New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:42 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Little Norton
TémanyitásLittle Norton
Little Norton EmptyPént. Feb. 09, 2024 7:39 pm
Chloé Norton
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Magdalena Zalejska
Születési hely
New York
Kor
16
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
remélem, hogy hetero!
Családi állapot
egyedülálló? a srác érdekében, jobban szeretnék ebben a hitben maradni Razz
Csoport
diák
Történetünk
Az édesanyáddal nagyon fiatalon vállaltuk be a szülőség szerepét, és több kevesebb sikerrel, de azt hiszem, hogy remekül boldogultunk a feladattal, bár nem tagadom elég sokszor feladtad a leckét. A nagyfejűséged, pimaszságod és akaratos természeted egyértelműen tőlem örökölted, a szépséged viszont vitathatatlanul az édesanyádtól ered. Sosem félsz ki mondani azt amit gondolsz, ugyanakkor azt is tudod, hogy mikor kell hallgatnod. Te tanítottál meg arra, hogy a lányok hosszú haja például nem csak dísznek van a fejükön, hanem azzal kezdeni is kell néha valamit. Ha anya nincs, akkor pedig kinek kellet cuki copfokat csinálnia? Hát nyílván apának, és sokszor haraptad is le a fejemet, ha éppen az nem úgy jött össze. Mostanra mondhatni profi vagyok benne, csak azt sajnálom, hogy már nem igazán kérsz belőle. Belőlem. Ez részben az én hibám persze, hiszen minél nagyobbra nősz, annál kevésbé tudom, hogy mit kell kezdenem a helyzettel. Csinos vagy, egyre merészebb ruhákat vásárolsz és basszus... hamarosan kész nővé cseperedsz, melyik férfi képes végig nézni azt, hogy a kislánya, aki a szemében mindig olyan icike-picike marad, felnő? Félre ne érts...örülök annak, hogy ilyen gyönörű vagy, de ez olyan ijesztő is.
Mindig is jól kijöttünk, igyekeztem nem csak az apád, de a szövetségesed is lenni, az édesanyád halála azonban mindent megváltoztatott. Téged is. Engem is. Mit kezdhetne egy egyedül maradt apa, a kamasz lányával, aki úgy dolgozza fel a mai napig a veszteségét, hogy egyre gyakrabban jár el otthonról, kerüli a közös beszélgetéseket és lényegében tojik arra, amit az egyedüli életben maradt szülője szeretne mondani neki? Nem, mintha annyira igyekeznék. Persze féltelek, meg sokszor aggódom, de mégsem kérdezlek soha. Semmiről. Bele megyek a játékodban, hagyom, hogy ki tombold magadból a fájdalmadat, de minden alkalommal amikor valami mini ruhában csukod be magad mögött az ajtót, össze szorul a torkom, és kedvem lenne téged be zárni valami kalitkába. Mégis igyekszem süketnek és vaknak maradni, mert így könnyebb elviselnem a bűntudatomat. Nagyon nehezen tudok a szemedbe nézni, hiszen az édesanyád miattam halt meg. Legalábbis én magam okolom érte. A sok év alatt, amit egymás mellett töltöttünk megbotlottam, és hűtlen voltam hozzá. Veszekedtünk, majd annak a fának csapódtunk. Én túl éltem, ő nem. Ha meg tudnád a teljes igazságot vajon te is engem okolnál? Már így is egyre jobban zátonyra futott a kapcsolatunk, mert azon az estén hiba volt követned. Megtudtad, hogy a taxizás mellett verekedem is, és mikor esténként el megyek otthonról, akkor az nem azért van, hogy a barátaimmal megigyak egy sört, a szemem alatt ékeskedő monoklik pedig nem egy kocsmai verekedésből származnak, hanem szándékosan élek veszélyesen. Tutod valamivel nekem is le kell vezetnem a bennem lévő haragot, amit saját magam iránt érzek.

Semmit nem szeretnék igazából megszabni az éltét illetően, bár ilyen  tipikus lázadó, semmitől sem félő kis ördögfiókának tudnám elképzelni. Jó lenne, ha idővel a kapcsolatuk is rendeződne az édesapjával, de ez természetesen talán hosszú harc lesz. A pb-hez nem ragaszkodom, bár mindenképp örülnék valami hasonlóan gyönyörű, kék szemű leányzónak. Little Norton 2624752903  ha itt vagy jelezd, és tegyél boldoggá Little Norton 3874598021 Little Norton 2451935670  

livin' in new york

Mirabella Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nataael Norton
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Little Norton Tumblr_pr5ccynLiw1wuergwo1_250
Little Norton Tumblr_inline_pmx7nlQCSr1s4jbtk_400
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maybe You are...
Little Norton 18006063f408cd80fe137d65f636cdfd73c355ab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Little Norton 9bbe0deface9aa65996be5ef0fd59d330af5331d
★ idézet ★ :
It took me years to understand this, but now I know: braveness is not the absence of fear but rather the strength to keep on going forward despite the fear...
★ foglalkozás ★ :
taxisoför, illegális bokszoló
★ play by ★ :
Kivanc Tatlitug
★ szükségem van rád ★ :
Chloé
Little Norton Tumblr_njkewpci9p1unup5fo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
Little Norton 2e6f7d4cb67623952a4b626bf8e404b88fc87ae7
 
Little Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little Norton
» Nataael Norton
» John Norton
» Scott Norton
» Céline Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: