főleg nem egy olyat ahol valószínűleg a lány ártatlan udvarolójáról van szó. - Tudod... Épp kimondtad a kulcsszót. Kamasz. Vigyázni kell velük. Ha ilyen indulattal vágódsz be oda, örökre meggyűlöl az a lány. Ugyan nekem nincs gyerekem, de van egy húgom, aki néha olyan, mintha a lányom lenne. Kinyírna ha megszégyeníteném a barátai előtt. - Kezdek bele a monológba, ami remélhetőleg kicsit észhez téríti majd. - Nem fojthatod meg. Egyiküket sem. Egy kamasz lánynak már szüksége van némi szabadságra. - Tényleg Katy-re tudok gondolni, bár ő már bőven nem kamasz, mégis néha még mindig úgy viselkedik. Pontosan tudom, hogy amikor megpróbáltam őt leállítani, csakazértis rosszabb lett a helyzet. Ismerős a szitu.

- Elhiszem, hogy félted a lányt, de... Mi lenne ha először csak szemügyre vennénk őket? - Ajánlom ezzel fel a segítségemet, hiszen ha már úgyis magával rángatott és még csak kiutat sem adott, ennyivel talán még tartozom neki a korábbiért. - Aztán lehet kiderülne, hogy nem is történt semmi szörnyűség. Csak próbálj meg először gondolkozni és aztán ütni. Nem szívesen végezném a rendőrségen. - Félve, de megérintem a vállát, ezzel megpróbálkozva valamiféle nyugtatással, mert nem tagadom... rohadtul megrémiszt az, hogy milyen idegbe jött. Annak még soha nem lett jó vége ha valaki ilyen mérges lett körülöttem. Valaki mindig sérült benne. Vagy én, vagy más. Éppen ezért is igyekszem őt lebeszélni a hülyeségről, még akkor is ha nem egészen vagyok biztos magamban, vagy éppen a nem létező ismeretségünkben.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyKedd Feb. 27, 2024 10:56 am

Mirabella

Nataael

Nem azzal a céllal jöttem ki, hogy egy számomra ismeretlen nővel bájcsevegjek, azonban valamiért mégis úgy érzem, hogy hiba lenne magára hagynom Őt azok után, hogy rá támadtak. Sajnos ezen az egyáltalán nem barátságos környéken ez gyakori, és az üresnek nevezett lelkem sajnos azt nem tudná megengedni, hogy csak úgy tovább álljak, miután elvégeztem a kötelességem. Most szerencséje volt, hiszen erre jártam, de vajon ha magára hagyom és úgy teszek, mintha mi sem történt volna, az este további részében is ennyire szerencsés lesz? Ki tudja mennyi időbe telne, amíg megtalálná azt a címet, ahová el akar jutni. Szerencséjére most épp amúgy is rá érek, addig is amíg társaságban vagyok, nem kell azon törnöm a fejem, hogy hol lehet a lázadó kamaszom vagy inkább azon, hogy kivel. Bár nem szeretek azon gondolkodni, hogy ki milyen ember lehet, nem hiszem, hogy az én feladatom lenne megfejteni bárkit is, főleg nem a másik lelki világát, de ez a nő valamiért olyannak tűnik, aki nem csak, hogy nehezen megkapható, de bizalmatlan is. Ez mondjuk nem csoda, ha gyakori az, hogy ilyen emberekbe botlik bele, mint a témadói is. Még azt sem mondhatnám, hogy az én társaságom sokkal biztonságosabb lenne a számára, de legalább nem áll szándékomban Őt bántani. Gyűlölöm a gyengébbek elleni erőszakot.
- Én is gyakran dolgozok este, igen. - zárom ezzel rövidre, és a képzelőerejére bízom a többit, mert a taxizást legtöbbször nappalra szoktam hagyni, az amit este csinálok kicsit eltér a valódi munkámtól. Ezt persze nem szándékozok az orrára kötni. Végül aztán látványosan bámulom őt meg és próbálok rá jönni az öltözéke alapján, hogy milyen munka lehet az, amit este kell csinálnia, mert ebben az órában egy nőnek való munka csak egyetlen egy jut az eszembe, és azt valahogy róla elképzelni nem tudom. Mégsem kérdezek erre most inkább rá, mert annyira nem is érdekel, meg amúgy sem hiszem, hogy rám tartozna. Ha sikerül eljuttatnom őt biztonságban oda ahová menni akar, valószínűleg soha többet nem találkozunk majd úgysem. - Szerintem senki nem is a tökéletes életre vágyik. Elég néha csak azt éreznünk, hogy boldogok vagyunk. Te nem tűnsz annak. - állapítom meg egy váll rándítás kíséretében, bár nem mintha különösebben izgatna, hogy milyen bajai vannak. Ha beszélni akarna róla persze meghallgatom, de annál többet aligha tudnék érte tenni. Még saját magamon sem tudok segíteni, nem, hogy máson. Egyébként sem szeretem a lelkizős beszélgetéseket, mindig úgy voltam vele, hogy az ilyesmire vannak külön erre szakosodott emberek, és én nem azok közé tartozok. Az én nyakamon is van annyi szar, hogy még másét is nem szívesen venném oda. Ettől függetlenül még persze szeretnék azon segíteni, hogy épségben ki keveredjen innen, mert az erőmben van az én tudásom, és nem a szavaimban. Sokkal jobban megy előbb cselekdnem, mint beszélnem.
Biccentek egyet felé, mert itt örvendezhetünk egymásnak bármeddig, de jobban örülnék, ha haladnánk is valamerre.
- Igen. Helybéli vagyok. Ismerem az város minden zeg-zúgát. Majdnem. Azért néha én is fenn akadok persze. De ez a cím nincs túl messze innen. -  nyugtatom meg, hiszen még mindig áll az ajánlatom, hogy el viszem őt taxival, és természetesen még fizetnie sem kéne érte. Nem azért mert szokásom ingyen furikázni az embereket, nekem is ez a megélhetőségem, de egy bajban lévő hölgytől kicsit nehezemre esne el venni bármit is. Tényleg őszinték a szándékaim, és csakis a segíteni akarás az, ami hajt jelenleg. A taxim előtt megállva is látom még rajta a bizonytalanságot, épp ezért türelmesen várok is arra, hogy rá bólintson, hogy velem akar-e tartani, mert erőltetni nem fogom, ugyanakkor kérlelni sem. Szabad világban élünk, szabad döntésekkel. Sóhajtok egyet, mert nem igazán értem, hogy miért foglalkozik annyit az államon lévő aprósággal, ha tudná, hogy sokszor milyen állapotban érek haza, akkor valóban be látná Ő is, hogy ez ahhoz képest valóban egy apró karcolás. Értetlenül nézem ahogyan a táskájában kezd el kotorászni, nem igazán tudom hová tenni a jelenetet, azt meg főleg nem, ahogyan egy zsebkendővel a kezében nyúl felém. Tekintetemmel végig a kezét követem, nem mozdulok és akaratom ellenére is megjelenik ajkamon egy féloldalas mosoly. A feleségem halála óta még senki nem törődött velem. Végül mielőtt vissza húzhatná a kezét, ragadom azt meg a sajátommal és kékjeimet bele fúrom a tekintetétbe.
- Köszönöm. - szólalok meg, majd elengedem, és kinyítom a kocsi ajtaját, hogy végre be ülhessen. Nem akarom tovább rabolni az idejét, meg gondolom Ő sem az enyémet. Örülök, hogy nem kell Őt tovább istápolnom és végre be ül az autóba, be is csukom mögötte az ajtót, hogy aztán a taximat megkerülve üljek be én is a saját, már jól megszokott helyemre. A telefonomra kapott üzenet azonban pillanatok alatt húzza keresztbe a számításaimat. Ingerült leszek, amivel azt hiszem, hogy sikerül Mirára is rá ijesztenem, de mit sem törődve az ilyen érzésekkel most taposok rá a gázra, mert biza ma a lányomat ha kell a hajánál fogva rángatom majd haza. Nem tűröm, hogy mindenféle idegen férfiak, akik ki használják csak, le dugják a nyelvüket a torkán.
- Milyen hülyeségeket beszélsz? Nem foglak elrabolni és egy hajad szálla sem fog görbülni. De nem tudok most megállni, hogy ki szállj, mert azzal veszítek az időből. És jelenleg minden másodperc számít. - próbálok a lehető leghiggadtabb maradni, mert nem szeretném még jobban rá hozni a frászt, de ha bele gondolok, hogy milyen látvány fogadhat, egyszerűen pipa leszek. A gyorsaságból azonban egy kicsit vissza veszek, mert nem szeretném, ha be hányna ide vagy rosszul lenne nekem. Csak értse meg, hogy nem áll szándékomban ártani neki. Akár úgy is mondhatjuk, hogy rosszkor van jelenleg rossz helyen. - Ijesztő? Az a tény az ijesztő, hogy a kamasz lányom épp egy idegen férfi társaságában van és nyílvánosan falják egymást fel. - bököm oda végül foghegyről, még erősebben rá markolva a kormányra és remélem, hogy magyarázatnak ez meg felel neki is. - Szóval tégy egy szívességet és most ne pánikolj, mert nem akarok ártani neked. Csak...fogom a lányomat és végeztünk is. - miután szét verem a társaságát. Ezt persze nem teszem hozzá hangosan, de gondolatban azért elég sok minden más is lejátszódik az agyamban.    
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptySzomb. Feb. 17, 2024 1:02 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

A férfi nagyon szűkszavúnak tűnik, de nem bánom. Igazából én mindig az vagyok aki sokat tud csacsogni, talán túl sokat is, főleg ha egy olyan társaságba kerülök be, akik ezt nem bánják, így aztán jól tud jönni, ha a beszélgető partnerem teret hagy nekem, hogy ki tudjak bontakozni. A múltban, főleg Emir mellett ez aligha volt így. Talán még az elején igen, akkor még hagyott, hogy azt csináljak és mondjak amit akarok. Csak jóval később jelentkeztek nála az agresszivitás jelei, már akkor amikor túl késő volt. Nem vagyok jó emberismerő, soha nem is voltam. Persze az évek alatt sikerült magamat jó néhányszor megégetni, így aztán ma már igyekszem odafigyelni arra, hogy ne rohanjak bele tárt karokkal egy újabb őrültbe és átkozottul bizalmatlan is vagyok másokkal kapcsolatban, mégis az életem azt élnem kell. Nem állhatok meg. Még ha el is estem, újra felkelni és tovább menni. Ez a férfi pedig... Még ha nem is tűnik a legmegbízhatóbb embernek, már bizonyított azzal, hogy megmentett. Remélem nem egy újabb naiv döntésem lesz az, hogy vele tartok.

- Igen, ezt most arra értettem, hogy a városban elveszett. Nem egyszerű New York-ban eligazodni, főleg nem éjszaka. De néha megesik, hogy este is dolgoznom kell. Gondolom ez neked sem új... - Nézek rá sokat sejtetően, elvégre ő is a taxija társaságában van, ez pedig minden bizonnyal arra utal, hogy ő maga is dolgozik. Vagy valami olyasmi. Gondolom a péntek esték neki is a legtöbbet hoznak be, elvégre az összes suhanc ilyenkor jár ki bulizni, aztán pedig a többségüknek fuvarra is lesz szüksége. - Viszont jól hallottad, más is van a dologban. De szerintem mindenkinek meg vannak a saját bajai, senki sem él tökéletes és gondterheltség alól mentes életet. - Mondom, bár igyekszem hamar leállni a csacsogásommal, mielőtt még túl sokat mondanék neki és csak elijeszteném magamtól. Nem szeretném ha megbánná, hogy megmentett, kár is lenne érte. Mondjuk ő is olyasvalakinek tűnik akinek megvannak a saját gondjai, talán több is, mint másoknak... a keserűség szinte sugallik róla. Megérzem azt, hiszen bennem is van bőven, a különbség az, hogy én jól leplezem és el tudom fojtani azt.

- Nate. Örvendek a találkozásnak. - Egy kedves mosolyt vetek felé. - Ha jól sejtem te helybéli vagy? - Nem nehéz kitalálnom, hiszen a new york-i akcentus egyik legjellegzetesebb az államokban, így aztán könnyen felismerhető is. Na nem rosszból gondolom én ezt, hiszen én magam is rendelkezem egy halvány akcentussal, ami talán még jellegzetesebb, mint az övé. Hiszen bár tökéletesen beszélem a nyelvet, de mégis életem első harminc évét az arabok között töltöttem, ezt pedig aligha tudnám tökéletesen elrejteni. Végül a sárga autó mellé érve próbálom eldönteni, hogy vele szeretnék-e tartani vagy sem. Először inkább nem válaszolok, csak az arcára terelem a témát, ezzel is egy kis időt szerezve magamnak. - Biztosan? Várj... - Nézek rá először kérdőn, hiszen nem szeretné, hogy ellássam a sebet, aztán a táskámban kezdek el kutakodni, majd előhúzok egy papírzsebkendőt. Magam sem tudom, hogy csak átnyújtsam neki azt, vagy inkább én magam töröljem le a vért, így aztán kicsit bizonytalanul és egyben ügyetlenül nyúlok az arca felé a zsebkendővel, hogy végül magam tegyem meg a dolgot. - Így azért jobb. - Mosolygok rá, mint aki jól végezte dolgát, aztán a zsebkendő már repül is a szemetesbe.

- Oké-oké! - Válaszolom végül megadóan, majd meg is indulok. - Köszönöm. - Mondom mikor kinyitja előttem az ajtót, hiszen én aztán mindig értékelek egy udvarias férfit, főleg ha az előtte az életemet is megmentette. Csak az övem bekapcsolása után leszek figyelmes arra, hogy a férfit mintha kicserélték volna. Idegesen dobja el a telefont. - Hogy mi?! - Aggódva nézek fel rá, hiszen az indulatok szinte forrni kezdenek benne, hasonlóan ahhoz ahogyan korábban azokat a fiatalokat üldözte el mellőlem. Értetlenül pislogok, kétségkívül ideges leszek és már kezdem azt hinni, hogy ténylegesen elrabol, aztán lehet elad valami szervkereskedőnek. - Mi lenne ha engem inkább kitennél? A... a gyaloglás nem is tűnik olyan szörnyűnek. Nem hiszem, hogy ez a sebesség szabályos. Hová megyünk? Ugye nem tervezel elrabolni... vagy valami? - Próbálom viccesre fogni, de aligha lennék képes nyugodt maradni, mikor egy vadidegen férfi kocsijában kell ücsörögnöm, miközben ő átszeli velem a várost, olyan sebességgel, hogy ha nem autóbalesetben halunk meg, akkor valószínűleg infarktusom lesz, arról nem is beszélve, hogy a pali tisztára idegbe jött és még csak azt sem tudom miért. - Ez így elég meredek számomra... Na meg ijesztő. - Adom tudtára, reménykedve abban, hogy legalább valamiféle magyarázatot is tud majd adni arra, hogy mégis mi a jó büdös francért őrült meg. Már nem vagyok olyan biztos benne, hogy őt hívom legközelebb ha taxira lesz szükségem.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyKedd Feb. 13, 2024 2:02 pm

Mirabella

Nataael

Én alapjában véve egyáltalán nem tartom magam valami minta polgárnak, sosem szerettem a szabályokat sem követni, hiszen sokkal egyszerűbb volt sajátokat kialakítani és azok szerint élni, viszont az erőszakot a gyengébbik nem ellen sosem toleráltam. Ez leginkább csak amiatt alakulhatott ki bennem, mert van egy gyönyörű szép kislányom, aki megtanítotott arra, hogy úgy kell bánni a nőkkel, ahogyan én magam is szeretném, hogy a lányommal bánjanak. Fiatalon, amikor még nem ismertem Lucyt, persze sok lányt ki használtam, ezt teszem talán néha még most is a halála óta, hiszen a verekedésen kívül szívesen viszem az ágyamba akármelyiket, hogy elterelődjenek a gondolataim, majd reggelre el tűnök, viszont arra még akkor is figyelek, hogy nőként kezeljek egy nőt, ha történetesen semmi komolyabbat nem tervezek majd vele utána. Az mégis felbosszant, hogy vannak olyan férfi társaim, akik nem csak, hogy képesek erőszakhoz folyamodni, de még ha olyasmit is látnak, képesek vakká és süketté válni. Ez az, amire én képtelen lennék, ezért vagyok itt és próbálom megérteni, hogy mi keresnivalója van egy hölgynek ilyen késői órákban, egy szem maga az utcán. New York eleve egy veszélyes város, nagyon sok minden történik néha még fényes nappal is, viszont ez a környék felülmúlja bármeyliket. Bár talán Bronxban vannak még ennél is veszélyesebb alakok, mint az a három suhanc, akiknek valószínűleg csak a nő táskája kellett volna.
- Ez esetben szerencséje volt, hogy épp erre jártam. - nem vagyok valami bő beszédű férfi, aki ismer az tudhatja rólam, hogy nem szokásom feleslegesen jártatni a lepénylesőmet, inkább úgyis mondhatjuk, hogy a tettek embere vagyok. A szó el száll...szokták mondani. Azt viszont nagyon bánom, hogy nem sikerül legalább az egyiküket itt marasztalnom és móresre tanítanom, hogy következőkor ne jusson eszébe védtelen nőkre támadni. De már ez van. Csak gúnyosan felnevetek a megjegyzésén, mert valahogy én kételekedek abban, hogy tanultak volna a leckéből, de mindegy is ez már, mert elég kevés az esély arra, hogy épp azok a fiatalok még egyszer ebbe a nőbe botoljanak be. Bár én örülnék annak, ha velem még össze futnának, mert akkor egészen biztos, hogy nem hagynám ismét ki szaladni a kezeim közül. Szegény nőt meg nem elég, hogy megtámadják, de még azt sem tudja, hogy merre kell menjen. A sors fintora lehet az, hogy nálam jobban senki sem ismeri a várost, főleg ezt a környéket, bár taxisként néha még nekem is muszáj GPS- t kapcsolnom. A neve azonban még másodpercek múlva is ott cseng a fülemben, hogy az ki mondja. Mirabella. Igazán különleges, és valahogy tökéletesen is illik a szép arcához.
- Az elveszettet csak úgy kell értenem, hogy a városban elveszett? Mert valamiért én mást is hallok ennek a szónak a mögöttesében. - természetesen nem az a célom, hogy azzal szórakoztasson, hogy éppen milyen nyomora van, az van nekem is bőven, nem hiányzik még a másé is, azonban ha el szeretné mondani, nem fogom azt mondani, hogy inkább fogja be. Meghallgatom, hiszen tudom, hogy mennyire jó érzés tud néha lenni, ha az ember ki mondhatja magából azt, ami bántja. Bár valamiért Mirabella nekem nem tűnik olyan nőnek, aki képes lenne az önsajnálatba merülni, vagy épp idegen férfiaknak osztani meg a bánatát.
- Mira... így máris jobban hangzik... Nate. - én is jobban szeretem, ha valaki becéz, és számomra nem fontos, hogy az történetesen egy idegen a számomra. A teljesn neveket használni számomra kicsit olyan, mintha valami hivatalos helyen lennénk. Rideg, meg barátságtalan. Végül meg sem kérdezve, hogy szeretné-e ha esetleg el vinném, csak intek, hogy jojjön utánam, mert természetesen nem áll szándékomban magára hagyni a történtek után. De ha nagyon ragaszkodni fog ahhoz inkább, akkor meg erőltetni sem fogom. Mert nem vagyok én az a fajta, aki bárkinek is könyörögne. - Útba is igazíthatlak, ha mindenképp az a vágyad. De el is vihetlek és akkor nem kell gyalogolnod. - pillantok vissza rá, majd megállok az autó előtt, aminek egyébként is az a szerepe, hogy egyik helyről a másikra juttasson el bárkit is. A telefonjára nézek amelyben a cím szerepel, ahová tartani szeretne és már épp közölném vele, hogy nincs is az olyan túl messze, amikor feltűnik, hogy gyanúsan néz rajtam valamit, a szavaival pedig meg is erősít ebben. Bár először nem is igazán értem, hogy miről beszél, de végül az államhoz nyúlok, és megérezve a ragacsos nedvet rajta jövök rá, hogy vérzik.
- Nem. Semmi szükség nincs arra. Csak egy kis karcolás. - legyintek, mert ha tudná, hogy ennél sokkal több ütésis szokta borítani az arcomat, akkor Ő is úgy vélné, hogy felesleges ezzel fogllakozni. - Na gyerünk. Ne kérleltesd magad tovább. Csk néhány utcányira innen kell mennünk, hogy elérjük azt a címet. - és ezzel már nyitom is az anyós ülés felöli ajtót, és ha beszáll, akkor be is csapom azt mögötte, hogy én is elfoglalhassam a helyem a volán mögött. A telefonom pittyenésére leszek azonban figyelmes, így mielőtt be kapcsolnám a biztonsági övemet rá is pillantok arra. Az egyik bárnak a tulajdonosa nagyon jó ismerősöm, és épp tőle kapok egy üzenetet, amiben az áll, hogy ott van Chloé... épp egy sráccal smacizik. Milyen szó az, hogy smacizik egyáltalán? Dühösen hajítom a telefont a kesztyű tartóba, majd görcsösen szorítok rá a kormányra, az ujjaim szinte bele is fehérednek abba.
- Sajnálom, de van most jelenleg egy annál fontosabb elintéznivalóm is. - bököm oda a nőnek, majd meg sem várva a válaszát, vagy, hogy ki szállhasson a járműből, már indítom is a kocsit, át szelve vele New York utcáit. Ha ciki, ha nem a lányom számára, hogy az apjaként megjelenek, de nem fogom hagyni, hogy akárki is csak úgy le dugja a nyelvét a torkán.   
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyVas. Feb. 11, 2024 11:11 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”


Ha az élet tényleg az alapján működne, hogy jókor vagyunk jó helyen, akkor nagy valószínűséggel az én életem sem alakult volna úgy, ahogy alakult. Talán el sem jutottam volna odáig, hogy férjhez menjek, vagy éppen teherbe essek, de oda meg végképp nem, hogy egy halott kisbabának kellene búcsút intenem. De az élet sajnos nem így működik. Az emberek legnagyobb része csak meghúzódik a saját kis csigaházukban, amiből csak akkor jönnek elő, ha ténylegesen muszáj. Kevesen vannak olyanok akik ki is állnának másokért, akik megvédenének másokat, akik nem félnek kiállni a gyengébbekért vagy éppen a gyengébb nemért. Szomorú, de sajnos ez a keserű igazság. De nem hibáztatok senkit sem, elvégre nem is mindenkinek áll hatalmába, hogy megtegye. Katniss megtette, ő erős volt, mégis nézzük hová vitte ez őt. Csak azt érte el, hogy száműzetve lett és sokáig ő volt a család fekete báránya.

- Tudja... Elég sokan voltak még itt, mégsem szándékoztak semmit tenni, már a megbámuláson kívül. Nem mindenki veszi a bátorságot attól, hogy jókor van jó helyen. - Magyarázom neki halkan, hogy a még mindig minket néző emberek ne hallják ezt meg. Igazából mert semmiképp sem szeretném, hogy ő azt higgye, én természetesnek veszem a segítségét. - Áhh arra semmi szükség nem lett volna. Szerintem egészen biztosan megtanulták a leckét. - Legyünk őszinték, valószínűleg nem tanultak túl sokat, de kétlem, hogy jobban érezném magam attól, ha elém veti egyik fiatal srácot, hogy a bocsánatomért esedezzen. Az talán csak mégjobban megijesztene, egy napra pedig ennyi bőven elég volt az ijesztgetésekből.

Érdeklődve nézek fel rá mikor kijelenti, hogy ez lenne a szerencsés napom, elvégre valljuk be... Eddig nem pont szerencsésen alakult. Konkrétan az egész napot munkával töltöttem, amit persze imádok, de természetesen még én is képes vagyok arra, hogy elfáradjak egy rohadt hosszú hét után, most pedig még kirabolni is megpróbáltak. Aligha mondhatnám magam szerencsésnek. - Mirabella. Az... elveszett nő? - Válaszolom frappánsan egy kissé ügyetlen mosollyal az arcomon, mert magam sem tudom, hogy mennyire fekszenek nála az ostoba egyszavas viccféleségek. Ám semmiképp sem hagyhattam ki a lehetőséget, bár azért arra ügyeltem, hogy nem a teljes nevemet adtam meg neki. Nem szeretném ha később kiderülne, hogy valami félőrült aki Joe Goldberget játszik majd. Tény, hogy a bizalmam az emberekben nem túl nagy, így aztán igyekszem nem túl sok információval szolgálni nekik, csakis annyival amennyi nagyon muszáj.

- Rendben, akkor szólíts csak nyugodtan Mira-nak. - Teszem még hozzá, ezúttal tegeződést használva, majd kissé kérdő pillantást vetek rá mikor megfordul. - Most... - Követnem kellene? Kérdezem ezt magamtól, hiszen a hangok nem igazán jutottak ki a fejemből. Végül csak megindulok, elvégre nem kérte volna, hogy tegezzem ha nem akarná, hogy kövessem. Itt jön az a rész mikor lehúz? Mert mindketten tudjuk, hogy New York-ban a taxizás átkozottul drága, fene tudja miért. - Igazából csak útbaigazítást szerettem volna kérni. - Szólok utána miközben áldom az eget amiért nem magassarkú van rajtam, hiszen bár magas vagyok, korántsem elég magas ahhoz, hogy kényelmesen szöszmögjek utána. Szednem kell azokat a praclikat. Aztán ahogyan a sárga járgány mellett megállunk, ismételten a telefonomat próbálom az orra alá dugni, hogy megmutathassam neki a címet, amit próbálok megtalálni, de hirtelen figyelmes leszek valamire.

- Biztosan jól van? - A korábbi sötétségben még nem tűnt fel, de most ahogyan az utcai lámpák fénye megvilágítsa az arcát, az álla pirosan csillan fel. És bár nem vagyok orvos, sem pedig nővér, mégis az elmúlt évek során sokszor kellett ellátnom a saját sebeimet, amiket Emir okozott számomra, így aztán teljesen tudatlannak sem mondhatnám magam. - Ha van egy elsősegély doboza a kocsiban, szívesen ellátom. Lehet nem ártana fertőtleníteni legalább, ki tudja hol nyúlkáltak azok a fiatalok korábban. - Mondom kissé aggódó hangnemben. A sebet okozó suhancnak valószínűleg egy gyűrű lehetett az ujján, kétlem, hogy másképp hasonló sebet szerzett volna be, elég csúnya.


BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyPént. Feb. 09, 2024 10:01 pm

Mirabella

Nataael

A mai estémen nem terveztem verekedni, de mégis képtelen voltam arra, hogy csak úgy végig nézzem, miközben három fiatal suhanc támad meg egyetlen védtelen nőt. Valahogy nem stimmelnek az erő viszonyok, ez pedig feldühít, és kedvem lett volna mindegyiket egyesével fellógatni a villany póznára. Bár elég heves természetem van, gyakran használom az öklömet az agyam helyett, azonban a nők bántalmazása ellen voltam mindig. Gerinctelen féreg mindegyik hímnek nem nevezhető tag, aki a gyengébbik nemmel méri össze az erejét. Mégis minden dühöm ellenére hagyom elszaladni a csibészeket, mert a kétségbeesett nőnek úgy érzem, hogy sokkal nagyobb szüksége van most egy kicsi nyugalomra, mint arra, hogy a szart is ki verjem a szeme láttára legalább az egyik támadójából. Kicsit fel szökik a szemöldököm a megjegyzését hallva, és akaratom ellenére is egy féloldalas mosolyra húzódik a szám, de végül csak legyintek, és az álla alá nyúlva próbálom felméri, hogy okoztak-e rajta olyasmi sérülést, ami elcsúfíthatná az egyébként igazán szép arcát. Nincs rajta semmi mű, olyan természetes szépség.
- Nem kell megköszönni. Fogjuk arra, hogy jókor voltam jó helyen. - legyintek, mert egyáltalán nem azért tettem, hogy hálálkodjon. Azt hiszem, hogy ezt bárki más is megtette volna helyettem. Mármint az aki valódi férfi biztosan. Lányos apukaként azt hiszem, hogy sokkal jobban felbosszant, ha ilyesmit látok. Ha bele gondolok, hogy bármikor kerülhet ő is ilyen helyzetbe a vér is felfut az agyamba, és bár még szerencsémre nem volt szüksége soha arra, hogy bele avatkozzak az életébe úgy komolyabban, de azt hiszem, hogy érte simán meg is ölnék bárkit, egy percig sem gondolkodnék rajta. - Jobban lennék ha legalább az egyik rohadékot a lábai elé tudtam volna vetni, hogy bocsánatot kérjen, és szívesen megtanítottam volna neki a jómodort is. Hogy hogyan kell bánni egy nővel.  - az öklöm ismét megfeszül, amint vissza húzva a kicsit félénk nő álláról, le engedem azt magam mellé, közben végig csillapítva a bennem tomboló dühöt. De szeretném most valahol levezetni a feszültséget. Amazok most megúszták, de az arcukat megjegyeztem. Egészen biztos, hogy ha még valaha is szembe találkozok velük, akkor nem leszek ennyire engedékeny. Most figyelembe vettem azt, hogy egy hölgy is volt a közelünkbe, sőt lényegében miatta is történt a korábbi incidens. Vagyis nem miatta... érte inkább. Ez így sokkal pontosabb. Értetelenül emelem rá kékjeimet, és próbálok rájönni, hogy hogy lehet az, hogy valaki ne tudná, hogy hol jár. Csak hümmögtetni vagyok rá képes, míg végül meg nem magyarázza, bár így meg végképp nem értem, hogy hogyan volt bátorsága ebben az órába egymaga elindulni bárhová is.
- Úgy tűnik ma egy szerencsés napja van. - az arcom még mindig sokkal inkább tűnik szigorúnak, mint barátságosnak, de nem azért, mert bármi bajom lenne az ilyen elveszett lelkekkel. Csak mostanában nem volt túl sok okom mosolyogni. Végül csak felé nyújtom a kezem. - Nataael Norton. Taxisoför. - ha el fogadja a felé nyújtott kezem, óvatosan rázom azt meg, ha meg nem, akkor vállat vonva húzom vissza és nem erőltetem rá a bemutatkozást. De legalább tudja, hogy bárhová el tudom vinni, ahová szeretné. - Örülnék, ha hagynánk a magázódás. Sérti a fülem. - teszem azért hozzá, és elindulok az út szélén hagyott sárga autóm felé abban bízva, hogy követ. Nem szívesen hagynám őt magára. Bár az imént történtek után a bizalmatlansága sem lepne meg.  
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyCsüt. Feb. 08, 2024 8:27 pm

Nate and Mira
No, this is not the beginning of a new chapter in my life; this is the beginning of a new book! That first book is already closed, ended, and tossed into the seas; this new book is newly opened, has just begun!”

Sosem szerettem az éjszaka közepén kint tartózkodni, még korábban sem, de itt New York-ban ez mégjobban felerősödött bennem. A város mocskosul veszélyes tud lenni, én pedig még korántsem ismertem ki az egészet, így aztán nem egyszer fordult már elő velem, hogy el is tévedtem. Nem igazán vagyok oda az éjszakai életért egyébként sem. Utálom az alkoholt és azokat az embereket is akik fogyasztják. Persze nem a néhai egy-egy sört, amolyan szökőévente ivásos fajtáról beszélek, sokkal inkább azokról akik napi szinten a kocsmában kötnek ki, hogy az asztal alá igyák magukat, majd pedig hazamenjenek a családjaikhoz. És nem csupán hazamennek, de esélyesen meg is verik őket, mint ahogyan azt édesapám is tette velünk mindig, vagy éppen Emir. Bár a volt férjemnek nem volt szüksége sem kocsmára sem pedig sörre ahhoz, hogy leverje rajtam a nap bonyodalmait. Utálom őt, minden porcikám rühelli őt, már a gondolatára is felfordul a gyomrom. És éppen így vagyok a részeg társaságokkal is. Az a fajta vagyok aki ha meglát egy idegen fazont sétálni, simán fogom magam és átmegyek az út másik felére, minthogy szembemenjek velük.

Egy munkai fotózáson vettem éppen részt, amit Brooklyn sötét utcáin kellett megejteni, nekem pedig felügyelni kellett az eseményeket, így tehát aligha bújhattam ki a felelősség és éjszakai munka alól. Nem nagy szám volt igazából, lényegében csak az éjszaka vadjai volt a téma, gyorsan le is hadartuk a dolgokat és már nagyon készen is állok ahhoz, hogy hazamenjek és végre bedőljek az ágyamba, majd pedig kiélvezzem a hétvége kényelmét is. Miközben a telefonom navigációját bújom és próbálok rájönni, hogy mégis hol a fészkes fenébe is vagyok, nem észlelem a hátam mögött felgyülekedő sumákolást és nevetgélést. Már csak akkor veszem észre a suhancokat, mikor  az egyikük a táskámat készül kiszaggatni a kezemből, egy másik pedig a derekam köré teszi a karját és igyekszik eljátszani, hogy mi együtt vagyunk, ezzel talán elkerülve az emberek figyelmét.

- Hééé! - Kiáltok fel. - Ne már! - Szólok rájuk idegesen, miközben próbálnék is a táska után nyúlni, hiszen nekem szükségem van a papírjaimra. Nem is tudják milyen bajba kerülnék ha haza kellene mennem újakat csináltatnom. Már éppen nyitnám a számat, hogy adják vissza legalább a táskámat, még ha az értékeket el is viszik, mikor egy újabb ember bukkan fel és ő aztán nem is aprózza el a dolgokat. Rögtön, kérés vagy kérdés nélkül kel a védelmemre és húz is azonnal be az egyik ficsúrnak. Először már majdnem egy mosoly húzódik ajkaimra, de a srác olyan erővel vágja hozzám, a gyomromnak a táskát, hogy egy kicsit még meg is kell görnyednem. Aztán már csak igyekszem kihátrálni a verekedésből, egyértelműen megrémülök, hiszen sok fájdalmas jelenetet hoz ez fel bennem, csak annak örülök, hogy ezúttal nem én kapom őket. Ezúttal engem mentettek meg. El sem hiszem.

- Uh... ömm... ez igen látványos volt. - Mondom kissé ziháltan, mikor a srácok végül megfutamodnak. Meglepődöm mikor a férfi hozzám lép és az arcomat megfogva próbál megbizonyosodni arról, hogy én is jól vagyok. Talán egy kicsit össze is rezzenek az érintésére, bár örülhetünk, hogy még nem csináltam össze magam, tekintve a múltamra. - Én megvagyok, hála magának. Köszönöm, nem is tudom mi lett volna ha nem segít... - Válaszolom végül hálásan, majd én magam is szemügyre veszem az ő arcát is, amire az egyik suhanc jókora ütést mért le. - És maga jól van? - Ugyan én nem érintem meg őt, de szemmel láthatóan közelebb hajolok, hogy jól megnézhessem magamnak.

- Áh, ne is mondja! Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hol vagyok. Éppen azt próbáltam kideríteni, mikor azok a fiatalok megpróbáltak kirabolni. - Emelem meg a kis kütyüt, amihez úgy ragaszkodtam, hogy az életben nem tudták volna kimarni a kezemből. - Nem régiben költöztem a városba szóval elég elveszett vagyok még. Tudna segíteni? - Kérdezem végül tőle bár magam sem tudom, hogy mennyire használhatom ki a jóságát, de egy kis útbaigazítás még csak nem okoz nehézségeket számára.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.

Nataael Norton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásSaving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate EmptyCsüt. Feb. 08, 2024 12:43 pm

Mirabella

Nataael

Az apaság önmagában talán igazán szép is lenne, ha az ember lánya nem kamasz és főleg nem gyönyörű. Bár az elmúlt másfél évben, amióta Lucy meghalt nem teljesen vettem ki a részem a szülőségből, látszólag elhanyagolom és nagyon hosszú pórázon is tartom - látszólag -, de azért ez természetesen nem jelenti azt, hogy ne érdekelne, hogy mi van a lányommal. Azóta, hogy szemtelen módon követett arra a helyre, ahová nem lett volna szabad és látott olyan állapotban, amilyenben sosem kellett volna, még kevesebbet beszélünk, szinte kerül, sőt jóformán csak akkor hajlandó a szemem elé kerülni, amikor valahová menni készül. Nem mintha a lázadását nem épp tőlem örökölte volna és sűrün számítana, hogy épp engedni szeretnám-e vagy sem, de mivel az egyedüli pénz forrása én vagyok, így azért néha kénytelen beszámoljon, bár tudom, hogy nem mindig az igazat mondja. Többször megfordult a fejemben, hogy utána megyek, de nem akarom lejáratni a barátai előtt, és azt hiszem, hogy szüksége is van arra, hogy kicsit még elengedje magát időközben, mert korban is most ideális ez - mondhatni, hiszen, ha rajtam múlna be zárnám élete végéig a szobájába, hogy senki ne érhessen soha hozzá -, de talán a gyász feldolgozása talán így neki is könnyebb. Alig múlt 14 éves amikor elveszítette az édesanyját, azt még felnőttként is nehéz elfogadni, nem hogy egy olyan érzékeny léleknek, mint amilyen Ő.
Nem igazán szoktam éjjeli műszakokat vállalni, mert ilyenkor leginkább csak a részegeket lehet az utcán látni, fuvart is azok kérnek leginkább, és mivel tudom, hogy nem a türelmemről vagyok híres, így jobb elkerülni azokat, viszont Chloénak egyre nagyobb igényei vannak, és hát az éjjeli taxizást sokkal jobban fizetik. Mivel ma a lányom közölte, hogy ott alszik az egyik barátnőjénél a szülinap után - csak reménykedek abban, hogy ez valóban az igazság -, így úgy voltam vele, hogy ma megpróbálom elviselni azt, amit el kell a lányom érdekében, és legalább le is köti a vezetés egy kicsit az agyamat és nem akarok megindulni a kamaszom felkutatására, ami azért sem lenne jó, mert ha ne adj' isten véletlenül valami olyan helyzetben látnám, ami nem tetszene, egészen biztos, hogy az egész helyet rájuk gyújtanám, miután a kisasszonyt kézen fogva kirángatom onnan. Néha jobb tudatlanságban élni.
Leállítom a motort, ki szállok a sárga autóból, majd becsukva annak ajtaját dőlök neki, és gyújtom meg a cigarettámat. A füstöt kifújva köröket formálok, miközben megakad a tekintetem néhány suhancban, akik előre mutogatnak nevetve. Én is arra pillantok, hogy megnézhessem mi a szórakozásuk tárgya, de csak egy egy helyben kuporgó nőt látok. Még egyet szívok a cigimből, és tekintetem továbbra sem veszem le a három fiatal srácról, akik egyre közelebb érnek a nőhöz. El dobom az el sem szívott cigimet, rá taposok és várok arra, hogy mi is fog történni. Bár bíztam abban, hogy tovább állnak, de azoknak sokkal érdekesebb volt kihasználni a nő egyedül létét. Bár a sötétből nem pontosan kivehető, hogy mi is történik pontosan, ahogyan abban sem vagyok biztos, hogy nem ismerik egymást, de mégis megindulok feléjük, a sikolyt meghallva azonban, már szinte futni kezdek. Füttyentek egyet, majd még egyet miközben egyre közelebb érek hozzuk, de mivel látszólag ez egyikőjüket sem érdekli, hát az ujjaimat ki ropogtatva vetődök rá először arra, emelyik a nő táskáját rángatja. A jobbommal telibe találom az arcát, majd hátra vetem a fejem, miközben egyikőjük hátulról jön belém eltalálva az orrát, mire kénytelen elengedjen, megfordulok, és szemből is megfejelem, a harmadik azonban, amelyik egészen eddig csendben nézte a jelenetet, nagy haddal ront felém, amire nem számítok, így az ő ökle sikeresen az állammal találkozik. Dühösen fújom ki a levegőt, de látva a kétségbeesett nőt, majd a menekülő srácokat, végül úgy döntök, hogy nem megyek utánuk. Megsurolom az állam, ahová az ütést kaptam, és közben elgondolom, hogy mennyire hálásak lehetne azért, hogy a védtelen nők a gyengéim.
- Minden rendben? - kérdezem végül, és az álla alá nyúlva mozgatom meg óvatosan a fejét jobbra, majd balra is, hogy meggyőződjek arról, hogy nincs rajta sérülés. - Nem nőknek való hely ez a környék, főleg nem ezekben az órákban. - teszem még hozzá, bár nyílván Ő sem számított arra, hogy ez fog történni vele. A kezeimet végül ismét ökölbe szorítva eresztem le magam mellett, mert ha bele gondolok abba, hogy a lányom is épp kint van valahol, miközben ilyen emberetől hemzseg a város, iszonyú pipa leszek.
This world is a world of madmen and fools. Madmen stop at nothing, snatching fame and money, and the fools are happy with what they have. So tell me, are you a madman or a fool? Or a madman pretending to be a fool?


BEE

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :

Saving souls - Mira & Nate 0a8c21e6f1ba1bd3e6825a19955e62354e43f3a8
★ családi állapot ★ :
Saving souls - Mira & Nate 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Saving souls - Mira & Nate 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Saving souls - Mira & Nate Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Saving souls - Mira & Nate 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
TémanyitásRe: Saving souls - Mira & Nate
Saving souls - Mira & Nate Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Saving souls - Mira & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saving each other... maybe
» Town of Souls
»  Saving the Little Seal | Kieran & Adaline
» Lost souls - The Dark Side of New York
» Mira & Julian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Utcák és parkok-
Ugrás: